Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @Husky 08:12:25
  Trzeba im zrobić nową edycję BigBrothera! Wziąć uchodźców z Czeczenii którzy już są w Polsce, no i tych w Warszawie parę tysięcy beżowych i na siłę dokwaterować ich do mieszkań Kidawie Błońskiej, Ewie Kopacz, Kierwińskiemu itd. a także ich miłośnikowi naszemu Zygmuntowi B. Założyć kamery i puścić o 19-30 w TVP.
  Skandal w TVN!
 • Trzeba im zrobić nową edycję BigBrothera
  Wziąć uchodźców z Czeczenii którzy już są w Polsce, no i tych w Warszawie parę tysięcy beżowych i na siłę dokwaterować ich do mieszkań Kidawie Błońskiej, Ewie Kopacz, Kierwińskiemu itd. Założyć kamery i puścić o 19-30 w TVP.
  „Bój to jest ich ostatni...” – czyli upadek wrogów Polski
 • Polecam- Kobyła ma mały bok
  Wysłane przez izabela w 28-05-2017 [08:10]...W mojej kamienicy mieszkał kiedyś czarnoskóry aktor i poeta, nazwijmy go Mr. Nice czyli Przyjemniaczek. Aktorem był chyba kiepskim, obsadzanym tylko w charakterystycznych rolach, poetą również nie najlepszym. Podstawowe jego atuty w środowisku, w którym robił karierę to kolor skóry i preferencje seksualne. Nasz czarnoskóry artysta był gejem o czym nie wiedziałam, a nawet nie przyszłoby mi do głowy się tym interesować gdyby nie okoliczności, w których ta sprawa ujrzała światło dzienne. Otóż Mr. Nice prowadzał się z długowłosą blondynką. Mieli zwyczaj podjeżdżać nocą pod same moje okna i prowadzić miłosne spory, którym towarzyszyły wrzaski i trzaskanie drzwiczkami samochodu. Awantura, która pewnego dnia wybuchła zakończyła się wezwaniem policji. W świętym przekonaniu, że mam do czynienia z kobietą powiedziałam do policjantów : „ ta pani może poświadczyć”. Wtedy Mr. Nice zaczął wykrzykiwać, że jest podwójnie dyskryminowany- nie tylko ze względu na kolor skóry lecz również na preferencje seksualne i oświadczył, że stanowczo żąda ode mnie szacunku dla swego partnera. „ Czy gdyby szanowny pan raczył żyć z krową też musiałabym okazywać tej krowie szacunek?” – zadałam mu przy policjantach retoryczne pytanie co zdecydowanie nie poprawiło mojej sytuacji . Przyznaję, że zachowałam się bardzo niekulturalnie, ale żądanie szacunku dla nieznanej mi hałaśliwej pani, która niespodziewanie okazała się być panem wytrąciło mnie z równowagi.
  Najlepszym dowodem, że współczesny świat stoi na głowie jest fakt, że religijność uważana jest obecnie za coś intymnego, wręcz wstydliwego, czego nie wolno manifestować publicznie, natomiast preferencje seksualne nie tylko mogą być publicznie manifestowane lecz podlegają, jak jakaś świętość, ochronie prawnej, której odmawia się prawdziwemu sacrum.
  Zdrady, cudzołóstwo, zboczenia płciowe są stare jak świat, jednak nikt nigdy nie żądał szacunku dla tych ludzkich przywar, ani dla osób obciążonych tymi przywarami. Tymczasem polityczna poprawność pod hasłem tolerancji całkowicie odbiera nam władzę osadzania ludzi i wydarzeń. Mogłam tolerować obyczaje mego sąsiada to znaczy nie zwracać na nie uwagi pod warunkiem, że nie naruszałby mego spokoju, natomiast nie widzę przyczyn dla których miałabym obdarzać jego i jego partnera szacunkiem. Mogłam co najwyżej ich ignorować. Czy gdyby mój sąsiad lubił na przykład aby chłostała go długim batem domina w czarnych skórzanych butach powinnam przy spotkaniu kłaniać się w pas tej dominie, a może nawet całować bat?
  Zdradzający żonę mężowie nagminnie żądają w sądzie rodzinnym aby porzucona kobieta wychowywała porzucone dzieci w szacunku dla nowej partnerki tatusia. Sędzia potrafi zapytać matkę co zrobiła aby jej dzieci zaprzyjaźniły się z konkubiną ojca. Nie bierze pod uwagę możliwości, że matka nie życzy sobie demoralizującego jej zdaniem wpływu konkubiny na dzieci, a co ważniejsze, że ta konkubina nie zasługuję bynajmniej na szacunek. Za dawnych dobrych czasów panowie też zadawali się z różnego rodzaju fordanserkami i ulicznicami lecz – jak to się mówiło- nie afiszowali się tym. Możemy nazywać to hipokryzją, ale na jej drugim biegunie jest rozpasanie i ekshibicjonizm. Człowiek ulegający swoim słabościom jest obecnie utwierdzany w przeświadczeniu, że tym słabościom przysługuje szacunek i ochrona. Jeżeli tak dalej pójdzie będziemy karani za brak szacunku do zwolenników zoofilii , masochistów i pedofilów.
  Jeżeli natomiast, jak twierdzą postępowcy, nasze uprzedzenia to tylko zwykłe fobie zapytam odkąd to w cywilizowanym świecie fobie podlegają penalizacji. Mamy prawo brzydzić się flaków, niektórzy nie jedzą ślimaków ani ostryg , większość z nas nie wzięłaby do ust wielu egzotycznych przysmaków takich jak w Kambodży smażona tarantula czy w Meksyku escamoles czyli mrówcze jaja, a w Korei wijące się ramiona ośmiornic na talerzu. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby za te fobie, objawiające się czasem wręcz odruchem wymiotnym, ktoś mógłby być karany sądownie. Leczenie takich fobii, jak na przykład aibofobia (strach przed palindromami) czy agorafobia odbywa się wyłącznie, jak stanowi ustawa psychiatryczna, na życzenie pacjenta. Przymusowe leczenie fobii w psychuszkach (leczenie lęku przed komunizmem) należy –sądzę- do repertuaru poprzedniej epoki.
  Antropologowie uważają, że atawistyczne fobie, na przykład lęk przed pająkami czy szczurami mają swoje racjonalne uzasadnienie i swoje pozytywne znaczenie nawet współcześnie. Węże bywają jadowite i lepiej nie nawiązywać z nimi kontaktu, szczury roznoszą różne groźne choroby.
  Niechęć zdradzonej kobiety do nowej partnerki męża, która rozbiła jej rodzinę i odebrała ojca dzieciom jest też zupełnie racjonalna. Usprawiedliwiona jest również zła opinia zarówno zdradzanej żony jak i dzieci na temat osoby, która bezceremonialnie odebrała im kogoś bliskiego. Żądanie szacunku dla takiej osoby można porównać z żądaniem szacunku dla złodzieja, który właśnie ukradł nam portfel.
  Szaleństwo współczesnego świata wyraża się miedzy innymi faktem, że złamana została starożytna zasada, zgodnie z którą osoba popełniająca przestępstwo nie może oczekiwać opieki prawa. W Anglii włamywacz, który połamał nogi spadając ze spróchniałego balkonu uzyskał w sądzie odszkodowanie od właściciela domu. Wynika stąd, że właściciel posesji powinien się troszczyć o komfort i dobre warunki pracy ewentualnych złodziei. Policja radzi żeby nie przeciwstawiać się bandytom, negocjować z nimi i pokornie oddawać im wszystko czego zażądają, a jeżeli ktoś zbyt zdecydowanie broni swojej własności lub swoich praw może narazić się na zarzut przekroczenia granic obrony koniecznej i być za to skazany. Sądy i policja troszczą się o anonimowość bandytów, oskarżeni występują w prasie bez podania nazwiska.
  Tymczasem ostracyzm społeczny odgrywał zawsze dużą rolę w zapobieganiu przestępstwom i nie było możliwe, żeby jak obecnie w Polsce, pospolity defraudant butnie panoszył się w życiu politycznym i organizował antyrządowe manifestacje. Ps..." Gdy życie na dole dziczeje a władza na górze głupieje " - to nieomylna oznaka upadku cywilizacji wg F. Konecznego.
  Skandal w TVN!
 • @Husky
  USA przeorientowują politykę wobec Europy Centralnej, wczoraj Rumunia poparła Polskę ;-) przypadek ? nie sądzę, następuje konsolidacja grupy wyszehradzkiej pod patronatem USA z Polska jako liderem, do tego dochodzi Ukraina, pytanie czy USA będą wspierać Ukrainę bezpośrednio czy za pomocą Grupy ? Przyznam się, że wolałbym amerykański nadzór nad Ukrainą to wtedy banderowskie ruchawki będą musiały się trochę zmitygować, zwłaszcza o powrocie Lublina, Przemyśla, Rzeszowa do ukraińskiej macierzy baaardzo doooobra wiadomość..Jak Trump przyjedzie do Polski w Lipcu na Intermarium Summit (a wszystko wskazuje, że to nastąpi) to nie może być jaśniejszego politycznego sygnału co do intencji i strategicznego kierunku kapitału amerykańskiego w Europie...Nie przypadkowo bazy amerykańskie wraz z logistyką są przenoszone do Polski i Rumunii. Dotychczasowa polityczna Oś Europy Zachód-Wschód zostanie zamieniona na Północ-południe z wszystkimi wynikającymi geopolitycznymi konsekwencjami. USA słusznie uważa, że będąc u granic Rosji może łatwiej z nią się dogadać niż jak do tego czasu za pośrednictwem Niemiec..Germania już czuje pismo nosem. To początek końca IV REICHU czyli UE. Amerykanie robiący bezpośrednio interesy z Rosjanami z terytorium Polski i ECE to polityczna i Ekonomiczna izolacja Germanii dla której Rosja była jedyną maską tlenową. Prztyczek w nos UE w postaci zmuszenia Germanii i Italii do podpisania deklaracji na szczycie G7 dotyczącej praw indywidualnych państw do decydowania o własnej polityce migracyjnej aż nadto widoczny: ...""While upholding the human rights of all migrants and refugees, we reaffirm the sovereign rights of states to control their own borders and set clear limits on net migration levels, as key elements of their national security and economic well-being,". Właściwie to był jedyny dokument i consensus podczas tego spotkania mający daleko idące w przyszłość konsekwencje międzynarodowe, społeczne i polityczne. Żyjemy w ciekawych czasach. Friedman górą! Kesyianism dead and cold as a cucumber in my salat !!
  Podsumowując, wygląda na to, że proponowany i forsowany globalizm żydowski przegrywa z modelem ekonomicznym opartym na gospodarce państw narodowych i stosunkami oraz regulacjami BILATERALNYMI pomiędzy tymi państwami. To następny "gwóźdź do trumny" UE, konia trojańskiego Globalistów...Wydaje mi się , że Brytyjczycy mają w tym również swój udział.
  Nie żyje prof. Zbigniew Brzeziński, wybitny politolog
 • Trump nie zgodził się pomóc Merkel obalić Kaczyńskiego ?
  Wysłane przez Marek Mojsiewicz w 27-05-2017 [21:14]
  Zgrzyt na szczycie G7. Trump i Merkel odwołują konferencje prasowe”..Dziennikarzy relacjonujących obrady poinformowano, że Donald Trump i Angela Merkel nie spotkają się z nimi na tradycyjnych konferencjach prasowych po zakończeniu szczytu. Kanclerz Niemiec podjęła decyzję w ostatniej „...””Konferencji Donalda Trumpa w ogóle nie ma w sobotnim programie szczytu G7 w Taorminie na Sycylii. Po kończącym szczyt obiedzie prezydent USA od razu uda się do baz lotniczej Sigonella, z której wyruszy w drogę powrotną do USA. Z dziennikarzami nie spotka się też Angela Merkel. Przed południem poinformowano, że kanclerz Niemiec zrezygnowała z tradycyjnej podsumowującej konferencji prasowej. Wyjątek zrobi dla niemieckich dziennikarzy, z którymi ma tylko krótko porozmawiać.”...(źródło ) (link is external) Mój komentarz
  Między bajki można wsadzić opowieści o różnicach w polityce klimatycznej , czy popieraniu Rosji przez Trumpa .Tam chodziło o o wiele grubsze sprawy

  Co mogło być powodem takiej ostrej reakcji Merkel. USA oszwabiły Niemcy. Zgodziły się na opuszczenie przez Wielką Brytanie Unii co jest o na rękę Niemcom, bo zwiększa ich role hegemona w Unii , ale oszukały Niemcy bo USA weszły z armią do Polski i na Bałkany,Oddziały amerykańskie wyjdą z Polski na przysłowiowy „ święty Nigdy” Oznacza to wypychanie wpływów Niemiec z Polski ,Węgier i Bałkanów . Przykładem denazyfikacja , przepraszam degermanizacja gospodarki polskiej , mediów , banków przeprowadzana przez Kaczyńskiego. I zmian ta może być nieodwracalna . Wpływy Niemiec są relatywnie szybko wypierane z Polski . Utrzymanie prze kilka kadencji władzy przez Kaczyńskiego , czyli silna Polska jest śmiertelnym zagrożeniem dla upadających Niemiec . Polska może pod patronatem USA wyprzeć wpływy niemieckie z Ukrainy i wraz z USA zacząć kształtować politykę wewnętrzną Ukrainy. Zacznie się od odsunięcia od władzy wszystkich zwolenników banderyzmu USA mogą teraz pokusić się o zbudowanie pod swoim patronatem buforu pomiędzy Rosją i Niemcami w postaci Trójmorza . Do tego USA mogą nie zgodzić się pełną prusyfikację Europy Zachodniej , bo do tego zmierza koncepcja Europy dwóch prędkości .Bez zgody USA Niemcy nie są w stanie przeprowadzić tej operacji , są w tej chwili za słabe. Polityka USA w Europie sprowadza się do „divida et impera” Mamy więc w Europie trzy obszary . Rosję , Trójmorze i coraz słabsze Niemcy nie mogące zaprowadzić porządku w upadającej Europie Zachodniej .

  Trump pokazał, że nie musi liczyć się ani Niemcami, ani z sojuszem rosyjsko niemieckim. Nie bez powodu Duda był w tak wyśmienitym nastroju. Oczywiście nie ma co wierzyć Ameryce, bo dla niej Polska jest tylko instrumentem polityki,ale dopóki są zbieżne interesy to Polska może na tym zyskać/

  film War Games - Gry Wojenne NATO - Rosja, Polska - USA - Max Kolonko Mówi Jak Jest
  https://youtu.be/9Jyiy9Mh1sw film The Map That Shows Why Russia Fears War With USA - Mike Maloney https://youtu.be/L6hIlfHWaGU
  Marek Mojsiewicz Ps...Podczas oglądania transmisji z NATO Summit przykul moja uwagę znak (diamond" hand sign") który Merkel wielokrotnie używała podczas rozmowy z Trumpem..Zobaczcie sami : http://www.express.co.uk/news/... (link is external)
  Czy to tylko przypadek ? 16 grudnia 2016 roku miał miejsce tzw. "ciamajdan".... Nie udało się - Tusk na darmo czekał we Wrocławiu na wieści, że zamach stanu się powiódł i ma objąć władzę w Polsce....
  Jak to się stało, że niemieckie plany "zaprowadzenia demokracji" w Polsce spaliły na panewce?
  Dzień wcześniej, 15 grudnia do Warszawy przyleciał osobisty wysłannik prezydenta-elekta USA Rudolf Giuliani. Spotkał się tylko z Jarosławem Kaczyńskim.... To właśnie wtedy Kaczyński został przez Amerykanów poinformowany o tym, co nastąpi na drugi dzień. Amerykanie szykujący się do lądowania w Polsce od dawna prowadzili u nas działania wywiadowcze, więc musieli wiedzieć o tym co Niemcy szykują na 16 grudnia i poinformowali o tym Kaczyńskiego. No i "ciamajdan" nie wyszedł......Miejmy nadzieję, że otwierające się przed Polską okno dziejowe nie zostanie zatrzaśnięte przez nieudolność naszych elit.....
  No i że stronnictwo prusko - rosyjskie zostanie raz na zawsze zneutralizowane, a jego liderzy znajdą się w więzieniach....."Oczywiście nie ma co wierzyć Ameryce , bo dla niej Polska jest tylko instrumentem polityki, ale dopóki są zbieżne interesy to Polska może na tym zyskać/ "
  - Jakkolwiek by nie było , dobra czy zła koniunktura, polscy politycy powinni zachować własne wartości i nie zapominać jakie są ich źródła władzy. Z pewnością bycie tylko instrumentem czyjejś polityki nie jest szczytem marzeń Polaka. Ale w tej logice i Ameryka może być traktowana jako cenny instrument polityki innych państw. Chyba nie chodzi nam tylko o to, kto jak się zakiwa , a kto kogo wykiwa. Ale jak się wydaje niektórym państwom chodzi tylko i wyłącznie o to.
  Pomimo naszej słabości w wielu aspektach doszukiwałbym się jakichś trwalszych podstaw współpracy, ich merytorycznego uzasadnienia. W każdym razie sytuacja jest korzystna, ale przede wszystkim zrozumiała.
  Nie żyje prof. Zbigniew Brzeziński, wybitny politolog
 • @Zdzich 18:39:22
  Islam w społeczeństwie Europy przypomina ocet. Tylko małe stężenie pozwala go znieść. Gdy muzułmanów jest po niżej 1% - to tylko bary z kebabami. Gdy przekroczą 3% - żądają szczególnych praw. Gdy jest ich ponad 10% - zaczyna się terror i podbój. Bob Denard.....
  Atak na chrześcijan w Egipcie, 23 osoby nie żyją, 25 rannych
 • @kula Lis 67 16:21:50 Ta baba powinna leczyć się w psychiatryku.
  Anna Pamuła, reporterka związana z „Gazetą Wyborczą”, na co dzień mieszkająca w Paryżu. Pamuła - jak dowiadujemy się z jej biogramu zamieszczonego na stronie jednego z wydawnictw - studiowała stosunki etniczne i migracje międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także afrykanistykę w Paryżu. Jest absolwentką Polskiej Szkoły Reportażu i stypendystką Ryoichi Sasakawa Young Leaders Fellowship Fund. Pisała m.in. dla „Newsweeka”, „Polityki”, „Przeglądu”, „Kuchni” i „Dziecka”. Ps...Zobaczcie z jakim uśmiechem mówi, że ginie 10 Polaków. Widzicie to???!!! A Uniwersytet Jagielloński.....To jest dopiero syf!!! Zaraz po UW!!! Na POczątek niech przyjmie (i zaspokoi) 10-ciu uchodźców do swego POkaźnego locum w Paryżu ! Złapać ścierwo i zawieźć do najbliższego obozu "uchodźców". Niech się nią odpowiednio zaopiekują "kobiety i dzieci". Moje życzenie: Mam nadzieję Pamuło Anno, że będziesz jedną z tych wysadzonych, tam u was w Paryżu. Amen!
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • Aberracja! Gość w TVN na poważnie: "Przyjmujemy 7 tys. uchodźców, jeden wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków, ale uratowal
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/05/27/825/360/4a6405d80ef645638d10004ec52ac37a.png Aberracja! Gość w TVN na poważnie: "Przyjmujemy 7 tys. uchodźców, jeden wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy życie 6999 osób"(sic!) — powiedziała w TVN24 Anna Pamuła, reporterka mająca związki z „Gazetą Wyborczą”.

  Widać, że z „Wyborczą” związani są fachowi matematycy. Ciekawe tylko, czy zwolenniczka przyjmowania imigrantów do Polski byłaby gotowa znaleźć się wśród tych 10 osób. Internauci nie zostawili na młodej reporterce suchej nitki. Niedawno redaktor Paweł Wroński z „Gazety Wyborczej” zarzucił polskiej premier, że wprowadza retorykę ksenofobiczną i antyislamską. Co zatem można powiedzieć o słowach Anny Pamuły? Retoryka antypolska? http://wpolityce.pl/polityka/341691-aberracja-gosc-w-tvn-na-powaznie-przyjmujemy-7-tys-uchodzcow-jeden-wysadza-sie-w-powietrze-i-ginie-10-polakow-ale-uratowalismy-zycie-6999-osob Ps...Co to za durna baba? Proponuję, aby tą zabitą osobą było jej dziecko (o ile je ma). A jak nie, to niech postawi tam swoich rodziców! Durnota nie ma granic! Przecież to są pomylone głupie babska, mają nie źle zrytą bańkę...Michnik ma wierne uczennice.
  W Nigerii w2015r w Maiduguri Islamiści z Boko Haran do zamachu samobójczego posłużyli się 10 letnią dziewczynką która wysadzając się zabiła 16 osób 20 zostało rannych. A co by było gdyby zrobiła to w szkole?
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • Islamiści chcą ściąć głowy kilkunastu zakładnikom. Wśród nich ksiądz i siostry zakonne!
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149587518216105599522.jpg https://pbs.twimg.com/media/DArd4qdXcAEEOER.jpg https://pbs.twimg.com/media/DAlZpPMWAAATjup.jpg:large Ludzie uciekają z Marawi, tworzą się zatory przy wyjazdach. W wielu miejscach brakuje prądu. Bojownicy grupy afiliowanej przy IS wzięli zakładników: księdza oraz około 10 wiernych. W mieście powiewają flagi IS. Dramatycznie zaognia się sytuacja w filipińskim mieście Marawi, gdzie terroryści związani z Państwem Islamskim porwali we wtorek księdza i piętnastu wiernych, wśród nich siostry zakonne. Fundamentaliści grożą, że jeśli wojska rządowe nie zaprzestaną wymierzonej w nich ofensywy, zaczną ścinać zakładnika po zakładniku - informuje Radio Watykańskie. Terroryści zaraz po wkroczeniu zawiesili w nim czarne flagi ISIS, napadli na katedrę, spalili szkoły i oswobodzili więźniów.
  O prawdziwości groźby śmierci przekonany jest bp Edwin De la Peña, kierujący tamtejszą prałaturą personalną:
  Wojsko walczy od drzwi do drzwi o oswobodzenie miasta i w ogóle nie zamierza negocjować z terrorystami. Obawiamy się najgorszego
  – mówi biskup, dodając, że zakładnicy mogą być również wykorzystywani przez islamistów jako „żywe tarcze”. Co najmniej 500 fundamentalistów okupuje praktycznie całe to miasto, leżące na południu wyspy Mindanao. Terroryści zaraz po wkroczeniu - na wzór tego, co działo się w Mosulu w Iraku - zawiesili czarne flagi Państwa Islamskiego, napadli na katedrę, spalili szkoły i oswobodzili więźniów. Wielu mieszkańcom udało się zbiec, a ci, którzy zostali, zabarykadowali się w domach, pozostając pod ciągłym obstrzałem. Świadkowie donoszą, że na punktach kontrolnych islamiści zatrzymywali uciekających z miasta ludzi i pytali o wyznawaną wiarę. Jak dotąd mam informacje o dziewięciu zamordowanych chrześcijanach. To są brutalni ekstremiści. Zupełnie nie wiemy, co zamierzają. Jesteśmy w rękach Boga – mówi bp De la Peña, dodając, że wciąż są to liczby prowizoryczne. Prezydent Filipin wprowadził na Mindanao stan wyjątkowy i udzielił siłom rządowym nadzwyczajnych uprawnień do walki z terrorystami. Tymczasem miejscowy Kościół zainicjował w całym kraju modlitewną akcję w intencji Marawi i przetrzymywanych przez islamistów zakładników. Podkreśla się, że ugrupowania, które od lat walczyły o utworzenie na Mindanao suwerennego państwa muzułmańskiego, ostatnio znacząco się zradykalizowały. Do ataku na katedrę w Marawi i uprowadzenia modlących się w niej wiernych doszło po tym, jak wojska rządowe zbombardowały kryjówkę Isnilona Hapilona, dowódcy grupy bojowników Abu Sayyaf, który zadeklarował przyłączenie się do Państwa Islamskiego. Znajduje się on na liście najbardziej poszukiwanych terrorystów na świecie. Za informację, która doprowadziłaby do jego aresztowania Stany Zjednoczone wyznaczyły nagrodę 5 mln dol.
  Ps..Filipiny gonią Rothschylda i Sorosa z Filipin i nagle pojawia się tam ISIS, czy to przypadek? Swoją drogą źle to świadczy o państwach mających armie, policje, tajnych agentów, wyspecjalizowane służby a nie mogą poradzić sobie z bandą zdegenerowanych dupków myślących, że im wszystko wolno i że wszystko im ujdzie płazem bo wyznają jakąś heretycką religię i mają poparcie paru b.bogatych zwyrodnialców. Należy teraz koniecznie wysłać na tę wyspę zaślepionych i mądrych inaczej biskupów z Nyczem na czele, posłów i posłanki z PO oraz z .nowoczesnej, niech się naocznie przekonają czym jest islamski ekstremizm. Ale oni woleliby pewnie na Maderę..
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • Imigranci szturmują Włochy!
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149588958416108699537.jpg Włochy czeka bardzo trudne lato, jeśli nie zostaną podjęte konkretne działania, w pierwszej kolejności - w Afryce, by ograniczyć stamtąd napływ migrantów. Tylko w ciągu ostatniej doby na Morzu Śródziemnym uratowano ponad 2200 migrantów - poinformował sztab włoskiej straży przybrzeżnej. Ratownicy znaleźli też ciała dziesięciu osób. Łącznie udzielono pomocy migrantom na dziesięciu pontonach, dwóch łodziach i trzech mniejszych łódkach. W operacjach uczestniczyły załogi straży przybrzeżnej, włoskiej marynarki wojennej, unijnej misji Eunavformed oraz kilku statków handlowych. Kryzys migracyjny jest jednym z tematów obrad kończącego się w sobotę szczytu G7 w Taorminie na Sycylii. Do przywódców potęg gospodarczych świata dołączyli rano na specjalnej, rozszerzonej sesji na temat Afryki szefowie państw i rządów Gwinei, Tunezji, Nigru, Nigerii, Etiopii i Kenii. Stanowisko liderów USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Japonii i Kanady wobec kwestii migracji zostanie zawarte w komunikacie końcowym szczytu
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • @Moher 23:29:27
  Wreszcie ktoś dostrzega, o co w tym wszystkim chodzi: "Masowa imigracja postrzegana jest bowiem jako najskuteczniejszy klucz do przebudowy społeczeństwa. Chodzi o zepchnięcie narodowych i religijnych tradycji do sfery prywatnej" Dokładnie tak! Masowa imigracja jest PROJEKTEM IDEOLOGICZNYM. W mniemaniu lewicy projekt multi-kulti ma służyć doprowadzeniu do sytuacji, gdy w danym państwie żadna kultura nie będzie dominująca, a to oznacza, że państwa zostaną "odnarodowione". Francja nie będzie państwem Francuzów, tylko jakiejś papki narodowościowej. Szwecja nie będzie państwem Szwedów, tylko jakiegoś brunatnego miksu ras. Polska nie będzie państwem Polaków, tylko Polako-Afgańczyko-Libijczyko-Syryjczyko-Marokańczyko-Bóg-wie-kogo-jeszcze. Nie będzie nas, nie będzie naszego narodu. A skoro żaden naród nie będzie w swoim kraju dominujący, to oznacza, że nie będzie dominującej kultury. Z kolei to oznacza, że żeby nie urazić innych kultur, rzekomo równorzędnych w naszym państwie, trzeba będzie, pod przymusem zrezygnować w życiu publicznym z kultywowania naszego stylu życia. Bo to będzie nie smak innym kulturom. W naszym własnym kraju, nasza własna kultura zostania publicznie zakazana, sprowadzona do sfery wyłącznie zacisza domowego, we własny kraju staniemy się gośćmi... Tak już się dzieje w krajach Zachodu. A ponieważ w społeczeństwie multi-kulti nie będą istniały żadne uniwersalne normy moralne, bo każda kultura ma je inne, to wtedy ktoś będzie musiał ARBITRALNIE wyznaczać te normy. I to jest właśnie cel lewicy: tak zniszczyć narody, aby tylko lewicowe elity same ustalały co jest dobre, a co złe. To nie Naród będzie ustalał jak chce żyć, bo nie będzie żadnego Narodu, będzie papka multi-kulti. To LEWICOWA ELITA będzie decydował o dobru i złu... Oni będą panami naszego życia i śmierci, i nikt im nie podskoczy w zatomizowanym, wielorasowym, wielokulturowym, skłóconym społeczeństwie. Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej, pisał mason Richard Coudenhov Kalergi jeszcze przed 2 Wojną Światową i to się teraz dzieje. Małżeństwa mieszane migracje, inwazja islamu do UE to jak zrzut bomby atomowej
  Oto Merkel Land video: kobieta pobita na dworcu przez biednych "uchodźców": https://www.infowars.com/merkel-land-woman-shows-injuries-after-being-beaten-by-migrants/
  Proponuję wysłuchać wystąpienia dr. Stanisława Krajskiego n/t "czy PiS wszedł w koalicję z masonerią" zamieszczone na you tube. Po owocach poznawania widać, że jest coś na rzeczy.
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • @kula Lis 67 14:24:38 Po co nam taki syf jak na zdjęciu?
  Jeden już "korytarz" był - "korytarz polski" na Pomorzu. Pani posłanka jak zwykle czujna i racjonalna jeśli chodzi o dobro Polski i Polaków! Warunkowo popieram, lecz dopiero po pomocy potrzebującym Polakom, także tym ze Wschodu: pomoc humanitarna w zagrożonych krajach - tak, podstępne miny podkładane pod bezpieczną Polskę w postaci, tzw. korytarzy humanitarnych -nie! (przynajmniej dopóki Polska sama nie może zadecydować kogo przyjmie, a ma przyjmować wysłanych nam przez Włochy czy Grecję, etc..). U nas wszyscy mówią, że jak muzułmanów wpuszczą to kupują broń. Dziękuję pani profesor w imieniu własnym i mojej Rodziny. Żadnych korytarzy do piekła ! Kardynał Nycz jest chyba w szponach Lucyfera. Boże ratuj Kościół i Ojczyznę. Może portal Neon24 zorganizowałby spotkanie (pojedynek) prof. Pawłowicz v kardynał Nycz , oglądalność zapewniona i emocje również. Jeżeli rząd zgodzi się na jakiekolwiek otworzenie drzwi islamistom to niech zapomni o głosowaniu na PiS. Przegrają raz i na zawsze!
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • @Docent zza morza 09:32:45
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/05/26/825/362/c2a5e80b01ae4f21aac8a20e528b5fe5.png „Humanitarne korytarze” formą hybrydowego zamachu na Polskę! Pani premier, proszę w imieniu naszych wyborców, w imieniu Polaków: żadnych „korytarzy humanitarnych”! http://wpolityce.pl/polityka/341600-humanitarne-korytarze-forma-hybrydowego-zamachu-na-polske
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • @Docent zza morza 09:32:45
  To już nie czasy Ali Baby i 40 rozbójników. Teraz działa Eli Chazar i IKS milionów nachodźców ze spuchniętymi jądrami. Nawet rury wydechowe europejskich aut są ubogacone.
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • @@@
  Shaded na ostro: Mahomet był pedofilem, a Koran nawołuje do mordu i instruuje, jak zabijać niewiernych! Miriam Shaded to znana działaczka społeczna i polityczna. Znana jest między innymi z tego, że chce zdelegalizować islam. Prezes fundacji Estera w bardzo ostrych słowach odniosła się do islamu, który zaczyna powoli władać Europą. Shaded udzieliła ostrego wywiadu portalowi wsensie.pl
  "Nie każdy człowiek jest zły, ale ideologia jest zła, całkowicie. A to, czy jakiś muzułmanin ją przyjmie w 10 bądź 90 procentach, to jest tak samo jak z wierzącymi albo niewierzącymi chrześcijanami, albo po prostu ochrzczonymi, ale niepraktykującymi, nie wyznającymi de facto wartości chrześcijańskich. Ja przede wszystkim rozmawiam o ideologii, która (…) szerzy nienawiść, szerzy nietolerancję, szerzy wszystkie złe i niemoralne aspekty, które po prostu demoralizują człowieka i nie powinny w ogóle funkcjonować w naszych wartościach europejskich, w kulturze europejskiej i w prawie europejskim. Tego typu struktury religijne, które nawołują do przestępstw i demoralizacji absolutnie nie powinny tutaj funkcjonować, a jednak funkcjonują i są wspierane, są finansowane. (…) Kraje arabskie są bardzo bogatymi krajami, mają ropę i są w stanie przekupić naszych polityków, żeby za pieniądze wprowadzali nielegalną mafię na teren Europy" - powiedziała Miriam Shaded.

  Czy Islam jest przez nas źle rozumiany?
  "To jest bzdura. To jest jedno z kłamstw, które muzułmanie sprzedają i chcą, żebyśmy w to wierzyli, żeby mogli dalej propagować dżihad i żeby mogli dalej mordować i podbijać kolejne tereny. W Koranie są ponad 164 wersy nawołujące do mordu, do dżihadu, jest bezpośrednia obietnica zbawienia i życia wiecznego oraz wyższej nagrody dla tych, którzy walczą w imię Allaha. Są dokładne instrukcje jak zabijać niewiernych, są one napisane wprost. Islam jest ideologią, która nie podlega interpretacji. Jeżeli zaczynasz z nią dyskutować albo mieć inną opinię niż jest napisane w słowie Allaha, to znaczy, że jesteś niewiernym albo odstępcą i też tobie grozi śmierć" - powiedziała prezes fundacji Estera.

  Odnośnie zamachów i włodarzy Unii Europejskiej, którzy stręczą nam islamistów...?
  "Wszystkie te obrazki, które widzimy na wojnie – ukrzyżowania, obcięte głowy, spuszczana krew z kobiet i dzieci – to są przestępstwa dokonywane na chrześcijanach. Propaganda unijna stara się stworzyć taki obraz wśród społeczeństw europejskich, że czynności, których dokonują oprawcy, są dokonywane na nich i niestety zaczynają pomagać oprawcom. A przez to, że podjęli wcześniej takie decyzje i widzą, że tracą poparcie swoich wyborców, to starają się pozbywać tego problemu i zniszczyć Europę równomiernie. Jedni z nich to przekupni politycy, których po prostu łatwo przekupić pieniędzmi. Drudzy to oczywiście muzułmanie, którzy chcą szerzyć wiarę islamską i podbój w ramach swojej ideologii. Trzecia grupa to jest finansjera, która weszła w koalicję z islamem, ponieważ jest to korzystne, kiedy jest islam na danym terenie, (…) bardzo wtedy łatwo kontrolować ludzi. Przecież ich nie obchodzą prawa człowieka, nasze wolności obywatelskie. Demokracja dla wielu nie jest wygodna, to jest tylko nasz przywilej, który wywalczyliśmy przez lata w Europie. A ostatnia grupa to są nihiliści lewicowi, którzy po prostu nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa, jakie również im grozi w momencie, kiedy ta ideologia przejmie władanie na naszym terenie" - powiedziała Miriam Shaded.
  wRealu24.pl
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • OTO TA "WARTOŚĆ" JEWROPEJSKA na zdjęciu.
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/554/24/5542432.jpg Mąż premiera Luksemburga między żonami liderów NATO........ https://pl.sputniknews.com/swiat/201705265542465-Luksemburg-NATO-zdjecie/ Ps..Wygląda jak kogut w kurniku, niestety te kury nie mogą liczyć na żadną przyjemność ze strony tej ptaszyny. Ciekawe, które z nich w tym małżeństwie urodzi dziecko?
  „Bój to jest ich ostatni...” – czyli upadek wrogów Polski
 • @Husky 21:44:59
  Rosyjskie siły zlikwidowały ponad 120 terrorystów kierujących się na Palmirę. Rosyjskie lotnictwo zniszczyło 32 pickupy i ponad 120 członków terrorystycznego ugrupowania „Państwo Islamskie”, kierujących się z syryjskiego miasta Rakka w stronę Palmiry, poinformował RIA Nowosti źródło w Ministerstwie Obrony Federacji Rosyjskiej. „25 maja kolumna terrorystów w składzie 39 pickupów z uzbrojeniem kierująca się w stronę Palmiry została odkryta i zlikwidowana przez samoloty rosyjskich Sił Powietrzno-Kosmicznych” – powiedział rozmówca agencji. Według niego, na pickupach były zamontowane automaty dużego kalibru. Jak poinformowało źródło, „Państwo Islamskie” porozumiało się z kurdyjskimi oddziałami ze składu tzw. „Syryjskich Sił Demokratycznych” o wyjściu terrorystów z Rakki i przejściu w stronę Palmiry. Kurdowie zamierzali otworzyć dla terrorystów bezpieczny „korytarz południowy” i pozwolić im na wyjście z miasta. Rosyjskie Siły Powietrzno-Kosmiczne odkryły ten manewr i zapobiegły mu. W tej chwili rosyjskie drony całodobowo monitorują drogi, po których terroryści mogą próbować wyjść z Rakki. Do likwidacji terrorystów przyłączyły się nie tylko samoloty i śmigłowce Sił Powietrzno-Kosmicznych, ale i pododdziały Sił Operacji Specjalnych. Ps..Natomiast Jankesi to takie "pickupki" wyłącznie eskortują.
  Egzystują nagrania w sieci.
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • @@@
  Rosyjskie siły zlikwidowały ponad 120 terrorystów kierujących się na Palmirę. Rosyjskie lotnictwo zniszczyło 32 pickupy i ponad 120 członków terrorystycznego ugrupowania „Państwo Islamskie”, kierujących się z syryjskiego miasta Rakka w stronę Palmiry, poinformował RIA Nowosti źródło w Ministerstwie Obrony Federacji Rosyjskiej. „25 maja kolumna terrorystów w składzie 39 pickupów z uzbrojeniem kierująca się w stronę Palmiry została odkryta i zlikwidowana przez samoloty rosyjskich Sił Powietrzno-Kosmicznych” – powiedział rozmówca agencji. Według niego, na pickupach były zamontowane automaty dużego kalibru. Jak poinformowało źródło, „Państwo Islamskie” porozumiało się z kurdyjskimi oddziałami ze składu tzw. „Syryjskich Sił Demokratycznych” o wyjściu terrorystów z Rakki i przejściu w stronę Palmiry. Kurdowie zamierzali otworzyć dla terrorystów bezpieczny „korytarz południowy” i pozwolić im na wyjście z miasta. Rosyjskie Siły Powietrzno-Kosmiczne odkryły ten manewr i zapobiegły mu. W tej chwili rosyjskie drony całodobowo monitorują drogi, po których terroryści mogą próbować wyjść z Rakki. Do likwidacji terrorystów przyłączyły się nie tylko samoloty i śmigłowce Sił Powietrzno-Kosmicznych, ale i pododdziały Sił Operacji Specjalnych. Ps..Natomiast Jankesi to takie "pickupki" wyłącznie eskortują.
  Egzystują nagrania w sieci.
  Atak na chrześcijan w Egipcie, 23 osoby nie żyją, 25 rannych
 • @Docent zza morza 09:32:45
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/414/16/4141604.jpg DM: Brytyjskie służby specjalne nie radzą sobie z napływem ekstremistów. Wzrost liczby ekstremistów w Wielkiej Brytanii doprowadził do tego, że państwowe służby bezpieczeństwa ledwie sobie radzą ze swoimi obowiązkami - pisze Daily Mail. Według przybliżonych ocen około 850 Brytyjczyków wyjechało za granicę, by walczyć po stronie PI, gdy terroryści zajęli duże tereny w Syrii i Iraku. W miarę utraty przez nią pozycji ekstremiści z brytyjskimi paszportami wracają do Wielkiej Brytanii i mogą zorganizować kolejną serię ataków — podkreśla gazeta. Ponad stu dżihadystów zostało zabitych, lecz wielu z tych, którzy wyjechali, wróciło. Zostali przeszkoleni do walki i mogą posługiwać się ładunkami wybuchowymi i bronią palną — czytamy w artykule. Daily Mail podkreśla, że do zapewnienia całodobowego nadzoru nad jednym podejrzanym jest potrzebnych do 30 pracowników służb specjalnych. Jednak ograniczone zasoby MI5 pozwalają na stałe śledzenie tylko 50 domniemanych terrorystów. Poseł Partii Pracy Khalid Mahmood uważa, że zamach w Manchesterze świadczy o słabości brytyjskich służb specjalnych. „Jestem bardzo zaniepokojony tym, że po powrocie dżihadysta znów trafił do kraju, przechodząc przez wszystkie kontrole graniczne" — podkreślił. Mahmood oznajmił, że liczba pracowników straży granicznej od 2010 roku zmalała o 50% oraz dodał, że Wielka Brytania „nie ma i nigdy nie miała" szczelnej granicy. Według niego brytyjskie służby bezpieczeństwa będą w stanie skutecznie walczyć z falą powracających terrorystów jedynie pod warunkiem, że będą pracować 10-krotnie intensywniej niż teraz. Ps...Może to dziwne, ale wcale mnie to nie martwi - mata czegośta chcieli /w/g naszego klasyka/. Można też przestać sponsorować, szkolić i przerzucać terrorystów w różne rejony Świata. Gdyby nie wsparcie takich krajów jak USA, Anglia, Francja (i innych neokolonialnych potęg) to nigdy by tego zjawiska nie było. No cóż, zachodni politycy (w tym Teresa May) nie kryją się już nawet z opinią, że kolejne zamachy w Europie "są nieuniknione".
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...
 • KOMEDIODRAMAT! Zamachowiec z Manchesteru był obserwowany… do momentu eksplozji
  http://wrealu24.pl/images/2017/05/salman.jpg Kompletna porażka. W taki sposób należałoby opisać działania europejskich służb, które mają zapobiegać zamachom i wszelkimi metodami dbać o bezpieczeństwo obywateli. Tym razem nie popisali się Brytyjczycy, którzy po marcowej masakrze w Londynie, wyraźnie się rozluźnili. Wybuch w sali koncertowej w Manchesterze zabił ponad 20 osób, w tym dzieci, a zamachowiec miał być obserwowany… do samego momentu eksplozji. Czyżby tajniacy na Wyspach bali się, że udaremniając zamach, albo posądzając Bogu ducha winnego imigranta o próbę jego przeprowadzenia, zostaną nazwani ksenofobami? Jeden z rozmówców Press Association stwierdził, że zagrożenie, które miał stwarzać Salman Abedi, „było przedmiotem analizy”. Według dziennika „The Daily Telegraph”, śledczy badali jego związki z innymi radykałami, którzy mieszkali w Manchesterze i wyjechali do Syrii lub Libii, aby dołączyć do Państwa Islamskiego, a także przyglądali się jego rodzinie, która przed przyjazdem do Wielkiej Brytanii była zaangażowana w libijski islamistyczny ruch przeciwko pułkownikowi Muammarowi Kadafiemu. Czwartkowe informacje PA zbiegły się w czasie z publikacją przez media spekulacji o tym, że brytyjskie służby zignorowały kolejne ostrzeżenia dotyczące radykalizacji Abediego, pomimo anonimowych zgłoszeń składanych przez osoby z jego otoczenia, w tym meczetu, do którego uczęszczał, a nawet członków rodziny. Przynajmniej wiemy, co europejscy stróże prawa robią, by dbać o nasze bezpieczeństwo – „analizują”.
  wRealu24.pl
  Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...