Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Rzeczpospolita 18:17:59
  Nie obrażaj patrioty J. Kaczyńskiego, bo to pokazuje stan umysłu i znany pisarz W.Łysiak skomentowałby ten wpis:" waszmości something pojebałoś"!!!
  Pan prezydent dalej radośnie nam galopuje ku przepaści..
 • @ireneusz 21:40:39
  Przenieś się na jakiś portal dla porąbanej młodzieży, bo tu niestety nie pasujesz, pisząc BZDURY!!!
  Mordy zdradzieckie i pozostałe
 • Autor.
  Witam. Dziwi mnie, ze poseł RP pisze bzdury i nie widzi powodów, które spowodowały, że "dwa plemiona walczą ze sobą! W 2005 r łżemendia wieściły, że wygra ryży matoł-vide bannery"Prezydent Tusk" i jego banda złodziei i kombinatorów!!! Okazało się, że Naród Polski wybrał inaczej i na zamkniętym posiedzeniu, po wyborach tusk ogłosił, że wypowiada wojnę PIS i zainicjował mowę nienawiści !!! Od tego czasu zaczęły się ataki na PIS i po aferze gruntowej, którą zorganizowały niedobitki zlikwidowanej bandy zdrajców-WSI, rząd PIS przerwał kadencję, bo nie miał większości! Od tej daty zaczeło się niszczenie polskiej godpodarki, do czego tusk został wynajęty przez Angelę Merkel i jej ludzi!!! Potem zlikwidowano w 2010r większość elity rządzącej oraz patriotycznej, aby osłabić Polskę! J. Kaczyński ma odporność byka, ale każdy ma swoje granice i został brutalnie i po chamsku sprowokowany przez bydlaka z PO! Moim zdaniem, dobrze zrobił, ze nazwał tą bandę zdrajców po imieniu! Im zależy tylko na osłabianiu i opluwaniu Polski, bo od koryt oderwano dużo mord a to boli i wyłapano też sporo złodziei! Polacy popierają PIS, bo nie ma innej siły, która jest zdolna do trudnych reform tego , zabagnionego państwa i robi to po to, aby dzieci i wnuczki nie szczały na ich groby, gdyby reformy się nie udały!!!
  Mordy zdradzieckie i pozostałe
 • @Zawisza Niebieski 22:11:38
  Kup se miecz i się zamachnij, to może ubędzie jednego , durnego komentatora!!!
  Chocholi taniec POPiS
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:06:28
  Mam nadzieję, że nosisz brodę, bo każde , ostre narzędzie w twoich rękach groziłoby tragedią i brakiem takiego, uzdolnionego liberała!!!
  Chocholi taniec POPiS
 • Autor.
  Sorry, to porąbana Anna.p ma pomysł reformy sądownictwa przez obce służby!!!
  Chocholi taniec POPiS
 • Autor.
  Jak czytam te BZDURY ,to nie wiem, czy autor zbzikował, czy już mu blisko do tego stanu??? Wpis autora ma datę 21.07.2017 r g.12.54! Gdyby oglądał wystąpienie w Senacie Z.Ziobry, to by dzisiaj napisał inny tekst, bo ten jest bez sensu!!! Co to znaczy, że obce państwa mają reformować nasze sądownictwo???????? Tak teza może być postawiona przez porąbany mózg!!!My, Polacy żyliśmy w niewoli prawie przez dwieście lat-123 l zabory,
  45 l. komuny i 28 l. tzw. "wolnej Polski"!!!Z. Ziobro przedstawił wczoraj założenia reformy sądownictwa i przedstawił katalog przestepstw sędziów i ich tendencyjnych wyroków!!! Kto tego nie ogladał, ten nie może mieć pełnego obrazu stanu naszej "KASTY WYBRANYCH"!!!
  Chocholi taniec POPiS
 • @rabszak 13:42:32
  Te bzdury skomentowałby znany pisarz tak:" waszmości something pojebałoś"!!!
  Chocholi taniec POPiS
 • Autor.
  Wielkie dzięki za ten artykuł, bo , niestety , nasze społeczeństwo jest w dużej mierze ciemne!!! Należy nagłaśniać te zagrożenia, bo to jest w interesie państwa polskiego!
  Kolejny antyrządowy plan Sorosa
 • @Zawisza Niebieski 17:11:57
  Jeżeli ty obrażasz Przezydenta RP, dr. Andrzeja Dudę, to oznacza, że nie jesteś Polakiem!!! A.Duda został wybrany Prezydentem RP przez Naród Polski i ma najwyższy mandat społeczny.Takim jak ty podobał się pewnie bronek -niemota, który potrzebował suflerki z tyłu a co wyprawiał w różnych sytuacjach, to widzieliśmy w TV i ośmieszał Polskę!!! Brak szacunku dla Pierwszego Obywatela pokazuje , jakim jesteś marnym człowiekiem!
  Polska na rozdrożu
 • @Husky 21:07:33
  Do J. Domownik! ten typ nie wie, ze jest pożytecznym idiotą , jak bolek!!!
  PiS-owski zamach stanu!!!
 • @Husky 20:32:01
  Do M.K. Bosy: wy możecie kwiczeć i jęczeć a PIS ma ciągle wysokie poparcie!!! Mogę się założyć,że po uchwaleniu tej ustawy o :kaście wybranych"-chyba przez pariasów i Indiach, PIS będzie miał notowania ok 40%, a wy wyjcie dalej, aż wilki usłyszą i zaproszą was do stada!!!
  PiS-owski zamach stanu!!!
 • @Husky 19:57:56
  To są twoje słowa, czy jakiegoś debila?
  PiS-owski zamach stanu!!!
 • @kula Lis 67 18:49:01
  Witam i pozdrawiam!!! Nie dyskutuj z głupimi, bo mżesz podzielić ich poglądy!!! Dziwię się osobnikowi Paulus Aquarius, że na merytoryczne argumenty odpowiada inwektywami a to świadczy o niskiej kulturze i chamskim charakterze!!!
  KTO CHCE WOJNY RELIGIJNEJ W EUROPIE ?
 • @Paulus Aquarius 21:14:04
  Witam. Czytam te komentarze i autorom umknęło jedno:"NWO-NEW WOLRD ORDER"!!!Za to odpowiedzialny jest George W.Bush! Aby uzyskać powód do ataku na kraje arabskie, Goverment of the United State poświęcił 3 wieże i życie ok 3200 rodaków, głosżąc, że to Arabowie załatwili te wieże!!!
  To są BZDURY, i kilku specjalistów od wysokich budynków to udowodniło!
  Efektem tego było uchwalenie Patriot Act, który umożliwia aresztowanie ludzi bez zarzutów i więzienie ich bezterminowo!!! PO ataku a kraje arabskie, gdzie wcześniej była jakaś równowaga społeczno-polityczna, mocodawcy NWO uruchomili najazd Muzułmanów na Europę i szkolenie zamachowców do ataków terorystycznych! za tym idzie rozwalanie społeczeństw Europy przez ideologie gender, promowanie homoseksualizmu, małżeństw homo i
  dezawuowanie rodziny, jako podstawowej komórki społecznej!!! Po osłabieniu Europy , wystąpił by jakiś "mesjasz", który ogłosił by, że zrobi porządek i będzie NWO!!! Ale to się nie uda, bo społeczeństwa Europy już otrzeżwiały i głośno protestują!!!Dlatego Polska i Polacy nie chcą Muzułmanów u siebie i ci "goście" dobrze wiedzą, że u nas nie dostaną tego, co na bogatym zachodzie!!! Proszę o umiar w dyskusji, bo agresja i inwektywy niczego nie załatwią!
  KTO CHCE WOJNY RELIGIJNEJ W EUROPIE ?
 • @Ziut 19:07:27
  Witam. Komentarz do tematu "ryży matoł na rezydenta jest taki, że przytoczę nagraną wypowiedż kapciowego Tuska:" jak pojedziesz do Brukseli , to odczepisz się od tego syfu i tam będziesz kimś"!!! Dlatego pierdoły o kandydowaniu matoła na to stanowisko są wyssane z brudnego
  palucha imperialistów!!! Matoł odpowie za Smoleńsk i Amber Gold, co będzie skutkowalo tym, że zostanie zmarginalizowany politycznie przez Trybunał Stanu a jego przyboczna "lekarka z małego miasteczka" oraz paru innych , też zostaną osądzeni!!!
  Jarosław Kaczyński kandydatem Polaków na Prezydenta 2020
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:38:12
  Zajmij ty się uprawą warzyw, bo na polityce gówno się znasz!!! Pokaż mi drugiego człowieka w kontekście do ministra Macierewicza, który by odważył się zlikwidować WSI, delegaturę rosyjską na Polskę??? Jest to jeden z najtrwadszych polityków i żaden polityk nie jest bez wad!!! Twoim guru jest pewnie ryży matoł, który powiedział:"POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ", CO GO DYSKWALIFIKUJE DO ZERA!!!
  Inne spojrzenie na Macierewicza
 • @60grzegorz 16:53:01
  Witam. Parę razy komentowałem kretyńskie wypowiedzi tego typa i napisałem, że swoim nickiem obraża sławnego rycerza!!! Tu pasuje powiedzenie:"nie dyskutuj z głupim, bo podzielisz jego poglądy!
  NIE POZWOLĘ KPIĆ Z BOGA OJCA I PANA JEZUSA ZAWISZO!
 • @RomanKa 19:04:39
  Zarejestruj się jako CZARNOWIDZ i na pewno zarobisz dużą kasę na przepowiadaniu przyszłości!!!
  Obrona narodu czy „Armia Macierewicza”?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:42:37
  A kim ty jesteś, że obrażasz prawdziwego patriotę, który walczył o lepszą Polskę, kiedy ty myślałeś o niebieskich migdałach!!! Ten minister buduje formacje obronne dla Polaków i reformuje polską armię, która była zasyfiona
  oficerami, szkolonymi w GRU, KGB i FSB!!! OT nie jesti nie będzie armią, co się porąbało autorowi tekstu i gdyby myślał, to by nie pisał bzdur!!! Tak to właśnie liberały, lewactwo o wszelkiej maści barachło opluwa Polskę i Polaków!!! Gdzie wyście byli, jak ryży matoł-knur jewropy i jego kolesie niszczyli Polskę ,zadłużali kraj i kradli na potęgę??? Nie oczekuję polemiki, bo ty jesteś za cienki na poważne argumenty!!!
  Obrona narodu czy „Armia Macierewicza”?