Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Sol

 • niekonsekwencja
  Oni w tej propagandzie nie są konsekwentni, bo skoro w ich twierdzeniu Izrael jest przybudówką Rosji, administracja i media w USA też - to skrajna proizraelskość = prorosyjskość.
  Najwyraźniej "target" tej propagandy to zwykłe bydlęta niezdolne do krytycznej refleksji.
  Prymitywna pałkara, posłanka Joanna Lichocka.
 • słaby artykuł
  Kilka skrytykowanych tutaj osób znam z ich publicystyki. DOBREJ, PROPOLSKIEJ publicystyki. W przypadku Grygucia "polaczki" padają wyłącznie w kontekście rozgoryczenia piramidalną głupotą części narodu np. radości z ponownie zawartego sojuszu z Anglią.
  Kto na przykład poszedł machać choragiewkami na spotkanie z Trumpem? Polacy? Nie. Tam poszły POLACZKI. Polacy przestrzegają przed żydowską pacynką Trumpem a POLACZKI, CEBULARZE, JANUSZE i GRAŻYNY patrzą na Polaków kpiącym okiem. Mi taka jedna GRAŻYNA powiedziała na przykład, że łżę na temat banderyzmu na Ukrainie, bo takie zjawiska na Ukrainie nie ma. Skąd ona to wie? Z bogoojczyźnianej TV Republika prowadzonej przez antypolskie żydostwo. Antypolskie żydostwo przeważnie unika jawnie obraźliwych sformułowań, ale znieważa Naród Polski na 100 innych sposobów. Tylko żeby zostać obrażonym przez nich to trzeba prezentować pewien poziom intelektualny, a na Grygucia obrażają się człeczyny które rozumieją POJEDYNCZE słowa, ale nie już rozumieją akapitów zbudowanych z tych słów.
  Antypolonizm/autorasizm na prawicy
 • obniżanie IQ nad Wisłą
  Warto zauważyć, że polska gospodarka nie jest nastawiona na drenaż mózgów, ale na ściąganie prymitywnych wyrobników. Zwracam uwagę, że np. tacy niby bezpieczni Filipińczycy mają średnie IQ=86, a więc zastępowanie Polaków przez nich oznacza degradację populacji.
  Mój apel do pana profesora Gwiazdowskiego.
 • @programista 15:46:47
  "Jak Autor ma fobię na punkcie obcokrajowców to niech w to nie miesza Gwiazdowskiego."

  1. Tow. Gwiazdowski postuluje aby szybko zwiększyć liczbę mieszkańców Polski do 50 milionów poprzez import obcej ludności. To już nie jest otwarcie na obcokrajowców. To antypolski amok.

  2. fobia - jasne. Pisać takie brednie w 2019 gdy widzimy co się stało w Europie Zachodniej.
  Mój apel do pana profesora Gwiazdowskiego.
 • twardziel jakich mało
  To był twardy mason, banderofil, a w swoim rządzie miał takie kwiatki jak Olechowski. Ode mnie 1 za antypolską propagandę.
  Jan Olszewski był twardym facetem
 • dobre
  Bardzo dobry artykuł. Również zwróciłem uwagę na skład "patriotycznego" rządu Olszewskiego. Olechowski to nie jedyne ziółko w "patriotycznym" rządzie. Tam karierę zaczynał też Radek Sikorski. Wokół tej masońskiej bandy narosła masa mitów.
  Olszewski, czyli Mazowiecki centro-prawicy
 • bełkot
  Rosjanie mają nielimitowany dostęp do zachodnich mediów, w tym w języku rosyjskim. To nie Chiny. Nie ma żadnych Białorusinów i Rosjan przeprawiających się przez zieloną granicę ku "wolności". Autor żyje wyobrażeniami prostaczka typu "jak jest w Rosji - pewnie jak za Stalina". Jakie miękkie oddziaływanie biedny człowieku. Mają "Kiepskich" puścić po rosyjsku? Na propagandę w TV Belsat wydano już 800 millionów złotych i Białorusinów ona obeszła jak zeszłoroczny śnieg.
  Mur litewski
 • wolny rynek
  Na pewno tym nie będzie kręcił żaden "wolny rynek". To nie "wolny rynek" nakłada sankcje, opracowuje strategiczne bronie, wprowadza inwigilację, i nie "wolny rynek" wsadza ludzi do więzień za poglądy polityczne. To nie "wolny rynek" posługuje się CIA, Mossadem i podobnymi. To są konkretni ludzie którzy tworzą państwo cienia. To państwo jest zaborcze i pod pozorem wolnego rynku odbiera prawa do podejmowania decyzji ekonomicznych lokalnym rządom. Pod pozorem wolnego rynku rząd światowy buduje komunizm.
  Potworna przyszłość, którą obiecuje nam handełes Attali
 • pas transmisyjny
  Zebrania Bilderbergów to pas transmisyjny od realnej władzy do wykonawców. Na spotkaniach Bilderbergów pojawiają się ludzie którzy w przyszłości zostają premierami. Jeszcze 10 lat temu spotkania Bilderbergów były uważane za TEORIĘ SPISKOWĄ a ludzie mówiący o nich ośmieszani jako wariaci. W końcu Władza musiała się przyznać. Takich instytuacji jak klub Bilderbergów jest więcej.

  Nie jest prawdą co pisze troll podpisujący się "programista", że duże gremia są niesterowalne. Troll po prostu przemyca BŁEDNE ZAŁOŻENIE, że wszyscy klubowicze są równi. Troll podpisujący się "programista" neguje z resztą FAKTY takie jak ZGODNOŚĆ polityki wszystkich państw których przedstawieciele siedzą w tym klubie. Wojny, sankcje, ideologia - wszystko jest uzgodnione.
  Bilderberg 2017
 • anihilacja biologiczna
  Żydowscy agitatorzy (jak ta "pani") zapominają, że Niemcy planowali eksterminację Słowian, a więc świętowanie zwycięstwa jest jak najbardziej na miejscu. Ale czegóż można się spodziewać po kreaturach na żołdzie Sorosa.....Oni już tacy są, że muszą obs..ć i obsikać wszystko co dobre, prawe albo święte. To jest ANTYCYWILIZACJA.
  Oburzenie eks-celencji
 • nie ma co się dziwić
  Po zakończeniu kariery rządowej, ta "pani" poszła do założonej przez Sorosa Fundacji Batorego. Ona już jako ambasador mówiła Rosjanom, że "mają straszną propagandę u siebie" - taka menelska dyplomacja, na poziomie McCaina albo Deszczycy jest ostatnio modna na Zachodzie. Kiedyś dyplomata to był człowiek kulturalny, a teraz to jest prostak i cham działający z ramienia Kibuca Światowego.
  Oburzenie eks-celencji
 • grnice
  W pisowskiej TV widziałem jak kilku "ekspertów" wygadywało piramidalne brednie o obiektywnej niemożliwości kontrolowania granic Europy. Jeden - wyjątkowa menda pisowska - powiedział nawet, że M.Śródziemne jest za słabą barierą. Tysiące lat pilnowano granic, a w XXI wieku nie można. Paranoja, obłęd, ogłupianie ludzi. A za te 500+ jeszcze niejeden muzułmanin i czarny w III RP się rozmnoży. Na razie kit się wciska o pierwszych wakacjach polskich dzieci. Z pisowskim pozdrowieniem...szalom.
  Wymiana etniczna w Europie – Dawid przeciwko Goliatowi
 • @PN Z FMO 02:30:42
  Skoro się "dziwisz" to zapewne nie znasz dorobku (poglądów) p. Jeznacha, a zatem komentujesz nie jako wierny czytelnik, ale osoba podszywająca się pod takiego. Piszesz ewidentnie z doskoku. Biorąc pod uwagę, że nie używasz merytorycznych argumentów, tylko zarzutów o pisanie na zamówienie Rosji, wpisujesz się w schemat typowej reżimowej łajzy pilnującej by obywatele nie mogli swobodnie dyskutować w Internecie. Innymi słowy jesteś reżimowym obszczymurkiem zasmradzającym dyskusje za miskę ryżu. NATO zatrudnia już takich jawnie.
  Byle zaszkodzić Rosji…
 • @Leon. 11:19:26
  Na czym polega agresywne zachowanie Rosji? Na tym, że zgraja bezmózgich baranów powtarza brednie o "rosyjskiej agresji"? Jakie blokowanie statków, co ty piszesz biedny człowieku. Chodzą po forach lunatycy i piszą o ćwiczeniu ataku jądrowego na Warszawę itp. z D wyssane info mające uzasadnić paranoje.

  Wy nie potraficie poprawić konkurencyjności Gdańska i Gdyni wobec niemieckich portów a za "blokowany" Elbląg się bierzecie. Jazda bez trzymanki, podobnie jak na Ukrainie, gdzie np. władza snuje pomysły na kopanie wałów przy granicy.

  To kanał, to wał, to prace ziemne na miarę naszych możluwości. Tym kanałem pokazujemy niedowiarkom...itd itd.
  100% Bareja.
  Byle zaszkodzić Rosji…
 • Stinger
  Też pomyślałem o czymś stingeropodobnym. Rzecz do rozważenia przy upadkach z wysokości do 4km. Echo radarowe jest małe, więc niekoniecznie pocisk zostanie wykryty.
  Akcję można zorganizować typowo terrorystycznie, tzn. niepotrzebna jest kontrola terytorium. Furgonetka z opratorem Stingera może podjechać nawet na Okęciu. Kwestia organizacji.
  Jedyna słabość teorii to nieprzewidywalna trasa lotu.
  Przyczyna katastrofy Tu154/Soczi - rakieta klasy stinger?
 • Azow nad Wisłą
  A ja myślę, że ta pacyfikacja wybuchów społecznych nie jest wcale wykluczona. To wcale nie jest OT, ale takie jakby gorsze wojsko. Straż miejska. Słuchać muszą, poza tym większość ludzi łyka propagandę i daje się łatwo zastraszać. Powie im się, że wsytąpienia są inspirowane "putinowską propagandą" i zachowają się jak ZOMO. Poza tym Macierewicz z pewnością będzie bacznie się przyglądał kto tam jest na stanowiskach dowódczych. Za kilka lat w Polsce będzie kilka milionów Ukraińców z polskim obywatelstwem. Oni będą mieć pierwszeństwo w takich formacjach.
  Obrona Terytorialna kontra Specnaz
 • @maharaja 10:45:45
  Jaki wolny rynek. 1) Przy dodruku fiducjarnym zachodnie koncerny mają nieuczciwą przewagę, bo taniej pozyskują kapitał. 2) polskie elity są kontrolowane przez zachodnią agenturę i rzucają kłody pod nogi Polakom preferując zagraniczny kapitał. 3) Rockefellerowie itp. to są oligarchowie. Putina nie lubi się za co - za to, że popsuł system oligarchiczny w Rosji. Na świecie NIE MA wolnego rynku. To jest bajeczka dla półgłówków. Proponuję przejść się do hipermarketu i rozważyć relację: hipermarket -- dostawca. Jest tu wolny rynek? Nie ma. Niczego nie ma.
  Stan wojenny 2016
 • @laurentp 16:57:54
  Niczego nie podałeś, tylko napisałeś "smród niemożebny...". I o to chodzi w tych waszych "dowodach". Narobić smrodu, "blefować" - jak się przyznał jeden z waszych, odgrzewać jakieś kotlety w tonie sensacyjnym. Sekta smoleńska to banda mistyków z niedorozwojem umysłowym. Nawet nie potraficie uzasadnić po co ktoś miał rozwalać Kaczolot. Polski Ruch Oporu nie istnieje, więc odpada JEDYNY racjonalny powód ewentualnego zamachu.
  Antuś Pan
 • @prof.doc.hab.inka1 16:09:27
  Triumfy małych grammar nazi są takie żałosne.... Po co mi się pod but pakujesz karaluchu. Masochista jesteś?
  Antuś Pan
 • @prof.doc.hab.inka1 01:25:35
  Rozumiem twój stosunek do żydomasona z KOR panie capslockowy inteligencie.
  Hybrydowy Macierewicz do reszty skompromitował się przypisując sprawstwo Wołynia Rosjanom. To autorytet dla bydła. Gada 3 po 3 o dronach, dostaje ekstazy na wystąpieniach publicznych. Mechanizmy te same jak wszędzue gdzie opinię publiczną doprowadza się do stanu krańcowego zinfantylnienia.
  Antuś Pan