Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ele

 • ks--tadeusz-isakowicz-zaleski- powiedział !
  cytuje KS. [ Jak zauważył, to bardzo niebezpieczna postawa, która może tworzyć precedens, a za dzisiejszymi żądaniami, pójdą kolejne. - To jest działanie terrorystów. Ten, gdy widzi, że pod wpływem groźby, szantażu władza ulega, to wykonuje kolejne kroki, a nie zatrzymuje się. I wydaje się, że siły, które zadziałały w tym wypadku też się nie zatrzymają i pojawią się kolejne roszczenia, choćby finansowe (patrz tzw. ustawa 447) – powiedział ks. Isakowicz – Zaleski. ]

  Ten scenariusz szantażystów z UE potwierdził wczoraj w TV premier Morawiecki ! Cytuje premiera. podczas spotkania z Timmermansem dogadaliśmy sie co do reformy sądu w Polsce ! ja się z tej umowy wywiązałem w 100 % ustąpiliśmy cześciowo z reform !

  Premier Morawiecki się wywiązał ale żyd Timmermans dalej naciska Polskę i domaga sie praktycznie CAŁKOWITEJ KAPITULACJI !
  i to co powiedział ks Isakowicz Zalewski jak szantażysta widzi słabość chwiejność to przyciska szantażowanego !

  Polacy Słowianie ! dziś możemy sobie powiedzieć PRAWDĘ !!!!
  POLITYKA żyda MORAWICKIEGO PONIOSŁA KLĘSKĘ ! bo jak by powiedział Winston Churchill wybrałeś Morawiecki hańbę a wojnę już praktycznie masz bo żyd Timmermans dostał zielone światło na 7 !!! i powróciliśmy do punktu wyjścia z panią premier Szydło !

  UWAGA ! co na to żyd Talbot i Husky ? piwcy zdrady PIS-owskiej ?

  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH.
  Z cyklu „agentura ukraińska w Polsce”: Paweł Kowal.
 • My żydzi mamy policje tajniaków i wojska żydo-NATO !
  My żydzi mamy policje tajniaków kilka dywizji żydo-NATO w Polsce to co nam zrobicie ?
  WALCIE SIĘ ! JESTEŚCIE TYLKO ROZBROJONYMI NIEWOLNIKAMI !

  Słowianie ! i to jest prawda jesteśmy najbardziej bezbronną nacja na świecie ! 50 lat komuny plus 30 lat żydo-III rzeczypospolitej zrobiło z nas niewolników którym zabrania się wszelkich oddolnych ruchów co do budowy naszego Narodowego państwa !

  Słowianie ! chcemy być wolni silni to trzeba się zjednoczyć ! i walczyć z hydrą żydowskiej mafii !

  UWAGA ! nie słuchać żydowskich prowokatorów co to zjednoczenie Słowian uważają za cofanie sie cywilizacyjne ! to właśnie żydowska okupacja Polski i Europy cofa nas do lat średniowiecza !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  A może ta ustawa nie wejdzie w życie?
 • UWAGA ! nick puuug to nie Polak to ŻYD !
  Niejaki żyd ukrywający się pod nickiem puuug kreuje się na Polaka ! a faktycznie to zwykły prymitywny żyd z okolic gazety polskiej i tv republika to typowy popowiec [ POP ] Pełniący Obowiązki Polaka . Wczoraj od rana do nocy okupowali TVP


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Nie wiadomo, czy Piskorski nadal siedzi
 • Autor pisze !
  Cytuje MacGregor
  [Niektórzy zaczynają z tego bólu i bezsilności wariować i np. suflować nam jakies bełkoty o „Unii Słowian”, tak jakby cywilizacyjne cofnięcie nas o tysiąc lat do jakichs powymyslanych koncepcji rasowo-plemiennych miało byc jakimkolwiek remedium na współczesne bolączki (NOSICIELE HAPLOGRUPY „R1A1” ŁĄCZCIE SIĘ???) ] koniec skopiowanego cytatu .


  Słowianie ! dla żyda MacGregor Zjednoczenie Słowian jest cywilizacyjnym cofaniem się ! a Unia Europejska [ żydowska ] dla nie go nie jest cofaniem sie cywilizacyjnym ?

  Słowianie ! ja mu się nie dziwie bo dla każdego żyda ZJEDNOCZENIE SIE NARODÓW SŁOWIAN to koniec dominacji żydów w Europie i w dalszej kolejności w świecie !
  stąd taka wściekłość u każdego żyda gdy my Słowianie nawołujemy do ZJEDNOCZENIA NAS SŁOWIAN !

  UWAGA !
  Jednym z celów światowego żydostwa jest ZŁAMANIE NARODOWYCH SIŁ OPORU !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Partia Interesów Syjonistycznych
 • Do @wiedzajestwksiążkach 11:48:07
  Chłopie małorolny ! ty wiesz co mówisz ? o kim mówisz ? jakie pieniądze ? jakie kasyno ? ! o jakim Piskorskim bredzisz chłopie ?!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Nie wiadomo, czy Piskorski nadal siedzi
 • Ten sam poziom na Ukrainie i Anglii bo to poziom żydowski !
  Wielka Brytania całkowicie opanowana przez światową mafie syjonistyczną tak samo jak Ukraina i Polska ! więc poziom podobny propagandy czyli dno dna !

  USA, Wielka Brytania, Polska tam władze są najbardziej zażydzone !!!

  To protektorat żydowskiej mafii nad tymi państwami ! władze tam sprawują przy pomocy żydowskich mass-mediów ! policji ! tajniaków i żołdaków z żydo-NATO !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Polska Krajem NEUTRALNYM !!!!
  Londyn na poziomie Kijowa
 • Raz zdobytej władzy nie oddamy !
  Słowianie ! są to słowa żydowskich siepaczy z lat czterdziestych zwanych komunistami ! i po 70 latach znowu słyszymy w Polsce te znane słowa żydów tym razem żydów syjonistów !

  NIK NIE ODBIERZE ŻYDOM WŁADZY W POLSCE ! Raz zdobytej władzy będziemy bronić wszelkimi sposobami ! nie cofniemy sie przed niczym dla zachowania władzy nad Polakami !

  Słowianie ! tylko wojna żydów ze Słowianami wyzwoli nas od tej parszywej władzy żydo-syjonistycznej mafii ! a jak czuje idzie w tym kierunku bo żydostwo chce panować nad światem a Rosja z Putinem jest przeszkodą i żydostwo z USA prze do wojny z Rosją SŁOWIANAMI !


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH .
  Nie wiadomo, czy Piskorski nadal siedzi
 • Tylko wrogowie Słowian nie są za zjednoczeniem Narodów Słowian !
  Razem Słowianie to jesteśmy siłą przed którą żydostwo robi w gacie !
  każdy żyd nawet głupek wie że trzeba Słowian trzymać w rozbiciu ! i dlatego taka wściekła prymitywna żydowska nagonka na Rosję !

  Rosja to trzy czwarte wszelkich zasobów świata czyli bogactwo które nam Słowianom się należy !

  Związek państw Słowiańskich wyzwoliłby nas od dominacji żydowskiej ! wyzwoliłby nas od wszelkich żydowskich zboczeń ! Związek to była by Tradycja Tożsamość Kultura Słowiańska bez zboczonej żydowskiej naleciałości !

  żydzi mogli by tylko uczciwie pracować na dobrobyt Słowian w Związku ! powtarzam tylko uczciwie !!!! nigdy rządzić !!!! jak nie to wynocha do Izraela !

  UWAGA ! każdy który wypowiada się negatywnie co do Związku Państw Słowiańskich to "bądźcie pewni że to jest ŻYD !!!!!! lub co gorsza sprzedajny szabes-goj !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Słowianie Łączmy Się !
  Hej, Słowianie?
 • Niszczenie Tożsamości Kultury Słowian przez okupantów żydowskich !
  Polska od 1990 r wpadła w brudne łapy żydowskie ! i od tego czasu systematycznie żydzi niszczą Tożsamość Kulturę Słowian w Polsce !

  oto jeden z wielu przykładów niszczenia zastraszania Polaków Słowian przez żydowskie bojówki medialno-prokuratorskie !

  https://www.youtube.com/watch?v=6Ho7HKAedy4

  Słowianie ! z każdych żydowskich mass-mediów w Polsce znikło słowo SŁOWIANIN ! SŁOWIAŃSZCZYZNA !

  żydostwo w Polsce chce z Polaków zrobić bezrozumne małpoludy którymi łatwo będzie rządzić ! i dlatego każda inicjatywa Słowian co do swojej kultury tożsamości jest wściekle przez żydów niszczona w zarodku !

  Słowianie narasta w Polsce KULT NARODOWEJ SŁOWIAŃSKIEJ SIŁY !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Hej, Słowianie?
 • Do @Zawisza Niebieski 13:45:36
  Pis toleruje w myśl [ na bezrybiu i rak jest rybą ] bo wzięła sie poważnie za złodziei i jako tako wstrzymuje niekontrolowany najazd dziczy z Afryki

  Platformę Nowoczesną SLD PSL to nimi szczerze pogardzam !!!!

  Jestem za Unią państw Słowiańskich . przeciw żydo -Unii Europejskiej !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Noc Kupały
 • Polska pod rządami mafii żydowskiej stała się śmietnikiem Europy !
  Dla zarobku żydostwo Polskę zamieniła w śmietnik Europy a ziemie poprzez podpalenia toksycznych śmieci zamieniają żydzi w rakotwórcze pola ! rakotwórcze plony !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! przyjazna bezpieczna bogata
  (Nie)legalne wysypiska, czyli recykling po polsku.
 • No proszę ! Zawisza Niebieski dał głos
  Słowianie ! czekałem na wpisy kto zabierze głos w tym temacie i i się doczekałem ! choć po prawdzie nie spodziewałem sie głosu Zawiszy Niebieskiego w temacie Słowiańszczyzny ! widać że Zawisza Niebieski ma jakieś sentyment do Słowian i Słowiańszczyzny !!!

  Tylko czemu Zawisza tak bezkompromisowo wchodzi w dup.. Platformie i lewackiej Nowoczesnej ? doprawdy dziwny jest ten człowiek Zawisza .

  Słowianie ! wołajmy głośno POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Noc Kupały
 • Do @Talbot 08:17:33
  Powiadasz żydzie że temat jest historia Polski ? a gdzie parszywcu jest LUDOBÓJSTWO na Wołyniu w twojej historii Polski ? co jako żydowski propagandzista wybiórczo traktujesz naszą Polaków historie !

  Prezydent Putin przeprosił za Katyń !

  ukraińcy wraz z żydami z Polski nie przeprosili za MORDY na Wołyniu !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. UNIA SŁOWIAN zamiast UE !!!
  Jeszcze Polska nie zginęła
 • Do @Talbot 10:50:06
  Ty pisowsko-gazetowo-polski żyd umiejętnie wekslujesz temat !!! tematem były przeprosiny prezydenta Putina za Katyń i że prezydent Putin rozkazał wyświetlać film z Polski Andrzeja Wajdy KATYŃ !
  a nie czy Wajda to jest Wajda ?

  Co prezydenta Putina obchodzi że Wajda nie jest Wajdą ? sam fakt się liczy że prezydent Putin nie kręcił nie mataczył jak ukraińcy wraz z polskimi żydami w Polsce ale pokazał bolesny temat naszej Historii !

  Rosja przeprosiła ! Ukraina żydowska wraz z żydami w Polsce nie przeprosiła a wręcz ukrywa fakty !!!

  Co do komunizmu lewactwa globalistów to jestem ich WROGIEM !!!!
  PIS toleruje za wstrzymanie dziczy do Polski i niszczenie złodziei !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Jeszcze Polska nie zginęła
 • Do @Talbot 09:42:17
  Nie naziści ale żydowska bolszewia zamordowała Polaków w Katyniu !
  i prezydent Putin przeprosił za to i w całej Rosji był wyświetlany film Andrzeja Wajdy KATYŃ ! rozumiesz prymitywny żydzie Talbot ? powtarzam w CAŁEJ ROSJI !!!!

  WOŁYŃ ! Ludobójstwo Polaków masakra dzieci starców kobiet młodzieży

  ukrywanie Ludobójstwa przez ukraińców i żydów i żydowskich partii w wraz z mas-mediami z Polski !

  ŻADNYCH PRZEPROSIN !!!! i ty podły żydzie z gazet polskiej lub tv republika stawiasz znak równości ? Rosja przeprosiła ! Ukraina NIE !

  Apel ! POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! przyjazna wszystkim sąsiadom

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Jeszcze Polska nie zginęła
 • żydowska propaganda antyrosyjska zyda @Talbot 07:19:56
  Słowianie ! dużo się zapracował niejaki żyd o nicku Talbot ! nie ma tygodnia by ten żyd z gazety polskiej lub z okolicy gazety nie rozprawiał o
  KATYNIU STAROBIELSKU i w myśl rzucaj gówne.. a zawsze smród na przeciwniku zostanie !! i żyd Talbot i jemu podobni tutaj żydzi uprawiają tą prymitywną propagandę dla ubogich umysłowo !

  Słowianie ! 11 Lipca zbliża się kolejna ROCZNICA LUDOBÓJSTWA NA POLAKACH !
  pożyjemy zobaczymy co ten żyd Talbot napisze w tym temacie !!???? idę o zakład że nic nie napisze bo usprawiedliwi się tym ze akurat jest w Izraelu ! i zgłębia tajniki izraelskiej propagandy zwanej Hasbarą !

  APEL do Polaków ! żądajmy od okupantów żydowskich Polski Neutralnej

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Jeszcze Polska nie zginęła
 • żydowska trauma w stosunku do Rosji BO ! ?
  1. Marszałek Żukow rozprawił się z żydowska NKWD !

  [ Być może, że w plany Żukowa zostali wtajemniczeni niektórzy oficerowie dwóch dywizji pancernych, które on ściągnął z Uralu. Któryś z tych dowódców albo osobiście Żukow zastrzelił Berię w czasie posiedzenia na Kremlu, co nastąpiło między 16.00 a 16.30 po południu. Natychmiast po tym zabójstwie oficerowie Żukowa zajęli centralę telefoniczną Kremla i na jego rozkaz skierowali nieduży oddział czołgów i transporterów z wojskiem na Łubiankę.

  Pojawienie się tej uzbrojonej siły było tak zaskakujące, że nikt z kierownictwa resortu Berii nie potrafił zorganizować oporu. To też cały sztab zastał opanowany błyskawicznie

  Ponieważ władza Żydów w Związku Radzieckim nie miała głębokich korzeni i opierała się wyłącznie na terrorze tajnej policji, to zniszczenie jej ”Łubiańskiej Centrali” przez czołgi i żołnierzy Żukowa pociągnęło za sobą niezwłocznie i nieuchronnie całkowite rozbicie tego systemu władzy oraz stopniowe wypieranie Żydów z całego aparatu administracyjnego kraju ]

  2. Prezydent Putin rozprawił sie z Jelcyna bandytami żydowskiego pochodzenia ! i to żydostwo pamięta i stąd ta prymitywna nagonka na prezydent Putina i na Rosję !  Bracia Słowianie ! Obecne rządzące żydostwo w Polsce nie ma poparcia wśród Polaków ! od 1990 r rządy opierają się na terrorze tajnej policji plus zwoływane nachalnie do Polski wojska żydo-NATO !

  Słowianie ! czuć że żydostwo w Polsce robi w gacie ! bo coraz większy smród od żydów jedzie ! te nerwowe ruchy przeciw Polakom ! te aresztowania ! te blokowanie z wszelkich przedsięwzięć politycznych Polaków ! powiadam wam sraj... w gacie żydzi !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Polska Krajem NEUTRALNYM !
  Maccarthyzm po polsku
 • Olśniewający barok !
  Muzyka w baroku osiągnęła szczyt swojej możliwości !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Musica Sacra Barocca-J.D.Heinichen-Missa nr 12
 • żydowskie rządy zdrady !
  Polacy Słowianie ! żydowskie rządy od 1990 r to rządy zdrady interesów Polski i Polaków ! oni juz oficjalnie mówią ze realizują interesy REGIONU

  o to następny dowód żydowskiej zdrady !

  cytata z artykułu na portalu gajowy marucha .

  Andrzej Talaga ma również inne argumenty, pisze na przykład, że jeśli nastąpiłaby normalizacja relacji z Rosją, trudno będzie dalej przekonywać polskie społeczeństwo do podnoszenia wydatków obronnych, zniknie przyczyna stacjonowania na polskiej ziemi amerykańskiej dywizji pancernej, no i trudniej, według Talagi, byłoby Polsce mobilizować Zachód do wspierania Ukrainy. Co Pan sądzi o tych argumentach?

  Polacy ! żydzi są tak pewni siebie że nawet już nie ukrywają polityki zdrady !!!

  https://marucha.wordpress.com/2018/06/06/wielomski-czy-rosja-jest-realnym-zagrozeniem-dla-polski/#more-70532

  Polska bez żydów to Polska bezpieczna bogata i przyjazna sąsiadom

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Dowódca Grupy Bojowej NATO: Polska to światowe bagno
 • Do @1abezmetki 18:36:56
  Jednak jesteś typowym gówn. .żydowskim !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach . Polska Krajem NEUTRALNYM !
  Putin " na dywaniku" jak co roku.