Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ele

 • Nowomowa żyda Artura Wróblewskiego !
  żyd Wróblewski pisze ! [ Dziś sami zabiegamy o nasze bezpieczeństwo, chuchamy na wywalczoną niepodległość. To, że chcemy budować ]

  powyższy cytat żyda Wróblewskiego trzeba czytać bez nowomowy !!!!!. dziś zabiegamy o nasze żydowskie bezpieczeństwo w Polsce i w Europie

  Następny cytat żyda Wróblewskiego ! Kilka miliardów złotych na sfinansowanie obecności amerykańskich oddziałów w Polsce to znakomity interes. . koniec cytatu nowomowy

  Powyższy cytat trzeba czytać . Kilka miliardów złotych na sfinansowanie obecności amerykańskich oddziałów w Polsce to znakomity interes dla nas żydów gdy będziemy odbierać Polakom nasze kilkuset miliardowe majątki ! wojsk te będą gwarancją naszej bezkarności w Polsce !!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • Do @1abezmetki 14:45:38
  Może w Rosji jest żydolubny rząd ! ale pracuje w interesie wielkiej Rosji

  w Polsce reżimy okupujące POLAKÓW pracują wyłącznie w interesie REGIONU ! [ wczorajsza wypowiedz żyda z MSZ Bartosza Cichockiego ]

  żydzie 1abezmetki ! dla was każdy rząd którego nie kontrolujecie to rząd reżimowy ! ot takie głupawe wyzwiska głupich żydów które są wypowiadane w złości na przeciwnika !

  Prezydent Putin uzyskał prawie 89 % głosów w wyborach ! co w okupowanej Polsce nawet takiej frekwencji nie ma !!!! słyszysz żydzie ?

  Odpowiesz mi żydzie [ czemu wy żydzi w Polsce nie robicie takich spotkań jak prezydent Putin ? ]


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Putin " na dywaniku" jak co roku.
 • DO @1abezmetki 12:16:19
  Co żydzie @ 1abezmetki ! zwekslowałeś po żydowsku temat !!!

  pytałem ciebie ! To to czemu wy żydzi w Polsce nie robicie takich spotkań
  i co ?  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH .
  Putin " na dywaniku" jak co roku.
 • Do @1abezmetki 03:24:07
  To to czemu wy żydzi w Polsce nie robicie takich spotkań ?

  Ja ci odpowiem ! dlatego nie robicie takich spotkań bo panicznie się boicie POLAKÓW i ich pytań ! wy żydzi najchętniej spotykacie się w swoich żydowskich telewizjach gdzie żydówka czy żyd udający dziennikarza podstawia wam uzgodnione wyselekcjonowane pytania !

  No i wasze żydowskie sondaże ! w tym jesteście mistrzami !!! kłamstwo oszustwo fantasmagorie na porządku dziennym ! a wiesz dlaczego ? bo wy żydzi jako nacja nie macie poczucia wstydu ! więc wszyscy wami pogardzają ! mają was za odpad ludzki ! wasz jedyny ratunek to policja tajne służby a dzis już żydo-NATO do ochrony waszej ściągnęliście do POLSKI !

  żydzi ! DŁUGO NA BAGNETACH NIE DA SIĘ RZĄDZIĆ !!!! odbijemy Polskę z waszych brudnych syjonistycznych łap .


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Putin " na dywaniku" jak co roku.
 • Wariant syryjski chcą powtórzyć w Polsce żydzi !!!!
  Wczoraj w TV Trwam Biskup z Syrii powiedział że w Syrii nie ma wojny domowej a jest wojna międzynarodowa na terenie SYRII !!!

  Słowianie ! coś mi sie zdaje żydo-USA chce powtórzyć ten scenariusz czyli wojna międzynarodowa z Rosją na terenie POLSKI !!! bo do Polski żydo-NATO ściąga coraz więcej wojska pancernego !

  UWAŻAJCIE POLACY ! żydostwo chce wojny na terenie Polski z ROSJĄ


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Dowódca Grupy Bojowej NATO: Polska to światowe bagno
 • Pan Rękas mówi !
  oczywiście, zarówno wydatki wojskowe, jak i samą przynależność do NATO tłumaczy się Polakom „zagrożeniem rosyjskim”.

  W rzeczywistości jednak nikt, nawet najbardziej twardogłowi propagandyści PiS - nie jest w stanie wskazać żadnych realnych punktów spornych między Polską a Rosją. Moskwa nie ma wobec nas pretensji terytorialnych, nie potrzebuje bogactw naturalnych


  Szanowny panie Rękas ! wczoraj słyszałem w radiu pisowskim 24 wypowiedz żydowskiego wiceministra MSZ niejakiego Cichockiego !
  ten żyd wyraznie powiedział że Polska jeszcze bardziej będzie prowadzić politykę w INTERESIE REGIONU !!!!!

  nie w interesie Polski nie w interesie Polaków a w interesie REGIONU więc ten pic propagandowy żydowskich polityków w Polsce o zagrożeniu Rosji jest tylko żydowskim kamuflażem ! to stara taktyka żydowska !

  żydostwo nie ma poczucia wstydu ! czym większy złodziej kłamca oszust , tym większe poważanie ma wśród żydów !!!!

  żydzi prowadzą tylko politykę w interesie światowej mafii która ma za zadanie opanować świat i go okradać ! dzis na tapecie żydostwa jet nasz wschodni REGION ! i cała para idzie w REGION kosztem Polski i Polaków !

  WSZYSTKIE PARTIE żydowskie SĄ WROGO NASTAWIENI DO POLAKÓW


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Obserwator uczestniczący
 • TVP to dziś TVP-NATO !
  Po zrezygnowaniu oglądania dziennika TVN ! od tygodnia zrezygnowałem z oglądania dziennika TVP ! dlaczego spytacie ? bo dziennik TVP to już to samo gówn.. co TVN ! w jednym i drugim dzienniku sama chamska prymitywna propaganda !!!

  TVP-NATO to tylko o NATO i rurach gazowych plus wschodnia flanka !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. okupacja żydowska Polski nada trwa !
  Dalsza faza grabieży majątku Polaków-widziane z USA
 • Prezydent Putin nie boi się pytań ! żydostwo w Polsce panicznie się boi pytań Polaków
  Słowianie ! żydostwo w Polsce unika pytań ! oni rządzą tylko za pomocą policji tajniaków żydowskich gadzinówek medialnych i żydowskich sondaży !

  Apel do żydostwa ! kiedy wreszcie odważycie się na spotkanie z Polakami ??

  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH . POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !
  Putin " na dywaniku" jak co roku.
 • Do @Talbot 08:58:23
  WSZYSCY SŁOWIANIE SĄ WAŻNI !!!!  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Polska bez żydów to Polska bezpieczna
  Jak narodziła się Ruś?
 • 50 lat temu w USA ? a co dziś dzieje się w Polsce ?
  Polska od 1990 r wpadła w łapy żydowskie i tak jak w USA przeciwników politycznych morduję się ! lub zamyka się ludzi pod byle zmyślonym pretekstem !
  Słowianie ! żyd czy w Ameryce czy w Polsce stosuje metody te same !


  UWAGA !
  dziś w radiu 24 o 11,40. [ radio24-pisNATO ] żyd o nazwisku Cichocki podobno jakiś wice- minister MSZ w rządzie Morawieckiego i Dudy oświadczył dziennikarzowi że Polska po rozmowie w USA działa mocniej w interesie REGIONU !!!! słyszycie POLACY ? ten żydo-chazarski rząd dział nie w interesie Polski i Polaków a w interesie REGIONU !!!!!!

  działalność tego żyda cichockiego ! w interesie regionu i Izraela !!!

  1. czwartek w Jerozolimie rozpoczną się rozmowy ze stroną izraelską. Przewodzić polską stroną będzie wiceminister spraw zagranicznych Bartosz Cichocki.

  2.Wiceminister spraw zagranicznych Bartosz Cichocki podsumował wizytę w Izraelu. Powiedział, że jego zespół, który w czwartek odbył rozmowę ze stroną ...

  3."Jedno spotkanie w sprawie polsko-izraelskich relacji to za mało" – powiedział wiceszef MSZ Bartosz .


  Słowianie ! DZIŚ POLSKA TO TYLKO TRYBIK WSCHODNIA FLANKA W INTERESIE żydów w REGIONIE !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Polska Krajem NEUTRALNYM !
  50 lat temu zginął Robert Kennedy
 • @Talbot 07:24:16 to typowy żydowski Icek !
  Tego Talbotowego Icka historia SŁOWIAN nie obchodzi ! jestem pewny że ten żyd zgłębia historie Izraela . albowiem żyd zawsze żydem zostanie

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Polska bez żydów to Polska bezpieczna
  Jak narodziła się Ruś?
 • Co raz gorzej co raz niebezpiecznie w świecie a Polacy rozbrojeni !!!!
  Co raz gorzej co raz niebezpieczniej w świecie a Polacy rozbrojeni !!!!
  Słowianie ! rządy żydowsko-okupacyjne od 1990 r konsekwentnie !!!!
  nie pozwalają POLAKOM na posiadanie broni osobistej !!!!

  ŻYDOSTWO MA BROŃ ! Polak nie ma prawa posiadać broni !!!  a jak jest w bratnich Czechach ?

  Czesi Austri zbroją się na potęgę. Po nowym roku w obu krajach lawinowo wzrosła liczba składanych wniosków o pozwolenie na broń.

  Na chwilę obecną w tym dziesięciomilionowym państwie jego obywatele posiadają ponad 800 tysięcy sztuk legalnej broni.


  Wielkie zainteresowanie pozwoleniem na broń jest efektem przede wszystkim ubiegłorocznych ataków terrorystycznych w Paryżu oraz sylwestrowych wydarzeń w Kolonii. W Austrii strach dodatkowo potęguje fakt, iż ciągle jest to kraj tranzytowy dla setek tysięcy imigrantów udających się do Niemiec.


  Ci, którzy nie chcą czekać na dokument, już teraz zaopatrują się w pistolety gazowe lub paralizatory. Dlatego tuż po nowym roku w wielu austriackich sklepach nie można było dostać nawet gazu łzawiącego.

  W Czechach zainteresowanie egzaminami na pozwolenie na broń jest kilkukrotnie większe niż do tej pory. O ile w przez cały ubiegły rok odbyło się zaledwie sześć takich egzaminów, to na dzień dzisiejszy ustalonych jest już 14 terminów.

  Czechów nie odstrasza nawet to, że przed kilkoma miesiącami parlament drastycznie zaostrzył przepisy dotyczące pozwolenia na posiadanie broni, dzięki czemu jest je o wiele trudniej zyskać.


  Polacy Słowinie ! nie mamy broni bo bandziory żydowsko-chazarskie w Polsce panicznie się boją buntu okradanych niewolników !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. żydostwo to odwieczny wróg Polaków
  III Wojna Światowa w sierpniu?
 • żydzi to są wrogowie POLAKÓW SŁOWIAN !
  Każdy żydowski rząd jest mniej lub więcej nastawiony wrogo do Polaków
  przykład jeden z wielu !

  gdy demonstrują żydzi z Kodu i innych organizacji lewacko-liberanych to policja grzeczniutko na paluszkach demonstrujących żydów wynosi za rączki za nogi ! tak jak by żydostwo było z porcelany !!!

  ale ale ! jak policja na rozkaz jakiegoś żyda rozgania demonstrację POLAKÓW to od razu na Polaków napuszcza bandytów policyjnych od brudnej roboty z gazem pałkami karabinami tarczami !!!!!!!

  POLACY SŁOWIANIE ! widać kto w Polsce czyje się panem a kto jest niewolnikiem !! żydostwo ma policje więc są traktowani jak nadludzie POLAKÓW SŁOWIAN żydostwo traktuje w Polsce jak podludzi !

  Co ścierwa żydowskie ja konfabuluje ?! ze to nie jest prawda ????? TO JEST PRAWDA ! i my Słowianie to widzimy i zapamiętamy !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Wyzwolić Polskę z łap żydowskich !
  Czy Rosja jest realnym zagrożeniem dla Polski?
 • Po co są tutaj takie tematy ? kto je tutaj wrzuca ? JUDE !!!!!!!!!
  Każdy kraj ma dobre i tragiczne drogi ! ale żeby poświęcać czas na to ?
  co innych tematów nie ma ?
  1. zamykanie ludzi bez powodów .
  2. zamordyzm zydo- okupacyjnych władz w Polsce !
  3. rasizm żydowski w Polsce !
  4.NEPOTYZM żydów !
  5.niskie płace [ niewolnictwo współczesne ]
  6.bardzo wysokie podatki dla niewolników !
  7 . żydo-NATO w Polsce !
  8. agresywna polityka żydów do Słowiańskich sąsiadów !
  9.itp .tematy !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Polska Krajem NEUTRALNYM !!!
  Drogi na Ukrainie i w Mauretanii, Gorsze od Rosyjskich!
 • Dwa dni temat wisi na Neonie 24 i tylko 331 wejść ?
  Co żydzi ! nie pasuje wam temat o was ? unikacie te tematy jak diabeł święcone wody !!!


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH. Polska Krajem Neutralnym !
  Co to i po co jest narracja rzeczywistości i historii?
 • Prawda dla żydów to antysemityzm !
  Bracia SŁOWIANIE ! od 1990 r dostaliśmy się w łapy żydowskich psychopatów !

  Psychopaci nie są w stanie wykształcić mechanizmu, który rozróżniałby czyny niemoralne od akceptowanych społecznie. więc nie mają poczucia wstydu !żyd regularnie łamie normy moralne i społeczne i ma skłonności do dziwnych zachowań, które często szokują i obrażają czyjeś uczucia !

  Słowianie ! żydzi to najbardziej pogardzana rasa na świecie !!! bo żyd to psychopata ! złodziej ! pasożyt ! i nepotyzm !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. żydów wydalić do Izraela !
  Co to i po co jest narracja rzeczywistości i historii?
 • Do @Husky 20:27:06
  Husky ! ty masz niezwykły dar mówienia tak by nic nie powiedzieć !!!

  Powszechna deklaracja praw człowieka z 1948 roku stanowi !
  1. Nie wolno nikomu samowolnie pozbawiać jego wolności !
  2. Każdy ma prawo do wyrażania do wolności słowa i opinii !
  3. Każdy ma prawo do rozpowszechniania swoich niezależnych opinii !!

  Jak to się ma do pozbawienia wolności Pawła Piskorskiego ?

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Czy to jeszcze jest wolność?
 • UWAGA ! żydzi udających Polaków jakoś dziwnie milczą !!!!?????
  Talbot, Zawisza Niebieski, Husky jak są drażliwe tematy łamania praw człowieka w tak zwanej żydowskiej demokracji to milkną !!!!

  jeden czy drugi żyd udaje że nie czyta ! drugi udaje że wybiera sie do Izraela a trzeci własnie śni o Izraelu ! więc Polacy Słowianie nie spodziewajcie się wypowiedzi tych żydów ! [ bo nie taka ich rola na Neonie 24 ] ooooo !!!! jak by coś na Putina to by żydzi zawyli !!!!!
  śmiało i po linii chlastali by Putina !!! bo po to ci trzej żydzi są tutaj !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Czy to jeszcze jest wolność?
 • Do @Oscar 11:48:54
  Chyba Oscar masz racje !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Polska Krajem NEUTRALNYM !
  Czy to jeszcze jest wolność?
 • Zawisze Niebieskiego Talbota i Husky proszeni są o komentarz !
  Panie Sanocki ! jest pan chyba jedynym politykiem z jajami w sejmie ! reszta polityków to albo żydostwo albo trzęsące się gówn... ! ich jedynie obchodzi ponowny wybór do sejmu senatu by mogli dalej pasożytować na społeczeństwie !!!

  Paweł Kukiz startował do sejmu z programem cytuje !

  [ Będziemy chcieli iść po Polskę dla obywateli. Do końca (...) będziemy czuwać i przedstawiać w Sejmie swoje projekty ustaw. Media nie będą już mogły nas pomijać. Ja muszę dokończyć ten dawny Jarocin! Od Was dostałem wszystko to, o czym marzyłem, napisał tuż po wyborach na Facebooku. ] koniec cytatu .

  Jak na razie to Kukiz Paweł NIE ZABIERA GŁOS GDY ŁAMANE SĄ PODSTAWOWE PRAWA CZŁOWIEKA !! dalej zatrzymał się na marzeniach ?
  kto słyszał by Paweł Kukiz protestował za łamanie praw człowieka Pawła Piskorskiego ? 2 lat juz siedzi bez wyroku !!!! i co panie Kukiz na to ??

  Trzeba mieć jaja by protestować przeciw despotyzmowi żydowskiej władzy w Polsce lub panie Kukiz trzeba być niezależny jak pan Sanocki

  Mam prawo wymagać od pana panie Kukiz działań bo na waszą partie głosowałem !! !a chodzić do TVN to dla człowieka prawego hańba !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Czy to jeszcze jest wolność?