Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze marek13

 • @Bara-bar 23:39:04
  no wiem, ze Ty i KarenOn nie uznajecie Trójcy Świętej. dlatego to napisałem, dla żartu. a Ty od razu na poważnie: Mat.15.3. KarenOr zareagowałby tak samo.
  "Ja codziennie czytam Ewangelię, tak jak codziennie modlę się do Boga." KarenOr robi to samo, zakład?
  chodzi o to, aby pójść do lasu, jak się nie da zgubić kłębu skołatanych myśli, przebiec dodatkowo 15 km i wtedy patrząc na otoczenie Go dostrzec, miedzy drzewami, w śpiewie ptaków, w szumie wiatru.
  Franek Ganek, mam racje?!
  pozdrawiam serdecznie.
  NIEZADOWOLENI ZE ZBAWIENIA
 • @Bara-bar 21:09:49
  ok, a czy jest jakiś temat, w którym się z KarenOr zgadzasz? podyskutujcie o tym. my, zagubieni, nie znający Księgi, skołowani jesteśmy widząc, jak dwoje uczonych w Piśmie nawala się o swoja wizje Boga opierając się o cytaty z tej samej Biblii. coś tu mocno nie gra.
  na Trojce Przenajświętszą !!!
  NIEZADOWOLENI ZE ZBAWIENIA
 • @57KerenOr 10:51:36
  ja pisałem teraz do Bar-bary, to czemu się wcinasz? pisałem o Tobie, ale podmiotem jest Bara- bara a Ty- tylko obiektem.
  na poważnie: nie ma znaczenia, czy piszesz do Bara- bary czy już nie, "dyskutujecie" o Bogu obrzucając się miechem, czas, w imię Boga, na zmiany.
  chcemy widzieć luz w wymianie poglądów, dystans a nie napierdalankę na cytaty z Biblii. jak się to nie zmieni, traficie do piekła, obawiam się.
  NIEZADOWOLENI ZE ZBAWIENIA
 • Karen& Bara- bar
  czy leci z WAMI pilot?
  JEZIORO OGNIA I SIARKI - ŚMIERĆ DRUGA
 • ha, ha, ha!!!
  jak tylko widzę Twoj art do Karena, wpadam w dobry nastój i oczywiście nie czytam tych "intelektualnych sokolizmow". pociesze Cie, jak Karen coś płodzi z podtytułem: do Bara- bara, mam tak samo.
  mam dobra rade, omówcie się z Karenem na wódkę, (to taki dobry psychotrop).
  I wiedział Bóg, ze to było dobre.
  NIEZADOWOLENI ZE ZBAWIENIA
 • @alfa.com.hel 21:40:52
  Swietnie! Oto moj adres majlowy: mar1ianek@wp.pl
  pozdrawiam! Marek.
  Panie Jezu! O Polskę błagam, Cię...
 • Ogromne podziękowania !!!
  Dziękuje Pani za artykuły, które są dla mnie "korespondencyjnymi lekcjami religii". to daje radość wieczorem, spokój ducha, wiarę w Boga!
  Pozdrawiam Panią serdecznie !!!
  Panie Jezu! O Polskę błagam, Cię...
 • @wercia 14:56:50
  100/100 !!!
  Panie Jezu! O Polskę błagam, Cię...
 • @Światowid 21:20:15
  Przyrównywać Panią Helenę do współczesnych faryzeuszy typu Karen czy Bara bar to trzeba być półgłówkiem, dorzucić do tego oszołoma Trzcinska- oszołomem.

  "Istnieje bowiem biologiczna zależność i więź między rodziną a narodem (…) Naród stanowi ochronę dla rodziny i odwrotnie."

  pozostało ci wziąć hadesa za łapkę, owinąć się tęczowa szmata i bujać do swoich. po drodze chłopaki z Jagiellonii zrobią wam z dupy jesień średniowiecza.
  Panie Jezu! O Polskę błagam, Cię...
 • @Hades 20:26:39
  to są czasy polaryzacji. w artykule jest cytat z Wyszyńskiego: "Istnieje bowiem biologiczna zależność i więź między rodziną a narodem (…) Naród stanowi ochronę dla rodziny i odwrotnie."
  nic by się nie stało, jakbyś tak pokrytykowal wiarę chrześcijańską w Białymstoku. Nic by się tez wielkiego nie stało, jakby kibole Jagiellonii wzięli cie za pedała i konkretnie okopali nery.
  Panie Jezu! O Polskę błagam, Cię...
 • KarenOr!
  " Ile razy chciałem się prawdziwie pomodlić wychodziłem na otwartą przestrzeń, wiatr mi włosy rozwiewał, wtedy jesteś najbliżej twórcy.
  Bardzo ładne opowiadanie, warte promocji." dołączam się w pełni do Z. N.
  ..."jest wiele tekstów napisanych przez ludzi co piękno dzieła stworzenia potrafili docenić. W tej sprawie nie musimy sięgać do autorów biblijnych, choć z pewnością i ich odrzucać nie możemy. Podobał mi się twój tekst, bo mówił o pięknie tego co nas otacza, piękno świata na którym dane nam było się urodzić, dane nam go podziwiać. Nie było w nim nachalnych prób "nawracania" z wiary jednej nad drugą. Mam nadzieję, że i inni też to docenią." Z. N.
  doceniam ogromnie Twój super art, KarenOr!!!
  BOŻE PIĘKNO... PARĘ SŁÓW DO "STOKROTKI"!
 • @57KerenOr 23:10:36
  cze Karen. czepiasz się Jana Pawła o to samo co mnie. Wyluzuj. Przecież jest oczywiste, ze dzieciaki za wiele w życiu złego nie nawywijały, wiec maja miejsce w niebie "z automatu". Jakie to ma znaczenie, czy od razu po śmierci czy po zmartwychwstaniu za tysiąc lat ( ten tysiąc to tak strzelam, żebyś się nie dopatrzył w tej liczbie jakiegoś znaczenia niezgodnego z Biblia).
  Te zmartwychwstałe dzieciaki w niebie muszą mieć niezłą bekę z tego, nad czym Karen czy Bara-bar wiecznie rozprawiają.
  pozdrawiam. życzę mniej wałkowania Biblii, więcej luzu i swobody myślowej.
  To Pan Bóg zabiera do Siebie te wszystkie teraz małe dzieci
 • hej Bara- bar
  w komentarzu do artykulu Karena: https://57kerenor.neon24.pl/post/149022,katolicy-placa-za-parking-modlitwa
  pisze kilka slow przemyslen na temat waszych dyskusji o Bogu. zerknij tam, prosze.
  czy Ty moglabys "odpuscic" mi niescislosc, kiedy napisalem, ze umali juz sa u Boga, kiedy zmartwychstana dopiero przy powtornym przyjsciu Jezusa? generalnie chodzi mi, abyscie z Karenem tak nie cietrzewili sie o to, czy 1000 lat to wiecznosc czy "tylko" 1000 lat? pozdrawiam.
  CZY 1000 LAT TO WIECZNOŚĆ?
 • @57KerenOr 22:51:11
  nie czytalem zadnego z ostatnich trzech ale jak widze na neonie autora KarenOr lub Bara-bar to niestety przychodzi silna negatywna emocja. mam wygrawerowane w pamieci, ze gdy wymieniacie poglady z Bara- barem to sie "bierzecie za lby". slabo to wyglada zwlaszcza, ze dyskutujecie o Bogu, ktory jest miloscia.
  to doskonala wiadomosc, ze bierzesz moje spostrzezenie pod uwage, mam nadzieje, ze Bara- bar rowniez troche wyluzuje. rozumiem, ze jest to dla Ciebie bardzo wazne, przestrzegac DOKLADNIE litery Biblii, ale Bara- bar mowi to samo i ... zaczynacie sie klocic o przyslowiowy przecinek w tekscie. tak to wyglada oczami osoby trzeciej, moimi na przyklad.
  sorry z tym naginaniem cytatow, zrobilem to nieswiadomie, tak mnie uczyli na religii 30 lat temu. potem nie mialem zbytnio kontaktu z Biblia, a teraz poszukuje Boga niewerbalnie, bez uwiklania w nadmierne slownictwo. Pania Helene bardzo szanuje, jej artykuly wnosza bardzo pozytywny ladunek energii.
  jestem przekonany, ze nie ma znaczenia kiedy dokladnie ludzie po smierci zmartwychstana ( szczególnie dla zmarlych jest to obojetne, nie odczuwaja uplywu czasu). umowmy sie: dla Ciebie musi byc jak jest dokladnie w Biblii, ja sie nie czepiam i mowie ok, zmartwychstana w powtornym przyjsciu Jezusa, alle ja jak mowie ze juz sa w domu Ojca, to poprostu nie czepiaj sie, maja to jakby "zaklepane". jak tak podejdziemy do rzeczy to nie bedzie negatywnych emocji, oboje wiec bedziemy blizej Boga. dla mnie to naturalne. przdstawie taki punkt widzenia Bara- barze. licze na zrozumienie z jej strony. pozdrawiam Cie!
  KATOLICY PŁACĄ ZA PARKING... MODLITWĄ!
 • hej karen
  wciąż apeluje, aby dać sobie prawo do błędu, nie przywłaszczać sobie prawa do nieomylności i po prostu przestać sie cietrzewic na Bara-bara. czy nie ma żadnej innej dziedziny, ktoraby połączyła was pozytywnie ( szachy, botanika, itp.) czytając wasze kłótnie odczuwa się duzo negatywnych emocji.
  czym zajmujesz się, Karen na codzien poza studiowaniem Biblii, masz jakieś "świeckie" hobby?
  KATOLICY PŁACĄ ZA PARKING... MODLITWĄ!
 • bara- bar i karen
  kiedyś każde z was pisało o Bogu, zgadzaliście się ze sobą i ... było nudno. z rosnącym ubawieniem czytam wasze obecne nawalanki. jakby was tak Pan Bóg nagle natchnął, abyście sobie po prostu wybaczyli te wasze dąsania o miejsce przecinka w Biblii to byłoby chyba cool, co nie?
  BIBLIA MÓWI DWÓCH ŚMIERCIACH
 • 200 zabitych?
  Podczas protestów Gilets Jaunes? Zaryzykuje tezę, ze tyle nie zginęło podczas groteskowego "powstania" w Paryżu w sierpniu 1944.
  Nie żyje 10 osób, pierwsza ofiara to rzeczywiście jedna z tego ruchu rozjechana na blokadzie w Savoi 17 listopada ( w sumie zginęło 3 giletes jaunes od początku protestu do tej pory). Ostatnia ofiara to przypadkowy facet, co nie zdążył wyhamować i uderzył w ciężarówkę stojąca przed blokada Giletes Jaunes, 21 grudnia w okolicach Perpignan.
  Z rannymi to tez Pan "odjechał", w dobie internetu...
  pozdro.
  Dodam, ze wbrew temu co chciałyby odtrąbić telewizyjne lizodupy macrona, ruch nie słabnie, przeciwnie, wiele miast dołącza: Tuluza 10 tys, Grenoble 3000, Bordeaux stale kilka tysięcy i konkretne zadymy, Strasbourg, Giletes Jaunes razem z Giletes Rouge ( dolaczyly zwiazki CGT), itp.itd.
  200 zabitych, 8000 rannych i 10 000 zatrzymanych.
 • @jassy27 00:38:32
  a co z taka opcja, ze był przybity do pala DWOMA gwoździami w ręce?
  ŚLADY GWOŹDZI A NIE ŚLADY (JEDNEGO) GWOŹDZIA!
 • gdzie jest prawda?
  może leżeć po środku, czyli Jezus mógł być przybity do pala, po jednym gwoździu na jedna rękę. stawiam tezę: ani krzyż, ani niedokładny rysunek świadków jehowy.
  ŚLADY GWOŹDZI A NIE ŚLADY (JEDNEGO) GWOŹDZIA!
 • @babaraba 15:12:04
  Poznac mozna, kto stoi za makronem, jak sie popatrzy na metody przetrzymywania licealistow rodem ze strefy gazy.
  //www.youtube.com/watch?v=gTrjWAJc3AA
  Policja we Francji zaczyna się solidaryzować z ludem?