Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • Autor.
  Ja myślałem,że nikander to jest patriota i człowiek myślący konkretnie!!! Niestety, ten tekst pokazuje, że, w/g W. Łysiaka :" waszmości something pojebałoś"!!! Nazywanie Kaczyńskiego Jarosława bolszewikiem dowodzi tego, że coś w tej glowie się zepsuło! Dalej jest jeszcze gorzej, bo "komentartorzy" sami nie wiedzą, co piszą! Większość w was popiera pewnie ryżego matoła, który powinien siedzieć w lochu i wpieprzać szczaw i mirabelki od niesioła a ciepłą wodę zapewni mu system więzienny!!!
  Kaczyński – ostatni bolszewik III RP
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:36:51
  Nie dyskutuj z głupim, bo Krzysztofie podzielisz jego poglądy, a potem ten debil pokona cię doświadczeniem!!!
  Wybory "warszawskie"
 • @Zawisza Niebieski 15:49:01
  Nie obrażaj GNOJU św.p. Prezydenta RP, prof. Lecha Kaczyńskiego, któremu nie byłbyś godzien butów czyścić i podejrzewam , że masz ok 15-16 lat oraz pusto w głupim łbie!!!
  Wybory "warszawskie"
 • @Zawisza Niebieski 12:48:55
  Ty zmień nick, co już dawno radziłem, bo obrażasz sławnego rycerza!!! Kup se opatkę i kubełecek, idż do piaskownicy i rób se babecki, bo do pisania nie nadajesz się i ośmieszasz ten portal!!!
  Wybory "warszawskie"
 • @Zawisza Niebieski 10:38:52
  Ty powinieneś dać buzi z języczkiem debilowi czaskowskiemu, bo takiego głupka, który właśnie gada BZDURY, nie widziałem już dawno!!! Ten "kandydat " został wystawiony przez scheta, żeby się spalił, bo on i kilku innych młodych wilków zagrażało schetowi i chciało go utrącić!!! Jak nie masz wiedzy, to nie pisz bzdur, bo z tekstu wynika, ze obaj macie cechy wspólne!!!Czy kupiłeś już papierową taśmę klejąca do naprawy szyby w drzwiach u starszej pani "na ustawkę"???
  Wybory "warszawskie"
 • @zbig71 15:05:36
  Ty pewniw jesteś fanem myśliwego bronka, który mówił i robił zawsze to, co lemingi, oszołomy i reszta palantów chciało usłyszeć!!!Prezydent Św.p. , prof. Lech Kaczyński został zamorowany, bo walił prawdę między oczy i dzięki jego akcji zebrania kilku prezydentów, ruscy nie odważyli się zaatakować Gruzji!!!Zapomniałeś oszołomie, że polacy zorganizowali zamach a ruscy dali teren i osłonę polityczną!!! Polecam google i :"zamachwarszawski" oraz "zamach.eu"!!! Ta banda czerwonych zbrodniarzy NIGDY nie będzie przyjaciółmi polaków i Polski!!!W/g znanego pisarza ,te twoje wypociny skomentowałby tak:"waszmości something pojebałoś"!!! Jak czytam niektóre wpisy, to kolejna oca kolumna zawitała do Polski!!!
  To nie Amerykanie zginą od zerwania traktatu INF
 • @Fatamorgan 23:21:34
  Sam napisałeś, że masz mało czasu i dlatego taki był mój komentarz! Wejdż w google i przeczytaj dwa artykuły:"zamachwarszawski" i "zamach.eu"!!!
  Po przeczytaniu na pewno zmieni ci się opinia o tej tragedii i będziesz pisał więcej na temat!!!
  Aforyzm PO-wyborczy Smoleńsk i proste pytanie
 • Autor.
  To, że masz mało czasu nie znaczy, że powinieneś traktować Narodową Tragedię w lekki sposób!!! Żeby osądzić winnych tej tragedii, to trzeba mieć SPRAWIEDLIWE SĄDY, a nie "kastę wybranych kretynów". którym wydaje się, że mają władzę absolutną! Dlatego ta sprawa się ciągnie i dopiero badania 6 laboratoriów europejskich i skanowanie drugiego TU-154 M, dazą podstawę do wyciągania wniosków. Jurgen Roth napisał książkę i Smoleńsku i została wydana w Niemczech oraz w Polsce. Jest w nej info"że polecenie zamachu wydał wysoki polski urzędnik"!!! Do dzisiaj nikt tego nie skomentował i książki nie wycofał! Konkluzja jest taka, że polacy zorganizowali zamach na polską elitę państwa a ruscy dali teren i ochronę oraz wykonali maskirowkę!!!Ta delegacja została "zabezpieczona " na podstawie komunikatu z 9.04.2010r, który ogłoszono w Radiu i TV w Polsce.Twarde dowody:aktor Zakrzeński został wyrwany z domu o godz.4.30 przez nieznanych ludzi, i usłyszał, że plany wyprawy się zmieniły! Szefowa Adwoktury w POlsce, Agacka-Indecka miała przyjechać z Łodzi, gdzie mieszkała. Jej samochód znaleziono na parkingu marketu , 50 km od Warszawy. Tą wycieczkę zabezpieczono w hangarze wojskowym na Okęciu i w nocy z 9/10.04.2010r wymieniano serwer, które rejestruje ludzi na granicy państwa, którą jest lotnisko. Co dalej się działo, nie wiemy, ale hangar został pół roku po tragedii zburzony, co można obejrzeć na YouTube!!! Dalej: samolot o wadze ok 90 ton, spadając z ok 20-30 m, powinien wyryć rów o długości co najmniej 200-300 m! nie było takiej katastrofy w historii, żeby było100% ofiar i to straszliwie pokawałkowanych!!! Mam nadzieję, ze w niedługim przedziale czasu, ta tragedia zostanie wyjaśniona a winni będą wpieprzać szczaw i mirabelki oraz popijać ciepłą wodą z kranu, którą dostarczy SRUL JEWROPY, co obiecywał juz polakom!!!Nie ma też żadnych zdjęć i filmów z wyloty tak waznej delegacji w szczytnym celu uświęcienia pomordowanych Polaków w Katyniu, co potwierdza tezę o "zabezpieczeniu"!!!
  Aforyzm PO-wyborczy Smoleńsk i proste pytanie
 • zyga
  Ciekawy jestem, komu padło na mózg, żeby pisać takie BZDURY??? Znany pisarz, W.Łysiak tak skomentowałby te głupoty:"waszmościom something pojebałoś"!!!
  Niemieckie bazy wojskowe najlepszym rozwiązaniem dla Polski
 • @ele 08:15:34
  Jak piszesz tekst to kontroluj go: "stratować" to można ten durny twój tekst i ten sam komentarz , który napisałem do autora wpisu!!!
  Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę:
 • Autor.
  Jak nie wiesz, kto rozpoczął tzw "wojnę polsko-polską ", to pisz bajki, choć wątpię, że napiszesz coś sensownego!!! Tą wojnę rozpoczął ryży matoł,po przegranych wyborach w 2005 r!!! Na zamkniętym zebraniu poprzysiągł zemstę i nenawiść PIS i jego ludziom.Ty mieszasz gówno z gliną i uważaj, bo może ci wyjść milicjant!!!
  Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę:
 • @zadziwiony 20:50:29
  Zapomniałeś jeszcze o takiej karze: za spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym przy przekroczeniu dzowolonej prędkości- konfiskata auta i zakaz prowadzenia pojazdów DOŻYWOTNIO!!! Tylko b. surowe kary finansowe i przepadek auta spowodują, że tacy kowboje szos będą się bać konsekwencji!!!
  Bij Polaka-bogacza-kierowcę!
 • Autor
  W. Łysiak , znany pisarz, takie bzdury komentuje tak:" waszmości something pojebałoś"!!!
  DTV TVP1 - 8 października koniec demokracji powrót Urbana
 • Autor.
  Niestety, tezy twojego artykułu są nieprawdziwe!!! W 2005 r miało wygrać PO i "prezydent tusk" byl na banerach! Polacy zdecydowali inaczej i wcześniej J. Rokita i Macinkiewicz debatowali o koalicji. Była to sciema ryżego matoła i na zamkniętym posiedzeniu PO , matoł zaprzysiągł zemstę i nienawiść do braci Kaczyńskich oraz PIS!!! ten stan trwa do dzisiaj i przełamie to Naród Polski, który spowoduje, że PIS wygra kolejne wybory oraz Prezydent A. Duda wygra reelekcję!!!Wtedy ta nienawistna , niewielka ilość polaków zostanie zmarginalizowana! Ten podział podgrzewa Soros i jego kolesie, którzy finansują tzw"organizacje pozarządowe", które mają za zadanie pogrzewać konflikty i oczerniać patriotów!!!Dlatego uczciwi polacy powinni iść gremialnie do wyborów i zagłosować na partię, która pokazała, jaką bandą bydlaków i zdrajców jest tzw"łopozycja:!!!
  Podzieleni-rozpracowani, czyli wojna polsko-polska
 • @Mariusz G. 16:41:34
  A ty , to pewnie jesteś fanem ryżego matoła, który niedługo stanie przez TRYBUNAŁEM STANU a może też będzie miał zarzuty karne za tolerowanie złodziejstwa i rozwalanie Polski !!!Nie obrażaj gnoju ludzi, bo z twojego tekstu wynika, ze jesteś "cienki bolek"!!!
  Polska jest wydmuszką
 • @Robik 09:49:14
  Ty powinienieś udać się do specjalisty od głowy, bo piszesz BZDURY!!! Baza ma kosztować JEDNORAZOWO a nie co rok i pewnie uważasz, że amerykanie zrobią z Polski kolonię!!! Kaczyńskiemu nie jesteście, liberały i lewaki czyścić butów, bo to jest człowiek wyjątkowy z ma łeb na karku, co jest rzadkością!!!Nigdy nie mówił o armii jewropejskiej, bo to jest fake news!!!Niedługo lewizna i liberały nie będą mieli nic do powiedzenia, bo wy zniszczyliście POLSKĘ przez ok 70 lat po II wijnie światowej! Teraz codziennie na pasku w TV widać, ilu złodziei łapią służby i wasz idol, ryży matoł juz dał dupy w sparwie brexitu!!! Mam nadzieję, że patriota Husky napisze parę zdań do otrzezwienia, ale omy politycznealkoholicy nie są uleczalni tak samo, jak oszołomy polityczne!
  Polska jest wydmuszką
 • @Oscar 07:27:42
  Wam, liberałom i lewakom :"something pojebałoś", tak by skomentował ten bełkot W. Łysiak, jeden z najlepszych pisarzy w Polsce!!!Opluwanie własnego kraju i pisanie bzdur, że "solidaruchy" sprzedały nasz kraj, dowodzi, że dyskutanci nie mają pojęcia, w jakim kraju zyli polacy przez 45 lat i jak sprzedał Polskę bolek, zwany wałęsą razem z kolesiami, którzy współpracowali z SB!!!Dopiero teraz Polska odbudowuje swoją pozycję o kraj, po "nieżądach" ryżego matoła, rzekomego liberała a w rzeczywistości jest to cwaniak polityczny i mściwy cham, z który wywalił ze swojej bandy ludzi niepokornych i wartościowych, vide Jan Rokita!!!
  Polska jest wydmuszką
 • @Husky 15:20:15
  Nie dyskutuj z "myślącymi inaczej", bo podzielisz ich poglądy i pokonają Cię doświadczeniem!!!St. Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że w Polsce jest tylu idiotów"!!!
  Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę:
 • Autor
  Po przeczytaniu tego BEŁKOTU , komentarz jest autorstwa W. Łysiaka, znanego pisarza:" waszmości "somthing pojebałoś"!!! Jeżeli ty mieszasz bandę złodzei i kombinatorów z PIS, to oznacza , że powinieneś sobie kupić opatkę i robić babeczkiw piaskownicy, bo o polityce nie masz pojęcia!!!
  Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę:
 • Autor.
  Twój artykuł , znany pisarz W.Łysiak skomentowałby tak:"waszmości something pojebałoś"!!! Mieszkam w Warszawie 65 lat i wcześniej kilka lat mieszkałem na Śląsku. Ty mieszasz groch w kapustą i danie wyszło niestrawne! Prawda jest taka, że sporo ludzi przybyło do Warszawy po wojnie wymieszało się z rdzennymi warszawiakami! Nie obrażaj mieszkańców stolicy, bo Rzeczypospolita była przez wiele lat państwem wielonarodowym.
  Tzw."słoiki" to są ludzie, którzy nie mają szans na odbicie się w swoich miejscowościach i dlatego przyjeżdżają do stolicy!Tu widać problem ze słabą infrastrukturą i brakiem dobrych zakładów pracy w mniejszych miejscowościach, co trzeba nadrobić i nasz rząd to ma w planach.Ta pyskówka między autorem a Huskym nie ma sensu, bo trzeba dyskutowań na argumenty a nie na inwektywy!!!
  Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę