Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 68

 • @Husky teraz widać że ten pedał/ciota Biedrońka to żyd, po uszach plastusia.
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c/uploads/cropit/15492193861d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37295d8ebf4e3bdf204f57ee9d01d630f41.jpg
  Bydło !!!!
 • @Husky
  Tak więc pederasta/ciota Biedrońka zapowiedziała, jak dobrze liczę, że jej/jego polityka będzie sprzeczna z art. 18, art. 30 i 38, art. 53 i art. 198 Konstytucji. Nieźle jak na ruch, który chce rozliczać innych za jej łamanie.
  Bydło !!!!
 • @Husky
  Biedroń: do 2035 roku zamknę wszystkie kopalnie. No, to Śląsk już zdobyty! Idzie na mocny 1 proc. Nawet moi liberalni znajomi ze Śląska określili Biedronia jako ciula. Oto lepsze jutro zapowiadane przez pedała/ciotę Biedrońkę..oto przyszli jego ministrowie!

  https://pbs.twimg.com/media/DyfT59RWkAAjEdG.jpg
  Bydło !!!!
 • @Husky
  https://pbs.twimg.com/media/DyfGHHRXcAAe1p5.jpg

  Pederasta/ciota Biedroń najpierw zapowiada zagwarantowanie praw zwierząt i drzew, później mówi o pozwalaniu na zabijanie nienarodzonych dzieci. To nie jest cywilizacja europejska. To żydolewacka cywilizacja śmierci. Powtarzam, tegoroczne wybory to będzie zderzenie tych cywilizacji. Czekam tylko na postulat: "500 zł + na każde dziecko, urodzone w parze pedalskiej"! Ludzie jadą na konwencję Biedry...z tej "wiosny" to może wyjść jesień tyle, że średniowiecza

  https://pbs.twimg.com/media/DyfRk5sWwAEWESk.jpg

  Domyślam się jakie dotacje będzie miała partia " Pedałuj- pedały, cioty i lesbijki" z UE
  https://pbs.twimg.com/media/DyfV1ikW0AE1axX.jpg
  Bydło !!!!
 • @Husky 17:30:55
  Ja także kończę, wszystko wykasuję po operacji. Jutro idę do szpitala.
  Zmiany w Administracji
 • @Husky Ale to już było. Skończy się tak jak z Petru i Palikotem.
  Konwencja Biedronia=Lot nad kukułczym. Ani to powazne, ani śmieszne. Ciekawe ilu się na to nabierze. Ma w sobie Charamsę... proponuję hasło wyborcze do UE niech nam żyje i dorasta Robercik ciota/pederasta pan Timmermans i pijak na pewno będą za a nawet przeciw. Po Wiośnie będzie lato i koniec pederasty/cioty Biedronia. Cóż można się po nim innego spodziewać. Zboczeniec jest za cywilizacją śmierci, ponieważ zboczony homoseksualizm nie daje życia. Dziwi bezwstyd warszawiaków obecnych na spotkaniu. Ja bym się wstydził.
  Bydło !!!!
 • @Husky
  Powiew świeżości od analu i wtyka? "Biedroń: jest tu z nami cała Polska, nie ma tylko tych z Wiejskiej".. Barany Polskie wybrały wielokrotnie parсha na prezydenta, ubeka, mogą też wybrać peđała/ciotę Biedrońkę. A potem pedofila i nekrofila ala Makaron.
  Bydło !!!!
 • @Husky
  Czy brali w tej imprezie pederasty/cioty Biedrońki dominikanin O. Wiśniewski i jurny Stefek? no i nasz niebieski. Myślę, że dobrze byliby przyjęci!
  Bydło !!!!
 • @Husky
  Wstrząsające! Demonstrujący pod TVP zaatakowali nie tylko Magdalenę Ogórek. "Mało się nie zabiła biedna, naprawdę!". WIDEO Wstrząsające! Demonstrujący przed TVP nie tylko zaatakowali Magdalenę Ogórek, ale stworzyli atmosferę zagrożenia dla pracowników telewizji i gości TVP. Na wideo krążących w sieci widać, jak protestujący zaczepiają prof. Henryka Domańskiego, wchodzącego do budynku TVP. W obrzydliwy sposób zaatakowali młodą kobietę wychodzącą z TVP, która wyraźnie przestraszona omal się nie przewróciła. Widać też, jak cieszą się z ataku na Magdalenę Ogórek.
  https://wpolityce.pl/polityka/432294-demonstrujacy-pod-tvp-zaatakowali-nie-tylko-ogorek-wideo


  Ps..Mam coraz większe wątpliwości co do lojalności policji. Co pan na to Jojo Brudziński? te nieroby w mundurach wraz z ich dowódcami do wywalenia na zbity pysk. A jak Jojo Brudziński nie potrafi zrobić porządku z nimi to do dymisji! Sposób działania PO i reszty Targowicy przypomina działanie NSDAP w Niemczech jeszcze w latach przed zdobyciem władzy. Organizują bojówki, które są coraz bardziej agresywne. Organizują prowokacje, takie jak urodziny Hitlera. Należy spodziewać się coraz więcej takich akcji organizowanych przez "totalnych" i ich mocodawców. Obawiam się że, przed wyborami do PE i do Sejmu, zobaczymy jeszcze więcej agresji w ich wykonaniu w nadziei na odpowiedz ze strony Polaków w celu zrobienia z tego propagandy. Należy się spodziewać zachowań skrajnie agresywnych i groźnych, kłamstw i insynuacji sztych grubymi nićmi, być może prowokacji terrorystycznych z ofiarami śmiertelnymi w wykonaniu "kontaktorów" zagranicznych. Czy ostatnia afera z padliną i eksportem mięsa do państw UE czy strajki chłopskie naśladujące żółte kamizelki we Francji to nie są pierwsze akcje różnych "kontaktorów" zagranicznych i pokazanie ich możliwości? Mafia burżuazyjna jest związkiem wielu klanów o hierarchicznej strukturze. Na jej czele stoi boss bossów, wiemy kto nim jest, prawda? Podpowiedź: współcześnie jednym z największych źródeł dochodów mafii są fundusze europejskie. Mafia jest autorytarnie zorganizowaną strukturą, instrumentalnie wykorzystująca przemoc, posiadającą własne normy, wymuszającą milczenie na swój temat. Mafia zarabia pieniądze prowadząc działalność przestępczą inwestując w legalne interesy. Dzięki zyskom z legalnych przedsięwzięć mafia burżuazyjna ma realny wpływ na gospodarkę i politykę. Wzrost liczebności mafii, umacnianie się jej i ekspansja trwają w Polsce nieprzerwanie od lat 90’. Dzieci mafiosów kształcą się na ekonomistów i prawników, w tym sędziów i adwokatów. Kto współpracuje z policją, wydaje na siebie wyrok śmierci. Czyżby Adamowicz? Loże masońskie takie, jak ECS są miejscem kontaktów mafii z mieszczańskim społeczeństwem. Braćmi mafiosów są funkcjonariusze służb specjalnych.
  Bydło !!!!
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wYjJmZS9wLzIwMTkvMDIvMDMvODI1LzU1MC8xMjgwOWNiYjRlYTk0Yjc3OTBjMjVhZmYzOTA2OTEyMS5qcGVn.jpeg

  Co do zaproponowania Polakom ma Robert Biedroń i jego Wiosna? Legalna aborcja i zniesienie klauzuli sumienia to dopiero początek

  https://wpolityce.pl/polityka/432292-co-do-zaproponowania-polakom-ma-robert-biedron


  Ps...Polaków doprowadzono do takiego ogłupienia, że mogą zagłosować na to dziwo. Zapomnieli, że to jest pieszczoch Palikota. W ogóle Polacy mają słabą pamięć, z myśleniem też nietęgo. Czarno to widzę. Wraca narracja jak za PZPR. Oglądałem, słuchałem i nie mogłem się oprzeć wrażeniu że to było dokładnie jak za komuny, MY wam damy, My wam zapewnimy, MY wam pomożemy, MY to zrobimy, My, my , my. Co za oszołomem trzeba być żeby po wysłuchaniu tych bredni zwyczajnie w nie uwierzyć? Wizyty do specjalisty do 30 dni! A jak to zrobi? Jak nie to do prywatnej przychodni i NFZ zapłaci, tylko jak tego dokona? Jakim cudem zmusi NFZ do zapłaty? Kto coś takiego przepchnie przez Sejm? Bo gadanego się zmieści ale to bujda większa niż obiecanki PO-PSL! Ludzie obudźcie się bo oszołomy takie jak pederasta/ciota Biedroń populizmem tylko wesprą działania antypolskie jakich dopuszczają się POKO! Goebbels by się takiej propagandy nie powstydził! Zlikwiduje kopalnie i trzeba będzie siedzieć przy świeczkach, bo energetyka w Polsce oparta jest na węglu a do atomu to mamy jak stad do Tokyo.
  Bydło !!!!
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184YmZmNi9wLzIwMTkvMDIvMDMvNjUwLzQzMy81MzIxNjFlMGZlNTY0YjAwOTg5ODM1ZDAyZDM3M2NiZS5qcGVn.jpeg
  Skąd pieniądze na wielkie show Roberta Biedronia? Ile kosztowała konwencja Wiosny i kto ją finansował? Robert Biedroń wprowadził dziś na scenę polityczną swoją nową partię Wiosna pod hasłem transparentności politycznej. Wśród politycznych obietnic pojawiła się zapowiedź ustawy o jawności wynagrodzeń i liczne odniesienia do przejrzystości finansów, zwłaszcza Kościoła. Czy jednak lider Wiosny sam działa w sposób transparentny? Gołym okiem widać, że wielkie show na Torwarze musiało sporo kosztować. Według ekspertów sama oprawa konwencji pochłonęła setki tysięcy złotych. Do tego doliczyć trzeba koncert i wydarzenia okołokonwencyjne. Skąd Robert Biedroń miał na to środki? Jakie są źródła finansowania? Takich pieniędzy nie zarobił przecież na otwartym niedawno portalu z koszulkami. Trudno też spodziewać się zgromadzenia tak potężnych funduszy ze składek. Trzeba by zapytać kiedy rozpoczęta została ewentualna zbiórka i na jakich zasadach ją przeprowadzono. Jawność życia publicznego to postulat słuszny, acz zobowiązujący. Portal wPolityce.pl stawia więc liderowi Wiosny podstawowe pytanie: Skąd czerpie środki na działalność polityczną swojej nowej partii.

  klum


  Ps..Finansuje postkomuna z WSI. Państwo powinno skontrolować pederastę/ciotę Biedronia i jego szopkę.
  Bydło !!!!
 • @Husky
  Pederasta/ciota z rozkalibrowaną dupą i ustami Biedroniu to kolejny Tusk, Komorowski tylko bardziej zboczony. Niech jeszcze zatka swą rozkalibrowaną dupą wulkany bo też zanieczyszczają! Już teraz Eurokołchoz się sypie a on wie co będzie w 2035?
  Bydło !!!!
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/02/robert_biedron_nczas.jpg

  Nowa partia Biedronia. Populistyczne obietnice, skrajny antyklerykalizm, zabijanie dzieci nienarodzonych, zamknięcie kopalń i rozdawnictwo socjalne. W niedzielę Robert Biedroń zainaugurował na warszawskim Torwarze działalność polityczną. „Wiosna” bo tak się nazywa partia Biedronia ma cały szereg absurdalnych propozycji jak zamknięcie wszystkich kopalń czy rozdawnictwa, za które nie wiadomo, kto ma zapłacić.

  W ramach programu zadeklarował wprowadzenie trzydziestodniowego limitu oczekiwania na lekarza specjalistę. „Po tym czasie każdy będzie mógł wybrać miejsce leczenia w sektorze prywatnym, za które zapłaci NFZ” wyjaśnił.

  Biedroń zapowiedział także walkę ze smogiem, który – jak wskazywał – jest powodem licznych zgonów w Polsce. „Deklaruję, że do 2035 roku zamkniemy wszystkie kopalnie węgla i będziemy mieli najczystsze powietrze w naszej części Europy – nareszcie” – podkreślił.

  Lider nowej partii, mówiąc o prawach zwierząt, ocenił, że kolejne rządy w tej sprawie „chowają głowy w piasek”. „Dlatego utworzymy niezależny urząd Rzecznika Praw Przyrody, zlikwidujemy fermy zwierząt futerkowych, zabronimy wykorzystywania zwierząt w cyrkach, zatrzymamy bezmyślną wycinkę drzew, która niszczy nasze wielowiekowe dziedzictwo” zadeklarował.

  Jak mówił Biedroń, „Polska jest kobietą, jej cierpienie jest jednak naszym cierpieniem”. „Przerwiemy piekło kobiet i w końcu zagwarantujemy kobietom prawo do bezpiecznego przerywania ciąży na żądanie do 12. tygodnia” zapowiedział.

  Obiecał ponadto likwidację klauzuli sumienia. „Postawimy na rodzinę i jej bezpieczeństwo, dlatego wprowadzimy rzetelną edukacją seksualną, zagwarantujemy znieczulenie przy porodzie i pełne finansowanie in vitro” podkreślił Biedroń.

  Ponadto padły obietnice m.in. emerytury minimalnej w wysokości 1600 złotych czy wprowadzenia „równych płac dla kobiet i mężczyzn”. (pap)

  Ps..Antypolski, brukselski pedałokomuch pełną gębą. Kolejny folksdojcz po Tusku. Program tego pedała/cioty, promowanego nachalnie w reżimowej KurWizji, przecież on nigdy nie będzie rządził, tyle że sobie pofantazjuje, choć TVPiS go promuje. Iście nazistowsko sodomicki program. Tylko impotenci umysłowi zagłosują na to antypolskie spedalone gówno. Skoro kobiety pederasy/cioty Biedronia zarżną wszystkie dzieci, to skąd pedał/ciota Robercik weźmie w przyszłości pieniądze na swoje programy socjalne? Bo przecież nie będzie miał kto pracować, co nie?
  Chociaż, z drugiej strony, te programy socjalne będą zbędne, skoro kobiety zarżną dzieci a obecnie dorosłe dzieci zarżną pisz pan przyjemna proekologiczna eutanazja swoich rodziców? Bo z wszystkich pomysłów lewaków wynika jak rozumiem, że "zakończenie" ludzkości to kwestia jednego pokolenia, a potem już korniki będą mogły spokojnie rzucać wściekłymi dzikami w dinozaury, tak?
  Bydło !!!!
 • @Husky partia wiosna czyli kakao. Co wybory, zaczyna się ta sama szopka z POdstawianiem agentów.
  Jeśli mit założycielski opierają na Adamowiczu, to niewiele z tego wyjdzie. Aż strach pomyśleć gdyby ta zgraja miała wejść do Sejmu! Kiedyś w sutenerach na dworcach a dzisiaj zakładają partię! Czuć tu swąd Sorosa a patrząc głębiej samego Lucyfera! Upośledzony dewiant/ciota z rozkalibrowanym odbytem i pasożyt Biedronia który nie wie do czego służy układ pokarmowy lansowany w tvp info , polsacie, tvn. Komunistyczne cwaniactwo i obłuda oraz demoralizacja bije z każdego zdania. Cel jest jeden dostać się do koryta i używać życia z jemu podobnymi komunistycznymi cwaniakami machając na przemian tęczową lub niebieską flagą z gwiazdkami a niepokornych zniszczyć. Ta demoralizacja ma jeden cel likwidacje moralności i normalnej rodziny co w konsekwencji ma skutkować likwidacją Narodu POLSKIEGO i stworzeniem bezwolnych niewolników! Po co TVP transmituje cała konwencję Biedronia? Co tam się w ogóle dzieje? Wyrzucają Rachonia, pompują Biedronia - przecież nie można słuchać tego, co on opowiada. Żadnej konwencji nie transmitowali w całości, a teraz psują ludziom niedzielne popołudnie. Jak można? Biedroń ogłosił program polityczno-gospodarczy uczynienia z Polski drugiej Wenezueli pod kierownictwem LGBT. Myślę, że powinni zmienić prezesa TVP. Kurski nie będzie działał na rzecz prawicy jak ma rodzonego brata w platformie złodziei! Jak widzę kogo w TVPinfo promują, mam zamiar przestać płacić abonament! Dość homo terroru.. nie można hołubić i wynosić na piedestał zboczeń..Na Torwarze ten zbolszewizowany degenerat obiecuje lewackiej hołocie wszystko, czego tylko mogą zapragnąć - niczym Zagłoba Inflanty...
  Bydło !!!!
 • @Husky ciekawi mnie czy niebieski też tam przejazdem był? bronić "wartości" Budynia?
  Nie wiem dlaczego, ale jak słucham Biedronia to zapala mi się lampka z napisem: Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach...
  Bydło !!!!
 • @Husky 14:32:03 popatrz jak pompują pedała/ciotę Biedroniu, jak poprzednio Palikota, Petru.
  Partia pedała/cioty Biedroniu "Wiosna"? a dlaczego nie "Jesień średniowiecza"? z jego doopy? Oto jest pytanie. Widać ławeczka służb się skończyła, że propagują już tylko pedała/ciotę i pedalskiego "podróżnika" za pieniądze Słupczan. Polacy nie dajcie się na niego i Gwiazdowskiego nabrać. To już było.
  Bydło !!!!
 • @Rebeliantka 13:49:49
  Aspirant sztabowy Mrozek? A czy Brudziński i komendant policji mają tu coś do powiedzenia? To jest Państwo? Brudziński do dymisji za pobłażanie, za udzielanie zgody policji na bierność. Dość tego! To anarchia a nie demokracja. To par exellence CHDDiK a nie Państwo. A Jojo jest jeszcze gorszym MSW niż Błaszczak. Stare cwaniaki z policji robią sobie z obu rzewne jaja od 4 lat. Wychodzi taki łapserdak Mrozek i opowiada duby smalone, jak to sytuacja była dynamiczna, a bzdury, które wygadywała tzw. "rzeczniczka" policji wołają o pomstę. To całe towarzystwo do zwolnienia dyscyplinarnego, bo inaczej zwalą całą winę na zwykłych krawężników, którym wcześniej zakazali skutecznej interwencji. A tak dla przypomnienia: czy niejaki Farmazon, gruby i tępy prymityw i buc, który napadł i zwyzywał młodą i drobną dziewczynę, reporterkę TVP, parę miesięcy temu poniósł jakieś, jakiekolwiek konsekwencje? Nie? No to skąd zdziwienie, że rozzuchwalona bezkarnością durna i chamska tłuszcza eskaluje agresję? Cham i prostak rozumie tylko jedno prawo - prawo pięści,a tutaj prawo pały policyjnej, a szacunek ma tylko do tego, którego się boi. A że będą wrzeszczeć o faszystach, otuach i demokracjach? Przecież i tak wrzeszczą, donoszą i kłamią ile wlezie, więc jaka różnica? A przynajmniej nabiorą moresu z powodów jak wyżej.
  Bydło !!!!
 • @Rebeliantka 13:49:49
  W państwie z plasteliny, to i policja plastelinowa. Banda idiotów. Ciekawym co na to służby. Nie wierzę, że to co się dzieje to spontaniczna reakcja. ktoś to organizuje i finansuje. Może by tak ustalić kto i ujawnić te źródła? Brudziński po tym jak przestępca zadźgał przestępcę? o ile zadźgał? chciał się podać do dymisji, teraz też się powinien podać do dymisji.
  Bydło !!!!
 • @Husky 14:32:03
  Widziałem wśród tych agresorów stare kobiety. To stare śmierdzące KODziary! To matki, babcie i żony SB-eków którym odebrano kilkunastotysięczne emerytury. One są chronione prze policję.
  Bydło !!!!
 • @Husky 14:32:03
  Brudziński out! To co robiła policja to błazenada. Kobiecie niszczą auto i uniemożliwiają przejazd a policja stoi i patrzy.Tragedia. To nie jest polska policja, to jest policja opozycji! Policja wyraźnie współpracuje z totalną opozycją. Policja polska nie służy Polakom takim zachowaniem, odpowiedzialnym za taki stan rzeczy jest b. minister Błaszczak i obecnie minister Brudziński, którzy ulegają poprawności politycznej, bo co powie Bruksela. Wygląda na to, że także i policja popiera te zadymy bo reakcja była prawie żadna! Dzicz otoczyła samochód a ci stali z boku i patrzyli! Gdyby nie fala oburzenia w ogóle by nie zareagowali. Myślę, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest odsunięcie od pracy ok. 75% najwyższych stopniem i funkcją funkcjonariuszy. Tłumaczenie rzecznika Policji traktuję jako przyznanie się do nieudolności, podszytej strachem. To nie jest napaść z mojej strony ale krytyka dowodzącego akcją. Ponieważ to nie był pierwszy/odosobniony przypadek, ale akcje te są skoordynowane (KOD+PO) to reakcja Policji powinna być natychmiastowa, Zatrzymania, odwiezienie na komisariaty i stawianie mandatów za zakłócanie porządku publicznego, bo to nie była manifestacja tylko napaść na dziennikarkę z bezprawnym pozbawieniem jej wolności. Za to jest prokurator z urzędu.
  Bydło !!!!