Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @kula Lis 67 09:51:16
  Witam. JFK zabito dlatego, że chciał upaństwowić prywatny bank FED, który drukował dolary i rządził rynkiem finansowym w USA!
  Donald Trump obiecał
 • Autor
  Dużo napisałeś i pewnie należysz do KOD>kabaret obrony debili>!!! Te tekst to jest mieszanie gówna z gliną i w/g bacy z Zakopca może ci wyjść z tego milicjant!Piszesz bzdury na temat Puszczy Białowieskiej, która jest niszczona przez kornika a na prośbę ministra Szyszki, aby z Jewrokałchoza przyjechało paru specjalistów od lasów, nikt się nie zgłosił!!!Ty sam nie wiesz, co ci się podoba a co nie, i dlatego ten, przydługi wpis nie jest wart czytania!!! Znany pisarz, W.Łysiak skomentowałby tak te wypociny:"waszmości something pojebałoś"!!!
  Skarby polskie - Dobra Zmiana czy Stara Zdrada?
 • Autorka.
  Szkoda klawiatury na BZDURY, które wypisujesz!!! Znany pisarz , W.Łysiak tak skomentowałby te ,twoje teksty:" pani to się :"something pojebałoś"!!!
  POLSKA NIE JEST MOJĄ OJCZYZNĄ!
 • @Zawisza Niebieski 10:38:56
  Ty powinienieś iść na wódkę z chamem Neumanem i tam byście pogadali o tej reformie !!! Piszesz, że nie chcesz nikogo obrażać a KC PIS to nie jest obraza partii, która reformuje państwo i pokazuje złodziejstwo , co mocno denerwuje akolitów ryżego matoła! Poczekaj jeszcze parę miesięcy, to zobaczysz, jak PIS będzie miał 50% a reszta po 5-10%!!! Większość polaków już przejrzała na oczy i widzi dokładnie , w jakim, złodziejskim państwie żyli! Dr.prawa, Prezes PIS, jest wybitnym politykiem i zmysł polityczny, dany nielicznym!Wielu ludzi, którzy by byli sekowani i obrażani przez wiele lat a także stracili by bliskich w zamachu smoleńskim, dawno by byli w grobie lub w wariatkowie. Niestety, mimo deklaracji, nie jesteś obiektywny, tylko głupio złośliwy i powtarzasz inwektywy, usłyszane pewnie w światowym szambie, czyli fejsie!!!
  Kto kogo, albo dyskusja Polaków o zmianach w sądownictwie
 • @miarka 14:33:35
  Ciebie to już mocno pogięło!!! Realną władzę ma rząd i parlament a nie prezydent!!! Polacy widzą i oceniają to, co robi rząd a Prezydent RP, dr.Andrzej Duda zawetował dwie ustawy, bo naruszały Konstytucję RP i także wybił zęby tym, zasranym i stumanionym "demonstrantom!!! PIS ma dziś 44 % poparcia a platfusy 19% i niedługo będą miały ok 10%!!!
  Prezydent Duda i prawo fasadowe prowadzą do NWO
 • Autor.
  Witam. Do tej serii zbrodni USA przeciwko swoim obywatelom trzeba dodać
  Pearl Harbor i skazanie na śmierć ok 2200 marynarzy, aby USA miały powód do zaatakowania Japonii i przystąpienia do II WOJNY ŚWIATOWEJ.W dniu tragedii ze zwaleniem wież, do pracy nie przyszło ok 3000 gudłajów!!!
  16 lat temu w Nowym Jorku - 11.09.2017.
 • Autor.
  Panie Kękuś! Pan jest chamem, który obraził Premier RP, Beatę Szydło!!!
  Teraz pan pisze BZDURY o jakiejś wojnie hybrydowej i człowiek, który nie potrafi mieć szacunku dla Premier RP, to jesy cham i palant!!! Znany pisarz ,
  W. Łysiak toa skomentowałby te BZDURY:" waszmości something pojebałoś"!!!
  Ogłoszą w Polsce wojnę hybrydową.
 • @Husky 13:42:09
  Został tylko jeden komentarz znanego pisarza , W. Łysiaka:" waszmości something pojebałoś"!!! Jak ci dwóch mówi, że jesteś pijany i idż spać, to należy się posłuchać! A ty , mimo krytyki od paru blogerów, dalej brniesz w swoje ,durne teorie! Jeżlei nie zrozumiałeś mojego kometarza , dotyczącego wpisu u góry, to tym gorzej dla ciebie, bo jesteś zadufany w sobie a to żle rokuje!
  1 września 1939 roku to taka ważna data
 • @Husky 14:54:07
  Jeżeli uważasz się za poważnego blogera, to nie obrażaj Polaków!!! Świadomość historyczna Polaków jest spora, bo ten, kto chce mieć wiedzę, to będzie czytał książki i artykuły w prawicowych periodykach. Jeżeli uważasz, że Prezydent RP, dr. Andrzej Duda jest z pochodzenia żydem z III RP, to znaczy, że twoje priorytety polityczne, zapisane na górze artykułu,
  są gówno warte!!! Ja mam nazwisko niemiecko-żydowskie i nie wybierałem go sobie! Ważne jest, co dany człowiek robi a nie jakie ma pochodzenie!!!
  Żebyś na przyszłość nie pisał BZDUR, to posłuchaj paru przemówień Prezzydenta i być może rozum ci wróci!!!
  1 września 1939 roku to taka ważna data
 • @Andrzej Madej 14:22:06
  nie mieszaj gówna z gliną, bo ci jeszcze wyjdzie milicjant, jak mawiał gazda z Zakopca!!! Sporo komentatorów nie umie konkretnie interpretować wydarzeń, które dla Polski miały decydujące znaczenie! Wałęsa został wybrany na ikonę Solidarności i został urobiony na uległego agenta, na którego były haki i musiał działać tak, jak jaczejka i bezpieka kazała! On był notariuszem tzw." Porozumień Sierpniowych" i wystarczy poczytać wypowiedzi Gwiazdów i innych patriotów! Wałęsa i jego promotorzy nie dopuścili ani jednego , prawdziwego patrioty do obrad okrągłego mebla!!!
  Dlatego teza, że lepsza Solidarność ze zdrajcą Wałęsą jest z gruntu fałszywa a ten megaloman nie mógł i nie może przyznać się do zdrady, bo dawno by leżał na cmentarzu!!!
  Święto mitu porozumień sierpniowych i czym je zastąpić
 • @Ziut Polskę Zbaw 05:40:14
  Teraz to mocno przegiąłeś i nie obrażaj J. Kaczyńskiego! Wyjaśnij lepiej, co to znaczy "kaczystan" ,bo z kontekstu wynika, że lepiej ci pasuje tuskostan!!!
  DAREMNE ŻALE PRÓŻNY TRUD
 • Autor
  Nie mieszaj gówna z gliną, bo ci wyjdzie milicjant, jak mawiał baca w Zakopcu! Wielu ludzi nie wie, skąd się wzieła "mowa nienawiści" i traktowanie PIS , jak wrogów! Przed wyborami w 2005 r , ryży matoł widniał na banerach jako "prezydent TUSK i "łżesądarzownie" wieściły, że on i jego banda złodziei , wygrają wybory. Co się stało, to wszysycy wiedzą i po przegranych wyborach , matoł zebrał swoich akolitów i na zamkniętym zebraniu, zaprzysiągł nienawiść oraz walkę z PIS i jego ludżmi!!! Efektem tego była tragedia smoleńska i opluwanie PIS gdzie się dało! PIS oraz Kandydat Andrzej Duda wygrali wybory, bo przedstawili Polakom konkretny plan naprawy państwa i zwalczanie korupcji i złodziejstwa!!! Oglądam stacje TVP i nie ma tam żadnej propagandy i kitu, jak to suponuje autor! Wyniki gospodarki i efekty zwalczania złodziejstwa są b.dobre i teraz widać, jak banda ryżego okradała Polskę i niszczyła przemysł! Zanim napiszesz jakiś artykuł, to sprawdż dane i nie będzie , jak to młodzież mówi"totalnej obsuwy"! Jak chesz posłuchać propagandy , to włącz Polsat i TVN-"TUSK VISION NETWORK"!
  Polityka? – uciekaj na drugą stronę ulicy!
 • @kfakfa 13:54:31
  Znany pisarz W.Łysiak tak skomentowałby te bzdury:" waszmości something pojebałoś"!!! Kukliński ujawnił plany ruskich o ewentualnym ataku na Polskę a ty piszesz, że to był chazarski agent??? Dzięki temu ujawnieniu, ruscy musieli zmienić te plany i to jest najważniejsze! Kukliński ryzykował życiem a w USA zabito mu dwóch synów!jak widać na Neonie są "pisarze", którzy sieją kiepską propagandę!!!
  Co się dzieje w Polsce - 20.08.2017.
 • @Rzeczpospolita 18:17:59
  Nie obrażaj patrioty J. Kaczyńskiego, bo to pokazuje stan umysłu i znany pisarz W.Łysiak skomentowałby ten wpis:" waszmości something pojebałoś"!!!
  Pan prezydent dalej radośnie nam galopuje ku przepaści..
 • @ireneusz 21:40:39
  Przenieś się na jakiś portal dla porąbanej młodzieży, bo tu niestety nie pasujesz, pisząc BZDURY!!!
  Mordy zdradzieckie i pozostałe
 • Autor.
  Witam. Dziwi mnie, ze poseł RP pisze bzdury i nie widzi powodów, które spowodowały, że "dwa plemiona walczą ze sobą! W 2005 r łżemendia wieściły, że wygra ryży matoł-vide bannery"Prezydent Tusk" i jego banda złodziei i kombinatorów!!! Okazało się, że Naród Polski wybrał inaczej i na zamkniętym posiedzeniu, po wyborach tusk ogłosił, że wypowiada wojnę PIS i zainicjował mowę nienawiści !!! Od tego czasu zaczęły się ataki na PIS i po aferze gruntowej, którą zorganizowały niedobitki zlikwidowanej bandy zdrajców-WSI, rząd PIS przerwał kadencję, bo nie miał większości! Od tej daty zaczeło się niszczenie polskiej godpodarki, do czego tusk został wynajęty przez Angelę Merkel i jej ludzi!!! Potem zlikwidowano w 2010r większość elity rządzącej oraz patriotycznej, aby osłabić Polskę! J. Kaczyński ma odporność byka, ale każdy ma swoje granice i został brutalnie i po chamsku sprowokowany przez bydlaka z PO! Moim zdaniem, dobrze zrobił, ze nazwał tą bandę zdrajców po imieniu! Im zależy tylko na osłabianiu i opluwaniu Polski, bo od koryt oderwano dużo mord a to boli i wyłapano też sporo złodziei! Polacy popierają PIS, bo nie ma innej siły, która jest zdolna do trudnych reform tego , zabagnionego państwa i robi to po to, aby dzieci i wnuczki nie szczały na ich groby, gdyby reformy się nie udały!!!
  Mordy zdradzieckie i pozostałe
 • @Zawisza Niebieski 22:11:38
  Kup se miecz i się zamachnij, to może ubędzie jednego , durnego komentatora!!!
  Chocholi taniec POPiS
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:06:28
  Mam nadzieję, że nosisz brodę, bo każde , ostre narzędzie w twoich rękach groziłoby tragedią i brakiem takiego, uzdolnionego liberała!!!
  Chocholi taniec POPiS
 • Autor.
  Sorry, to porąbana Anna.p ma pomysł reformy sądownictwa przez obce służby!!!
  Chocholi taniec POPiS
 • Autor.
  Jak czytam te BZDURY ,to nie wiem, czy autor zbzikował, czy już mu blisko do tego stanu??? Wpis autora ma datę 21.07.2017 r g.12.54! Gdyby oglądał wystąpienie w Senacie Z.Ziobry, to by dzisiaj napisał inny tekst, bo ten jest bez sensu!!! Co to znaczy, że obce państwa mają reformować nasze sądownictwo???????? Tak teza może być postawiona przez porąbany mózg!!!My, Polacy żyliśmy w niewoli prawie przez dwieście lat-123 l zabory,
  45 l. komuny i 28 l. tzw. "wolnej Polski"!!!Z. Ziobro przedstawił wczoraj założenia reformy sądownictwa i przedstawił katalog przestepstw sędziów i ich tendencyjnych wyroków!!! Kto tego nie ogladał, ten nie może mieć pełnego obrazu stanu naszej "KASTY WYBRANYCH"!!!
  Chocholi taniec POPiS