Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @kula Lis 67 17:48:59
  Witam. Dziękuję za obszerne artykuły na temat PW i na pewno czytający dużo się dowiedzą o naszej, tragicznej historii!
  74. rocznica Powstania Warszawskiego
 • @kula Lis 67 11:32:57
  Witam.Zawsze czytam z zainteresowaniem twoje wpisy i komentarze! Urodziłem się 10.08.1944 r w Warszawie , w szpitalu , w centrum Warszawy
  i uważam, ze mam moralne prawo, bo ja i moja matka cudem uratowaliśmy się z tej pożogi ! ok 25.08.1944 r wpadli do szpitala własowcy i zgwałcili oraz wymordowali kobiety .Moja matka wiedziała, że ta dzicz nie rusza tzw. nienormalnych i dzięki mojej matce, która wiedziała, jak udawać taką osobę, przeżyliśmy!!! Te moje , moralne prawo polega na tym, ze rozkaz rozpoczęcia powstania został wysłany przez jednego generała z Londynu do komendy AK!!! . Większość oficerów w Londynie nie zgadzała się na to, bo wiedzieli, że powstanie nie ma szans-co dziesiąty powstaniec miał broń!!! To była zbrodnia na polakach i młodym pokoleniu a została tylko martylologia i rocznice!!! Nie traktujcie tego wpisu, jako krytykę Powstania Warszawskiego, bo nie o to chodzi i dodam,ze mój ojciec był w AK w grupie Kedywu Dywersji i został wywieziony do Niemiec, bo wpadce z łapanki!
  74. rocznica Powstania Warszawskiego
 • @Andrzej Tokarski 16:51:15
  Reakcja admina Neonu na te bzdury, które wypisujesz pokazuje, że mój wpis był celny a taki bufon nie jest w stanie mnie obrazić!
  PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ idą po PIS - idą ze wsi
 • @Oświat 18:52:17
  Jeżeli ty piszesz takie , durne komentarze, to dowodzi głupoty, bo Neon nie jest Pudelkiem i widocznie tam też się produkujesz!
  Wielki najazd na Polskę. Polem walki - cały kraj
 • Autor.
  Ty napisałeś ten artykuł chyba ze szpitala psychiatrycznego, bo tego nie da się inaczej ocenić!!! Masz slogan wypisany u góry:"się zobaczy" i to świadczy o poziomie pisania!Powinno być"popieram tylko prawdę", ale ten tekst nie korespondowałby z tym hasłem! Znany pisarz W.Łysiak skomentowałby to tak:"waszmości something pojebałoś"!!! Brakuje tylko chwalebnych peanów a temat ryżego matoła i jego bandy złodziei!!!
  PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ idą po PIS - idą ze wsi
 • Autor.
  W większości ten artykuł to stek bzdur i znany pisarz, W.Łysiak skometowałby to tak:"waszmości something pojebałoś"!!! Pracowałem w Instytucie Lotnictwa w Warszawie i znam "jakość" sprzętu rosyjskiego. Są to toporne podzespoły i nie dorównują zachodnim.Jeżeli chcesz straszyć , to załóż jakąś maskę i rób to wieczorem!!!
  Wielki najazd na Polskę. Polem walki - cały kraj
 • Autor.
  Witam. Nie wiem, dlaczego pan tak pesymistycznie ocenia swoje życje???
  Został pan lekarzem, a jest to jeden z zawodów o największym poziomie zaufania społecznego i przez 25 lat pracował pan w Australii, pewnie lecząc ludzi!!! To, że pan wrócił do Polski, świadczy o tym, że jest pan patriotą i pomysł, aby sfinansować portal, był pana sukcesem! Użalanie się nad światem, że jest taki a nie linny, nie ma sensu, bo tego się nie zmieni a na pewno nie szybko.Umożliwił pan użytkownikom portalu wymianę poglądów i dyskusję na wiele, ważnych tematów, co na innych portalach jest utrudnione!Rozumiem pański rachunek swojego życja, ale , zdaniem komentujących jest pozytywny!!!Ja też mam sporo lat na karku i oceniam swoje życie pozytywnie, chociaż negatywy też są, jak u każdego człowieka.
  Życzę panu zdrowia i bardziej pozytywnego spojrzenia na świat i swoje życie!
  Dzisiejszy Świat: Ameryka - UE; i...Polska. Moja prawda
 • Autor.
  Ma pan napisaną , zlotą myśl:"myśleć trzeba, myśleć"!!! I to jest oczywiste, ale , krytykując reformę Gowina, nie wie pan pewnie, że myśl techniczna lub inna , powinna się"SPRZEDAWAĆ"!!! Pracowałem w latach 90-tych na Politechnice Warszawskiej i słyszałem rozmowy panów inżynierów, że ich myśl techniczna nie sprzedaje się, bo poziom opracowań jest niski!!! Drugim tematem jest zawłaszczanie staanowisk kierowniczych przez docentów i profesorów, co polega na,tym, że nie dopuszczają zdolnych ludzi do tych stanowisk, bo boją się konkurencji!!! I to powinno się zmienić, bo Polskę nie stać na utrzymaywanie ludzi,którzy powinni pracować dla kraju, dając swoją wiedzę i doświadczenie w tej pracy!Jeżeli autor "mac" uważa, że ta reforma nie jest potrzebna, to nich pisze o pogodzie lub o muzyce!
  Useless, but fun i jedna groźna ustawa
 • Autorka.
  You are blind,but you are stupid to !!!No comments to rest of this text!!!
  PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA
 • @lorenco 00:15:01
  Ja nie muszę sobie "zaprzęgać" rozumu i taką uwagę może zrobić tylko ktoś, kto jest ograniczony umysłowo!!! Twarde fakty: samolot, spadając z ok 20-30 m, nie rozpada się na 100000000 kawałków i nie ma 100% ofiar!!!
  Na tym pobojowisku brakuje ok. 40-50% samolotu, co wskazuje, że to była ruska maskirowka. Polecam jeszcze raz ciasnym rozumom google!!!
  Oddać wrak!
 • @Zawisza Niebieski 10:47:31
  Poleca, ci google i dwa aresy:"zamach warszawski" i "zamach.eu"!!! Ja to przeczytasz i także sporo niedowiarków, to przestaniesz pisać BZDURY!!!
  Oddać wrak!
 • @Talbot 19:15:53
  Witam. Ciekawe, dlaczego jeden Winnicki protestował??? Polska nie może prowadzić wojen na kilku frontach, bo to się żle skończy! Niech ktoś kumaty napisze, jak by wyglądała sprawa sądowa,skierowana przeciwko jakiemuś chamowi, który oskarża Polskę o holokaust??? Przypuszczam, że parę lat, a smród by się ciągnął za nami długo!!! Dlatego ten zapis o karaniu sądowym został wykreślony! Cała ta hucpa ma jeden pozytywny aspekt, bo okazało się, jakich, ukrytych wrogów ma Polska!!!
  Oddać wrak!
 • @wk..ny 18:34:21
  Witam. Dwa dni przed tragedią teren tzw." katastrofy smoleńskiej" był białą plamą a w kwietniu śniegu tam nie ma!!! Rosjanin, który mieszka niedaleko powiedział dziennikarzowi, że ta"mgła" musiała być sztuczna, bo rozwiała sie po ok godzinie a naturalna rozwiewa się kilka godzin, bo jest nasycona wodą!
  Oddać wrak!
 • @Oscar 07:17:29
  Zanim napiszesz angielskie słowo, to sprawdż w słowniku! Pisze się people a nie peaple!
  Dokąd idziesz Europo, dokąd zmierzasz Polsko?
 • @provincjał 17:07:08
  A ty skąd się urwałeś??? Polska buduje swoją tożsamość narodową od 3 lat i to nie podoba się w jewrokałchozie!!! Przedtem byliśmy "bantustanem" do dojenia przez zdrajców i złodziei, ale to się kończy i dlatego ryje oderwane od koryt wyją i donoszą na Polskę!Jak widać z twojego tekstu, nie po drodze ci z reformatorami naszej Ojczyzny, bo pewnie jesteś lewakiem i liberałem!
  Spotkanie Grupy Bilderberg 2018 za Zasiekami
 • Autor.
  Przez przypadek trafiłem na ten artykuł o zbrodniarzu Putinie i powinienieś napisać te "peany" cyrylicą!!! Ten kagebista trzyma za mordę swój naród i straszy świat swoimi zabawkami!!! Mam nadzieję, że umęczony naród rosyjski jeszcze powstanie i tyrani zostaną skasowani!!!Trzeba mieć wodę w głowie, żeby popierać tego zbrodniarza!!!
  100 LAT PANIE PREZYDENCIE Władimirze Władimirowiczu Putinie!
 • @provincjał 12:35:49
  Ciebie, głąbie trzeba usunąć z tego portalu za pisanie BZDUR!!!
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • @nikander 10:00:52
  I ty też dołączyłeś do debili, którzy obrażają prawdziwego patriotę i wybitnego polityka???
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • @Jasiek 22:53:03
  Ciekawe z jakiej wsi ty pochodzisz, bo komentarze piszesz durne!!!
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • @tańczący z widłami 22:13:29
  Wróć lepiej z tymi widłami do obory, bo tam jest twoje miejsce!!!
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.