Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Sol

 • bełkot
  Rosjanie mają nielimitowany dostęp do zachodnich mediów, w tym w języku rosyjskim. To nie Chiny. Nie ma żadnych Białorusinów i Rosjan przeprawiających się przez zieloną granicę ku "wolności". Autor żyje wyobrażeniami prostaczka typu "jak jest w Rosji - pewnie jak za Stalina". Jakie miękkie oddziaływanie biedny człowieku. Mają "Kiepskich" puścić po rosyjsku? Na propagandę w TV Belsat wydano już 800 millionów złotych i Białorusinów ona obeszła jak zeszłoroczny śnieg.
  Mur litewski
 • wolny rynek
  Na pewno tym nie będzie kręcił żaden "wolny rynek". To nie "wolny rynek" nakłada sankcje, opracowuje strategiczne bronie, wprowadza inwigilację, i nie "wolny rynek" wsadza ludzi do więzień za poglądy polityczne. To nie "wolny rynek" posługuje się CIA, Mossadem i podobnymi. To są konkretni ludzie którzy tworzą państwo cienia. To państwo jest zaborcze i pod pozorem wolnego rynku odbiera prawa do podejmowania decyzji ekonomicznych lokalnym rządom. Pod pozorem wolnego rynku rząd światowy buduje komunizm.
  Potworna przyszłość, którą obiecuje nam handełes Attali
 • pas transmisyjny
  Zebrania Bilderbergów to pas transmisyjny od realnej władzy do wykonawców. Na spotkaniach Bilderbergów pojawiają się ludzie którzy w przyszłości zostają premierami. Jeszcze 10 lat temu spotkania Bilderbergów były uważane za TEORIĘ SPISKOWĄ a ludzie mówiący o nich ośmieszani jako wariaci. W końcu Władza musiała się przyznać. Takich instytuacji jak klub Bilderbergów jest więcej.

  Nie jest prawdą co pisze troll podpisujący się "programista", że duże gremia są niesterowalne. Troll po prostu przemyca BŁEDNE ZAŁOŻENIE, że wszyscy klubowicze są równi. Troll podpisujący się "programista" neguje z resztą FAKTY takie jak ZGODNOŚĆ polityki wszystkich państw których przedstawieciele siedzą w tym klubie. Wojny, sankcje, ideologia - wszystko jest uzgodnione.
  Bilderberg 2017
 • anihilacja biologiczna
  Żydowscy agitatorzy (jak ta "pani") zapominają, że Niemcy planowali eksterminację Słowian, a więc świętowanie zwycięstwa jest jak najbardziej na miejscu. Ale czegóż można się spodziewać po kreaturach na żołdzie Sorosa.....Oni już tacy są, że muszą obs..ć i obsikać wszystko co dobre, prawe albo święte. To jest ANTYCYWILIZACJA.
  Oburzenie eks-celencji
 • nie ma co się dziwić
  Po zakończeniu kariery rządowej, ta "pani" poszła do założonej przez Sorosa Fundacji Batorego. Ona już jako ambasador mówiła Rosjanom, że "mają straszną propagandę u siebie" - taka menelska dyplomacja, na poziomie McCaina albo Deszczycy jest ostatnio modna na Zachodzie. Kiedyś dyplomata to był człowiek kulturalny, a teraz to jest prostak i cham działający z ramienia Kibuca Światowego.
  Oburzenie eks-celencji
 • grnice
  W pisowskiej TV widziałem jak kilku "ekspertów" wygadywało piramidalne brednie o obiektywnej niemożliwości kontrolowania granic Europy. Jeden - wyjątkowa menda pisowska - powiedział nawet, że M.Śródziemne jest za słabą barierą. Tysiące lat pilnowano granic, a w XXI wieku nie można. Paranoja, obłęd, ogłupianie ludzi. A za te 500+ jeszcze niejeden muzułmanin i czarny w III RP się rozmnoży. Na razie kit się wciska o pierwszych wakacjach polskich dzieci. Z pisowskim pozdrowieniem...szalom.
  Wymiana etniczna w Europie – Dawid przeciwko Goliatowi
 • @PN Z FMO 02:30:42
  Skoro się "dziwisz" to zapewne nie znasz dorobku (poglądów) p. Jeznacha, a zatem komentujesz nie jako wierny czytelnik, ale osoba podszywająca się pod takiego. Piszesz ewidentnie z doskoku. Biorąc pod uwagę, że nie używasz merytorycznych argumentów, tylko zarzutów o pisanie na zamówienie Rosji, wpisujesz się w schemat typowej reżimowej łajzy pilnującej by obywatele nie mogli swobodnie dyskutować w Internecie. Innymi słowy jesteś reżimowym obszczymurkiem zasmradzającym dyskusje za miskę ryżu. NATO zatrudnia już takich jawnie.
  Byle zaszkodzić Rosji…
 • @Leon. 11:19:26
  Na czym polega agresywne zachowanie Rosji? Na tym, że zgraja bezmózgich baranów powtarza brednie o "rosyjskiej agresji"? Jakie blokowanie statków, co ty piszesz biedny człowieku. Chodzą po forach lunatycy i piszą o ćwiczeniu ataku jądrowego na Warszawę itp. z D wyssane info mające uzasadnić paranoje.

  Wy nie potraficie poprawić konkurencyjności Gdańska i Gdyni wobec niemieckich portów a za "blokowany" Elbląg się bierzecie. Jazda bez trzymanki, podobnie jak na Ukrainie, gdzie np. władza snuje pomysły na kopanie wałów przy granicy.

  To kanał, to wał, to prace ziemne na miarę naszych możluwości. Tym kanałem pokazujemy niedowiarkom...itd itd.
  100% Bareja.
  Byle zaszkodzić Rosji…
 • Stinger
  Też pomyślałem o czymś stingeropodobnym. Rzecz do rozważenia przy upadkach z wysokości do 4km. Echo radarowe jest małe, więc niekoniecznie pocisk zostanie wykryty.
  Akcję można zorganizować typowo terrorystycznie, tzn. niepotrzebna jest kontrola terytorium. Furgonetka z opratorem Stingera może podjechać nawet na Okęciu. Kwestia organizacji.
  Jedyna słabość teorii to nieprzewidywalna trasa lotu.
  Przyczyna katastrofy Tu154/Soczi - rakieta klasy stinger?
 • Azow nad Wisłą
  A ja myślę, że ta pacyfikacja wybuchów społecznych nie jest wcale wykluczona. To wcale nie jest OT, ale takie jakby gorsze wojsko. Straż miejska. Słuchać muszą, poza tym większość ludzi łyka propagandę i daje się łatwo zastraszać. Powie im się, że wsytąpienia są inspirowane "putinowską propagandą" i zachowają się jak ZOMO. Poza tym Macierewicz z pewnością będzie bacznie się przyglądał kto tam jest na stanowiskach dowódczych. Za kilka lat w Polsce będzie kilka milionów Ukraińców z polskim obywatelstwem. Oni będą mieć pierwszeństwo w takich formacjach.
  Obrona Terytorialna kontra Specnaz
 • @maharaja 10:45:45
  Jaki wolny rynek. 1) Przy dodruku fiducjarnym zachodnie koncerny mają nieuczciwą przewagę, bo taniej pozyskują kapitał. 2) polskie elity są kontrolowane przez zachodnią agenturę i rzucają kłody pod nogi Polakom preferując zagraniczny kapitał. 3) Rockefellerowie itp. to są oligarchowie. Putina nie lubi się za co - za to, że popsuł system oligarchiczny w Rosji. Na świecie NIE MA wolnego rynku. To jest bajeczka dla półgłówków. Proponuję przejść się do hipermarketu i rozważyć relację: hipermarket -- dostawca. Jest tu wolny rynek? Nie ma. Niczego nie ma.
  Stan wojenny 2016
 • @laurentp 16:57:54
  Niczego nie podałeś, tylko napisałeś "smród niemożebny...". I o to chodzi w tych waszych "dowodach". Narobić smrodu, "blefować" - jak się przyznał jeden z waszych, odgrzewać jakieś kotlety w tonie sensacyjnym. Sekta smoleńska to banda mistyków z niedorozwojem umysłowym. Nawet nie potraficie uzasadnić po co ktoś miał rozwalać Kaczolot. Polski Ruch Oporu nie istnieje, więc odpada JEDYNY racjonalny powód ewentualnego zamachu.
  Antuś Pan
 • @prof.doc.hab.inka1 16:09:27
  Triumfy małych grammar nazi są takie żałosne.... Po co mi się pod but pakujesz karaluchu. Masochista jesteś?
  Antuś Pan
 • @prof.doc.hab.inka1 01:25:35
  Rozumiem twój stosunek do żydomasona z KOR panie capslockowy inteligencie.
  Hybrydowy Macierewicz do reszty skompromitował się przypisując sprawstwo Wołynia Rosjanom. To autorytet dla bydła. Gada 3 po 3 o dronach, dostaje ekstazy na wystąpieniach publicznych. Mechanizmy te same jak wszędzue gdzie opinię publiczną doprowadza się do stanu krańcowego zinfantylnienia.
  Antuś Pan
 • @Casey 16:41:01
  "Każdy kto ma zdolności kojarzenia wyższe niż dziesięcioletnie dziecko dochodzi do konkluzji, że to nie był tylko wypadek. "

  To na 99% był wypadek. Zamach nie ma ani motywu (to ważne) ani uzasadnionej wersji wydarzeń. Hel, trotyl, dobijanie, maskowirówka.
  Żydomasońska V kolumna w Polsce nakręciła histerię nt. "zamachu" i pociągnęła polską biedę umysłową na manowce.

  Powiedziałbym odwrotnie. To smoleńscy spiskolodzy prezentują rozumienie świata na poziomie 10 letnich dzieci. Motywy są różne:

  1. Bezmózgowie nabyte - wywołane propagandą "patriotów" z mediów pisowskich. Tutaj kluczowa jest nienawiść do Rosjan, którą zywią Żydzi i chcą by ją podzielał ich INWENTARZ.
  2. Bezmózgowie wrodzone - bezkrytyczna otwartość na KAŻDĄ teorię. I te sensowne jak 11 września, i takie jak chemtrails. Tutaj kluczowa jest "tęsknota" za niewyjaśnionym, paranormalnym, za "badaniami".

  Np. osoba z pkt 1 powiedziała mi, że Kaczyński zginąl za to, że powstrzymał Rosjan w Gruzji. Jest to rozumienie mechanizmów właśnie na poziomie 10 latka. Tylko umysłowy 10 latek uwierzy, że stanowcze słowo Prezesa zmieniło bieg wojny, a Putin morduje ludzi za to tylko, że ich nie lubi.
  Antuś Pan
 • F 16 pamiętamy
  Rządowi PiS zależało na trzaśnięciu drzwiami a nie przyciśnięciu negocjacyjnym Francuzów. Podejrzanie w tym kontekśvie wygląda pozaprzetargowy entuzjazm dla black hawka, a także potok ordynarnych kłamstw o "zamówieniach w polskim przemyśle". Przypomnijmy jak USA załatwiły nas z offsetem na F16 i zakupami an 28 bryza już po kupieniu Mielca przez Amerykanów (zaczeliśmy od tego momentu za nie słono przepłacać). Po TAKICH doświadczeniach nie wyciągać wniosków?
  Nagroda za Caracale
 • @Stara Baba 07:59:55
  Co oni stracą, co Polska zyska? Na Morzejkach też oni mieli stracić a Polska zyskać. Żenada takie pustosłowie. Pogłebianie Wisły rząd ma w nosie, ale przekop przez mierzeję zrobi, bo to nas niby uniezależnia. To będzie miś na miarę naszych możliwości.
  Cała para w kanał
 • przykrywka
  bo to nie tarcza a przykrywka dla wyrzutni ofensywnej
  O tym jak Waszczykowski robi z siebie idiotę
 • biedak
  No to wyjaśniło się. Biedny Rydzyk jest obserwowany i nie może powiedzieć nic złego na Żydów. Rosjan za to opluwa zapewne również tylko dlatego, że biedaczysko musi. PiS Rydzyk popiera, bo to mniejsze zło. itd itd. Niedługo nie będzie żadnej różnicy między Rydzykiem a Michnikiem.
  O.RYDZYK ZACHODZI JUDEJCZYKÓW OD TYŁU
 • @ikulalibal 21:38:27
  Po co przepisujesz całość. Istotny jets autor:
  Oryginał ukazał się na stronie Alfreda Kocha w Facebooku (tekst został powielony przez wiele rosyjskich portali niezależnych,, np. kasparov.ru):https://www.facebook.com/koch.kokh.haus/posts/160130793016641
  *Alfred Koch (ur. 1961), rosyjski polityk orientacji liberalnej, związany z formacją Jegora Gajdara i Anatolija Czubajsa. Publicysta, biznesmen. W latach 1993-1997 pracował w Komitecie d.s. Własności Państwowej, w ostatnim okresie na stanowisku przewodniczącego. Był współodpowiedzialny za program prywatyzacji, który stal się źródłem bajecznego bogactwa dla garstki rosyjskich oligarchów. Pod rządami Władimira Putina stal się jego radykalnym krytykiem. W obawie przed aresztowaniem wyjechał z Rosji w 2014 roku. Mieszka w Niemczech. Jego strona w Facebooku cieszy się gigantyczną popularnością.

  czyli zwykła menda z czasów Jelcyna.
  Bolszewicy jak zwierzęta…