Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @Lotna 00:54:46
  Protesty ! teraz protesty ? SIC ! już ZA PÓŹNO. Wiadomo było o tej umowie 3 lata temu i ją podpisali dlatego przegrali! Wycofał się z ich POparcia mniejszy biznes nie tylko polski. Zdają sobie sprawę biznesmeni co im zrobili. Obecny rząd poparli, bo to tylko polityka i biznes i nie mają zielonego pojęcia co poparli. Korporacje to na razie bezkrwawa zagłada i matki ziemi i jej ludu i nie tylko Polaków jak wskazują to media by wprowadzać dodatkowo strach. Pojawia się już manipulacja, że to konieczność by lud wyżywić ! Przykładem są Chiny. Ludziom nie mającym wiedzy i brak umiejętności zdobywania jej wszystko są w stanie skutecznie wmówić. Tego już nikt i nic nie zatrzyma, chyba że zmieni to wojna.
  CETA podpisana - Polska sprzedana
 • @miarka 08:04:05
  Tamci przegrali sromotnie bo arogancja i buta ich zgubiła. Grzechem jaki popełnili wobec Polski i Polaków była bezczelna propaganda, oszustwa, malwersacje, aborcja i wcześniejsza umowa wprowadzenia handlu GMO do Polski. Komorowski na tym poległ. Wtedy mieliśmy szansę na reakcję. Po podpisaniu tamtej umowy CETA dziś to tylko formalność, w której wykorzystano głupotę kolejnych rządów w Polsce lub po prostu to cd. tego co miało miejsce przez lata a tylko zmiana nazwisk przy korycie. Przegracie panowie i panie z rządu i PiS wybory to jest pewne przez swoją głupotę, bo propaganda współpracy i liczenie się z zdaniem ludzi to po prostu propaganda. Nie mogę uwierzyć, że tak sprytnie z wami skończyli jednym podpisem !! Hucpy demonstrowane na ulicach to tylko kosmetyka wrogich krajowi ludzi to ludzie opłacani przez te korporacje i dopięli celu. Media prawicowe od kilku miesięcy idą tą samą drogą, co te obce siejąc, propagandę licząc na ciemnotę ludzi. W co nawet oni uwierzyli, czyli socjotechnice obcych mediów, że naród ciemny jak tabaka w rogu.
  CETA podpisana - Polska sprzedana
 • @Lotna
  Konsekwentnie i jak zapowiadałem, jeśli PiS poprze CETA, ja i moja rodzina w następnych wyborach nie poprzemy PiSu. Zdrady Polski sie nie zapomina!!! Moja opinia to: rząd podpisał umowę CETA w ramach transakcji wiązanej. Ameryka wojska i gwarancje bezpieczeństwa a Polska nie blokuje umów z Ameryką. Gwarancja bezpieczeństwa moim zdaniem na wodzie pisane a profity z umowy będą realne dla Ameryki. Tego nie można porównywać z UE ponieważ w UE wraz z oddaniem rynku idą fundusze Tu oddajemy rynek a dodatkowo jeszcze będziemy się sądzić z korporacjami. Myślę że Pis strzelił sobie w stopę. Cała sytuacja przerosła Rząd. Trzymam kciuki za reformy ale umowy a Ameryką to jak konkurować Polonezem z Fordem. Powinniśmy sobie odpuścić dyktatorskie zmuszanie nas, bycia konsumentami: medycznych medykamentów, szczepionek, żywności i umów CETA & TTIP. W tych kwestiach, Polska jest samowystarczalna albo powinna być. Jeżeli jakiś transport trafiłby do Polski - prokurator, powinien zarządzić odesłanie lub spalenie. To jaki jest sens podpisywania umów, potrzebuję towaru , szukam producenta , biorę szmal do kieszeni i idę się targować (negocjować cenę) - tak wygląda wolny handel i nie potrzebny żaden popierd...y arbitraż. To samo z wymianą doświadczeń i technologii. Tylko tu nie chodzi o kupno/ sprzedaż, tylko o długoterminowe umowy na wciskanie bubli. Już nas jeden cwaniaczek wpakował w długoterminową umowę na dostawę gazu z Rosji i to powinna być wystarczająca nauka dla głąbów w takim, czy innym rządzie. Już widzę jak Niemiaszki z entuzjazmem, pozwalają polskim rolnikom na wysyłanie czegokolwiek na nowe rynki zbytu. Nord Stream1-2 to typowy przykład współpracy w UE. Dymało nas RWPG, a teraz dyma nas Jewrokołchoz. W każdym kraju kołchozu unijnego zdecydowana większość społeczeństwa jest przeciw CETA! Zdrajcy podpisali tą niekorzystną dla Europejczyków umowę pomimo sprzeciwu większości Europejczyków! To jest demokracja?
  CETA podpisana - Polska sprzedana
 • @Moher 13:08:55
  Obydwu kandydatów można porównać analogicznie do naszych wyborów prezydenckich 2015. Z jednej strony kandydatka establishmentu oraz szeroko rozumianego lewactwa Hilarzyca Clintonowa (nasz Bronek), wobec której media prowadzą zmasowaną agitację i jest pompowana przez spreparowane sondaże, z drugiej obrzucany błotem z każdej strony, znienawidzony przez media głównego nurtu, na każdym kroku dyskredytowany, zaniżany w spreparowanych sondażach Donald Trump (nasz Duda). Rozstrzygnięcie przy urnach powinno być podobne jak w Polsce, jedyną szansą na zwycięstwo polakożerczej lewaczki Clintonowej, będzie sfałszowanie wyborów. Żydostwo stojące za Clintonową ma zbyt wiele do stracenia, by nie posunąć się do wszystkich możliwych kroków, łącznie z fałszerstwem wyborczym.
  Już niedługo Donald Trump będzie prezydentem.
 • @bjes 18:41:44
  Obydwu kandydatów można porównać analogicznie do naszych wyborów prezydenckich 2015. Z jednej strony kandydatka establishmentu oraz szeroko rozumianego lewactwa Hilarzyca Clintonowa (nasz Bronek), wobec której media prowadzą zmasowaną agitację i jest pompowana przez spreparowane sondaże, z drugiej obrzucany błotem z każdej strony, znienawidzony przez media głównego nurtu, na każdym kroku dyskredytowany, zaniżany w spreparowanych sondażach Donald Trump (nasz Duda). Rozstrzygnięcie przy urnach powinno być podobne jak w Polsce, jedyną szansą na zwycięstwo polakożerczej lewaczki Clintonowej, będzie sfałszowanie wyborów. Żydostwo stojące za Clintonową ma zbyt wiele do stracenia, by nie posunąć się do wszystkich możliwych kroków, łącznie z fałszerstwem wyborczym.
  Kupa śmiechu,
 • @staszek kieliszek 08:08:42
  Wybory będą na 100% zafałszowane choćby z powody 4 milionów martwych i kilkunastu milionów nieuprawnionych do głosowania, którzy i tak głosują. Fałszerstwa podczas liczenia i na serwerach pewnie też będą. Jeśli Trump wygra to dlatego, że ma znacznie, znacznie większą przewagę niż pokazują to zmanipulowane sondaże.
  Kupa śmiechu,
 • @bjes 09:20:43
  Trump zachwycony wznowieniem śledztwa ws. Clinton: "Nie możemy pozwolić, aby swoje kryminalne intrygi przeniosła do Gabinetu Owalnego". Z nieskrywaną satysfakcją powitał Donald Trump wiadomość, że dyrektor FBI James Comey wznowił śledztwo w sprawie używania przez Hillary Clinton prywatnego serwera mailowego do służbowej korespondencji w Departamencie Stanu. --- AI system finds Trump will win the White House and is more popular than Obama in 2008 http://finance.yahoo.com/news/ai-system-finds-trump-win-104022784.html
  Kupa śmiechu,
 • @bjes 09:20:43
  Przecież to jest bomba, która wybuchła w USA. Nie rozumiecie tego w Polsce? To jest ten osinowy kołek przez serce wampira. FBI otworzyło na nowo sprawę już dawno zamkniętą na 11 dni przed wyborami! Znaleźli maile na urządzeniach należących do "prawej ręki" żony Clintona, oficjalnie przy okazji śledztwa w sprawie jej męża, Weinera, w sprawie o pedofilię. Weiner jest również prominentnym politykiem partii Dem. Nieoficjalnie, wycieki z wikileaks skompromitowały ją do końca. Po to właśnie są fałszowane sondaże. Żeby tacy ludzie jak dyrektor FBI byli pewni, że słuszny kandydat wygra, zabezpieczy odbyt i się potem odwdzięczy za współpracę. Ale on chyba na koniec zwątpił i zaczął się jednak martwić co będzie jak wygra pan Donald. Dlatego zdradził Clintonową i zadał jej ten porażający cios w podbrzusze.
  Kupa śmiechu,
 • @Moher
  Jeżeli całego materiału nie da się ujawnić przez 11 dni do wyborów, to winien być jakiś myk, by je przedłożyć na dalszy termin, bo zbyt poważna to sprawa, gdy ona okaże się kryminalistka...Babcia Clinton już długo nie pociągnie..biologia ma swoje prawa. Do paki na to super lek, ale stosowana latami wyniszcza układ nerwowy strasznie. "Zaledwie jedna trzecia Amerykanów uważa, że Clinton można zaufać" ale to nie przeszkadza by w sondażach wmawiać amerykanom, że to ona prowadzi w wyścigu o fotel w Białym Domu. Gdyby szef FBI nie ujawnił tego teraz , byłby posądzany o zatajenie informacji mogącej mieć istotny wpływ na wybory ... Pani Clinton jest w nieprzyjemnej sytuacji z własnej winy , to "próżne żale"...sam atak na szefa FBI z tego powodu powinien dać do myślenia wszystkim którzy myśleli o głosowaniu na nią. to typowa kłamczucha, nie można jej ufać, wszystko co mówiła w kampanii może być zwykłym kłamstwem w 100% i wcale bym się nie zdziwił. Mam nadzieję,że Polonia będzie pamiętała jak Clinton (mąż Hilary) opluł Polskę i rząd PiS na imprezie wyborczej i zagłosuje na Trumpa. Polonia zareagowała na słowa Bila Clintona i napisała list protestacyjny i szacunek do Polski i rządu demokratycznie wybranego.
  Już niedługo Donald Trump będzie prezydentem.
 • @staszek kieliszek 08:08:42
  Jeżeli całego materiału nie da się ujawnić przez 11 dni do wyborów, to winien być jakiś myk, by je przedłożyć na dalszy termin, bo zbyt poważna to sprawa, gdy ona okaże się kryminalistka...Babcia Clinton już długo nie pociągnie..biologia ma swoje prawa. Do paki na to super lek, ale stosowana latami wyniszcza układ nerwowy strasznie. "Zaledwie jedna trzecia Amerykanów uważa, że Clinton można zaufać" ale to nie przeszkadza by w sondażach wmawiać amerykanom, że to ona prowadzi w wyścigu o fotel w Białym Domu. Gdyby szef FBI nie ujawnił tego teraz , byłby posądzany o zatajenie informacji mogącej mieć istotny wpływ na wybory ... Pani Clinton jest w nieprzyjemnej sytuacji z własnej winy , to "próżne żale"...sam atak na szefa FBI z tego powodu powinien dać do myślenia wszystkim którzy myśleli o głosowaniu na nią. to typowa kłamczucha, nie można jej ufać, wszystko co mówiła w kampanii może być zwykłym kłamstwem w 100% i wcale bym się nie zdziwił. Mam nadzieję,że Polonia będzie pamiętała jak Clinton (mąż Hilary) opluł Polskę i rząd PiS na imprezie wyborczej i zagłosuje na Trumpa. Polonia zareagowała na słowa Bila Clintona i napisała list protestacyjny i szacunek do Polski i rządu demokratycznie wybranego.
  Kupa śmiechu,
 • @bjes
  Hillary Clinton jest dwulicowa. Powie i zrobi wszystko, co zbliży ją do urzeczywistnienia własnych ambicji. Potrafi patrzeć w oczy i łgać, jakby nie wiedziała, że kłamie. Jej kłamstwo jest czymś gorszym, jest wypaczaniem, zniekształcaniem prawdy w taki sposób, żeby ją dopasować do konkretnych okoliczności jej sprzyjających. Mossad, „chłopaki z drugiej strony wody”, tak Izraelską agencje wywiadowczą nazywają amerykańscy żydzi. Wywiad Izraelski zawsze dąży do tego, żeby zdobyć możliwie najwięcej informacji o przywódcach politycznych oraz ich stosunku do Żydów. Kiedy Bill Clinton poniósł upokarzającą klęskę w wyborach na gubernatora stanu Arkansas, Clintonowie wyruszyli w pielgrzymkę religijną do Izraela. Wyprawa ta oraz zapewnienie państwu Izrael bezpieczeństwa i stabilności, umocniła ich postawę wśród ludu Izraela, ale przede wszystkim wśród amerykańskich Żydów i wyborców. Bill Clinton, jako prezydent oświadczył: „Jeżeli Irak lub Iran przekroczyłby Jordan, chwyciłbym za broń i poszedł do okopów, żeby tam walczyć i zginąć za Izrael”. Czy była to tylko polityczna poza i wyrachowanie, czy rzeczywiście i szczerze Clinton wspierał na preferencyjnych warunkach państwo Izrael? Należy powiedzieć wprost, Clinton nie chciał walczyć za własną ojczyznę, chwytał się wszystkiego, by wykręcić się od poboru do wojska, ale w sytuacji, gdyby jakieś państwo zaatakowało Izrael, chwyciłby za broń, i gotów byłby walczyć i zginąć za Izrael. Hillary, jako żona Billa została, jak można przypuszczać, zarażona tą sama chorobą weneryczną. Bowiem w administracji Clintona jedyną prawdziwą mniejszością etniczną, dysponującą rzeczywistą władzą, byli Żydzi. The Agenda pisze, że żydzi odgrywają w polityce amerykańskiej bardzo istotną rolę. Trzej z nich Robert Reich, Robert Rubin i Alan Greenspan, to postacie w Ameryce kluczowe. Gordon Thomas w książce „Gideon’s Spies” postawił tezę, że, Izraelski wywiad Mossad potajemnie nagrywał intymne szczegóły rozmów między Billem a Moniką Lewinsky, która następnie zaś szantażowała Clintona tymi nagraniami, a także tym, żeby Clinton przerwał śledztwo FBI w sprawie kreta z Mossadu. Izraelski wywiad wiedział, że Biały Dom jest skutecznie chroniony elektronicznymi urządzeniami uniemożliwiającymi podsłuch. Postanowił zatem skupić się Lewinsky i jej mieszkaniu. Mossad zaczął przechwytywać nieszyfrowane i niezabezpieczone rozmowy telefoniczne prezydenta z Lewinsky. Nagrania następnie w bagażu dyplomatycznym wywożono do Tel-Awiwu, aby Mossad skutecznie, na ich podstawie, opracował sposoby jak spożytkować kompromitujące prezydenta rozmowy. One bowiem stanowiły narzędzie szantażu żydowskiego lobby.
  Kupa śmiechu,
 • @Moher 13:08:55
  Hillary Clinton jest dwulicowa. Powie i zrobi wszystko, co zbliży ją do urzeczywistnienia własnych ambicji. Potrafi patrzeć w oczy i łgać, jakby nie wiedziała, że kłamie. Jej kłamstwo jest czymś gorszym, jest wypaczaniem, zniekształcaniem prawdy w taki sposób, żeby ją dopasować do konkretnych okoliczności jej sprzyjających. Mossad, „chłopaki z drugiej strony wody”, tak Izraelską agencje wywiadowczą nazywają amerykańscy żydzi. Wywiad Izraelski zawsze dąży do tego, żeby zdobyć możliwie najwięcej informacji o przywódcach politycznych oraz ich stosunku do Żydów. Kiedy Bill Clinton poniósł upokarzającą klęskę w wyborach na gubernatora stanu Arkansas, Clintonowie wyruszyli w pielgrzymkę religijną do Izraela. Wyprawa ta oraz zapewnienie państwu Izrael bezpieczeństwa i stabilności, umocniła ich postawę wśród ludu Izraela, ale przede wszystkim wśród amerykańskich Żydów i wyborców.
  Bill Clinton, jako prezydent oświadczył: „Jeżeli Irak lub Iran przekroczyłby Jordan, chwyciłbym za broń i poszedł do okopów, żeby tam walczyć i zginąć za Izrael”. Czy była to tylko polityczna poza i wyrachowanie, czy rzeczywiście i szczerze Clinton wspierał na preferencyjnych warunkach państwo Izrael? Należy powiedzieć wprost, Clinton nie chciał walczyć za własną ojczyznę, chwytał się wszystkiego, by wykręcić się od poboru do wojska, ale w sytuacji, gdyby jakieś państwo zaatakowało Izrael, chwyciłby za broń, i gotów byłby walczyć i zginąć za Izrael. Hillary, jako żona Billa została, jak można przypuszczać, zarażona tą sama chorobą weneryczną. Bowiem w administracji Clintona jedyną prawdziwą mniejszością etniczną, dysponującą rzeczywistą władzą, byli Żydzi. The Agenda pisze, że żydzi odgrywają w polityce amerykańskiej bardzo istotną rolę. Trzej z nich Robert Reich, Robert Rubin i Alan Greenspan, to postacie w Ameryce kluczowe. Gordon Thomas w książce „Gideon’s Spies” postawił tezę, że, Izraelski wywiad Mossad potajemnie nagrywał intymne szczegóły rozmów między Billem a Moniką Lewinsky, która następnie zaś szantażowała Clintona tymi nagraniami, a także tym, żeby Clinton przerwał śledztwo FBI w sprawie kreta z Mossadu. Izraelski wywiad wiedział, że Biały Dom jest skutecznie chroniony elektronicznymi urządzeniami uniemożliwiającymi podsłuch. Postanowił zatem skupić się Lewinsky i jej mieszkaniu. Mossad zaczął przechwytywać nieszyfrowane i niezabezpieczone rozmowy telefoniczne prezydenta z Lewinsky. Nagrania następnie w bagażu dyplomatycznym wywożono do Tel-Awiwu, aby Mossad skutecznie, na ich podstawie, opracował sposoby jak spożytkować kompromitujące prezydenta rozmowy. One bowiem stanowiły narzędzie szantażu żydowskiego lobby.
  Już niedługo Donald Trump będzie prezydentem.
 • @@@!
  Trump zachwycony wznowieniem śledztwa ws. Clinton: "Nie możemy pozwolić, aby swoje kryminalne intrygi przeniosła do Gabinetu Owalnego". Z nieskrywaną satysfakcją powitał Donald Trump wiadomość, że dyrektor FBI James Comey wznowił śledztwo w sprawie używania przez Hillary Clinton prywatnego serwera mailowego do służbowej korespondencji w Departamencie Stanu. --- AI system finds Trump will win the White House and is more popular than Obama in 2008 http://finance.yahoo.com/news/ai-system-finds-trump-win-104022784.html
  Czy Donald Trump odzyska Lwów - dla Polski
 • @Bogusław Jeznach
  Trump zachwycony wznowieniem śledztwa ws. Clinton: "Nie możemy pozwolić, aby swoje kryminalne intrygi przeniosła do Gabinetu Owalnego". Z nieskrywaną satysfakcją powitał Donald Trump wiadomość, że dyrektor FBI James Comey wznowił śledztwo w sprawie używania przez Hillary Clinton prywatnego serwera mailowego do służbowej korespondencji w Departamencie Stanu. --- AI system finds Trump will win the White House and is more popular than Obama in 2008 http://finance.yahoo.com/news/ai-system-finds-trump-win-104022784.html
  Trump przeciw metawładzy
 • @@@!
  Trump zachwycony wznowieniem śledztwa ws. Clinton: "Nie możemy pozwolić, aby swoje kryminalne intrygi przeniosła do Gabinetu Owalnego". Z nieskrywaną satysfakcją powitał Donald Trump wiadomość, że dyrektor FBI James Comey wznowił śledztwo w sprawie używania przez Hillary Clinton prywatnego serwera mailowego do służbowej korespondencji w Departamencie Stanu. --- AI system finds Trump will win the White House and is more popular than Obama in 2008 http://finance.yahoo.com/news/ai-system-finds-trump-win-104022784.html
  Czy sex-skandal
 • @Bogusław Jeznach
  Ekonomia USA już klęczy na obu kolanach i nie ma szans by się podniosła (zadłużenie pogłębia się z roku na rok bez żadnych widoków na odwrócenie tego trendu). Głównym powodem tego stanu są wydatki na zbrojenia (znacznie większe niż te na edukacje, opiekę zdrowotna, komunikacje czy wydatki socjalne RAZEM wzięte). Wszystkie te sondaże są sfałszowane. Nie jest tak, jak media głównego ścieku chciałyby to zakłamać, że amerykańscy wyborcy zmieniają swoje zdanie z dnia na dzień, zależnie od tego co kto powiedział dzisiaj w telewizorze. Oni biorą pieniądze za reklamy wyborcze (tym razem zarabiają tylko na bogatych sponsorach żony Billa, bo Donald im nie daje prawie nic) i oni wywołują sztuczne podniecenie medialne kampanią 24/7 czasu antenowego. Prawda jest taka, że w tej chwili "niezdecydowani" już nie istnieją. Nic się nie zmienia. Jeżeli sondażownie opłacane przez takie instytucje propagandowe jak Washington Post czy ABC opierają swoje wyniki na "prawdopodobnych wyborcach", bo jakimś cudem wiedzą kto pójdzie głosować a kto nie, to powinni potrafić dokładnie przewidzieć jaka będzie frekwencja wyborcza. Jakoś się nie kwapią z takimi prognozami wiedzą tylko, że będzie "wysoka". Jeżeli media popierają otwarcie i w tej chwili już bezczelnie Clintonów, chociaż gwałcą w ten sposób zasadę obiektywności, to z jakiego powodu można założyć, że sondażownie przez nich sponsorowane i będące własnością tych samych "kręgów" establisz mętu miałyby być obiektywne? Obecne "wyrównywanie" sondaży na korzyść Trumpa to już panika i próba ratowania nie istniejącej reputacji, bo wygląda na to, że przewaga Trumpa jest znaczna. Ponoć żona Clintona miała Pensylwanię już w kieszeni z dwucyfrową przewagą punktów procentowych. Dlaczego więc nie wychodzi z Pensylwanii i uparcie agituje właśnie tam? Logicznie powinna się skupić na innych stanach. Niestety jej własne sondaże mówią coś zupełnie innego niż oficjalna propaganda medialna. Jaki trzeba osiągnąć stopień naiwności , aby wierzyć ,że jakikolwiek prezydent obcego państwa, mocarstwa, będzie dbał o interes Polski. Prezydent US ma dbać o interes i dobro Amerykanów , a prezydent RP o interesy Polski i Polaków, każde inne zachowanie to zdrada stanu. Za bardzo Polacy patrzą w obcą stronę , jak by od obcych oczekiwali "łaski" i jałmużny, sami nie potrafiąc wybrać odpowiedniej władzy, która potrafi wyzwolić energię narodu i postawić na rozwój gospodarczy i przemysłowy. Z jałmużny i dotacji może przez jakiś czas można wegetować, ale w końcu i dobrodziej może się wqurwić i powiedzieć basta.
  Trump przeciw metawładzy
 • @@@!
  Panie Morawiecki, z całym szacunkiem: nic nie musimy. Umowy szkodliwe zawierane w imieniu narodu który podjął decyzję o wstąpieniu do UE pod wpływem podstępnej propagandy i kłamstw, nie obowiązują. Umowa, której nie da się rozwiązać to sakrament. Reszta jeżeli nie podlega negocjacji, albo wypowiedzeniu, stanowi o zniewoleniu narodu.
  Na to nie ma zgody. Nie wsiada się do tonącej lodzi. Chyba, że jest się samobójcą. Jak nazwać kogoś, kto ciągnie tam za sobą innych? Pana rola nie polega na tym aby nas tylko informować tylko działać,
  i tutaj mamy wiele do życzenia np. kiedy taki złodziejski żyd Langman vel Lewandowski będzie siedział i przestanie szczekać, kiedy Bucholtz vel Balcerowicz, kiedy Bieńkowska, Grad, ETC. Kiedy, kiedy kiedy???
  Marian Miszalski: Żydokomuna – cztery mutacje.
 • @@@!
  " Wszystko w PRL i PRL II opierało się na rabunku , na okradaniu Polaków i sprzedawaniu majątku, co było możliwe dzięki ogłupianiu mas za pomocą mediów , między innymi. Zmiana przepływu gotówki, zmiana medialnego przekazu i w perspektywie oczyszczenie ostatniego bastionu PRL, którym jest władza sądownicza, zaimpregnuje Polskę, tak jak zaimpregnowała Węgry. " http://kontrowersje.net/polsce_nie_zagrozi_aden_soros_bo_tacy_nie_inwestuj_miliard_w_w_politycznego_trupa
  Marian Miszalski: Żydokomuna – cztery mutacje.
 • @@@!
  Krasnoludki mówią, że tylko z Wólki Kosowskiej nielegalnie wypływa dziennie kilkaset milionów. Przy takiej sumie, każda kontrola wysiada. Olechowski oddał Włochom FSM-y, ten pan jeszcze na wolności? Ta patologia trwa już 27 lat. Aż się prosi odnieść tą kwotę do licznika długu ustawionego ostentacyjnie przez głównego generatora tego szamba, Balcerowicza. Przez te wszystkie lata nikt z tym NIC nie zrobił. Żaden Balcerowicz, Kołodko, Rostowski, Belka, Szczurek. Każdy kasę brał z naszych podatków i utrzymywał tą patologię. I żaden nie siedzi.
  Szałamacha w zaledwie kilka miesięcy się uwinął i naprawił temat akcyzy za paliwa, opodatkował banki. Sklepy wielkopowierzchniowe też by w końcu wziął za pysk. Największa strata dla tego rządu.
  Marian Miszalski: Żydokomuna – cztery mutacje.
 • @@@!
  Morawiecki w sposób oczywisty zaczyna dezinformować.
  Dwa punkty
  1. Czyżby zaczął zmieniać stronę barykady?
  Cytat: "Dodał, że z tytułu tych tylko podmiotów blisko 90 miliardów złotych rocznie wypływa z Polski za granicę"
  Nie wspomniał ani słowem o wypływaniu około 100 mld zł rocznie z powodu rozszczelnionego systemu podatkowego. A więc nie zamierza go uszczelniać bo chodzi chyba dokładnie o tą właśnie sumę.

  Czymś innym jest wyprowadzanie uczciwie zarobionych i opodatkowanych już pieniędzy przez podmioty zagraniczne. Zaczynam obawiać się od teraz, że z panem Morawieckim mogliśmy wpaść z deszczu pod rynnę.
  2. Wprowadzenie euro.
  Szwecja jest dokładnie w takiej samej sytuacji jak Polska. Musi wprowadzić euro. Przy tym Szwecja dokładnie tak samo jak Polska może wybrać moment wprowadzenia euro. To Szwecja decyduje, i Polska dokładnie tak samo, kiedy euro zostanie wprowadzone. Szwecja jest bogatsza od Niemiec. Dlatego formalnie nic stoi na drodze wprowadzenia euro. Dlatego w Szwecji w 2004 roku rozpisano referendum a pytanie brzmiało: Czy chcecie wprowadzenia euro teraz ?
  Proszę zwrócić uwagę na formę: tylko i wyłącznie. Nie pytano Szwedów o zamożność, o sens czy jakiekolwiek kryteria jak to np. JK w Polsce proponuje co właśnie nonsensem jest. Szwedzi odpowiedzieli: NIE !
  Co znaczy: nic nie mamy przeciwko wprowadzeniu euro, ale nie teraz. Spytajcie nas później jeszcze raz. Jak dotychczas Szwedzi nie byli pytani, ponieważ odpowiedz byłby dokładnie taka sama. KE akceptuje decyzję Szwecji zgodną z umową akcesyjną: tak wprowadzimy euro, ale nie teraz! Jestem pewien, że Morawiecki słyszał o kraju Szwecja i również zna doskonale historię referendum. Nie mniej próbuje zmusić Polaków do wprowadzenia euro nie wskazując własnie na to, że o momencie wprowadzenia decydują Polacy. To jest po prostu masywna DEZINFORMACJA. Morawiecki zaczyna budzić bardzo brzydkie podejrzenia.
  Marian Miszalski: Żydokomuna – cztery mutacje.