Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Pies na Trolle

 • @Brat Żorża 19:08:27 i trybeus
  Widzę, że zjawiło się tu dwóch wsiowych głupków, jeden szczery bo się otwarcie przyznaje, że on wariat chociaz ja sadzę, że raczej troll - idiota i drugi wsiok cierpiacy na coraz żadsze (choć ciągle zbyt powszechne) schorzenie zwane potocznie shisofrenis kaczys, które ponoć jest łatwo uleczalne bo starczy otworzyć szeroko oczy i uszy i posłuchać prezesa i potem zobaczyć w byle jakiej gazecie jakie tym razem wybory raczył Kaczek aktualnie przegrać przyprawiajac o smutek wszystkie te biedne istoty co to cierpią na wyzej wymienione schorzenie psychiatryczne ale mimo wszystko cieszę się, że przybyli (choć to wątpliwy zaszczyt) by obcować trochę z geniuszem Pana Spyryto, który jak zawsze w formie i mimo, że ostrzegał, ze tekst nie dla kaczych akolitów ale oni jako kaczyści masochiści, odłożywszy na chwilę różaniec przybyli zaczerpnąć z krynicy mądrości choć z pewnością to odchorują.

  Pozdrawiam z mojej budy.

  PS. A gdzie się podziały pokemony (ups! dyletanty)? Teraz jak dowodzi Pluszak na SG to powinno być ich pełno a tu nic, marazm jakiś...
  Samorządność a Sprawa Polska
 • I znowu Pan
  podpadnie pod piekielny ogień krytyki i różne ostracyzmy stosowane przez pewien odłam zwany pokemonami (ups! dyletantami), którzy z pewnością dziś w Kościele nie byli i Słowa Bożego nie wysłuchali ale za to mienią się obrońcami Wiary negując Wiarę innych którzy pokemoństwo (ups! dyletanctwo) uważają za przejaw aberracji umysłowej i omijają ich szerokim łukiem.

  Pozdrawiam z psiej budy.
  CP a "syn marnotrawny"
 • @jazgdyni 13:54:47
  Schowali tudzież zdjęli tekst Pana Zygmunta? A to niecnoty wredne a taki poważny tekst po linii panazgdyni, musi jakiś spisek niecny i próba ukrycia niewygodnych prawd przez redakcje ale wierzę, że Pan Opara w końcu wykryje ten spisek i położy kres niezrozumiałym preferencjom redakcji i wykryje w końcu kto jest tym kretem redakcyjnym tak nachalnie promującym pokemony (ups! dyletanty).
  Szuflandia
 • @jazgdyni 11:27:53
  To ponoć koledzy Pana Redaktora Spyryto oskarżają pokemony (ups! dyletanty) o przynależność do powszechnie nie lubianej nacji a tu proszę i jeszcze pani Olejnik przywołana na dodatek a mi się zdaje, że tu jakąś hipokryzją zalatuje.

  Pozdrawiam z psiej budy.
  Co z tym protestem?
 • @
  O proszę jaki kwiatek znalazłem, który świadczy o czymś zgoła odwrotnym bo otóż nieformalny szef pokemonów (ups! dyletantów), panzgdyni, takimi słowy zaszczycił dzielnego OberViceNadRedNacza Spyryto:
  @SpiritoLibero 11:12:11
  No właśnie... tego się akurat spodziewałem.
  Ta żydowska moda odpowiadania pytaniem na pytanie jest zatrważająca i pokazująca brak argumentów.
  To dialog w typie Moniki Olejnik.
  nadużycie link skomentuj
  jazgdyni 11.09.2013 11:27:53

  To jak to jest naprawdę z tymi oskarżeniami o przynależność do powszechnie nie lubianej rasy, pani Rebeliantko a w dodatku porównuje do powszechnie nie lubianej i wyśmiewanej red. Olejnik.
  Szuflandia
 • @Rebeliantka 12:08:35
  Oj skarżypytka sie znalazła i napastuje tradycyjnie dzielnego Spyryto jakby on był odpowiedzialny za swoich znajomych i jeszcze zawraca głowę Szanownemu Panu Ryszardowi, który raczył oderwawszy się od z pewnością ważnych zajęć raczył odpowiedzieć na bzdurne zarzuty pokemonów (ups! dyletantów) bo to widać, że ludzki Pan i z pewnością przeprowadzi gruntowne śledztwo w celu schwytania i ukarania szkodników NEonu24.pl a w tym ważnym dziele wspomoże go pani Rebeliantka dostarczając całe mnóstwo dowodów na atmosferę ustawicznej nagonki, której ofiarą padają pokemony (ups! dyletanty).

  Pozdrawiam z psiej budy.
  Szuflandia
 • A naszych kolegów
  niektórych blogerów nie uwieczniono na jakiejś zgrabnej fotce bo byłby to NEonowy rarytasik mieć takie zdjęcie w kolekcji a i oni mogliby umieścić taką fotkę w awatarze a nie ściemniać z jakimiś herbami, krzyżami i innymi symbolami mającymi jakoby świadczyć o ich polskiej proweniencji i miłości do kraju, z którego usilnie starają się utworzyć judeopolin a prawowitych Polaków sprowadzić do roli szabes goyów.

  Pozdrawiam szanownego Autora z psiej budy.
  Chanuka i "nasi" propagatarzy tego święta w Polsce, w wygranej bitwie przez żydów nad polskimi gojami.
 • @Rebeliantka 23:05:55
  Sądzi pani, że mam już jakieś zasługi? Cieszy mnie to niezmiernie, że uczciwie zapracowuję na swoją miskę zupy i mój Pan będzie dla mnie łaskaw.

  Pozdrawiam uradowany z psiej budy
  DROBIOWY MATRIX...(odc.8)
 • @Astra 22:46:38
  No właśnie, panią trzeba być a nie tylko wyglądać co w pani przypadku jest ewidentne zwłaszcza, że uważa mnie pani za jakiegoś przygłupa, który nie potrafi odróżnić blogera od komentatora i nawet zastanawiam sie czy samemu nie wystarać się o taki zaszczytny status bo skoro pani może to i mnie pewnie nie odmówią.
  DROBIOWY MATRIX...(odc.8)
 • @Astra 22:28:29
  Widzę, że pani Astra przemalowała nick na czerwono z czego wnoszę, że niechybnie zacznie raczyć nas głębokimi w treści i pięknymi w formie artykułami, na które czekam z niecierpliwością gryząc łapę.
  DROBIOWY MATRIX...(odc.8)
 • @Rebeliantka 22:24:38
  To bardzo proste droga pani - lubię sobie pohasać i podworować z różnej maści dziwadeł a pokemony (ups! dyletanty) nadają się do tego celu wyśmienicie choćby dlatego, ze ich poczucie humoru bliskie jest zeru mimo, że chcą kreować się na bogoojczyźnianych wesołków co to niby potrafią cieszyć się otaczającym światem a reszta NEonowego towarzystwa to w większości ludzie poważni, z którymi rozmawia się na tematy poważne i w ich obecności nie przystoi stroić sobie psich żartów.
  DROBIOWY MATRIX...(odc.8)
 • @trybeus 22:11:02
  W rzeczywistości mam bardziej dostojny wygląd ale i ten przejaw zainteresowania przyjmuję z wdzięcznością mając świadomość, że te podrygi prezentowane przez pokemony (ups! dyletanty) to oznaka paniki i łabędzi śpiew choć nie rozumiem dlaczego bo przecież wodzowie tego prześwietnego portalu w niczym jeszcze nie uchybili szanownym pokemonom (ups! dyletantom) i na mojego nosa mają dużo ważniejsze sprawy na głowie niż zajmowanie się nic nie ważną w sumie grupką osobników namiętnie spijających sobie z dzióbków.
  DROBIOWY MATRIX...(odc.8)
 • @cyborg 22:02:29
  Cieszę się, że zauważył pan cyborg choć śmieszność i pożyteczność mojego zajęcia lecz nie mogę odpowiedzieć z wzajemnością bo pan z kolei nie wnosi nic pozytywnego do tego zacnego portalu tylko smęci i smęci co może być oznaka uwiądu starczego albo jeszcze poważniejszych przypadłości.
  DROBIOWY MATRIX...(odc.8)
 • @trybeus 21:54:25
  Nie, mam na myśli Jedynego Pana ale panu kogucie jakieś majaki jednak się roją a to z kolei specjaliści nazywają manią prześladowczą, która nie leczona farmakologicznie może przejść w jeszcze bardziej niebezpieczne stany mogące być zagrożeniem dla otoczenia a co się tyczy Pana Wojtasa to okazał się człowiekiem wyjątkowo nieużytym albowiem odmówił użyczenia panuzgdyni i jego oddziałowi bojowemu broni w postaci cepa i kosy.

  Pozdrawiam z mojej budy
  DROBIOWY MATRIX...(odc.8)
 • @trybeus 21:33:31
  To widać, ze balanga jest nieodłącznym elementem pięknoduchów pokemonowych (ups! dyletanckich) bo tylko w stanie poupojeniowym mogą przychodzić takie wizje, które niektórzy specjaliści nazywają manią wielkości i niczym nieuzasadnionym poczuciem wyższości ale sądzę, że wszystkiemu można jeszcze zaradzić starczy jedynie wyzbyć się pychy i zaufać Panu a już On znajdzie jakieś lekarstwo.

  Pozdrawiam z mojej budy.
  DROBIOWY MATRIX...(odc.8)
 • @trybeus 21:03:38
  My psy nie korzystamy z takich uciech jak napoje wyskokowe bo niezdrowe są i przytępiają węch, który oprócz wierności jest największym darem od Pana za to pokemony (ups! dyletanty) z pewnością nie żałują sobie takich uciech bo jak wytłumaczyć pewne teksty, które mogły być napisane jedynie dzień po bardzo dobrej balandze.

  Pozdrawiam z mojej budy.
  DROBIOWY MATRIX...(odc.8)
 • Szanowny kogut autor
  Nie sądzę,żeby doszło do jakiegoś spotkania na udeptanej ziemi bo kurnik jest w dobrych rękach i nie ma o co się drapać a protest songi pokemonów (ups! dyletantów) to raczej taki łabędzi śpiew grupki wzajemnej adoracji, która nie wiedzieć czemu wbiła się w pychę ogromną sądząc, że jest filarem tego zacnego portalu, który przeszedłszy już wszelkie możliwe katastrofy odradza się stopniowo przygarniając coraz to nowych blogerów chcących poszukiwać prawdy a nie tylko cieszyć się pięknem wokół i chodzić na grzyby tudzież sporządzać nalewki rozmaite co poniekąd jest zajęciem przyjemnym ale mało konstruktywnym i nadaje się raczej na portale tematyczne typu - wędkuję.pl, zbieramgrzyby.pl lub małybimbrownik.pl

  Pozdrawiam z psiej budy.
  DROBIOWY MATRIX...(odc.8)
 • @Rebeliantka 15:56:36
  Polska zawsze piszę z dużej litery i jeśli czasami zdarzy sie inaczej to tylko ze względu na wadliwą klawiaturę natomiast jeśli chodzi o konkrety to boli mnie nieustający wzrost wpływów żydowskich i masońskich w Kościele i o tym także powinniśmy dyskutować bo to jest to co osłabia Kościół, którego jestem członkiem a pozycja Kościoła w Polsce wymaga, żeby była to instytucja czysta i nie ulegająca wpływom różnego rodzaju swołoczy
  Siłą odpowiedzieć na siłę
 • @Rebeliantka 15:48:46
  Nie sądzę droga pani, żeby pokemony (ups! dyletanty) były jakąś ważną grupą nad którą ktoś miałby ochotę się pastwić i podgryzać bo na mój ogląd jest to jedynie mała, nic nie znacząca grupka wzajemnej adoracji nie wnosząca nic konkretnego do portalu jakkolwiek pożyteczna bo każdy po twórczej i konstruktywnej pracy lubi poczytać sobie o grzybobraniu, koniach, obrazach czy domowym wyrobie nalewek tak więc nie demonizowałbym roli pokemonów (ups! dyletantów) w rozwoju tego portalu, który w końcu zaczyna nabierać rumieńców.
  Siłą odpowiedzieć na siłę
 • @Rebeliantka 15:29:18
  Nie jest bynajmniej prawdą, że głównego wroga polski upatruję w KK, twierdzę jedynie, że Kościołowi nie zawsze jest po drodze z Polakami co dobitnie wskazują doświadczenia ostatnich ok. 300 lat gdy Kościół wielokrotnie występował przeciwko słusznym aspiracjom Polaków realizując swoje własne, partykularne cele często związane ze sprawami materialnym choć z pewnością nie brak duszpasterzy, którzy jako Polacy mają na sercu dobro Ojczyzny ale podległość hierarchii jest jednak na pierwszym miejscu i takie pani farmazony jakoś nie trafiają mi do przekonania a raczej są potwierdzeniem tego co napisałem wyżej.
  Siłą odpowiedzieć na siłę