Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • Wrzodak.
  Ty piszesz ,jk zwykle BZDURY, bo pomieniałeś się na łby i nie będzie powrotu do stanu poprzedniego!!!
  Antoni Macierewicz agentem SB!!!!!!!
 • @Hades 19:17:47
  Jeżeli twierdzisz, że to był wypadek, to gdzie jest rów, który 90-tonowy samolot powinien wyryć w ziemi??? W historii katastrof lotniczych nie był wypadku, aby samolot, spadając z ok 20-30 m rozpieprzył się na 100000000 kawałków i było 100% ofiar! Nie masz żadnego pojęcia i dlatego piszesz BZDURY!!!
  Antoni Macierewicz agentem SB!!!!!!!
 • @zbig71 20:11:49
  Pisz dalej bajki, to zarobisz na życie!
  Kurski musi odejść? Czy PiS zdobędzie się na ten krok?
 • @Hades 19:45:13
  Tobie to nawet Bóg nie pomoże, bo taki mózg może pisać tylko bzdury! Szkoda czasu na komentowanie wypocin!!!
  Kurski musi odejść? Czy PiS zdobędzie się na ten krok?
 • @Hades 16:14:54
  Jak czytam te BZDETY, to ubolewam nad stanem umysłów niektórych"blogerów"!!!Najlepiej przytoczyć FAKTY:w 2005 r różne tuby wieszczyły , że wybory wygra ryży i PO!!! Były też bilboardy "Prezydent Tusk"!!!Jak się okazało, wygrał PIS i ś.w.p Lech Kaczyński. Na zamkniętej naradzie, ryży poprzysiągł zemstę i nienawiść PIS i Prezydentowi!!! Od tego czasu zaczęła się "mowa nienawiści" i brutalne ataki na PIS!!! Niech sobie niektórzy"blogerzy" to zapamiętają i nich nie piszą BZDUR, że to PIS jest autorem tej mowy i ją propaguje!Reformy PIS naruszyły wiele różnych "szemranych" interesów i dlatego jest taki atak!Odwracanie kota ogonem pokazuje zakłamanie tych, którzy głoszą nieprawdę!Red. Ziemiec pokazał na na antenie TVP chamskie wypowiedzi tzw"polityków"PO w odpowiedzi na sugestie, że to mowa nienawiści PIS doprowadziła do tragedii!!!Rozwścieczyło to tzw "szalon" , bo prawda w oczy i uszy kole!!!
  Kurski musi odejść? Czy PiS zdobędzie się na ten krok?
 • @Rolnik67 14:11:31
  Zajmij się lepiej orką, bo na polityce nie znasz się!!!
  Powracająca fala nienawiści
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:59:35
  A ty, jak zwykle miesza gówno z gliną i uważaj, bo ci wyjdzie milicjant, jak mawiał baca w Zakopcu!!!
  Powracająca fala nienawiści
 • @zbig71 23:58:17
  Jak widać z "komentarza", mój był celny!!!
  Federacja dla..?. - Czyli słów kilka o partii M. Jakubiaka
 • @zbig71 15:56:39
  Tobie , jakby ocenił pisarz , W.Łysiak:"something pojebałoś"!!! Jeżeli piszesz takie bzdury o polityce, to pisz lepiej wiersze! Po oszustwie ryżego matoła na temat koalicji POPIS, Kaczyński nie miał wyboru i otworzył koalicję z Lepperem i Giertychem. Rząd stracił większość, bo niedobitki WSI zorganizowały prowokację Lepperowi! Żeby oceniać politykę, to trzeba mieć wiedzę!!!
  Federacja dla..?. - Czyli słów kilka o partii M. Jakubiaka
 • Autor.
  Ja mam tylko jedno pytanie do autora:co by było, gdyby nie było Okrągłego Stołu??? Zaznaczam od razu, że ten mebel był zgniłym kompromisem! Autor widzi tylko jedną stronę medalu i gdyby Solidarność się postawiła i walczyła o wolną Polskę, to komuchy nie miały by wyjścia i skończyło by się to Tragedią Narodową, a Polska wychodziła by z tego długie lata!!!
  Nie trzeba wojny, wystarczy PiS
 • @Rzeczpospolita 14:04:26
  Ty pewnie nie wiesz, że stare komuchy mają dzieci, wychowane w czerwonym "duchu"!!! To jest właśnie nowokomuna i kto nie wie o tym, to nich nie pisze BZDUR!!!
  „Antykomuna we Wrocławiu”
 • @kula Lis 68 12:42:40
  Witam. Nie dyskutuj z głupim, bo podzielisz jego poglądy!!! Ten oskar nie ma pojęcia, jaką pozycję w Polsce zajmują dzieci komuchów, wychowane w tradycji "czerwonych"!!!Mają swoje organizacje i tam kombinują, jak zaszkodzić demokratom i patriotom!!!
  „Antykomuna we Wrocławiu”
 • Autor i przyjaciele!
  Po pierwsze: powazny czlowiek i bloger, który pisze publiczne teksty, nie powinien obśmiewać i pisać o Premierze Rzeczypospolitej pre:" Matouszek"!!! To dowodzi, że masz jakieś kompleksy na tle skuteczności działania i dlatego obrażasz ludzi! Te, kiepskie komentarze , wspólgrające z twoimi, pokazują, że ci"pisarze" popierają ten złośliwy i dogmatyczny tekst i nawet Husky nie chce z nimi polemizować!W krytyce trzeba zachować UMIAR, bo przesada prowadzi do śmieszności!
  „Premiera Matołuszka” do Brukseli na eurokomisarza?
 • @wercia 22:46:37
  Ty lepiej idż o gotuj obiad, bo o polityce nie masz pojęcia i dlatego piszesz BZDURY!!!
  Mamy finał - Dobra Zmiana - chlipie w kącie - obsmarkana
 • @interesariusz z PL 21:54:55
  Ty chyba nie wiesz, że polskie statki, które chcą wypłynąć na Bałtyk, muszą prosić o pozwolenie ruskich!!! Tacy, "patrioci", jak ty robią wodę z mózgów ludziom!
  Mamy finał - Dobra Zmiana - chlipie w kącie - obsmarkana
 • @Andrzej Tokarski 21:52:50
  Jak byś czytał "ze zrozumieniem", to byś BZDUR nie pisał!!!
  Mamy finał - Dobra Zmiana - chlipie w kącie - obsmarkana
 • @M i r i a m 21:47:09
  Jeden durny chwali drugiego!!!
  Mamy finał - Dobra Zmiana - chlipie w kącie - obsmarkana
 • @Husky 21:34:17
  Witam. Nie dyskutuj z niektórymi , głupimi, bo możesz podzielić ich poglądy!!!
  Mamy finał - Dobra Zmiana - chlipie w kącie - obsmarkana
 • @Lotna 21:04:50
  A ja myślałem, że ty się czymś o autora wypocin różnisz??? Te, niektóre ,durne komentarze , świadczą o tym, ze spora ilość blogerów nie rozumie, co się w Polsce dzieje !!! O jakim ty POPIS piszesz??? Kup sobie opatkę i kubełecek a potem lep babecki, bo o polityce nie masz pojęcia!!!
  Mamy finał - Dobra Zmiana - chlipie w kącie - obsmarkana
 • @kula Lis 67 20:26:53
  Nie będę WYPOCIN autora komentował, bo nie lubię radykałów, którzy mają tylko jedną wizję!!! Twój komentarz też nie jest obiektywny, bo to, co się teraz w Polsce dzieje, to jest WOJNA o normalny kraj i opozycja stosuje wszelkie , chamskie zagrywki, aby osłabić rząd i PIS!!! Przeczytałem dziś na Onecie ciekawy komentarz, że PIS ustąpił teraz przed szantażem "jewrokałchoza", bo TSUE mógł ukarać Polskę przed wyborami i to mogłoby spowodować przegraną PIS a o konsekwencjach piszą dziennikarze w "Do rzeczy" i "Sieci"!!!Blogerzy, którzy mają konkretny i uczciwy ogląd sytuacji politycznej w POlsce, powinni wspierać rząd i PIS oraz wyjaśniać problemy a nie pluć na polityków, którzy chcą NASZ KRAJ zreformować i uczynić go NORMALNYM , abyśmy nie byli wasalami innych krajów!!! W latach pięćdziesiątych pewien kanclerz RFN powiedział:teraz nie będzie potrzeba wojen , armat, czołgów i okrętów, bo załatwimy sprawę kasą i ideologią, co się aktualnie dzieje!!!
  Mamy finał - Dobra Zmiana - chlipie w kącie - obsmarkana