Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ele

 • Wiemy już na pewno Zawisza Niebieski jest pochodzenia żydowskiego !
  Słowianie ! w sylwestrową noc w 2016 roku w Ełku zasztyletowano 21-letniego Daniela !!!! mordercami byli trzej muzułmanie nielegalnie przebywali w Polsce ! bo podobno zabrał nie płacąc puszkę Coli !

  Słowianie ! odzew w żydowskich mass-mediach był odzewem nienawiści do Daniela , bo był Polakiem i do tego białym !

  Słowianie ! jaki odzew był mediów żydowskich po zamordowaniu żyda Adamowicza ? sami widzieliście ZŁODZIEJA KILKUNASTU mln zł zrobili świętego i pochowano w kościele !!!! fuj !

  Słowianie ! w tych dniach unikałem tak zwanych polsko-języcznych stacji
  TV bo nie chciałem oglądać tego spektaklu obłudy i zakłamania żydowskiej propagandy !!!!

  POLSKA ZOSTAŁ ZAKNEBLOWANA przez żydowskich OKUPANTÓW !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Refleksje na spacerze po Gdańsku w czasie mszy pogrzebowej
 • Myślałem że generałom chodzi o politykę a tu o 200 zł WSTYD !!!!
  Słowianie ! z odrazą przeczytałem ten artykuł o generałach w polskiej armii miałem nadzieje że generałowie upomną sie o liczniejszą i lepiej uzbrojoną armie ,zamiast inwestować we wschodnia flankę a tu chodzi o 200 zł !

  Słowianie ! jestem zdruzgotany tymi generałami !!! co żydzi z nimi zrobili ? że im jest obojętnie że okupanci żydo-syjoniści pchają nas Polaków na wojnę z Rosją , na wojnę z Słowian z Słowianami !!!!
  Obrzydliwość !

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! chcemy żyć w pokoju z sąsiadami a nie wojować w interesie syjonizmu panowie generałowie !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Skandal! Generałowie żądają dymisji Błaszczaka!
 • Na szacunek sobie trzeba zasłużyć żydzi !
  żydzi ! szacunku nie można kupić !!!! ani go grozbą dostać !!!!

  NA SZACUNEK TRZEBA SOBIE UCZCIWIE ZAPRACOWAĆ !!!


  Ilość hejtu w internecie to skala nienawiści Narodu Polskiego do was żydzi !!!!
  Polacy was wręcz nienawidzą !!! wy na tą Nienawiść sobie uczciwie zapracowaliście żydzi ! i nie pomogą wam grozby pod adresem Polaków bo skala nienawiści do was żydzi będzie wzrastać !!!

  Apel do żydów ! oddajcie pokojowo władze zróbcie wolne wybory ! to wasza jedyna szansa !!!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! chcemy żyć w pokoju a nie wojować w interesie syjonu !
  Postępy tresury.
 • Ludzie !!! czy my już jesteśmy w domu wariatów ?
  Starzy mówią ze to przypomina im kult Stalina z 1953 r ! też na rozkaz społeczeństwo miało okazywać głęboki żal po śmierci Stalina ! a kto nie okazał głębokiego zmartwienia żalu był REPRESJONOWANY !!!!

  Słowianie ! i wtedy i dziś Polską rządzi żydowski zamordyzm ! kiedyś był to czerwony dziś jest syjonistyczny zamordyzm ! i wtedy i dziś organy represji na usługach żydostwa wyciąga ludzi z domów i wsadza do więzien , tylko dlatego że nie ulegli zbiorowej żydowskiej histerii i nie okazują żalu nad żydowskim złodziejem !

  Słowianie ! nie jednemu żydowi łza sie w oku kreci że wróciły dobre czasy zamordyzmu żydowskiego w Polsce [ 1945-56 ] gdzie Polaków zamykano pod byle pretekstem gdzie katowano i skazywano na śmierć

  Słowianie ! dziś syjonizm pokazuje swoje kły a są to kły wrogie Polsce i Polakom !!!!

  KTO OŚMIELA SIĘ KRYTYKOWAĆ SYJONIZM JEST FASZYSTA ! i podlega surowej karze !!! [ to polityka żydów na dziś w Polsce ! ]

  Słowianie ! żydo-syjonizm w Polsce postanowił rządzić Polską na bagnetach ! gaz pała prokurator i sądy to jest jedyna polityka okupacyjna wobec Polaków !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.  Polska Krajem Neutralnym ! chcemy żyć w POKOJU a nie walczyć w interesie syjonizmu !!!!!!!
  Nie wolno głośno mówić! (Chyba, że cyrylicą)
 • Do @kula Lis 68 09:21:25
  Panie Kula lis ! trafił pan w sedno mówiąc ze [Plusem w tej sprawie jest to, że wrogowie i zdrajcy uświadomili sobie, że nawet mając swoich kumpli u władzy i w sądach nie będą bezkarni ] koniec cytatu.

  Stąd tak sracza wśród żydostwa w Polsce ! bo sobie uświadomili że nóż też jest doskonałą bronią !!!! i od dziś żydostwo okupujące Polskę będą sie odwracać na ulicy kto za nimi chodzi ! [ jak w ogóle odważą sie wyjść na ulice miast bez obstawy mosadu ! ]

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! ścierwa żydo-ukraińskie chcemy żyć w pokoju a nie walczyć za syjonizm !!!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  "Eksperci"
 • Po co wam akademickie spory jak kiedy i dlaczego !
  Ważne jest ze Polska i Polacy Słowianie pozbyli się śmiertelnego wroga

  jakim był Adamowicz ! bo to był lewak żyd bezpaństwowiec który nienawidził wszystkiego co Polskie i robił WSZYSTKO by zniszczyć naszą Tożsamość naszą Słowiańską Kulturę ! on do tego był pierwszy zawsze w forpoczcie by rozsadzać Polskę od środka ! wyjątkowa odrażająca figura z tego żyda była !

  UWAGA ! ulubieńcy pochodzenia żydowskiego prezydenci miast dostali lub sie proszą o ochronę osobistą ! widać ze żydostwo wali w spodnie ze strachu przed Polakami i to mimo ze Polacy są najbardziej rozbrojonym narodem w świecie ! podobno reżim
  reżim Łukaszenki 7 sztuk broni na 100 mieszkańców !
  reżim Putina 7 sztuk broni na 100 mieszkańców !

  a w Polsce ? 1,3 sztuk broni na 100 mieszkańców ! a przecież mamy w Polsce demokracje i wolność ?

  Słowianie ! teraz widać jak panicznie się boja Polaków nasi okupanci żydowscy to widać i słychać w żydowskich mass-mediach !!! idę o zakłada że teraz będą prosić żydów z USA by w Polsce stacjonowało kilkadziesiąt tyś żołdaków z żydo-NATO by każde miasto każdy żyd w mieście miał ochronę przed Polakami !!


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! PRECZ z żydo-NATO w Polsce !!! chcemy w spokoju żyć a nie wojować w interesie światowego syjonu !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
  "Eksperci"
 • Słowianie ! Nie dajmy się ogłupiać żydowskiej propagandzie !
  Słowianie ! żyda zabili wielki ajwach ! Polaka zaszlachtowali nożem i nic jeszcze wmawiali ze sam sobie winien !
  Sylwestrową noc w 2016 roku w Ełku zasztyletowano 21-letniego Daniela.
  trzech bandytów muzułamanów zaszlachtowało Polaka bo sie podobno stawiał w barze to Tunezyjczyk zadał Polakowi ciosy nożem, które okazały się śmiertelne !

  Po śmierci 21-latka w Ełku wybuchły zamieszki, w wyniku których zatrzymano łącznie 36 osób podejrzanych m.in. o rzucanie kamieniami, petardami i butelkami w policyjne radiowozy, funkcjonariuszy oraz bar
  a żydowskie mass-media w Polsce Polaków gnoili przez kilka dni !!!

  Apel do Polaków ! nie oglądajcie tego marnego teatru żydowskiego w mass-mediach na temat Adamowicza, bo Adamowicz to lewak i zwykły złodziej marny aferzysta i wróg Polski i Polaków który nienawidził Polski Narodowej Słowiańskiej !! to zwykły żydowski lewak !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! precz z żydo-NATO

  ~
  Zabójstwo prezydenta Adamowicza.
 • Do @interesariusz z PL 10:07:45
  Słowianie ! interesariusz z PL pisze [ Polacy tym się różnią od innych narodowości, iż nie uznają faktów. Dyskusja z Polakiem to jak kopanie się z koniem. Zupełnie bez sensu. ] koniec cytatu .

  Słowianie ! ja się spytam interesariusza z PL o jakich polakach myśli ? tych swoich żydowskiego pochodzenia ? czy o Polakach Słowiańskiego pochodzenia ? interesariusz pl piszesz zbyt abstrakcyjnie !!!! tak
  klasycznie po żydowsku czyli zwalić winę na inną nacje by ochronić swoją żydowską !

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! precz z żydo-NATO !!!!!!  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Archetyp pijaka
 • Do @Oscar 07:30:29
  Panie @Oscar ! wiele wiele lat byłem zwolennikiem orkiestry Owsiaka !
  dawałem pieniądze do puszek i ? i tera jestem przeciwnikiem Owsiaka bo cwaniak tak z cicha pęk zaczął zapraszać na swe spędy Woodstock
  polityków z Platformy Obywatelskiej ! Buzek Balcerowicz i wielu innych polityków liberałów-lewackich żydowskiego pochodzenia ! by bawiącą sie tam młodzież pozyskiwać do lewactwa żydowskiego które ma za zadanie niszczenie państw Narodowych i ich kultur !

  Panie @Oscar ot tego czasu Owsiak dla mnie nie istnieje ! co do Caritasu ma pan całkowitą racje !!! to jeszcze gorsza instytucja która praktycznie nie rozlicza się wcale !!!!

  WOŁAJMY GŁOŚNO !
  Polska Krajem NEUTRALNYM ! przyjazna sąsiadom żyjąca w pokoju !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Owsiak wielkim dobrodziejem jest! Kropka!
 • Prezydent żydów i ukraińców Andrzej Duda zwany Juda powiedział !
  prezydent Duda przeszedł samego siebie wczoraj mówiąc że !!!! prezydent Adamowicz był Wielkim człowiekiem był Wielkim politykiem koniec cytatu .

  Słowianie ! prezydent Gdańska to tylko był wielkim cwaniakiem i dobrym złodziejem który miał ochronę w żydowskich sądach w Polsce i ochronę żydowskiej mafii w EU ! i dlatego czuł że jest praktycznie BEZKARNY !
  i to go zgubiło bo przestał być ostrożny ! to tyle o tym wielkim cwaniaku żydowskim.

  Słowianie ! od wczoraj Polacy nie mogą sie swobodnie wypowiedzieć bo
  okupanci żydowscy w Polsce wbrew prawu ZABLOKOWALI wypowiedzi
  Polaków ! w tym okupowanym kraju swobodnie mogą sie wypowiadać TYLKO ŻYDZI !!!!

  No to katują Naród Polski od rana do nocy żydowską bufonadą ! kłamliwą nadętą teatralną formą wypowiedzi na temat żyda Adamowicza

  mówię wam MDŁO SIĘ ROBI o tej prymitywnej żydowskiej nadętej propagandy !!! i jak to mawiają rosyjscy bracia i ŚMIESZNO i STRASZNO !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.  Polska Krajem Neutralnym ! przyjazna sąsiadom Precz z żydo-NATO
  Archetyp pijaka
 • Kiedyś dawałem na Owsiaka ! dziś NIE !!!!!!!!!
  Ale jak cwany lewak zaczął zapraszać żydów z Platformy Obywatelskiej na Woodstock to mi się oczy otworzyły i od tego czasu jestem zoologicznym przeciwnikiem Owsiaka i jego orkiestry !

  Owsiak to tuba międzynarodowej mafii ! bo ma niebywałe poparcie żydowskiej mafii w Polsce ! przykład . kilka lat temu nie było komu poprowadzić orkiestry w mieście !!! nie było zapału i nikt się nie kwapi i na raz z mass-mediów w mieście od lewa do prawa podniósł sie krzyk że jak to nikt nie chce poprowadzić Orkiestrę Owsiaka !? raz dwa odgórnie ustalono kto ma być w komitecie Orkiestry i raz dwa trzy przy pomocy miejscowych mass-mediów orkiestra Owsiaka sie odbyła ! i do dziś te same gęby żydowskie w mieście co roku organizują orkiestrę Owsiaka ! [ służbowo ]

  Słowianie ! orkiestra Owsiaka to nie jest oddolna inicjatywa ! to z góry sterowana kontrolowana Orkiestra by prać brudne pieniądze ! bo te kupowane serduszka są poza kontrolą a na tych sprzedawanych serduszkach są największe pieniądze by latem móc ogłupiać młodzież lewactwem i „Róbta co chceta” !

  ze skarbonek dzieci mogą w porywach uzbierać 2 -5 mln zł !! reszta to pralnia !!! a co roku orkiestra pobija rekordy zebranych pieniędzy widać i czuć ze lewactwo w Polsce potrzebuje na swoją działalność coraz więcej forsy ! i dostaje zagranicy !!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Powracająca fala nienawiści
 • Totalna Cenzura na portalach żydowskich w Polsce !
  Bracia Słowianie ! zablokowanie wypowiedzi na portalach to oznaka że okupanci żydo-chazarscy dokładnie wiedza co o nich mylimy ! i dlatego profilaktycznie ZABLOKOWALI możliwość swobodnej wypowiedzi na temat żyda Adamowicza !!! nie lubią krytyki ?

  Co do Adamowicza to tak po ludzku nie żal mi go !!!! mówię prawdę !!! bo to żydowski lewak i w śmiertelny wróg Słowian i Polski Słowiańskiej
  to on był w forpoczcie ściągania do Polski i Gdańska dziczy murzyńsko
  muzułmańskiej by Naród Słowian zgnoić rozmyć !

  Jeszcze jedno spostrzeżenie ! niedawno w Polsce troje muzułmanów [ nielegalnie przebywający w Polsce napadło na Polaka i go nożem zabili raczej zaszlachtowali !!!! i jak reakcja była żydowskich mass-mediów ?

  1. że nie odpowiednie się zachowywał !
  2 że sam sobie winien bo się stawiał !
  3 że to ociera się o rasizm i tym podobne brednie żydo-lewackie !


  Słowianie ! jaka reakcja mas-medów żydowskich w Polsce i w świecie na zamach na żyda Adamowicza ? sami widzicie !!! żydostwo z lewa !żydostwo z prawa ! żydostwo od kościoła zawyło !! zawyło okrutnie !
  ajawaj aj waj zamach na żyda w Polsce aj waj aj waj !!

  TO SIE NAZYWA PODWÓJNE STANDARDY ! inne dla żydów inne dla Polaków


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Powracająca fala nienawiści
 • Do błazna @GPS 14:13:03
  Podaj swoje argumenty że ja pisałem o mafii lekarskiej fantasmagorie !
  masz argumenty ?????? jak nie masz to mord... w kubeł i wypierdala.. do Izraela komiku !!!!!

  Ty się GPS marnujesz tutaj ! ty jako kabareciarz to na jarmarkach w Izraelu gawiedz możesz zabawiać ! w Polsce to tylko powietrze Polakom zabierasz !

  Polska jest od 1990 r OKRADANA przez żydowska mafie rasowo plemienną


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Chore szpitale, chorzy ludzie...
 • uderz w stół to żyd o nicku @GPS 00:54:44 się odezwie !
  Słowianie ! żyd o nicku @GPS zamiast udowodnić mi i internautom że ja się mylę co do mafii lekarskiej to co zrobił ten prymitywny żyd GPS silił się na marny zydowski kabaret !

  APEL do żyda o nicku @GPS ! chętnie wysłuchamy rzeczowych argumentów o mafii lekarskiej !! a nie twoich prymitywnego kabaretu !

  żydzie @ GPS ! podaj konkretne argumenty ze jest inaczej niż napisałem o złodziejach żydowskich w służbie zdrowia !!!!!!! CZEKAMY !!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Chore szpitale, chorzy ludzie...
 • Co żydzi ? 755 wejść i żadnego komentarza ???? co jest z wami !!!!!
  Wy żydzi lubicie żyć w kłamstwie ! oszukujecie siebie i nas że niby mamy wolność w Polsce ! a mamy rasistowski żydowski zamordyzm !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Synowie Świętego Ludwika
 • Każdy człowiek ma prawo oprócz Mateusza Piskorskiego !
  http://m.neon24.pl/8d00ce4a97837be3bab57ff8336cdfa7,20,0.jpg

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Synowie Świętego Ludwika
 • Polacy sa okradani przez żydowską mafie lekarską !
  Ile by nie włożyć pieniędzy w służbę zdrowia to lekarze ROZKRADNĄ !

  Na jedną wizytę u lekarza , lekarz wpisuje 6 lub wizyt jak żyd lekarz jest bezczelny i bez wstydu to wpisze i 8 wizyt ! skąd wiem ? pacjenci mają w wgląd w internecie na swoje leczenie i masowo zgłaszają do MZ że nie brali takich leków czy nie brali takich zabiegów jakie mają zapisane w karcie do MZ
  TO KRADZIEŻ !!!! i praktycznie bezkarna bo żyd z MZ żyda kryje

  i dlatego służba zdrowia w Polsce GNIJE ! ile byśmy nie włożyli w tą żydowska służbę zdrowia to ta forsa zostanie rozkradziona !!!!

  Słowianie ! i komu to przeszkadzało jak lekarz pracował na godziny i miał zapłacone za godziny pracy !

  Słowianie ! żydowskie rządy zawsze są to rządy złodziejskie ZAWSZE i dlatego żydzi są najbardziej znienawidzeni na świcie !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach !
  Chore szpitale, chorzy ludzie...
 • Kto pamięta ruch Oburzonych ?
  Ten oddolny ruch Oburzonych został skutecznie uciszony !!! a kto dostał się do władz ruchu Oburzonych ? czy nie czasami Kukiz ?

  Moje skromne zdanie ! Kukiz 15 strata czasu w sejmie , słusznie pisze pan Janusz Sanocki że w tym ruch nie było ŻADNEJ DETERMINACJI !!!
  coś tam bąknęli na mównicy i na tym poprzestawali !

  Kukiz to nie Katon który każde przemówienie kończył [ „Poza tym uważam, że Kartaginę należy zniszczyć”]

  Każdy kukizowiec w sejmie każde swoje przemówienie powinien kończyć

  [ POLACY TO NAJBARDZIEJ BEZBRONNY NARÓD W ŚWIECIE ]
  [ KONTROLA OBYWATELI NAD SĄDAMI ]
  [ JEDNOMANDATOWE OKREGI WYBORCZE TO DEMOKRACJA ]
  [ KONTROLA OBYWATELI NAD SĄDAMI ]
  Kukiz 15 to moim skromnym zdaniem to jeszcze jedna partyjka kontrolowana przez służby syjonistyczne !

  Apel do partyjek zwanych prawico-patriotycznie w Polsce !!!!!!!!
  JEŻELI SIĘ NIE ZJEDNOCZYCIE W JEDEN BLOK na wybory do sejmu TO BĘDZIE ZNACZYĆ ŻE JESTEŚCIE KONTROLOWANI PRZEZ SŁUŻBY syjonistyczne ! to was ostatni sprawdzian !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Cyrk bez jednego artysty
 • Informuje ! na wschód od Bugu to RUŚ !!!
  Obecne granicy Polski są IDEALNE !!! to granice Polski PIASTOWSKIEJ !
  Stalinowi trzeba dziękować za obecne granice Polski ! i ja mu dziękuje .

  Apel do żydostwa ! jak wam coś nie pasuje to wypierdala.. do Izraela !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
  Putin - Tusk
 • Co mi powiecie że Polacy tak się wzbogacili ?
  1993 roku 2,4 mln zł ~
  2018 roku 126 ,4 mln zł zebrano na Owsiaka ?

  Moje skromne zdanie to czystej wody światowej mafii pralnia pieniędzy .  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
  Czy Owsiak i jego WOŚP to słupy WSI...?