Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • Autor.
  Co to jest za bełkot??? Ty piszesz rozwlekle o wielu sprawach i jest to groch z kapustą! Ziobro jest patriotą i robi swoje , co nie podoba się wielu lemingom itp. kretynom! Nie można lekceważyć żydów, bo oni sąw wielu krajach i grają dla swojego kraju bez zahamowań! Dlatego Polska musi lawirować politycznie, bo jest zbyt słaba i należy do Jewrokałchoza, co skutkuje zależnością o jewroelit!!!
  Dobry pies
 • Autor.
  Co to za tytuł na powaznym portalu??? Pana informacje są tendencyjne, bo min. Gliński wyjasnił już , jak przebiegała ta tranzakcja i pana pomówienia są tendencyjne!!!
  Pierdole, czyli odmiana przez przypadki
 • @Fatamorgan 06:26:22
  Jak wy jesteście tacy "eksperci" to napiszcie, dlaczego PIS ma w ostatnim, uczciwym sondażu typu"face to face" a nie przez telefon na wybranych ludziach-46% , CZERDZIEŚCI SZEŚĆ PROCENT"!!! Pomnik smoleński mógł zostać postawiony dopiero teraz, bo aferzystka i złodziejka , Hajka Grundbaum i jej banda złodziei chcieli go postawić przy zajezdni autobusowej, co pokazuje hipokryzję i chamstwo tego żydostwa!!!
  Buta PiS - szokująca relacja z odsłonięcia pomnika Smoleńska
 • Autor.
  Weż tabletkę, to cię prawda nie zaboli!!! Jest ona taka, że część "rodzin smoleńskich " nie chciała być obecna na odsłonięciu Pomnika!!!Przez 6 lat po tej, zbrodni na elicie państwa, ryży matoł i jego banda złodziei i aferzystów NIC nie zrobiła, aby uczcić ich pamięć! Ciekawy jestem, jak Prokuratura wezwie ryżego i przedstawi mu listę jego przestępstw i zaniechań, co wtedy napiszesz i co powie tzw"opinia publiczna"!!!
  Buta PiS - szokująca relacja z odsłonięcia pomnika Smoleńska
 • @Robik 10:39:13
  Ty , bałwanie nie wiesz, że Polska, wstępując do jewrokałchoza, musiała podpisać kolejne traktaty, które stopniowo miały odbierać krajom członkowskim suwrerenność???
  10.04.2010 – Harmider czasów zdarzeń
 • @Oscar 08:51:01
  Husky! Nie dyskutuj z "myślącym inaczej", bo podzielisz jego poglądy!!!
  10.04.2010 – Harmider czasów zdarzeń
 • @Oscar 08:35:55
  Twoje wywody to bzdury!!! Są dwa twarde dowody na to, że to był zamach i na podstawie oglądanych w National Geografic serii o katastrofach lotniczych, mogę stwierdzić, ze nie było takiej katastrofy w historii, aby samolot, spadając z 15-20 rozwalił się na kilkadziesiąt kawałków i było 100% ofiar , rozkawałkowanych!!! W podkomisji A. Macierewicza są uznani eksperci z kilku krajów zachodnich i USA, np.Frank Taylor!!! Jeżeli piszesz na jakiś temat, to trzymaj się faktów , bo jesteś mgr. inż. a to zobowiązuje!!!PS. Gdzie jest rów, który powinien powstać, gdy 90-tonowy samolot spada i szoruje po ziemi???
  10.04.2010 – Harmider czasów zdarzeń
 • Autor.
  Witam. Początek wpisu jest ok, ale zakończenie do dupy!!!Napisz, że podobały ci się nieżondy ryżego matoła z bandą złodziei i zdrajców, bo tak wynika z twoich wniosków na koniec!Efekty rządów PIS są oceniane dobrze i walka z reformą sądów, czy naruszania demokracji jest zasłoną dymną, bo chodzi o zły przykład Polski i Węgier, państw narodowych , które nie chcą JEWROKAŁCHOZA, tylko tego, aby UE była związkiem takich państw!!!
  Ósma rocznica.
 • @kula Lis 67 09:52:17
  Miałem ciebie za konkretnego i bogera patriotę a ty piszesz bzdury! Żeby reformować państwo po ok 30 latach rządów lewizny i liberałów, to trzeba było najpierw zrobić porządek z TK oraz sądownictwem!!! Nie da się oczyścić Polski bez uczciwych sędziów, którzy powinni posyłać złodziei , aferzystów do więzienia!
  Jesteśmy świadkami jak upada mit Orbana.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:34:21
  Rozumiem, że można mieć inne zdanie, ale tu dałeś przykład rozjazdu rozumu z faktami!!!Widać. że liberały nie mają konkretnych i prawdziwych poglądów, tylko reagują koniukturalnie i często piszą BZDURY!!!
  Jesteśmy świadkami jak upada mit Orbana.
 • @Oświat 09:27:47
  Witam. Popieram entuzjazm blogerów, ale żydów nie da się wygonić z żadnego kraju i dlatego twój postulat:"Polska wolna od żydostwa" nie jest realny! Ja ich też nie lubię, ale takie są realia.
  Jesteśmy świadkami jak upada mit Orbana.
 • @Wiktor Smol 13:07:44
  Nie obrazaj Prezesa PIS, bo nie jesteś godzien czyścić Mu butów i pewnie jesteś kurduplem z brodą!!!
  Kaczyński, klasa sama w sobie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:05:14
  Napisz, co bierzesz, bo inni też by chcieli w tym kabarecie zagrać!!!
  Kaczyński, klasa sama w sobie.
 • @Jasiek 10:16:48
  Kup se opatke i szufelkie, bo nadajesz się tylko do robienia babek z piasku!
  Kaczyński, klasa sama w sobie.
 • Autor.
  Witam. Dzięki za ten wpis, który uczciwie ocenia Prezesa PIS, J. Kaczyńskiego! Nie napisałeś , że p wychodzą z sali, kiedy im się podoba a to jest ich miejsce pracy!!!Gdyby w firmie pracownicy opuscili w czasie pracy swoje miejsca, to były by kary!!!A tak, "wybrańcy narodu uważają,ze mogą co im się podoba i mają SŁUŻBĘ NARODOWI POLSKIEMU w dupie!!! To się powinno zmienić i mam nadzieję,że PIS to niedługo zrobi!
  Kaczyński, klasa sama w sobie.
 • Autor.
  Długie wynurzenia na rózne tematy, ale nie warto ich komentować:"PIS jest socjalistyczny!!!" Waszmości , jak somentowałby znany pisarz , W.Łysiak
  "something pojebałoś"!!!
  PiS to elity postkolonialne.
 • @Jasiek 22:22:11
  Jeżeli tak kochasz ryżego matoła, to napisz, co ten zdrajca zrobił dla Polski!!!
  "Polskość to nienormalność", ogłosił ten sługus makreli i gdyby to powiedział jakiś polityk zachodni o swoim kraju, to by go zlinczowali medialnie!!!
  Dwojakość durnej z(a)miany
 • Autor
  Panu to się świątecznie pomieszały pojęcia i miesza pan komuchów z patriotami, co skomentowałby znany pisarz , W.Łysiak:" waszmości smotehing pojebałoś"!!!Niech pan lepiej policzy, jaki jest ułamek wartości tych nagród, do tego,co ten rząd zrobił przez dwa lata!!! kto tego nie rozumie, to niech pisze bajki a nie poematy na Neonie!
  Dwojakość durnej z(a)miany
 • autor
  Nie da się skometować większości bzdur "czarnowidza"i zanim coś napiszesz, to sprawdż prawo!!! Konstytucję może napisać tylko Komisja Konstytucyjna ,powołana przez Sejm!!! Napisz, co łykasz, bo inni też by chcieli pofantazjować!!!
  Co zostanie z PiS: "PO-bis", ... czy "złogi PiS"?
 • @Oscar 10:31:35
  Nie będę komentował większości bzdur w tym wpisie, tylko zapytam:"dlaczego ten naród, co podobno"rzyga Pisem" daje tej partii prawie 50 % poparcia a niedługo będzie pewnie 60%???
  Co zostanie z PiS: "PO-bis", ... czy "złogi PiS"?