Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Sol

 • @adevo 22:32:02
  Dają sobie buzi? Dają.
  Autor muzyki mówi:

  "Hallelujah nie jest hołdem składanym osobie czczonej, idolowi, czy jakiemuś bogu, ale hallelujah orgazmu"

  więc może już przestań, ok?
  W katedrze w Montrealu uczczono orgazm homoseksualny!
 • @adevo 20:10:11
  ...i w tym "artystycznym" tańcu muskają się ustami. Daj spokój trollu. Rzecz jest oczywista.
  W katedrze w Montrealu uczczono orgazm homoseksualny!
 • Opara
  Pod innym artykułem Opara odezwał się dokładnie w ten sposób jaki kilka dni temu krytykowałem:

  1. ogólnikowy
  2. grzecznościowy
  3. nie zainteresowany
  4. nie odnoszący się do meritum
  5. opluty mówiący o deszczu

  Zachowanie między głupiutką kandydatką na miss, botem, a spławiającym pracownikiem call center. w sumie to właściciel tej strony pasuje do Ruszkiewicza wdającego się w długie i niemerytorycznie dyskusje z trollami. Ludzie chorzy psychicznie albo ustawka. Jeśli ustawka to w imię czego? Nabijania oglądalności? Tego przecież nikt nie chce czytać. Ten portal to jest miejsce które Normalni kometują słowami "zabłądziłem w Internecie". Świetny sposób spędzania czasu sobie znaleźliście.
  Kamińskiemu dla odświeżenia pamięci
 • EJECT! EJECT!
  Pod jedną z poprzednich notek napisałem, że wykazuje Pan cechy głupca, ponieważ nie poznał się na lekceważącym podejściu Opary do tego portalu i własnym ciałem próbuje to jakoś ratować. Zastanawiałem się czy nie za ostro, ale teraz widzę, że Pan pracowicie wylicza intrygi jakiegoś trollika w nadziei, że król i lud zawołają: Spirito Libero miał rację! Nawet ślepy widzi, że ma Pan rację.
  Niech Pan wreszcie wyciągnie elemenatarne wnioski. Wiedzę już Pan posiadł.
  **
  Na świecie nie dzieje się nic godnego skomentowania? Nie szkoda czasu na takie bzdury? Kurcze, ja kilku forom już w życiu podziękowałem gdy zdałem sobie sprawę, że szefostwo mi nie odpowiada, że forum przyciąga matołów i mnie męczy. Żałoba trwała przeważnie całe 2 dni. :)
  A Pan się zachowuje jak bita i maltretowana żona.
  To jest jakieś uzależnienie?
  **
  Śmiało. Niech Pan wreszczcie to wydedukuje. Opara albo nie ma kompetencji intelektualnych albo tylko grał. Ja obstawiam, że n24 jest jakimś projektem biznesowym albo tubą służb, ale okazał się twórcom niepotrzebny i przypadkiem przyciągnął trochę wartościowych publicystów. Szef nie bardzo wie co z tym zrobić, ma to trochę w nosie, dlatego ignoruje trolli. Te trolle go ani ziębią ani parzą. W moich oczach ta nieszczerość, niejasność i brak zdecydowania są dyskwalifikujące.
  Mind Service dla odświeżenia pamięci
 • @Sol 21:55:49
  ...a tym samym oszczędza czas zmarnowany na życie złudzeniami. :)
  Kogo promuje Kamiński na fejsbukowym profilu NEon 24
 • to dobrze
  Panie Ruszkiewicz. Lubię Pana czytać od czasów gdy jeszcze nie było tego neona, ale z przykrością stwierdzam, że wykazuje Pan cechy głupca. Głupotą jest tak długie marnotrawienie energii na przedsięwzięcie nierokujące dobrze od samego początku, a takim jest Neon 24. Nie wiem jakie motywy ma ten cały Opara, ale generalnie od zawsze sprawiał wrażenie palącego głupa.
  Na tym portalu wiecznie są jakieś dziwne problemy, walka z jakimiś durnymi prowokatorami, głupie rozmowy i podchody. Szef zagląda rzadko i reaguje jakimś tekstem godnym rzecznika prasowego albo polityka: "drodzy czytelnicy, sprawę wyjaśniamy, apeluję o spokój".
  Pan się przejmujesz, że profil neon24 na FB prowadzi jakiś aparatczyk pisowski spamujący linkami na gadzinówki?
  A czym tu się przejmować. To dobrze. To pokazuje gdzie szef ma Pana, czytelników i deklarowane idee.
  Kogo promuje Kamiński na fejsbukowym profilu NEon 24
 • żenada
  Ten artykulik jest tak ostentacyjnie propagandowy, że wypadałoby go przeczytać głosem lektora kroniki filmowej z lat 50. Zastanawiam się tylko po co to powstało? Czy piszący to troll chce napsuć komuś krwi? Portal Wolne Media też zamieszczał próbki kału w ramach pluralizmu, ale powoli już się z tego wycofuje. Jak wygląda kał, każdy wie. Ludzie przychodzą po informacje, coś świeżego, odkrywczego. Po co to ozdabiać próbkami kału? Po co dyrektor tego cyrku ściąga tu pajaców, po co ktoś z nimi dyskutuje? Wy pijani jesteście czy macie demencję?
  Ludzie, uciekać, zakłądać bloga na WP i byle gdzie, bo ten Neon zawsze był i będzie ścierwem robiącym nadzieję.
  Bandyterka Iranu
 • @Sol 22:47:39
  tzn. Rosja strzelała na sztuki, a USA na setki (w Iraku, w Libii).
  Hipersoniczny Iran?-widziane z USA
 • Orwell
  Uczczenie wydarzenia w przeszłości w formule teraźniejszości. Wszystko jasne.
  Piszą historię od nowa - 12.07.2019.
 • koszty
  Pocisk hipersoniczny jest zbyt kosztowny aby nie przenosić głowicy niekonwencjonalnej. Generalnie pociski są drogie. Nawet głupia haubica w kilka minut wystrzela dobrą pensję.
  W zasadzie tylko USA stać na rozrzutność w postaci wystrzeliwania pocisków samosterujących w wojnie konwencjonalnej. Rosja to robiła niedawno w Syrii, ale bardziej aby zademosntrować skuteczność swoich pocisków na wypadek wojny jądrowej.
  Hipersoniczny Iran?-widziane z USA
 • @Hades 11:17:44
  "Mój pomysł a w zasadzie propozycja jest taka aby technicznie całkowicie usunąć blogerom narzędzia do:
  - usuwania jakichkolwiek komentarzy
  - banowania"

  Świetny pomysł! Każdy poważny publicysta dosłownie marzy aby byle anonek w Internetu mógł pod jego tekstem zostawić kakę wg. własnego uznania. To będzie nie tylko "wolność", ale ćwiczenie w kierunku stania się mistrzem Zen. ha haha ha. Ja takie Zen przerabiałem na niektórych forach mając świadomość, że admin tylko czeka na pretekst na bana, ale pozwala na chamstwo wobec mnie. Robiłem to świadomie czerpiąc satysfakcję z paniki jaką wyływały moje komentarze, że jakieś duszyczki przez mnie błądziły i lokalny cieć miał problem z utrzymaniem duszyczek w ryzach. Jednak trzeba też pomyśleć o własnym zdrowiu i efektywnosci takiej działalności. Szkoda energii na szarpanie się ze śmieciem ludzkim.
  Podziękowania
 • bezsensowana działalność
  Dawno, dawno temu widziałem Pańskiego bloga, bodajże na Interii. To było OK. Natomiast w komentarzach na tym portalu dziwnie się Pan zachowywał. Te puste rozmowy z najgorszymi łajzami, jałowe przekomarzanki przypominające retoryką flirt. Pan sobie wbił do głowy, że trzeba być cierpliwym, sprawiedliwym, wyrozumiałym, ciągle patrzeć na świat z dystansem? Mi to wyglądało na znieczulenie po 3 piwkach. Wdawanie się w paplaninę z trollami nic nie dało. Dostał Pan w końcu kopa i jeszcze za to podziękował. Niebywałe.
  Wartość tego portalu jako platformy społecznościowej jest żadna, bo ten portal NIE TWORZY społeczności. Ja tu zaglądałem na kilka blogów i tyle. Te blogi mogą być równie dobrze postawione na wordpressie. Po co ta Pańska wyrozumiałość? Żeby nie zrażać jakiegoś psychopaty? Pasywną postawą zraził Pan wartościowych ludzi, a na pożegnanie jeszcze odblokował korek od szamba.
  Gwiżdżę na Pańską wzniosłość, bezjajeczną klasę i opanowanie.
  Podziękowania
 • zero
  Bartosiaka intensywnie promowała armia trolli spamując fora tekstami "posłuchaj Bartosiaka, jaki on mądry", "a tu nowy Bartosiak: link". Bartosiak to miernota która agitowała za kupowaniem okrętów podwodnych z pociskami samosterującymi - potrzebnymi Polsce (kraj bez prawa do broni ABC) jak 5 kołu u wozu.
  Odpowiedź ruskiej agentki-widziane z USA
 • gwiazdki
  Pan Rękas to jeden z tych blogerów których teksty czytam w ciemno, bez względu na liczbę gwiazdek.
  Degrelle a sprawa polska
 • bolszewicy
  Niczym niepoparte zarzuty dotyczące agenturalności, zdrady itd. to podstawa każdego zamordyzmu. Tak apropos. Po 3 latach Piskorski wyszedł z więzienia i zapowiedział wszczęcie procesów wobec "dziennikarzy" którzy nazywali go rosyjskim agentem. Piskorski zwrócił również uwagę, że o ile w latach 90 służby jeszcze siliły się na podrzucanie narkotyków, wrabianie w kryminał itd. to teraz już przeszły do metod stalinowskich, np. Piskorskiego zwyczajnie oskarżono o głoszenie niedopowiednich poglądów.
  Która partia w Polsce to ruska agentura?
 • Topol M
  Gadowski w swoim nieudolnie skrywanym żydofilstwie przypomina mi trochę Ziemkiewicza. W tym sensie, że on niby się od żydostwa dystansuje, ale faktycznie to je wspiera na różne sposoby. np. jak Gadowski wyjaśnia zatrzęsienie żydowskich oligarchów w Rosji? A no tym, że to wredni Rosjanie udają Żydów aby infiltrować Izrael. Czasem Gadowski paple rzeczy poniżej wszelkiego poziomu, np. krzyczy, że w Kaliningradzie stacjonują rakiety Topol i niech polskie służby coś z tym zrobią. Jeszcze się chwali, że on to upublicznia jako pierwszy, bo ma dościa z pierwszej ręki. Niezorientowanym wyjąsniam: Topol to bardzo droga rakieta międzykontynentalna - stacjonuje w głębi Rosji a nie na granicy. Gadowski ma na koncie dużo takich "wpadek", przekierowań uwagi, mataczenia. To takim jak on zawdzięczamy obecne położenie Polski.
  Mariusz M. Kolonko pozywa Polskie Radio i W. Gadowskiego!
 • dno
  Trudno nawet polemizować z tym bełkotem. Zmarnowałeś mi gościu 30 sekund życia.
  KAMIŃSKI kwiatek do kożucha?
 • kibicowanie
  W Rosji są 2 stronnictwa: żydowscy liberałowie i stronnictwo rosyjskie. Ci którzy uczestniczą w nagonce na Rosję, życzą zwycięstwa liberałom. W Polsce to kibicowanie jest bardzo czytelne.
  Przepychanki na rozprawie Mateusza Piskorskiego
 • komusza szpiegomania
  Na Zachodzie powoli buduje się komuszy totalitaryzm, a walka z urojonymi "rosyjskimi szpiegami" to jedno z jego narzędzi. Gdy PIS został przyłapany na spiskowaniu z żydostwem przeciw Polsce, to jak reaguje? Oskarża Konfederację o "prorosyjskość". Gdy ABW przetrząsała CEP Mossakowskiego, to w Niezaleznej trąbili, że oto uderzono w gniazdo rosyjskiej agentury. W USA od dawna jest narracja medialna o tym, że Trumpa zainstalował Putin. Rosja podważa "jedność" NATO, rozbija Unię Europejską itd. Bełkot bez dowodów. A gdy taki Soros jawnie prowadzi antyeuropejską kampanię, w Polsce finansuje KOD, gdy bezczelnieje V kolumna ukraińska w III RP, to nagle ci łowcy agentów nabierają wody w usta.

  No i kończy się na tym, że mafia od SKOK, Amber Gold, kamienic itd. żyje jak pączki w maśle, Izraelczyk Johny Daniels robi za szarą emiencję, a ABW trzepie narodowców. Jakim bydlakiem trzeba być aby tego nie rozumieć?
  Przepychanki na rozprawie Mateusza Piskorskiego
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:53:55
  Apel bez sensu. To nie jest naiwniak ale troll. Rozumiesz co to znaczy troll? On pisze celowo aby podnieść ciśnienie osobom przeciwnym jawnej niegodziwości. Niech się lepiej ogarnie admin tego portalu.
  Przepychanki na rozprawie Mateusza Piskorskiego