Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze reflexión

 • @Zawisza Niebieski 19:43:08
  Sądzę, że Husky i trolle nie odważą się wkleić pod tym tekstem głupiego obrazka:))
  PiS-u grzechy smiertelne.
 • @Rebeliantka 11:01:29
  Dlaczego zamiast argumentów rzucasz wyzwiska i obelgi?
  Św. Sergiusz I i święto Narodzenia NMP
 • @Repsol 22:03:37, zamiast pitolenia
  A tak merytorycznie?
  Kryzys Kościoła czy spisek przeciw Franciszkowi?
 • @roux 20:27:16, Kto się tutaj śmieje?
  No chyba najbardziej śmieszne to, co tu opisujesz jest dla Husky’ego i tego admina, co Cię tu zesłał do lochu.
  Obaj tworzą tandem prześmiewców i patrzą tylko komu by dowalić.

  To smutne, że projekcje swoich płytkich wyobraźni i zawiści przenoszą na innych. Zauważyłem, że im bardziej czegoś nie rozumieją, tym podlej się zachowują i wyrażają, czego dowodem jest twoje zesłanie.

  Tymczasem w środowisku hierarchów(nie tych plebejskich i ludycznych) naprawdę kipi.

  “ Można już niemal mówić o "wojnie w Kościele", kiedy biskupi i kardynałowie zajmują pozycje za i przeciw papieżowi, "ze wstrząsającym dramatem wykorzystywania seksualnego w Kościele" w tle.”
  https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/kardynal-schonborn-o-wojnie-w-kosciele/c42kbym

  Pozdrawiam
  Kryzys Kościoła czy spisek przeciw Franciszkowi?
 • @Husky 15:29:45
  Zapewne tak urodziwa, jak ta z prawej? Teściowa? :))
  Dziś dzień D?
 • @reflexión 13:55:31
  p.s.

  https://www.google.pl/search?q=sosna+pieniny&client=opera&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjGn_-76qjdAhVQalAKHV9vC50Q_AUICSgA&biw=1560&bih=759&dpr=1
  Dziś dzień D?
 • @Husky 09:53:14
  To już wiadomo, co się stalo ze słynną sosną z Pienin:))

  https://0img.wprost.pl/_thumb/03/01/7a91109d2140ae7ed59e2cdd284f.jpeg
  Dziś dzień D?
 • @Husky, 5*
  Czy Ruskie taśmy = to ruska smycz, na której prowadzony jest hołubiona przez Ciebie zmiana?
  Taśmy Putina
 • @Husky 09:54:57
  /bardzo,ale to bardzo mi przykro/


  No cóż! Mam alergię na taką słowną agresję i staram się uciekać od wszelakiej maści politykierstwo.
  Jestem ciekaw twoich kolejnych notek historycznych, nieokraszonych podobnymi ps. Takie zawsze będę wysoko cenił.
  Pzdr.
  Zanim padły strzały, obydwoje zdążyli krzyknąć
 • @Husky 19:53:21
  /Double rating?
  wow/

  A nie przyszło ci do „husky’ej” głowy, że (5+1):2=3 ?

  /ps.

  a teraz czerwone skunksy ,pałujcie ile wlezie ale prawda się obroniła.
  Na nic wasza piana i wściekłość.
  Na nic
  Tu jest Polska/

  Niegdyś napisałem, że cenię Twoje notki historyczne(niezależnie, czskąd wklejane czy osobiście pisane w oparciu o źródła).
  Ale powyższe „ps”w zasadzie trudno oceniać.
  Jedna* to i tak Himalaje za bełkot małego Kazia po dużym piwie.

  Nie postawiłbym ani jednej *
  Zanim padły strzały, obydwoje zdążyli krzyknąć
 • All
  Nie masz prawicowca lewicowca salonowca czy plebejusza. Śmierć kończy waśnie......

  I bynajmniej, nie jest - jak głosi niezbyt mądre porzekadło - jedyną sprawiedliwością.
  Syn Leszka Millera nie żyje
 • @kula Lis 67 08:48:57
  Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich (Kalksteinów)

  Na początek trochę historii:
  - Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta.
  - I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego.
  - Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie.
  - Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości).
  - Drugim "drogim" Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, NKWD’zista, osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą.
  - Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, włączonego w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku dodawać chyba nie trzeba), potem po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
  - Dzięki temu właśnie Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawiaków, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.
  - Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana przez J. Piłsudskiego rodzinie bohatera Wojny Polsko-Bolszewickiej z 1920 roku, majora Lisa-Kuli, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.
  - Henryk i Wilhelm Świątkowscy, wujowie Jarosława i Lecha Kaczyńskich zamordowali więcej polskich patriotów, niż całe NKWD w Polsce po wojnie !!!
  A teraz cudy:
  1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK wieszano, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, zrywano paznokcie, torturowano, a w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasioną willę na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet szarego członka PZPR.
  2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.
  3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci AK-owców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z łagrów, czy więzień, nasze Orły brylują w reżimowej TV i kręcą filmy.
  4) Kolejny Cud ! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK w PRL posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych, wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne Dolary.
  5) Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany w grudniu 1981 roku. (Stąd popularne hasło: ”13-go Grudnia spałeś do południa !”)
  6) Cud szusty, Jarosław Kaczyński odmawia (jak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony bez konsekwencji do domu, co więcej, nikt go nie nęka do 1989r.
  7) Cud siódmy, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji nie ujawnia swojej teczki (ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy i społeczeństwa kilka lat później).
  8) Znowu Cud ! Rajmund Kaczyński umiera 17 kwietnia 2005r. Synusiowie cichutko go chowają w tajemnicy, bez mediów, bez sztandarów i hymnów, bez przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. O dacie i miejscu pogrzebu wie tylko kilka najbliższych, zaufanych osób. Rajmund Kaczyński spoczywa w odległym, zapomnianym rejonie cmentarza, bo za bardzo przeszkadzał w karierze synalkom.
  9) Cud 9-ty. Całkowite umorzenie długu Porozumienia Centrum, dawnej partii braci Kaczyńskich wobec Skarbu Państwa w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PiS-owskiego ministra zaraz po przejęciu władzy przez PiS w 2005 r.
  10) Kolejny Cud - śledztwo IPN w sprawie rzekomo fałszywej lojalki podpisanej przez Jarosława zostaje umorzone w 2007r. z powodu przedawnienia. Inni obywatele przed Sądem musieli udowadniać swoją niewinność.
  11) Cud jedenasty - były prezydent, zresztą dość kiepski, choć tragicznie zmarły, z praktycznie zerowym bagażem zasług dla Polski leży na Wawelu ! (podobno widziano Piłsudskiego i kilku królów jak przewracali się w grobach)
  12) Jeszcze raz Cud ! W IPN brak jakichkolwiek dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989 - rzekomo zniszczyła je UB’ecja, to oczywiście bardzo logiczne - najpierw zbiera się na kogoś dokumenty, a potem, jak się uzbiera to się je niszczy...

  Pozdrawiam Wszystkich, życząc refleksji i przemyśleń...
  Kopiujcie i udostępniajcie dalej Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich - Kalksteinów !!!
  Brawo PIS tak trzymać!
 • @Husky 08:20:19
  /Ilu tych komentatorów już naliczyłeś/
  Paru by się znalazło;
  Ja zdania nie zmieniam:))

  Ot, zobaczyła żaba, jak konie kują, i sama nogi podstawia.
  Zwierzęta
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 03:52:56
  //Jak się nie poprawisz to zacznę z tobą walczyć ....//

  Może to taki „trynd” na NEonie? Ktoś w końcu jest odpowiedzialny za forowanie tego typu xero-notek i wstawianie ich na „jedynkę”. Komentatorzy prześmiewczo zauważyli, że B. Jeznach może się czuć zagrożony:))
  Choć moim skromnym zdaniem, „konia kują, żaba nogę podstawia’.

  Prócz zwykłego obmawiania, suponowania, ‚ałtor’ stosuje tanie sztuczki dialektyczne, o czym już wcześniej pisałem:

  //Antykomunista.neon24.pl/post/145225,zwierzeta#comment_1483204
  Zwierzęta
 • @Husky 20:54:59
  //Gotowanie dzieciaka żywcem to nic strasznego,//

  A w którym to miejscu Zawisza napisał powyższe słowa ??!!

  Jesteś perfidnym manipulatorem. Stosujesz tani chwyt erystyczny. Swoje przekręcone słowa wkładasz w usta adwersarza. A potem sruuu! wyzywasz od lewaków..
  Zwierzęta
 • @Husky 16:37:29
  No dobrze, wypraszanie zamiast banowanie. Na jedno wychodzi.
  Zwierzęta
 • @Husky 15:46:53
  //My z Kula Lis na jego blog nie wchodzimy.
  A on co ?//

  Nie wchodzicie, ale go obsr.wacie, gadacie za plecami. Ja już nie będę oceniał poziomu waszego dialogu na jego temat. Jeśli to nie chamstwo i nie ściek rzygowin, to na pewno brak dobrego wychowania!

  Ponadto, plotkowanie na czyjś temat i jednoczesne banowanie gościa, to zwykle tchórzostwo i PiaSkownica.
  Zwierzęta
 • @Zawisza Niebieski 11:37:01
  „ czyściciel Zawisza” Hahahaha!

  Taktyka obrzucania błotem, ba nawet małym błotkiem, to stary trick z lubością i powszechnie stosowany przez uczestników i zwolenników „dojnej”. Obrona i przywoływanie dowodów niewiele da. Na sąsiednim blogu Huski i Kula zrobili sobie prawdziwe igrzyska w rzucaniu g..em w Jaromira. Ten dzielnie stawia opór. //Antykomunista.neon24.pl/post/145198,brawo-pis-tak-trzymac#comment_1482819
  Popełniła samobójstwo i się podpaliła?
 • @rysio 15:24:52
  https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/prognoza,45/coraz-wiecej-zachorowan-na-odre-w-europie-37-zgonow-w-pol-roku,268958,1,0.html
  O przeciwnikach szczepień
 • All
  „” @finka 21:51:54
  "No i ta radziecka szczepionka, przecież to polski lekarz w USA ja wynalazł, chyba, ze teraz Koprowski to Rosjanin."

  Koprowski był polskim Żydem, z rosyjskiego zaboru. Ponieważ na Zachodzie, szczególnie w Ameryce narodowość jest łączona z obywatelstwem często jest nazywany Rosjaninem.Yeats był Irlandczykiem jednak zalicza się go do poetów angielskich.
  nadużycie link skomentuj
  Pedant 18.08.2018 22:03:31”


  Znamienne to nasze (Polaków) wypinanie piersi do orderów za naukowców, wynalazców, noblistów, et c. pochodzenia żydowskiego, przy jednoczesnym obwinianiu Żydów za wszelkie niepowodzenia i klęski narodowe i współpracę z międzynarodowymi spiskami.
  O przeciwnikach szczepień