Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze marek13

 • Andrzej Tokarski
  "Oni są komunistami, którzy zniszczą ten wspaniały kraj. Zmarnują to wszystko, co zostało z takim trudem zbudowane przez Białych. Boli mnie, że to wszystko zostanie zniszczone w imię utopii wielorasowego społeczeństwa, która się tu nigdy nie spełni. Chcieli wolności i demokracji. Za parę lat wolność i demokracja będą jedynymi rzeczami, jakie będą tu mieli”.
  Zamiast czytac durnowatych murzynow niech Pan lepiej poczyta Wielkich Polakow, powyzej cytat jednego z nich.
  3-letnia dziewczynka ukrzyżowana na kuchennym stole
 • @Andrzej Tokarski 19:20:55
  Odnosze wrazenie, ze dla Pana Afryka to calosc, w dodatku czarna.
  Autor "wykletego ludu ziemi" F.Fanon oscyluje miedzy Francja a krajami Maghrebu, jego wizja walki o wolnosc Algierii nijak ma sie do sytuacji z RPA.
  Burowie byli tam pierwsi, przez 300 lat z dziada pradziada stworzyli nowoczesne i bogate panstwo walczac z zachlannymi na diamenty angolami.
  Ten "wyklety lud ziemi" rodem z RPA mniemam, niedlugo przeksztalci ziemie zagrabiona Burom wlasnie w pustynna sawanne. Zamiast czytac dyrdymaly algierskiego/francuskiego murzyna niech Pan sobie obejrzy reportarze o sytuacji w Rodezji. Slyszal Pan o tryliarderach z Zimbabwe, co za bochenek chleba placili taczka banknotow? Caly ten wspanialy CZARNY cud gospodarczy wygenerowal R.Mugabe, krol "wykletego ludu ziemi" z Rodezji dla odmiany.
  3-letnia dziewczynka ukrzyżowana na kuchennym stole
 • @MacGregor 14:31:16
  Pania AgnieszkeS ?
  To taka zjadliwa baba jaga zza morza...
  W amoku rusofobii
 • @staszek kieliszek 19:39:19
  "Byc demokrata to znaczy byc chorym umyslowo"- stwierdzenie w punkt. w Polsce byc chorym umyslowo to popierac volksdeutchy z po i zboczencow z nowoczesnej.
  pozdrawiam.
  Soros przegrał z Rosją
 • Panie Boguslawie.
  Pelna zgoda, rynsztokowe towarzystwo nalezy opuscic jak najszybciej: zdrowie psychiczne najwazniejsze. Ktos z komentujacych podrzucil dobry pomysl, aby pisac na innym blogu. Neon sie degraduje niestety, szkoda byloby przez to nie miec mozliwosci czytania "zielonej czcionki".
  Wydaje mi sie, ze jest Pan pracoholikiem i przypadlosc ta bedzie musiala gdzies znalezc swoje ujscie.
  Oczekujac wciaz na nowe mistrzowskie artykuly dobrze jest wiedziec, ze przerwa to nie Pana stan zdrowia ale konkretna i sluszna olewka ku podtrzymaniu zdrowia wlasnie.
  Wobec rosnącej nienawiści
 • Witam.
  Generalnie czytelnicy szanują Pana Jeznacha, sposób pisania dociera, rozszerza klapy w banii. Wiele osób deklaruje, że zaczyna czytać Nowy Ekran od poszukiwania jego artów, ja do nich należę. Bardzo też szanuję ludzi, którzy z nim się nie zgadzają merytorycznie, ale nie przeszkadza im zawiązać swego rodzaju pozytywnej więzi.
  Cała nawalanka zaczęła się od uwagi, słusznej moim zdaniem, AgnieszkiS. Normalnie trzeba było poczekać na odpowiedź BogusławaJ. Mi to wystarcza bynajmniej. Między wódkę a zakąskę wskoczył frustrat RAM i kilku innych przyklasnęło. Tak się dzieje, jak komuś się życie w realu pie@#$rdoli z komputerowym.
  Atakujący Pana Bogusława to najczęściej intelektualne miernoty, osoby z zaburzeniami emo jonalnymi , psychiatra miałby tu dużo do powiedzenia.
  Komu przeszkadza Bogusław Jeznach
 • Korsarzu !!!
  Gratulacje i życzenia dużo sił w zmienianiu lokalnej rzeczywistości na lepsze !!!
  Dla pokrzepienia serca przesyłam kawałek muzyczny Coeur de pirate ( Serce pirata ) pt. Mistral gagnant.
  https://www.google.fr/search?client=ms-android-samsung&ei=0Rg8WofiFIv5wAKD55XYAg&q=coeur+de++pirate++mistral++gagnant+&oq=coeur+de++pirate++mistral++gagnant+&gs_l=mobile-gws-serp.12..0l5.109344.135581.0.136597.41.37.2.6.6.0.439.9394.1j0j28j5j1.36.0....0...1c.1j4.64.mobile-gws-serp..7.34.7487.3..41j0i131i10i67k1j0i10k1j0i131k1j0i131i67k1j0i67k1j0i10i67k1j33i21k1j33i160k1j0i13k1.191.YCW_jFAJqA0
  DYM NA DZIELNICY STOGI WCHODZI DO OKIEN MIESZKAŃCÓW!?
 • Witam.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201712146919806-sputnik-rosja-okret-podwodny/
  Może powoli przekonasz się, że Putin to spoko kolo.
  A tak przy okazji i na poważnie i zawczasu: Spokojnych i jeszcze raz spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę !!!
  MASAKRA! Takiego wyniku jeszcze nie było!
 • Witam.
  Pełna zgoda z twierdzeniem: duchowni takiej czy innej religii nie powinni zażywać substancji psychoaktywnych. W trakcie tego psedoeksperymentu jak niby ma być mierzone wzmocnienie wiary? W jakiej skali?
  Prawdą jest, że w trakcie silnego uniesienia religijnego kora przedczołowa jest tak samo silnie stymulowana jak podczas ( przepraszam za kolokwializm) sztachnięcia się " brązem". Taki kolo wznoszący się ponad rzeczywistość w sposób sztuczny przy pomocy narkotyków błądzi, znajduje się na ślepym torze, wg. bibilijnego klucza: po owocach ich poznacie.
  Nie bardzo kapuję, co im odbiło, tym duchownym uczestniczyć w tym cyrku? Z zewnątrz w mojej ocenie już sama chęć wzięcia w tym udziału świadczy o "mocy" wiary i świadomości religijnej. Do zmierzenia tego proponuję skalę od zera w dół.
  Prawdę Bożą zamienili na ...halucynogenne grzyby?
 • Witam.
  To przeciąganie ma sens. Buddyści obserwując świat zwierząt opracowali assany. Ciekawe, co na to bloger Pasionat Ruchu? Zobaczyłem jego film pt.: "Moje wejście smoka" na neon24.pl. O ile zwierzęta rozciągają się podświadomie, to Pasjonat Ruchu wykonał pracę świadomie, łamiąc swoje psychiczne zwapnienia manifestujące się w świecie materialnym niedomaganiami fizycznymi. Zupełnie jak buddyści- szacun dla niego.
  Pozdrawiam przedświątecznie.
  Biorąc przykład z przyrody
 • Polska naszą ojczyzną!
  Mówi Pani po polsku, pisze- wprawdzie potworne dyrdymały- ale też po polsku. Nasi dziadowie ryzykowali życie i je tracili w wielu wojnach, aby Polska była wolna i niepodległa. Dla kogo?! Coraz więcej takich głosów, że im zwisa Polska.
  Chciałbym posłuchać Pani argumentacji z chociażby Oświęcimia: zakładam sytuację, że nie ma komu bronić Polski, bo jesteście kosmopolitami i w związku z tym lądujecie w obozie koncentracyjnym. Przypuszczam, że nie powstałby ani jeden artykuł. Ale jest inaczej: istnieli ludzie kochający ojczyznę, ginęli za nią, Polska jest wolna i powstają takie oto "wdzięczne" deklaracje.
  Pisze Pani na neonie- forum Polaków.
  Narzekamy nie na polskich polityków tylko na volksdeutchy posługujących się polskim językiem, oni też wyparli się ojczyzny. Z racji tego jest koniecznym wywieźć ich przymusowo za zachodnią granicę- tego wymaga dbałość o nasz wspólny dom w skali makro. Nikt nie każe Pani zaraz wsiadać do rakiety, skoro nie znalazła ojczyzny na ziemii, ale z drugiej strony to już naprawdę niezły dyrdymał pisać na tym forum, że Polsce i patriotom nic się nie zawdzięcza. Nie ma jakiegoś forum kosmopolitycznego w internecie?
  POLSKA NIE JEST MOJĄ OJCZYZNĄ!
 • @marek13 01:03:22
  Errata: zamiast " Włucznia" ma być "Włócznia".
  Poza tym zero błędów gramatycznych, ortograficznych i - co najistotniejsze- zero oksymoronów.
  Solidarni z Januszem Walusiem – ostatnim Żołnierzem Wyklętym
 • @Bara-bar 00:04:44
  Poprawka nic nie daje, jęzor dalej kołkiem staje !!!
  KTO JEST BOGIEM JUDEOCHRZEŚĆLAMISTÓW?
 • @Fischer 09:24:14
  Problem w tym, że nic nie wskazuje na to, aby Waluś wyszedł. Owszem, pojawiła się nadzieja w 2015 roku, ale sąd w Pretorii z uwagi na zagrożenie zamieszek po prostu boi się na wydanie historycznej decyzji. Nadmienię, że teoretycznie szansa na warunkowe zwolnienie istniała już po 15 latach odsiadki.
  Nie przeczę, że u podstaw tworzenia ANC mogli stać żydzi, faktem jest, że był tam jakiś słoweński żyd, ale w połowie tego okresu wszyscy członkowie Południowoafrykańskiej Partii Komunistycznej ( SACP) byli członkami Kongresu. Mandela nie afiszował się z tym, nie miałby poparcia społeczeństw czy też rządów zachodu. Waluś nie wgłębiał się w zakulisowy teatr zdarzeń, bo nie miał tego komfortu oceniania zdarzeń z perspektywy kilku tysięcy kilometrów i kilkunastu lat dystansu. Komunistyczne bojowki z Włuczni Narodu terroryzowały innych murzynów nie do końca przekonanych, czy należy walczyć z Aparthaidem, systemem, który gwarantował ład społeczny, dobrobyt i bezpieczeństwo. Africaans wiedzieli doskonale, co sie kroi. To w takich okolicznościach Waluś podjął decyzję o zamachu i przez pryzmat tychże jest on dla mnie więźniem politycznym.
  W latach 1948-89 w RPA dochodziło do 170 morderstw rocznie. Po objęciu urzędu przez Mandelę, po 1994 roku dochodzi do 24,206 morderstw rocznie. Liczbę tą zasila wydatnie plaga morderstw na białych farmerach.
  Niech więc lewacy dalej opłakują komunistycznego kryminalistę Haniego a najlepiej niech się wybiorą na wycieczkę do Kapsztadu, mają wtedy po wyjściu z dworca statystycznie 2 minuty na bycie oskubanym z portfela, aparatu, plecaka i przy okazji z ich utopijnych multikolorowych ideii, czego im z głębi serca życzę.
  Solidarni z Januszem Walusiem – ostatnim Żołnierzem Wyklętym
 • @Fischer 00:36:57
  Jest czlowiekiem ideii, bo niby dla jakiego innego powodu wykonał wyrok? Powtarzam jeszcze raz, aby prawidłowo ocenić czyn Walusia należy przeanalizować "program" ACN, a naprawdę dla leniwych: rzucić okiem na sytuację społeczno- gospodarczą RPA w 2017 roku.
  Jakie znaczenie ma, co miał wypisane w dowodzie? Jego czyn wyraźnie świadczy, że utożsamiał się z Burami, każdy normalny Biały, czy mieszkający tam z dziada- pradziada od 300 lat czy też niedawno przybyły stawał się "z automatu" Afrykanerem niezależnie, jakiej narodowości był w Europie.
  Odnoszę wrażenie, że niektórzy komentujący pod tym artem nie rozumieją faktu, że istnieją różne rasy ludzkie, każda ma swoje właściwości a przykład RPA jest wyraźnym dowodem na to, że rasa biała na płaszczyźnie organizacji państwowej lepiej to ogarnia w przeciwieństwie do czarnych rasistów spod znaku sierpa i młota. Ich inteligencja pozwolila na rozwiniecie takich humanitarnych wynalazków jak płonąca opona na karku oponentów politycznych. Tak właśnie wygląda ich "wolność i demokracja".
  Solidarni z Januszem Walusiem – ostatnim Żołnierzem Wyklętym
 • Witam.
  Nie jestem w stanie zrozumieć, jak można wogule Janusz Walusia nazwać mordercą?! Mordercą był Hani, jego organizacja Włócznia Narodu była kryminalną bandą a cała ta ich ideolagia jest prymitywnym czarnym rasizmem. Więcej: RPA jest białe, od początku należy do Afrikaans, to co się stało nigdy nie powinno się wydarzyć. Kraj powinien rozkwitać a Janusz Waluś nie powinien być nigdy zmuszony odstrzelić tej czarnej komunistycznej gnidy.
  Zrobił to, bo jest człowiekiem ideii, przywiązany do swojej nowej Ojczyzny, kimś, kto przewidział, co się stanie, jeśli klika czarnych zakapiorów dobierze się do koryta:
  "Oni są komunistami, którzy zniszczą ten wspaniały kraj. Zmarnują to wszystko, co zostało z takim trudem zbudowane przez Białych. Boli mnie, że to wszystko zostanie zniszczone w imię utopii wielorasowego społeczeństwa, która się tu nigdy nie spełni. Chcieli wolności i demokracji. Za parę lat wolność i demokracja będą jedynymi rzeczami, jakie będą tu mieli”.
  Trudno nie przyznać Walusiowi racji patrząc, w jakie szambo obruciło się RPA czy Rodezja.
  Do SZS: z rodziną Haniego rozmawiał Waluś wielokrotnie, nie musisz się martwić o córkę Haniego, która zrozumiała okoliczności, jakie wówczas zaistniały, można nawet zaryzykować tezę o wybaczeniu z jej strony. Jak tak bardzo rozsadza Cię empatia to postaw się może w sytuacji setek członków plemienia Zulu, którzy skończyli z jarającą się oponą na karku.
  JANUSZ WALUŚ- WOLNOŚĆ DLA BOHATERA !!!
  Solidarni z Januszem Walusiem – ostatnim Żołnierzem Wyklętym
 • Immer wieder.
  Dla Polaków rezultat wyborów w Niemczech nie mógł być w żaden sposób korzystny. Może jedynie to, że do większości w Bundestagu Chadecy będą musieli sformować koalicję z Zielonymi, którzy o ile dla naszej nacji są z natury przyjaźni to z tego samego powodu są też ślepo- pozytywni en face do imigrantów islamskich.
  Jak w odwróconym zwierciadle: AfD- trzecia siła w niemieckim parlamencie daje nadzieję na zastopowanie fali dzikiej imigracji muzułmanów, co jest na rękę dla nas. Jest jednak jeden problem, jest to skrajna prawica, więc znów z natury- partia apologetów wermachtowskich. Niech się więc ściera ten nazistowski żywioł z żywiołem wachabickim, oby na końcu doszło do perfekcyjnej neutralizacji obydwu.
  Z powyższych powodów do tytułu artykułu dorzuciłbym dwa słowa:
  Unfertiges Geschäft in Berlin ohne Ende.
  Unfertiges Geschäft in Berlin
 • @laurentp 22:28:37
  Niestety dla mieszkańców Afryki Południowej obejmującej Niemiecką Afrykę Południowo- Zachodnią, Rodezję i RPA szansa na normalne, ustabilizowane życie jest zaprzepaszczana. Burowie- prawowici mieszkańcy tej części kontynenntu są zagrożeni przez fizyczną eksterminację za strony ACN i ich "intelektualnych orłów" pokroju Mandeli czy Haniego. Więcej, sama czarna część społeczeństwa tych krajow popadła w egzystencjonalne kłopoty: załamanie się gospodarki, przemysłu włókienniczego, upadłe kopalnie i transport. Poziom bezpieczeństwa- na skrajnie niskim poziomie, jedyne co wzrosło to odsetek chorych na AIDS.
  "Oni ( ANC )są komunistami, którzy zniszczą ten wspaniały kraj. Zmarnują to wszystko, co zostało z takim trudem zbudowane przez Białych. Boli mnie, że to wszystko zostanie zniszczone w imię utopii wielorasowego społeczeństwa, która się tu nigdy nie spełni. Chcieli wolności i demokracji. Za parę lat wolność i demokracja będą jedynymi rzeczami, jakie będą tu mieli” - Janusz Waluś.
  Plaga Czarnej Afryki
 • @Husky 15:51:01
  Cześć. Fajna fotka ale ten kawał ssaka do wchłonięcia jest nie doprzyjęcia.
  Z punktu widzenia przyswajalności białka powinieneś zastąpić kotleta trzema dużymi karaluchami.
  Pozdrawiam.
  Turnusy odchudzające - modna głodówka
 • Witam.
  Zachęcam Pana do poważnego potraktowania tematu postu, jego wpływu na ciało i psyche.
  Organizm podczas głodówki uruchamia szereg mechanizmów rozkładających i eliminujących toksyny. Nie znam w szczegółach terepii dr Dombrowskiej, ale to co Pan pisze, 400 kkal/ dzień uzyskiwanych z warzyw i kiszonek brzmi zachęcająco. Istnieje też silny logiczny związek między pracą tej pani z zakresu choroby immunologicznej a walką z otyłością: choroby te mają u podstaw nieprawidłową pracę jelit i zaburzoną równowagę bakteryjną tychże. A osoby otyłe mają wygarbowane jelita z kosmków na cacy.
  Stąd już za miesiąc będzie Pan jechał na kiszonkach. Warzywa pomogą przywrócić odczyn alkaiczny, który będzie zaburzony przez silne zakwaszenie organizmu podczas oczyszczania. Prawdopodobnie zachoruje Pan na jakąś lajtową odmianę grypy w pierwszych dniach i będzie miał biały jęzor - znam to z autopsji.
  Ogólnie: przez mniejszą podaż energii z zewnątrz organizm przejdzie na pewną pozytywną formę autokanibalizmu: wypali stare komórki, zeżre te zmutowane działające na granicy procesów beztlenowych- zarzewia ognisk rakowych, itp. itd. Trillera można by ciągnąć ale najważniejszy jest happy end.
  Pozdrawiam.
  Turnusy odchudzające - modna głodówka