Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Repsol 21:22:04
  Za te bluznierstwa wobec Prezydenta RP powinieneś załozyć pokutną szatę i iść na pielgrzymkę na Jasną Górę!!!Jak czytam niektóre, bzdurne wpisy, to dziwię się, ilu "pisarzy nie ma pojęcia o polityce i roi się od lewaków i liberałów! Jak się niektórym nie podoba Prezydent i patu innych, to piszcie na lewackich portalach i tam dostaniecie brawa!!!
  Duda - to się nie uda
 • @Oscar 12:12:34
  Ty chyba byłeś w śpiączce przez ostatnie dwa lata!!!
  Duda - to się nie uda
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 10:25:11
  Ziut, napisz, co bierzesz od niedawna,bo czytam twoje artykuły, ale takich bzdur jeszcze nie było!!!
  Duda - to się nie uda
 • @Oświat 09:14:50
  Ty nie wiesz, że Ziobro jest mężczyzną i nie może być"kandydatką"???
  Duda - to się nie uda
 • @Husky 08:29:44
  Jeżeli nie masz wiedzy , to nie pisz bzdur!!! B.Szydło została premierem , bo Kaczyński miał duży ,negatywny "elektorat", który został wykreowany przez gazetę gównoprawda i usłuznych pisarczyków liberałów i lewaków!
  Po dwóch latach, Naczelnik Państwa uznał, że trzeba Polskę szybciej i lepiej reformować , dlatego Morawiecki został premierem!Macierewicz jest kontrowersyjny i wczoraj w TVP dwóch generałów:Skrzypczak i Pacek potwierdzili, że konflikt z Prezydentem i BBN był nie do rozwiązania i jeszcze to, że Macierewicz niw usunął Misiewicza, który jest arogantem i widać tona jego gębie! Ten rząd trzeba oceniac po ok, 3 miesiącach i zobaczymy, jak potoczy się sprawa rzekomego braku demokracji i reformy sądów!!! Premier powinien zadać temu pijakowi , Junkerowipytanie:kto jest autorem zaostrzenia traktatów UE, bo Polska wstępowała do UE niezaleznych państw a potem powstał plan:odin wielikij kałchoz z królową Makrelą! Nigdy nie zgodzimy się, jako kraj katolicki i prawicowy w większości, aby narzucano nam cokolwiek!!!
  Duda - to się nie uda
 • @Nibiru 22:06:43
  Znany pisarz, W.Łysiak tak skomentował by te bzdury:" waszmości something pojebałoś"!!!Ty pewnie nosisz pejsy, bo obrażasz święto religijne!
  Kaczyński wypowiedział Putinowi wojnę
 • @Wrzodak Z. 22:53:52
  Ty nie jesteś Polakiem,bo twój porąbany tekst pokazuje, że Polska, która od dwóch lat walczy o swoją, narodową tożsamość, nie podoba się takim oszolomom!!!
  Okrągłostołowy Spisek
 • @Paulus Aquarius 23:32:52
  Witam. Wszystko zależy od tego, ile się wypije i co się pije!!! Ja i moja rodzina oraz znajomi preferujemy dobre wino i polecam wina mołdawskie.
  Mózg albo alkohol.
 • Autor.
  Witam. W artykule jest błąd, bo tzw."średnia krajowa" nie wynosi ok 4500 zł , tylko 2000-2500zł!!! Te 4,5 tyś. zł zarabiają pracownicy w kilku najlepiej opłacanych działach gospodarki:górnictwo, hutnictwo, budownictwo itp.
  Prof. Kieżun powinien o tym wiedzieć, a nie wprowadzać ludzi w błąd!!!
  Prof. Leszek Balcerowicz na święta
 • @Talbot 16:52:45
  Czy ciebie świątecznie porąbało??? Michnik to jest zdrajca i oszust , powinien siedzić w pudle!!!
  Jak ocenić , czy mamy w Polsce wybitnych polityków?
 • Autor.
  Proszę przeczytać swój tekst i poprawić BŁĘDY!!!
  Wniosek do Przewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa
 • Autor.
  Pierwszy błąd: nie pisze się takich, długich tekstów, bo robią się nudne!!!Ty nie masz pojęcia o polityce, bo tą , długą epistołę mozna by mocno skrócić i wtedy każdy by skumał , o co chodzi. Polityka to jest sztuka kompromisów i dogadywania się różnych sił na scenie politycznej! Prezydent RP też podlega naciskom i to rzutuje na jego decyzje. Żaden polityk na świecie nie jest samodzielny politycznie i dlatego Prezydent i Rząd RP muszą się dogadywać na różnych polach!Od dwóch lat trwa ciężka walka o lepszą Polskę i o to, abyśmy nie byli kolonią w "jewrokałchozie", która można doić i próbować podporządkowywać różnym siłom w Europie.Na przyszłość, jeżei chcesz napisać coś konkretnego, to nie pisz seriali, bo to dobre do TV> Pozdrawiam świątecznie.
  Awantura zwana rekonstrukcją
 • @Husky 13:24:25
  Wielkie dzięki za te zdjecie, życzę udanych i dobrych Świąt.
  Królowa śniegu
 • @wercia 15:07:01
  Ty to powinnaś lepić pierogi w kuchni, bo nie znasz się na polityce i podpieranie się prof.Nowakiem, który jest prawicowym ortodoksem pokazuje , że kuchnia jest dla ciebie ok!!!
  Morawiecki - czyli Polska przed wielkim rozczarowaniem.
 • Autor.
  Nikander, to jesteś pewnie liberalno-lewackim fachowcem od wszystkiego! Przez dwa lata gospodarka polska ma się dobrze i rankingi poważnych firm też są dobre! Uszczelniono Vat i najpierw trzeba posłuchać, co ma zamiar zrobić jako Premier RP a potem, po ok 6 miesiącach go rozliczać!!! Łatwo pluć na człowieka, który podjął się trudnej roli i chce podnieść Polskę na wyższy poziom rozwoju, niż powaznie rozważać sznase! Pani Szydło została premierem, bo Kaczyński ma duży , negatywny elektorat, który wykreowała banda Millera, Tuska i itp."eksperci" od polityki!!! Ten człowiek ma wytrzymałość i psychikę byka, bo, po tym co przeżył przez te, dwadzieścia parę lat, to wielu już by gryzło ziemię! Zawsze miałem Cię za człowieka konkretnego i czytałem twoje posty, ale teraz to przegięłeś i mam nadzieję, że po kilku miesiącach będziesz miał inne zdanie!A ta wercia, to powinna zająć się w kuchni robotą, bo o polityce nie ma pojęcia!!!
  Morawiecki - czyli Polska przed wielkim rozczarowaniem.
 • @Oscar 11:55:21
  Tobie się glupota z nienawiścią pomieszała!!! tak samo piszesz bzdury, jakie głosi schetyna i kabaret obrony draństwa oraz pesudopartia nowoczerska pani laubner! Ja piszę o konkretach i prawdę a takie argumenty są uważane przez oszołomów i lewaków oraz liberałów za oznaki "nienawisci"!!!
  Czy PiS ma przyszłość?
 • @Oscar 12:19:05
  Idż na wódkę z pietru i kijowskim, to może ci wytłumaczą, że piszesz fajne teksty, tylko naprawdę denne!!!
  Czy PiS ma przyszłość?
 • @Oscar 12:02:35
  Ten stek BZDUR znany pisarz, W.ŁYSIAK skomentowałby to tak:"waszmości something pojebałoś"!!! Celne, nie?
  Czy PiS ma przyszłość?
 • Autor.
  Jarek, ty nigdy nie zrozumiesz, że liberały i lewactwo NIGDY juz nie będzie miało w Polsce coś do powiedzenia!!! Polacy zobaczyli , co reprezentują sobą tacy zdrajcy , jak ryży matoł et consortes! Zadłużyli Polskę na ponad 500 mld zł więcej, niż wynosił dług w 2006r-ok 450 mld zł> i zniszczyli stocznie , część kopalni a reformy państwa mieli w 4 literach, bo to było
  PAŃSTWO TEORETYCZNE!!!Ty się nie martw o Naczelnika Państwa, bo on już wykreował 2-3 następców i oczywiście nie zastąpią go w 100%, ale na pewno będą dużo lepsi od kretynów z Partii Oszustów!Zapomniałeś o Morawieckim, który ma łeb do pomysłów, jak poprawić byt polakom i moim zdaniem powinien zostać Premierem, bo wtedy będzie miał władzę, potrzebną do trudnych decyzji !Dużo Polaków ma nadzieję, że Polska za parę lat będzie innym, bogatszym krajem a Polakom będzie się żyło lepiej!!!
  Czy PiS ma przyszłość?
 • @kula Lis 67 16:29:38
  Witam. To, co napisaliście panowie , jest smutne i porażające! Nasuwa się pytanie:czy J. Kaczyński , polityk o dobrym zmyśle politycznym , pomylił się, lansując A. Dudę na Prezydenta RP, czy dostał takie wytyczne??? Czekam na odpowiedż-zibisound.
  Dlaczego Duda dziś podpala Polskę?