Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ele

 • Do żydowskiego propagandzisty @Talbot 09:43:59
  Słowianie żyd Talbot pisze !
  [ Silna polska armia, jest zagrożeniem dla Rosji. ] koniec cytatu.

  wariat czy cyniczny głupek z tego żyda Talbota ?

  Słowianie ! silna armia polska jest potrzebna do obrony przed stałym niemieckim Drang nach Osten !

  Bracia Słowianie ! dziś trzeba wydalić wszystkich żydów z Polski ! bo to gangrena która niszczy Polskę od środka !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Wstyd świętować...
 • żydostwo w Polsce pręży muskuły !
  Słowianie ! za tak zwanej komuny mieliśmy naprawdę silną armię i tak zwana komuna nie robiła z tego cyrku dla gawiedzi !

  Dziś żydostwo które rozwaliło naszą polską armie chce nam wmówić albo sobie żydostwo chce wmówić że ma silną armie !

  Słowianie ! to nie jest armia ! to tylko śmieszne resztki dawnej silnej armii polskiej i dlatego żydostwo zaklina rzeczywistość i robi z tego marny cyrk !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
  Wstyd świętować...
 • Autor pisze Państwo terrorystyczne !
  Cytuje autora !
  [ Państwo terrorystyczne jest na bakier z prawem od początku do końca. W demokracji władze państwowe muszą działać w przestrzeni prawa – robić tylko to, do czego mają upoważnienie Narodu.]

  święte słowa autorze !

  Słowianie ! w Polsce jest żydo-terroryzm !!! jakaś resortowa żydówka z
  Warszawy rozwiązuje legalną demonstrację bo jej sie zdaje ze to faszyści !!!! i władza policyjna na usługach tej resortowej żydówki z magistratu z ochotą rozwiązuje LEGALNY SPOKOJNY MARSZ POLAKÓW .

  Bracia Słowianie ! jesteśmy okupowani przez prymitywny motłoch Żydowski który NIENAWIDZI wszytko co POLSKIE NARODOWE SŁOWIAŃSKIE ! żydzi NAS NIENAWIDZĄ to codziennie słychać z tych gadzinowo-żydowskich mass-mediów !!!

  żyd to śmiertelny wróg Polski i Polaków Słowian !!!!!

  Apel do Słowian ! wołajmy głośno żydzi wynocha do Izraela !!!! bo po to powstał Izrael by wszyscy zydzi mieli dokąd wracać ! wynocha !!!!


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! przyjazna wszystkim sąsiadom !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Państwo terrorystyczne
 • Autor pisze !
  [ Nasz rząd jednym słowem nie zaprotestował i z pewnością nie zaprotestuje przeciwko tym zbrodniom przeciwko ludzkości bo przecież USA i Izrael to nasi najwięksi i "wieczni" sojusznicy. ] koniec cytatu.

  Słowianie ! to nie jest nasz rząd !!! to jest rząd żydowski w okupowanej Polsce ! od 1990 r w Polsce są wyłącznie rządy żydowskie realizujące interesy światowej mafii żydowskiej z USA !!!

  Słowianie ! żaden żydowski rząd nie spełnia standardów moralności ! bo żyd nie posiada poczucia wstydu i dlatego żyd jest pogardzany na całym świecie !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Jemen - podwójne standardy zachodniej "cywilizacji"
 • Nieszczęściem jest zawłaszczenie TVP przez opcję żydów z pisu !
  Duda i Pisowcy w kampanii wyborczej obiecywali że jak oni dorwą się do władzy to cho cho ! lud polski dorwie się do TVP ! bo TVP ma być telewizją narodową a nie Tuskową !

  Słowianie ! pisowcy wraz z Dudą dorwali się do władzy i co zrobili ? jak wszystkie partie żydowskie ZAWŁASZCZYLI TVP !!!

  TVP to nie telewizja narodowa a telewizja typowa żydowska ! żydów z tyg. Siec i z TV Republika !

  UWAGA w TVP na pewno nie ma narodu ani programu narodowego !

  Jedna jest dobra zmiana , ze Telewizje w Polsce nie należą już wyłącznie do jednej opcji jak za bandyty Tuska ! ale dalej Naród Polski nie ma dojścia do mass-mediów w Polsce ! bo żydzi zawłaszczyli mass-media CAŁKOWICIE !

  Programu pani Ogórek nie oglądam bo to jest bełkot jednych i tych samych osób w studio !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Nasze wielkie studio Polska, czyli corrida z osłami
 • Do @Husky 20:06:11
  Upadek Berii !https://i1.wp.com/newsimg.bbc.co.uk/media/images/47743000/jpg/_47743739_beriagetty226b.jpg?zoom=2

  W historii świata niewiele jest takich przykładów jak ten. Jeden człowiek w ścisłej konspiracji z kilkoma wyższymi oficerami, zniszczył bandę morderców i kryminalistów, ukrywających się za parawanem tajnej radzieckiej policji NKWD, organizacji zbrojnej, terrorystycznej, liczącej wówczas około miliona członków.

  Żydowska władza w Związku Radzieckim, zbudowana „na kościach i krwi”, tworzona była przez nich w ciągu trzydziestu pięciu lat: czołgi marszałka Georgija Żukowa zgniotły ją dosłownie w ciągu kilku minut.

  Było to możliwe, gdyż władza Żydów nie miała żadnych głębszych korzeni w społeczeństwie i opierała się tylko – i wyłącznie – na aparacie tajnej policji.To też uderzenie stalowych wozów, zadane w samo serce tego aparatu oznaczało jego kres i doprowadziło do upadku ich władzy.

  Żukow zabił nie marzenie, lecz już urzeczywistniony fakt zniewolenia całego globu przez syjonistów. Po zgładzeniu Berii Żydzi dokonali próby odbudowy swojej władzy przez partię, lecz tenże marszałek Żukow pokrzyżował te plany w zarodku: przywiózł do Moskwy wojskowym transportem lotniczym terenowych deputowanych, którzy głosowali przeciw Żydom i ich współpracownikom i w ten sposób unicestwił tę ich ostatnią próbę.

  Ponieważ ogromna większość Radzieckiej administracji składała się z Żydów i ich zwolenników, ten „proces wypierania” z konieczności przebiegał dość wolno, szczególnie w dołach partyjnych. Cały olbrzymi aparat tajnej policji zorganizowany przez Uryckiego i doskonalony następnie przez kolejnych Żydów Jeżowa i Berię trzeba było przebudować od góry do dołu


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • Husky ! ty tak poważnie myślisz ? czy ci każą tak mówić i pisać ? !
  Oni mieli serce dla Polski ? jakiej Polski ? tej syjonistycznej polski żydówki Ziomeckiej ? jaja sobie Husky robisz z Internautów ?

  Lech Kaczyński to syjonista żydowski udający polaka ! a jego żona nawet nie ukrywała ze jest żydowska lewaczką ! co jej ojciec Rydzyk wypomniał dość ostro !

  Pałac prezydencki za Lecha Kaczyńskiego to nic innego jak siedlisko żydowskich syjonistów uwłaszczonych na dobrze płatnych posadach !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Kolejny miesiąc minął, a my pamiętamy!
 • Kto podniesie rękę na władzę żydo-syjonistyczną temu rękę odrąbiemy !
  1945-56 r w Polsce szalał terror żydowskich bandytów !

  Maria Dąbrowska - pierwsza dama polskiej literatury - w swoich dziennikach pod datą 17 czerwca .1947 r. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków".

  Słowianie żydostwo mordowało katowało bo mieli ochronę żydo-bolszewi z ZSRR !

  Słowianie ! żydostwo dziś ma ochronę żydo-syjonistów z USA ! i dlatego żydostwo w Polsce czyje się BEZKARNE !!!

  żydostwo od lewa do prawa w Polsce to prymitywna hołota chora z nienawiści do Polaków i do wszystkiego co Polskie ! co Narodowe Słowiańskie !

  Bracia Słowianie ! od 1982 r dusimy się w oparach smrodliwego czosnku
  żadna POLSKA PARTIA nie może powstać w Polsce by z niej nie wyrósł KRZYK SPRZECIWU wobec żydo-syjonistycznym bandytom !!!!!

  Słowianie ! dziś bandyci żydo-syjonistyczni powrócili do starej żydowskiej zasady ! RAZ ZDOBYTEJ WŁADZY NIE ODDAMY NIGDY !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
  Jakie poglądy polityczne wolno mieć w Polsce - 09.08.2018.
 • Rosja owszem przygotowują się do OBRONY !
  Szkoda że premierem Rosji jest żyd niedzwiedz ! podejrzewam że on wszytko donosi międzynarodowej mafii żydowskiej ! i on jest hamulcowym w Rosji !

  żydzi III wojna światowa to będzie ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej ! cały świat czeka na okazję by was dopaść !!! CAŁY !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Rosyjski wywiad: «Anakonda-18» stanowią poważne zagrożenie
 • Dalsze upokarzanie Polski i Polaków przez żydów z PIS-u !
  Ciaputowicz żydowski minister z okupowanej Polski dalej ośmiesza Polskę

  Słowianie ! tylko się zastanawiam czy ten wyjazd do Gruzji był Ciaputowicza pomysłem ? czy mu żydo- amerykańska mafia poradziła ?

  Żałosne przedstawienie ! kilku wyraznie znudzonych ministrów zagonionych do Gruzji i Caputowicz z oświadczeniem czytanym z kartki .

  Słowianie Jak to mawiają bracia Rosjanie ! i śmieszno i straszno !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  08.08.2008. - Najazd Gruzji na Osetię Południową
 • Podobno TVP miała być NARODOWA ! a jak jest ?
  Słowianie ! gdy PIS i Duda starali się o elektorat który by ich doprowadził do władzy to OBIECYWALI !!!

  TVP będzie Narodowa ! a jak jest ? TVP to żydowska stacja gazety polskiej i TV Republika
  To ja sie pytam prezydenta Dudy i posła Kaczyńskiego czy żydzi z gazety polskiej i z tyg. Sieci to Naród ?

  GDZIE SĄ AUTENTYCZNI SŁOWIANIE w TVP !?? dlaczego nie zaprasza sie do TVP różne środowiska Polaków ?!! [ stowarzyszenia ! rolników partie patriotyczne ! partie narodowe ! i oddolne ruchy społeczne ! ]

  Słowianie ! co mamy w tych pisowskiej TVP ! codziennie te same partie
  PIS , PO SLD , N PSL no i od czasu do czasu Kukiza 15 zaproszą !!!
  to jest standard w TVP ! tego żydo-partyjnego bełkotu NIE da się słuchać ! więc nie oglądam

  Ja nie wymagam od polsatu i tvn telewizji narodowej bo wiem ze to obce żydowskie gadzinówki do niszczenia Polski i Kultury polskiej !
  ale od TVP WYMAGAM telewizji Narodowej bo płace abonament !!!

  APEL do żydów z PIS-u ! Naród to SŁOWIANIE i SŁOWIANIE powinni mieć zdecydowany większy udział w TVP !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  VII ROCZNICA ZABÓJSTWA POLITYCZNEGO ANDRZEJA LEPPERA
 • Do @interesariusz z PL 09:38:18
  @interesariusz, To jest rząd żydowski !!! nie my ich wybieramy a oni sami sie wybierają ! bo sobie zagwarantowali że Wybory są WAŻNE bez względu na FREKWENCJE !!!!!! i dlatego ponad 50 % narodu nie chodzi na wybory ! a jak pójdą na wybory to tylko po to by wybrać mniejsze zło

  Ja od kilku lat nie chodziłem na głosowania ! ale w ostatnich wyborach zagłosowałem na KUKIZA ! [ NA PARTIE i na PREZYDENTA ] własnie zagłosowałem na mniejsze zło ! chciałem by PO i Komorowski odeszli !!

  Słowianie MY NIE WYBIERAMY ! MY TYLKO GŁOSUJEMY na podstawione nam osoby w 99% pochodzenia żydo-chazarskiego !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Wydano nam wojnę – musimy się obronić
 • Do @Repsol 13:18:49
  @Respol i ty też Brutusem jesteś ?


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Sąd Najwyższy - wydział w Tworkach
 • Słowianie ! Wołajmy głośno Orban na prezydenta POLSKI !!!!
  autora pisze cytuje [ wystąpienie polskiego ministra spraw zagranicznych jest wyrazem życzeniowości wobec Ukrainy, ]

  1.poprawnie powinno się mówić [ wystąpienie żydowskiego ministra spraw zagranicznych z Polski jest wyrazem życzeniowości wobec Ukrainy ]


  autor pisze ! [ bardzo poważnej rozbieżności, która jest rozbieżnością trwającą w zasadzie od samego początku tego swoistego aliansu między Polską a Węgrami ]

  1. Węgrami rządzą Madziarzy ! a Polską rządzą żydo-chazarstwo !
  i stąd taka kolosalna rozbieżność polityczna .
  Węgry prowadzą politykę w interesie Węgier ! Polska jako kolonialny kraj prowadzi politykę w interesie światowej żydowskiej mafii [ USA Izrael ]

  Słowianie ! WĘGRY TO WOLNY KRAJ od wpływów żydowskiej mafii !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Orbán i Czapi o Ukrainie
 • Husky pisze !
  cytuje. [W 1953 r. został aresztowany i internowany przez ówczesne władze komunistyczne. ]

  Panie Husky ! widzę ze panu przez gardło nie może przejść słowo żyd !

  Prymas Stefan Wyszyński został aresztowany przez żydowskie władze komunistyczne !!!!!!!!! Trzeba pisać prawdę panie Husky !!!!!!

  Zacytuje jeszcze
  "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować"
  Roman Dmowski .

  UWAGA ten ostatni cytat nie dotyczy lewackiego żydostwa w Polsce !żyd lewak to bezpaństwowiec WRÓG TOŻSAMOŚCI SŁOWIAN !

  Jak lewackie żydy o sobie mówią ze są OBYWATELAMI ŚWIATA !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach..
  Stefan Wyszyński
 • Do @Jasiek 14:18:34
  panie Jasiek ! zaraz po wojnie nikomu nie zależało na zerwaniu koalicji z powodu Polski ! bo umowa koalicji była dla Stalina doskonała ! Stalin dostał praktycznie pół europy od USA !!!

  Przypominam że Rosjanie 1955 r wyszli z Austrii bo była umowa koalicji

  Apel ! nie robić ludziom wody z mózgu !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Profesor Żaryn i Powstanie Warszawskie-widziane z USA
 • Polska też ma dwie partie WOJNY ! PIS i PO
  PIS i PO to żydo-globalno-syjonistyczna gangrena która toczy Polskę !! to rasizm i nepotyzm w czystej postaci !!!

  Słowianie ! żądajmy prawa do wyrażenia własnych poglądów

  Referendum to jest najlepsze narzędzie do wyrażania poglądów

  UWAGA ! polityczne żydostwo od prawa do lewa ZABRONIŁO NAM POLAKOM WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE W REFERENDUM !

  PO i PIS to partie syjonistyczno-wojenne które dążą do WOJNY z Rosją

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Obie partie wojny
 • Czytam i oczom nie wierzę ! Polska republiką sowiecką ?
  Słowianie ! to tylko tania propaganda żydowska i szabesgojów !
  1. były ustalenia w Techeranie !
  2. były ustalenia w Jałcie !
  3. USA miała bombę Atomową !

  Więc przestańcie robić wodę z mózgu ludziom ! Stalin nie był głupi na tyle by rozpocząć nową wojnę z zachodnią koalicją by Polska stała się republiką radziecką ! i tak poprzez swoich żydowskich komunistów w Polsce Polska była CAŁKOWICIE w łapach Stalina ! dopiero po śmierci Stalina i Gomułki Polska poluzowała swoją zależność od ZSRR !

  Słowianie ! durnie głupole i żydo-propagandziści głoszą ze Polska miała być republiką ZSRR !

  Słowianie ! Pierwszy raz zachód sprzedał nas w 1939 r !
  Drugim raz zachód sprzedał nas w Techeranie i w Jałcie !
  Trzeci raz Jaruzelski sprzedał Polskę żydowskiej mafii !
  Czwarty raz Kaczyński sprzedał rząd dobrej zmiany żydom z USA !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Profesor Żaryn i Powstanie Warszawskie-widziane z USA
 • ONR powinna się skupić na wyborach i unikać prowokacji żydo-policyjnej !
  Unikać wszelkich prowokacji ze strony żydowskiej ! mniej marszów a więcej spotkań z Polakami na ulicach .

  przykład z Zielonej Góry !

  2006 r kandydat SLD Janusz Kubicki uzyskał w pierwszej turze 26%głosów a Posłanka Bukiewicz PO uzyskała 43 % głosów i ta dwójka kandydatów spotkała sie z II turze ! i jak myślicie kto wygrał ? wydawało się że posłanka z PO wygra II turę w tri miga ! i co się stało

  Kubicki z sld wygrał II turę i został prezydentem z 53 % poparciem !!!!!

  Co zrobił kandydat SLD Kubicki ? codziennie chodził po ulicach po deptakach rozdawał swoje ulotki programowe i rozmawiał rozmawiał rozmawiał z zielonogórzanami !!!! i wygrał !

  ONR-owcy to jest JEDYNA droga do ZWYCIĘSTWA !

  Prezydent Janusz Kubicki rządzi do dzis Zieloną Górą ! dodam ze rządzi bardzo dobrze ! bo wygrywa kolejne wybory jako kandydat niezależny w PIERWSZEJ TURZE !

  APEL do ONR ! mniej marszów a więcej rozmów na ulicach z Polakami !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  MARSZ NARODOWCÓW ROZWIĄZANY
 • Decyzja FATALNA ! Heroizm bezprzykładny !!!
  Słowianie ! czcijmy walczących i czcijmy ofiary tego powstania !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Lekcja 1944