Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ele

 • Gdzie są POLACY z KAZACHSTANU ?
  Tyle Duda i PIS obiecywał w czasie wyborów że jak dojdą do władzy to zaraz ściągną Polaków z Kazachstanu !! nawet obiecywali jakiś specjalny fundusz na sprowadzenia Polaków i co po 2 ,5 roku rządów PISu ?

  hokus pokus i zamiast Polaków z Kazachstanu wyskoczyli jak króliki z kapelusza ukraincy i co gorsza z nimi banderowcy w liczbie 3 mln !!!!

  PISOWCY ! GDZIE SĄ POLACY Z KAZACHSTANU ?????????? !!!!!!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Ukraińska autostrada do polskiego obywatelstwa
 • Co piszą internauci po filmie Morawiecki pomnik Kaczyńskiego w Krasniku
  Słowianie serce me sie raduje gdy czyta sie Polaków wpisy !


  BYDŁO PISOWSKIE CHOWU CHAZARSKO-BANDEROWSKIEGO POMNIK ZDRAJCY I PARCHA CHAZARSKIEGO WYSTAWIAJA A NA UKRAINIE PRZEKRĘT ODSTAWIAJĄ BUDUJĄC DLA SIEBIE LUB DLA SPONSORA ŻYDOPISU PLANTACJE MALIN Z KASY POLSKICH PODATNIKÓW - TO JEST QREWSKI RZĄD ANTYPOLSKI Z KRZYWOUSTM PARCHEM NA CZELE A W TLE Z KALKSTEINEM TYM SAMYM MAJDANIARZEM CO WRZESZCZAŁ NA UKRAINIE "SŁAWA UKRAINIE" ZA PLANTACJĘ MALIN NA UKRAINIE POWINIEN KTOŚ SIEDZIEĆ A MORAWIECKI POWINIEN BYC PRZED TRYBUNAŁEM STANU !!!!

  Watykański = Satanistyczny ( Syjonistyczny ) Żydoland zwany 'Wolna Polska' i Pomnik dla Jego Wysokości Żyda i 'Syjonizm Uber Alles!" , innymi słowy Feudalizm , Feudalny System Niewolniczy i kastowe feudalne społeczeństwo , teokratyczna ,feudalna doktryna ''wybrańców na ziemi'' , arystokraci i feudalny kler , ( doktryna zwana Syjonizm , dziś) , czytaj hermetyczna kasta , elita w systemie politycznym , tak więc Alleluja ! = Viva Shalom ! Alleluja polskie feudalne goje = niewolnicy i prostytutki , dosłownie tylko mięso w systemie ...

  Niech sukinsyny stawiają! Będziemy mieli co burzyć ,niejeden łajdacki pomnik zdrajców i zaprzańców skończył na wysypisku albo ludziska zrobili sobie z niego podjazd do obory. Tak będzie i z tym pomnikiem ,za parę lat jak dojdą do władzy prawdziwi polscy narodowcy to po gębie tego kalkseina świnie będą robić sobie wychodek !

  nie wierzcie Morawieckiemu jawnie jest za niszczeniem POLSKIEI GOSPODARKI I W DUPIE MA POLSKIEGO ROLNIKA TRZEBA STWORZYĆ ARMIE POLSKIEGO ROLNIKA I OBRONIĆ POLSKA ZIEMIE ZJEDNOCZYMY SIĘ I RUSZYMY I WYWALIMY TYCH ZDRAJCÓW ZŁODZIEI

  Po co Wam ten pomnik mieszkańcy Krasnika? Czy z Waszej ciężkiej pracy nie warto zrobić kawałka chodnika czy boiska by dzieci nie siedziały przed komputerem? Świat staje na głowie.. chcieliście się podlizac władzy, to ona pokazała gdzie was ma przekazując środki na plantacje na Ukrainie. Teraz wam gadają ze to wina poprzednich władz .. ech..

  Przecież ten zdechły skurwysyn podpisał zdradziecki traktat Lizbonski i wystawili mu pomnik? Co za gnida wpadła na ten pomysł?


  potrójny zdrajca - magdalenkowy i traktratowy a nawet w izraelu zdradził Polske i polskich zołnierzy w iRAKU - TO BYŁ WYJATKOWY DYWERSANT ŻYDOWSKI NA pOLSKĘ - TERAZ JEGO DZIELO PRZEJAŁ MAJDANIARZ Z WALNIETYMI STAWAMI KLEPEK W GŁOWIE Z ZYDAMI W RZADZIE  Marowiecki to chazarski żyd gdy stał co śmiał się pod nosem z POLSKICH ROLNIKÓW trzeba sie zjednoczy i wywalić ten chazarski żydowski rząd który chce nas zniszczy jak UPADNIE POLSKIE ROLNICTWO nie ma już POLSKI mam nadzieje ze zrobimy POSPOLITE RUSZENIE


  Brawo Polscy Rolnicy nie słuchajcie tego kłamcy Morawieckiego KTÓRY RZUCIŁ NARÓD POLSKI NA KOLANA PRZED ŻYDAMI SPONSORUJE UKRAINE Z POLSKICH PIENIĘDZY A POLSKIEGO ROLNIKA ZARZYNA I NISZCZY GOSPODARKĘ POLSKI NA ŻYDOWSKIE MUZEA WYDAJĄ PIENJADZE NA POMNIK A POLACY NIE MAJĄ PRACY GODNEGO ŻYCIA I NA CHLEB MORAWIECKI TO KŁAMCA I MYDLI NAM OCZY DOSYĆ OKUPANCI POLSKIEGO ROLNIKA I POLAKÓW BRAWO POLSCY ROLNIC

  To są oryginalne wpisy Polaków to tylko 5% wpisów internautów ! reszta można sobie poczytać po tym filmie szczególnie zapraszam pisowski szczekaczy ! no i żydo-lewackiej swołoczy też zapraszam bo możecie sie dowiedzieć co was czeka gdy Polacy dojdą do władzy !!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=fahpugv07BI


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Rolnicy chcą z Rosją
 • Rolnicy zakładajcie swoją rolniczą partie !!!!!!
  APEL ! Rolnicy zakładajcie partie rolników, bo to jest JEDYNA DROGA
  by żydowskie rządowe mafie traktowały Polskiego Rolnika poważnie !

  Słowianie ! gdy Polską rządzą żydowskie mafie będziemy przez nie okradani w majestacie żydowsko-talmudycznego prawa ! a prawo to

  MAKSYMALNY WYZYSK człowieka ! MINIMALNE KOSZTY żydowskie !!! uwaga prawo to nie dotyczy żydów.

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Rolnicy chcą z Rosją
 • Dlaczego patriotyczne partie się nie jednoczą na wybory do sejmu ?
  Partie żydowskie stale sie spotykają rozmawiają dyskutują na temat zjednoczenia sie przed wyborami ! a co się dzieje z tak zwanymi partiami patriotycznymi ? CISZA

  Dziś gdy żydowskie partie są skompromitowane to elektorat poszukuje alternatywy ! i partie patriotyczne tą alternatywą są ! tylko trzeba iść ławą ! by żaden głos się nie zmarnował 8 % frekwencja to dziś bariera do pokonania ! [ myślę że nawet do 15 % ] i wtedy głos Narodu by był słyszalny w sejmie !

  APEL ! WOŁAJMY WSZĘDZIE i o KAŻDEJ PORZE , JEDNOCZMY SIĘ !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin LACH.
  Konfederacja totalna
 • Do @kula Lis 67 09:34:16
  100 % zgoda panie kula lis co do listu !

  Jak pan myśli dlaczego podobno patriotyczne partie a jest ich kilka w Polsce nie zjednoczą sie przed wyborami ? 8 % to myślę ze bez problemu zdobyli by w wyborach do sejmu ! [ myślę że do 15 % ] a nic nie słychać o rozmowach na temat zjednoczenia ! a żydki stale sie dogadują PO z Nowoczesną SLD z lewakami ! itp tylko na prawicy podobno patriotycznej CISZA !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  DLACZEGO PREŻYDENT DUDA TO ZDRAJCA NARODU POLSKIEGO
 • Kłamstwo Dudy ! Kłamstwo PISu !
  Autor pisze ! [ Nikt, łącznie z prezydentem Judą nie podejmuje nawet tematu "co zrobić aby Polacy wrócili do Polski" Miliony Polaków przepędzonych przez kolejne zdradzieckie rządy PRL-bis zastępowane są przez miliony Ukraińców.] koniec cytatu.

  Słowianie ! a gdzie są Polacy z Kazachstanu ? [ 60 tyś do 120 tys ] a tak kampaniach wyborczych Dudy i PISu odgrażali że jak tylko wygrają wybory to szybciutko ściągną Polaków z Kazachstanu !!! i co ? JAJCO !
  CISZA ! piso-dudy ściągają w miejsce Polaków Ukraińców !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  DLACZEGO PREŻYDENT DUDA TO ZDRAJCA NARODU POLSKIEGO
 • żyd to paranoja ! żydo-USA to wielokrotna niebezpieczna paranoja !!!
  Talbot żyd to paranoik z manią prześladowczą ! wynajęty przez mafie paranoiczną z USA !

  Rosja to trauma dla żydostwa bo Bez zdobycia Rosji, światowi bandyci żydowscy z USA swoich celów zbudowania Nowego Porządku świata nigdy nie osiągną !

  UWAGA ! rozprawił się z żydami Marszałek ŻUKOW zastrzelił Berię w czasie posiedzenia na Kremlu, co nastąpiło między 16.00 a 16.30 po południu.
  Natychmiast po tym zabójstwie oficerowie Żukowa zajęli centralę telefoniczną Kremla i na jego rozkaz skierowali nieduży oddział czołgów i transporterów z wojskiem na Łubiankę.

  Uderzenie Żukowa na Łubiańskie centrum sił tajnej policji oficerowie zajęli wszystkie stanowiące największą tajemnicę archiwa tej dziwnej organizacji, ze spisami, rejestrami i korespondencją z żydowskimi ugrupowaniami poza Związkiem Radzieckim.

  DLATEGO ROSJA JEST WROGIEM NR 1 dla światowego żydostwa ! i dlatego ciągłe nastawienie Polaków przez żydowska propagandę że Rosjanie to wrogowie Polski ! JEST ODWROTNIE !

  TO ŻYDZI SĄ ŚMIERTELNYMI WROGAMI SŁOWIAN !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Rosja tylko straszy?
 • Polska sprzedana żydowskiej lichwie !
  Lichwa pod ochroną żydowskiej mafii ! To jest żydowski układ lichwiarski działający od wieku wieku , okraść człowieka z dorobku i sprzedać z dużym zyskiem dorobek okradzionego ! to jest polityka żyda pasożyta złodzieja !!!

  APEL do rolników ! nie ustawajcie w PROTESTACH ! ta żydowska klika wydaję lekką ręką mld zł na broń która ma bronić żydów złodziei ! gdy w tym samym czasie Polacy pracują za niewolniczą stawkę !!!!

  DOSYĆ Polacy ! NIE DAJMY SIĘ SKUNDLIĆ żydowskiej klice !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Czy rolnik polski skazany jest na zagładę?
 • 1342 wejść i tylko JEDEN WPIS ?
  Coś wam żydo-banderowcy nie pasuje ten i podobne tematy !! co innego jak jest temat hoolololokaus ! ooooo to żydo-banderowcy wtedy nabieraj wigoru na Neonie 24 !

  Słowianie ! polityka żydo-banderowskich okupantów Polski jest wroga POLSCE i POLAKOM ! to polityka w interesie żydo-banderowskiej Ukrainy i światowej mafii żydowskiej z USA !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Rzeź wołyńska w optyce putinowskiej propagandy
 • CENZURA NA Neonie 24 ! żyd 1 abezmetki mnie Cenzoruje
  Internauci ! nie mogę nic napisać w temacie ,, El Murid: Według Scenariusza ,, nicka 1abezmetki !!

  gdy chcę skomentować to ukazuje sie informacja że jestem sprawdzany.
  i szlaban ! czego jak czego ale na Neonie 24 cenzura? bo co żydom nie pasuje pisanie prawdy o nich i ich syjonistycznej okupacji Polski !?


  Na innych tematach na Neonie 24 pisze bez przeszkód !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach .
  Dobry gestapowiec, czyli rusofob na rozkaz
 • Polskę opanowało żydostwo ! i to wszytko tłumaczy !!!!
  Słowianie ! przeżyliśmy okupację nazistów to i przeżyjemy okupacje żydowskich syjonistów !!!

  żyd nie ma poczucie WSTYDU ! więc jest pogardzany na całym świecie !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Dobry gestapowiec, czyli rusofob na rozkaz
 • Prezydent żydów i ukraińców Andrzej Duda zwariował ? czy co ?
  Co pokaże się ten obcy nam prezydent to ględzi coś o zakupie broni !

  Pytam sie ! ile jeszcze chcecie tej broni ? przecież w świecie jest tyle broni ze można kilkanaście razy UNICESTWIĆ ZIEMIE !!!!!!!!!

  Pytam sie Andrzeja Dudy po jaką cholerę wam jeszcze więcej broni ? kogo chcecie zabijać ?!!!!

  Polacy Słowianie ! Polsce i Polakom potrzeba na dziś spokoju ! przyjazni miedzy narodami handlu ! a nie agresji Duda !!!!!

  Apel ! Polacy wołajmy głośno precz z bandziorami wojennymi !!!! precz z wichrzycielami co to nie budują a chcą tylko burzyć i mordować !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Sojusz agresji i fałszu
 • Żydzi i Ukraińcy nienawidzą nas Polaków !
  Razem ukrywają zbrodnie na Polakach ! dla żyda Polska nie istnieje
  dla żyda liczy się interes ! a na dziś interesem żydowskim jest zniszczenie Rosji ! i w tym jest potrzebna Ukraina rządzona przez żydów !!

  żydzi Kradną w Polsce ! Kradną na Ukrainie ! i chcą kraść w Rosji !!! i dlatego żydzi nie będą poświęcać interesu na Ukrainie jakimiś Wołyniami

  TYLKO W WOLNEJ POLSCE BEZ SYJONISTÓW ! WOŁYŃ BĘDZIE PAMIĘTNY !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Przemówienie z okazji 75 rocznicy ludobójstwa na Wołyniu
 • Autor pisze !
  cytuje. [ jak wy możecie znieść, że ten tłusty oligarcha, upasiony na okradaniu ukraińskiego narodu, wysługujący się obcym okupantom i prowadzący Ukrainę do zguby – nagle udaje ukraińskiego narodowca? Nie wstyd wam? Czy naród Światosława I, Chmielnickiego, Skoropadskiego, Machno, Szczorsa, Nosula - może spokojnie patrzeć na tego obrzydliwego złodzieja, wycierającego sobie gębę Ukraińcami? Hańba wam, że się na to godzicie! ] koniec cytatu autora.

  Panie Rękas ! my od 1990 r też mamy obcych okupantów żydowskich prowadzących Polskę do zguby ! najpierw żydo-lewactwo okradało nas i totalnie niszczyło naszą Słowiańską Kulturę Tożsamość !!!!

  Dziś żydo-syjonizm prowadzi Polskę do unicestwienia nuklearnego !

  bo jude-NATO TO NIC INNEGO JAK WOJNA NUKLEARNA ! i co gorsza NIKT w Polsce nie ma pomysłu na zatrzymanie tych żydowskich szaleńców wojny z PISu !

  Słowianie ! WPADLIŚMY W RĘCE żydowskich WARIATÓW !!!!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Polska Krajem NEUTRALNYM !!!
  Skoro straszą nas drugą Rzezią Wołyńską – powtórzymy Sahryń!
 • Inicjatywa słuszna pana Sanockiego ! ale ?
  Słowianie ! wszelkie apele do żydowskich władz okupacyjnych mijają się z celem ! Okupacja to nie demokracja !!! i wszelkie inicjatywy apele oddolne Polaków , żydostwo wrzuca do kosza !

  TYLKO WOJNA WYZWOLI NAS OD żydowskiej syjonistycznej kliki ! tak jak wojna rozprawiła się z hitleryzmem ! tak nowa wojna rozprawi się z syjonizmem żydowskim ! [ wojna lub rewolucja czy jakiś bunt mas ]

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Referendum Konstytucyjne - Wniosek
 • Apel do pielęgniarek w Polsce !
  APEL do Pielęgniarek !

  STRAJKUJCIE ! DOSYĆ BIEDY WASZEJ gdy żydostwo w Polsce WYDAJE SETKI MILIARDÓW ZŁOTYCH NA BROŃ i na OBCE OKUPACYJNE WOJSKA


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Historia niczego Polskę nie uczy. Rząd wprowadził okupanta
 • Do @Talbot 09:05:14
  Od kiedy ty żyd mienisz się Polakiem ? to ty i twoja żydowska żydowska syjonistyczna ferajna uprawiacie 100 % propagandę ! do Izraela mośku


  Apel ! Słowianie wołajmy głośno PRECZ z żydo-amerykańską okupacją !

  Słowianie wołajmy głośno ! POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !

  Słowianie wołajmy głośno ! żydzi wynocha do Izraela tam wasz kraj !!!

  Słowianie ! JEDNOCZMY SIĘ BO RAZEM STANOWIMY POTĘŻNĄ SIŁĘ

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Historia niczego Polskę nie uczy. Rząd wprowadził okupanta
 • Co wariant Ukraiński nam mówi ? że nic nie jest wieczne !!!
  Słowianie ! międzynarodowa klika żydowska wmawia nam że tylko mieszanie ras rozwiąże konflikty rasowe !!! TO NIE JEST PRAWDA !

  PRAWDA JEST JEDNA ! KAŻDA NACJA MIESZKA WE WŁASNYM KRAJU .

  Afrykanie do Afryki !
  Azjaci do AZJI !
  żydzi do Izraela !
  Europa dla EUROPEJCZYKÓW ! [ Słowiańskie Germańskie Romańskie ]

  Apel do Europejczyków ! strzec się żydów !!! bo klika żydowska wypowiedział Europie WOJNĘ ! wojna na całkowite WYNISZCZENIE NASZEJ BIAŁEJ RASY !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Antywołyń Poroszenki
 • Zakłamana zamilczana masakra na Polakach od 1945 r do dziś !
  Słowianie ! rozmowy polsko-ukraińskie to są wyłącznie rozmowy żydów z Polski z żydami z Ukrainy !

  POLAKÓW się nie dopuszcza do rozmów , więc te szemrane rozmowy żydowskie są nic nie warte bo nie mają umocowania Polskiego Narodu !

  Bo w tym żydowskim państwie rasistowskim tylko żyd może rozmawiać swobodnie ! z POLAKAMI rasiści żydowscy rozmawiają tylko przy pomocy policyjno-tajniackich bandytów !

  POLAK NIE JEST DOPUSZCZANY DO MASS-MEDIÓW ! POLSKA TO RASISTOWSKI KRAJ rządzony przez rasistów żydowskich !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Antywołyń Poroszenki
 • Gdzie jest TALBOT ????? HUSKY ??? i inni żydo-syjoniści ?
  Słowianie ! pytam się gdzie są ci propagandziści żydowscy co to nie stracili żadnej okazji by oskarżać Rosję o wszelkie niegodziwości ! a tu proszę ! bestialskie mordy na Polakach i cisza tych żydowskich propagandzistów ! NIC O UKRAINIE !!! zero nul !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Kolonia Pokuta…