Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze semperfidelis

 • Panie Zygmuncie,
  Nie znam indywidualnej motywacji wspomnianego Jakuba Pacana. Postawa i deklaracje tego człowieka i G. Radomskiego, wpisują się w szeroki kontekst społeczny, którego przyczyny i źródła tkwią między innymi w :
  1. Braku suwrenności informacyjnej państwa i narodu polskiego (większość gazet i czasopism należy do zachodnich, głownie niemieckich koncernów medialnych. Rozgłośnie radiowe i telewizyjne są natomiast kontrolowane przez grupy oligarchiczno - nomenklaturowe.
  2. Finansowanie polskiego życia politycznego, intelektualnego, uniwersyteckiego przez różnorakie fundacje ( Eberta, Schumanna, Adenauera, Sorosa itd.)
  3. Mediokracja, a więc system kontrolowania społeczeństwa i jednostki
  4. Niekompetencja, nieudolność i ignorancja społeczeństwa polskiego.
  5. Nieudolność umysłowa oraz wynikające z opisywanej tutaj sytuacji sympatie establishmentu politycznego, który rządzi naszym nieszczęśliwym państwem. Przyczyn jest oczywiście dużo więcej, ale trudno w tak lapidarnej formie, jak komentarz internetowy odnieść się, czy nawet zaznaczyć istnienie większości z nich.
  Pozdrawiam.
  Ilu terrorystów jest na Ukrainie?
 • Z Pacanem przeciwko Rosji
  Rusofobiczne szaleństwo narasta. Sympatycy i członkowie postkorowskiego Popisu, apelują o "społeczne" monitorowanie "rosyjskiej agentury wpływu".
  Działań tego typu domaga się mn. niejaki Jakub Pacan.
  Ilu terrorystów jest na Ukrainie?
 • Ruskie nadchodzą!
  w ocenie wybitnych luminarzy polskiej publicystyki Tomasza Sakiewicza, Ewy Stankiewicz, Adama Michnika, czy Sławomira sierakowskiego z "Krytyki Politycznej" i "New York Timesa", konieczność uregulowania ukraińskich zobowiązań finansowych wobec Rosji, to przejaw rosyjskiego imperializmu i przewrotnych knowań KGB.
  Ilu terrorystów jest na Ukrainie?
 • Program telewizji programem narodu
  Unia Wolności, Unia Polityki Realnej, czy tak zwany"Ruch Narodowy". Nie brakuje w przestrzeni publicznej tak zwanej "Trzeciej Rzeczpospolitej" niekompetentnych umysłowo i nieudolnych ksenofobów i populistów, straszących konfliktem z "imperialną" Rosją.
  Ilu terrorystów jest na Ukrainie?
 • Śpiewać każdy może...
  Wysokie są koszty naszej młodej demokracji.
  Ruch PO-nadnarodowy
 • O trzeźwość w narodzie!
  Panie Eugeniuszu, czy Pan jest zawsze wyposażony w PIWO?
  OTO JAK KSIĘDZA MAŁKOWSKIEGO bronić należy. PIWO!