Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:31:00
  Nie spodziewałem sie, że taka szczerość z ciebie wyjdzie!!!
  Dlaczego Polska jest słaba?
 • Autor.
  Witam. Nie ma słowa w pańskim artykule o przyczynach naszej słabości!!!
  Najpierw ruscy wymordowali nam w Katyniu i po wojnie ludzi, którzy stanowili naszą inteligencję a potem wielu z tej nich zginęło na wojnie! Po wojnie , okupanci ruscy też niszczyli ludzi i ich kabacili na swoją modłę!!! Jeżeli naród nie ma wystarczającej liczby ludzi wykształconych, to dlatego jest słaby!Nasze państwo leży między "młotem i kowadłem", dlatego od 3lat
  obecna władza odbudowuje pozycję Polski i to się nie podoba wielu w Polsce a także na zewnątrz!!! Gdy PIS wygra wybory na jesieni, to powinien zdecydować, jaka Polska ma być i co trzeba zrobić! W ciągu 3 lat okazało się, kto jest kim , bo maski opadły!!!Nasze aspiracje na niepodległość i suwerenność zostały mocno nadszarpnięte, gdy nam zamordowano w tzw.
  wycieczce do Katynia w 2010r i autor Jurgen Roth, który napisał o tym książkę, wydaną także w Polsce, napisał, że:"polecenie zamachu wydał wysoki, polski urzędnik"!!! Do dzisiaj nikt nie zaprzeczył tej informacji i nie ma reakcji władzy!!! Teren i ochronę dali ruscy i mam nadzieję, że ta tragedia zostanie kiedyś wyjasniona!!!Do p.Wojtasa:jest takie powiedzenie:"nie dyskutuj z głupim, bo możesz podzielić jego poglądy"!!!
  Dlaczego Polska jest słaba?
 • @zbig71 22:42:09
  jeżelichesz pisać o konkretach, to najpierw zobądż WIEDZĘ!!! Traktat Lizboński św.p Prezydent Lech Kaczyński podpisał jako jeden z ostatnich i także A. Merkel!!! Musiał to zrobić, bo tak stanowił Traktat o przystąpieniu do
  Jewrokałchoza!!!
  PiS: Patriotyzm i Sprawiedliwość ???
 • @Hades 21:52:52
  Znany pisarz SF napisał kiedyś komentarz, który pasuje dla większości komentatorów, którzy nienawidzą partii, która oderwała ryje od koryt, niemożliwiła okradanie kraju i go reformuje!!! Opinia niezaleznych ekspertów zagranicznych jest pozytywna! Stanisław Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem , że w Polsce jest tylu idiotów"!!!
  PiS: Patriotyzm i Sprawiedliwość ???
 • @Wican 01:01:19
  Przeczytaj jeszcze raz komentarz Krzysztofa J.Wojtasa do autora wpisu, bo do ciebie też pasuje!!!
  PiS: Patriotyzm i Sprawiedliwość ???
 • Autor.
  Te peany pod twoim adresem nijak mają się do tego testu! Znany pisarz ,W. Łysiak tak skomentowałby te wypociny:"waszmości something pojebałoś"!!! Krzysztof J. Wojtas skomentował to brutalnie, ale realnie!!!Powinienieś najpierw zostać "ekspertem " od ryżego matoła i jego bandy złodziei i oszustów, a potem, być może, napisałbyś coś sensownego o PIS, choć wątpię!!!
  PiS: Patriotyzm i Sprawiedliwość ???
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:38:00
  Tobie się "something pojebałoś", jeżeli piszesz takie bzdury, jak porównywanie PO-banda złodziei i nieudaczników na czele z ryżym matołem, z partią patriotów, którzy chcą naprawić nasz kraj i wyrwać go z łap żłodziei, zdrajców i kombinatorów!!! jeżeli tego nie rozumiesz, to nie baw się politykę, bo tylko się ośmieszasz a w ogóle co można oczekiwać od liberało-lewaków???
  ZNP realizuje być może plan ostatniej szansy dla Targowiczan
 • @trojanka 21:41:22
  Pozdrawiam lewaków i liberałów, którzy są tylko "towarzystwem wzajemnej adoracji" i do tego robią sobie jaja z Tragedii Narodowej"!!! Dalej kochajcie ryżego matoła i jego bandę złodziei, ale ta "miłość" niedługo zgaśnie, jak zadziała CELA+!!!
  PRACOWNIK BOR-u Z PRZESTRZELONĄ GŁOWĄ W ..SMOLENSKU!?
 • @Zawisza Niebieski 22:40:49
  Ty jesteś idiotą, tylko o tym nie wiesz, bo rodzice wstydzili się o tym powiedzieć!!!
  Smoleńsk 2010 - nie żyje współtwórca firmy ATM
 • @35stan 11:12:43
  Witam. W Smoleńsku nie było zadnej katastrofy, tylko polsko-ruska maskirowka. Jeżeli nie czytałeś, to poszukaj w google:zamachwarszawski i
  zamach.eu i tam mozna się dowiedzieć , co się naprawdę stalo!!! Dowód 100%: nie było w historii katastrof lotniczych wypadku, żeby samolot spadł z 20-30 m i rozwalił się na 1000000000 kawałków oraz było 100% ofiar!!!
  Oglądam katastrofy lotnicze w National Geografic i stąd ta opinia. Ta delegacja została "zabezpieczona" na podstawie komunikatu, który przyszedł do Polski z Czech i ostrzegał, że samolot pasażerski UE może być obiektem ataku terorystycznego! Aktor Zakrzeński został wyrwany z łóżka
  ok g.4'30 i dostał polecenie , ze ma się stawić pod blokiem, bo plany się zmieniły. Szefowa Adwokatury, p. Agacka- Indecka miała przyjechać autem z Łodzi i jej samochód został zanaleziony na parkingu marketu 50 km od Warszawy. Tych ludzi prawdopodobnie zgromadzono w hangarze wojskowym na lotnisku Okęcie , a co się dalej z nimi stało, nie wiemy.Hangar został zburzony na jesieni 2010r i jest film na YouTube.Ok 20 osób nie żyje po tej tragedii i to jest dowód na to, że tobyła zaplanowana zbrodnia!!! W. Roth napisał książkę o naszej tragedii i jest tam info, że zamach zlecił wysoki urzędnik polski a ruscy dali teren i ochronę. Książka jest do kupienia w Polsce i NIKT nie zdementował tej informacji!!! Niedawno z Anglii przyszła informacja, ze specjaliści odkryli ślady materiałów wybuchowych na kawałkach TU-154M i czekam na wyniki bandań kilku innych laboratoriów zagranicznych.Mam nadzieję, ze w niedługim czasie ta tragedia zostanie wyjaśniona i winni pójdą siedzieć! Do tego trzeba jeszcze dodać "orędzie prezydenckie" Komorowskiego i nosi ono datę: 5.59 10.04.2010r!!!!!!! Zostało zamieszczone w TVP INFO i TV tłumaczyła się, ze "serwer się popsuł"!!! Gdyby się popsuł, to cała informatyka by padła! Ma skan tego"orędzia" i to dowodzi, że Komorowski już wcześniej wiedział co się stanie!!! Do Smoleńska miała polecieć tzw"wierchuszka " państwa z Prezydentem RP, św.p Prof. Lechem Kaczyńskiem oraz dwództwo polskiej Armii.Taką delegację powinna żegnać Kompania Honorowa Armii a nie ma żadnych filmów i zdjeć z odlotu do Smoleńska! Jest to jeszcze jeden dowód na zamach!!!
  Proste pytanie - na 9-tą rocznicę Smoleńska
 • Autor
  Witam. Też jestem emerytem i czytam pańskie artykuły. Nie napisał pan, kto to jest ta "patriotyczna opozycja", bo ja takiej nie widzę a tylko jest ze strony "opozycji totalnie durnej" ciągły atak na rząd PIS!!! Czy pan nie rozumie, że PIS oderwał dużo ryjów od koryta i ukrócił znacznie złodziejstwo w Polsce???To spowodowało wściekłość złodziei i kombinatorów, i dlatego ich "program" to "odsunąć PIS za wszelką cenę od władzy"!!! Mam nadzieję, że Polacy widzą efekty rządów PIS i to docenią w wyborach do Sejmu, bo wygrana tej bandy kretynów, nieudaczników i propagatorów seksualizacji naszych dzieci, spowodowałaby katastrofę w Polsce i pewnie wtedy wariant wenezuelski!!!Ta , zapowiedziana piątka+ to nie jest rozdawnictwo, tylko sposób na poprawę życia polaków i ich dzieci a w polityce liczy się tylko skuteczność!!!
  Władza to już odbezpieczony granat w ręku Kaczyńskiego
 • Do autora.
  Witam. Pieniędzy na emigracji nie zarabia się łatwo i bardzo dziwi mnie, że pan nie posłuchał gen. Czempińskiego, który miał dużą wiedzę o układach w Polsce i to dowodzi, że był pan naiwny i nie słuchał dobrych rad, mając na utrzymaniu dużą rodzinę!!! Generał nazywał się Petelicki i nie popełnił samobójstwa, tylko został zamordowany, co potwierdziło niezależne śledztwo !!! Dawanie ustnej zgody na ryzykowne tranzakcje przed świętami, pokazuje , że był pan naiwny i wierzył oszustom!!! Życzę pani i rodzinie pomyślności i zdrowia oraz mam nadzieję, ze te doswiadczenia sporo pana nauczyły!!!
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.68
 • @wk..ny 15:27:58
  Ty potrzebujesz bata za pisanie bzdur!!! Zapomniałeś jak polaków traktowano przez wieki i nie mogliśmy stworzyć prawdziwego państwa! To pokutuje do dzisiaj, bo teraz potomkowie AK kłócą się z potomkami UB!!!
  Jak przelicytować Kaczyńskiego
 • @wk..ny 14:01:54
  I wyszło szydło z wora!!! Fragment bełkotu:"z tego powodu polegniecie" i oznacza to , ze cham, który obraża polaków nim nie jest!!!
  Jak przelicytować Kaczyńskiego
 • @wk..ny 13:14:26
  Nie dziwota, że masz taki nick, bo nie masz wiedzy i dlatego piszesz bzdury!
  Płace w NBP zostały ustalone , gdy prezesem był Belka lub wcześniej i nie traktuj J. Kaczyńskiego w chamski sposób"prezesik", bo nie jesteś godzien czyścić Mu butów i nie ma on nic wspólnego z poziomem płac w NBP !!!
  Liberały i lewaki byli by najszczęśliwsi, gdyby dalej rządził ryży matoł ze swoją bandą złodziei i gdyby dalej okradali Polskę i polaków!!!
  Jak przelicytować Kaczyńskiego
 • @zbig71 19:54:48
  Wszyscy powinni się trzymać z dlaeka od takich "pisarzy", bo jak czytam te BZDURY, to rzygać się chce!!!
  Głosując na PiS wybierasz Schetynę.
 • Autor.
  Witam. Przeczytałem wszystkie pana autobiografie i mam kilka uwag.Napisał pan, że ciężką pracą dorobił się sporego majątku w Australii i ja znam kilka osób, które wyjechały z Polski i mieszkają za granicą w kilku krajach.Wszyscy stwierdzili, że trzeba mieć dużo samozaparcia i wiary w sukces, aby coś osiągnąć na emigracji! Pan to osiągnął, ale pańska wiara w uczciwość ludzi, którzy oferowali panu swoje usługi była mocno naiwna i dlatego pan stracił dużo pieniędzy!!!Jak można było uwierzyć w uczciwe intencje ludzi, którzy oferowali panu spore zyski, umawiając się "na gębę" w sprawie zakupu akcji Elektrimu i to przed świętami??? Moim zdaniem, powinien pan mieć uczciwego doradcę finansowego, sprawdzonego przez dobrze znanych panu ludzi!To uchroniło by pana od porażek i wiem, że zaufanie innym jest ryzykowne, ale bez dobrego doradcy nie dało się wtedy w Polsce inwestować bez zbędnego ryzyka.Podziwiam pana wiarę w siebie i to, ze po wielu porażkach, podnosił się pan i dalej działał!Dzięki także za założenie i sfinasowanie portalu Neon, gdzie można dyskutować i dwoiedzieć się sporo ciekawych rzeczy.Ja jestem urodzony w czasie Powstania Warszawskiego i moja mataka Św.p. uratowała siebie i mnie z tego piekła!Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, ze wyjdzie pan na prostą i odzyska wiarę w ludzi!
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.57
 • @Jasiek 12:10:27
  A jarmułkę już kupiłeś???
  Ruszyła PiS-owska fabryczka kiełbasek wyborczych
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:28:33
  Z takim podejściem"zniszczyć PIS proponuję dać buzi z języczkiem chłopczycy "nienowoczesnej"!!! Potem może być schet!!!
  Ruszyła PiS-owska fabryczka kiełbasek wyborczych
 • @Jasiek 10:20:48
  Nie obrażaj głąbie Premiera RP,który jest jednym z najlepszych premierów w historii naszego kraju!!!Ty jesteś "myślący inaczej:, tylko o tym nie wiesz!
  Ruszyła PiS-owska fabryczka kiełbasek wyborczych