Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Ignacy

 • Prosze nie zmyslac
  Sztuczne inteligencje dziela sie 2 podstawowe typy. Automaty ktore zaczynaja proces uczenia od istniejacej bazy danych i te ktore zaczynaja od zera. Na dzien dzisiejszy moc przetwarzania i rozmiar pamieci dorownuje mrowce. Do czlowieka brakuje nam 7 rzedow wielkosci
  Sztuczna inteligencja a sztuczna świadomość
 • @zadziwiony 12:52:12
  Nie zamierzam pałać miłością do wrogów - powiedz to Rzydom
  Miłość
 • Obrzezanie Pańskie
  Polska Wieczerza Wigilijna nie jest ŚWIĘTEM MIŁOŚCI. Uczta obrzezania. Obrzezanie Pańskie – wydarzenie opisane w Nowym Testamencie w Ewangelii Łukasza, święto chrześcijańskie.

  Jezus został obrzezany osiem dni po urodzeniu; nadano mu wówczas także imię.

  Gdy nadszedł dzień ósmy i należało obrzezać Dziecię, nadano Mu imię Jezus, którym Je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie [Matki].

  Na pamiątkę tego wydarzenia w Kościele katolickim 1 stycznia obchodzi się Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. W nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego nadal obchodzone jest tego dnia święto Obrzezania Pańskiego, podobnie jak w Kościele anglikańskim - jako Uroczystość Imienia Jezus, która do dziś obchodzona jest w wielu Kościołach protestanckich.
  Miłość
 • Polacy to gęsi, swojego języka nie mają
  "Sowiecki" to rusycyzm. Po polsku to brzmi radziecki.
  Putin znowu znieważa Polskę
 • Koncert w kościele?
  Co nowego. Sama msza to nudne przedstawienie teatralne
  Koncert w kościele?
 • Sraty Taty
  Wishful thinking. Bez dostepu do satelitow i bazy danych nic nie warte. Wewnatrz sprzedawany jak cud "battlefield awareness" Wraz z pilotem to amerykanski dron.
  F-35 i wojna ...psychologiczna