Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @Sukarno 17:55:53 czytaj jaką mamy "dzielną" POlicję w Łodzi!
  Kolejny atak na sklep zwolenników KOD. Policja złapała sprawcę(sic! oby w innych poważniejszych sprawach byli tacy szybcy!).. http://wiadomosci.onet.pl/lodz/kolejny-atak-na-sklep-zwolennikow-kod-policja-zlapala-sprawce/48pcc9 http://ocdn.eu/images/pulscms/MGM7MDQsMCwwLDNlNywyMzE7MDYsMzE0LDFiYzswYywxNDBiMWNmZTdmMGFjNTJlZGMwMTBkNzA5NzhlODRiZSwxLDEsNiww/58a375138bde237dec8199a36889bd8c.jpeg Ps...Ciekawe co na to pozostali właściciele sklepów czy policja też tak szybko łapie sprawców włamań czy wandali którzy niszczą ich sklepy. U mnie "Żabkę" obrobiono. Sprawę umorzono po 2 tyg.! KODziarze robią prowokacje niczym ich niemieccy mocodawcy w Gliwicach kilkadziesiąt lat temu. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że dzisiejsza Polska jest o wiele bardziej spenetrowana przez agentury obce, niż II Rzeczpospolita w roku 1927… Sprawa „Bolka” to tylko wierzchołek góry lodowej. Tymczasem wiele wskazuje, że po zakończeniu prezydentury i okresie agenturalnej bezczynności – obecnie „Bolek” znów używany jest do tej brudnej roboty. Świadczy tym wymownie fakt, iż po powrocie z „Balu przebierańców” w Miami na Florydzie natychmiast wyraził gotowość by „stanąć na czele młodych” i obalić obecny rząd. (Dawniej „Bolek” chełpił się, że „naładował akumulatory” podczas wizyty u Papieża… Teraz „ładuje akumulatory” u „przebierańców” na Florydzie...) Ci przebierańcy z Miami na Florydzie to wyższej rangi PRL-owscy bezpieczniacy – najprawdopodobniej dysponujący kodem (KOD!) do tajnych kont w bankach szwajcarskich, którzy z pieniędzy zrabowanych z FOZZ pobudowali sobie rezydencje na Florydzie i pozakładali biznesy. Czy z tego samego źródła finansują teraz KOD-y? Bardzo możliwe. Przypadek Mazura (przewerbowanego do CIA, na którego ekstradycję w związku ze sprawą zabójstwa gen. Papały nie zgodził się amerykański sąd – jakże tu wydawać swojego teraz agenta!...) nie jest przecież odosobniony: na Florydzie gdzie nie splunąć trafia się w taką właśnie „rezydencję”. Bal przebierańców na Florydzie, w którym uczestniczył „Bolek” ze swym przybocznym i tłumaczką Dukaczewska – to był „bal rezydentów”…
  Muzeum Żydów w Polsce i jego konsekwencje
 • @Sukarno 17:55:53
  Wnuk rebe SSakiewicz banderowiec także. Ziemkiewicz to także żyd. Jego tate był adoptowany po wojnie przez bezdzietną polską rodzinę Ziemkiewiczów, stąd to nazwisko.
  Muzeum Żydów w Polsce i jego konsekwencje
 • @fan-wolności 10:51:40
  Lewacka profesor "polskiego" czyli żydowskiego pochodzenia z uniwersytetu w Oslo , Nina Witoszek, oczernia Polaków w Aftenposten i nazywa nas rasistami:
  http://www.mojanorwegia.pl
  Muzeum Żydów w Polsce i jego konsekwencje
 • @Rebeliantka 13:31:30
  Lewacka profesor "polskiego" czyli żydowskiego pochodzenia z uniwersytetu w Oslo , Nina Witoszek, oczernia Polaków w Aftenposten i nazywa nas rasistami:
  http://www.mojanorwegia.pl
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • Dla mnie Ulmowie
  to żadni bohaterowie, być może lumpy a raczej wiejska biedota która skusiła się na żydów pieniądze lub złoto i wyszło jak wyszło. O tym się nie napisze niestety. On i ona to mordercy swych dzieci, tak są widziani w oczach społeczności zachodu i moich.
  Muzeum Żydów w Polsce i jego konsekwencje
 • @Jasiek 23:05:44
  Zmęczonych terrorystów nie przesłuchują!(Putin i rosyjskie służby to kulają się ze śmiechu!). Zaskakujące doniesienia "WPost": Ataki w Brukseli wynikiem błędów podczas przesłuchiwania Abdeslama!?...Zamachy w Brukseli były wynikiem „katastrofalnych błędów” podczas przesłuchiwania Salaha Abdeslama i bezpośrednim rezultatem tego, że Europa nie przewiduje, iż terroryści muszą być traktowani inaczej niż zwykli przestępcy - pisze wtorkowy „Washington Post”.
  Przez lata Bruksela była centrum europejskiego oburzenia na program przesłuchiwania terrorystów przez CIA. Teraz to Belgia musi wytłumaczyć się, dlaczego nie udało się przeprowadzić skutecznego przesłuchania groźnego terrorysty; przesłuchania, które mogło udaremnić zeszłotygodniowe ataki
  — wskazuje publicysta Marc A. Thiessen.
  Autor komentarza pisze, że gdy Abdeslam, uważany za koordynatora listopadowych zamachów w Paryżu, został schwytany, belgijskie władze precyzyjnie wdrażały odpowiednie procedury: dały mu prawnika i poinformowały, że ma prawo milczeć. Cztery dni później komórka terrorystyczna przeprowadziła ataki w Brukseli, w których zginęło 35 osób, a 340 zostało rannych.
  Zdumiewające jest - jak zauważa Thiessen - że władze w ciągu pierwszych 24 godzin po aresztowaniu wcale nie przesłuchały Abdeslama. Piątkową noc spędził on w szpitalu, lecząc nogę zranioną w ataku. Kiedy w końcu w sobotę wrócił z powrotem na policję, był przesłuchiwany przez całe… dwie godziny i potem nie był już przesłuchiwany aż dopiero po atakach (w Brukseli).
  Komentator pyta, dlaczego tak się stało i odpowiada powołując się na wysokiego rangą przedstawiciela belgijskich służb bezpieczeństwa - ponieważ Abdeslam „wydawał się zmęczony”.
  Wydawał się zmęczony? To właśnie wtedy służby powinny go przesłuchać. CIA wykorzystywało pozbawianie snu jako jedno z najbardziej skutecznych metod przesłuchań. Ale dla Belgów wyczerpanie terrorysty jest powodem, by wstrzymać przesłuchanie, a nie je nasilić
  — zauważa Thiessen.
  Jednak „najbardziej nieprawdopodobne było to, że podczas tych dwóch godzin przesłuchania śledczy nie zapytali o to, co wie na temat planowanych spisków” - dodaje publicysta.
  Według „New York Timesa” Abdeslam wynajmował samochody, wyszukiwał mieszkania i wybierał ludzi do zamachów.
  Mógł zidentyfikować innych członków swej komórki; wskazać kryjówki, które wykorzystywali i wyjaśnić, w jaki sposób się komunikowali, przekazywali pieniądze, wybierali trasy podróży i - co najważniejsze - cele, jakie obierali
  — podkreśla Thiessen.
  Tymczasem śledczy „koncentrowali się wyłącznie na atakach w Paryżu i żadne inne rozmowy nie były prowadzone aż do wtorkowych ataków” - zaznacza komentator „WP”. I przypomina, że w kryjówce Abdeslama znaleziono niewykorzystane detonatory i broń z jego odciskami palców i „najwidoczniej” nie spytano go, do czego chce je wykorzystać.
  Przesłuchanie Abdeslama jest książkowym przykładem na to, dlaczego model egzekwowania prawa dotyczący przesłuchiwania terrorystów jest katastrofą.
  Thiessen pisze, że to „po prostu skandaliczne, iż Abdeslamowi pozwolono chronić tożsamość członków komórki i ich plany ataków w Brukseli”. „Ale to tylko początek karygodnej niekompetencji” - ocenia, wskazując że „fatalnym błędem” były liczne konferencje prasowe, na których informowano o aresztowaniu Abdeslama oraz o tym, jak dobrze współpracuje.
  Belgijskie władze nigdy nie powinny publicznie przyznać, że schwytały Abdeslama
  — podkreśla komentator „WP”.
  Kiedy terroryści dowiadują się, że jeden z ich towarzyszy jest przesłuchiwany, szybko zaczynają czyścić swe skrzynki e-mailowe, likwidować telefony, rozdzielać się i zacierać ważne tropy wywiadowcze, a w tym wypadku najprawdopodobniej przyspieszono plany ataku
  — zauważa.
  Według Thiessena przypadek ten pokazuje, że potrzebne jest stworzenie jakiejś formy tajnego przetrzymywania groźnych terrorystów i zastosowania metod wywiadowczych podczas przesłuchań.
  Nie oznacza to, jak sugerował Donald Trump, że Abdeslam powinien był przejść tzw. waterboarding, czyli podtapianie. Z doświadczenia CIA wynika bowiem, że dwie trzecie zatrzymanych współpracowało bez użycia żadnych wzmocnionych technik przesłuchań. Jedynie doświadczenie zniknięcia w tajnym ośrodku zatrzymań - bez wiedzy o miejscu przebywania i bez obecności prawnika - wystarczyło, żeby zaczynali mówić
  — wskazuje publicysta „WP”.
  Władze w Europie i USA muszą się obudzić i zmienić podejście
  — podsumowuje.
  Państwo Islamskie opublikowało w weekend wideo pokazujące dwóch terrorystów, najpewniej obywateli Belgii, świętujących w Iraku ataki w Brukseli. Jeden z nich patrzy w kamerę i mówi: „To dopiero początek waszego koszmaru”. Jeśli dalej będziemy traktować terrorystów jak zwykłych przestępców, koszmar wkrótce stanie się rzeczywistością
  — przestrzega komentator „Washington Post”. Ps...A może to wcale nie przypadek że służby nie są zainteresowane drążeniem tematu? Ano zmęczył się chłopina planowanie i realizacja zamachów jest pewnie bardzo wyczerpujące...Dwie godziny przesłuchania przed belgijską policją w tym wypadku to czysta kpina. Ale za to procedury zostały zachowane i tzw. obrońcy praw człowieka też nie będą mieli się do czego przyczepić. Rządzący żydolewacy w Belgii chcą szybszego procesu islamizacji. Terror muzułmański ma zastraszyć zwykłych Belgów. Terror państwowy ma za zadanie zdławienie i zdyskredytowanie partii prawicowych. - Muzułmanin: zabiłem go bo był niewiernym https://www.youtube.com/watch?v=yYyEPASV138 relacja z procesu w Niemczech, głupota sędziów nie do uwierzenia!
  Belgia i saudyjska kasa
 • @lorenco 23:40:53
  To tak jak u nas na Marszu Niepodległości!
  Szokujące ustalenia. To policja sprowokowała zamieszki na marszu w Brukseli. ZDJĘCIA http://niezalezna.pl/78286-szokujace-ustalenia-policja-sprowokowala-zamieszki-na-marszu-w-brukseli-zdjecia Władze w Belgii odpowiedziały policyjnym terrorem belgijskiemu społeczeństwu, jasno i szczerze, zdychajcie na lotniskach i metrze, my i tak będziemy bronić dyskryminowanych przez Belgów arabskich terrorystów.
  Zastanawiam się co na taki przebieg wypadków mówi jej mość król Belgów ?, czyżby siedział cichutko pod miedzą bojąc się odstrzału, z tego co wiem wiosna jest okresem ochronnym dla biednych wydymanych królików, być może w Belgii takiego okresu ochronnego w "zdziczałej" Belgii już niema. Co na to ŻYDOLEWACKA KOMISJA WENECKA!? Należałoby wszcząć procedurę praworządności wobec Belgii!!! Trzeba było zaprosić na świętowanie Wielkanocne, barbarzyńców z Brukseli, Berlina i Komisji Weneckiej na demonstracje upośledzonych KOD-owców. Wiec na 2 osoby, dostaliby miskę żurku, może i na wędzonej polskiej kiełbasie, za pieniądze Sorosa - jako niezdrowy produkt, mogliby ubogacić jadłospis psa, który nie należał do zakodowanych, to bardzo mądre stworzenie. Wyczuwa blusa polskiej demokracji - czego nie można dostrzec u zdrajców donosicieli, jak i ich promotorów faszystowskich w Brukseli, z Tuskiem na czele.
  Belgia i saudyjska kasa
 • @Janusz Górzyński 13:12:14
  Zmęczonych terrorystów nie przesłuchują! Zaskakujące doniesienia "WPost": Ataki w Brukseli wynikiem błędów podczas przesłuchiwania Abdeslama!?...Zamachy w Brukseli były wynikiem „katastrofalnych błędów” podczas przesłuchiwania Salaha Abdeslama i bezpośrednim rezultatem tego, że Europa nie przewiduje, iż terroryści muszą być traktowani inaczej niż zwykli przestępcy - pisze wtorkowy „Washington Post”.
  Przez lata Bruksela była centrum europejskiego oburzenia na program przesłuchiwania terrorystów przez CIA. Teraz to Belgia musi wytłumaczyć się, dlaczego nie udało się przeprowadzić skutecznego przesłuchania groźnego terrorysty; przesłuchania, które mogło udaremnić zeszłotygodniowe ataki
  — wskazuje publicysta Marc A. Thiessen.
  Autor komentarza pisze, że gdy Abdeslam, uważany za koordynatora listopadowych zamachów w Paryżu, został schwytany, belgijskie władze precyzyjnie wdrażały odpowiednie procedury: dały mu prawnika i poinformowały, że ma prawo milczeć. Cztery dni później komórka terrorystyczna przeprowadziła ataki w Brukseli, w których zginęło 35 osób, a 340 zostało rannych.
  Zdumiewające jest - jak zauważa Thiessen - że władze w ciągu pierwszych 24 godzin po aresztowaniu wcale nie przesłuchały Abdeslama. Piątkową noc spędził on w szpitalu, lecząc nogę zranioną w ataku. Kiedy w końcu w sobotę wrócił z powrotem na policję, był przesłuchiwany przez całe… dwie godziny i potem nie był już przesłuchiwany aż dopiero po atakach (w Brukseli).
  Komentator pyta, dlaczego tak się stało i odpowiada powołując się na wysokiego rangą przedstawiciela belgijskich służb bezpieczeństwa - ponieważ Abdeslam „wydawał się zmęczony”.
  Wydawał się zmęczony? To właśnie wtedy służby powinny go przesłuchać. CIA wykorzystywało pozbawianie snu jako jedno z najbardziej skutecznych metod przesłuchań. Ale dla Belgów wyczerpanie terrorysty jest powodem, by wstrzymać przesłuchanie, a nie je nasilić
  — zauważa Thiessen.
  Jednak „najbardziej nieprawdopodobne było to, że podczas tych dwóch godzin przesłuchania śledczy nie zapytali o to, co wie na temat planowanych spisków” - dodaje publicysta.
  Według „New York Timesa” Abdeslam wynajmował samochody, wyszukiwał mieszkania i wybierał ludzi do zamachów.
  Mógł zidentyfikować innych członków swej komórki; wskazać kryjówki, które wykorzystywali i wyjaśnić, w jaki sposób się komunikowali, przekazywali pieniądze, wybierali trasy podróży i - co najważniejsze - cele, jakie obierali
  — podkreśla Thiessen.
  Tymczasem śledczy „koncentrowali się wyłącznie na atakach w Paryżu i żadne inne rozmowy nie były prowadzone aż do wtorkowych ataków” - zaznacza komentator „WP”. I przypomina, że w kryjówce Abdeslama znaleziono niewykorzystane detonatory i broń z jego odciskami palców i „najwidoczniej” nie spytano go, do czego chce je wykorzystać.
  Przesłuchanie Abdeslama jest książkowym przykładem na to, dlaczego model egzekwowania prawa dotyczący przesłuchiwania terrorystów jest katastrofą.
  Thiessen pisze, że to „po prostu skandaliczne, iż Abdeslamowi pozwolono chronić tożsamość członków komórki i ich plany ataków w Brukseli”. „Ale to tylko początek karygodnej niekompetencji” - ocenia, wskazując że „fatalnym błędem” były liczne konferencje prasowe, na których informowano o aresztowaniu Abdeslama oraz o tym, jak dobrze współpracuje.
  Belgijskie władze nigdy nie powinny publicznie przyznać, że schwytały Abdeslama
  — podkreśla komentator „WP”.
  Kiedy terroryści dowiadują się, że jeden z ich towarzyszy jest przesłuchiwany, szybko zaczynają czyścić swe skrzynki e-mailowe, likwidować telefony, rozdzielać się i zacierać ważne tropy wywiadowcze, a w tym wypadku najprawdopodobniej przyspieszono plany ataku
  — zauważa.
  Według Thiessena przypadek ten pokazuje, że potrzebne jest stworzenie jakiejś formy tajnego przetrzymywania groźnych terrorystów i zastosowania metod wywiadowczych podczas przesłuchań.
  Nie oznacza to, jak sugerował Donald Trump, że Abdeslam powinien był przejść tzw. waterboarding, czyli podtapianie. Z doświadczenia CIA wynika bowiem, że dwie trzecie zatrzymanych współpracowało bez użycia żadnych wzmocnionych technik przesłuchań. Jedynie doświadczenie zniknięcia w tajnym ośrodku zatrzymań - bez wiedzy o miejscu przebywania i bez obecności prawnika - wystarczyło, żeby zaczynali mówić
  — wskazuje publicysta „WP”.
  Władze w Europie i USA muszą się obudzić i zmienić podejście
  — podsumowuje.
  Państwo Islamskie opublikowało w weekend wideo pokazujące dwóch terrorystów, najpewniej obywateli Belgii, świętujących w Iraku ataki w Brukseli. Jeden z nich patrzy w kamerę i mówi: „To dopiero początek waszego koszmaru”. Jeśli dalej będziemy traktować terrorystów jak zwykłych przestępców, koszmar wkrótce stanie się rzeczywistością
  — przestrzega komentator „Washington Post”. Ps...A może to wcale nie przypadek że służby nie są zainteresowane drążeniem tematu? Ano zmęczył się chłopina planowanie i realizacja zamachów jest pewnie bardzo wyczerpujące...Dwie godziny przesłuchania przed belgijską policją w tym wypadku to czysta kpina. Ale za to procedury zostały zachowane i tzw. obrońcy praw człowieka też nie będą mieli się do czego przyczepić. Rządzący żydolewacy w Belgii chcą szybszego procesu islamizacji. Terror muzułmański ma zastraszyć zwykłych Belgów. Terror państwowy ma za zadanie zdławienie i zdyskredytowanie partii prawicowych. - Muzułmanin: zabiłem go bo był niewiernym https://www.youtube.com/watch?v=yYyEPASV138 relacja z procesu w Niemczech, głupota sędziów nie do uwierzenia!
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • @Rebeliantka 13:31:30
  Obce media w Polsce
  http://jagiellonski24.pl/2015/09/14/czy-musimy-repolonizowac-media-analiza-zagranicznego-kapitalu-w-polsce/
  http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1506197,Axel-Springer-calkowicie-wycofuje-sie-z-Rosji(Putin powiedział won!)
  http://niezalezna.pl/33231-pieniadze-z-fozz-na-spoldzielnie-waltera
  Media a plan Sorosa..
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/soros-chce-podbic-imigrantami-europe-i-sfinansowac-to-jej-zadluzeniem/
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • @Janusz Górzyński 13:12:14
  W drodze do Europy, znajdź kobietę i dziecko, podobno ich trzeba "ratować", biedni "uchodźcy"!!!! https://www.youtube.com/watch?v=JCREZbUWJT4 dla mnie przerażające
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • @Janusz Górzyński 13:12:14
  To celowa robota
  http://naszeblogi.pl/61196-wierutny-klamca-z-papieza-franza
  http://mirakus.pl/swiat-nie-jest-taki-na-jaki-wyglada-czyli-koniec-swiata/
  http://www.solidarni2010.pl/32965-krzysztof-karono-islamistach-rzeczowo.html
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • @Rebeliantka 12:18:03
  Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie ogłoszenia referendum wyjścia Polski z UE...Powody wyjścia z Unii Europejskiej:

  UE nie rozwiązała żadnego z podstawowych problemów w Polsce, a wręcz przeciwnie - powoduje upadek i powolną śmierć naszego państwa.

  Zadłużanie naszego kraju co doprowadziło do wyprzedaży majątku narodowego, przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i o mały włos doprowadziło do sprzedaży lasów.
  Polskie rolnictwo i rybołówstwo zostało zniszczone poprzez nałożone limity, zakazy oraz nakazy. Zniszczone zostały także cukrownie.
  Potężne połacie polskiej ziemi i jezior liczone w tysięcach hektarów zostały wykupione przez obcy kapitał
  Prawie milion ludzi zostało naciągniętych na kredyty we frankach szwajcarskich
  Podatki są coraz wyższe i skutecznie tłamszą polską przedsiębiorczość nie dając szans ucieczki z wyścigu szczurów. Ludzie zarabiają tylko po to żeby spłacać długi, odbierane są im ich ziemie i domy na na spłatę lichwiarskich długów.
  UE nieustannie wydaje wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki, a następnie wprowadza trujące nas GMO a następnie każe szczepić nasze dzieci żeby chorowały na autyzm.
  UE wprowadza do naszego kraju setki hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa, nam za to każą odprowadzać miliardy składki członkowskiej.
  Po wstąpieniu do UE Wojsko Polskie zostało zdziesiątkowane i wysłane na wojny kolonialne w Iraku i Afganistanie.
  Dzięki UE rozwijana jest gigantyczna biurokracja gwarantująca istnienie korupcji,
  Ceny i podatki rosną a zarobki maleją w stosunku do inflacji,
  Nie tworzone są zyski, a przeciwnie - marnotrawione są ciężko zarobione pieniądze,
  UE jest antychrześcijańska, promuje dewiacje i zabijanie nienarodzonych dzieci oraz eutanazję,UE jest antydemokratyczna, europosłowie nie mają rzeczywistej władzy a prawdziwi rządzący nie są wybierani w drodze wyborów,
  limity produkcji rolnej są poniżej samowystarczalności,
  UE każe nam milionami przyjmować obcych nam kulturowo i niebezpiecznych wyznawców Islamu, w tym morderców i terrorystów

  Przeznaczono nam rolę niewolników a nie partnerów, zabiera nam się naszą wolność i suwerenność.
  Nie zgadzamy się na to żeby niemieccy politycy typu Schulz, Juncker czy Marnix Norder ubliżali Polsce i Polakom oraz ingerowali w sprawy w sprawy wewnętrzne Polski tworami typu komisja wenecka!
  Nie zgadzamy sie na to żeby przedstawicielka naszego narodu Premier była poniewierana przez komisje europejskie!
  Jesteśmy suwerennym i samodzielnym narodem za którego wolność i niepodległość walczyło 35 pokoleń naszych przodków!
  Żądamy także żeby polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza która totalnie skarży nasz kraj na forum międzynarodowym w trybie pilnym i natychmiastowym została wydalona z naszego kraju a mienie ich zostało skonfiskowane na skarb państwa.
  Chcemy też żeby Trybunał Konstytucyjny został rozwiązany w trybie pilnym gdyż jest to twór niepotrzebny, wprowadzający jedynie zamęt i blokujący realne dobre zmiany dla Polski.
  Żądamy znacjonalizowania Narodowy Bank Polski i tego żeby rząd pożyczał pieniądze w tym właśnie banku polskim a nie w bankach lichwiarskich.
  Żądamy powołania polskiego banku rozwojowego z polskim kapitałem udzielającego polskim przedsiębiorcom oraz rolnikom kredytów na 0%
  Polskie kopalnie w polskich rękach! Polski węgiel w polskich elektrowniach!
  Żądamy zaciśnienia współpracy i wymiany handlowej z państwami słowiańskimi.

  Żądamy ogłoszenia referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej!

  https://www.youtube.com/watch?v=3sYMyz-blUE
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • @Rebeliantka 12:18:03 to tak jak u nas na Marszu Niepodległości!
  Szokujące ustalenia. To policja sprowokowała zamieszki na marszu w Brukseli. ZDJĘCIA http://niezalezna.pl/78286-szokujace-ustalenia-policja-sprowokowala-zamieszki-na-marszu-w-brukseli-zdjecia Władze w Belgii odpowiedziały policyjnym terrorem belgijskiemu społeczeństwu, jasno i szczerze, zdychajcie na lotniskach i metrze, my i tak będziemy bronić dyskryminowanych przez Belgów arabskich terrorystów.
  Zastanawiam się co na taki przebieg wypadków mówi jej mość król Belgów ?, czyżby siedział cichutko pod miedzą bojąc się odstrzału, z tego co wiem wiosna jest okresem ochronnym dla biednych wydymanych królików, być może w Belgii takiego okresu ochronnego w "zdziczałej" Belgii już niema. Co na to ŻYDOLEWACKA KOMISJA WENECKA!? Należałoby wszcząć procedurę praworządności wobec Belgii!!! Trzeba było zaprosić na świętowanie Wielkanocne, barbarzyńców z Brukseli, Berlina i Komisji Weneckiej na demonstracje upośledzonych KOD-owców. Wiec na 2 osoby, dostaliby miskę żurku, może i na wędzonej polskiej kiełbasie, za pieniądze Sorosa - jako niezdrowy produkt, mogliby ubogacić jadłospis psa, który nie należał do zakodowanych, to bardzo mądre stworzenie. Wyczuwa blusa polskiej demokracji - czego nie można dostrzec u zdrajców donosicieli, jak i ich promotorów faszystowskich w Brukseli, z Tuskiem na czele.
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • @Rebeliantka 12:18:03
  Nie dla UE..
  https://www.youtube.com/watch?v=3sYMyz-blUE
  Petycja..
  http://www.petycjeonline.com/referendum_w_sprawie_wyjcia_polski_z_unii_europejskiej
  Podpisane!
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • @Rebeliantka 12:18:03
  Filmik o procesie islamisty w Niemczech, który zabił 56latka za to że był niewiernym, pluł i atakował policję więc wsadzili go w maskę, a sąd uznał, że jego przyznanie się że zabił bo ofiara była niewiernym świadczy o niezrównoważeniu psychicznym, islamista na sali sądowej twierdzi, że wszystkich niewiernych w Niemczech należy zabić, a sąd w to nie wierzy bo nie należał do żadnej radykalnej grupy. Koszmar i beznadziejność europejskiej elyty, braki w podstawowej wiedzy o islamie.
  https://www.youtube.com/watch?v=yYyEPASV138
  W Daily mail artykuł : Głosy nauczycieli, którzy chcą zakończyć promocję podstawowych wartości brytyjskich w szkołach włączając demokrację i prawo w przypadku, gdy ta promocja powoduje uczucie "wyższości kulturalnej" (Teachers vote to end the promotion of 'fundamental British values' in schools including democracy and law in case it promotes a feeling of 'cultural supremacy'). Bezsilność wobec głupoty...
  German Regiobahn zaczyna wypuszczać wagony "women only" Europo ratunku!!! Trzeci świat już jest w Europie!!!
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • @kula Lis 66 11:24:17
  https://pbs.twimg.com/media/Cekx-24W4AE5Koo.jpg
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • @Janusz Górzyński 13:12:14
  Myślący człowiek, nawet jeżeli zacznie się kierować stereotypem to kiedy napotyka na dezinformację i niewiedzę, stara się ją skonfrontować ze swoimi przekonaniami i próbuje szukać nowych informacji, z wielu źródeł. Bowiem umiejętność przekazywania informacji o zaistniałej sytuacji przez „ekspertów” pozostawia wiele do życzenia.

  Pisane obowiązkowo z dużej litery i reklamowane codziennie przez środki masowego przekazu - tzw. „państwo islamskie” było tworzone w dużej mierze przez byłych więźniów amerykańskich więzień w okupowanym Iraku, oprócz nich walczą w nim również najemnicy z europejskich baz wojskowych. Ponad to szeregi tzw. „islamistów” zasilają także bardzo niebezpieczni kryminaliści oraz zboczeńcy, którzy uciekli z więzień Iraku, Libii i Syrii w wyniku prowadzonych działań wojennych, które w istocie były prowadzone przez Stany Zjednoczone oraz NATO w celu zapanowania nad ważnym geopolitycznie rejonem. W czerwcu 2014 r. 700 bojówkarzy podróżujących toyotami (za które zapłacił amerykański Departament Stanu) bez większych przeszkód zdobyło Mosul, położone nad Tygrysem irackie miasto.

  Średnio rozgarnięty człowiek wie też, iż w toczącej się wojnie w Syrii, okupant Palestyny wspiera najbardziej radykalny odłam islamu, tzw. „isis” który jest pod całkowitą kontrolą Mossadu. Strategia jest cwana i prosta zarazem: powiązać islam z antysemityzmem; i wmówić światu, że okupant Palestyny jest państwem frontowym, bastionem cywilizacji judeochrześcijańskiej, broniącym Zachodu przed zalewem tzw. „dzikiego islamu”. „Dziwność” tej reakcji świadczy o tym, że jest ona w dużej mierze uwarunkowana i sterowana politycznie. Mamy do czynienia z bardzo przemyślanymi atakami, bardzo dobrze przygotowanymi, z świetnie wyposażonymi oraz przeszkolonymi przez wojskowych profesjonalistów zamachowcami, codziennie reklamowanych w mediach z dużej litery - tzw. „islamistów”

  Wojny, konflikty zbrojeniowe i zamachy są bardzo poważnym źródłem dochodów dla firm zaopatrujących służby bezpieczeństwa wewnętrznego, dla korporacji zbrojeniowych i banków. Zatem szkolenie tzw. „terrorystów” od wielu lat przynosi im ogromne zyski. Moim zdaniem, w dzisiejszych czasach prawdziwych terrorystów nie ma. Mamy dziś do czynienia tylko z tzw. „terroryzmem” dość precyzyjnie sterowanym i precyzyjnie rozniecanym. Patrząc na tych rzekomych „terrorystów”, biorąc pod uwagę krzywdy, jakich doznają niewinni muzułmanie, którym bombardowania zniszczyły cały dorobek życia, można powiedzieć, że ci dzisiejsi tzw. „terroryści” są albo agentami rządów państw, albo najemnikami. Za dzisiejszym terroryzmem stoją banki i przemysł zbrojeniowy, które finansują, szkolą, wspierają ideologicznie tzw. „islamistów”.
  Zamach w Brukseli dziełem policyjnych konfidentów ?
 • @lorenco 23:40:53
  Myślący człowiek, nawet jeżeli zacznie się kierować stereotypem to kiedy napotyka na dezinformację i niewiedzę, stara się ją skonfrontować ze swoimi przekonaniami i próbuje szukać nowych informacji, z wielu źródeł. Bowiem umiejętność przekazywania informacji o zaistniałej sytuacji przez „ekspertów” pozostawia wiele do życzenia.

  Pisane obowiązkowo z dużej litery i reklamowane codziennie przez środki masowego przekazu - tzw. „państwo islamskie” było tworzone w dużej mierze przez byłych więźniów amerykańskich więzień w okupowanym Iraku, oprócz nich walczą w nim również najemnicy z europejskich baz wojskowych. Ponad to szeregi tzw. „islamistów” zasilają także bardzo niebezpieczni kryminaliści oraz zboczeńcy, którzy uciekli z więzień Iraku, Libii i Syrii w wyniku prowadzonych działań wojennych, które w istocie były prowadzone przez Stany Zjednoczone oraz NATO w celu zapanowania nad ważnym geopolitycznie rejonem. W czerwcu 2014 r. 700 bojówkarzy podróżujących toyotami (za które zapłacił amerykański Departament Stanu) bez większych przeszkód zdobyło Mosul, położone nad Tygrysem irackie miasto.

  Średnio rozgarnięty człowiek wie też, iż w toczącej się wojnie w Syrii, okupant Palestyny wspiera najbardziej radykalny odłam islamu, tzw. „isis” który jest pod całkowitą kontrolą Mossadu. Strategia jest cwana i prosta zarazem: powiązać islam z antysemityzmem; i wmówić światu, że okupant Palestyny jest państwem frontowym, bastionem cywilizacji judeochrześcijańskiej, broniącym Zachodu przed zalewem tzw. „dzikiego islamu”. „Dziwność” tej reakcji świadczy o tym, że jest ona w dużej mierze uwarunkowana i sterowana politycznie. Mamy do czynienia z bardzo przemyślanymi atakami, bardzo dobrze przygotowanymi, z świetnie wyposażonymi oraz przeszkolonymi przez wojskowych profesjonalistów zamachowcami, codziennie reklamowanych w mediach z dużej litery - tzw. „islamistów”

  Wojny, konflikty zbrojeniowe i zamachy są bardzo poważnym źródłem dochodów dla firm zaopatrujących służby bezpieczeństwa wewnętrznego, dla korporacji zbrojeniowych i banków. Zatem szkolenie tzw. „terrorystów” od wielu lat przynosi im ogromne zyski. Moim zdaniem, w dzisiejszych czasach prawdziwych terrorystów nie ma. Mamy dziś do czynienia tylko z tzw. „terroryzmem” dość precyzyjnie sterowanym i precyzyjnie rozniecanym. Patrząc na tych rzekomych „terrorystów”, biorąc pod uwagę krzywdy, jakich doznają niewinni muzułmanie, którym bombardowania zniszczyły cały dorobek życia, można powiedzieć, że ci dzisiejsi tzw. „terroryści” są albo agentami rządów państw, albo najemnikami. Za dzisiejszym terroryzmem stoją banki i przemysł zbrojeniowy, które finansują, szkolą, wspierają ideologicznie tzw. „islamistów”.
  Belgia i saudyjska kasa
 • @lorenco 23:40:53
  Korwin-Mikke: Co robić z terrorystami? Wieszać, musimy przywrócić karę śmierci. To podstawowa sprawa!!! http://wpolityce.pl/polityka/286724-korwin-mikke-co-robic-z-terrorystami-wieszac-musimy-przywrocic-kare-smierci-to-podstawowa-sprawa Ps...Pełna zgoda! Kara śmierci + katem kobieta, nie będzie wtedy raju i tych mitycznych 72 dziewic ! Poprzez utopienie w świńskiej krwi i zaszycie zwłok w świni, pochować w poświęconej ziemi ze świńskimi wnętrznościami obok zaszytej świńskiej skóry, nagrać i rozpowszechniać w necie! Polecam obejrzeć i przeczytać!!! Aktorom i statystom chcecie zabrać pracę? http://www.amtvmedia.com/photos-of-drill-before-recent-terror-attack/
  Belgia i saudyjska kasa
 • @lorenco 23:40:53
  Fałszywa Flaga z 22. Marca! Gladio Uderza w Brukseli w Dniu Satanistycznego Święta....Jeżeli uwierzycie, że „radykalni muzułmanie” przestrzegają satanistycznych świąt i nazywają swoje grupy imionami pogańskich bóstw, to mam wam coś do sprzedania w Mezopotamii. Całość pod linkiem: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/falszywa-flaga-z-22-marca-gladio-uderza-w-brukseli-w-dniu-satanistycznego-swieta-2016-03
  Belgia i saudyjska kasa