Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 68

 • @RAM 16:10:40 zmieniłem o tym człowieku zdanie po przeczytaniu poniższego.
  Z netu: O zmarłych nie powinno się mówić źle. Ale prawdę powiedzieć należy. Nie wiem czy zafascynowany żydowskim i lewackim światem Bartek byłby zadowolony, że nazywają go polskim bohaterem. Wolałby aby nazywano go człowiekiem świata a nie Polakiem z ciemnogrodu. Nie bez przyczyny sam się nazwał - Barto Pedro Orent-Niedzielski. Czy był bohaterem? Nie był....znalazł się przed lufą ciapatego przez przypadek a ten strzelił mu prosto w głowę. Chichot losu...zginął z ręki islamisty o którego "prawa" tak zaciekle walczył. Miał pecha...był w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. Pan Bartosz propagował szeroko pojętą "kulturę lewactwa i LGBT" która na sztandarach ma wypisane sprowadzanie imigrantów i za tą naiwną politykę "otwartości" zapłacił życiem! Czy o czymś jeszcze zapomniałem?
  Strasburg: Co za nudy!
 • @Husky 20:52:09
  Z netu: O zmarłych nie powinno się mówić źle. Ale prawdę powiedzieć należy. Nie wiem czy zafascynowany żydowskim i lewackim światem Bartek byłby zadowolony, że nazywają go polskim bohaterem. Wolałby aby nazywano go człowiekiem świata a nie Polakiem z ciemnogrodu. Nie bez przyczyny sam się nazwał - Barto Pedro Orent-Niedzielski. Czy był bohaterem? Nie był....znalazł się przed lufą ciapatego przez przypadek a ten strzelił mu prosto w głowę. Chichot losu...zginął z ręki islamisty o którego "prawa" tak zaciekle walczył. Miał pecha...był w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. Pan Bartosz propagował szeroko pojętą "kulturę lewactwa i LGBT" która na sztandarach ma wypisane sprowadzanie imigrantów i za tą naiwną politykę "otwartości" zapłacił życiem! Czy o czymś jeszcze zapomniałem?
  To jest apolityczność?
 • Tej opinii nie spodziewała się „kasta”!
  Były przewodniczący KRS o sędziach w koszulkach z napisem „Konstytucja”: „Eksces, budzi zażenowanie”.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yZDcyNC9wLzIwMTgvMTIvMTcvODI1LzM3MC8xNmYxODQ1ZTg2ZTk0ZTAzYWUxMDU1Y2IzN2RhMDlkMy5wbmc=.png


  Wybitny sędzia Sądu Najwyższego i były przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa nie ma wątpliwości! Sędziowie, którzy prowokacyjnie ubierają koszulki z napisem „Konstytucja” i ramię w ramie z politykami opozycji angażują się politycznie, przekraczają granice apolityczności. To „eksces” pisze w swojej opinii w „Rzeczpospolitej” sędzia Antoni Górski. Sędzia Górski zwraca uwagę na zasadę tzw. zewnętrznej bezstronności sędziego oraz na konieczność podejmowania starań, aby o tej bezstronności przekonać innych. Nie wymienia sędziów Żurka, czy Tulei z nazwiska, ale wczytując się w komentarz Górskiego, nie ma się wątpliwości o kogo chodzi. W ostatnim okresie dochodziło do przekroczenia tych granic przez niektórych kolegów sędziów. Swoje reakcje i zachowania tłumaczyli oni działaniem w obronie koniecznej przed zagrożeniami płynącymi z uchwalanych zmian w ustroju sądownictwa, naruszających jego principia konstytucyjne. Przyjmując tę kwalifikację prawną, należy przypomnieć o możliwości przekroczenia granic obrony koniecznej w formie tzw. ekscesów. Do takich ekscesów dochodziło i warto je tu przywołać. Eksces nazbyt emocjonalnych wypowiedzi kierowanych do polityków, a zwłaszcza do kolegów zajmujących odmienne postawy w prowadzonym sporze czy raczej konflikcie ogólnospołecznym. Eksces zachowań polegający na aktywnych wystąpieniach ramię w ramię z politykami opozycji w manifestacjach ulicznych przekonuje Antoni Górski w opinią, którą zaprezentował na łamach Rzeczpospolitej. Były przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa nie zostawia też suchej nitki na tych przedstawicielach skrajnie upolitycznionych przedstawicielach stowarzyszeń sędziowskich, którzy prowokacyjnie ubierają koszulki z napisem „Konstytucja”. Słusznie zauważa, że jest to symbol kojarzący się dzisiaj głównie z działalnością polityczna. Tej sędziom uprawiań nie wolno. Wreszcie eksces dotyczący określonych symboli przez noszenie gadżetów z napisem „Konstytucja”. Normalnie nie byłoby w tym nic zdrożnego. Sęk jednak w tym, że w napisie tym układ liter i ich kolorystyka została przejęta wprost z hasła jednego z najbardziej aktywnych opozycyjnych stowarzyszeń społecznych. Tłumaczenie w tym kontekście, że jest to przecież słowo (hasło) neutralne politycznie, odwołujące się do podstaw naszego ustroju, jest na tyle nieprzekonujące, że budzi zażenowanie czytamy w opinii sędziego Antoniego Górskiego. Wyważona i obiektywna opinia sędziego Górskiego to prawdziwy cios dla histeryków z „Iustitii”, którzy podnieśli lament po ubiegłotygodniowej uchwale KRS. Rada uznała, że symbole politycznego zaangażowania godzą w apolityczność i niezawisłość sędziowską. Ta oczywista uchwała spowodowała, że sędziowie z „Iustitii” zorganizowali happening w Warszawie, tworząc żywy napis „Konstytucja”. Miejmy nadzieję, że sędziowie zastosują się do uchwały KRS i przyjmą opinię Antoniego Górskiego jako przestrogę dla całego środowiska.

  https://wpolityce.pl/polityka/425958-byly-szef-krs-ostro-o-sedziach-w-koszulkach-konstytucja

  Ps..Polacy nie chcą takich pracowników sądu! Tych sędziów trzeba posypać azotoksem. Przecież oni wyraźnie opowiadają się po jednej stronie sporu politycznego. Takie osoby powinny zostać wyrzucone z wymiaru sprawiedliwości bo pomyliły im się role sędziego i polityka. Pamiętajcie chazarobolszewicka kasto ze swym miotem wsobnym, wy też kiedyś staniecie przed sądem. OSTATECZNYM!
  To jest apolityczność?
 • @Husky 22:17:50
  Żenada. Nauczyli tego ciapatego kilka obraźliwych zwrotów na potrzeby tego wywiadu. Nie zauważyli, że ciapaty zaczął przejmować inicjatywę i odebrał mikrofon tej dziuni, która jeszcze trochę, a zaczęłaby szczytować. Ciapaty liczy na drapane i pewnie je ma..Ile już zaliczył takich "panienek" to tylko on wie. Rozgonić ten burdel z lewacko - genderowską swołoczą. To wygląda bardziej jak sex-turystyka dla tych mocno opalonych panów, żeby nie użyć gorszego określenia. Kto miał z nimi cokolwiek do czynienia, a ja 12 lat miałem, ten wie, że traktują oni kobiety, kozy, oślice jak rzeczy, jak coś co się bierze i nie pyta o zgodę. Taka kultura i wbijcie sobie to do głowy lewicowe cepy. Ci ludzie, to bydło co tu płynie pontonami, nie chcą się integrować, nie chcą pracować czy was ubogacać! Chcą zniszczyć Europę. Wprowadzić swoje chore zasady które defacto zniszczyły ich kraje. Teraz imigranci przybywają pod nazwą wolontariuszy...UWAGA! Tacy "wolontariusze" zostali wyrzuceni z nocnego klubu w Sosnowcu...Brawo! Gonić tą śmierdzącą zarazę z Polski! Przecież ze zdjęć, filmików, zachowania mowy, znalezionych treści w internecie widać, że to troglodyci. A przecież by Polak, Polka mogła mieć zajęcia z polskimi dziećmi musi mieć stosowne wyższe wykształcenie, opinie psychologa, badania lekarskie i ostatnio modny komplet szczepień. Przecież tego się bardzo pilnuje przy polskich obozach lub koloniach. Jakim prawem ci osobnicy zostali w ogóle wpuszczeni do Polski i tolerowani przez resort MEN. Dlaczego nie ukarano tej "fundacji" i nieodpowiedzialnych dyrektorów szkół..?
  Kongres Praw Obywatelskich, a tam...
 • @Husky 22:17:50 Czy ktoś z organizatorów lub "wolontariuszy " obmacywaczy już siedzi ?
  To kolejna pralnia mózgów europejskiej młodzieży pokrewna euroweek! http://efm.org.pl/stara%20strona/_private/eweek_pliki/lista%20szkol.htm
  Dziwny dobór "native speakerów", no właśnie i dlaczego nie ma tam chłopców uczniów i żeńskich nauczycielek? I takie ćwoki islamskie maja uczyć nasze dzieci angielskiego? Przecież angielska wymowa tego dzikiego ciapatego jest potworna! Kiedyś taki muslim do białej kobiety mógł się zbliżyć wyłącznie na odległość strzału z łuku albo z rusznicy i to pod osłoną nocy! Przecież to kurwiszcze przeprowadza ten wywiad. Jak trzeba być jebniętą aby tak się wdzięczyć śmierdzielowi. Pani nauczycielka i jej ciapaty przydupas nie znają sami angielskiego a chcą uczyć innych? Co oni mają z tym obmacywaniem? Ledwie dziewczyna koło takiego stanie, już mu łapy chodzą. To wcale nie jest dla niej komfortowa sytuacja, to widać. Tępe POwskie lemingi wysyłają tam córeczki, bo w ich wyobrażeniach, ci prymitywni osobnicy to właśnie ta "Europa", o której tyle słyszeli i do której tak aspirują. Cyganie z Indii i Pakistanu, czy Bangladeszu jako nauczyciele angielskiego na obozie dla nastoletnich dziewcząt. Bareja by tego nie wymyślił. Szaleństwo poprawności politycznej ogłupia i ogranicza nas już obecnie. Jeżeli damy się oczadzić i nie ochronimy młodzieży przed tą obezwładniającą ideologią to zacznie nas ona niebawem zabijać!


  https://youtu.be/qcYo1HIg7z8


  Tutaj dane znalezione w sieci: pod nr regon 890437680 została utworzona fundacja 30.11.1995 w Bystrzycy Kłodzkiej, do sprawdzenia na stronie:

  https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx ponadto na wyszukiwarce:
  http://www.krs-online.com.pl/europejskie-forum-mlodziezy-archiwum-13816-65898.html
  Widać, że założycielem jest ten sam pan z euroweek, wraz z rodziną zresztą.
  Kongres Praw Obywatelskich, a tam...
 • @Husky 08:21:39
  W swoim przemówieniu Śniadek mówił m.in., że przez lata "na tych rocznicach domagaliśmy się bezskutecznie osądzenia sprawców zbrodni, osądzenia oskarżonego o kierownicze sprawstwo Wojciecha Jaruzelskiego". Przypomniał, że w ubiegłym roku weszła w życie tzw. ustawa dezubekizacyjna. "I co się dzieje? Oto pod Sejmem odbywa się demonstracja byłych ubeków, którzy mówią, że dzieje im się krzywda, że dzieją się rzeczy niekonstytucyjne. Mało tego: prominentni przedstawiciele dzisiejszej opozycji deklarują, że kiedy oni wrócą do władz, naprawią tę krzywdę. Niedawno sądy w wolnej Polsce orzekają o cofnięciu (zmiany) nazw ulic łączących się z komunistycznymi oprawcami. Demony przeszłości wypełzły, przebierają się w piórka obrońców demokracji, obrońców konstytucji i wrzeszczą" mówił polityk PiS. Głos zabrał także przewodniczący międzyzakładowej komisji NSZZ „Solidarność” Stoczni Gdynia i Energomontaż Północ Gdynia Roman Kuzimski.

  Przyznał, że tragiczne wydarzenia w Gdyni widział na własne oczy jako 13-latek. „To, co zobaczyłem, wpłynęło na całe moje życie. W tym miejscu to nie była żadna walka uliczna, to była zwykła egzekucja. Tu strzelali do ludzi jak do kaczek” mówił. Dodał, że co roku podczas obchodów rocznicy Grudnia'70 "niezmienne jest o wołanie o sprawiedliwość, osądzenie i ukaranie winnych". „Dzisiaj już wiemy: sądy tego nie zrobią, bo nigdy nie zostały zdekomunizowane (…) Nawet do dzisiaj w Sądzie Najwyższym zasiadają sędziowie, którzy skazywali nas w stanie wojennym: hańba. Demokracja ich chroni, Bruksela ich chroni, a oni bezczelnie zasłaniają się konstytucją, zresztą stworzoną przez komunistę Kwaśniewskiego” dodał. „Żądamy dekomunizacji sądów, żądamy degradacji komunistycznych generałów z Jaruzelskim i Kiszczakiem na czele. Żądamy osądzenia i wskazania winnych, choćby pośmiertnie. Żądamy sprawiedliwości. I jesteśmy głęboko zawiedzeni, że po trzech latach rządów Zjednoczonej Prawicy nadal musimy się tego domagać. Panie prezydencie Rzeczypospolitej, panie premierze, panie prezesie, panie ministrze sprawiedliwości hańba” oświadczył działacz "S".
  9 z "Wujka "
 • @Husky 08:46:49
  http://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15450357611d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372e32c84ba76a2aa76835a52def6087d6d.jpg


  Europa umiera nie z winy obywateli Wielkiej Brytanii, którzy wybrali własny los, ale z powodu polityków, technokratów, bankierów i oświeceniowych intelektualistów, którzy narzucili wszystkim nam gigantyczne kłamstwo a mianowicie ich ekumeniczne marzenie o kontynencie zredukowanym do dominacji niepraworządnej oligarchii. To oni narzucili nam niewolnictwo długu, przy pomocy którego ujarzmili naszą przyszłość. Ich także jest oszustwo zmuszania Europejczyków do akceptacji imigracji stworzonej celowo i potajemnie przez budujących nowy porządek świata.
  To jest apolityczność?
 • @Husky 08:21:39
  Bo takie mamy "sondy" chazarokomusze kurwy z ich miotem wsobnym.
  9 z "Wujka "
 • @Zawisza Niebieski Czy to prawda, że masz tu dwa konta?
  no i czy tak można cenzorze?
  Przeinaczanie Jezusa
 • @Husky 22:54:47
  Zamiast tak sterczeć jak kije samobije wzięliby się się za czytanie akt, bo czeka się w tych sądach na rozprawy jak na Godota, a jak już wejdzie na wokandę to co drugi sędzia OTUA NIE PRZYGOTOWANY! POukładać ich na betonie w oborach PO byłych PGR, na mrozie w tych POdkoszulkach! Jak POleżą 48 godz. to skruszeją, te prawnicze bażanty PO duraczówce! Mniej Kaczyńskiego, więcej Erdogana i Orbana! Ja gdy zobaczę sędziego to na kieszenie bardzo uważam.
  To jest apolityczność?
 • @Husky 09:42:14
  Teraz sobie wyobraźcie, na jakim poziomie muszą być ludzie głosujący na tego pajaca.
  Znany "obrońca krzyża" TW Matka
 • @Husky 07:45:06
  W grudniu 1970 r., w proteście przeciw podwyżkom cen wprowadzonym przez władze PRL, przez Wybrzeże przetoczyła się fala strajków i demonstracji. W Gdańsku i Szczecinie protestujący podpalili gmachy komitetów wojewódzkich PZPR. Aby stłumić protesty, władze zezwoliły milicji i wojsku na użycie broni. Według oficjalnych danych, w grudniu 1970 r. na ulicach Gdańska, Gdyni, Szczecina i Elbląga od kul milicji i wojska zginęły 44 osoby (w tym 18 w Gdyni), a ponad 1160 zostało rannych.
  9 z "Wujka "
 • @Husky 20:52:09
  Brak pozwolenia na posiadanie broni i taki morderca chodzi z karabinem po ulicy, wiedząc, że ludzie nie mogą go zastrzelić. Telewizja Francuska TV5 podała właśnie wiadomość o śmierci następnej ofiary zamachu bez wspomnienia ani nazwiska, ani tego był to Polak z pochodzenia i że próbował powstrzymać zamachowca. Natomiast nadano przemówienie dziewczynki arabskiej z przesłaniem pokoju. Partia euroislamistów dba o wizerunek!
  To jest apolityczność?
 • @Husky 20:52:09
  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie....
  To jest apolityczność?
 • @Husky 22:17:50
  W Niemieckim mieście Kandel miała miejsce taka sama "nauka języka i warsztaty z muzułmańskimi migrantami" z inicjatywy władz miasta pod patronatem lewackiej SPD! Miasto wraz z "wybranymi wychowawcami" zorganizowało coś w rodzaju portalu pod tematem" muzułmańska starsza młodzież poszukuje przyjaciółki w celu spędzenia szczęśliwych wspólnych chwil w obcej muzułmańskiej dziczy nowej ojczyźnie zwanej przez nich Germoney! Te same działania i schematy co w Polsce, także fotki z brodatymi przyjaciółmi młodych niemieckich dziewcząt były na porządku dziennym. Aż jeden z nich po scenie zazdrości zadźgał swoją podopieczną przyjaciółkę w jasny dzień w punkcie sprzedaży kosmetyków! Dziewczyna miała 15 lat a jej morderca i muzułmański kochanek podający się za 17 latka miał w rzeczywistości grubo po 30 stce i nie był Syryjczykiem jak poprzednio podał lecz obywatelem Maroka ! Poszukajcie sobie hasła "Kandel" to sami poczytacie! To samo lewactwo przy pomocy "zagranicy" urządza w Polsce! Władze Polski powinny szybko i zdecydowanie zareagować! Każda zwłoka to strata czasu! Lewackich wychowawców do prokuratora a muzułmańskich zboczeńców wywalić z Polski!
  Kongres Praw Obywatelskich, a tam...
 • @interesariusz z PL 19:41:52
  100/100! Pzdr!
  „Antykomuna we Wrocławiu”
 • @Wrzodak Z. 19:50:09
  Ależ ja to wszystko wiem, od 1989 roku i nie musisz mnie uświadamiać, lecz dzięki za ten wpis. Pzdr!
  „Antykomuna we Wrocławiu”
 • @Husky
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mZWIyZi9wLzIwMTgvMTIvMTYvODI1LzU1MC9lOWQyZGRmM2NiODA0M2FmOGJiOTg4MjM5YmFlNWFlYi5qcGVn.jpeg

  Zamieszki w Brukseli. Policja starła się z protestującymi przeciwko paktowi migracyjnemu ONZ. WIDEO i ZDJĘCIA. Brukselska policja starła się z protestującymi przeciwko paktowi migracyjnemu ONZ (Global Compact for Safe Orderly and Regular Migration), przyjętemu 10 grudnia w Marrakeszu. Z powodu sporu o pakt w Belgii rozpadła się koalicja rządząca. Policja próbowała usunąć manifestantów sprzed budynków Komisji Europejskiej i Rady. Protestujący przeciwko imigracji wyszli w niedzielę na ulice Brukseli, aby potępić przyjęty globalny pakiet w sprawie migracji w Marrakeszu, zatwierdzony przez belgijskiego premiera. Marsz został zorganizowany przez kilka prawicowych i skrajnie prawicowych stowarzyszeń flamandzkich.

  https://wpolityce.pl/swiat/425876-zamieszki-w-brukseli-policja-starla-sie-z-protestujacymi


  Ps...To przecież czysta demokracja! Policja lejąca demonstrantów, a demonstranci rewanżujący się brukiem! Oto właśnie jewrounijna praworządność! Taka demokracja, taka praworządność w wykonaniu UE, KE, PE. Prawo do demonstracji mają tylko grupy popierane przez Komisję Europejską, grupy nie popierane przez KE w razie próby demonstracji dostaną pałami i wodą (na razie) a sędziowie pod znakiem "KONSTYTUCJA" skażą niekoncesjonowanych demonstrantów na więzienia. Polacy, czy nie powinniśmy się z miłośnikami obecnych zakłamanych władz Unii Europejskiej ostatecznie rozprawić podczas wyborów przez mądre głosowanie? A w mediach "głównego szambo-nurtu" tej informacji nie ma. Lemingi nie mogą zobaczyć, że przed siedzibą Komisji Europejskiej, tak "praworządnej" i tak "demokratycznej" odbywają się sceny walk z demonstrantami przypominające te z PRL, kiedy ZOMO zabijało, pałowało i polewało Polaków. Jak można by to lemingom wytłumaczyć? więc lepiej im tego nie pokazywać.
  9 z "Wujka "
 • @Oscar 16:43:25
  [PRL jedna znacznie lepiej kształcił niż szkoły po reformach} Handke się ten żydek zwał i tu zgadzam się z tobą w 100%! Z resztą twych wywodów już niestety nie.
  „Antykomuna we Wrocławiu”
 • @Pedant 17:29:28
  To ty tu pokomuszy bełkot serwujesz.
  „Antykomuna we Wrocławiu”