Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Oscar 07:17:29
  Zanim napiszesz angielskie słowo, to sprawdż w słowniku! Pisze się people a nie peaple!
  Dokąd idziesz Europo, dokąd zmierzasz Polsko?
 • @provincjał 17:07:08
  A ty skąd się urwałeś??? Polska buduje swoją tożsamość narodową od 3 lat i to nie podoba się w jewrokałchozie!!! Przedtem byliśmy "bantustanem" do dojenia przez zdrajców i złodziei, ale to się kończy i dlatego ryje oderwane od koryt wyją i donoszą na Polskę!Jak widać z twojego tekstu, nie po drodze ci z reformatorami naszej Ojczyzny, bo pewnie jesteś lewakiem i liberałem!
  Spotkanie Grupy Bilderberg 2018 za Zasiekami
 • Autor.
  Przez przypadek trafiłem na ten artykuł o zbrodniarzu Putinie i powinienieś napisać te "peany" cyrylicą!!! Ten kagebista trzyma za mordę swój naród i straszy świat swoimi zabawkami!!! Mam nadzieję, że umęczony naród rosyjski jeszcze powstanie i tyrani zostaną skasowani!!!Trzeba mieć wodę w głowie, żeby popierać tego zbrodniarza!!!
  100 LAT PANIE PREZYDENCIE Władimirze Władimirowiczu Putinie!
 • @provincjał 12:35:49
  Ciebie, głąbie trzeba usunąć z tego portalu za pisanie BZDUR!!!
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • @nikander 10:00:52
  I ty też dołączyłeś do debili, którzy obrażają prawdziwego patriotę i wybitnego polityka???
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • @Jasiek 22:53:03
  Ciekawe z jakiej wsi ty pochodzisz, bo komentarze piszesz durne!!!
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • @tańczący z widłami 22:13:29
  Wróć lepiej z tymi widłami do obory, bo tam jest twoje miejsce!!!
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • @tańczący z widłami 21:47:23
  Ja myślałem, że Neon jest poważnym portalem i głupki nie powinny pisać na nim BZDUR!!! Ale, jak widać, jest paru takich, co się chcą wypromować w durny sposób, pisząc obrażliwe teksty o człowieku, który zasłużył się Polsce i wygrał wybory po 8-miu latach bycia w opozycji i był opluwany i poniżany przez wielu kretynów, którzy nie są godni czyścić Mu butów!!!Tym wpisem pokazałeś , że jesteś człowiekiem z małym mózgiem i pewnie tego nie wiedziałeś !!!
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • @ikulalibal 15:18:30
  A ty jesteś pewnie miłośnikiem ryżego matoła, który ze swoją bandą okradł Polskę na miliardy zł!!!Przeczytaj komentarze do wpisu autora, to zobaczysz, że został mocno skrytykowany!Gdyby nie Macierewicz, to do dzisiaj nie było by innej wersji katastrofy i opinie wybitnych ekspertów z różnych krajów mają swoją wagę. Nie martw się o moje zdrowie, bo mam jeszcze dobre i jestem patriotą, który będzie długopisał komentarze na durne teksty!!!
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • Autor
  Nie opluwaj, głupku jednego z największych patriotów i nie pisz BZDUR o targach w sprawie oddania wraku!!! Tu wyglądasz jak tajny zwolennik komisji oszusta Millera, który namawiał czlonków "komisji" , aby ich raport był zgodny z raportem oszustki Anodiny!!! Ten twój "tekst" tak ocenił by znany pisarz , W.Łysiak:"waszmości something pojebałoś"!!!
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • @stanislav 17:20:05
  Nie obrażaj, głupku WYBITNEGO POLAKA, bo gdyby nie on, to byś teraz szczekał i pisał cyrylicą!!!
  83. rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego
 • @Zawisza Niebieski 11:55:29
  DEBIL i nic poza tym!!!
  Towarzyszu Donaldzie, więcej nie trzeba.
 • @Zawisza Niebieski 11:16:32
  Ty powinieneś ryżemu matołowi wsyłać do lochu szczaw i mirabelki oraz ciepłą wodę z kranu do popicia!!! Dawno nie czytałem takiego peanu od dupoliza!!!
  Towarzyszu Donaldzie, więcej nie trzeba.
 • Autor.
  Popieram w 100% twój tekst i niech go lemingi,oszołomy ,liberały i wszelkiej maści swołocz PRZECZYTA 10 *, żeby wreście uświadomili sobie, kim jest ten zdrajca i szwabski sługus!!!
  Towarzyszu Donaldzie, więcej nie trzeba.
 • Autor.
  Co to jest za bełkot??? Ty piszesz rozwlekle o wielu sprawach i jest to groch z kapustą! Ziobro jest patriotą i robi swoje , co nie podoba się wielu lemingom itp. kretynom! Nie można lekceważyć żydów, bo oni sąw wielu krajach i grają dla swojego kraju bez zahamowań! Dlatego Polska musi lawirować politycznie, bo jest zbyt słaba i należy do Jewrokałchoza, co skutkuje zależnością o jewroelit!!!
  Dobry pies
 • Autor.
  Co to za tytuł na powaznym portalu??? Pana informacje są tendencyjne, bo min. Gliński wyjasnił już , jak przebiegała ta tranzakcja i pana pomówienia są tendencyjne!!!
  Pierdole, czyli odmiana przez przypadki
 • @Fatamorgan 06:26:22
  Jak wy jesteście tacy "eksperci" to napiszcie, dlaczego PIS ma w ostatnim, uczciwym sondażu typu"face to face" a nie przez telefon na wybranych ludziach-46% , CZERDZIEŚCI SZEŚĆ PROCENT"!!! Pomnik smoleński mógł zostać postawiony dopiero teraz, bo aferzystka i złodziejka , Hajka Grundbaum i jej banda złodziei chcieli go postawić przy zajezdni autobusowej, co pokazuje hipokryzję i chamstwo tego żydostwa!!!
  Buta PiS - szokująca relacja z odsłonięcia pomnika Smoleńska
 • Autor.
  Weż tabletkę, to cię prawda nie zaboli!!! Jest ona taka, że część "rodzin smoleńskich " nie chciała być obecna na odsłonięciu Pomnika!!!Przez 6 lat po tej, zbrodni na elicie państwa, ryży matoł i jego banda złodziei i aferzystów NIC nie zrobiła, aby uczcić ich pamięć! Ciekawy jestem, jak Prokuratura wezwie ryżego i przedstawi mu listę jego przestępstw i zaniechań, co wtedy napiszesz i co powie tzw"opinia publiczna"!!!
  Buta PiS - szokująca relacja z odsłonięcia pomnika Smoleńska
 • @Robik 10:39:13
  Ty , bałwanie nie wiesz, że Polska, wstępując do jewrokałchoza, musiała podpisać kolejne traktaty, które stopniowo miały odbierać krajom członkowskim suwrerenność???
  10.04.2010 – Harmider czasów zdarzeń
 • @Oscar 08:51:01
  Husky! Nie dyskutuj z "myślącym inaczej", bo podzielisz jego poglądy!!!
  10.04.2010 – Harmider czasów zdarzeń