Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @zadziwiony 20:50:29
  Zapomniałeś jeszcze o takiej karze: za spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym przy przekroczeniu dzowolonej prędkości- konfiskata auta i zakaz prowadzenia pojazdów DOŻYWOTNIO!!! Tylko b. surowe kary finansowe i przepadek auta spowodują, że tacy kowboje szos będą się bać konsekwencji!!!
  Bij Polaka-bogacza-kierowcę!
 • Autor
  W. Łysiak , znany pisarz, takie bzdury komentuje tak:" waszmości something pojebałoś"!!!
  DTV TVP1 - 8 października koniec demokracji powrót Urbana
 • Autor.
  Niestety, tezy twojego artykułu są nieprawdziwe!!! W 2005 r miało wygrać PO i "prezydent tusk" byl na banerach! Polacy zdecydowali inaczej i wcześniej J. Rokita i Macinkiewicz debatowali o koalicji. Była to sciema ryżego matoła i na zamkniętym posiedzeniu PO , matoł zaprzysiągł zemstę i nienawiść do braci Kaczyńskich oraz PIS!!! ten stan trwa do dzisiaj i przełamie to Naród Polski, który spowoduje, że PIS wygra kolejne wybory oraz Prezydent A. Duda wygra reelekcję!!!Wtedy ta nienawistna , niewielka ilość polaków zostanie zmarginalizowana! Ten podział podgrzewa Soros i jego kolesie, którzy finansują tzw"organizacje pozarządowe", które mają za zadanie pogrzewać konflikty i oczerniać patriotów!!!Dlatego uczciwi polacy powinni iść gremialnie do wyborów i zagłosować na partię, która pokazała, jaką bandą bydlaków i zdrajców jest tzw"łopozycja:!!!
  Podzieleni-rozpracowani, czyli wojna polsko-polska
 • @Mariusz G. 16:41:34
  A ty , to pewnie jesteś fanem ryżego matoła, który niedługo stanie przez TRYBUNAŁEM STANU a może też będzie miał zarzuty karne za tolerowanie złodziejstwa i rozwalanie Polski !!!Nie obrażaj gnoju ludzi, bo z twojego tekstu wynika, ze jesteś "cienki bolek"!!!
  Polska jest wydmuszką
 • @Robik 09:49:14
  Ty powinienieś udać się do specjalisty od głowy, bo piszesz BZDURY!!! Baza ma kosztować JEDNORAZOWO a nie co rok i pewnie uważasz, że amerykanie zrobią z Polski kolonię!!! Kaczyńskiemu nie jesteście, liberały i lewaki czyścić butów, bo to jest człowiek wyjątkowy z ma łeb na karku, co jest rzadkością!!!Nigdy nie mówił o armii jewropejskiej, bo to jest fake news!!!Niedługo lewizna i liberały nie będą mieli nic do powiedzenia, bo wy zniszczyliście POLSKĘ przez ok 70 lat po II wijnie światowej! Teraz codziennie na pasku w TV widać, ilu złodziei łapią służby i wasz idol, ryży matoł juz dał dupy w sparwie brexitu!!! Mam nadzieję, że patriota Husky napisze parę zdań do otrzezwienia, ale omy politycznealkoholicy nie są uleczalni tak samo, jak oszołomy polityczne!
  Polska jest wydmuszką
 • @Oscar 07:27:42
  Wam, liberałom i lewakom :"something pojebałoś", tak by skomentował ten bełkot W. Łysiak, jeden z najlepszych pisarzy w Polsce!!!Opluwanie własnego kraju i pisanie bzdur, że "solidaruchy" sprzedały nasz kraj, dowodzi, że dyskutanci nie mają pojęcia, w jakim kraju zyli polacy przez 45 lat i jak sprzedał Polskę bolek, zwany wałęsą razem z kolesiami, którzy współpracowali z SB!!!Dopiero teraz Polska odbudowuje swoją pozycję o kraj, po "nieżądach" ryżego matoła, rzekomego liberała a w rzeczywistości jest to cwaniak polityczny i mściwy cham, z który wywalił ze swojej bandy ludzi niepokornych i wartościowych, vide Jan Rokita!!!
  Polska jest wydmuszką
 • @Husky 15:20:15
  Nie dyskutuj z "myślącymi inaczej", bo podzielisz ich poglądy i pokonają Cię doświadczeniem!!!St. Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że w Polsce jest tylu idiotów"!!!
  Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę:
 • Autor
  Po przeczytaniu tego BEŁKOTU , komentarz jest autorstwa W. Łysiaka, znanego pisarza:" waszmości "somthing pojebałoś"!!! Jeżeli ty mieszasz bandę złodzei i kombinatorów z PIS, to oznacza , że powinieneś sobie kupić opatkę i robić babeczkiw piaskownicy, bo o polityce nie masz pojęcia!!!
  Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę:
 • Autor.
  Twój artykuł , znany pisarz W.Łysiak skomentowałby tak:"waszmości something pojebałoś"!!! Mieszkam w Warszawie 65 lat i wcześniej kilka lat mieszkałem na Śląsku. Ty mieszasz groch w kapustą i danie wyszło niestrawne! Prawda jest taka, że sporo ludzi przybyło do Warszawy po wojnie wymieszało się z rdzennymi warszawiakami! Nie obrażaj mieszkańców stolicy, bo Rzeczypospolita była przez wiele lat państwem wielonarodowym.
  Tzw."słoiki" to są ludzie, którzy nie mają szans na odbicie się w swoich miejscowościach i dlatego przyjeżdżają do stolicy!Tu widać problem ze słabą infrastrukturą i brakiem dobrych zakładów pracy w mniejszych miejscowościach, co trzeba nadrobić i nasz rząd to ma w planach.Ta pyskówka między autorem a Huskym nie ma sensu, bo trzeba dyskutowań na argumenty a nie na inwektywy!!!
  Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę
 • Autor
  Pana artykuł jest tendencyjny, bo ,jak naród polski miał , gdy wygrać gdy cały teatr był już ustawiony!!!Dopiero teraz jest szansa na odbudowę Państwa Polskiego!!!
  Na rocznicę sierpnia 1980
 • Autor.
  Dzięki za ten artykuł, bo prawda o 11.09.2001r nie jest znana większej liczbie ludzi.Są twarde fakty: w Pentagon uderzyła rakieta a nie samolot o rozpiętość szkrzydeł ok 60-70 m! Dalej, żaden samolot a nawet kilka nie było w stanie zniszczyć tych wież, bo miały one 485 m wysokości i podstawę 50/50 m! Trzecia wieża runęła po 10 minutach , gdy ogłoszono to w TV!!!To była zbrodnia na ludności USA i zginęło ok 3300 osób a straty materialne były w setkach miliardów$! Te wieże zniszczono , aby Bush miał podstawę do wzięcia amerykanów za mordę i Patriot Act to umożliwia!!!Ciekawy jestem, czy Prezydent Trump odważy się na wszczęcie śledztwa w tej sprawie!!!
  List otwarty do Trumpa
 • @AnnaP 21:19:28
  A pani to się "something pojebałoś", jakby skometował te bzdury W.Łysiak!!!
  "Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni"
 • @kula Lis 67 17:48:59
  Witam. Dziękuję za obszerne artykuły na temat PW i na pewno czytający dużo się dowiedzą o naszej, tragicznej historii!
  74. rocznica Powstania Warszawskiego
 • @kula Lis 67 11:32:57
  Witam.Zawsze czytam z zainteresowaniem twoje wpisy i komentarze! Urodziłem się 10.08.1944 r w Warszawie , w szpitalu , w centrum Warszawy
  i uważam, ze mam moralne prawo, bo ja i moja matka cudem uratowaliśmy się z tej pożogi ! ok 25.08.1944 r wpadli do szpitala własowcy i zgwałcili oraz wymordowali kobiety .Moja matka wiedziała, że ta dzicz nie rusza tzw. nienormalnych i dzięki mojej matce, która wiedziała, jak udawać taką osobę, przeżyliśmy!!! Te moje , moralne prawo polega na tym, ze rozkaz rozpoczęcia powstania został wysłany przez jednego generała z Londynu do komendy AK!!! . Większość oficerów w Londynie nie zgadzała się na to, bo wiedzieli, że powstanie nie ma szans-co dziesiąty powstaniec miał broń!!! To była zbrodnia na polakach i młodym pokoleniu a została tylko martylologia i rocznice!!! Nie traktujcie tego wpisu, jako krytykę Powstania Warszawskiego, bo nie o to chodzi i dodam,ze mój ojciec był w AK w grupie Kedywu Dywersji i został wywieziony do Niemiec, bo wpadce z łapanki!
  74. rocznica Powstania Warszawskiego
 • @Andrzej Tokarski 16:51:15
  Reakcja admina Neonu na te bzdury, które wypisujesz pokazuje, że mój wpis był celny a taki bufon nie jest w stanie mnie obrazić!
  PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ idą po PIS - idą ze wsi
 • @Oświat 18:52:17
  Jeżeli ty piszesz takie , durne komentarze, to dowodzi głupoty, bo Neon nie jest Pudelkiem i widocznie tam też się produkujesz!
  Wielki najazd na Polskę. Polem walki - cały kraj
 • Autor.
  Ty napisałeś ten artykuł chyba ze szpitala psychiatrycznego, bo tego nie da się inaczej ocenić!!! Masz slogan wypisany u góry:"się zobaczy" i to świadczy o poziomie pisania!Powinno być"popieram tylko prawdę", ale ten tekst nie korespondowałby z tym hasłem! Znany pisarz W.Łysiak skomentowałby to tak:"waszmości something pojebałoś"!!! Brakuje tylko chwalebnych peanów a temat ryżego matoła i jego bandy złodziei!!!
  PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ idą po PIS - idą ze wsi
 • Autor.
  W większości ten artykuł to stek bzdur i znany pisarz, W.Łysiak skometowałby to tak:"waszmości something pojebałoś"!!! Pracowałem w Instytucie Lotnictwa w Warszawie i znam "jakość" sprzętu rosyjskiego. Są to toporne podzespoły i nie dorównują zachodnim.Jeżeli chcesz straszyć , to załóż jakąś maskę i rób to wieczorem!!!
  Wielki najazd na Polskę. Polem walki - cały kraj
 • Autor.
  Witam. Nie wiem, dlaczego pan tak pesymistycznie ocenia swoje życje???
  Został pan lekarzem, a jest to jeden z zawodów o największym poziomie zaufania społecznego i przez 25 lat pracował pan w Australii, pewnie lecząc ludzi!!! To, że pan wrócił do Polski, świadczy o tym, że jest pan patriotą i pomysł, aby sfinansować portal, był pana sukcesem! Użalanie się nad światem, że jest taki a nie linny, nie ma sensu, bo tego się nie zmieni a na pewno nie szybko.Umożliwił pan użytkownikom portalu wymianę poglądów i dyskusję na wiele, ważnych tematów, co na innych portalach jest utrudnione!Rozumiem pański rachunek swojego życja, ale , zdaniem komentujących jest pozytywny!!!Ja też mam sporo lat na karku i oceniam swoje życie pozytywnie, chociaż negatywy też są, jak u każdego człowieka.
  Życzę panu zdrowia i bardziej pozytywnego spojrzenia na świat i swoje życie!
  Dzisiejszy Świat: Ameryka - UE; i...Polska. Moja prawda
 • Autor.
  Ma pan napisaną , zlotą myśl:"myśleć trzeba, myśleć"!!! I to jest oczywiste, ale , krytykując reformę Gowina, nie wie pan pewnie, że myśl techniczna lub inna , powinna się"SPRZEDAWAĆ"!!! Pracowałem w latach 90-tych na Politechnice Warszawskiej i słyszałem rozmowy panów inżynierów, że ich myśl techniczna nie sprzedaje się, bo poziom opracowań jest niski!!! Drugim tematem jest zawłaszczanie staanowisk kierowniczych przez docentów i profesorów, co polega na,tym, że nie dopuszczają zdolnych ludzi do tych stanowisk, bo boją się konkurencji!!! I to powinno się zmienić, bo Polskę nie stać na utrzymaywanie ludzi,którzy powinni pracować dla kraju, dając swoją wiedzę i doświadczenie w tej pracy!Jeżeli autor "mac" uważa, że ta reforma nie jest potrzebna, to nich pisze o pogodzie lub o muzyce!
  Useless, but fun i jedna groźna ustawa