Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ele

 • Fundacje to bojówki światowo-syjonistycznej mafii !
  żyd z fundacji Otwarty Dialog Kramek wraz z żoną żydo-ukrainką jak by nic się nie stało chadzają sobie po Warszawie jak by sie nic nie stało udziela wywiadów na ulicach Warszawy !!!

  żyd Kramek otwarcie namawiał i instruował do zamach stanu do pozbawienia legalnej wybranej władzy w Polsce i NIC NUL ! żadnej odpowiedzialności nie poniósł !!!! bo jak podejrzewał chroni go światowa mafia syjonistyczna i żydowski rząd w Polsce może mu naskoczyć na pukiel !!! rozwalił rząd na Ukrainie to chce rozwalić rząd w Polsce !

  i jeszcze ta żydowska nowomowa OTWARTY DIALOG ! a w ramach dialogu dostarcza broń kamizelki i forsę dla zamachowców ! tak wygląda dialog po żydowsku .

  Co innego Mateusz Piskorski on nie namawiał do zamachu stanu ! on chce legalnie w wyborach demokratyczny sposób zmienić kierunek polityki Polski i za to JEST GNOJONY przez żydowskich bandytów mafijnych !!!! WIDZICIE RÓŻNICE ? CO MOŻE żyd w Polsce a co może Polak ????? !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Wizja świata według TVP
 • Do żyda @ireneusz 13:55:32
  ireneusz ! żydzi wcale nie są mądrzy , żydzi są bezczelni bo nie mają poczucia wstydu i Honoru !!!

  Kurdupel to żydo-chazar z Odessy ! PIS to żydo-chazarska katolicka partia ! czytaj uważnie teks blogiera MIARKI ! tam dokładnie piszę kto to jest PIS , PO i reszta bandy żydowsko-chazarskiej w Polsce !!

  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH .Okupacja Polski Polaków trwa !
  Obronić narodowość polskich sądów.
 • Doskonały prawdziwy tekst panie Miarka !
  Gdy słyszę demokracja to wiem że to żyd i patologia ! rzygać mi się chce gdy słyszę o demokracji ! bo za nią stoi żyd i patologia !!!

  próbka tego żydowskiego bełkotu .
  [ wolność demokracja godność człowieka wolność myśli sumienia religii wolność sztuki i badań naukowych równość wobec prawa ! zakaz wszelkiej dyskryminacji , poszanowanie różnorodności kulturowej religijnej
  RÓWNOŚĆ WOBEC PRAWA ! [buchachacha ] prawo do rzetelnego procesu [ szczególnie jeżeli chodzi o Mateusza Piskorskiego ] prawo do obrony domniemanie niewinności !!

  Słowianie ! prawda że to tylko żydowski patologiczny bełkot dla gojów by ich ogłupiać i niewolić !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . NPS .Narodowa Partia Słowian !
  Obronić narodowość polskich sądów.
 • Husky przedstawił swój żydowski punkt widzenia !
  żydzi prawicowo-kościelni tak samo jak żydzi lewacko-globalni panicznie się boją ROSJI ! bo to realnie JEDYNA siła która stawia się światowemu żydo- syjonistycznemu imperializmowi !!!!

  Rosja owszem jest wroga złodziejom żydowskim ! ale POWTARZAM !!! ROSJA NIE JEST WROGIEM DLA POLSKI I POLAKÓW !!!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . UE to śmierć dla Europy !
  Będzie wojna?
 • Huski ! po jakiego wklejasz chazarskie teksty antyrosyjskie ?
  Huski ty jesteś jak ten klasyczny masochista ! który dostaje orgazmu gdy czyta debili umysłowych !!! cytaty z debila żydo-chazarskiego ! ten debil pisz

  [ Jest w pewnym stopniu prawdą rusofilska teza, że Rosjanie nie wykupili polskich zakładów za bezcen by je następnie zlikwidować.
  Polskie zakłady zostały rozkradzione, sprzedane, i zlikwidowane jako konkurencja dla zachodniego przemysłu. Rozkradli je i sprzedali postkomuniści. Taką rolę w transformacji ustrojowej wyznaczyli im przełożeni z Moskwy. ]
  1. nie postkomuniści sprzedali ale żydo-chazarstwo od prawa do lewa !

  lub następny kwiatek tego debila !
  [ Mają też racje rusofile przypominający, że nie jest dziełem Rosji polityka klimatyczna, która doprowadzi do kilkukrotnej podwyżki cen energii.
  Zapominają jednak o tym, że Rosja wymusiła na Polsce horrendalnej wysokości opłaty za gaz – cala zachodnia Europa płaci mniej.]

  1. owszem płacimy za gaz drogo ale za wrogą postawę wobec Rosji !

  Słowianie ! ten cały tekst to dalsze plucie na braci Rosjan za rozgromienie żydowskiej mafii w Rosji i za odebranie Krymu !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Nie dajmy się Słowianie podzielić ! Rosja to nasza Słowiańska tarcza ! w JEDNOŚCI NASZA SIŁA !!!! której ścierwa żydo-chazarskie się panicznie boją !!!
  Rusofilem być
 • Kim są ? kto kryje się za ulicą i zagranicą ? JUDE !!!!
  Za wszystkim stoją żydzi ! tak jak wszystkie drogi prowadziły do Rzymu

  https://www.youtube.com/watch?v=0g8QbtoDBq8

  Apel do Słowian i Europejczyków ! jak nie pozbędziecie się żydowskiej poprawności politycznej to zgniecie ! żydzi wraz kolorową dziczą was wykończą

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! UE to śmierć białej rasy !
  Kim i skąd są autorzy spektaklu "Ulica i zagranica"?
 • Ile jeszcze będziemy narażeni na słuchanie tego żydowskiego gówn.. propagandowego ?
  Dziś w Polsce nie da się oglądać żadnej TV ! są w Polsce 4 stacje TV i wszystkie są żydowskie i żadna nie trzyma poziomu intelektualnego !!!
  a co z przykrością informuję że TVP w prymitywnej propagandzie przoduje

  TVP info NIE DA SIE OGLĄDAĆ ! stopień prymitywizmu sięga dna !

  Apel ! żydzi oddajcie TVP NARODOWI POLSKIEMU Słowianom !!! nie zawłaszczajcie TVP bo wasz żydowski poziom intelektualny jest na na bardzo niskim poziomie !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Wódz IIIŻydo-RP, Kaczyński, usiłuje robić z nas durniów
 • CENZURA na Neonie 24 !
  CENZURA CENZURA na Neonie24 ! pisałem o durnej zydowskiej propagandzie żydów z TVPinfo ! i zostałem brutalnie wywalony !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  FUNDACJA "OTWARTY DIALOG"
 • Trump ma dwie możliwości by się wybić na niepodległość !
  1. rozgonić żydowski senat tak jak to zrobił we Francji Napoleon Bonaparte !
  2. lub stworzyć własną partie Narodową ! tak jak zrobił we Francji Makron !

  Gdy nic nie zrobi to będzie robił z pajaca u żydów z Ameryki !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Trump ubezwłasnowolniony czyli smutny koniec prezydenta USA
 • Te prymitywy z TVP info [ gazeta polska ] wciskają kit rusofobiczny !!!
  Te żydowskie gnojki z TVPinfo wciskali kit że fundacja Otwarty Dialog to finansowana jest przez wywiad rosyjski !!!!

  Gnojki żydowskie z TVP info obrażają inteligencje Polaków ! bo mamy uwierzyć ze Rosyjski wywiad finansuje Otwarty Dialog który uzbraja majdan i niszczy rosyjskiego sojusznika na Ukrainie prezydenta Janukowycza ???

  UWAGA ! te gnojki z TVP info ani razu nie użyli słowa żyd ! ani razu nie powiedzieli że to żydowska mafia w Rosji wraz z żydem Sorosem zasila konto żydowskiej organizacji Otwarty Dialog ! nic ani mru mru !!! a tylko słyszymy Rosja , rosyjski wywiad , Rosjanie itp podobne brednie żydowskich propagandzistów TVP i gazety polskiej !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! odebrać TVP żydom i oddać Narodowi Polskiemu ! TVP GNIJE i stacza się na poziom Stankiewicz !
  "Sprawy przeciw ko...muchom"
 • Marcin Wolski żyd z TVP 2 TO zoologiczny rusofob !!
  żyd Marcin Wolski satyryk dyrektor TVP 2 to zoologiczny prymitywny rusofob ! co jakiś czas w programie Wolski przedstawia swoje żydowskie rusofobiczne pierdy w stylu że Polacy chcą zniszczenia wszystkich pomników czerwonej armii ! ja się pytam jacy Polacy ? tacy jak Wolski żydowscy ? to sie mogę zgodzić ale żyd to nie POLAK ! POLAK to SŁOWIANIN !!! a żyd to obca gangrena na Słowiańskim organizmie !

  Marcin Wolski to gangrena na Słowiańskim organizmie !

  ten błazen 1 sierpnia powiedział w TVP info że powstanie Warszawskie z 1 sierpnia 1944 r uratowało Niemcy przed okupacją Rosyjską !!! bo jak by nie powstanie to by Stalin zajął większość Niemiec ! a tak Stalin stracił pół roku pod Warszawą

  Słowianie ! Nie słuchajcie żydowskich pierd , bo granice okupacji Niemiec były już wcześniej ustalone między aliantami !! amerykanie dojdą do Łaby szlus ! a Rosja zdobywa Berlin !!!!

  APEL ! Odebrać żydom z gazety polskiej TVP !!!! bo ośmieszają i obrażają inteligencje Polaków !!

  TVP ODDAĆ POLAKOM SŁOWIANOM !!!! precz z żydami rusofobami
  TVP telewizją NARODOWĄ !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Odnośnie Polski istnieje TAJNY plan
 • Do @ireneusz 23:15:51
  Pełen szacunek panie Ireneusz za pana post !

  PRAWDZIWI SPRAWCY LUDOBÓJSTWA WARSZAWY


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Powstanie Warszawskie, rytualny mord na Polakach...
 • Do autora ! w 100 % zgadzam się z panem !!!!
  Chociaż podoba mi się program reformy sądownictwa w wykonaniu PIS-u i mam trochę zaufania do niektórych ministrów (Szydło, Morawiecki, Gliński, Ziobro, a może nawet Szyszko) to dużo więcej rzeczy jest u tej ekipy nie do przyjęcia zwłaszcza w polityce zagranicznej.

  Nie akceptuję Macierewicza ani jego pedalskich skłonności do asystentów i dziwię się jak można trzymać tak psychopatyczną i kompromitującą postać w składzie rządu.

  Nie akceptuję nawiedzonego „dyplomaty” Waszczykowskiego a rusofobiczny kurs polityki zagranicznej, pogłębiany przez skandaliczną „politykę historyczną” IPN uważam za katastrofę, która obciąża na pokolenia nasze stosunki z kluczową dla nas Rosją.

  Nikczemny flirt z banderowcami, lekkomyślne udzielanie im kredytów i fundowanie stypendiów w Polsce, oraz pobłażliwość wobec antypolskich wybryków Kijowa, to nie tylko podłość wobec ofiar wołyńskich rzezi, ale i kolejny błąd, który wkrótce się na nas zemści tym bardziej, że wpuściliśmy już w dużej liczbie piątą kolumnę ukraińską do Polski.

  Jeśli zaś bezprawne przetrzymywanie w więzieniu Mateusza Piskorskiego, szefa partii Zmiana, ma być wskazówką, w którą stronę pójdzie w praktyce reforma systemu sprawiedliwości, to i za nią też dziękuję.

  100 % zgoda z tym co zaznaczyłem .

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Polskę nam rozwalają
 • żydzi z żydami sobie gaworzą !
  Na zdjęciu widać jak żydzi z żydami sobie gaworzą jak dalej utrzymać zdobytą w 1945 r [ przy pomocy Stalina ] dominacje nad Polską i Polakami !

  Te PROTESTY TO W 90 % żydo-chazarstwo ! i 10 % szabes-gojów !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Beata Szydło na prezydenta Polski !
  Prezes SN Gersdorf o Amber Gold
 • Premier Beata Szydło na prezydenta Polski !
  Widać że Beata Szydło ma przysłowiowe jaja i nie wymięka !!!!
  jest za Polską i za reformami dla Polaków .

  Na Dudę NIE MA CO LICZYĆ !!! zdradził raz zdradzi następnym razem !
  to ukraiński zwyczaj wbić nóż w plecy Polakom !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Narodowcy zapowiadają manifestację
 • Nie ma komentarzy do żydowskiej konstytucji z 1997 r ?
  Cisza jak na cmentarzu ! a żydostwo z PO SLD PSL Nowoczesnej dalej będą lecieć w głupa że naród poparł konstytucje !?

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Ani cara, ani Lenina!
 • UWAGA żyd Schnepf pisze !
  cytuje Schnepf
  2016: Ambasador Polski w USA porównuje sytuację w kraju do 1968 roku. Schnepf: Boję się o swoje dzieci. Boję się o Polskę [ koniec cytatu ]

  Słowianie ! ten żydowski skurwie... Schnepf ma nas za morderców jego dzieci ? ty skurwysyni.. żydowski to co mamy do usranej śmierci znosić wasze wszawe rzady bo ty zydzie i twoi kamraci sie boicie ? to wypierdala do Izraela sukisyni.. żydowski !!!

  POLSKA TO SŁOWIAŃSKI KRAJ ! i dla żydów jest miejsce w Polsce pod warunkiem że nie będziecie kraść i pasożytować na nas SŁOWIAN !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach !
  W Polsce zdrajcy są bezkarni.
 • Konstytucja żydowska z 1997 r JEST WYŁACZNIE DLA żydów !!!
  Majowe referendum 1997 roku odbyło się przy frekwencji niespełna 43% uprawnionych do głosowania (głosowało niespełna 12.140.000 osób).

  Spośród głosujących, na pytanie „Czy jesteś za przyjęciem Konstytucji RP uchwalonej przez Zgromadzenie Narodowe w dniu 2 kwietnia 1997 roku” „tak” odpowiedziało 52,7% głosujących (czyli 22,6% uprawnionych), Głosów na „Nie” było 45,9% (czyli w granicach 21% uprawnionych).

  żydzi NIE MACIE PRAWA POWOŁYWAĆ SIE NA KONSTYTUCJE !!! bo to nie jest polska konstytucja !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Ani cara, ani Lenina!
 • Autor pisze !
  Od wielu lat zabiegam ja i wielu obywateli o naprawę i prawdziwą reformę sądownictwa. Ale powinna być to prawdziwa reforma dokonana w interesie obywateli, a nie w interesie takiej czy innej partii.

  Panie Sanocki ! to jak ma być ta PRAWDZIWA REFORMA sądu ?

  Powoływanie się na tą żydo-faszytowską konstytucje może tylko żyd lub szabes-goj !!! dla Polaka to bandycka konstytucja pisana przez żydów dla żydów ! i na nią głosowało 22 % społeczeństwa !!!

  Frekwencja w referendum wyniosła 42,86%
  52,71% głosów opowiedziało się za przyjęciem konstytucji .

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . żydzi okupują Polskę Europę !!!
  Ani cara, ani Lenina!
 • Obrona sądu to pretekst tak samo jak obrona niezależności mediów !
  Tu chodzi o dalsze trwanie dominacji w żydowskiej nad Polakami ! bo złamanie dominacji grozi dalszymi konsekwencjami dla dominacji żydowskiej w Europie i USA !!!

  Duda jako żydo-ukrainiec złamał słowo dane WYBORCOM w czasie Kampani Wyborczej !!!

  Słowianie ! żyd zawsze zdradzi Polskę i Polaków !!! ZAWSZE !!!!!
  bo żydostwo nie posiada poczucia WSTYDU ! oni czego takiego nie znają

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Polska dalej jest okupowana przez żydów.
  Kto naprawdę broni "niezależności Sądów"? Apel Obywatelski?