Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ele

 • Do @Oscar 09:42:06
  Europejskie wartości to kłamstwo obłuda i to jest prawda ale trzeba sobie powiedzieć uczciwie ze te Europejskie wartości kreują w Europie i w USA żydzi ! a żyd to syjonistyczna MAFIA !!!! i jak nie zaczniemy mówić prawdę o żydowskiej mafii to PRZEGRAMY wszystko co nam jest NAJDROŻSZE !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  A w Rosji murzynów biją…
 • Słuchałem relacji świadków tych zdarzeń na Ukrainie !
  On Polak ona Ukrainka mieli dwoje chłopców i dwie dziewczynki ! i ze on jako Polak to miał być zamordowany wraz z chłopcami a ona jako Ukrainka miała zostać przy życiu wraz z dwiema córkami ! skutek czego uciekli do Polski zatrzymali sie aż w Szprotawie na ziemiach zachodnich !

  Wiele mieszanych małżeństw polsko-ukraińskich tak postąpiło by uciec od zbrodniarzy banderowskich . i oni opowiadali co widzieli kogo zamordowano ! w jaki sposób mordowano dzieci dziewczynki kobiety starców itp.

  Internauci włosy sie jeżyłyna głowie gdy tego się słuchało ! i gdy wczoraj po filmie WOŁYŃ w programie 1 TVP żydostwo komentowało ten film to po wysłuchaniu żyda Wildsteina to sie mało nie porzygałem !!!!! takiej kanalii syjonistyczne nie widziałem ! ten skurwysy.. usprawiedliwiał banderowców ukraińskich ! co po minach reszty w studio żydów widziałem że nawet im sie ten syjonistyczno-banderowski wywód kanalii Wildsteina NIE SPODOBAŁ ! bo patrzyli z niesmakiem na niego !!!!

  TVP rządzi syjonistyczna mafia żydowska ! która realizuje interes światowego syjonizmu !!!!!!

  'Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Kolonia Pokuta…
 • GDZIE SA PROPAGANDZIŚCI żydowscy ? !!!!!!
  Talbot Husky i tym podobni żydowscy propagandziści co to nie zapomną
  żadnej rocznicy w stosunku do ROSJI !

  Jak trzeba dowalić Rosji to każda okazja jest dobra dla żydowskich prymitywów ! tylko dziwnie milczą gdy jest rocznica LUDOBÓJSTWA NA LUDNOŚCI POLSKIEJ NA UKRAINIE !!!!

  APEL ! Słowianie obserwujcie te żydowskie kreatury co mówią i jak mówią tutaj na Neonie 24 i w żydowskich gadzinówkach medialny w rocznice Ludobójstwa Polaków przez ukraińskich bandytów !!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
  Koszulka Rocznicowa
 • Co jest z wami dzieje żydzi ?
  665 wejść i tylko dwa wpisy ? co wam nie pasie żydzi ?

  wiem wiem ! pluliście na prezydenta Putina a teraz wasz prezydent Netanjahu pielgrzymuje po prośbie do znienawidzonego przez was prezydenta Putina ? co mordy kwaśne macie ? ! jeszcze nie raz zapłaczecie żydzi bo cały świat was NIENAWIDZI !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Kolejne Spotkanie Netanyahu z Putinem w Moskwie
 • Podobno prezydent Putin jest izolowany w świecie ?
  Tak przedstawia żydowska propaganda ! a co widzimy ? bliski wschód
  pielgrzymuje do Moskwy masowo !

  Słowianie ! rozgromienie bandytów arabsko-amerykańskich w Syrii skutkowało tym że Rosja na bliskim wschodzie został pierwszym graczem
  i stad takie pielgrzymki do Rosji .

  CHWAŁA WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ ROSJI ! CHWAŁA CHWAŁA CHWAŁA


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Kolejne Spotkanie Netanyahu z Putinem w Moskwie
 • internauci piszą !
  ~PL- 12 min temu
  Oprócz Lecha Wałęsy broń palną w Polsce mają takie znane osoby jak Jarosław Kaczyński, Bronisław Komorowski, Radosław Sikorski, Włodzimierz Cimoszewicz, Paweł Kukiz, Łukasz Warzecha, Jerzy Dziewulski, Kamil Durczok, Jan Szyszko, Paweł Graś, Jacek Kurski, Wojciech Olejniczak, Stanisław Żelichowski, Ryszard Rynkowski, a nawet Pani Doda Elektroda! A premier Leszek Miller posiadał nawet broń nielegalnie! A Ty, zwykły Polaku rodaku?! Nie! Tobie nielzia! Ty jesteś nieodpowiedzialny pijak! Ty się pozabijasz!


  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-ukraincy-uczcza-wolyn-polacy-spalili-wies,nId,2602759#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  Syjon reaguje natychmiast
 • TVP to żydowska wschodnia flanka plus Gaz ! to są jedyne wiadomości
  TVP to żydowska gadzinówka pod kierownictwem żydowskiej mafii !

  Słowianie ! gdy powołali Kurskiego na prezesa TVP to chyba za miesiąc
  rada nadzorcza odwołał Kurskiego z funkcji prezesa TVP ! i co ? no co ?
  raz daw trzy i Kurski znowu został prezesem TVP ! od taki wańka wstańka bo nie rada nadzorcza rządzi w TVP a mafia syjonistyczna
  talmudyczna rządzi TVP i Polską !

  Kurski jest gwarantem rządów mafii syjonistyczno-talmudycznej w TVP ! i dlatego tego PROPAGANDOWEGO gówn..

  NIE DA SIE OGLĄDAĆ !!! jak nie Wozniak to Naimski pierdol... o gazie ! albo wschodnia flanka z żydo-NATO i tak codziennie prymitywna anty-rosyjska propaganda leje się od rana do wieczora !

  TVP juz dawno przebiło żydowską lewacką gadzinówkę TVN w prymitywnej propagandzie ! prymitywizm prostactwo i smród czosnku to obraz żydowskiej TVP Kurskiego !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Syjon reaguje natychmiast
 • Do @Zawisza Niebieski 17:08:48
  Apel do Zawiszy Niebieskiego ! ochłoń chłopie !!!

  Bracia Słowianie ! po jakiego huj.. nam jest potrzebny żydowski TK ?

  Słowianie ! bandziory z PO zawłaszczyły żydo-TK a teraz PIS zawłaszczył TK ! dla nas Słowian TK- PO czy TK- PIS to jedna i ta sama żydowska zamordystyczna gangrena !

  TK po to powstała by blokować wszelkie oddolne inicjatywy Polaków ! w interesie mniejszości żydowskiej w Polsce ! tam w TK żyd żyda pogania !

  Słowianie Wołajmy głośno ! PRECZ Z żydowskim RASIZMEM w Polsce !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Kadencyjność
 • Do @dr nowopolski 22:39:45
  Panie dr. nowopolski ! dumni to są pana kamraci żydowscy w Polsce , bo to oni skorzystali na tym Jaruzelko-żydowskim szwindlu !!!

  1. ponad 50 % społeczeństwa olewa wasze żydowskie wybory !
  2. wybory do żydowskiego parlamentu europejskiego frekwencja 21 % !
  3. referenda przez was żydów ogłaszane są dwudniowe ! choć prawnie są jednodniowe ! [ w nocy mogą żydzi policzyć i dorzucić brakujące głosy ]

  To panie dr. nowopolski jest pokojowy sprzeciw Polaków wobec waszej bandyckiej dyktatury żydowskiej w Polsce . to co mało panu ??? !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Polityka III RP jako rezultat zbiorowego psyche Polaków?
 • Do @lorenco 01:33:11
  Szanowny panie lorenco ! nie chodzi mi o prezydenta Putina a o premiera Dmitrija Anatoljewicza Miedwiediewa ! to on jest oskarżany przez Rosjan o uległość do zachodu ! co wielu polityków i żołnierzy wielokrotnie mówiło w Rosji !

  Na Sputniku wielokrotnie czytałem że po tych wyborach Rosjanie mieli nadzieje że prezydent Putin powoła rząd bez Miedwiediewa !!!

  Dalej twierdze ze jak do rządu dojdą w Rosji Słowianie to sie dużo dużo zmieni z polityką co do zachodu i co do nacji Słowiańskiej !!! na dziś ma pan rację , prezydent Putin jest dziś w Rosji niezastąpiony !!!
  choć według mojego skromnego zdania mógłby bardziej otworzyć się na społeczeństwa Słowiańskie w Europie ! [ finansowo logistycznie ]

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  U nas w Polin
 • Polska to żydowski obóz koncentracyjny dla Polaków Słowian !
  Jesteśmy rozbrojeni niewolnicy ! więc jak pisze autor nie wolno tobie się bronić, gdy na ciebie napadamy w interesie syjonistów, nie wolno ci informować o tym społeczeństwa.

  NIE WOLNO NIC POLAKOM W POLSCE ! bo wszytko w tym żydowskim obozie jest antysemityzmem , mową nienawiści !

  Słowianie ! trzeba czekać na zmianę rządu w Rosji z żydowskiego na rosyjski ! wtedy odbijemy Polskę rąk żydowskiej mafii !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Polska Krajem NEUTRALNYM !!!
  U nas w Polin
 • Do @dr nowopolski 17:17:34
  Szanowny panie nowopolski ! Polska została sprzedana żydom przez Jaruzelskiego `! Węgry i Czech nie zostały sprzedane i stąd mają alternatywę ! [ tak skrócie ]

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Polityka III RP jako rezultat zbiorowego psyche Polaków?
 • Autor pisze !
  cytuje ! [ Jak mniemam „instynktu” takiego pozbawieni są Polacy, którzy wśród marnego garnituru lichych pretendentów na przywódców, nieodmiennie wybierają najgorsze kanalie, głupców, zdrajców i psychopatycznych pieniaczy. W dużej mierze jest to rezultat ich zilustrowanego na wstępie psyche ] koniec cytatu .

  Szanowny panie autorze ! w Polsce żydostwo bardzo dba by Polak nie miał szansy głosować na Polaka Polkę ! w Polsce są WYŁĄCZNIE partie żydowskie !a na prezydenta Polski cała machina policyjno-sądownicza wraz z machiną medialną NIE POZWALA STARTOWAĆ POLAKOWI Słowiańskiego pochodzenia !

  Tak więc panie autorze ! połowa Polaków BOJKOTUJE te żydowskie wybory ! a wybory do żydowskiego parlamentu Uni Europejskiej to Polacy całkowicie bojkotują 21 % ostania frekwencja w Polsce !!!
  można spytać kogo to żydostwo reprezentuje w UE ? no kogo !!!!!!

  Zapewniam autora ! jak Polacy będą mieli alternatywę jak w Czechach
  prezydent Zeman ! to mam pewność że Polacy zagłosują jak trzeba tylko tej alternatywy bez wojny nie będziemy mieć ! bo żydo-mafia jak hitleryzm okopała się ! żyd i nazista to jedno i to samo zło !!!!!

  Bracia Słowianie ! przeżyliśmy nazistów, przeżyjemy żydowskie mafie !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Polityka III RP jako rezultat zbiorowego psyche Polaków?
 • Lotna zadaje pytanie ? i sam sobie odpowiada poprawnie politycznie !!!
  Bracia Słowianie ! te sepy te hieny jak ich nazywa eufemistycznie internauta Lotna to Międzynarodowa mafia żydowska !!!!!

  Słowianie ! te międzynarodowej klice żydowskiej chodzi o to by goje rzucili sobie do gardeł a żydzi z boku by stali i liczyli zyski !

  1. żyd zarobił by na zbrojeniach .
  2. goje nawzajem by sie pozabijali i było by ich coraz mniej !


  APEL do Polaków wołajmy głośno ! POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Lęk przed Helsinkami
 • Do @Talbot 19:32:15
  Walisz głupa żydzie Talbot ! chcesz tutaj uchodzić błazna ? pisze jak byk KONOPKA !!!! widziałem na zdjęciu Wikipedia i to 100% żyd ! tak samo jak ty Talbot !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin LACH .
  Kogo zaatakuje Rosja po mundialu?
 • Konopka ? idę o zakład że to ŻYD !!!
  Jak żyd to prostacki propagandzista ~! szkoda czasu na to to !!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Kogo zaatakuje Rosja po mundialu?
 • Do @Oświat 20:24:45
  1. Oświat TO NIE NASZE ELITY ! to żydzi obcy element dla Słowian !!!

  2.Witali Amerykanów żydostwo z pisu gazety polskiej i trochę ciekawskich ale masowych tłumów NIE BYŁO !!!!!!

  3. Protestu nie było, bo żydostwo w Polsce strzela do ludzi i zabrania protestować [ nasyłając policje prokuratury tajniaków ] a ludzi z transparentami przeciw władzy nie są dopuszczani w granice tych imprez ! bo policja na usługach okupantów żydowskich konfiskuje materiały i aresztuje ludzi !

  Oświat ! w obozie koncentracyjnym pod nadzorem bandytów żydowskich ludzie nie mają prawa protestować czy wyrażać swoją wole myśli czy nie daj boże swoje idee ! nad tym czuwa żydowskie sądy żydowska prokuratura żydowska policja żydowskie mass-media !!!!

  4. Katyń i wojna bolszewicka to nie ROSJA ! to żydo-bolszewicka banda która wymordowała w Rosji około 20 mln inteligencji Rosyjskiej !!!!

  ŁĄCZENIE bandytów bolszewickich z Rosja to domena parszywców żydowskich !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Świat a ustawa o IPN
 • Do @Zawisza Niebieski 15:58:45
  Słowianie ! Zawisza Niebieski pisze !
  Tylko, czy ktoś tych ludzi na zachodzie zna, kiedy większość anglików Hamleta, nie czytała? Chopin, Maria Curie to przecież francuzi :) Kopernik Niemiec :) KONIEC CYTATU.

  Zawisza Niebieski znasz słowo serwilizm ?
  to bezgraniczne i bezwarunkowe podporządkowanie się komuś lub czemuś; służalczość, uniżoność .to z ciebie wyłazi ten serwilizm no bo czy ktoś na zachodzie zna , człowieku miej trochę godności osobistej !

  skąd u ciebie tak uniżoność w stosunku do zachodu ? Ważne jest tylko by my Słowianie wiedzieli o swoim Kochanowskim, Reju ! a cy zachód wie czy nie wie to mnie to WALI !!!!

  UWAGA ! Maria Curie nazywała się Skłodowska !! zapamiętaj Zawisza !

  Co z tego ze Chopin jest na wpół francuzem ! ale muzykę swoją czerpał z kultury polskiej pełnymi garściami !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Czyśmy mieli kiedyś w świecie coś polskiego…?
 • Nick Oświat pisze !
  cytuje oświata [ Polskie społeczeństwo w większości to rusofoby.
  To fakt. ]

  Słowianie ! żydzi wmawiają nam Polakom ze podobno nienawidzimy Rosjan !
  JEST TO KŁAMSTWO na użytek żydo-syjonistycznej mafii która nienawidzi Rosjan za kilkukrotne rozgromienie żydowskiej mafii w Rosji !

  UWAGA !
  MIMO WŚCIEKŁEJ żydowskiej PROPAGANDY ANTYROSYJSKIEJ
  POLACY SŁOWIANIE W WIĘKSZOŚCI MAJĄ W DUPI.. żydowską propagandę ! owszem żydzi nienawidzą Rosjan ale to tylko żydzi !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Świat a ustawa o IPN
 • Słusznie mówią ze to nie sejm a knesejm !
  Ustrój w Polsce po 1990 r to ustrój talmudyczno-rasistowski ! gdzie podstawą tego rasistowskiego ustroju w Polsce są procesy TAJNE !
  Tajne uzasadnienia sądownicze ! skład sędziowski jest żydowski !!!

  UWAGA ! żydzi to zorganizowana talmudyczna organizacja przestępcza !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Imienna lista żydoholików w PiS