Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze marek13

 • Pani Heleno !
  Dobry wieczór, znakomita niespodzianka przeczytać tak z znienacka Pani art. Cieplej na sercu, dobrze w głowie- bliżej Boga.
  Pozdrawiam Panią serdecznie !!!
  JESTEŚ STRZAŁĄ W RĘKU BOGA
 • Panie Boguslawie !!!
  Szczęśliwej podroży i szczęśliwego powrotu. Proszę nie pracować za dużo i dbać o zdrowie. Niech Bóg ma Pana w swojej opiece !!!
  Przerwa będzie długa
 • @60grzegorz 12:13:03
  Witaj. Widze, ze masz taki sam pogląd na istotę Boga jak Karen, dlatego odpowiedz powyższa do niego jest tez odpowiedzią dla Ciebie.
  Wiem, ze to Cie przerazi, ale ja bardzo lubię ikony prawosławne, szczególnie Jezusa Pantokratora. Tak jak nauka o Trójcy Świętej przybliża mnie do Boga, to w dodatku mam taka mala ikonę z zakonu na Ukrainie. Czasami na nią patrze, rozmyślam o Bogu, zestrajam się z Nim emocjonalnie, jeśli tak to mogę określić, dzięki temu feelingowi podejmuje właściwe decyzje w życiu codziennym.
  Pozdrawiam.
  POGAŃSKIE, KATOLICKIE PIĘĆ ZŁOTYCH! JEDNYM ZDANIEM!
 • @57KerenOr 10:47:40
  Witaj Karenie.
  Ja tylko mowie, jak mnie uczył katecheta na religii. Dlaczego miałby kłamać? Ja mowie, ze istnieje Trójca, a Ty ze Bóg Ojciec i Syn Boży a Duch Święty jest, o ile dobrze zrozumiałem, mocą sprawcza. W ostatecznym rachunku to nie ma znaczenia- jeśli ja dzięki wyobrażeniu Boga w Trójcy się do Niego zbliżam poprzez bycie dobrym dla mojego najbliższego otoczenia, to znaczy, ze jestem na właściwej drodze. Jeśli Ty również jesteś dobry dla Twojego najbliższego otoczenia dzięki wiedzy, ze jest Bóg Ojciec i Syn Boży a Duch Święty nie jest osoba tylko Darem Bożym to znaczy, ze jesteś na właściwej ścieżce również.
  Dla mnie bardziej istotny jest ten feeling przy kontakcie z Duchem Świętym niż sama definicja.
  POGAŃSKIE, KATOLICKIE PIĘĆ ZŁOTYCH! JEDNYM ZDANIEM!
 • @57KerenOr 20:05:41
  Hej, właśnie tak to wygląda, jak napisał Zawisza Niebieski. Istnieje Trójca Święta a Duch Święty jest teraz na ziemi ale to dalej ta sama Trójca.
  Nie podpieram się teraz być może Biblia, ale wracam pamięcią do lekcji religii.
  Jako dzieciaki byliśmy bardzo szczęśliwi z tej kombinacji: po szkole do domu coś przekąsić, potem na 16.30 religia i do wieczora granie w piłkę.
  Czułem wtedy obecność Najwyższego w ruchu, w życiu.
  Az pojawili się "uczeni w piśmie", zaczęli Boga rozkładać na pierwiastki pierwsze, dyskutować i przekonywać. Sila rzeczy jeśli chce o Nim powiedzieć muszę przenieść się pamięcią w czasy dzieciństwa, wraca wtedy to samo uczucie więzi z Nim. No I przy okazji: dobrze pamiętam, katecheta wyraźnie mówił, ze jest Pan Bóg, Syn Boży i Duch Święty.
  Pozdrawiam serdecznie.
  POGAŃSKIE, KATOLICKIE PIĘĆ ZŁOTYCH! JEDNYM ZDANIEM!
 • Trojca Swieta.
  No ale Duch Święty jako trzecia osoba z Trójcy Świętej przebywa tam gdzie Bóg Ojciec i Jezus Chrystus czyli w Niebie.
  POGAŃSKIE, KATOLICKIE PIĘĆ ZŁOTYCH! JEDNYM ZDANIEM!
 • @Husky 21:11:32
  Naprawdę, ludzie, którzy glosowali na PO, Kod i innych patałachów muszą być zaślepieni. Więcej, ci, co będą wiecznie czekać na kryształowa, prawdziwie polska partie w ich mniemaniu nie doczekają się jej nigdy.
  Oni mantrują na okrągło: PiS to be, bo tamto, Jarek be- bo siamto, ale efekty polityki PiS- główna konstrukcja ich programu- bronią się same.
  Mit Tuska, króla czy prezydenta Europy,
 • @Husky 06:46:17
  Pełna zgoda. Potrzebne są radykalne posunięcia: nacjonalizacja przemysłu, repolonizacja mediów, prześwietlenie posłów pod kątem majątkowym i pochodzenia, a co za tym idzie- bezkompromisowa deportacja podszywających się pod polskimi nazwiskami obcych i w ich miejsce zaproszenie Polaków z Kresów.
  Mit Tuska, króla czy prezydenta Europy,
 • @Casey 04:15:51
  10 lat kamieniołomôw? Polacy ginęli w niemieckich obozach koncentracyjnych, tracili rodziny, widzieli śmierć własnych dzieci z rąk hitlerowców a tu taki jawny sprzedawczyk germański mówi, że polskość to nienormalność czy sankcje przeciwko Polsce to optymalne rozwiązanie.
  Wierz mi, że sprawiedliwość boska istnieje a i tramwaje jeszcze jeżdżą.
  Mit Tuska, króla czy prezydenta Europy,
 • ZDRAJCA !!!
  Tusk nie jest ani współczesnym Zeusem ani żadnym Leninem mimo, ze taki Rulewski robi mu publicznie loda !!!
  Tusk to jawny volksdeutsch a Rulewski to prymitywna polityczna kurew.
  Wystarczy spojrzeć na inne indywiduum z tej zdradzieckiej partii: Niesiołowski- kablował na SB na własną narzeczona czy Kopacz- zgodziła się na gwałcicieli- islamistów w Polsce.
  Cos mi mówi, ze Tusk wpadnie prędzej czy później pod tramwaj, który nie zabije tej gnidy na miejscu, tylko obetnie mu nogi na wysokości jego progermanskiej pizdy a volksdeutschowe flaki rozwlecze po torowisku na długości około 300 metrów.
  Mit Tuska, króla czy prezydenta Europy,
 • Szyici w Syrii.
  W odpowiedzi na zgrupowane odzialy jordanskie i amerykanskie w Jordanii przy granicy poludniowej Iran zaproponowal obsadzenie granicy syryjskiej wlasnymi oddzialami.
  Hesbollah i Szyici w ogolnosci zasluguja na szacun ze strony chrzescijanskiego swiata za stanowcza i odwazna postawe.
  Zrodlo: kodluch wordpress syria.
  Niepożądana deeskalacja
 • Hej Panie Boguslawie !!!
  Dzieki za jak zwykle ciekawy przeglad wydarzen. Na szczescie mimo cyklicznych i czestych ostatnio prognoz armagedonowo- trzecioswiatowych Ziemia sie kreci jakgdyby nic. Warto wpasowac sie w jej rytm, wtedy czarne wizje zsciekaja w dol i slychac ptaki w lesie i dobrze widac zielen drzew w lesie.
  pozdrawiam na maxa i przesylam fote skrzydlatego mieszkanca lasu:
  https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRNfCVAtKFuTSVrELWvQZLuymTDLmoy4Qn0I8lF-bVQA59m7J1-
  Poniedziałek, 8 maja 2017
 • @staszek kieliszek 07:38:06
  Niech się Pan o to nie martwi. Cieszymy się bardzo, ze Pan Bogusław na nowo pisze mimo, ze nie od razu wpisujemy komentarze. Ale od razu po przeczytaniu jego artów samopoczucie poprawia się i dobra energia krąży w najbliższym otoczeniu. I to jest drugi niemniej ważny efekt pracy BJ.
  Co Pan myśli o tych pająkach? Ja nie miałem pojęcia o tym, ze przez rok mogą zeżreć cala ludzkość. Wydaje mi się, ze pająki odwalają dobra robotę jedząc jednak inne insekty. Tak samo wszystkie grzyby i pleśnie, pochłaniają masę biologiczna o niewyobrażalnej wielkości. Gdyby nie one, ziemia pokryłaby się masa nie rozłożonych liści opadłych z drzew.
  Pozdrawiam serdecznie Pana i Pana Bogusława i Panią Nane !!!
  Poniedziałek, 3 kwietnia 2017
 • Panie Boguslawie.
  Niech Pan za dużo nie pracuje i się nie przemęcza. Ma Pan wrócić jak z wakacji: wypoczęty i uśmiechnięty.
  Pozdrawiam serdecznie!!!
  Ogłaszam przerwę
 • Ginko biloba.
  Jest jeszcze gatunek będący żywą skamieliną: miłorząb japoński. Liściaste drzewo nagozalążkowe, chociaż jak uważnie spojrzymy na liścia, to widać tworzące się igły. Drzewo- kosmos, liście w formie suszu używane w fototerapii, pomagają zachować pamięć i koncentrację ( dzięki flawonoidom ). Najstarsze okazy mają 4000 lat.
  Taka żywa skamielina, coś jak żółwie czy krokodyle w królestwie zwierząt...
  Liściaste i iglaste
 • Witam.
  Wer hätte das gedacht, daß Mutti immer wieder eine Hoffnung auf dem Wahl hat ?! Zum Glück zeigt die Nahegeschichte aus Frankraich, man kann sich nicht auf Gesellchaftsonden verllasen, besonders, wenn es um Stattsumfrage geht ( sieht: zufahl Sarkozy ). Es kann sich herausstellen, daß Volk eine andere Erwaltung legt vor und Mutti ins blaue abschicken wird.
  Herzliche Grüße für BJ !!!
  Mutti noch einmal?
 • Witam.
  https://m.youtube.com/watch?v=m6al5_XCL2g
  „Coś się z Narodem dzieje! Niedobrego...”
 • @Paulus.Aquarius 17:22:34
  Hej, witam !
  Nie ma żadnego "bólu dupy" z mojej strony, sam przecież odpowiadam kontrironią ( zapytując o datek na fundację, albo o Pana błąd ort. na Sputniku ).
  Korsarz daje Wam nerwowego ojcowskiego klapsa i robi to co robi dalej, wiedząc, że co jakiś czas pojawi się kolejny krytykant, co będzie walczył o " dobre imię telewizji narodowej" i o profesjonalne dziennikarstwo tak zaciekle, że nie dojrzy innych, ważniejszych realnych zalet prezesa fundacji. Dla mnie klasa.
  Czy możemy przejść z formy grzecznościowej na "Ty"? Na Sputniku taka fajowa napierdalanka, wiadra pomyj i wogule a tu jak w kościele jakimś.
  Ja czuję, że się nie dogadamy w sprawie Korsarza, mi się podoba, Tobie nie i tyle. Trzymaj się, jak co nie chciałem urazić, pozdrawiam serdecznie.
  A co do zadania 10× żołnierz, to powinieneś. Zapytaj pedagoga, dlaczego.
  FUNDACJA SŁAWPOL ZAPŁACIŁA ZA REHABILITACJĘ WÓZKOWICZA
 • @Paulus.Aquarius 14:42:43
  Bierz świat bardziej na luzie, czepiasz się o dobre imię telewizji narodowej w oczach kilku przechodniów a nie umiesz dostrzec faktu, że fundacja dziala 10 lat i realnie pomagła wielu ludziom. Postaw się teraz w położenie tych ludzi, może dostrzeżesz, że dla Korsarza widocznie to jest meritum, dziennikarstwo to dodatek.
  Zdecydowanie za ostro podchodzisz w ocenie innych ( głupizna, zaśmiecanie, trollowanie ) a nie zauważasz Swojego błędu, mam na myśli ten komentarz o bezdomnym i braku darowizny. Może być dla Ciebie to dziwne ale Korsarz ma klasę w tym, z jaką ojcowską pobłażliwością przyjmuje wasze oskarżenia o infantylizm.
  Pozdrawiam i uśmiechu życzę ( czy napisałeś już 10× żołnierz bo żołnierski? ).
  FUNDACJA SŁAWPOL ZAPŁACIŁA ZA REHABILITACJĘ WÓZKOWICZA
 • Witam.
  Brawo Korsarz. Nie tylko chwali Ci się, co uczyniłeś Ty i fundacja dla Nazara, ale że to tak umiejętnie zamanifestowałeś ucierając nosa krytykom.
  Należy oszczędzić Paulusowi Aquariusowi lizania lodów, które dawno stopniały, ale wciąż upominać się o symboliczne 5 zł na fundację.
  Brawo Laluś, świetnie że wydusiłeś z siebie kilka pozytywnych słów. Teraz pójdzie jak z równi pochyłej, coraz przychylniej będziesz patrzył na poczynania Admirała, aż w końcu polubisz to co robi całym sercem.
  Jestem co do tego całkowicie przekonany.
  Pozdrawiam duet krytyczny: Laluś & Paulus Aquarius.
  FUNDACJA SŁAWPOL ZAPŁACIŁA ZA REHABILITACJĘ WÓZKOWICZA