Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Sol

 • @GPS 00:14:07
  Opinię swoją opieram na podstawie rozmów z typowymi libertarianami. Oni kładzą przeważnie akcenty na wolny handel, o bankowości mówią rzadko. Temat bezpieczeństwa kraju w kontekście potencjalnej blokady i nacisków politycznych u nich przeważnie nie istnieje. Stąd np. trudno zainteresować ich tematem niszczenia polskiego rolnictwa, bo skoro ono ma problemy "to się nie opłaca".
  Moi znajomi libertarianie twierdzą też, że dumping nie działa. Na uwagę, że dumpingiem można zniszczyć kapitałochłonny przemysł konkurenta i przejąć rynek, odpowiadają wzruszeniem ramion. Nie zastanawiają się nad kosztami wejścia na rynek w branzach najbardziej kapitałochłonnych, np. procesory, silniki, turbiny. Te branże są wspierane i monopolizowane przez mocarstwa, więc naiwne otwarcie na ich konkurencję oznacza zdanie się na politykę tych mocarstw.
  Wielu libertarian wierzy, że kapitał nie ma narodowości.

  Plus dla libertarian to
  - konsekwentny sprzeciw dla cenzury
  - obrona prawa do posiadania broni
  - niechęć do narzucania lewactwa obyczajowego

  A co do Żydów, to oni wkręcają się wszędzie aby mieć rękę na pulsie. Znam to z autopsji gdy w lokalnym stowarzyszeniu miejskim 3 z 20 członków przyznawało po jakimś czasie "pochodzenie", a 2 wyrażało skrajny filosemityzm. W kraju gdzie ponoć nie ma Żydów.
  Pierwszy przykład takiego działania jakie poznałem to Alex Jones zbanowany przez reżimowe media, ale bardzo proizraelski. nawet ruch NWO potrafi sympatyzować dzieki temu z jednym z liderów NWO.
  "libertarian" mających ogromny sentyment do państwa Izrael i wmawiających, że to praeie społeczność wolnościowców, też spotykałem. Takimi "smaczkami" przejmuje się całe religie, państwa, ideologie.
  Sytuacja jest nadzwyczajna!
 • Braun
  Braun odmówił delegalizacji masonerii powołując się na wolnościowe zapatrywania, a chce penalizować samą formę stosunku seksualnego?
  To nie pederaści są naszym problemem
 • @Oracz 08:22:20
  Raczej nie, a przynajmniej nie tak prosto. Można skłonić biseksualistę aby nie unikał homoseksualizmu, ale to jest nadal wąska promocja. Kiedyś homo starali się żyć jak hetero z powodu presji społecznej, ale byli nieszczęśliwi. W odwrotną stronę to działa identycznie.
  Promocję homo należy traktować w aspekcie promocji LGBT, tzn. ogólnej promocji porypizmu, a nawet szerzej - bo multi kulti też tu ma znaczenie. To jest po prostu celowe niszczenie kultury przez reżim.
  Za to wśród kolonistów na Zachodnim Brzegu hoduje się nacjonalizm i robi po 3, 5 dzieci. Dba się też o poziom edukacji. Władcy świata będą błyszczeć na tle morza splugawionego g ludzkiego niezdolnego nawet do założenia rodziny, mulatów pół analfabetów, myślicieli którzy w życiu przeczytali tylko koran itd.
  Sytuacja jest nadzwyczajna!
 • hurtem
  Pan GPS słusznie reaguje na radykalizację "gejów". To już nie jest ochrona praw homoseksualistów, ale odgórne, siłowe wprowadzanie ideologii w której gej jest świętą krową systemu.

  ***

  Oczywiście gejów nie jest 15% jak tu ktoś próbował przekonywać, ale znacznie mniej. Wiele organizacji lubi nadymać swoją siłę, liczbę demonstrantów itd. Nawet propagatorzy LGBT podawali kiedyś max. 5%. Teraz jest wg. nich 15%. A czemu nie 80% albo 130%?

  ***

  @Ajranek. W latach 70 były naloty na kluby gejowskie, a w latach 50 były poważne opresje, np. więzienie. Wtedy było co innego.

  @GPS

  Zachód uwielbia nakładać sankcje, czasami wręcz mordercze. Wschód pewnie też by nakładał gdyby miał dobry system egzekucji (Rosja albo Chiny mogą najwyżej zamknąć swój rynek, ale nie mają możliwości aby zabronić 2 państwom handlować ze sobą).
  Amerykanie w Iraku tymi sankcjami zrobili to co Stalin w czasie Wielkiego Głodu (na YT M.Albright mówi, że wymordowanie pół miliona dzieci tymi sankcjami było OK). Powiedz libertarianowi, że trzeba dbać o zachowanie częściowej samowystraczzalności żywnościowej Polski, to Cię wyśmieje.

  Hasła libertarianizmu są generalnie słuszne, ale ruch ten dodaje kilka postulatów - delikatnie mówiąc - naiwnych w obliczu panoszącej się oligarchii tworzącej de facto ukryte państwo. Libertarianie torują drogę wielkiemu kapitałowi myśląc, że to "tylko" kapitał a nie państwo. Stąd u libertarian bezwarunkowe poparcie globalizacji, umów typu TTIP itd. Jeśli jakieś państwo widzi, że Żydzi za pomocą fabryki dolarów w FED wykupują wszystko co się da i odmówi im sprzedaży, to libertarianin to potępi jako brak wolności. Libertarianin myśli, że wspierając "wolny handel" popiera anarcho-kapitalizm, a w rzeczywistości popiera budowę ponadnarodowego państwa. Po prostu oligarchom za ciasno już w jednym państwie i sobie polikwidowali taryfy między województwami. Niedługo zaczną likwodować szkoły, a potem policję i sądy, a liberterianie będą cieszyć się, że wreszcie policja jest prywatna. Tylko, ze nie będzie to ten mityczny anarchokapitalizm, ale de facto państwo z niewidzialnymi barierami.
  Jak z tym Facebookiem. Tylko Żydów mających dostęp do banku centralnego stać na linie kredytowe aby małe startupy windować do poziomu wielkich korporacji. Gdzie są bezpośredni konkurenci Facebooka? W innych blokach geopolitycznych. Jeśli libertarianie apelują o zniesienie barier w handlu zanim usunie się prywatne monopole na banki centralne, to coś z tą żydowską inspiracją ich ruchu jest na rzeczy.
  Sytuacja jest nadzwyczajna!
 • @RAM 22:47:22
  Zdaję sobie sprawę z nakładów pracy, i że ten blog jest pro bono publico. Pomyślałem, że "mirror" tekstów na jakimś wordpressie byłby dobrym zabezpieczeniem. Rzuciłem szeptem hasło i teraz stoję pod tablicą. Ładnie się wkopałem. Pomyślę o tym!
  Oto do czego służy «gender-lek» Tryptorelina...
 • @Zawisza Niebieski 13:03:03
  "Ale jak najbardziej 12-15 lat dzieci powinny znać zasady antykoncepcji, rozpoznawanie ciąży. W Polsce zdarzają się przypadki ciąży w tym przedziale wiekowym. "

  Jakie dzieci współżyją w wieku 12-13 lat i zachodzą w ciąże. Patologia tylko. Szkoła powinna prostować patologie, a nie dodatkowo podsycać podniecenie. My - NORMALNI - chronimy nasze dzieci przed zboczeńcami np. na czatach w Internecie, a Wy - PATOLOGIA - chcecie już 12 latki uczyć "negocjowania odbywania stosunku" i zmiany płci za plecami rodziców. Tfu!
  Gorzej jak zezwierzęcenie! – To bestializacja.
 • @RAM 23:22:39
  Niektórzy autorzy kanałów na YT informują widzów o istnieniu kanału rezerwowego, np. na innym portalu. W razie gdy wyskoczy error 404, od razu można urządzić zbiórkę w miejscu awaryjnym. Dzięki temu nie traci się zasięgu i czytelników, a to warto przemyśleć, bo wyszukiwarki już cenzurują wyniki i w razie czego tak łatwo nie odnajdziemy się.

  Czy teraz wyraziłem się wystarczająco jasno? Proszę nie odpowiadać szybciej niż Pan myśli. Wcześniejszą impertynencję złoże na karb Pańskiego zmęczenia.
  Oto do czego służy «gender-lek» Tryptorelina...
 • bełkot
  Wydatki wojskowe Niemiec są porównywalne z rosyjskimi. Niemcy to jedno z wielu państw NATO. W sumie NATO wydaje na zbrojenia ponad blilon dolarów. Po co?
  Co to za nowomowa w tym artykule "wiarygodność wobec NATO". Biedna kobieta pisząca ten słowotok w ogóle rozumie co pisze? Z kim ma NATO wojować, z imperium galaktycznym? Co was tak kanalie ciśnie aby świat zazbroił się na śmierć? Tfu!
  Niemieckie wydatki na obronność – narastający problem w NATO
 • zabezpieczenie
  Panie RAM! Nie chcę tutaj podważać wiarygodności portalu neon24, ale wiemy, że każda organizacja i strona www może zostać zamknięta, zniszczona etc. Na przykład portal prawica.net został zamknięty z dnia na dzień. Niech Pan trzyma backup tych materiałów, a w ogóle dobrze byłoby mieć bloga rezerwowego w razie co.
  Oto do czego służy «gender-lek» Tryptorelina...
 • @Humpty Dumpty 22:20:31
  W czasie izraelskiej nagonki na Polskę Jarosław Kaczyński wystękał, że antysemityzm jest zły, a krytyka Izraela to też antysemityzm. Na tyle było go wtedy stać. Kaczyński potraktował Polaków jak bydlęta, jak psy mające służyć Izraelowi. Trudno spodziewać się takich zachowań po Polaku. no chyba, że zdrajcy.
  Dlaczego pan kłamie, panie Wrzodak?
 • mordowanie palestyńśkich dzieci
  Mordowanie palestyńskich dzieci w biały dzień, bezczelne monitorowanie "antysemityzmu" wśród gojów, wylewające się wszędzie żydofilstwo, kult holokaustu, strumień publiczncyh pieniędzy idący na takie przybytki jak Polin, antypolonizm Grossa i podobnych. No nie! Tego nie ma. NIE MA. Napiszmy 1000 razy, że tego nie ma. Jak uczył Goebels. 1000 razy. Jest tylko światowy spisek antyżydowski, który demokratyczna władza zgniecie jak robaka.
  Nowa aryjska socjalistyczna ekonomia
 • pogarda
  PiS to antypolska sitwa z Magdalenki. Kumple Unii Wolności i PO. Bliżej im do żydostwa niż do Polaków. Sympatycy PiS zasługują na pogardę.
  Dlaczego pan kłamie, panie Wrzodak?
 • piąteczka
  Jak zwykle dobry, informatywny tekst na który człowiek aż chce dawać linki na forach.
  Israel Shamir o masakrze w Christchurch
 • polityka nie IT
  To nie jest decyzja informatyczna a polityczna (polityka portalu). Nie oceniam, ale po prostu nie podoba mi się powoływanie na "informatyka".
  Rejestracja na Neon24 - nowe zasady
 • Władywostok
  Przez Władywostok szła połowa pomocy amerykańskiej dla ZSRR. Rzut oka na mapę każe zastanowić się nad dwuznaczną rolą Japonii w tej sprawie. Tak czy siak, pompa była niezła.
  Marsz na Moskwę
 • powaga
  Religia holokaustu jest BARDZO wiarygodna, bo za jej obrażanie idzie się do więzienia. To jest ten sam poziom argumentacji jak u dżihadystów. Ja tam nie ośmielam się "negować" holokału nawet anonimowo, bo poważni panowie gotowi mi uciąć za to głowę. Schyłkowy katolicyzm teoretycznie jest kompletnie niepoważny, ale żydomasoneria zdaje sobie sprawę jak wielu ludzi w to wierzy, więc szprycuje tą religię agenturą. Niech "katolicy" do czegoś się przydadzą. Religia to dobre narzędzie dla władzy.
  Społeczny ranking zaufania
 • polecam Anthonego Suttona
  Radziecki przemysł był budowany przez USA, a Wall Street przewidywało posunięcia Niemiec j Japonii kilka ruchów do przodu. Sowieci dostawali od USA olbrzymią pomoc wojskową. Wszystko było pod kontrolą planistów z Wall Street a Niemcy z Japończykami po prostu liczyli na jakiś cud.
  Trzeba pamiętać, że Polska w sojuszu z Niemcami nie walczyłaby przeciw ZSRR, ale głównie przeciw USA. Wojna zostałaby przegrana. Poza tym doktryna nazistowska przewidywała bardzo tradycyjnie rozumianą "przestrzeń życiową" dla Niemców, więc ta sprawa musiałaby być jakoś rozwiązana. Jak? W sytuacji ogromnej dysproporcji sił sojuszników? Im lepiej nasz sojusz radziłby sobie na froncie, tym pogardliwiej Niemcy patrzyliby na polskiego "sojusznika". Bez sensu.

  Można było inaczej? Można. Między głupkowatym stawianiem się 1 września 39, a pełną kolaboracją była po prostu kapitulacja i nieszkodzenie III Rzeszy.

  PS. co Pan sądzi o człowieku który bez ostrzeżenia skasował całą zawartość Prawicy Net?
  Marsz na Moskwę
 • @kowalskijan584 09:15:45
  Przypuszczam, że osoby uziemione z powodu kalectwa są dobrymi dawcami tożsamości. Chodzi nie tylko o brak ruchu, ale brak szans na karierę, rozgłos itd. Wyobraźmy sobie, że kradniemy tożsamość człowiekowi który jedzie na wakacje tam gdzie my jedziemy na akcję. Albo gdy kradniemy tożsamość człowiekowi który za jakiś czas staje się mistrzem świata w jakiejś dziedzinie sportowej. To powinien być szary nikt z gwarancją bycia nikim.
  Tarrant i dziwne przypadki miasta Christchurch
 • zbrodnicza nieudolność
  XIX wieczne powstania w sposób oczywisty pogarszały sytuację Polaków, były też wyjątkowo nieudolne, wręcz debilne pod względem strategicznym. Pozytywny stosunek do tych powstań to nie są poglądy. Poglądy to np. wysokie/niskie podatki, religia itd. A np. kobieta pijąca wódkę w czasie ciąży nie ma poglądu. Jest zwyczajnie głupia.
  Męczennicy to nie cierpiętnicy
 • bełkot
  Osób bez kręgosłupa łaszących się do globalistów jest wiele. Będzie miał Pan ciasno, na 99% przepadnie w castingu. Warto tak się poniżać? Jeszcze ta nazwa. "jagiellońska" - zalatuje żydowskim Międzymorzem, Ukropolem i podobnymi antypolskimi wrzutkami dla prostaczków. tzn. promocja multikulti i wikłania się w wojnę z Rosją jako amerykańskie proxy. Wszak III RP kończy się na Bugu, a Jagiellonowie sięgali daleko na wschód. No, potęga Panie! Handlu detalicznego nie będzie w polskich rękach, będziemy podlegać Unii Europejskiej, ale....jako imperium. Bełkot!
  Unia Jagiellońska - nowa formacja polityczna