Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze jassy27

 • Jedyną drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus ! Bo tak zadecydował Bóg Ojciec !
  TYLKO NAUKA SYNA BOGA OJCA !

  Upodobał sobie Bóg Ojciec, aby w Synu Jego była PEŁNIA! Prawda jest tylko w Synu Boga Ojca . Idźcie ludy, narody i języki do Syna Bożego. On wytłumaczy Wam wiarę, swoją potęgę, swoją miłość, lepiej ode mnie, bo to w Panu Jezusie są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania, On Zbawiciel jest ; Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym tak zadecydował Bóg Ojciec !

  BÓG OJCIEC, DAJE NAM LUDZIOM, SWEGO SYNA!!!

  Przystąpmy do Niego, do Kamienia Żywego, przez ludzi wprawdzie , odrzuconego , lecz przez Boga Wybranego jako Kosztowny / 1 PIOTRA 2,4 /. I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni , jak mówi o Zbawicielu Apostoł Piotr w /Dziejach Apostolskich 4:12. /

  Jest to prawdą co napisał Kerenor i ja się z tym też zgadzam ;

  // Polska jest krajem pogańskich obrazów, figur i pomników. Katolicy za nic mają Prawo Boże. Katolicy, Pana Jezusa nie szanują. Nie szanują Boga Ojca!

  Mówicie, że kiedyś tam odzyskaliście wolność? To nieprawda! Jesteście nadal w niewoli grzechu służąc naukom, które obrażają Pana Jezusa Chrystusa i Boga Ojca! //

  Jest to tragiczne i żałosne , Polska jest krajem tradycji i obrzędów wymyślonych przez ludzi . Polacy umiłowali bardziej swoją TRADYCJE od Pana Boga i Jego Nauki . Polacy nie czytają Pisma Świętego i nie modlą się do Pana Jezusa tylko do Marii i innych / tzw. świętych ? /

  A przecież Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego Syna Pana Jezusa . Na świętej górze Apostołom wskazał Swojego Syna i nikogo innego nie posłał do ludzi tylko Pana i Boga Jezusa Chrystusa .
  Ten Jest Syn Mój Umiłowany , Którego Sobie Upodobałem JEGO SŁUCHAJCIE ! / Ewangelia św. Mateusza 17, 5 /.

  Bóg Ojciec daje rodzajowi ludzkiemu szanse Zbawienia najwspanialszy i najdoskonalszy dar Pana Jezusa ,posyła na ziemię Syna swego , aby uratował rodzaj ludzki , a człowiek odrzuca ten dar i z Panem Bogiem się nie liczy , nie liczy się z Jego Prawem i z Jego Nauczaniem .

  Polak katolik woli tradycje ojców od nauki Pana Boga , Polak katolik
  Umiłował własną naukę i własną chwałę , a Pana Boga ma za nic .


  Szkoda , że jest dziś tak mało ludzi , którzy czytają Pismo Święte , którzy sprawdzają swoich nauczycieli i ich naukę , którą głoszą . Dlatego ,że zawierzyli swoim organizacją i religiom , które ich okłamują i nie mówią im prawdy o Panu Jezusie , Którego posłał do ludzi Bóg Ojciec .

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny ./ Ewangelia Jana 3,16 /.

  Tego miłujcie , chociaż Go nie widzieliście , wierzcie w Niego , choć Go teraz nie widzicie , i weselcie się radością niewysławioną i chwalebną / I List św. Piotra 1, 8 /.

  Maria i modlitwy do Mari nie pomogą nikomu i nie Zbawią nikogo . Zbawienie jest tylko w Panu Jezusie bo tak zadecydował Bóg Ojciec i Bóg Syn i nikt z ludzi tego nie zmieni .

  A ja wolę Naukę Zbawiciela Pana Jezusa od ludzkiej nauki , tradycji , obrzędów czy innych wierzeń . Wolę wykonywać Wolę Pana Jezusa niż mam sam na sobie polegać , czy na mojej własnej woli , czy na jakieś nauce wymyślonej przez ludzi .


  Pozdrawiam .
  W NIEWOLI GRZECHU! WPIS Z OKAZJI PATRIOTYCZNEGO DNIA!
 • Katolicka herezja / nauka / o czyśćcu , niezgodna z nauczaniem Pana Jezusa !!!
  Jestem ciekawy skąd u ludzi wzięło się takie dziwne słowo i pojęcie jak czyściec ? co to jest takiego ? niech ktoś mi to wytłumaczy jak można ???

  Nigdzie ale to dosłownie nigdzie nie przeczytałem o tym w Piśmie Świętym , jak ktoś był by uprzejmy podać mi choć jeden cytat z Biblii na temat tego dziwnego słowa ,, czyściec ,, co to jest takiego?????

  Pan Jezus nigdy nic nie wspominał i nie nauczał nigdy o jakimś czyśćcu , natomiast Pan Jezus uczy , że któregoś dnia przyjdzie znów po to aby zabrać do domu Ojca swego ludzi wierzących i to jest prawdą .

  Pan Jezus ,gdy przyjdzie powtórnie to wzbudzi z grobów ludzi wierzących, a ci, którzy w tym czasie żyć będą, zostaną przemienieni. Jednych przeznaczy do Życia Wiecznego, innych na potępienie wieczne.

  Cytat:

  Nie dziwcie się temu , gdyż nadchodzi godzina , kiedy wszyscy w grobach usłyszą głos Jego : I wyjdą ci , co dobrze czynili , by powstać do życia : a inni , którzy zle czynili , by powstać na sąd / Ew. Jana 5,28-29 /

  Pan Jezus uczy : Raz umrzeć , a potem sąd takie jest Prawo Boże , a nauka o czyśćcu jest niezgodna z nauczaniem Zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa Ojcowskiego Syna . Nie ma czyśćca, czy ludzi w niebie, nie ma w niebie twojej mamy ! i twojego taty! nie ma w niebie twojego dziadka ! ani twojej babci ! czy twoich znajomych ! po prosty nie ma czyśćca i kropka . Nauka o jakimś czyśćcu jest to po prost herezja wymyślona przez ludzi !
  2 LISTOPADA 2018! FAŁSZYWY CZYŚCIEC!
 • DO WSZYSTKICH ...........
  Dusza wierzącej Gazeli nie przebywała w niebie w Królestwie Bożym . Dusza Gazeli po jej śmierci nie mogła być zabrana do nieba , ponieważ jeszcze nikt z ludzi po swojej śmierci nie wstąpił do nieba . Tak nauczają i kłamią nauczyciele katoliccy , którzy swoich bliskich po śmierci wysyłają do nieba , oczywiście jest to nieprawdą przecież jeszcze nikt z ludzi nie wstąpił do nieba .

  cytat;

  A nikt nie wstąpił do nieba , tylko ten , który zstąpił z nieba Syn Człowieczy . / Ew. Jana 3,13 /

  Każdy kto czyta Pismo Święte wie o tym bardzo dobrze, że historia o Gazeli wydarzyła się naprawdę i na pewno dusza Gazeli nie była w niebie lecz spała snem śmierci , bo nikt z ludzi jeszcze nie wstąpił do nieba oprócz Pana Jezusa
  .
  Pan Jezus Chrystus ustanowił swoje prawo, prawo to mówi , że pewnego dnia Zbawiciel przyjdzie po raz drugi by wszystkich ludzi wierzących wzbudzić do nowego życia.

  cytat;

  Niechaj się nie trwoży serce wasze; wierzcie w Boga i we mnie wierzcie! W domu Ojca mego wiele jest mieszkań; gdyby było inaczej, byłbym wam powiedział. Idę przygotować wam miejsce. A jeśli pójdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, abyście, gdzie Ja jestem, i wy byli. / Ew. Jana 14,1-3 /

  Zatem historia o Gazeli , która wydarzyła się naprawdę przeczy nauce papieży , biskupów i księży , którzy z Panem Jezusem się nie zgadzają i nauczają , że dusza ludzka po śmierci idzie do nieba . Jest to nieprawdą i kłamstwem wymyślonym przez papieży .
  1.XI.2018! PEWNA DZIEWCZYNA ZAPRZECZA NAUCE PAPIEŻA JP II!
 • @
  Keren napisał ;

  //"Zmarli niczego nie wiedzą"! – krzyczy Kohelet!
  "Zapłaty też więcej już żadnej nie mają"! – dodaje Boży pisarz!

  Szatan kontynuując kłamstwo zapoczątkowane tysiące lat temu narodom i językom ogłasza: Na pewno nie umrzecie! Jego słudzy rozsiani po zakamarkach kuli ziemskiej przenoszą złą wiadomość szepcząc ją od ucha do ucha. W Watykanie w Krakowie, w Kaliszu i w Białymstoku powtarzane są słowa szatana obrażające Mądrość i Potęgę Bożego Syna: "Czy słyszycie narody? 1 listopada obchodzić macie święto poświęcone tym, którzy tak na prawdę nie umarli lecz żyją".//
  //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


  I taka jest prawda Boża i tak jest po dzień dzisiejszy , ludzie wolą być okłamywani , wolą słuchać nauk szatańskich . Ciężko jest ludziom zgiąć kolana przed Panem Jezusem i poprosić Go o mądrość Bożą , poznanie i zrozumienie . Nikomu z ludzi nie chcę się otworzyć Pisma Świętego i sprawdzić co tam jest napisane o Prawdzie Bożej , ludzie wolą powielać kłamstwa i błędy swoich nauczycieli , a z Panem Bogiem się nie liczą .

  Czytelniku odrzuć kłamstwo szatana i posłuchaj głosu Bożego , nie bądź uczestnikiem cudzych grzechów . 1 listopada jest to święto niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa ;
  A nikt nie wstąpił do nieba , tylko ten , który zstąpił z nieba Syn Człowieczy . / Ew. Jana 3,13 /
  1 listopada 2018 – UMARLI O NICZYM NIE WIEDZĄ!
 • Nie ma takiego święta ,, wszystkich świętych 1 listopada ,, i nigdzie nie przeczytałem w Piśmie Świętym na ten temat .
  Witam!

  Nigdzie w Piśmie Świętym nie jest napisane na temat 1 listopada . Nie ma żadnej wzmianki na temat listopadowego święta , które jest wymyślone przez katolickich nauczycieli . Katolicy to wyznanie zarejestrowane na ziemi po to aby wyśmiewać się z Nauk Zbawiciela , aby poniżać Majestat Boga Ojca i Boga Syna .

  Katolik to taka osoba , która nie zna Nauki Pana Jezusa , nie czyta Pisma Świętego , nie sprawdza tego co głosi ich papież czy ksiądz czy katecheta . Katolik nie ma nic wspólnego z wiarą w Pana Jezusa i Boga Ojca . Katolik to taka osoba , która swoich krewnych czy znajomych czy swoją rodzinę wysyłają po śmierci do nieba , przeciwstawiają się woli Boga Ojca i Boga Syna , robią sobie szyderę z Bożego Prawa i wyśmiewają się Bożej Woli .

  Dziś wszyscy umarli śpią w prochu ziemi. Jeszcze nikt z ludzi nie wstąpił do nieba . Jeśli 1 listopada pójdziesz na cmentarz to przeciwstawisz się Panu Bogu i Jego Woli . Dla człowieka wierzącego w Pana Jezusa w tym dniu nie ma miejsca na żadnym cmentarzu . Pan Jezus nigdy nie wspomniał o jakimś listopadowym święcie , jest to wymysł ludzki , a Pan Bóg nie ma z tym nic wspólnego .

  A nikt nie wstąpił do nieba , tylko ten , który zstąpił z nieba Syn Człowieczy . / Ew. Jana 3,13 /

  A jak postanowione jest ludziom raz umrzeć, a potem sąd, tak i Chrystus, raz ofiarowany, aby zgładzić grzechy wielu, drugi raz ukaże się nie z powodu grzechu, lecz ku zbawieniu tym, którzy go oczekują / List do Hebrajczyków 9,27-28 /

  To Pan Jezus Chrystus , ustanowił swoje prawo 1 listopada to święto niezgodne z Ewangelią Zbawiciela , Jezusa Chrystusa , Ojcowskiego Syna . Katolicy nie chcą słuchać słów Zbawiciela Pana Jezusa , oni nie chcą Jego nauki , odrzucają ją .

  To Pan Jezus , a nie człowiek ustanowił swoje prawo , prawo to mówi , że pewnego dnia , Zbawiciel przyjdzie po raz drugi , by wszystkich ludzi wierzących wzbudzić do nowego życia i dopiero wtedy nie prędzej jak to jest w zwyczaju u katolików , którzy już swoich umarłych posłali do nieba . Jest to oczywiście nieprawdą i kłamstwem wymyślonym przez katolików i ich nauczycieli .

  Pan Jezus uczy ;

  W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem / Ew.Jana 14,2-3 /

  1 listopada , to kolejne oszustwo , to kolejne kłamstwo wymyślone przez katolików i ich nauczycieli , którzy nie liczą się Prawem Bożym , a Naukę Pana Jezusa mają za nic .
  1. XI. 2018: NIE WPRZĘGAJ SIĘ Z NIEWIERZĄCYM W JEDNO JARZMO!
 • Prawdziwej i zdrowej nauki nikt ścierpieć nie może !
  Katolicy nie znają Nauki Pana Jezusa i nie chcą modlić się do Pana Jezusa , a gdzie dopiero zgiąć swoje kolana przed Najwyższym Arcykapłanem , którym jest Pan Jezus . Wolą słuchać nauk papieży i modlić się do Marii i do figur . Katolik całkowicie zapomniał o rozkazie Boga Ojca , albo po prostu go nie zna , może go przypomnę niektórym ; Ten jest Syn mój umiłowany , którego sobie upodobałem Jego Słuchajcie / Ew. Mateusza 17,5 /. Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko Pana Jezusa nikogo innego nie posłał i to Pan Jezus nikt inny jest jedyną drogą do Boga Ojca ; Odpowiedział mu Jezus : Ja jestem droga i prawda i żywot , nikt nie przychodzi do Ojca , tylko przeze mnie / Ew. Jana 14,6 / . No ale katolicy są mądrzejsi od Pana Boga i słuchają papieży , którzy wprowadzają ich w błąd i każą modlić się do Marii , figur i obrazów , a tego nie wolno robić . Najłatwiej i najprościej artykuł wrzucić do lochu nie sprawdzając tego co głoszą księża , biskupi i papieże . Prawda ich boli nie mogą znieść prawdziwej i zdrowej nauki od Zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa , z którą przyszedł do ludzi , aby uratować rodzaj ludzki . ZBAWIENIE JEST TYLKO W PANU JEZUSIE , BO TAK ZADECYDOWAŁ BÓG OJCIEC , A NIE CZŁOWIEK !!!!!
  I ZNOWU JESTEM W LOCHU!
 • Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają Słowa Bożego i strzegą go / Ew. Łukasza 11,28 /
  Witam . Po raz kolejny prawda wylądowała w lochu . No cóż katolicki kraj i katolickie obyczaje , czyste pogaństwo , które absolutnie nie liczy się z Wolą Boga Ojca i poniżają Naukę Pana Jezusa .

  Katolicy i inni nie czytają Pisma Świętego , nie sprawdzają swoich nauczycieli , a na dodatek zmieniają słowa Pana Jezusa tak jak zmienili Przykazania Boże . Umiłowali swoją tradycję , wymyślili własne święta i umiłowali własną chwałę , a naukę Bożą mają za nic .

  Mało jest ludzi, których naprawdę interesuje Słowo Boże , którzy modlą się do Pana Jezusa , którego posłał do ludzi Bóg Ojciec . I mało jest ludzi , którzy czytają Pismo Święte i sprawdzają co tam jest napisane .

  Ludzie dziś zawierzyli swoim nauczycielom księżą , biskupom , papieżom i innym i nie sprawdzają tego co oni mówią i czego nauczają . Pan Bóg wprowadził swoje prawo , a człowiek zmienia je na własną korzyść . To Pan Jezus , a nie człowiek jest najdoskonalszym wzorem wiary !

  Dobrze Izajasz prorokował o was ;

  Lud ten czci mnie wargami , ale serce ich daleko jest ode mnie . Daremnie mi jednak cześć oddają , głosząc nauki , które są nakazami ludzkimi . Przykazania Boże zaniedbujecie , a ludzkiej nauki się trzymacie . / Ew. Marka 7,6-8 /

  Papież Jan Paweł II , przeciwstawił się woli Boga Ojca . Przez niego miliardy ludzi zostało wprowadzonych w błąd . Papież Jan Paweł II to kłamca i oszust , kazał się modlić do Marii , do figur i do obrazów . A ty czytelniku stajesz w obronie oszusta , a Gdzie Zbawiciel Pan Jezus , którego posłał Ukochany Bóg Ojciec do ludzi . To Pan Jezus został posłany do ludzi nikt inny , to Pan Jezus powinien być na pierwszym miejscu , a nie człowiek , który głosi naukę ludzką niezgodną z nauczaniem Pana Jezusa .

  To papież Jan Paweł II jest oszustem , a nie Pan Jezus Chrystus . To wy katolicy i inne wyznania zarejestrowane na ziemi poniżacie Pana Jezusa i jego naukę , z którą przyszedł na ziemię , aby uratować i zbawić świat , to wy poniżacie i robicie sobie szydercę z Pana Boga . Nie liczycie się z Jego prawem i nie przestrzegacie Jego Prawa . To wy katolicy budujecie sobie świątynie , w których nie ma Pana Boga i w których zawieszacie obrazy i modlicie się do nich . Jest to bałwochwalstwo !!!!!

  Ale Najwyższy nie mieszka w budowlach rękami uczynionych , jak mówi prorok ;
  Niebo jest tronem moim . A ziemia podnóżkiem stóp moich . Jaki dom zbudujecie mi, mówi Pan . Albo jakie jest miejsce odpocznienia mego ?
  Czy nie ręka moja uczyniła to wszystko ? Ludzie twardego karku i opornych serc i uszu , wy zawsze sprzeciwiacie się Duchowi Świętemu jak ojcowie wasi tak i wy !!!!!!!! / Dzieje Apostolskie 7, 48-51 /

  Sprawa wiary nie jest , sprawą wszystkich ludzi . To co napisałem i to co głoszę nie jest moje !!! Jest to prawo i nauka Pana Jezusa , którą przyniósł Pan Jezus z samego nieba od Swojego Taty Boga Ojca .

  Czytelniku jeśli się z tym nie zgadzasz co napisałem to nie ze mną się nie zgadzasz , ale z Panem Jezusem i z jego nauczaniem .
  Radzę każdemu , aby się trzymał z daleka od wyznań , religii i organizacji zarejestrowanych tu na ziemi i od ludzkiej nauki , która nie prowadzi do Zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa.

  Ale szukajcie najpierw KRÓLESTWA BOŻEGO i sprawiedliwości jego , a wszystko inne będzie wam dodane . / Ew. Mateusza 6,33 /
  POKOLENIE JANA PAWŁA II, TO MIT…
 • DO WSZYSTKICH ..........
  To Pan Jezus nikt inny jest jedynym pośrednikiem Boga Ojca i nie ma innego pośrednika pomiędzy nim , a ludzmi !

  Wielu ludzi pomija jednak Boskiego Syna w swoich modlitwach i omijając Ojcowskiego Pośrednika chce udać się bezpośrednio pod Ojcowską Opiekę. Ja przeczytałem w Piśmie Świętym , że to tylko Wielki Wysłannik Boga Ojca, Pan i Bóg, Jezus Chrystus jest jedyną ; Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym , że w nikim innym nie ma Zbawienia tak zadecydował Bóg Ojciec .

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny ./ Ewangelia Jana 3,16 /.

  Dla czystych wszystko jest czyste , a dla pokalanych i niewierzących nic nie jest czyste , ale pokalane są zarówno ich umysł , jak i sumienie. Utrzymują, że znają Boga , ale uczynkami swymi zapierają się go / List Pawła do Tytusa 1- 15/16 /

  Tak i tak , któregoś dnia wszystkie religie i wszystkie wyznania ; katolicy , świadkowie , adwentyści , zielonoświątkowcy itp. na całej kuli ziemskiej dowiedzą się prawdy o Panu Jezusie , którego posłał do ludzi Ukochany Bóg Ojciec , aby zbawił świat .

  To Pan Jezus jest jedynym pośrednikiem Boga Ojca .Tak zadecydował Bóg Ojciec , że to Pan Jezus nikt inny jest Jego pośrednikiem pomiędzy nim ,a ludzmi .

  Mówi o tym w I liście Paweł do Tymoteusza ;

  Albowiem jeden jest Bóg, jeden tez pośrednik między Bogiem a ludzmi, człowiek Chrystus Jezus, który siebie samego złożył jako okup za wszystkich, aby o tym świadczono we właściwym czasie / I list Pawła do Tymoteusza 2,5-6 /

  kolejny cytat:

  A ja przekazuję wam królestwo, jak i mnie Ojciec mój przekazał, abyście jedli i pili przy stole moim w królestwie moim, i zasiadali na tronach, sądząc dwanaście plemion Izraela. /Ewangelia według Łukasza 22,29- 30/

  Zatem , Wszyscy ludzie wierzący ,powinni udać się do Pana Jezusa , a nie bezpośrednio do Boga Ojca . W przeciwnym razie modlitwa i prośba zle skierowana nie zostanie wysłuchana .

  Przykład :

  Dobrze postąpili Mędrcy ze wschodu słońca , przyszli oddać pokłon Panu Jezusowi nikomu innemu się nie pokłonili . Dobrze uczynił łotr na krzyżu on też bezpośrednio zwrócił się do Pana Jezusa , a nie do Boga Ojca .Dobrze też postąpił Szczepan gdy go kamienowali on też bezpośrednio modlił się do Pana Jezusa.

  Każdy człowiek , który uważa się za osobę prawdziwie wierzącą , kieruje swoją modlitwę i swoje prośby bezpośrednio do Pana Jezusa , a nie do Boga Ojca , bo tak zadecydował Bóg Ojciec , który posłał do ludzi tylko swego Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa Ojcowskiego Pośrednika .

  A jeśli ktoś z ludzi się z tym nie zgadza , to taki człowiek jest osoba niewierzącą i nie zgadza się z Panem Bogiem i z Jego Wolą . I każdy z ludzi może to sprawdzić , czytelniku wybierz sam / Nauka Boża , czy nauka ludzka / .
  PAN JEZUS JEST POŚREDNIKIEM POMIĘDZY BOGIEM OJCEM A LUDŹMI!
 • DO WSZYSTKICH ...........
  Dla człowieka prawdziwie wierzącego jest tylko Jednorodzony Ojcowski Syn , a nie Maria , czy nauka Papieży , czy nauka ludzka ze świata .

  Ludzie zapomnieli całkowicie o Ojcowskim darze , którym jest Zbawiciel Pan Jezus , zapomnieli całkowicie o Woli Boga Ojca . Katolicy i inne wyznania nie wykonują Woli Boga Ojca i nie zgadzają się z nauczaniem Pana Jezusa . Bóg Ojciec tylko swego Syna dał ;

  Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego Dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.//Ew. Jana 3,16 //

  Wiemy też , że SYN BOŻY przyszedł i dał nam rozum , abyśmy poznali tego , który jest prawdziwy . My jesteśmy w tym , który jest prawdziwy , w Synu jego , Jezusie Chrystusie . On jest tym prawdziwym Bogiem i życiem wiecznym . Dzieci wystrzegajcie się fałszywych bogów.// JANA 5,20 //

  Papież Jan Paweł II jest kłamcą i oszustem , a nie święty , który głosił naukę niezgodną z nauczaniem Pana Jezusa , każdy może to sprawdzić w Piśmie Świętym . Papież Jan Paweł II kazał ludziom modlić się do Marii i za innych ludzi , którzy są nazwani przez katolików za tzw. św. ??? a nimi nie są i nie wolno do nich się modlić .

  Radzę każdemu , aby się trzymał z daleko od wyznań , religii i organizacji zarejestrowanych tu na ziemi . Radzę każdemu ;

  Ale szukajcie najpierw KRÓLESTWA BOŻEGO i sprawiedliwości jego , a wszystko inne będzie wam dodane . // Ew. Mateusza 6,33 //

  Bez wiary zaś nie można podobać się Bogu ; kto bowiem przystępuje do Boga , musi uwierzyć , że On istnieje i że nagradza tych , którzy Go szukają . // List do Hebrajczyków 11,6 //

  Jakież wspólne zdanie na temat wiary, może mieć człowiek wierzący , z papieżami , biskupami , Świadkami , adwentystami dnia siódmego itp. Są to wyznania , które poniżają naukę i majestat Boga Ojca i Boga Syna !!!
  PAPIEŻ JAN PAWEŁ II WCALE NIE ŚWIĘTY!
 • @ Na świecie był i świat przezeń powstał ...................!!!
  Ludzie czytajcie Pismo Święte i sprawdzajcie swoich nauczycieli !!! Ale najpierw zegnijcie swoje kolana przed majestatem Pana Jezusa i proście Go o przebaczenie i zrozumienie Jego Nauki Świętej.

  Szkoda , że ludzie wierzą w ludzką naukę ,wierzą swoim nauczycielom , nie sprawdzając ich i ich nauki , która przecież nie prowadzi do Zbawiciela jest to droga do nikąd . Przez to stawiają jedynki , bo nie znają nauczania Pana Jezusa , a Pana Boga mają za nic .

  To Mojżesz i Prorocy w Starym Przymierzu służyli Panu Jezusowi . To Pan Jezus Zbawiciel nikt inny prowadził lud izraelski przez pustynię . To Dawid oraz inni prorocy , którzy byli natchnieni Duchem Chrystusowym służyli Panu Jezusowi i prorokowali o Panu i Bogu Jezusie Chrystusie . To w Starym Przymierzu Mojżesz , Izajasz , Dawid czy inni prorocy wykonywali Ojcowski rozkaz , wykonywali Wolę Boga Ojca , po prostu służyli Zbawicielowi Panu Jezusowi .

  To prawda Pan Jezus od samego początku razem z swoim ukochanym Tatom Bogiem Ojcem stworzyli świat i wszystko co na nim . To Pan Jezus otrzymał od Boga Ojca wszystko .

  OJCIEC MIŁUJE SYNA I WSZYSTKO ODDAŁ W JEGO RĘCE // Ew. Jana 3,35 //

  JA I OJCIEC JEDNO JESTEŚMY // Ew. Jana 10,30 //

  WSZYSTKO , CO MA OJCIEC , MOJE JEST // Ew. Jana 16,15 //

  ABY WSZYSCY CZCILI SYNA , JAK CZCZĄ OJCA . KTO NIE CZCI SYNA , TEN NIE CZCI OJCA , KTÓRY GO POSŁAŁ // Ew. Jana 5,23 //

  I ten sam Duch Chrystusowy przebywa po dzień dzisiejszy w uczniach i uczennicach Pana i Boga Jezusa Chrystusa Ojcowskiego Syna i każdy uczeń wie doskonale do kogo ma się modlić i przed kim ma zgiąć kolano i komu ma służyć !

  Keren nie wiem ile jeszcze przedstawił byś dowodów czy cytatów z Pisma Świętego to tak ludziska nie uwierzą Zbawicielowi Panu Jezusowi dlatego , że ludzie dziś umiłowali własną chwałę i własną ludzką naukę , a naukę Bożą mają za nic .

  To Pan Jezus i Jego Duch Chrystusowy przebywał w prorokach Starego Przymierza i Skałą , która prowadziła lud izraelski przez pustynię tą Duchową Opoką był Pan Jezus Chrystus , a jeśli ktoś z ludzi się z tym nie zgadza to taki człowiek jest niewierzący i nie zgadza się z Panem Jezusem i z Jego Nauczaniem i z Jego Prawem Świętym . Człowiek który myśli inaczej nie ma Ducha Chrystusowego , nie ma poznania i zrozumienia , taki człowiek wszczyna tylko spory i zwady , które nie prowadzą do Zbawiciela Pana Jezusa .

  Na koniec dodam jeszcze raz - Skałą , opoką , która prowadziła lud izraelski przez pustynę był Pan Jezus Chrystus , czy to się komuś podoba czy nie, taka jest prawda !

  Na świecie był i świat przezeń powstał, lecz świat go nie poznał. Do swej własności przyszedł, ale swoi go nie przyjęli ./Ew. Jana 1-10,11/

  I tak jest po dzień dzisiejszy , kto z ludzi dziś przyjmuje Zbawiciela Pana Jezusa i kto do Niego się modli i kto z ludzi dziś przyjmuje Pana Jezusa do serca swojego i kto z Nim wieczerzy każdego dnia swojego życia , a przecież Ukochany Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego Syna Jezusa Chrystusa , aby zbawił i uratował świat , a człowiek dziś umiłował własną chwałę , a Pana Boga i Jego Naukę mają za nic .

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy . nie zginął , ale miał żywot wieczny . / Ew. Jana 3,16 /


  Pozdrawiam!
  DUCH CHRYSTUSOWY BYŁ W PROROKACH STAREGO PRZYMIERZA!
 • Watykan nie liczy się z Nauką Zbawiciela Pana Jezusa i z Wolą Boga Ojca !
  Witam !

  Zgadzam się z tym co napisał Keren i jest to prawdą , o odebraniu ludziom nadziei zbawienia , że jest to największą zbrodnią Watykanu ;
  ---------------------------------------------------------------------------------------
  // Zbrodnią Watykanu przede wszystkim jest głoszenie nauk, które poniżają Boga Ojca oraz Boga Syna! Zbrodnią Watykanu jest głoszenie nauki o pośrednictwie Marii. Największą zbrodnią Watykanu jest szerzenie bałwochwalstwa na całym świecie. Największą zbrodnią Watykanu jest odebranie ludziom nadziei zbawienia.//
  ---------------------------------------------------------------------------------------

  Ludzie ci ,to zródła bez wody i obłoki pędzone przez wicher ; czeka ich przeznaczony najciemniejszy mrok . Obiecując im wolność , chociaż sami są niewolnikami zguby ; czemu bowiem ktoś ulega , tego niewolnikiem się staje . / II list Piotra 2,17-19 /.

  A Duch wyraznie mówi , że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich / I List Pawła do Tymoteusza / .


  Jeśli kto inaczej naucza i nie trzyma się zbawiennych słów Pana naszego Jezusa Chrystusa oraz nauki zgodnej z prawdziwą pobożnością . Ten jest zarozumiały , nic nie umie , lecz choruje na wszczynanie sporów i spieranie się o słowa , z czego rodzą się zawiść , swary , bluźnierstwa , złośliwe podejrzenia / I List Pawła do Tymoteusza / .


  Prawda jest tylko w Synu Boga Ojca i tylko Syn Boga Ojca jest jedyną drogą do Boga Ojca nie ma innej drogi jak tylko przez Pana i Boga Jezusa Chrystusa . To Pan Jezus jest ; Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym , On jest jedyną Nadzieją i Zbawieniem , a nie człowiek czy jakaś nauka ludzka , katolicyzm , adwentyści dnia siódmego , czy świadek , zielonoświątkowcy czy inni nauczyciele ze świata .

  Okazuje się, że Polak katolik, oddał się pod władzę papieży i biskupów, a nie Pana Boga. Polak katolik, jest bałwochwalcą. Okazuje się , że katolicy nie znają Pisma Świętego , Katolik, słuchał będzie głosu papieży,księży , biskupów , katechetek, a nie Pana Jezusa , Katolicy modlą się do Marii i do papieża Jana Pawła II , katolicy nie znają Nauki Pana Jezusa i nie liczą się z Wolą Boga Ojca .

  Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa i to w nim w nikim innym są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania . Zbawienia jest tylko w Panu Jezusie , bo tak zadecydował Bóg Ojciec i to On nikt inny jest Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym !!!

  Pan Jezus powiedział w ewangelii Jana 15, 5 ; Bo beze mnie nic uczynić nie możecie .
  ODEBRANIE LUDZIOM NADZIEI – NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĄ WATYKANU!
 • @Rebeliantka 09:32:53 Marii nie ma w niebie i Maria nie jest królową w Królestwie Bożym ???
  Bóg Ojciec Syna Swego nam dał nie Marię, tylko Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa nikogo innego nie posłał do ludzi . Pan Jezus nikt inny i tylko On został posłany do ludzi przez Boga Ojca . Ludzie zapomnieli całkowicie o Ojcowskim darze , którym jest Zbawiciel Pan Jezus , zapomnieli całkowicie o Woli Boga Ojca !!!

  Maria , miała być nazywana szczęśliwą między niewiastami , a nie królową. Miała być nazwana szczęśliwą między niewiastami , a nie pośredniczką i pocieszycielką.

  Nigdzie w Piśmie Świętym nie jest napisane ,aby ludzie wierzący modlili się do Marii . Nie wolno się jej kłaniać , nie wolno się do niej modlić , nie wolno nazywać jej królową, pośredniczką i pocieszycielką , jest to bałwochwalstwo.
  Św. Sergiusz I i święto Narodzenia NMP
 • @Rebeliantka
  Witam!

  Czytelniku sprawdzaj swoich nauczycieli i ich naukę , którą głoszą , czy ta nauka pochodzi od Pana Boga , czy od ludzi . A dzisiejszy dzień jest taki sam jak każdy dzień , wspaniały i piękny , byle w Panu Jezusie .

  Radzę każdemu , aby się trzymał z daleko od wyznań , religii i organizacji zarejestrowanych tu na ziemi i od ludzkiej nauki , która nie prowadzi do Zbawiciela Pana i Boga Jezusa Chrystusa.

  Do wszystkich ;

  Ale szukajcie najpierw KRÓLESTWA BOŻEGO i sprawiedliwości jego , a wszystko inne będzie wam dodane . / Ew. Mateusza 6,33 /

  Bez wiary zaś nie można podobać się Bogu ; kto bowiem przystępuje do Boga , misi uwierzyć , że On istnieje i że nagradza tych , którzy Go szukają . / List do Hebrajczyków 11,6 /

  Mówiąc krótko i na temat nie przedłużając rozmowy , Pan Jezus nigdy się nie myli , w nim nie znaleziono nawet chwilowego zaćmienia to Pan Jezus jest obrazem Boga niewidzialnego , Jego Nauka Święta jest przechowywana w sercach tych ludzi , których wywołał z tego świata . Nauka Boża jest święta i prawdziwa , a nauka ludzka jest z tego świata i na pewno się długo nie ostoi .

  Przykładem tego są dziś wypowiedzi tzw. Pani REBELIANTKI , która nie liczy się z Nauką Bożą , bo po prostu jej nie zna . To kolejny przykład człowieka , który głosi swoją naukę ludzką , która wiedzie do nikąd . Ta kobieta nie ma żadnych argumentów z Pisma Świętego , nie potrafi podać żadnego cytatu z Biblii na temat omawiany o sprawach wiary .

  REBELIANTKA to kolejny przykład pustej gaduły , która przechwala się swoją mądrością ze świata . REBELIANTKO ilu tu było przed tobą pustych gadułów i gdzie się oni podziali , nikt z nich nie chce stanąć w obronie Nauki Zbawiciela Pana Jezusa ??? I kto tu jest heretykiem , sekciarzem !

  REBELIANTKO pamiętaj , że ty dziś nie walczysz z człowiekiem , tylko z Panem Bogiem i z Jego Nauką Świętą , z którą przyszedł do ludzi , aby świat był przez Niego Zbawiony . Szkoda ,że ty Naukę Pana Jezusa odrzucasz i nie chcesz się z Panem Bogiem zgodzić .

  Człowiek otrzymał od Boga Ojca najpiękniejszy i najwspanialszy dar Pana i Boga Jezusa Chrystusa .Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko swego umiłowanego Syna nikogo innego !!!

  Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne / Ew. Jana 3,16 /
  PAN JEZUS OTWIERAŁ "ŻYWOT" MARII! – List do Rebeliantki!
 • @57KerenOr , @60grzegorz
  Witam!


  Tak wielu ludzi i tak wiele wyznań tu na neonie24 , uważa się za ludzi wierzących , a nikt z nich nie chce stanąć w obronie Boga Syna i nikt z nich nie chcę porozmawiać na temat wiary . Wielu jest tu pustych gadułów , którzy zapierają się Pana i Boga Jezusa Chrystusa i Jego Naukę mają za nic , a na dodatek pysznią się bezpodstawnie .

  A przecież Bara-bar kiedyś biegła dobrze , a któż jej przeszkodził ? Bara-bar kiedyś zgadzała się z Panem Jezusem i z Jego Nauką . Napisała przecież wiele postów i komentarzy zgodnych z nauczaniem Pana Jezusa , a dziś nie chcę się z Panem Jezusem zgodzić i z Jego nauką , a przecież tak dobrze biegła.

  Szkoda ,że Baśka od jakiegoś czasu zaczęła głosić Ewangelię odmienną , niezgodną , a przecież odmiennej nie ma , jest tylko prawdziwa Ewangelia Pana Jezusa .

  Przecież Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko Syna swego Jezusa Chrystusa , nikogo innego nie posłał do ludzi, aby świat był zbawiony przez Niego ;

  Cytaty ;

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny ./ Ewangelia Jana 3,16 /.

  I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni / Dzieje Apostolskie 4,12 /

  Dlatego też Bóg wielce GO wywyższył i obdarzył GO imieniem , które jest ponad wszelkie imię . Aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi , i pod ziemią / List Pawła do Filipian 2,9-10 /

  Wszyscy ludzie na całej kuli ziemskiej otrzymali od Boga Ojca najwspanialszy i najcenniejszy dar Pana i Boga Jezusa Chrystusa i to do niego , każdy człowiek powinien zwrócić się o pomoc i przebaczenie . Pokłon należy się tylko i wyłącznie Panu Jezusowi bo tak zadecydował Bóg Ojciec . To w Panu Jezusie są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania i to On jest Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym .

  Cytaty ;

  Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie.
  / Ewangelia według Mateusza 11,28-30 /

  Każdy więc , który mnie wyzna przed ludzmi , i Ja wyznam przed Ojcem moim , który jest w niebie ; Ale tego , kto by się mnie zaparł przed ludzmi , i Ja się zaprę przed Ojcem moim , który jest w niebie/ Ewangelia według Mateusza 10,32-33 /

  Pan Jezus powiedział ;

  Jeśli kto chce mi służyć, niech idzie za mną, a gdzie ja jestem, tam i sługa mój będzie ; jeśli kto mnie służy, uczci go Ojciec mój . / Ewangelia według Jana 12/26 / .

  Bo beze mnie nic uczynić nie możecie / Ewangelia Jana 15,5 /

  Łaskę , Zbawienie , Poznanie i Zrozumienie daje tylko Pan Jezus nikt inny ,tylko On może zdjąć zasłonę z oczu , każdego człowieka , aby przejrzał i zrozumiał Jego Naukę . Ale trzeba o to poprosić Zbawiciela Pana Jezusa i płukać do Niego .

  Czytelniku jeśli głos Boży usłyszysz nie zatwardzaj serca swego , oddaj je Zbawicielowi aby je uleczył , a wtedy usłyszysz , przejrzysz i zrozumiesz prawdziwą Naukę i prawdziwą Ewangelię .

  Pozdrawiam .
  HOMOSEKSUALIZM A BOŻE PRAWO!
 • TO STWÓRCA PRZYKAZAŁ LUDZIOM , ABY NA ZIEMI , KTÓRĄ IM DAŁ , SIĘ ROZMNAŻALI I NAPEŁNIALI ZIEMIĘ POTOMSTWEM !!!!!!
  Pan Bóg ma racje , a nie człowiek . Pan Jezus nigdy się nie myli , a nawet więcej Biblia mówi , że Nie Znaleziono w Nim Nawet Chwilowego Zaćmienia . To Pan Bóg stworzył człowieka , kobietę i mężczyznę i wprowadził swój plan o rozmnażaniu się i rozradzaniu się rodzaju ludzkiego .

  To Stwórca ,Pan Bóg stworzył pierwszych ludzi Adama i Ewę i dał im rozkaz , polecenie aby się rozmnażali i napełniali ziemię . To kobieta i mężczyzna zostali powołani przez Pana Boga do rozmnażania się .

  A jeśli ktoś z ludzi myśli i postępuje inaczej to taka osoba się myli i jest w błędzie . To tacy ludzie przeciwstawiają się Panu Bogu i lekceważą Boże postanowienie i Boże Prawo .

  Homoseksualizm - jest to odejście od normalności , nie jest to choroba , jest to zboczenie , jak można taki stan nazwać chorobą. I takiego stanu rzeczy , nie można nazwać chorobą , tylko ewidentnym ; ZBOCZENIEM .......

  Cytat;

  Mężczyzna , który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą , popełnia obrzydliwość ; obaj poniosą śmierć ; krew ich spadnie na nich / III Mojżeszowa 20/13 /.

  No ale jest tu na neonie24 wielu ludzi , którzy myślą i postępują inaczej . Niektórzy nawet wypisują nieprawdę i nie zgadzają się z Panem Jezusem . Piszą ,że Pan Jezus wszystkim wybaczy i że wszyscy ludzie będą Zbawieni , a jest to przecież nie prawdą .

  Homoseksualizm jest to odejście od normalności !

  Dla czystych wszystko jest czyste , a dla pokalanych i niewierzących nic nie jest czyste , ale pokalane są zarówno ich umysł , jak i sumienie / do Tytusa 1/15 /
  HOMOSEKSUALIZM A BOŻE PRAWO!
 • DO WSZYSTKICH ...........
  To krew Pana Jezusa przelana na krzyżu wzniosła prawo zakonne i od tej pory prawie 2000 lat obowiązuje NOWE PRAWO zapisane na tablicach serc mięsistych .

  Prawo , które przyniósł Mojżesz z góry Synaj już dawno temu przestało obowiązywać . Teraz / dziś / obowiązuje Nowe Prawo , które przyniósł z samego nieba z góry Syjon sam Pan Bóg Jezus Chrystus i zapieczętował to Prawo swoją krwią przelewając ją na krzyżu za ludzi wierzących i tylko za tych , którzy uwierzyli w sercu swoim w Niego i w Jego przyjście i Jego Nauczanie .

  Cytat;
  Wszedł raz na zawsze do świątyni nie z krwią kozłów i cielców , ale z własną krwią swoją dokonawszy wiecznego odkupienia / list do Hebrajczyków 9,12 /

  Pisze o tym apostoł Paweł w swoim liście ;

  On wzniósł zakon przykazań i przepisów , aby czyniąc pokój , stworzyć w sobie samym z dwóch jednego nowego człowieka / List Pawła do Efezjan 2,15 /

  Również jest mowa w liście do Hebrajczyków ;

  Oto przychodzę , aby wypełnić wolę twoją . Znosi więc pierwsze , aby ustanowić drugie / do Hebrajczyków 10,9 /.

  I to jest prawdą Pan Jezus wznosi stare Prawo i wprowadza Nowe Prawo i jeszcze doskonalsze . Szkoda , że wszystkie wyznania i organizacje zarejestrowane tu na ziemi tego zrozumieć nie mogą lub nie chcą o tak nie chcą iść do Pana Jezusa i nie chcą mu się pokłonić i nie chcą nawet z nim rozmawiać i odrzucają Jego Naukę , którą przyniósł przecież z samego nieba .

  Ludzie wierzący w Pana Jezusa powinni opierać się na Dwóch Przykazaniach miłości i te, aż dwa przykazania obowiązują dziś !
  Proroctwo Jeremiasza zapowiada o Nowym Przymierzu ;

  KSIĘGA JEREMIASZA 31,31-34

  „ (31) Oto idą dni - mówi Pan - że zawrę z domem izraelskim i z domem judzkim nowe przymierze. (32) Nie takie przymierze, jakie zawarłem z ich ojcami w dniu, gdy ich ująłem za rękę, aby ich wyprowadzić z ziemi egipskiej, które to przymierze oni zerwali, chociaż Ja byłem ich Panem - mówi Pan - (33) lecz takie przymierze zawrę z domem izraelskim po tych dniach, mówi Pan: Złożę mój zakon w ich wnętrzu i wypiszę go na ich sercu. Ja będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem. (34) I już nie będą siebie nawzajem pouczać, mówiąc: Poznajcie Pana! Gdyż wszyscy oni znać mnie będą, od najmłodszego do najstarszego z nich - mówi Pan - odpuszczę bowiem ich winę, a ich grzechu nigdy nie wspomnę”.

  Do adwentystów dnia siódmego i innych wyznań , religii , organizacji ;
  W Nowym Przymierzu obchodzimy Sabat nie na podstawie przykazań wypisanych na tablicach kamiennych przyniesionych przez Mojżesza z góry Synaj .A na dwóch przykazaniach miłości przyniesionych przez Pana Jezusa z góry Syjon z samego Nieba i wypisanych na tablicach serc mięsistych . Niestety adwentyści dnia siódmego wybrali starotestamentowy sabat . Zlekceważyli najdoskonalszego pośrednika Nowego Przymierza , Pana i Boga Jezusa Chrystusa .

  STRASZNA JEST TO RZECZ WPAŚĆ W RĘCE BOGA ŻYWEGO !!!!
  Dziś człowiek prawdziwie wierzący w Pana Jezusa odpoczynek ma w Panu Jezusie i to każdego dnia przez siedem dni w tygodniu , a nie tylko w siódmym dniu tygodnia / sobota/ .
  DWA PRZYMIERZA!
 • Pan Jezus jest Panem Sabatu i w nim należy odpocząć, a nie w literze !
  Witam!

  Kolejne wyznanie , które jest zarejestrowane na ziemi adwentyści dnia siódmego nie czytają Pisma Świętego lub nie rozumieją co tam jest napisane . Jak się okazuje, to nie tylko katolicy nie czytają Pisma Świętego. Adwentyści również posiadają swoich nieomylnych nauczycieli . Szczególnie mówię tutaj o bałwochwalczej wręcz wierze w prorokinię E. White, nazwijmy to bałwochwalstwem .

  Człowiek prawdziwie wierzący w Pana i Boga Jezusa Chrystusa , który wykonuję Wolę Boga Ojca , który przestrzega Prawa Bożego , który modli się do Pana Jezusa , który prosi Go o pomoc i zrozumienie Jego Nauki Świętej . To taki człowiek od razu odróżni prawdziwą naukę od fałszywej , odróżni plewy od ziarna . Gdy człowiek przyjrzy się bliżej naukom papieży, pastorów i różnej maści proroków i prorokiń, to wnet zrozumie, że w jego zborze od wielu lat kwitnie pogaństwo.

  Mówię tutaj o bałwochwalczej wręcz wierze w prorokinię E. White... To nie w sobocie ma człowiek odpocząć tylko w Panu Jezusie i to każdego dnia tygodnia , a nie tylko w sobotę . Adwentystom dnia siódmego, radzę by nie pokładali fałszywej nadziei w starotestamentowym sabacie, ponieważ to Pan Jezus Jest PANEM SABATU i w Nim powinniśmy znaleźć swoje odpoczniecie .Bo tak zadecydował Bóg Ojciec , a nie człowiek .

  TO PAN JEZUS , JEST PANEM SABATU , A ADWENTYŚCI DNIA SIÓDMEGO ODRZUCILI PANA SABATU , ZAWIERZYLI CZŁOWIEKOWI

  To Pan Jezus jest Panem Sabatu i to w Nim należy odpocząć każdego dnia i żadne wyznanie i żadna organizacja zarejestrowane na ziemi i żaden człowiek tego nie zmieni , ba tak zadecydował Pan Bóg! Ludzie wierzący w Pana Jezusa powinni opierać się na Dwóch Przykazaniach miłości . Czytelniku jeśli opierasz swoje życie na przykazaniach z góry Synaj to na pewno nie będziesz zbawiony . Dziś prawo Mojżesza straciło moc . Ja wybieram prawo z góry Syjon z samego Nieba od Boga Żywego .
  ODPOCZĄĆ NALEŻY W PANU JEZUSIE A NIE W LITERALNYM SABACIE!
 • TO PAN JEZUS JEST NAJDOSKONALSZYM WZOREM WIARY !!! I NIE MA W NIKIM INNYM ZBAWIENIA !!!
  Pan Bóg wprowadził swoje prawo , a człowiek zmienia je na własną korzyść . To Pan Jezus , a nie człowiek jest najdoskonalszym wzorem wiary ! Szkoda , że tu na Neon24p.l jest tak wielu pustych gadułów , którzy zapierają się Pana naszego Jezusa Chrystusa i jego nauki , którzy z wolą Boga Ojca nic sobie nie robią .

  B. szkoda , że jest dziś tak mało ludzi , którzy czytają Pismo Święte , którzy sprawdzają swoich nauczycieli i ich naukę , którą głoszą . Dlatego ,że zawierzyli swoim organizacją i religiom , które ich okłamują i nie mówią im prawdy o Panu Jezusie , Którego posłał do ludzi Bóg Ojciec .

  Wszystkie organizacje i wyznania zarejestrowane na ziemi nie chcą wykonywać i nie chcą słuchać Woli Boga Ojca , nie chcą przyjść do Pana Jezusa i nie chcą przed nim zgiąć swych kolan , aby mieć żywot.

  Ja przeczytałem w Piśmie Świętym , że to tylko Wielki Wysłannik Boga Ojca, Pan i Bóg, Jezus Chrystus jest jedyną ; Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym , że w nikim innym nie ma Zbawienia tak zadecydował Bóg Ojciec , a nie jakaś ludzka nauka , czy organizacja , czy wyznanie zarejestrowane na ziemi .

  To Pan Jezus powiedział ;

  Jeśli kto chce mi służyć, niech idzie za mną, a gdzie ja jestem, tam i sługa mój będzie ; jeśli kto mnie służy, uczci go Ojciec mój . / Ewangelia według Jana 12/26 / .

  Jak mię posłał Ojciec, który żyje, a ja przez Ojca żyję , tak i ten, kto mnie spożywa, żyć będzie przeze mnie . /Ewangelia według Jana 6/57 /.

  A duch wyraźnie mówi że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystąpią do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich / I List Pawła do Tymoteusza 4,1 /

  Wszystkie ludy narody i języki na całej kuli ziemskiej, Pana Jezusa będą nazywać Potężnym Bogiem , bo tak zadecydował Bóg Ojciec i tak mówi w swoim proroctwie prorok Izajasz , który był natchniony duchem Chrystusowym ;

  Proroctwo zapowiedziane tysiące lat temu przez Izajasza musi się wypełnić i człowiek nie ma nic do powiedzenia . Cytat ;

  Albowiem dziecię narodziło się nam , syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu , i nazwą go ; CUDOWNY DORADCA , BÓG MOCNY , OJCIEC ODWIECZNY , KSIĄŻE POKOJU . / Księga Izajasza 9,5 / .

  Tak to prawda co powiedział prorok Izajasz o Panu Jezusie . Ponieważ upodobał sobie Bóg Ojciec , żeby w Nim zamieszkała cała pełnia boskości / List Pawła do Kolosan 1,19 / . On jest obrazem Boga niewidzialnego , pierworodnym wszelkiego stworzenia / List Pawła do Kolosan 1,15 / .

  Żaden świadek , katolik , adwentysta dnia siódmego , czy organizacja zarejestrowana na ziemi tego proroctwa nie zmieni . Wszystkie proroctwa muszą się wypełnić i żadna nauka ludzka tego nie zmieni , są to słowa Boga żywego . To Pan Jezus , a nie człowiek jest najdoskonalszym wzorem wiary .

  Bez pomocy Pana Jezusa Chrystusa człowiek nie zrozumie tego proroctwa Izajasza , nie zrozumie Nauki Zbawiciela , nie Pozna Jego Drogi po prostu nic nie zrozumie . W Ewangelii św. Jana w rozdziale 15 , 5 Pan Jezus mówi wyraźnie ; Bo Beze Mnie Nic Uczynić Nie Możecie .

  Tak i tak , któregoś dnia wszystkie religie i wszystkie wyznania ; katolicy , świadkowie , adwentyści , zielonoświątkowcy itp. na całej kuli ziemskiej dowiedzą się prawdy o Panu Jezusie , którego posłał do ludzi Ukochany Bóg Ojciec , aby zbawił świat .

  Ojciec Miłuje Syna i Wszystko Oddał w Jego Ręce / Ew. Jana 3,35 /

  Każdy , Kto Poddaje w Wątpliwość Syna, Nie Ma i Ojca . Kto Wyznaje Syna , Ma i Ojca /I Jana 2,23 /

  Tego miłujcie , chociaż Go nie widzieliście , wierzcie w Niego , choć Go teraz nie widzicie , i weselcie się radością niewysławioną i chwalebną / I List św. Piotra 1, 8 /

  Lecz do SYNA ;

  Tron Twój, o BOŻE , na Wieki Wieków , Berłem Sprawiedliwym Berło królestwa Twego. Umiłowałeś Sprawiedliwość , a Znienawidziłeś Nieprawość ; Dlatego Namaścił Cię , o BOŻE , BÓG Twój Olejkiem Wesela , jak żadnego z towarzyszy Twoich / List do Hebrajczyków 1,8 /.

  Ojcowski ROZKAZ brzmi dokładnie ; Ten Jest Syn Mój Umiłowany , Którego Sobie Upodobałem JEGO SŁUCHAJCIE ! / Ewangelia św. Mateusza 17, 5 /.

  Bóg Ojciec dał ludziom Potężnego Boga. Bóg Ojciec w swojej Wielkiej Mądrości Ustanowił Tylko Syna Swego Panem, Bogiem i Władcą Zbawienia. Bóg Ojciec Dał Swojego Syna, byśmy nie zginęli, byśmy żyli . Bóg Ojciec Na świętej górze Apostołom wskazał Swojego Syna i nikogo innego nie posłał do ludzi tylko Pana i Boga Jezusa Chrystusa .

  Szkoda ,że ludzie myślą inaczej i nie chcą z Panem Bogiem się zgodzić . Wprowadzają swoje prawo i swoją naukę , która nie prowadzi do Zbawiciela Pana Jezusa . Umiłowali własną naukę i własną chwałę , a Pana Boga mają za nic .

  I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd , tak iż wierzą kłamstwu. Aby zostali osądzeni wszyscy , którzy nie uwierzyli prawdzie , lecz znaleźli upodobanie w nieprawości./ II List Pawła do Tesaloniczan 2,11-12 /

  Ale nie my ludzie, nie będziemy sądzić , bo wszelki sąd został przekazany Panu i Bogu Jezusowi Chrystusowi . Bóg Ojciec Dał nam Potężnego Boga. Bóg Ojciec w Swojej Wielkiej Mądrości Ustanowił Tylko Syna Swego Panem, Bogiem i Władcą Zbawienia . I żaden człowiek i żadna nauka czy żadne wyznania na ziemi tego nie zmieni .

  PAN JEZUS JEST NAJDOSKONALSZYM WZOREM WIARY !!!
  PRAWDA JEST W PANU JEZUSIE!
 • @ kolejne katolickie kłamstwo !!!
  Wniebowzięcie Marii jest to kłamstwo wymyślone przez katolickich nauczycieli , jest to ich święto niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa .

  Każdy może to sprawdzić czytając Pismo Święte. Dla człowieka prawdziwie wierzącego jest tylko Jednorodzony Ojcowski Syn , a nie Maria ???

  15 sierpnia na całej kuli ziemskiej rozbrzmiewa szyderczy śmiech szatana. 15 sierpnia , pogański , bałwochwalczy dzień . 15 sierpnia wszyscy katolicy będą oddawać pokłon Marii , a nie Panu Jezusowi .

  15 sierpnia jak co roku katolicy nie będą wykonywać Woli Boga Ojca , upadną na kolana przed swoją królową , będą czcili fałszywego bożka.

  Maria nie żyje ! pokłon należy się tylko Panu Jezusowi ! Bo tak zadecydował Bóg Ojciec !

  A katolicy tylko TRADYCJA , TRADYCJA i TRADYCJA ????????

  Czytelniku i ty możesz to sprawdzić , że Marii nie ma w Niebie i że nie było żadnego Wniebowzięcia Marii , to jest KŁAMSTWO wymyślone przez nauczycieli katolickich .

  Pan Jezus rzekł ; „ Ja jestem Droga , Prawda i Żywot „ .Idzmy więc do Niego prosząc Go o pomoc .

  Bóg Ojciec Dał nam swego Syna, Jezusa Chrystusa, Boga, abyśmy tylko do Niego się udali i tylko Jemu pokłon złożyli , Bóg Ojciec nikogo innego nie posłał do ludzi tylko i tylko swego umiłowanego Syna.

  Pokłon należy się Panu Jezusowi , a nie Marii , która śpi w prochu ziemi.
  WNIEBOWZIĘCIE MARII – A to ci dopiero herezja jest!
 • --- MARII NIE MA W NIEBIE --- MARII NIE MA W NIEBIE --- MARII NIE MA W NIEBIE --- !!!!!!!!!!!!
  Wniebowzięcie Marii jest to kłamstwo !!! Jeszcze nie było żadnego wniebowzięcia Marii ??? Marii nie ma w niebie , Maria śpi w prochu ziemi i oczekuje na przyjście Zbawiciela Pana Jezusa i to Pan Jezus ustanowił swój czas zabrania ludzi wierzących do siebie , a nie człowiek.


  Cytat z Pisma Świętego;;;;;;;;

  {{ A nikt nie wstąpił do nieba, tylko Ten, który zstąpił z nieba, Syn Człowieczy. I jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak musi być wywyższony Syn Człowieczy / Ew. Jana 3, 13-14 / }}


  15 sierpnia jest to kolejne kłamstwo wymyślone przez katolików !!! 15 -go sierpnia nie było nigdy żadnego wniebowzięcia Marii ? jest to jakiś koszmar wymyślony przez katolików , po to aby wyśmiewać się i poniżać Majestat Najwyższego Arcykapłana Pana i Boga Jezusa Chrystusa .


  Nigdzie w Piśmie Świętym nie jest napisane , że 15 sierpnia było jakieś wniebowzięcie Marii . Nigdzie w Piśmie Świętym nie jest napisane , że należy modlić się do Marii czy oddawać jej cześć i chwałę ???


  Bóg Ojciec Syna Swego nam dał nie Marię, tylko Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa nikogo innego nie posłał do ludzi . Pan Jezus nikt inny i tylko On został posłany do ludzi przez Boga Ojca . Ludzie zapomnieli całkowicie o Ojcowskim darze , którym jest Zbawiciel Pan Jezus , zapomnieli całkowicie o Woli Boga Ojca !!!


  Cytat z Pisma Świętego;;;;;;;;;

  {{Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego Dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny./Ew. Jana 3,16 / }}


  Szkoda , że ludziska nie chcą iść do Pana Jezusa , umiłowali własną chwałę i własną tradycję , a Ojcowski dar mają za nic .
  WNIEBOWZIĘCIE MARII A NAUKA SYNA BOŻEGO!