Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @ele 07:59:07
  Sędziowie w większości żydobolszewia lub ich pomiot w którymś już pokoleniu na telefon całkowicie nie kontrolowani i bezkarni to demokracja? tak lemingi peowskie?. Za kasę b. WSI i Sorosa dajecie się napuszczać. Ciekawie ile miliardów teraz Soros przeznaczył. Wymiar sprawiedliwości musi ulec radykalnej zmianie. Jest zażydzony i upolityczniony. Niesprawiedliwy. Krzywdził wielu ludzi. Nie karał przestępców. Nie może tak być.
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @Husky 22:53:55 mam to samo zdanie o sądach/sędziach co on.
  Polskie sądy nie zdołały w ciągu 27 lat skazać jednego zbrodniarza, nie przestępcy, nie funkcjonariusza, ale zbrodniarza stalinowskiego. Abstrahując od oceny katastrofy smoleńskiej, to nikt za nią nie odpowiedział. Sędziowie są sędziami samych siebie, to żadna władza wykonawcza czy ustawodawcza nie może naprawić paraliżu wymiaru sprawiedliwości. Oni mówią, że to jest problem ich korporacji. Ta ustawa nie załatwia wszystkich problemów. Mam chwilami wątpliwości, które towarzyszy wielu obywatelom, czy Prawu i Sprawiedliwości uda się wprowadzić w Polsce prawo i sprawiedliwość. Ale nie mam najmniejszych wątpliwości, że w Polsce panuje bezprawie i niesprawiedliwość powiedział Bielecki.
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @Husky 20:32:54
  Najbardziej zaskakuje mnie poziom intelektualny Gersdorf. Ta całkowita nieporadność językowa i matołkowatość zmysłu wypowiedzi. Jak ona mogła skończyć powszechniak, szkołę średnią-zdać maturę no i studia prawnicze ? Szok!
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @Husky 22:15:54
  Najbardziej zaskakuje mnie poziom intelektualny Gersdorf. Ta całkowita nieporadność językowa i matołkowatość zmysłu wypowiedzi. Jak ona mogła skończyć powszechniak, szkołę średnią-zdać maturę no i studia prawnicze ? Szok!
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @Zawisza Niebieski
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/07/21/835/360/4528be10c74d4bc280a6aff8fbd0d5b2.jpeg

  Kabareton Budki. Niczym premier ustawił się na tle flag i orzekł: "PiS nie chce naprawić swojego błędu, bo musi wypełnić rozkaz Kaczyńskiego"
  http://wpolityce.pl/polityka/349888-kabareton-budki-niczym-premier-ustawil-sie-na-tle-flag-i-orzekl-pis-nie-chce-naprawic-swojego-bledu-bo-musi-wypelnic-rozkaz-kaczynskiego
  Ps...Tłumok Budka to taki stan umysłu! Wiesław, Wiesław, Wiesław, Wiesław, Wiesław...Co się dzieje PO nie tylko pójdzie na pielgrzymkę do Częstochowy to jeszcze Budka fotografuje się na tle flag polskich, a tylko jedna UNIJNA o BOŻE PEŁO wyprowadza Polske JUNI. Patrioci z PO i .N. Jak jeździli do Moskwy i zaakceptowali czterokrotne szwindle wyborcze to było OKey. Wystarczy przeanalizować materiały z wyborów (zanim PiS wprowadził kontrole) i zapytać statystyka od razu powie gdzie były szwindle. 70 % Polaków chce naprawy sądownictwa, ale Postkomuniści z PO i Nowoczesnej lepiej wiedzą co chcą Polacy. Zdanie Polaków mają tam gdzie Słońce nie dochodzi czyli głęboko w dupie!
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @Zawisza Niebieski
  Absurd. Reformę wymiaru sprawiedliwości w Polsce krytykują... niemieccy sędziowie. "To koniec państwa prawa"
  http://wpolityce.pl/swiat/349890-absurd-reforme-wymiaru-sprawiedliwosci-w-polsce-krytykuja-niemieccy-sedziowie-to-koniec-panstwa-prawa
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @Zawisza Niebieski
  Poczytaj sobie u Tokarskiego co napisałem, może ci się we łbie rozjaśni. Nie chcę wklejać już u ciebie.
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2017/1500650464166551102682.jpg

  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2017/1500650464166550102682.jpg


  http://niezalezna.pl/uploads/zalacznik/1026821500650464166549.pdf
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @Husky ha, ha, ha!!!
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/07/21/825/370/5f4fe437634e41d6985a0b0108ebfe92.jpeg

  Gersdorf w panice przed zmianami w SN. Twierdzi, że bycie sędzią "to jest taki trochę książęcy zawód"(sic!!! ha, ha, ha!!!)..Dziękuję za słowa otuchy, chciałabym powiedzieć,że sędziowie nie są przyzwyczajeni do występowania przed mediami mówiła Małgorzata Gersdorf, I Prezes Sądu Najwyższego. Wystąpienie Gersdorf wygłoszone w czasie posiedzenie Senatu RP 12 lipca 2017 r. jest warte uwagi i dopiero po zmianach z SN nabiera wyjątkowego znaczenia. Autorytet sędziów legł w gruzach ubolewała. Pochodzę z rodziny pół-sędziowskiej. Moja mama był sędzią i jej marzeniem było żebym i ja była sędzią. Bardzo mnie namawiała żebym poszła w jej ślady opowiadała i zaczęła bronić nadzwyczajną kastę. Sędziowie są naprawdę bardzo porządnymi ludźmi w większości. To, że cztery przypadki, czy pięć, że ktoś tam zaklął lub źle się zachował. To jest naprawdę niewiele. Sędzia nie pójdzie na otwartą zabawę, bo się będzie bał, że poderwie sobie autorytet podkreślała. On jest stale ograniczony co do sposobu bycia, kontaktowania się z przyjaciółmi i znajomymi szczególnie jeśli jest w małej miejscowości ubolewała i zaznaczyła:
  To jest taki trochę książęcy zawód. Tak jest, a jak będzie to zobaczymy… Mam nadzieję, że też będzie dobrze mówiła.
  Strach zagląda w oczy? Dla prezes Gersdorf najbardziej niepokojącym elementem reformy Sądu Najwyższego jest pojawienie się w nim niezależnej od elit sędziowskich Izby Dyscyplinarnej, która ma za zadanie ukrócić patologie wymiaru sprawiedliwości. Ale dla prezes Gersdorf tych patologii nie ma…
  Ps...Księżna von Gersdorf... W głowach im się poprzewracało! Moja Babcia herbu Warnia (Dziadek herbu Bończa) nie przyjęłaby jej nawet na pomywaczkę z taką aparycją..Księżniczka żerująca w Polsce się znalazła! Ta to już przebiła tą od "kasty", ta twierdzi że jest "z książęcego rodu" powariowali czy jak? Jej rodzina była półsędziowska a bidula nie mogła zaliczać zabaw w remizie bo by się ośmieszyła A TERAZ? Niektórzy zamiast iść na otwartą zabawę łoją do lustra. Szkoda, że prezes nie ma prawdziwych książęcych konotacji i manier. Fatalnie mówi po polsku, słabo argumentuje, jakby nie nawykła do kontaktu z ludźmi a to niestety nie nobilituje. Ta pani co otworzy usta to kompromitacja, oburzenie jej co do izby kontrolującej ja rozumiem bo więcej czasu trzeba będzie poświęcić na sądzenie a nie na dorabianie na 5 uczelniach. Dość bezkarności sędziów i prokuratorów. Game over! Tylko nie wiem czy w Europie były żydowskie księżniczki? nawet Estera tego dewianta Kazimierza Wielkiego. No cóż księżna Gersdorf nawet wygląda na księżniczkę z bajki...Wygląda na dojarkę z PGRu nie księżniczkę.. ale nie z mojej i nas etnicznych Polaków. Ale czy ktoś to to zbadał, czy była trzeźwa ? Czy ta baba jest na pewno zdrowa? Jak nie specjalna kasta to książęcy zawód. Zgadzam się, że "Sędziowie są naprawdę bardzo porządnymi ludźmi w większości". W większości, ale to mniejszość nadaje ton. W wywiadzie dla Sueddeutsche Zeitung powiedziała, że Niemcy mają wyższą kulturę niż Polacy i dlatego jest ok, że tam minister mianuje sędziów, a w Polsce nie jest ok. Jak mogła zostać profesorem? Miałem do czynienia z tą "nadzwyczajną kastą". Nie ma chyba żadnej innej grupy zawodowej, która byłaby takim zbiorowiskiem patologii. Rzeczywiście, autorytet sędziów legł w gruzach. Od czasu, kiedy społeczeństwo ma okazję posłuchać wywodów pani prezes SN. Ja przecieram oczy! Kto jest w środowisku sędziowskim uczciwy i solidny, nie ma co się obawiać reformy. Czy te oczy mogą kłamać?...mało kto ma wątpliwości co to pochodzenia nadzwyczajnej kasty. Polacy mając większość w Narodzie powinni wreszcie mieć stosowną reprezentację w elitach. Księżna Gersdorf przemawia, pochylcie głowy, ciemny ludu PiSowski i wsłuchajcie się uważnie w słowa jaśnie pani, może jej bogactwo myśli i jasność treści łaskawie i was po trosze oświeci... pochylcie głowy, ugnijcie kolana i trwajcie tak w oczekiwaniu na dobrą wolę jaśnie pani, bo ponad nią nie ma już nic.... bo przecież ...."To jest taki trochę książęcy zawód." Nic dodać, nic ująć...Całe to środowisko do odżydzenia, następne muszą być uczelnie wyższe. Kiedyś pociągiem do Włoch wyjeżdżała z Polski młoda prawniczka. Zrezygnowała z zawodu, bo nie chciała pracować w tak zdemoralizowanym środowisku. Napatrzyła się podczas praktyk i powiedziała nie. 1 rok. 2500 skarg kasacyjnych. 1860 trafiło do kosza. Jak wynika z faktów opisanych w dziennikarskich śledztwach, można przyjąć, że zajmowali się tylko tymi sprawami, które były "wstępnie opłacone".
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @kula Lis 67 17:23:11
  To wyjaśnijcie wyborcom! Robert Majka - Trybunał Stanu: o zarzutach dla sędzi Małgorzaty Gersdorf

  https://www.youtube.com/watch?v=EDsJGDoHCAY

  Szczucie przez spadkobierców zbrodniarzy Wolińskiej, Michnika przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi, groźby karalne, nawoływanie do zamachu, puczu, w państwie prawa muszą być karane. Surowo! Najwyżsi przedstawiciele postkomunistycznego wymiaru niesprawiedliwości wprawdzie stracą łączność z prawniczym absolutem, ale będą nadal drenować publiczną kasę. "Pracusie" z SN zamiast dbać o obywateli, walczą tylko o swoje synekury. Upolitycznione siedlisko zarozumiałych nierobów, którzy chcą narzucać całemu narodowi swoje zakłamane racje...Komunistyczne pokłosie, Sąd Najwyższy to zdegenerowana czerwona, komunistyczna mafia - "raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę"! Tym wszystkim zagranicznym gazetom wysłać te dokumenty , razem z filmikami jak nadzwyczajna kasta uczestniczyła w aferach i wywalaniu 40 000 lokatorów z mieszkań.
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @Andrzej Tokarski
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/07/21/825/370/cc71275c3d244505bbabb3f8f223fd8b.png
  Marcin Warchoł demaskuje manipulację prezes Gersdorf ! Sąd Najwyższy wyrzucał do kosza 1800 wniosków kasacyjnych rocznie! Kolejny przykład manipulacji elity sędziowskiej z prezes Małgorzatą Gersdorf na czele, na którą dają się nabrać media i protestujący przeciwko ustawie o Sądzie Najwyższym! Sędzia Gerdorf przekonuje, że nowa ustawa ograniczy prawo obywatela do ostatniej deski ratunku w sądzie, czyli prawa do skargi kasacyjnej. Dziś Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości, ujawnił szokujące statystyki, które wskazują, że prawo do kasacji jest czystą iluzją! Okazuje się, że ponad 2/3 wniosków kasacyjnych kierowanych do Sądu Najwyższego trafiają do kosza! Jak to się ma do stwierdzeń Małgorzaty Gersorf, że reforma sądownictwa grozi odebraniu Polakom prawa do kasacji? To pokazuje złą wolę pani prezes. Prawda jest taka, że chcemy rozszerzyć społeczeństwu dostęp do kasacji, bo prawo do niej jest dzisiaj często iluzją. Spójrzmy na statystyki skarg kasacyjnych w sprawach cywilnych w 2016 roku na 2500 skarg kasacyjnych Sąd Najwyższy odmówił przyjęcia do rozpoznania aż 1862 z nich! (…) SN uchylił orzeczenie lub zmienił w przypadku 522 spraw, a odrzucił 79 skarg. Widzimy więc iluzoryczność prawa skargi kasacyjnej mówił dziś w Senacie wiceminister sprawiedliwości. Zarzuty o ograniczenie kasacji dla obywateli to kolejna zmanipulowana, która znajduje podatny grunt w mediach związanych z opozycją i sprawia, że protestujący przeciwko ustawie o Sądzie Najwyższym nie wiedzą przeciwko czemu naprawdę protestują.
  Ps...SN stoi na straży PRlu w 3RP, komunistycznych kacyków bronili jak niepodległości. Każdy szary człowiek, który choć raz miał do czynienia z sądem, czy jako powód, pozwany czy świadek, podpisuje się rękami i nogami pod reformą sądownictwa. Gersdorf (Gersdorf.... czysto Polskie nazwisko......) & Company wygodnie "zapomniała", że jest na służbie u obywateli polskich, którzy z własnych podatków płacą jej pensję. Za to co powiedziała o suwerenie winno się ją natychmiast skasować z SN! Jeżeli jej zastępca w czasie debaty w senacie mówi, że SN nie jest tylko RP sądem, ale jest też sąd europejski to tak samo jak wyżej! Sędziowie Sądu Najwyższego nie mieli czasu pracować. Musieli "dorabiać" na uczelniach i "prywatnych" szkółkach np. w Duraczówce Chamaja. Sprawdzić tzw. tytuły naukowe sędziów. Sędziowie SN nie mogą podejmować pracy na boku, tak to kolokwialnie ujmę. Lecz jest furtka, sędziowie mogą wygłaszać wykłady-notabene dobrze płatne. W I Programie PR podano przykład, a mianowicie; sędzia SN ma pensje ca. 16000 zł. W skali roku daje to 192 000 zł. Natomiast za wykłady sędzia otrzymał 224 000 zł. Było to powiedziane w kontekście długich terminów oczekiwania na rozpatrzenie sprawy w SN - średnio jeden rok. Sprawa prosta ...lepiej dorabiać na boku niż zajmować się sprawami. NOWA USTAWA OGRANICZA ILOŚĆ WYKŁADÓW DO 50 godzin W SKALI ROKU. SPRAWA JASNA
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @kula Lis 67 17:00:04
  Ten strój pasuje jak ulał do Rulewskiego w końcu widać tę szlachetną twarz, proponuję żeby wszyscy posłowie i senatorowie z PO, Nowoczesnej i PSL się w takie ciuszki poubierali a nie ciągle chodzą w przebraniu. Tak to głupi narodzie zrobiliście imbecyla senatorem, ta karykatura POtrafi tylko błazenadę uprawiać. No to teraz tylko czekać na osłupienie min. Jakiego jak mu HGW w ramach protestu w podobnym odzieniu przed Komisję przybędzie. Posłami i Senatorami w polskim parlamencie powinni być zdrowi psychicznie. Parlamentarzyści z PO , PSL i N wykazują oznaki choroby psychicznej. W Bydgoszczy w 1981 r. też, się darł, jak opętany. Ja i moja rodzina była już wtedy zbulwersowana jego zachowaniem, chociaż wtedy był "działaczem" czyli esbecką wtyką w Solidarności.
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @Andrzej Tokarski
  "Szacunek... w tak szybkim tempie zrobić z senatora RP błazna". Internauci komentują happening Jana Rulewskiego z PO. MEMY

  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/07/21/825/375/e17ccbf651764b63a8ded9055f0adddf.jpeg

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/349859-szacunek-w-tak-szybkim-tempie-zrobic-z-senatora-rp-blazna-internauci-komentuja-happening-jana-rulewskiego-z-po-memy

  #Rulewski @Senat

  https://pbs.twimg.com/media/DFP7PLuWsAQqDh7.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DFQSqasXUAIvTC4.jpg

  Jak się jest zakładnikiem swojej własnej chorej logiki to przedterminowe zwolnienie od niej - jest przedwczesne! Wniosek odrzucony większością głosów. Suweren wnioskuje o podwyższenie wyroku.

  W oczekiwaniu na reformę Służby Zdrowia.

  https://pbs.twimg.com/media/DFQwNB6XoAIrrNM.jpg

  Tymczasem... #CelaPlus #Senat Spoko, macie rezerwację

  https://pbs.twimg.com/media/DFP98foXkAAJxUJ.jpg Więcej

  Biedny człowiek z Bydgoszczu, któremu po długoletnim praniu mózgu w @Platforma_org klepki w głowie się poprzestawiały. Syndrom sztokholmski jemu przez te lata brakowało pieszczot MO SB i kulturalnych ścieżek zdrowia on tęskni po prostu zrozumcie go. Moim zdaniem MO za mocno go pałką zlegendowała, po latach wychodzi..

  https://pbs.twimg.com/media/DFP-IQRXsAEYJRd.jpg

  #Rulewski - trendsetter programu #CelaPlus

  https://pbs.twimg.com/media/DFP3sStXYAUgeAS.jpg
  Czyżby ruszał program cela plus, że Rulewski w pełnym rynsztunku. A gdzie strój dla Przewodniczącego Rady Europejskiej?

  https://pbs.twimg.com/media/DFP4W9SW0AAh-XU.jpg
  Ten po prawej stronie to mądry człowiek grający mądrego inaczej
  Miłej soboty życzę wszystkim.

  https://pbs.twimg.com/media/DFP-DIsXcAErCbA.jpg
  Jan Rulewski przyszedł na obrady Senatu w stroju więziennym.
  Rulewski czuję się winny i dobrowolnie chce poddać się karze?

  https://pbs.twimg.com/media/DFQMHR_WAAEMnwY.jpgBrawo!

  Będzie rekonstrukcja akcji w której ząb mu wybili?.Pomylił adresy? Bal przebierańców to chyba w innym oPOzycyjnym przedszkolu. Rulewski przebrany w Senacie za więźnia. Zaraz ktoś przebierze się za sędziego: w todze, z wiertarką lub pętem kiełbasy.
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @Andrzej Tokarski
  Ta sędziowska kasta kłamie w żywe oczy! Prosto w oczy! Jaki to poziom wiedzy, moralności, jeśli w ogóle wiedzą, co to jest. Profesorami dziś to można płoty grodzić, zamiast sztachet, doktorów więcej, niż gwiazd na niebie! Barbara Piwnik wypowiedziała się w tej sprawie, że nie jest wcale powiedziane, że skrócenie kadencji jest niekonstytucyjne. Opozycja totalna i jej bojówki są w ostatniej fazie delirium, spowodowanej świadomością odchodzenia III RP w niebyt, identyczne delirium mają sędziowie, wiadomo z jakiego powodu, wiedzą, że są bandytami, a czas bandytów się kończy PALĄ SIĘ IM TYŁKI! Po sądach przyjdzie czas na oczyszczenie uczelni z pokokomuszych złogów.
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @Husky
  Taki sobie kawałeczek:

  Psychiatra do swojego asystenta:
  - Jak czuje się chory, który podawał się za SENATORA?
  - Już lepiej. Teraz twierdzi, że jest POSŁEM.
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @Andrzej Tokarski
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/07/21/825/376/2c49e489f9004e5987e0e44bd50e46d5.jpeg
  Na "walce" o demokrację można zarobić? Nowoczesna do wyborców: „Prosimy Was o wsparcie finansowe naszych działań”...Dzisiaj na nas, posłach Nowoczesnej i wszystkich obywatelach wierzących w wolność i szacunek dla prawa, spoczywa obowiązek walki o polską demokrację i bezpieczeństwo prawne obywateli. Dlatego prosimy Was o wsparcie finansowe naszych działań czytamy w e-mailu zatytułowanym „w obronie demokracji”, wysłanym przez Nowoczesną do wyborców.
  Doszliśmy do momentu, w którym władza dokonuje zamachu na niezawisłość polskich sądów, uderzając tym samym w podstawowe prawa każdego z nas. (…) Wśród nich być może jesteście Wy lub Wasi bliscy straszy Nowoczesna. Podniosły początek to jednak tylko wstęp do meritum sprawy. Prawdziwy cel listu poznajemy dopiero dalej.
  Dzisiaj na nas, posłach Nowoczesnej i wszystkich obywatelach wierzących w wolność i szacunek dla prawa, spoczywa obowiązek walki o polską demokrację i bezpieczeństwo prawne obywateli. Dlatego prosimy Was o wsparcie finansowe naszych działań czytamy.
  Chodzi zatem o pieniądze na „walkę o polską demokrację i bezpieczeństwo prawne obywateli”. Dla nieprzekonanych, autorzy listu przygotowali jeszcze dłuższe wyjaśnienie:
  Od dwóch lat funkcjonujemy bez subwencji z budżetu państwa. Nie jest to łatwe, ale otrzymaliśmy od Was wiele wsparcia, które doprowadziło nas do parlamentu i pozwoliło w nim działać na rzecz obywateli i idei świeckiego, nowoczesnego, dobrze zarządzanego państwa.
  Szkoda, że Nowoczesna nie dodała, jaki jest powód odebrania owej subwencji. Przypomnijmy, że partia ta utraciła subwencję na mocy decyzji Państwowej Komisji Wyborczej rok temu. Okazało się, że partia „renomowanego” ekonomisty, czyli Ryszarda Petru, błędnie przelała pieniądze z subwencji. Zamiast wysłać je najpierw na konto funduszu wyborczego partii, przelała je od razu na konto komitetu wyborczego.
  as/wp.pl
  Ps...Nowoczesna to polityczny i finansowy bankrut! Bez dużej kasy nie dotrwają do wyborów a pieniędzy z własnej kieszeni nie wyłożą. Sprzedadzą się każdemu za paczkę śliwek..Petrusie Rubikoniu, ty nawet na wsiowego ekonoma się nie nadajesz, a rżniesz wielkiego ekonomistę (po politologii). Żałosny hochsztaplerze, weź kredyt we frankach pod zastaw posiadanych nieruchomości. Niech zmieni pracę i weźmie kredyt, albo niech się zgłoszą do Verhofstata po dotację albo do centrali w Berlinie. No i zmieńcie nazwę na Nowoczesna Partia Żebracza lub Łowcy Jeleni. Męska część opozycji jest przerażona nową erą bez wsparcia Sorosa, inaczej u kobitek, słonica i babochłop czy myszka agresorka może znaleźć amatorka czyli zarabiać na rozwiązłości..

  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/12377-nowoczesna-tonie-w-dlugach-czy-to-jeden-z-powodow-dla-ktorego-chca-doprowadzic-do-puczu
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @Andrzej Tokarski
  Skąd te załamania zdrowia Pocieja i Gersdorf, przecież to są osoby publiczne przyzwyczajone do presji. Jakiś wielki strach im zagląda im w oczy. Ten Rulewski to ponury kabotyn. Przed posiedzeniem senatu powinien jeszcze zapłacić jakimś opryszkom żeby mu podbili oko. Z Rulewskiego taki więzień, jak z Hugo Badera Murzyn, a z Kijowskiego, Schetyny i Petru obrońcy demokracji. Wtedy w Bydgoszczy Rulewski dostał przekaz: Teraz Jasiu dostaniesz dwa razy w gębę, a potem tylko profity będziesz czerpać. Co mu powiedzieli teraz?
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @kula Lis 67 10:38:30
  Totalniacy nawet na rurze zatańczą aby być "merytoryczni". Tak, tak, dla wielu z nich ,czas fasować więzienny drelich. Gersdorf źle się poczuła, Pociej źle się poczuł, Rulewskiemu rzuciło się na głowę - drżący dziadzio w drelichach i z metalowym kubkiem (ale z jakiego stopu!) pytanie kto teatralnie zemdleje? Klich? Żydy zawsze skrzekliwie mącą...Rulewskiemu się coś pomyliło, to nie czasy "VABANK-u". Teraz więźniowie mają ładniejsze uniformy. Rulewski niech się przyzwyczaja...Do Tworek Rulewski! Do Tworek! bo w więzieniu robiłbyś za paparucha.
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @Andrzej Tokarski
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/07/21/835/360/1a26a198886541ef99a69229e330788a.jpeg

  Senat decyduje ws. ustawy o SN. Rulewski w drelichu: "Możecie uznać, że Tusk to nie Polak i nie wpuścić go do kraju!"

  http://wpolityce.pl/polityka/349795-senat-decyduje-ws-ustawy-o-sn-rulewski-w-drelichu-mozecie-uznac-ze-tusk-to-nie-polak-i-nie-wpuscic-go-do-kraju-ale-co-z-tysiacami-ludzi
  Od powagi senatora RP do śmieszności tylko 1 krok... Jan Rulewski z PO w więziennym uniformie na obradach Senatu

  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/07/21/825/370/dd57d85ead6f4946b10bd0ef83690188.jpeg

  Ps..Rulewski zrobił z wyprzedzeniem to, do czego powinna się przygotowywać cała "totalna" i w związku z tym zapatrzeć się też w odpowiednią garderobę. Taki drelich należy się każdemu totalniakowi. Tusk, Schetyna, Neuman, Nowak, Kopacz, Komorowski i wielu innych może już zacząć przymierzać. Na pewno będzie im do twarzy. Będziesz siedzieć! Będziesz siedzieć! I proszę Rulewski pasuje jak ulał. Przewidział chłopina już co będzie jak "sądy nie będą nasze" Garniturek na przyszłość pierwsza klasa! Rulewski ma także poważny problem alkoholowy. Rulewski tak jak Szczerba czy Łączewski kwalifikuje się do psychiatry. On ten bebech ma z nędzy i głodu, sobie wyhodował, pensja emerytura diety to ponad 200 tys/r 2 domy 1 ponad 300 m2 i bliźniak, działki "oszczędności."- ćwierć mln zł, czyli biedaczyna! Niezły ten zakład karny POlska była.
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe
 • @Andrzej Tokarski
  Od: W.A.P
  Data: 20 lipca 2017 21:35
  Temat: Szanowny panie ministrze Mateuszu Morawiecki
  Do: Kancelaria


  Jako podatnik utrzymujący Rzeplińskiego, Gersdorf i Żurka, zgłaszam na szanownego pana ministra ręce wniosek o skontrolowanie w/w osób pod kątem pochodzenia ich majątku który w żadnej mierze nie ma pokrycia w oficjalnych dochodach urzędnika państwowego czy wykładowcy, na który będąc urzędnikami pracowali by z 200 lat, chodząc goło, nic nie jedząc chyba, że szczaw i mirabelki przydrożne i mieszkając we własnoręcznie wykopanej ziemiance lub pod mostem. Takie prawo jako podatnikowi mi i innym podatnikom przysługuje. Oczekuję od szanownego pana ministra odpowiedzi, łącząc pozdrowienia emerytowany kapitan i mechanik żeglugi W. P ul. Roweckiego 5d/8 45-267 Opole.
  Kij nam w szprychy- czyli Duduś rzuca koło ratunkowe