Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Ziut 19:07:27
  Witam. Komentarz do tematu "ryży matoł na rezydenta jest taki, że przytoczę nagraną wypowiedż kapciowego Tuska:" jak pojedziesz do Brukseli , to odczepisz się od tego syfu i tam będziesz kimś"!!! Dlatego pierdoły o kandydowaniu matoła na to stanowisko są wyssane z brudnego
  palucha imperialistów!!! Matoł odpowie za Smoleńsk i Amber Gold, co będzie skutkowalo tym, że zostanie zmarginalizowany politycznie przez Trybunał Stanu a jego przyboczna "lekarka z małego miasteczka" oraz paru innych , też zostaną osądzeni!!!
  Jarosław Kaczyński kandydatem Polaków na Prezydenta 2020
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:38:12
  Zajmij ty się uprawą warzyw, bo na polityce gówno się znasz!!! Pokaż mi drugiego człowieka w kontekście do ministra Macierewicza, który by odważył się zlikwidować WSI, delegaturę rosyjską na Polskę??? Jest to jeden z najtrwadszych polityków i żaden polityk nie jest bez wad!!! Twoim guru jest pewnie ryży matoł, który powiedział:"POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ", CO GO DYSKWALIFIKUJE DO ZERA!!!
  Inne spojrzenie na Macierewicza
 • @60grzegorz 16:53:01
  Witam. Parę razy komentowałem kretyńskie wypowiedzi tego typa i napisałem, że swoim nickiem obraża sławnego rycerza!!! Tu pasuje powiedzenie:"nie dyskutuj z głupim, bo podzielisz jego poglądy!
  NIE POZWOLĘ KPIĆ Z BOGA OJCA I PANA JEZUSA ZAWISZO!
 • @RomanKa 19:04:39
  Zarejestruj się jako CZARNOWIDZ i na pewno zarobisz dużą kasę na przepowiadaniu przyszłości!!!
  Obrona narodu czy „Armia Macierewicza”?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:42:37
  A kim ty jesteś, że obrażasz prawdziwego patriotę, który walczył o lepszą Polskę, kiedy ty myślałeś o niebieskich migdałach!!! Ten minister buduje formacje obronne dla Polaków i reformuje polską armię, która była zasyfiona
  oficerami, szkolonymi w GRU, KGB i FSB!!! OT nie jesti nie będzie armią, co się porąbało autorowi tekstu i gdyby myślał, to by nie pisał bzdur!!! Tak to właśnie liberały, lewactwo o wszelkiej maści barachło opluwa Polskę i Polaków!!! Gdzie wyście byli, jak ryży matoł-knur jewropy i jego kolesie niszczyli Polskę ,zadłużali kraj i kradli na potęgę??? Nie oczekuję polemiki, bo ty jesteś za cienki na poważne argumenty!!!
  Obrona narodu czy „Armia Macierewicza”?
 • @telewidzacy 08:30:20
  Pisarz , W.Łysiak skometował by ten durny tekst tak:" waszmości something pojebałoś"!!!
  Obrona narodu czy „Armia Macierewicza”?
 • @Husky 22:12:54
  Co oznacza słowo"muslimy"???Zanim coś napiszesz, to najpierw zastanów się co masz napisać, bo takie błędy pokazują, że półanalfabeci piszą na portalach, co jest żenujące!!!
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:25:47
  Ty to się znasz na polityce, jak kura na własnych jajach!!! Porównanie ryżego oszusta do Prezydenta RP, dr. Andrzeja Dudy pokazuje, jak liberały postrzegają politykę! Ryży nie wróci do Polski, bo nie ma po co i przypomnę, jak kapciowy Graś mówił do ryżego:"jak pojedziesz do jewrokałchoza, to odczepisz się od twego syfa w Polsce i tam będziesz dużym misiem!!! Ryżego załatwi komisja do sprawy Amber Gold i także sprawa Smoleńska!!!
  Kto po Kaczyńskim? - babskie jątrzenie Eski
 • @Husky 11:56:55
  I bronek do dzisiaj jej szuka, bo przegrał sromotnie!!!
  Kto po Kaczyńskim? - babskie jątrzenie Eski
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:53:41
  Proszę o przedstawienie konkretnego lidera w PO, bo jeden cwaniak polityczny zwiał do jewrokałchoza!!! W PO nie ma liderów, tylko jest zbieranina ludzi, którym się wydaje, że są politykami!!!
  Kto po Kaczyńskim? - babskie jątrzenie Eski
 • @babaraba 00:28:29
  Co to jest rzyt???
  Jeszcze Francja nie zginęła?
 • Autor.
  Ty nie rozumiesz, że w 2015 r PIS i Prezydent Duda dostali szansę na zmianę Polski i wykorzenienie zła, które narastało od 1989 r, gdzie "łżeelity" sprzedały Polskę i Polaków!!! Przez prawie 200 lat byliśmy pod obcym butem< 123 lata -zabory+45 lat PRL i 27 lat państwa sterowanego przez agentów i kasę!!!To jest ostatnia okazja na trwałe zmiany w naszym kraju!!!
  Jak ktoś tego nie rozumie, to znaczy, że żuje dalej w matrixie PRL!!!
  Na bagnetach nie usiedzisz - nawet w PiS
 • Autor
  Czy ty pracujesz dla gazety "Gównoprawda"??? Twój tekst to jest bełkot i
  powinieneś pisać bajki dla dorosłych!!!
  Następny do dymisji: Antoni Macierewicz
 • @Jaromir 23:14:36
  Za takie, durne teksty admin powinien zbanować "autorów"!!!
  Ambasador USA odmawia składania zeznań ws. Smoleńska? [Cz.1]
 • @nikander 18:22:41
  Jeżeli pan uważa, że Morawiecki jest słabym ministrem i nie potrafi zrealizować dobrych reform dla Polski, to niech pan przytoczy jakieś "reformy" bandy ryżego matoła, które się udały!!! Łatwo jest pluć na innych, ale trzeba być obiektywnym!!!Ciekawe, co pan napisze za parę miesięcy, gdy te reformy dadzą efekty???
  Po śmierci Kaczyskiego PiS się rozpadnie
 • Autor.
  Jak piszesz tekst, to sprawdzaj pisownię, bo przekręcanie nazwiska jest naganne!J. Kaczyński pokazał kilka razy, że ma zmysł polityczny i potrafi mysleć parę kroków naprzód!!! Na pewno już wybrał swojego następcę i moim zdaniem powinien to być Joachim Brudziński. Prognozy Jackowskiego już kilka razy nie sprawdziły się i , gdy reformy Morawieckiego dadzą efekty, to ta , gówniana opozycja może sobie zrobić pielgrzymkę do Ziemi Świętej i tam zostać, bo to są oszołomy bez pomysłu na Polskę!!!
  Po śmierci Kaczyskiego PiS się rozpadnie
 • @Zawisza Niebieski 09:50:42
  Jeżeli uważasz, że ten,gówniany film jest dowodem na wylot, to oznacza, że nie masz za grosz inteligencji!!! Moje informacje pochodzą od byłego oficera służb specjalnych i są wiarygodne!!! Wylot takiej delegacji z całym dowództwem wojsk powinien być żegnany przez kompanię honorową, a Prezydent RP powinien wygłosić przemówienie i wyjaśnić, jaki jest cel tej delegacji!!!Ty piszesz, że nie masz wiedzy na ten temat a ja od 7 lat czytam różne portale i na Neonie też było sporo o ruskiej maskirowce i o tym, że
  90-tonowy samolot powinien wyryć rów i mocą silników,
  powinien zniszczyć wszystko dookoła! Ja, jak nie mam wiedzy w temacie, to nie snuję przypuszczeń, bo to dowodzi aberracji umyslowej!!!
  Bomba- termobaryczna, po prostu bomba
 • Autor.
  Piszę po raz kolejny, że w historii katastrof lotniczych nie było wypadku, aby samolot spadający z 20-30 m ,rozpadł się na 100000 kawałków i było100%
  ofiar!!! Dwa twarde dowody: operator kamery Wiśniewski i ambasador Bahr, przybyli na to pobojowisko ok 5-7 min po usłyszeniu silników samolotu.
  Obaj mówili w TV , że nie zobaczyli ciał ofiar, bagaży pasażerów i 120 luksusowych foteli, krytych skórą!!! To dowodzi, że tam była zorganizowana maskirowka a wcześniej członków delegacji "zabezpieczono " na podstawie komunikatu, który przyszedł do nas z Czech a w UE nikt o nim nie słyszał!!!
  Komunikat podawał, że "samolot pasażerski UE jest zagrożony atakiem terorystycznym"! Tą delegację zabezpieczono w hangarze wojskowym na lotnisku Okęcie a co potem się działo, nie wiemy! Hangar został zburzony kilka miesięcy po tragedii i można obejrzeć film na YouTube!!! Nie ma żadnych filmów i zdjeć z wylotu tak waznej delegacji w szczytnym celu, aby upamiętnić 70-tą rocznicę zbrodniczego mordu na Polakach!!!
  Klucz do tej tragedii leży na lotnisku Okęcie!!!
  Bomba- termobaryczna, po prostu bomba
 • Autor.
  Witam. Do znudzenia piszę po raz kolejny, że w Smoleńsku nie było żadnej katastrofy, tylko RUSKA MASKIROWKA!!! Klucz do rozwiązania tej tragedii jest na lotnisku Okęcie, bo nie ma żadnch zdjęć i filmów z wylotu tej delegacji!Zabezpieczono ją na podstawie komunikatu, który przysłali z Czech i w UE nikt o tym nie słyszał, że :" samolot pasażerski UE jest zagrożony atakiem terorystycznym!!! Aktora Zakrzeńskiego wyrwano z łóżka 2h wcześniej i został zabrany autem, mówiła o tym żona w TV. Szefowa Adwokatury w Polsce, p. Agacka-Indecka miała przyjechać samochodem z Łodzi, gdzie mieszkała i jej auto zostało znalezione 50 km od Warszawy, na parkingu marketu!!!Ta delegacja została zgromadzona w hangarze wojskowym na Okęciu i ten hangar został po paru miesiącach zburzony!!!Twardy dowód: operator kamery z TVP INfo, Wiśniewski i św.p. ambasador Bahr przybyli na to pobojowisko parę minut po rzekomej katastrofie i nie zobaczyli:ciał ofiar, bagaży pasażerów i 120 luksusowych foteli!!! Obaj mówili o tym w TV i nic -CISZA!!!Ta sprawa tak cuchnie, że kolejne komisje Macierewicza lawirują w oparach absurdu i nie zajmują się meritum sprawy!!!
  "TAKTOWNA MGŁA", ... i ZARZUTY DLA ROSYJSKICH OFICERÓW
 • @ele 20:17:23
  Zamiast pisać BZDURY, kup se optake i idż robić babki w piaskownicy!!!
  Co by było, "gdyby Tusk nie dogadał się z Putinem" ...