Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @Andrzej Madej 08:41:01
  Wystarczy to przeczytać, a oczy się otworzą

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/02/Talmud-zdemaskowany.pdf
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @Analityk 07:48:47
  Taka jest przysięga prezydencka:

  // Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem. //

  Duda nie ''strzeże niezłomnie godności Narodu''.

  Duda, precz z urzędu !!!
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @nieżyt 09:05:53
  E. Ringelblum: " Kronika getta warszawskiego wrzesień 1939 – styczeń 1943", Warszawa 1988 - IPN powinien natychmiast przetłumaczyć na angielski i sprzedać do bibliotek na całym świecie!
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @morgan 04:54:28
  W świat poszedł przekaz Izraelski. I tylko ten jest zauważony i komentowany.

  https://www.timesofisrael.com/led-by-rivlin-thousands-of-israelis-begin-march-of-living-in-poland/
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @Andrzej Madej 08:41:01
  Duda zachował się jak ostatni PeOwiec, który pozwala pluć na swój kraj. Ale dla mnie to nie jest nic nowego. Duda to już nie mój prezydent mimo iż na niego głosowałem. Jeżeli PiS wystawi Dudę w przyszłych wyborach to nie pójdę na wybory. Dla mnie kandydatem na prezydenta jest pani Beata Szydło. Żyd pluje na Polskę a Duda zaklina rzeczywistość.
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @nieżyt 09:05:53
  Niestety PAD nie dorósł do roli prezydenta Polski!!! A może PAD odniesie się też do żydowskiego banera "Polisch Death Camps" który żydzi pokazywali a Auschwitz?
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @morgan 04:54:28
  Po takim skandalu to głupota, trzeba odwołać wyjazd ponieważ Polacy i wyborcy PiSu będą oburzeni taką służalczością, uległością, brakiem honoru.
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @nieżyt 09:05:53
  Będę jak Katon powtarzał, powinniśmy zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem i nie podejmować ich tak długo jak długo w obecności całego świata nie przeproszą za swoje ........ brzydkie zachowania.
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @Andrzej Madej 08:41:01
  Zofia Kossak Szczucka, zaangażowana w organizację ratowania żydów, przewidziała, że obarczą Polaków winą, że będą nas nienawidzić. Przewidziała już wówczas gdy tragedia zagłady się dokonywała, a świat milczał. Jako słaby naród byliśmy zawsze wyznaczani na ofiarę rozgrywanych interesów ponad nami. Tak dzieje się i obecnie. Zostaliśmy wyznaczeni do roli katów gdy Niemcy się wykupili i dogadali z żydami. Dogadali się co do nowej wersji historii. Tak samo jak żydzi ustalili wspólną historię II Wojny z Sowietami. Nam wyznaczono rolę, którą mamy przyjąć bez szemrania, bez warunków. Wszak nie nam decydować o nas samych. Jakieś 85 % ludności żydowskiej w Polsce nie była zasymilowana, miała odrębny świat, nie znała polskiego, była charakterystyczna kulturowo. Trudno było o ile niemożliwe ukryć tę masę ludzi pośród społeczeństwa polskiego.To był tragizm sytuacji, że ci ludzie ze swoją odrębnością byli jak naznaczeni, zdradzał ich wygląd, cechy fizjonomiczne. Ktoś kto posądza Polaków o bierność nie ma pojęcia o czym mówi i jakiej ofiary się domaga. Skandaliczne są słowa polityka izraelskiego, człowieka wykształconego, mającego wiedzę historyczną, skandaliczne i potworne w swoim oskarżeniu. Demonstracja złej woli, politycznego załatwiania interesów Izraela poprzez ból pamięci narodu, który doznał ogromu krzywdy ze wszystkich możliwych stron okupacyjnego najazdu. Od sowieckiego terroru i eksterminacji po terror niemieckich zbrodniarzy. Polska 35 milionowy naród z wojny wyszła ze stratą ponad 10 milionów obywateli, staliśmy na granicy zagłady biologicznej, następni w kolejności po żydach. Po ludzku ujmując. Jak można wnosić takie oszczerstwa i oskarżenia ? Jak można panie Rivlin
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @Leon. 02:41:00
  Tak się kończy pojednanie bez względu na cokolwiek. Kończy się śmiesznością. Czy ci ludzie nie rozumieją, że druga strona bezwzględnie wykorzystuje jakiekolwiek objawy słabości? Jak dzieci.
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • Szczerski kłamie w żywe oczy, obraża inteligencję Polaków.
  Minister Szczerski: Słowa prezydenta Rivlina, które były cytowane przez media w Izraelu, nie padły. Było to uogólnienie.

  https://wpolityce.pl/polityka/390125-nasz-wywiad-minister-szczerski-slowa-prezydenta-rivlina-ktore-byly-cytowane-przez-media-w-izraelu-nie-padly-bylo-to-uogolnienie

  Kolejne kontrowersje wokół słów prezydenta Reuvena Rivlina. Izraelski dziennikarz: Rzeczniczka potwierdziła, że cytat jest dokładny.

  https://wpolityce.pl/polityka/390156-kolejne-kontrowersje-wokol-slow-prezydenta-reuvena-rivlina-izraelski-dziennikarz-rzeczniczka-potwierdzila-ze-cytat-jest-dokladny

  Ps..Czekam jak minister Szczerski powie, że słowa Izraelczyka są wyrazem przyjaźni. Panie ministrze bardzo proszę niech pan już przestanie obrażać inteligencję przeciętnego obywatela naszego kraju. Przyjęliście państwo wobec żydów zasadę scyzoryka zarówno urząd prezydenta jak i rząd i składacie się w ukłonach kiedy tylko tamta strona tupnie nogą to wasza sprawa, ale pamiętajcie o jednym, że bardzo wielu żeby nie powiedzieć większości obywateli naszego kraju, nie jest obojętne kto i przede wszystkim jak ich reprezentuje i przy tym jak dba o ich godność. W zasadzie kariera PAD dobiegła końca. A tak dobrze się zapowiadał. Okazuje się , że naszemu prezydentowi można napluć w twarz,a on powie, że deszcz pada. Najlepiej mu wychodzi lizanie otworu poniżej pasa ... A otwór i tak swoje. Przykre. Żyd pluje na Polskę w obecności PAD a Prezydent milczy. Czy tak postępuje Polak a do tego Prezydent RP. Jak długo jeszcze będziemy zmuszani do wysłuchiwania kłamstw na temat holokaustu ze strony żydów przy akceptacji polskich polityków? PAD przestał dla mnie istnieć, kolejna pomyłka prezesa podobnie jak Gliński też z dawnej UW. Kiedy wreszcie nasze władze przestaną działać jak pies z podkulonym ogonem !? Ustawy negocjują z żydami, żydzi bezczelnie oskarżają Polskę i Polaków o holokaust, do którego sami się przyczynili !
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @staszek kieliszek 04:53:23
  Na 100 bardzo drogich pocisków wystrzelonych ok 70% zestrzeliła Syryjska obrona, Rosjanie mieli wszystko pod kontrolą, Trump musiał wyjść z twarzą dlatego co nieco musiało dolecieć.
  www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=Vx5ez_KuV5c
  Co się dzieje?
 • @Oscar 08:20:32
  Na 100 pocisków wystrzelonych ok 70% zestrzeliła Syryjska obrona, Rosjanie mieli wszystko pod kontrolą, Trump musiał wyjść z twarzą dlatego co nieco musiało dolecieć.
  www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=Vx5ez_KuV5c
  Atak na Syrię
 • @Talbot 18:27:25
  Nie przypominam sobie by Hitler czy Goebbels (było nie było doktor) nazywali Becka czy Rydza-Śmigłego zwierzęciem jak to zrobił Trump. Odczłowieczenie przeciwnika politycznego świadczy o poziomie przygotowywanej agresji, zresztą było nie było goj nie jest człowiekiem. Czy równie gorąco będzie USA dążyć do zbombardowania Anglii, gdyby jej udział w ataku chemicznym się potwierdził?
  Co się dzieje?
 • @Talbot 18:47:23
  Ty jeszcze się podniecasz wypowiedziami komisarzy ludowych UE? Daj sobie na powstrzymanie bo to brednie wyssane z lewackich palców tych komisarzy ludowych.
  Co się dzieje?
 • @Talbot 18:27:25
  MO Rosji: Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacjach w Syrii. Na konferencji prasowej MO Rosji zaprezentowało materiały dotyczące domniemanego ataku chemicznego w syryjskiej Dumie. Ministerstwo Obrony Rosji posiada dowody na udział Londynu w prowokacjach we Wschodniej Gucie oznajmił rzecznik ministerstwa generał-major Igor Konaszenkow. „Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacji z rzekomym użyciem broni chemicznej w syryjskim mieście Duma" oznajmił Konaszenkow. „Obecnie rosyjski resort obrony posiada również inne dane świadczące o bezpośrednim udziale Wielkiej Brytanii w tej prowokacji we Wschodniej Gucie" dodał.

  Ps...No proszę, "dżentelmeni" czyli Chemical Brothers Part Next...O ile wcześniejsze sieciowe wpisy się potwierdzą, to Syryjczycy mieli
  a) odstrzelić bądź nawet
  b) złapać kilku z SAS.


  www.politicalforum.com/index.php?threads/french-special-services-confirm-the-destruction-of-british-

  A nawet Grecy coś mają w temacie, ciekawe co się potwierdzi.


  ellinonea.blogspot.com/2018/04/sas.html
  Co się dzieje?
 • @Talbot 18:27:25
  Ławrow: Mamy dowody, że incydent w syryjskiej Dumie był inscenizacją. Rosja ma niezbite dowody, że incydent w syryjskiej Dumie został zainscenizowany oświadczył szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow. Rosja ma dane, że incydent z użyciem broni chemicznej w syryjskiej Dumie był inscenizacją zorganizowaną przez służby specjalne jednego z rusofobicznych państw oznajmił szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow. „Mamy niezbite dowody, że była to kolejna inscenizacja i że maczały w niej palce służby specjalne jednego państwa, które obecnie chce znaleźć się w pierwszym rzędzie kampanii rusofobicznej" powiedział Siergiej Ławrow na konferencji prasowej, podsumowującej rozmowy z holenderskim partnerem. 7 kwietnia w zachodnich mediach pojawiły się doniesienia, powołujące się na syryjskich rebeliantów, że wojska rządowe podczas ataku na ich pozycje w mieście Duma we Wschodniej Gucie użyli bomb prawdopodobnie zawierających substancje chemiczne.W wyniku tego zginęły dziesiątki cywilów. Według informacji „Białych Hełmów" przekazanej przez telewizję Al-Dżazira w wyniku użycia broni chemicznej zginęło do 70 osób, około 100 ucierpiało. Damaszek zaprzecza tym doniesieniom. Jak poinformowała syryjska agencja narodowa, cytując oficjalnego przedstawiciela, członkowie radykalnego ugrupowania Dżajsz al-Islam rozprzestrzeniają fałszywe informacje o rzekomym użyciu broni chemicznej, by powstrzymać ofensywę wojsk rządowych. 9 kwietnia szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow oznajmił, że specjaliści wojskowi z Rosji odwiedzili miejsce domniemanego ataku chemicznego w Syrii i nie znaleźli tam śladów użycia chloru.

  Ps..Trochę jak w tym starym dowcipie: Nie powiemy, kto to zrobił, ale jak przypierdolimy w ten ryży, rozczochrany łeb...Po co ten dyplomatyczny unik.? Chodzi o Anglię, siły Assada pojmały szereg angielskich speców. Rosja milczy też o roli Turcji. Niestety ewakuowano te bandy z rodzinami i zachodnich przebierańców do Idlib pod skrzydła tureckie i amerykańskie.
  Co się dzieje?
 • @Oscar 16:54:14
  MO Rosji: Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacjach w Syrii. Na konferencji prasowej MO Rosji zaprezentowało materiały dotyczące domniemanego ataku chemicznego w syryjskiej Dumie. Ministerstwo Obrony Rosji posiada dowody na udział Londynu w prowokacjach we Wschodniej Gucie oznajmił rzecznik ministerstwa generał-major Igor Konaszenkow. „Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacji z rzekomym użyciem broni chemicznej w syryjskim mieście Duma" oznajmił Konaszenkow. „Obecnie rosyjski resort obrony posiada również inne dane świadczące o bezpośrednim udziale Wielkiej Brytanii w tej prowokacji we Wschodniej Gucie" dodał.

  Ps...No proszę, "dżentelmeni" czyli Chemical Brothers Part Next...O ile wcześniejsze sieciowe wpisy się potwierdzą, to Syryjczycy mieli
  a) odstrzelić bądź nawet
  b) złapać kilku z SAS.
  www.politicalforum.com/index.php?threads/french-special-services-confirm-the-destruction-of-british-

  A nawet Grecy coś mają w temacie, ciekawe co się potwierdzi.
  ellinonea.blogspot.com/2018/04/sas.html
  Na syryjskim poligonie
 • @Oscar 16:54:14
  Ławrow: Mamy dowody, że incydent w syryjskiej Dumie był inscenizacją. Rosja ma niezbite dowody, że incydent w syryjskiej Dumie został zainscenizowany oświadczył szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow. Rosja ma dane, że incydent z użyciem broni chemicznej w syryjskiej Dumie był inscenizacją zorganizowaną przez służby specjalne jednego z rusofobicznych państw oznajmił szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow. „Mamy niezbite dowody, że była to kolejna inscenizacja i że maczały w niej palce służby specjalne jednego państwa, które obecnie chce znaleźć się w pierwszym rzędzie kampanii rusofobicznej" powiedział Siergiej Ławrow na konferencji prasowej, podsumowującej rozmowy z holenderskim partnerem. 7 kwietnia w zachodnich mediach pojawiły się doniesienia, powołujące się na syryjskich rebeliantów, że wojska rządowe podczas ataku na ich pozycje w mieście Duma we Wschodniej Gucie użyli bomb prawdopodobnie zawierających substancje chemiczne.W wyniku tego zginęły dziesiątki cywilów. Według informacji „Białych Hełmów" przekazanej przez telewizję Al-Dżazira w wyniku użycia broni chemicznej zginęło do 70 osób, około 100 ucierpiało. Damaszek zaprzecza tym doniesieniom. Jak poinformowała syryjska agencja narodowa, cytując oficjalnego przedstawiciela, członkowie radykalnego ugrupowania Dżajsz al-Islam rozprzestrzeniają fałszywe informacje o rzekomym użyciu broni chemicznej, by powstrzymać ofensywę wojsk rządowych. 9 kwietnia szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow oznajmił, że specjaliści wojskowi z Rosji odwiedzili miejsce domniemanego ataku chemicznego w Syrii i nie znaleźli tam śladów użycia chloru.


  Ps..Trochę jak w tym starym dowcipie: Nie powiemy, kto to zrobił, ale jak przypierdolimy w ten ryży, rozczochrany łeb...Po co ten dyplomatyczny unik.? Chodzi o Anglię, siły Assada pojmały szereg angielskich speców. Rosja milczy też o roli Turcji. Niestety ewakuowano te bandy z rodzinami i zachodnich przebierańców do Idlib pod skrzydła tureckie i amerykańskie.
  Na syryjskim poligonie
 • @fretka 17:25:07
  MO Rosji: Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacjach w Syrii. Na konferencji prasowej MO Rosji zaprezentowało materiały dotyczące domniemanego ataku chemicznego w syryjskiej Dumie. Ministerstwo Obrony Rosji posiada dowody na udział Londynu w prowokacjach we Wschodniej Gucie oznajmił rzecznik ministerstwa generał-major Igor Konaszenkow. „Wielka Brytania uczestniczyła w prowokacji z rzekomym użyciem broni chemicznej w syryjskim mieście Duma" oznajmił Konaszenkow. „Obecnie rosyjski resort obrony posiada również inne dane świadczące o bezpośrednim udziale Wielkiej Brytanii w tej prowokacji we Wschodniej Gucie" dodał.


  Ps...No proszę, "dżentelmeni" czyli Chemical Brothers Part Next...O ile wcześniejsze sieciowe wpisy się potwierdzą, to Syryjczycy mieli a) odstrzelić bądź nawet
  b) złapać kilku z SAS.
  www.politicalforum.com/index.php?threads/french-special-services-confirm-the-destruction-of-british-

  A nawet Grecy coś mają w temacie, ciekawe co się potwierdzi.
  ellinonea.blogspot.com/2018/04/sas.html
  W obliczu nadchodzącej Trzeciej Wojny Światowej