Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @Ziut 14:26:40
  http://wpolityce.pl/swiat/291573-tworca-pegidy-skazany-na-grzywne-za-podzeganie-do-nienawisci-na-tle-roznic-narodowosciowych Ps...tak 1go maja w Zwikau witali Niemcy ministra co wprowadził "hate speech" do niemieckiego prawa hi hi uciekł https://www.youtube.com/watch?v=J9rvjdB-VRc Jest to przykład zamordyzmu i anty demokracji, z którym mamy do czynienia coraz częściej również w Polsce. Oto człowiek , który występuje w interesie zagrożonego własnego narodu, stanowiącego w państwie bezwzględną większość, zostaje skazany za podżeganie do nienawiści na tle różnic narodowościowych - cóż to za kuriozum i paranoja !!! Czy istnieją różnice narodowościowe ..? Ależ oczywiście , że istnieją ..! Czy istnieje wolność wyrażania poglądów o istniejących różnicach narodowościowych..? Nie , bo tak orzeka sąd ..! To paranoja!!!
  Nadchodzi taki czas gdy lewacko - socjalistyczne i lichwiarskie zbiorowisko postkomuchów i handełesów przebieranych za "socjal-demokratów" będą wieszać na latarniach. W Ameryce Europie i u nas.
  250 tysięcy EURO za każdego z kolorowych gości Angeli Merkel
 • @Lotna
  Rządzi ten kto trzyma kasę:
  "Jeżeli obywatele Ameryki pozwolą na to, by prywatne banki (FED) kontrolowały emisję ich środka płatniczego, najpierw poprzez inflację, a potem – deflację, to banki i firmy, które przy nich powstaną, pozbawią obywateli dobrobytu, a ich dzieci pewnego dnia obudzą się bez dachu nad głową na kontynencie podbitym niegdyś przez ich ojców"
  Thomas Jefferson

  Obama mówi otwarcie, że USA dąży do światowej gospodarczej hegemonii. Powolna utrata hegemoni, no i nerwy puszczają...Bezczelny drań! Za kogo oni się uważają??? Obamie w głowie się przewróciło od GMO albo z powodu niemożności i końca kadencji nie ukrywa planów USA wobec całego świata.Bardzo dziwna sprawa. Wypowiedź Obamy przypomina mi hasło hitlerowskie "Niemcy ponad wszystko". W amerykańskiej demokracji powstały błędy i wypaczenia wekslujące w kierunku niebezpiecznego totalitaryzmu, który Obama próbuje zastosować w całym świecie, jak nie bronią to narzuceniem zasad gospodarczych. Jak długo Merkelowa i pozostali przywódcy europejscy dadzą się tak wodzić za nos. Najgorsze, że Angele mają na sznurku. Angela podpisze Amerykanom wszystko jak leci, nawet swój własny akt zgonu. Mamy tu do czynienia z półczarnym Hitlerem i ludobójczą Rzeszą stanów amerykańskich. Skończy się to w końcu defiladą Rosjan w Waszyngtonie. Obama wyraził prawdziwy cel TTIP. Ważne aby jego głos był słyszalny i zrozumiany. On bowiem tego nie ukrywa. Jeśli jednak głowy europejczykom uda się dostatecznie nabić "zagrożeniem ze strony Rosji" to umowa TTIP przejdzie bokiem i wszystko będzie pozamiatane. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać ??? Przygłupia, prymitywna, ułomna, upośledzona, groteskowa półmózga półczarna żydowska małpa nie mająca pojęcia o świecie z bankrutującego, zbrodniczego USA chce dyktować śmieszne warunki normalnym, cywilizowanym narodom ??? !!! Po pierwsze: Amerykanie już chyba zwietrzyli, że ich "szczwany" plan wykiwania Europy prawdopodobnie diabli wezmą, więc podejmują heroiczne wysiłki celem jego ratowania. Po drugie: chyba wszyscy amerykańscy prezydenci po Kennedym to tylko figuranci wybierani przez gospodynie domowe i prowadzeni na sznurku przez wielką finansjerę. Kennedy chciał się ze sznurka urwać ( likwidując żydowski FED ) dlatego musiał zginąć. Dawno przestałem wierzyć, że decyzje o wojnie zapadają w Białym Domu. Wystarczy, że Chiny wypuszczą na rynek wszystkie amerykańskie obligacje i może sobie Hameryka regulować co najwyżej ilość wody w kiblu. Żydzi jeszcze nigdy takiego "grzania" nie dostali . Zupełnie jakby ich sraczka goniła. Cena ropy spada i Rosja chce się rozliczać za ruble, może tu tkwi przyczyna i się rzucają jak pchła na psim grzbiecie. Chcą za wszelką cenę ratować bankruta ale jak widać bezskutecznie.
  Posłannictwo Donalda Trumpa, czyli polityczna zaczeska
 • @Ziut 14:41:39
  Paraguay-immobilien.info Na tej stronie przeczytacie, że Merkel kupiła hacjendę i 15 ha gruntu w tym kraju !!!Słynne ucieczki???
  250 tysięcy EURO za każdego z kolorowych gości Angeli Merkel
 • @Husky wiemy tyle co
  w temacie śmierci tzw. żydowskiego "słupa" złodzieja Kulczyka!
  Co wiemy o śmierci Bin Ladena.
 • @Husky 00:23:33
  Udostępniona animacja zawalenia się wieży 7 kończy się po 2 sekundach i do tego w ogóle nie przypomina tego, co widać na filmach z pamiętnego dnia. Do tego mamy tu jeszcze jeden patent z zawalaniem się budynków nie dość, ze na własny ślad to do tego jeszcze z prędkością spadku swobodnego. Fizyka ze szkoły podstawowej (w czasach ogłupiania programu edukacji pewnie ze szkoły średniej). Z bilansu energii wynika, że aby przyśpieszenie i prędkości obserwowane były takie same jak dla spadku swobodnego cała energia potencjalna musi być zamieniona w energie kinetyczną, która to z kolei manifestuje się w postaci prędkości obiektu. Zatem budynek lecąc w dół nie mógł napotkać żadnych oporów. Jak to się stało, że wieżowiec, który stał tam od dekad nagle znikł? Cuda na kiju.
  Co wiemy o śmierci Bin Ladena.
 • @Husky 00:23:33
  Jak Osama klientem kancelarii Kissingera był : "Na zbadanie sprawy nalegał też lord Sydenham, czołowy autorytet tych czasów, pisząc w The Spectator z 27 sierpnia 1921 roku: ‘Oczywiście, najważniejszą sprawą jest odkrycie źródła, z którego Nilus zdobył Protokoły. Nie jest możliwym, aby wszyscy Rosjanie znający Nilusa i jego prace, zostali wymordowani przez Bolszewików. Jego książka […] nie została przetłumaczona, a to dałoby jakieś pojęcie o tym człowieku […] Co najbardziej uderza w Protokołach? Otóż wiedza szczególnego rodzaju, obejmująca szeroki zakres zagadnień. Jeśli istnieje klucz do rozwiązania zagadki, należy go szukać w tej niesamowitej wiedzy, która pozwoliła na wysuwanie proroctw, już dzisiaj dosłownie spełnionych’. W Ameryce Henry Ford oświadczył, że ‘jak dotąd, Protokoły doskonale odzwierciedliły sytuację światową i nadal ją tak odzwierciadlają’ i zainicjował cykl artykułów w swojej gazecie Dearborn Independent, które rozeszły się w ilości półtora miliona egzemplarzy. Dwa lata później właściciel Timesa został oficjalnie uznany za niepoczytalnego (przez anonimowego lekarza w obcym kraju; o czym w dalszym rodziale) i przemocą odsunięty od kontroli dziennika, po czym the Times opublikował artykuł, kwitujący Protokoły jako plagiat książki Maurice Jolly’ego. Właściciel Morning Post stał się objektem jadowitych ataków i w końcu sprzedał gazetę, która wkrótce zakończyła żywot. W 1927 roku Henry Ford wystosował do czołowych żydów amerykańskich publiczne przeprosiny – będąc później w Stanach Zjednoczonych dowiedziałem się z wiarygodnych żródeł, że został do tego zmuszony groźbami ze strony handlarzy samochodów w momencie wypuszczenia na rynek nowego modelu Forda. " Reed Douglas
  Co wiemy o śmierci Bin Ladena.
 • @Arjanek 06:07:17
  Kto wie ? : Niejaki Benek Laden to postać wymyślona na prędce tak jak i jakaś mityczna Alkaida.
  Po zburzeniu budynków WTC , 2 co to ponoć w nie coś uderzyło oraz 1 sztuka w który nic nie uderzyło, wyszedł kowboj Dżordż Krzak i powiedział. Wiem kto zburzył 3 wierze , po 15 minutach !.
  Tym kimś jest Benek Laden i organizacja która od dzisiaj nazwiemy Alkaida. Zauważyć warto, że Benek Laden od kilkunastu lat był przyjacielem USA, robił tam interesy oraz leczył się w szpitalach w USA.
  Na jaki chuj miałby podkładać bomby pod budynki ?? Ten zrobił kto miał powód oraz możliwości - tak mawiali Rzymianie. Benek Laden nie miał ani powodu ani żadnej możliwości aby:
  Porywać jakieś samoloty przy pomocy grupki amatorów, odwoływać samoloty patrolowe znad NY,
  Nie mógł za pomocą rakiety zaatakować , opuszczone jak raz skrzydło pentagonu, a potam ściemniać , że to ogromny samolot zrobił małą dziurę a następnie w 99% wyparował. Są setki dowodów, że WTC zostało wyburzone w sposób kontrolowany. Największe jajo to z samolotem co nie doleciał bo dzielni pasażerowi stawili opór złym porywaczom z plastikowymi nożami. Ten samolot co po nim została jakaś niewielka dziura i 0 szczątków. No normalnie cuda panie. Cały Boeing zniknął. Albo paszport co sfrunął po eksplozji na ulicę i na tej podstawie Dżordż zidentyfikował porywacza. Tylko w USA papier wytrzymuje 800 stopni!!!. Nazwa Alkaida została zastosowana aby spersonalizować wroga i aby wprowadzić ustawy niedemokratyczne.
  Nie istnieje , żadna sieć mogą być grupki. Ile wydano na ściganie Benka Ladena ??? dolar, 5 zielonych ?? Otóż okrągły bilion = 1000 miliardów USD. Dlatego jak kasy brakło to Obama powiedział służbom, ok guys kasy brak, Benek ma się znaleźć i to już. No i znaleźli kogoś gdzieś w willi obok jednostki wojskowej w Pakistanie. Czy go zabrano aby osądzić ? Skąd, zastrzelili kogokolwiek i odtrąbili zwycięstwo.
  No dobra a możne to są tylko teorie spiskowe ?
  Może 1 raz na miliard lat budynek na który spadną iskry zawala się najpierw do środka a potem po brzegach ?
  Co wiemy o śmierci Bin Ladena.
 • @Husky 00:23:33
  [Ale czy Bowden sam je widział? – chciał wiedzieć Hersh. - Nie – odparł ten. Ale ktoś, komu ufa, dokładnie mu je opisał. - Te zdjęcia nie istnieją – powiedział Seymour Hersh. Cała ta opowieść o schwytaniu i zabiciu Osamy bin Ladena jest fałszerstwem, a reporter rozpowszechnił ową bajkę w swojej książce] Całość tu http://wiadomosci.onet.pl/prasa/narracja-we-mgle/0flqqz O czym tu się rozpisywać?
  Kennediego odstrzelili masoni bo był niefajny, tak samo będzie z Trumpem jak się nie pokłoni. Ossama razem z całą alkaidą to przecież zasób CIA. News, że wrzucili go do morza zaraz po rzekomym schwytaniu żeby nie denerwować terrorystów, których podobno bombardują od 15 lat to kit który tylko amerykański widz FOX News kupi i to też musi być na niezłym rauszu.
  Z kolei kit z WTC to dopiero milestone w ogłupianiu telewidzów. Pierwszy raz na świecie i to do tego 3 wieżowce na raz zawaliły się na skutek pożaru do tego doszło podobno do katastrofy 4 liniowców. Sprawa bez precedensu w skali historii świata, a Amerykanie co na to?
  Zamiast, tak jak to się robi w każdym przypadku, nawet wypadku awionetki, pozbierać każdą śrubką i kształtownik i złożyć z powrotem co zrobili? A spakowali wszystko na barki i wywieźli na złom do Chin. Natomiast co się stało z samolotami? Oficjalna wersja - odparowały, pomijając fakt, że pasażerowie odparowanych samolotów zostali prawie w 100% zidentyfikowani. O a najlepszy patent jest z wieżą 7, która zawaliła się na własny ślad mimo, że nic w nią nie uderzyło. Tutaj też zrzeszenie cywilnych inżynierów opracowało model komputerowy w jaki to sposób pierwszy wieżowiec na świecie miał się zawalić od pożaru (sprawa, która powinna wpłynąć na inżynierię wieżowców od dnia 0) i co? Utajnili model tym samym uniemożliwiając jego weryfikację zakrywając się szeroko rozumianym bezpieczeństwem publicznym.
  W związku z powyższym którą wersję można nazywać teorią spiskową oficjalną czy tą mówiącą operacji fałszywej flagi?
  Co wiemy o śmierci Bin Ladena.
 • @ewinia 20:29:40
  96+ 1 NN! pamiętam! Do dziś nie wiadomo kto to był!
  Jeszcze o Smoleńsku
 • @Casey 23:33:01
  W Lesie Kabackim to był Ił62!
  Jeszcze o Smoleńsku
 • @Ziut 16:52:22 polecam i pozdrawiam.
  https://forumemjot.wordpress.com/2013/10/13/elity-iii-rp-przeksztalcic-narod-genetycznie-czyli-zlikwidowac-inteligencje-polska-cz-2-wladyslaw-gauza-radze-czytelnikowi-to-zapamietac-czytajac-te-dokumenty/
  Mija 15 dni od donosu na PKW ws sfałszowania Wyborów 2010
 • @trojanka 19:20:21
  Poroch , Jaceniuk , Turczynow , kołomojski , chmetow to mafia i bandyci , a nie rząd Ukrainy. Jakby wywiad USA mniej ćpał i zaprzestał fałszowania informacji to by wiedzieli że Ukraina już dawno "sprywatyzowana" a "prywatyzacja" uzgodniona z kim trzeba i opłacona komu trzeba. Nie ugryzą pejsatej mafii z Dniepropietrowska. Zostaje im popierdywanie o korupcji i zadowolenie się ochłapami.
  Znowu wesoło w Kijowie.
 • @trojanka 19:20:21
  „Przyszedł czas dawać mniej marchewki, a więcej kija” Emotikon smile
  No cóż, nawet światowi gangsterzy poznali się na swoim nowym pupilku...Jak nie Grojsman to Cohen jak nie Cohen to Kołomojski a nad nimi nadgubernator Biden (ile już wykupil Ukrainy?) Ile tam jest jeszcze Ukrainy w Ukrainie ? Jak banderowska koszernostra podzieli strefy wpływów zaprosi moskiewskich pobratymców na pejsachówkę do Odessy by przyklepać ten geszeft. Ukraina od samego powstania po rozpadzie ZSRR istniała i funkcjonowała jako tako nie dzięki realnym pozytywnym działaniom gospodarczym czy prawnym w reformowaniu kraju przez rządzących, tylko dzięki graniu na ,,dwóch fortepianach" czy ,ciągnięciu dwóch fujar" jednocześnie czyli zwodziła i Rosję i zachód obiecując sprzymierzenie się w zamian za korzyści gospodarcze i obie strony okłamywała cynicznie a kraj nędzniał i pogrążał się w korupcji i bezprawiu co w konsekwencji doprowadziło do Majdanu i tego co mamy teraz gdzie zabiegi PR władz już nikomu nie pomogą łącznie z władzami.
  Znowu wesoło w Kijowie.
 • @trojanka 19:20:21
  Były pracownik Departamentu Stanu: Ukraina spoliczkowała USA!..[Widać wyraźnie, że podejście do Ukrainy powinno być surowsze, uważa Cohen. „Przyszedł czas dawać mniej marchewki, a więcej kija” – podkreśla.
  Przede wszystkim, zdaniem autora, należy przyznać, że prezydent Poroszenko sam jest częścią problemu, a nie jego rozwiązaniem. Dlatego należy znaleźć sposoby nacisku na niego i na rząd, zauważa Cohen. ]


  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160422/2619812/Ukraina-korupcja.html#ixzz46cjasc25
  Znowu wesoło w Kijowie.
 • @Ziut 19:52:42
  To było o Petru. Pzdr!
  ZIUT z NEon24.pl bardziej wpływowy od Lisa i Michnika?
 • @sosenkowski
  "Kto nie chciał utrzymywać własnej, będzie musiał utrzymywać cudzą!- jak będzie miał za co! Po drugie to to tylko wielki pic! Nie będzie nic! To już między Niemcami, Amerykanami i Rosją ustalone!
  będzie armia... ale OBCA
 • @Fischer 10:49:55 nikt już Hummerów/Humveyi nie chce widać!
  http://cdn1.img.pl.sputniknews.com/images/254/82/2548232.jpg MSW Egiptu interesuje się rosyjskimi samochodami opancerzonymi „Tigr”..Przedstawiciele MSW Egiptu są zainteresowani zakupem najnowszej wersji rosyjskich samochodów opancerzonych dla struktur siłowych Tigr SBM WPK-233136 – poinformował Siergiej Suworow z Kompanii Wojskowo-Przemysłowej, która opracowała i wdrożyła do seryjnej produkcji pojazdy. „Przedstawiciele MSW Egiptu w Niżnym Nowogrodzie zapoznali się z naszymi specjalnymi samochodami opancerzonymi (SBM) „Tigr”, głównie przetestowali je na drogach i bezdrożach. Pojazd bardzo spodobał się Egipcjanom. Oświadczyli, że są zainteresowani wyposażeniem ministerstwa w te samochody” – powiedział RIA Novosti Suworow. Policyjny „Tigr” został zaprezentowany przez Kompanię Wojskowo-Przemysłową na odbywającej się w tym tygodniu w stolicy Malezji, Kuala Lumpur, międzynarodowej wystawie uzbrojenia i sprzętu wojskowego DSA-2016.
  Ps...Ale bryka! super! przydałaby mi się w śnieżnych, polskich zimach. Ale pewnie kosztuje niesamowicie dużo i pali jak smok. Co może zastanawiać, to to, że taka bryka ma posłużyć praktycznie na kilka razy - do pierwszej miny p/panc czy podobnej albo pocisku z choćby ręcznego granatnika. Tym co w środku, to nic się pewnie nie stanie, ale ta piękna bryka będzie tylko kupą złomu. Szkoda. Wielka szkoda..!
  Jak okrada się Polskę ?
 • @Fischer 10:49:55 no to znów sraczka w Pentagonie i NATO!
  http://cdn1.img.pl.sputniknews.com/images/262/05/2620578.jpg W Rosji powstał system do przechwytywania dronów!..Zjednoczona Korporacja Budowy Aparatury opracowała ochronny optyczny system radarowy do monitorowania granic państwowych i szczególnie ważnych obiektów, jak poinformowała służba prasowa korporacji. System składa się ze stacji radiolokacyjnej „Forpost” i modułu optoelektronicznego „Polyot-1”, przeznaczonych do wykrywania ruchu pojazdów, ludzi, a nawet niewielkich bezzałogowych aparatów latających w odległości do dwudziestu kilometrów. Poszczególne elementy systemu już są testowane i uzyskują dobre wyniki – powiedział zastępca dyrektora generalnego Zjednoczonej Korporacji Budowy Aparatury Siergiej Skokow. Jak zaznaczono w komunikacie prasowym, w opracowaniu wykorzystano rosyjskie oprogramowanie. Przy pomocy stacji radiolokacyjnej system lokalizuje obiekt, wysyła polecenie do modułu optoelektronicznego, który przeprowadza dalszą wizualną identyfikację intruza. W tym samym czasie wszystkie niezbędne informacje pojawiają się na ekranie monitora wspólnego posterunku ochrony. „W przyszłości zaplanowano zintegrowanie systemu z bezzałogowymi aparatami latającymi, które będą przeprowadzać monitoring z powietrza” – poinformowała Zjednoczona Korporacja Budowy Aparatury.
  Należący do systemu moduł optoelektroniczny „Polyot-1” jest wyposażony w termowizor oraz czarno-białe i kolorowe kamery cechujące się wysoką czułością, co umożliwia monitoring w promieniu kilku kilometrów, przez całą dobę i we wszystkich warunkach pogodowych. Stacja radiolokacyjna „Forpost” może jednocześnie śledzić ponad sto obiektów. Radar posiada funkcję „inteligentnego intruza”, która pozwala na odróżnienie człowieka od innych ruchomych obiektów.
  Jak okrada się Polskę ?
 • @Ziut 19:31:01
  Ze tez musimy oglądać tego troglodytę z kwadratowym pustym łbem ….Petru to był taki „primus inter pares”, czyli „prymus w łaźni”...Dzień dobry.
  Na lekcji pani mówi:
  – Wielu ludzi używa nagminnie nieadekwatnych słów, których nie rozumie.
  Na to Rysio zapytowywuje:
  – Czy do mnie to alibi?
  ZIUT z NEon24.pl bardziej wpływowy od Lisa i Michnika?
 • @Ziut 19:41:33
  Chyba Izraela. A tak w ogóle to Peru to; żonaty, kawaler, pedał? ćpun?. Bo, że ostatni tłuk o IQ pantofelka to wiadomo!
  ZIUT z NEon24.pl bardziej wpływowy od Lisa i Michnika?