Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze jassy27

 • @
  Oj ! nie wszyscy dzisiaj , chcą modlić się do Pana Jezusa ! modlą się bezpośrednio do Boga Ojca , do Marii i do różnych innych osób tzw. / świętych /, którzy tak naprawdę nie są osobami świętymi i nigdy nie byli ? np. do św. Antoniego ? lub do papierzy ? lub jeszcze innych wymyślonych . Taka modlitwa nigdy nie zostaje wysłuchana , dlatego że nie jest skierowana do Pana Jezusa !!!!

  A przecież ukochany Bóg Ojciec dał ludziom na całej kuli ziemskiej tylko swego umiłowanego Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa nikogo innego nie posłał do ludzi ;

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny . / Ew. Jana 3,16 /

  Każda modlitwa , która wychodzi z ust i z serca , powinna być skierowana do Pana Jezusa , bo tak zadecydował Bóg Ojciec. Przekazując to trzem apostołom na świętej górze przemienienia ;

  Ten jest Syn mój umiłowany , którego sobie upodobałem , Jego słuchajcie . / Ew. Mateusza 17,5 /

  Dziękuje dziś Panu Jezusowi za to , że dzięki Jego łasce mogę moją modlitwę kierować do Niego i prosić Go o cokolwiek w imieniu Jego i to dzięki Panu Jezusowi mogę wykonywać wolę Boga Ojca : A Wolą Boga Ojca jest aby wszyscy szli i modlili się do Syna , Pana i Boga Jezusa Chrystusa .

  Modlitwa , która płynie z czystego serca i jest skierowana tylko do Pana Jezusa , taka modlitwa na pewno będzie wysłuchana i taki człowiek zostanie wysłuchany przez Zbawiciela .

  Nie każdy , kto do mnie mówi : Panie , Panie , wejdzie do Królestwa Niebios : lecz tylko ten , kto pełni Wolę Ojca Mojego , który jest w niebie . / Ew. Mateusza 7,21- 23 /

  Keren napisał ;
  //Modlitwa to nie tylko rozmowa z Synem Boga Ojca ale rozmowa z Nim przede wszystkim. //
  ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

  Modlitwa to także podziwianie tego co Pan Jezus razem ze swoim Ojcem stworzyli , cały świat i wszystko co na nim jest i nas otacza . Dziś dzięki Panu Jezusowi żyje i dzięki Niemu mogę widzieć , przejrzeć i podziwiać to wszystko co stworzył razem ze swoim Tatą .


  Pozdrawiam !
  MODLITWA- UŚMIECH MIŁOŚCI!
 • NIGDY NIE BYŁO TRZECH KRÓLI , ANI SZEŚCIU JAK NIEKTÓRZY TWIERDZĄ !
  Szósty stycznia jak co roku jest to święto pogańskie / katolików / wymyślone przez katolickich nauczycieli , którzy nie mają nic wspólnego z Prawdziwą Ewangelią Pana Jezusa . Jak co roku , według katolickiej tradycji jest wprowadzanych w błąd miliardy ludzi na ziemi . Przez katolicką tradycje zginie bardzo wielu ludzi .

  Ludzie upamiętajcie się i zacznijcie czytać Pismo Święte , ludzie proście Zbawiciela Pana Jezusa o przebaczenie i pomoc . tylko Pan Jezus może wam pomóc nikt inny , przestańcie żle czynić . Nigdy Zbawiciela Pana Jezusa , nie odwiedziło trzech króli , ewangelia mówi wyrażnie , że byli to Mędrcy ze Wschodu słońca , mówiąc dokładniej byli to magowie i nie mieli na imię Kacper, Melchior i Baltazar .

  Nigdzie nie przeczytałem , żeby świętować to wydarzenie , które miało miejsce ponad 2000 lat temu . Przykład mędrców jest wspaniałym dowodem na to , komu należy się pokłon , komu ludzie powinni oddawać pokłon cześć i chwalę . Ukochany Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko Pana Jezusa nikogo innego i to Panu Jezusowi należy się pokłon ;

  Aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi i pod ziemią / List Pawła do Filipian 2,9-11 / Dawno temu wiedzieli już o tym magowie / mędrcy / , którzy nie byli królami , że pokłon należy się tylko Panu Jezusowi nikomu innemu . Wiedział również o tym Szczepan / kamieniowany / , który bezpośrednio w swojej modlitwie zwrócił się do Pana Jezusa , a nie do Boga Ojca .

  No ale dzisiaj katolicy i inne wyznania na ziemi nie chcą pokłonić się Panu Jezusowi umiłowali własną chwalę i własną tradycję , którą stawiają wyżej od Zbawiciela Pana Jezusa i od Jego Przykazań . Mówią , że go znają , ale swoimi uczynkami zapierają się go .

  W Ewangelii Mateusza w drugi rozdziale jest wyraźnie napisane , że to Mędrcy ze wschodu , a nie trzej królowie przybyli oddać pokłon Panu Jezusowi z trzema darami .Cytat ;

  Gdy zaś Jezus narodził się w Betlejem w Judei za panowania króla Heroda, oto Mędrcy ze Wschodu przybyli do Jerozolimy i pytali: Gdzie jest nowo narodzony król judzki? Ujrzeliśmy bowiem jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon . Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z matką jego, Maryją; upadli na twarz i oddali Mu pokłon. I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę. / Ew. Mateusza 2, 1-12 /
  TRZEJ KRÓLOWIE – KATOLICKIE SZALBIERSTWO!
 • @57KerenOr
  Witam!

  Ja też któregoś dnia zostałem , odcięty od starej zbutwiałej jabłoni . Uczyniła to ręka mojego Mistrza . Tak to prawda , któregoś dnia Pan Jezus uwolnił mnie od organizacji religijnej tzw. Kościoła katolickiego . To On mój Zbawiciel Pan Jezus powiedział w Ewangelii Jana w rozdziale 15 , 1-16 – Ja jestem prawdziwym krzewem winnym , a Ojciec mój jest winogrodnikiem . Trwajcie we mnie . Bo beze mnie nic uczynić nie możecie . Nie wy mnie wybraliście , ale ja was wybrałem / Ew.Jana 15,1-16 /.

  Dziś jestem wdzięczny Panu Jezusowi , że dzięki Jego Łasce uwolnił mnie od złej nauki , uwolnił mnie od organizacji religijnej , uwolnił mnie od złych nauczycieli i różnych organizacji , które są zarejestrowane na ziemi .

  Keren napisałeś ;
  ----------------------------------------------------------------------------------------
  //Pamiętam, tak, bardzo dobrze pamiętam ten dzień, gdy wyciąwszy mnie z chorego drzewa zaszczepił tam, gdzie ptasi śpiew i poranny powiew wiatru do dzisiaj sprawiają mi wielką radość.
  W ten sposób Mój Drogi spotkałem Ciebie. To w Twoje drzewo zostałem wszczepiony.
  I przyznam Ci się, że jestem mojemu ogrodnikowi za to bardzo wdzięczny.//
  ---------------------------------------------------------------------------------------

  Tak jestem dziś wdzięczny Panu jezusowi , że pozwolił mi poznać Samego Siebie , że pozwolił mi poznać prawdziwą naukę , że pozwolił mi poznać prawdę , która jest ukryta w Panu Jezusie , bo tak zadecydował Bóg Ojciec . I nie ma w nikim innym zbawienia .To Pan Jezus jest - Drogą - Prawdą - Życiem Wiecznym !

  Pozdrawiam!
  Drogi Przyjacielu Izraelito…
 • Kpiarze , którzy lekceważą Boże Prawo !
  katolików nie interesuje Nauka Pana Jezusa , nie interesuje ich co jest napisane w Piśmie Świętym . Nikt z katolików nie chce wziąć do ręki Pisma Świętego i sprawdzić co tam jest napisane . Tak to prawda , gdyby poznali prawdę to by nie kłaniali się figurą i nie modlili się do obrazów . Święta , które teraz obchodzą to umówione coroczne spotkania rodzinne, zastawione bogato stoły, poleje się wódka, jak to w polskiej rodzinie .

  Jeden z apostołów Pana Jezusa powiedział ;

  BŁOGOSŁAWIONY TEN , KTÓRY CZYTA ,I CI , KTÓRZY SŁUCHAJĄ SŁÓW PROROCTWA I ZACHOWUJĄ TO , CO W NIM JEST NAPISANE / Objawienie Jana 1,3 / .

  Ale po co czytać , jak można się swietnie bawić i objadać , a zarazem poniżać majestat Pana Jezusa . To nie jest ważne , że owe święta / Bożego Narodzenia / oparte są na kłamstwie ważne jest to , by wszyscy się świetnie bawili .

  Nie tylko katolicy ale też inne wyznania , które nie wierzą w Pana Jezusa , którzy nie wykonują woli Boga Ojca , którzy lekceważą Ojcowski rozkaz , obchodzą święta / Bożego Narodzenia / tak jak na przykład świadkowie czy adwentyści dnia siódmego czy ateiści . Oni na temat Pana Boga Jezusa Chrystusa nic nie wiedzą , ani nigdy do Zbawiciela się nie odzywają , a na dodatek chodzą od domu do domu z fałszywą nauką na ustach .

  To oni poniżają Pana Jezusa , a Jego urodziny 25 grudnia obchodzą ? stawiają w swoich domach choinki , obdarowują się prezentami no bo to taka tradycja ? To dopiero jest opętanie !!! Nie ma na to słów i nie ma tego z czym przyrównać !!!

  Szkoda, wielka szkoda że ludzie nie sprawdzają swoich nauczycieli, że odrzucają Naukę Zbawiciela ,a przecież ukochany Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swojego umiłowanego Syna , Pana i Boga Jezusa Chrystusa aby przez Niego świat był Zbawiony . Szkoda ,że ludzie odrzucają Ojcowski Dar którym jest PAN I BÓG JEZUS CHRYSTUS , UMIŁOWANY SYN BOGA OJCA !

  Na zakończenie , dziękuje mojemu Zbawicielowi Panu Jezusowi , że to dzięki Niemu i dzięki Jego łasce , każdego dnia mam święto i każdego dnia mogę świętować razem z Zbawicielem modląc się do niego , oddając Mu cześć i chwałę i czcić Go w duchu i prawdzie , a nie w literze bo litera zabija , a duch ożywia . A powtarzanie w kółko katolickich bzdur to drogi do nikąd , człowiek nie z uczynków będzie usprawiedliwiony oj nie z uczynków …………..

  Pozdrawiam!
  SZPAN I GWIAZDKOWE POGAŃSTWO!
 • Ja też nie obchodzę świąt - Bożego Narodzenia ponieważ te święta są nieprawdziwe!!!
  Dlatego , że te święta nie są prawdziwe !

  Dlatego, że te święta poniżają Pana Jezusa !

  Dlatego , że te święta kpią z Nauki Zbawiciela !

  Dlatego ,że 25 grudnia nie narodził się Pan Jezus !

  Dlatego ,że nigdzie w Piśmie Świętym nie przeczytałem , że ludzie mają obchodzić urodziny Zbawiciela !

  Dlatego , że mojego Boga ,Pana Jezusa nigdy nie odwiedziło trzech króli i jest to kłamstwo !

  Dlatego , że drzewko / choinka / nie ma nic wspólnego z Panem Bogiem i jego urodzinami !

  Dlatego , że jedzenie czy obżarstwo nie ma nic wspólnego z wiarą w Pana Jezusa !

  Dlatego , że nigdy nie było żadnego mikołaja czy gwiazdora to tylko wymysł ludzki !


  Dlatego, ja nie obchodzę świąt / Bożego Narodzenia / ponieważ chcę służyć Panu Jezusowi , a nie religiom czy wyznaniom zarejestrowanym na ziemi , które nie prowadzą do Pana Jezusa !

  Dlatego , że Pana Boga należy czcić w duchu i prawdzie , a nie w literze czy obrzędach wymyślonych przez ludzi !

  Dawno temu prorok Izajasz , który był natchniony Duchem Chrystusowym powiedział ;

  Nie składajcie już ofiary daremnej , kadzenie , nowie i szabaty mi obrzydły , zwoływanie uroczystych zebrań – nie mogę ścierpieć świąt i uroczystości . Waszych nowiów i świąt nienawidzi moja dusza , stały mi się ciężarem , zmęczyłem się znosząc je .

  Obmyjcie się , oczyśćcie się , usuńcie wasze złe uczynki sprzed moich oczu , przestańcie żle czynić !

  / Księga Izajasza 1,10-20 /

  Dlatego ja jassy nie obchodzę świat / Bożego Narodzenia /

  Pozdrawiam!
  Dlaczego nie obchodzę świąt "Bożego Narodzenia"?
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:45:43
  Oblatany ? nie jestem oblatany i co to za określenie ?

  Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi ! Mędrcy ze wschodu , którzy przybyli aby oddać pokłon Panu Jezusowi nie było ich trzech ani sześciu i nie byli żadnymi królami i nie mieli na imię – Kacper – Melchior czy Baltazar jest to kłamstwo wymyślone przez ludzi .Biblia nie opisuje ilu ich było dwóch trzech czy więcej ,widzę że nie przeczytałeś dokładnie postu lub go nie zrozumiałeś . Mędrcy ze wschodu byli astrologami , badaczami gwiazd i czytali też pisma i tylko oni nikt inny nie widział gwiazdy ,tylko Mędrcy ją widzieli ;

  Widzieliśmy bowiem gwiazdę jego na Wschodzie i przyszliśmy oddać mu pokłon . A oto gwiazda , którą ujrzeli na Wschodzie , wskazywała im drogę , a doszedłszy do miejsca , gdzie było dziecię , zatrzymała się . A ujrzawszy gwiazdę , niezmiernie się uradowali / Ewangelia Mateusza 2, 1-12 /

  Gwiazdę ,którą widzieli tylko oni doprowadziła ich do nowo narodzonego Zbawiciela Pana Jezusa i to jemu oddali pokłon , a nie Marii. I to tyle , aż tyle i nie wiem czy zrozumiałeś , bo to Pan Jezus nikt inny otwiera oczy ,to Pan Jezus daje poznanie i zrozumienie i to w Panu Jezusie są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania tak zadecydował Bóg Ojciec , a nie człowiek . Ojciec miłuje Syna i wszystko oddał w Jego ręce / Ew. Jana 3,35 / .

  A od wyznań i religii radziłbym trzymać się z dala , ta droga nie prowadzi do Zbawiciela , to droga do nikąd. Zacznijcie wreszcie czytać Ewangelię i zacznijcie modlić się tylko do Pana Jezusa . Pan Jezus powiedział ; Ja jestem droga i prawda , i żywot , nikt nie przychodzi do Ojca , tylko przeze mnie / Ew. Jana 14,6 / I to tyle ,aż tyle , a ludziska wymyślają sobie jakieś inne drogi i inne nauki , które wcale nie prowadzą do Pana Jezusa …………..

  Cześć !
  O MĘDRCACH ZE WSCHODU SŁOŃCA I NIE TYLKO!
 • Mędrcy ze Wschodu :
  Gdy zaś Jezus narodził się w Betlejem w Judei za panowania króla Heroda, oto Mędrcy ze Wschodu przybyli do Jerozolimy i pytali: Gdzie jest nowo narodzony król judzki? Ujrzeliśmy bowiem jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon .

  // Ew. Mateusza 2,1-2 //

  Nigdy mojego Zbawiciela Pana Jezusa , nie odwiedziło trzech króli , ewangelia mówi wyrażnie , że byli to Mędrcy ze Wschodu słońca , mówiąc dokładniej byli to magowie.

  Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z matką jego, Maryją; upadli na twarz i oddali Mu pokłon. I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę.

  // Ew. Mateusza 2,11 //

  Mędrcy nie pokłonili się Marii , tylko Zbawicielowi Panu Jezusowi nikomu innemu . Zrobili to zgodnie z wolą Boga Ojca , który posłał do ludzi tylko Pana Jezusa nikogo innego nie posłał . Aby ludy na całej kuli ziemskiej kłaniali i zginali swe kolana przed Najwyższy Arcykapłanem , którym jest Zbawiciel Pan i Bóg Jezus Chrystus .

  Dawno temu wiedzieli już o tym magowie / mędrcy / , którzy nie byli królami , że pokłon należy się tylko Panu Jezusowi nikomu innemu . Wiedział również o tym Szczepan / kamieniowany / , który bezpośrednio w swojej modlitwie zwrócił się do Pana Jezusa , a nie do Boga Ojca .

  Niech Mu oddają pokłon wszyscy królowie , Niech Mu służą wszystkie narody ! Bo ocali biedaka , który woła o ratunek , i ubogiego , który nie ma pomocy . Zlituje się nad nędzarzem i biednym i wybawi dusze biednych.

  // Księga Psalmów 72, 10-15 //

  Ludzie dlaczego nie otworzycie Pisma Świętego i nie sprawdzicie co tam jest napisane , dlaczego nie poprosicie Pana Jezusa o pomoc .

  Szóstego stycznia jak co roku ludzie będą świętować trzech króli , których nigdy nie było i nie mieli na imię Kacper, Melchior i Baltazar . Jest to kłamstwo wymyślone przez katolickich nauczycieli . Wystarczy wziąć do ręki Pismo Święte i poprosić Pana Jezusa o pomoc i zrozumienie Jego Nauki , a na pewno Zbawiciel pokaże prawdziwą drogę , która prowadzi do Niego !


  Pozdrawiam!
  O MĘDRCACH ZE WSCHODU SŁOŃCA I NIE TYLKO!
 • Kłamliwe święta!
  Polska katolicka jest to lud tradycji , a nie nauk Zbawiciela , lud poniżający Boga Ojca i jego Syna . Stawiają ludzką naukę , wyżej od nauki Boga , ludzie którzy miłują własną tradycję lecz niekochający Zbawiciela i Boga Ojca .

  25 grudnia jest to pogańskie święto niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa . Nigdzie w Piśmie Świętym nie jest napisane , że 25 –go grudnia jest to święto i że należy ten dzień czcić .

  Ale wy katolicy i inne wyznania lubicie kłamstwa , wy wierzycie waszej tradycji , wy wierzycie papierzom , wierzycie w prezenty , w choinkę itp. w rzeczy , które nie mają nic wspólnego z wiarą w Pana i Boga Jezusa Chrystusa. Jest to bardzo przykre , że ludzie umiłowali własną chwałę , a zbawiciela i Jego Naukę mają za nic .

  Grzegorz napisał;

  //Każdy człowiek który chce przypodobać się Panu Jezusowi, musi wypełniać Jego Prawa, musi słuchać Nauk Jego! //

  Tak jest to prawda i ja się z tym zgadzam , każdy człowiek prawdziwie wierzący w Pana Jezusa będzie przestrzegał i wykonywał Jego Prawo i Jego Naukę Świętą !

  W Piśmie Świętym jest wyrażnie napisane , iż jedyną drogą do Boga Ojca jest Zbawiciel Pan Jezus Chrystus nikt inny .

  Pan Jezus powiedział;

  Ja jestem droga i prawda , i żywot nikt nie przychodzi do Ojca , tylko przeze mnie( ew. Jana 14,6 ). To Zbawiciel Pan Jezus Chrystus jest jedyną drogą do Boga Ojca i nie ma w nikim innym zbawienia .

  25 grudnia jest to pogańskie święto niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa , 25 grudnia nie narodził się Pan Jezus i jest to kłamstwo , każdy może to sprawdzić w Biblii.
  KŁAMLIWE BOŻE NARODZENIE
 • @
  WITAM !

  // Syn Boży Prowadził ich przez pustynię i Mojżeszowi za pośrednictwem swojego Anioła przekazał 10 Boskich Praw!//
  ---------------------------------------------------------------------------------------
  Tak to jest prawdą Pan Jezus za pośrednictwem swego anioła przekazał Mojżeszowi na świętej górze prawo 10 -ciu Przykazań Bożych . I nic tu do tego nie można dodać , ani zmienić tak zadecydował Pan Bóg .

  Człowiek który myśli inaczej nie ma Ducha Chrystusowego , nie ma poznania i zrozumienia , taki człowiek wszczyna tylko spory i zwady , które nie prowadzą do Zbawiciela Pana Jezusa . Taki człowiek zapomniał , że to Bóg Ojciec ukrył w Synu swoim Panu Jezusie wszystkie skarby mądrości i poznania i nie ma w nikim innym zbawienia i nie ma żadnego innego imienia pod niebem danego ludziom przez , które mogli być zbawieni .

  Skałą,opoką która prowadziła lud izraelski przez pustyni był Pan Jezus Chrystus .

  Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. Ale czci mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi.
  / Ew. Mateusza 15,8-9 /

  Chociaż niektórzy uważają się za ludzi wierzących, to do Syna Bożego modlić się nie chcą, nawet nie odzywają się do Niego.

  Zawisza napisal;

  // Jest jeden Bóg ale w trzech osobach, Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty //
  -------------------------------------------------------------------------------------
  Jest to nieprawdą , są tylko dwie osoby Boskie , a mianowicie – BÓG OJCIEC I BÓG SYN !

  Cytat , który podał już Grzegorz ;

  Wszakże dla nas istnieje tylko jeden Bóg Ojciec, z którego pochodzi wszystko i dla którego istniejemy, i jeden Pan, Jezus Chrystus, przez którego wszystko istnieje i przez którego my także istniejemy. / 1 list do Koryntian 8,6 /

  Dla człowieka prawdziwie wierzącego istnieje tylko Bóg Ojciec i tylko Pan Jezus nikt więcej . Współuczestnictwo jest z Bogiem Ojcem i z Bogiem Synem, a nie z bogiem duchem świętym.
  MOJŻESZ, IZAJASZ I DAWID – SŁUDZY PANA JEZUSA cz. 1
 • BIADA TYM , KTÓRZY PRAWO BOŻE ZMIENIAJĄ !!!
  „Pamiętaj abyś dzień święty święcił”.


  Nie ma i nigdy nie było takiego przykazania . To przykazania jest wymysłem ludzkim , to ludzie je wymyślili katoliccy nauczyciele . Nigdy Pan Bóg nie dał Mojżeszowi takiego przykazania . Każdy może to sprawdzić w Piśmie Świętym w piątym rozdziale dekalogu / V Księga Mojżeszowa 5,6-21 /.

  Szkoda , że ludzie nie czytają Pisma Świętego , nie sprawdzają swoich nauczycieli czy mówią prawdę , nie chcą się modlić do Pana Jezusa , a przecież Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko Pana Jezusa nikogo innego nie posłał . Szkoda , że ludzie trzymają się ludzkiej nauki , a Pana Boga mają za nic . Szkoda , że ludzie umiłowali własną chwałę i własną tradycje , a do pana Jezusa się nie odzywają zmieniają jego przykazania , jego prawo i jego naukę świętą.

  Przykazania Boże zaniedbujecie , a ludzkiej nauki się trzymacie . Biada tym , którzy Prawo Boże zmieniają.

  Jeśli ktoś dołoży coś do nich , dołoży mu Bóg plag opisanych w tej księdze . A jeśli ktoś ujmie ze słów tej księgi proroctwa , ujmie Bóg z działu jego z drzewa żywota i ze świętego miasta , opisanych w tej księdze / Objawienia Jana 22,18-19 /.

  Na tym bowiem polega miłość ku Bogu , że się przestrzega Przykazań Jego , a Przykazania Jego nie są uciążliwe/ I List Jana 5,3 /.

  Przykazanie ludzkie wymyślone przez człowieka w katechizmie katolickim „Pamiętaj abyś dzień święty święcił” nie istnieje i nigdy Pan Jezus nie dał takiego przykazania Mojżeszowi na świętej górze .
  PCHNIĘCIE SZPADĄ W ARTYKUŁ PT: „MASOŃSKI ZAMACH NA DEKALOG”.
 • LISTOPADOWE KŁAMSTWO NIEZGODNE Z NAUCZANIEM PANA JEZUSA.
  1 listopada , to kolejne oszustwo , to kolejne kłamstwo wymyślone przez człowieka . 1 listopada to nie przestrzeganie i lekceważenie Prawa Bożego , to poniżanie majestatu Boga Ojca i Boga Syna .

  Każdy może to sprawdzić w Piśmie Świętym , ale najpierw trzeba zgiąć kolana przed majestatem Pana Jezusa i poprosić Go o pomoc i zrozumienie Jego nauki , bo to w Panu Jezusie w nikim innym Bóg Ojciec ukrył wszystkie skarby mądrości i poznania . Pan Jezus ustanowił swoje prawo Zmartwychwstania i żaden człowiek mu w tym nie przeszkodzi .

  PAN JEZUS USTANOWIŁ SWOJE PRAWO. PRAWO TO MÓWI, ŻE PEWNEGO DNIA, ZBAWICIEL PRZYJDZIE PO RAZ DRUGI, BY WSZYSTKICH LUDZI WIERZĄCYCH WZBUDZIĆ DO NOWEGO ŻYCIA.

  W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem.
  /Ew. Jana 14,2-3 /

  Dziś wszyscy umarli śpią w prochu ziemi. Jeszcze nikt z ludzi nie wstąpił do nieba . Jeśli dziś 1 listopada pójdziesz na cmentarz to przeciwstawisz się Panu Bogu i Jego Nauce Świętej . Dla człowieka wierzącego w Pana Jezusa w tym dniu nie ma miejsca na żadnym cmentarzu . Pan Jezus nigdy nie wspomniał o jakimś listopadowym święcie , jest to wymysł ludzki , a Pan Bóg nie ma z tym nic wspólnego .


  Pozdrawiam!
  LUDZIE ŚPIĄ W PROCHU ZIEMI DO MOMENTU ZMARTWYCHWSTANIA!
 • @
  BŁOGOSŁAWIONY TEN , KTÓRY CZYTA , I CI , KTÓRZY SŁUCHAJĄ SŁÓW PROROCTWA I ZACHOWUJĄ TO , CI W NIM JEST NAPISANE !!! / Objawienie Jana 1,3 /

  A duch wyraźnie mówi że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystąpią do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich / I List Pawła do Tymoteusza 4,1 /

  Szkoda ,że katolicy i inne wyznania zarejestrowane na ziemi , nie chcą słuchać Zbawiciela , nie chcą zgiąć swoich kolan przed Najwyższym Arcykapłanem , którym jest Pan i Bóg Jezus Chrystus , nie chcą oddać pokłonu Panu Jezusowi , a przecież taka jest wola Boga Ojca , aby wszyscy ludzie pokłonili się Panu Jezusowi .

  Katolicy i inni nie czytają Pisma Świętego , nie sprawdzają swoich nauczycieli , a na dodatek zmieniają słowa Pana Jezusa tak jak zmienili Przykazania Boże . Umiłowali swoją tradycję , wymyślili własne święta i umiłowali własną chwałę , a naukę Bożą mają za nic .

  Pan Jezus powiedział wyraźnie w Ewangelii Marka w rozdziale 13,31 ; NIEBO I ZIEMIA PRZEMINĄ , ALE SŁOWA MOJE NIE PRZEMINĄ !

  Pan Bóg wprowadził swoje prawo , a człowiek zmienia je na własną korzyść . To Pan Jezus , a nie człowiek jest najdoskonalszym wzorem wiary !

  Dobrze Izajasz prorokował o was , obłudnikach, jak napisano;

  Lud ten czci mnie wargami , ale serce ich daleko jest ode mnie . Daremnie mi jednak cześć oddają , głosząc nauki , które są nakazami ludzkimi . Przykazania Boże zaniedbujecie , a ludzkiej nauki się trzymacie . / Ew. Marka 7,6-8 /

  KTO SIĘ ZA DALEKO ZAPĘDZA I NIE TRZYMA SIĘ NAUKI CHRYSTUSOWEJ , NIE MA BOGA .KTO TRWA W NIEJ , TEN MA I OJCA , I SYNA / II List Jana 1,9 /
  W DOMU OJCA MEGO!
 • @
  TRZEBA BARDZIEJ SŁUCHAĆ BOGA NIŻ LUDZI./Dzieje Apostolskie 5,29 /

  To Zbawiciel Pan Jezus ma rację , a nie człowiek . Syn Boga Ojca wprowadził swoje prawo zmartwychwstania , a nie człowiek .

  1 listopada to święto niezgodne z Ewangelią Zbawiciela , Jezusa Chrystusa , Ojcowskiego Syna .

  Dziś wszyscy umarli śpią w prochu ziemi. Jeszcze nikt z ludzi nie wstąpił do nieba , cytat ; A nikt nie wstąpił do nieba , tylko ten , który zstąpił z nieba Syn Człowieczy . / Ew. Jana 3,13 /

  Pan Jezus powiedział , cytat ; Idę przygotować wam miejsc ,Przyjdę powtórnie ,Zabiorę was do Siebie./ Ew. Jana 14,3 / Zbawiciel przyjdzie drugi raz , by wszystkich ludzi wierzących wzbudzić do nowego życia . Drugie przyjście dopiero nastąpi no ale są tu tacy , którzy myślą inaczej i Naukę Pana Jezusa mają za nic .

  List do Hebrajczyków rozdział 9-27,28 mówi wyraźnie ;

  A jak postanowione jest ludziom raz umrzeć, a potem sąd, tak i Chrystus, raz ofiarowany, aby zgładzić grzechy wielu, drugi raz ukaże się nie z powodu grzechu, lecz ku zbawieniu tym, którzy go oczekują.

  W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem.
  /Ew. Jana 14,2-3 /

  Szkoda tylko , że świadkowie, katolicy i inne wyznania myślą inaczej . Oni nie chcą słuchać słów Zbawiciela Pana Jezusa , oni nie chcą Jego nauki , odrzucają ją . Dla człowieka wierzącego nadzieją jest Syn Boga Ojca.

  To Pan Jezus Chrystus , ustanowił swoje prawo Zmartwychwstania .1 listopada to święto niezgodne z Ewangelią Zbawiciela , Jezusa Chrystusa , Ojcowskiego Syna !!!

  Pozdrawiam.
  WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2017 - PAPIESKIE KŁAMSTWO!
 • PRAWO MOJŻESZA STRACIŁO MOC !!!! TO PAN JEZUS JEST PANEM ,, NOWEGO PRAWA ,,
  Moim odpoczynkiem jest Pan Jezus, ponieważ to on jest Panem Sabatu!

  Nie sobota , a cały tydzień , każdego dnia o każdej porze dnia i nocy mogę odpocząć w Panu Jezusie. Dziś prawo Mojżesza straciło moc . Ja wybieram prawo z góry Syjon z samego Nieba od Boga Żywego . Ludzie wierzący w Pana Jezusa powinni opierać się na dwóch przykazaniach miłości , które przynosi z samego nieba Pan Jezus od swojego taty Boga Ojca .

  W Nowym Przymierzu obchodzimy Sabat nie na podstawie przykazań wypisanych na tablicach kamiennych przyniesionych przez Mojżesza z góry Synaj .A na dwóch przykazaniach miłości przyniesionych przez Pana Jezusa z góry Syjon z samego Nieba i wypisanych na tablicach serc mięsistych . Niestety Adwentyści Dnia Siódmego wybrali starotestamentowy sabat zlekceważyli najdoskonalszego pośrednika Nowego Przymierza , Pana i Boga Jezusa Chrystusa .

  Pan Jezus Jest Panem Sabatu i w Nim powinniśmy znaleźć swoje odpoczniecie tak zadecydował Bóg Ojciec . Dziękuje Panu Jezusowi , że to w nim znalazłem odpoczynek , że to Pan Jezus otwarł oczy serca mojego i w nim mogę odpocząć każdego dnia , a nie tylko w sobotę .

  Ludzie przebudźcie się Nowe Prawo obowiązuje już ponad 2000 lat , proroctwo Jeremiasza zapowiada o Nowym Przymierzu , które dziś obowiązuje i które człowiek wierzący powinien przestrzegać ;

  Oto idą dni - mówi Pan - że zawrę z domem izraelskim i z domem judzkim nowe przymierze. Nie takie przymierze, jakie zawarłem z ich ojcami w dniu, gdy ich ująłem za rękę, aby ich wyprowadzić z ziemi egipskiej, które to przymierze oni zerwali, chociaż Ja byłem ich Panem - mówi Pan - lecz takie przymierze zawrę z domem izraelskim po tych dniach, mówi Pan: Złożę mój zakon w ich wnętrzu i wypiszę go na ich sercu. Ja będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem. I już nie będą siebie nawzajem pouczać, mówiąc: Poznajcie Pana! Gdyż wszyscy oni znać mnie będą, od najmłodszego do najstarszego z nich - mówi Pan - odpuszczę bowiem ich winę, a ich grzechu nigdy nie wspomnę.

  / KSIĘGA JEREMIASZA 31,31-34 /
  SYN BOGA OJCA JEST MOIM ODPOCZNIENIEM!
 • @
  Pan Jezus uczy i ostrzega ;

  //Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów, gdy ujrzycie Abrahama, Izaaka i Jakuba, i wszystkich proroków w królestwie Bożym, a siebie samych precz wyrzuconych. //


  No ale niektórzy myślą inaczej . Piszą o tym ,że któregoś dnia Zbawiciel ,Pan Jezus , wszystkim wybaczy i że wszyscy będą zbawieni ??? Jest to nieprawdą , nie wszyscy ludzie będą zbawieni. Pan Jezus powiedział , że przyjdzie któregoś dnia i odda , każdemu według uczynków jego .

  NIE WSZYSCY LUDZIE BĘDĄ ZBAWIENI !!! A JEŚLI SPRAWIEDLIWY Z TRUDNOCIĄ DOSTĄPI ZBAWIENIA , TO BEZBOŻNY I GRZESZNIK GDZIEŻ SIĘ ZNAJDĄ / I List Piotra 4,18 /

  GDYŻ TO WIEDZCIE NA PEWNO, IŻ ŻADEN ROZPUSTNIK ALBO NIECZYSTY, LUB CHCIWIEC, TO ZNACZY BAŁWOCHWALCA, NIE MA UDZIAŁU W KRÓLESTWIE CHRYSTUSOWYM I BOŻYM / List Pawła do Efezjan 5,5 /

  Są ludzie , którzy myślą i piszą , że jest inaczej . Odrzucają Naukę Pana Jezusa , odrzucają Ojcowski dar , którym jest Pan i Bóg Jezus Chrystus . Umiłowali własną chwałę i własną naukę , tradycja ludzka jest dla nich ważniejsza od Zbawiciela . Myślą ,że kiedyś któregoś dnia Pan Jezus wszystkim daruje i wszystkim wybaczy i wszystkich zbawi . JEST TO NIEPRAWDA , NIE WSZYSCY BĘDĄ ZBAWIENI !!!

  Baczcie więc pilnie, jak macie postępować, nie jako niemądrzy, lecz jako mądrzy, wykorzystując czas, gdyż dni są złe. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska /List do Efezjan 5,15 /

  Niejedna droga zda się człowiekowi prosta , lecz w końcu prowadzi do śmierci/ Przypowieści Salomona 16,25 /

  Na ścieżce sprawiedliwości jest życie , lecz droga odstępstwa wiedzie do śmierci /Przypowieści Salomona 12,28 /


  ZAUFAJ PANU Z CAŁEGO SWOJEGO SERCA I NIE POLEGAJ NA WŁASNYM ROZUMIE !!!! / Przypowieści Salomona 3,5 /
  Mowa o tych, którzy precz wyrzuceni będą!
 • @
  Dobry wieczór !

  Dziękuje dziś Panu Jezusowi za to , że pozwolił mi zrozumieć jego prawo , jego wolę , jego postępowanie , jego przykazania , jego posłannictwo i jego wielkość , której wiele ludzi nie rozumie i nie pojmuje . Tak jak opisuje w swoim artykule kerenor , że dzieją się sprawy bardzo dziwne dla nas ludzi i że Zbawiciel na to zezwala . Pan Jezus nie da się z siebie naśmiewać , ale niektórzy myślą inaczej , słuchają swoich nauczycieli , którzy wprowadzają ich w błąd i myślą że pewnego dnia Zbawiciel Pan Jezus wszystkim ludziom wybaczy . Jest to nieprawda !

  Albowiem Syn Człowieczy przyjdzie w chwale Ojca swego z aniołami swymi i wtedy odda każdemu według uczynków jego / Ew. Mateusza 16,27 /

  Pan Jezus dał szanse zbawienia rodzajowi ludzkiemu , a to jest różnica. Pan Jezus chciałby zbawić wszystkich ludzi , ale nie wszyscy ludzie chcą mu być posłuszni , nie wszyscy ludzie chcą wykonywać wolę Boga Ojca .

  Nigdzie w Piśmie Świętym nie jest napisane , że wszyscy ludzie będą zbawieni . Pan Jezus decyduje o tym kto zasługuje na nagrodę , a kto nie . To Pan Jezus wprowadził razem ze swoim Ojcem prawa i przykazania i chce aby człowiek je przestrzegał .

  Sprawiedliwe i słuszne są drogi Pana Jezusa , to On wie najlepiej jak sądzić ma ludzi i w jaki sposób , ale dla ludzi są to rzeczy dziwne i nie zrozumiałe. Pan Jezus wie najlepiej co ma robić .


  Pozdrawiam.
  ANIOŁOWIE KLĘSKI GOTOWI NA WYKONANIE ROZKAZU SYNA BOŻEGO!
 • @Bara-bar 22:15:03
  Witam!


  Barbaro piszesz;

  //A tak na marginesie, musze zwrocic ci uwage na to, ze wyrazasz sie nieprecyzyjnie.

  Piszesz: ''człowiek prawdziwie wierzący'', a czy katolicy, protestanci, zydzi, mormonowie, swiadkowie j. nie wierza na prawde? //


  Przepraszam jeśli zle napisałem . Chodziło mi tylko o ludzi , którzy uwierzyli w Zbawiciela Pana Jezusa i w Jego nauczanie . O to ,, człowiek prawdziwie wierzący w Pana Jezusa ,, . A to co dalej napisałaś o katolikach , protestantach, światkach i innych wyznaniach mnie nie interesuje , są to nauki ludzkie , które nie prowadzą do Zbawiciela Pana Jezusa , to droga do nikąd . Żadna religia czy wyznanie zarejestrowane na ziemi nie prowadzą do Pana Jezusa , przez żadną z tych organizacji człowiek nie będzie zbawiony . Szkoda , że ludzie nie chcą otworzyć Pisma Świętego i nie sprawdzają swoich nauczycieli czy mówią prawdę , szkoda że nie chcą poprosić Pana Jezusa o pomoc . Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa nikogo innego nie posłał do ludzi , aby świat przez Niego był Zbawiony . A człowiek odwraca się plecami do Zbawiciela nie chce go słuchać , nie chce wykonywać woli Boga Ojca , tylko trzyma się nauki ludzkiej , która go nie zbawi . To w Panu Jezusie są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania tak zadecydował Bóg Ojciec , a nie człowiek .Barbaro te wyznania o których piszesz , oni umiłowali własną chwałę , własną naukę , a Zbawiciela mają za nic . Radzę każdemu człowiekowi , ażeby od religii i wyznań zarejestrowanych na ziemi trzymać się z daleka .
  JESTEM OPĘTANA PRZEZ DEMONA
 • @Zawisza Niebieski 13:55:11
  Zawiszo Niebieski napisałeś , że ;

  //Załóżmy, że dwóch prawdziwie wierzących przeczytało jakiś akapit Biblii i zrozumiało go w inny sposób, obie te osoby są święcie przekonane, że rozumieją coś dobrze, ale rozumieją różnie. //

  Zawiszo jest to rzeczą niemożliwą i dla Ciebie niezrozumiałą , żeby dwóch lub więcej osób wierzących w Pana Jezusa i Jego Naukę , którzy przeczytają jakiś akapit , fragment z Pisma Świętego zrozumiało go inaczej lub jak Ty to napisałeś w inny sposób ? Ludzie prawdziwie wierzący w Zbawiciela Pana Jezusa są jednej myśli , są tego samego ducha ! Jak więc mogą rozumieć Naukę Pana Jezusa różnie , inaczej lub niezrozumiale ??? A jeśli tak się dzieje jak opisujesz Zawiszo to są to ludzie nie mający Ducha Chrystusowego , to ludzie niewierzący bez Wiary i bez Ducha Chrystusowego .

  A Duch wyraznie mówi , że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystąpią do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich / I List Pawła do Tymoteusza 4,1 /

  Apostoł Paweł w I Liście do Koryntian mówi wyrażnie , że człowiek prawdziwie wierzący w Pana Jezusa jest myśli Chrystusowej ; ALE MY JESTEŚMY MYŚLI CHRYSTUSOWEJ !!!

  Jak więc dwóch ludzi prawdziwie wierzących może być innej lub różnej myśli , jak to możliwe żeby Naukę Zbawiciela zrozumiało go w inny sposób . Ludzie wierzący są jednej myśli , MYŚLI CHRYSTUSOWEJ ! Prawa i Naukę Zbawiciela Pana Jezusa mają wypisaną w umysłach i w sercach mięsistych i nikt się nie pyta o poznanie i zrozumienie bo wszyscy są Myśli Chrystusowej .

  Napisałeś również , że wierzysz Barbarze ;

  //Jeśli wierzyć Barbarze, a ja jej wierzę, zanim napisze artykuł spełnia wszystkie punkty, jakie zaleciłeś, a potem przychodzicie i krytykujecie jej rozumienie.//

  Zawiszo , a ja wierzę Panu Jezusowi wierzę w Jego Nauką , a nie w naukę ludzką . Tak jak jest napisane w Dziejach Apostolskich ;/ Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi ! /
  JESTEM OPĘTANA PRZEZ DEMONA
 • @ Bara-bar
  Barbaro człowiek prawdziwie wierzący to taki , który mówi prawdę . To taki który głosi ewangelię Pana Jezusa . To taki , który gdy ma jakiś problem to zwraca się bezpośrednio do Zbawiciela . To taki , który czegoś nie rozumie to zwraca się z tym do Pana Jezusa . Uczeń i uczennica Chrystusowa zawsze idą przed majestat Pana Jezusa i to Jego Zbawiciela proszą o pomoc , a nie człowieka . Uczeń Chrystusowy to taki , który zna , rozumie i przestrzega Praw i Przykazań Bożych . A nazywać się człowiekiem wierzącym , a być nim to jest różnica . Co z tego przyjdzie człowiekowi , że kilka razy przeczyta Pismo Święte lub nauczy się niektórych wersetów na pamięć , a nie zrozumie ich , nie rozumie co one znaczą , nie rozumie co Zbawiciel Pan Jezus mówi do ludzi , nie rozumie o co Zbawicielowi chodzi . Pan Jezus powiedział , że bez niego nic człowiek uczynić nie może . Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa nikogo innego nie posłał i w nim ukrył wszystkie skarby mądrości i poznania . Człowiek prawdziwie wierzący w Pana Jezusa zawsze się zwraca o pomoc i zrozumienie do Zbawiciela , a nie do ludzi . Człowiek wierzący nie procesuje się przed światem z każdą sprawą zwraca się do Pana Jezusa i prosi Go o pomoc.


  DOBRZE JEST NIE RZUCAĆ PEREŁ , DOBRZE JEST STRZĄSNĄĆ PROCH Z SANDAŁÓW !!!
  JESTEM OPĘTANA PRZEZ DEMONA
 • Niechaj was nikt nie zwodzi próżnymi słowy ........... / List do Efezjan 5,6 /
  Witam!

  Zbawiciel , Pan Jezus umarł na krzyżu tylko za ludzi wierzących , tylko za tych , których wywołał z tego świata . Nie wszyscy ludzie będą zbawieni , oj nie wszyscy , tylko ci co czynią wolę Boga Ojca :

  Nie każdy , kto do mnie mówi ; Panie , Panie, wejdzie do Królestwa Niebios ; lecz tylko ten , kto pełni wolę Ojca mojego , który jest w niebie / Ew. Mateusza 7,21 /

  Śmierć Pana Jezusa daje wszystkim ludziom szanse zbawienia , no ale nie wszyscy ludzie chcą przyjść do Zbawiciela , nie chcą się przed nim pokłonić , nie chcą do Pana Jezusa się modlić , nie chcą prosić o pomoc i poznanie Jego Nauki . No ale są tu tacy , którzy twierdzą inaczej i nie chcą się zgodzić z Panem Jezusem i wprowadzają swoje prawo i swoją naukę .

  GDYŻ TO WIEDZCIE NA PEWNO, IŻ ŻADEN ROZPUSTNIK ALBO NIECZYSTY, LUB CHCIWIEC, TO ZNACZY BAŁWOCHWALCA, NIE MA UDZIAŁU W KRÓLESTWIE CHRYSTUSOWYM I BOŻYM / List Pawła do Efezjan 5,5 /

  Wszystko to zaś dzięki światłu wychodzi na jaw jako potępienia godne; wszystko bowiem, co się ujawnia, jest światłem. Dlatego powiedziano: Obudź się, który śpisz, I powstań z martwych, A zajaśnieje ci Chrystus. Baczcie więc pilnie, jak macie postępować, nie jako niemądrzy, lecz jako mądrzy, wykorzystując czas, gdyż dni są złe. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska / List Pawła do Efezjan 5, 13-17 /

  Pan Jezus nie da się z Siebie naśmiewać , nie pozwoli ażeby człowiek kpił sobie z Jego Prawa i z Jego Nauki ! Nie wszyscy ludzie będą Zbawieni , Oj nie wszyscy ??? . Pan Jezus jak przyjdzie po raz wtórny to odda każdemu według jego uczynków .

  A JEŚLI SPRAWIEDLIWY Z TRUDNOCIĄ DOSTĄPI ZBAWIENIA , TO BEZBOŻNY I GRZESZNIK GDZIEŻ SIĘ ZNAJDĄ / I List Piotra 4,18 /

  W zgromadzeniu grzeszników zapali się ogień i przeciw narodowi buntowniczemu gniew się rozżarzył. Nie przepuścił Pan dawnym olbrzymom , którzy się zbuntowali ufni w swą silę ./ Mądrość Syracha 16, 6-14 /

  NIE WSZYSCY LUDZIE BĘDĄ ZBAWIENI !!!

  Pozdrawiam.
  NIE WSZYSCY ODZIEDZICZĄ ŻYWOT WIECZNY!