Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @stanislav
  Winą Karadżica jest, że Jugosławię napadli bandyci z NATO i rozerwali na kawałki. Ten wyrok to hańba - na Jego miejscu powinni się znaleźć mordercy z Waszyngtonu i Berlina! Hańba po 100-kroć hańba a zbrodniarze z USA którzy wymordowali setki obywateli Jugosławii na wolności. A rzeczywiści sprawcy mordów i bombardowań Jugosławii, rządy USraela i jego kundli z NATO, bezkarni!!
  Kabalistyczny wyrok Trybunału w Hadze
 • @trybeus 20:08:10
  Dwa dni temu muzułmanie mordują wysadzając prawie 40 osób, a Franek im dzisiaj jakby nigdy nic nogi myje ?! Czy ktoś wie o co temu człowiekowi chodzi i co on chce przez to osiągnąć?! Muzułmanie po dzisiejszej akcji Franka musza mieć niezły ubaw i niezłą bekę?! Oni nam bomby,a my za to im nogi myjemy ?! O co tu biega ? Moim skromnym zdaniem, to ten papierowy lewacki FRANEK .... to rozkłada z premedytacją Chrześcijaństwo na łopatki !!!! Nie chcę być złośliwym, ale zauważcie sami .... jakże często niezgrabnie lub nawet z trudem lub być może nawet i z niechęcią wielką, wychodzi mu POPRAWNE WYKONANIE dłonią znaku Krzyża Świętego podczas dawanego przez niego ...... błogosławieństwa !!!! Ja uważam, że coś w tym musi być !!!! Czy my naprawdę w Europie już zwariowaliśmy?! I kiedy zaczniemy wreszcie nazywać rzeczy po imieniu, a nie udawali wiecznie, że to tylko taka zabawa i że to samo minie jak tylko jutro wzejdzie słonce. Otóż moi drodzy to nie jest zabawa i to nie minie dopóty dopóki nie zacznie się wprowadzanie i respektowania zdecydowanych i rygorystycznych zasad wobec wszystkich, A NIE TYLKO WOBEC BIAŁYCH i że tak grzecznie powiem gospodarzy swoich własnych ojczyzn i domów! Czas wreszcie zacząć ZDECYDOWANE działania obronne, które oczyszczą Europę z bałaganu i przywrócą wreszcie należyty spokój jej rdzennym obywatelom!
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @trybeus
  Poseł belgijski Laurent Louis: "Nasz wywiad jest niekompetentny i nieudolny albo jest wspólnikiem zamachowców".

  Deputato belga: "O i nostri servizi di sicurezza sono incompetenti e incapaci o sono complici"

  http://www.lantidiplomatico.it/dettnews.php?idx=6&pg=14933

  Redakcja www.lantidiplomatico.it 22 marzec 2016 tlum. RAM

  Laurent Louis: − "(Zamachy) kontynuowane przez nasze rządy w zamiarze służenia interesom polityczno−ekonomicznym mającym na celu destabilizację świata arabskiego, szerzenie islamofobii na świecie i urzeczywistnienie projektu realizacji wielkiego Izraela"

  "Jako konsekwencja zamachów w Brukseli, jak również niemożność tolerowania faktu, że podobne wydarzenia mogą zaistnieć w naszym kraju − w jego kluczowych miejscach, w których poziom alarmowy jest najwyższy − jako przedstawiciel ruchu Debout Les Belges – proszę ministra spraw wewnętrznych, ministra sprawiedliwości i premiera o złożenie dymisji.
  Ci ministrowie – albo są niekompetentni, albo są wspólnikami zamachowców – tak czy owak nie zasługują na pozostanie w rządzie" – w ten sposób kończy się post − zamieszczony na FB − belgijskiego posła Laurenta Louisa, należącego do Debout Les Belges.

  "Jak można przemilczeć odpowiedzialność rządu Belgii w sprawie potwornych wydarzeń jakie miały miejsce w naszej stolicy?
  Albo nasze służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo są niekompetentne i nie nadające się do ochrony miejsc wrażliwych, takich jak lotnisko czy sieć metra w Brukseli, albo to właśnie te służby przyczyniły się do zaistnienia tychże ataków".

  Oskarżenie posła proponuje również jego opinię na temat zamachów − dokonanych od 11 Września do dnia dzisiejszego:
  ..."i kontynuowanych przez nasze rządy w zamiarze służenia interesom polityczno−ekonomicznym mającym na celu destabilizację świata arabskiego, szerzenie islamofobii na świecie i urzeczywistnienie projektu realizacji wielkiego Izraela, a także realizację nowego porządku świata, który narzuci rząd światowy i który ograniczy nasze prawa i wolności podstawowe pod pozorem walki z terroryzmem, stworzonym przez tych, którzy w ukryciu sterują polityką całego globu".

  https://www.facebook.com/laurentlouisdlb/posts/1701515246797142
  https://www.facebook.com/laurentlouisdlb/?fref=nf
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @Trybeus.
  Terroryzm gangsterski w Polsce. O powiązaniach KOD-u z gangsterami, tajemniczym pakcie UE z Ameryką i niemieckich koncernach medialnych w Polsce. https://youtu.be/mC5hEdUY8Hs
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda
  Z absolutną pewnością nie było tak jak w oficjalnej wersji - prok. A. Witkowski, P. Jegliński i prof. W. Polak w debacie nt.: zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki - ostatnie ustalenia o śmierci Męczennika i udziale w niej gen. Kiszczaka

  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7904
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 18:00:29 ja także nim jestem.
  Islamiści torturują porwanego zakonnika. Przełożony generalny salezjanów prosi o modlitwę. Apel o modlitwę w Wielki Czwartek w intencji pokoju i ks. Toma Uzhunnalila, salezjanina, który został porwany w Jemenie ogłosił ks. Ángel Fernández Artime, przełożony generalny księży salezjanów. Duchowny mówi, że z wielką uwagą i ze smutkiem śledzi losy uprowadzonego kapłana i prosi Pana „o głębokie ukojenie w przeżywaniu tego trudnego momentu, pokładając ufność w Panu Jezusie”. Wcześniej w zagranicznych mediach pojawiały się informacje o tym, że islamiści, którzy torturują porwanego zakonnika, planują ukrzyżować go w Wielki Piątek. Wierni na całym świecie w ostatnich dniach rozsyłali liczne apele o „szturm modlitewny” w intencji ks. Toma Uzhunnalila. Ps..A papież oprawcom obmyje nogi i ucałuje. Nasza religia opiera się na miłości co czasami mnie jest ciężko zrozumieć ale to nas odróżnia od tych ludzi wyznawców Allaha...To nie modlitwa jest potrzebna ale zdecydowana walka. Modlitwą i kredą nic się nie zdziała. Ci zwyrodnialcy boją się tylko silniejszego.
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @trybeus 18:37:10
  A w WP jak zwykle antypolskie łajdaki żydokomuchy jak Sierakowski wraz z Kwaśniewskim vel Stoltzmanem ujadają na Polskę, polski rząd i naszego Prezydenta! Polaku poczytaj w google: "Izaak Stoltzman"..to padniesz z wrażenia na glebę, jakim mordercą był ojciec w/w łajdaka ...To hańba dla Polski, że syn NKWD-zisty, mordercy Polaków, który rozgrzany do czerwonego pogrzebacz wkładał w odbytnicę przesłuchiwanym przez niego AK-wcom był polskim prezydentem.
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @trybeus 18:37:10
  Taki los chcieli nam zgotować zdrajcy i sprzedawczyki i pachołkowie Brukseli, za srebrniki judaszowe, sprowadzając do Polski islamistów.

  PO -żydo-ubecja
  PSL - ludowe pijawki
  Nowoczesna - masono-banksterzy
  Razem - żydo-komuchy
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 18:01:17
  Ale jest przechrztą żydowskim i lewakiem, postawionym tam w zażydzonym Watykanie, jak u nas w KEP przez żydów.
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 18:38:21
  Ale dlaczego ujawniono wybuch z moskiewskiego lotniska jako brukselski? Nie daje mi to spokoju. To DOWÓD z "ulubionej" stacji i sprzed lat http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zamachowiec-z-moskwy-krepy-o-europejskim-wygladzie,212892.html
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 18:38:21
  Żeby walczyć z terroryzmem trzeba najpierw zrobić porządek z lumpenlewakami. Ci oberlewacy z Bundenstagu i wierchuszki brukselskiej, podstarzali przedstawiciele pokolenia 68, sympatycy RAF-Baader-Meinhof, Konkretu i Rudiego Dutschke, którzy w większości byli na liście płac pułkowników z Normanenstrasse, oraz ich narybek - są dzisiaj piewcami europejskiej poprawności politycznej. A polska lewacka swołocz - to nic innego jak niedorozwinięci ich naśladowcy. To oni będą blokować każde funkcjonalne i konkretne działania jakie stosuje się w takiej sytuacji.
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 13:57:28
  Chrześcijanie nie powinni być zniewieściali, ale buntować się przeciw niesprawiedliwości i najazdowi, jak Jezus, który był Buntownikiem.
  http://mirakus.pl/prawdziwa-twarz-galilejczyka/
  Walczył nie tylko słowem, ale i czynem (przepędził kupców ze świątyni) http://ndie.pl/europejska-prasa-belgia-gielda-dzihadystow-amerykanie-dzieci/
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 14:20:20
  Już niedługo. http://naszeblogi.pl/61143-upadek-cesarstwa-zachodniounijnego
  Układy są wszędzie... http://wpolityce.pl/swiat/286187-dominika-cosic-istnial-uklad-miedzy-policja-a-terrorystami-jedna-z-wersji-mowi-ze-dopoki-belgowie-nie-robili-nalotow-na-ich-siedziby-terrorysci-nie-organizowali-zamachow-w-brukseli

  Wiedziałem, że lewactwo to skrajni idioci, ale sądziłem, że ich głupota ma jakieś granice. Okazuje się, że nie. Tu wykresy, statystki itd tej głupoty: http://euroislam.pl/statystyka-w-sluzbie-poprawnosci-politycznej/
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 14:34:10
  Ciekawe wnioski:
  Daily mail/Independent: wczoraj aresztowano faceta za post na facebooku, że zapytał muzułmankę o przyczyny zamachów w Brukseli, aresztowano go (dziś jeszcze siedzi) za nawoływanie do rasizmu!
  W Brukseli nauczyciel napisał w poście, że jego islamscy uczniowie cieszyli się na wieść o zamachach, odwiedziło go po 3ch godzinach kilku policjantów, zmusiło do zdjęcia posta i postraszyło.
  W Daily mail jest artykuł (b. ciekawy) autorka zadaje proste pytanie: dlaczego po zamachu Brevika studiowano jego dzieciństwo i przyczyny jego okrucieństwa do którego był zdolny, natomiast po zamachach w Paryżu czy Brukseli nikt nie zastanawia się co w ich wychowaniu było nie tak, czy może winna jest religia i rodzice, proste pytanie, komentarze Anglików bezcenne
  Żart z sieci ale jakże prawdziwy:
  Londyn. Trzech facetów spotyka się w celi przejściowej w drodze do więzienia. Jeden Brytyjczyk, jeden Syryjczyk i jeden Libijczyk. Brytyjczyk pyta dwóch pozostałych, za co idą siedzieć.
  – Zgwałciłem i zamordowałem 15- latkę i dostałem 2 lata – mówi Syryjczyk
  – Ja zamordowałem cała rodzinę – dali mi za to aż 6 lat – mówi Libijczyk
  – A ty Brytyjczyku, za co cię posadzili ? – pyta Syryjczyk
  – Za wykrzykiwanie na ulicy haseł przeciw dyskryminacji białych ludzi dali mi 25 lat więzienia – odpowiada Brytyjczyk
  – Co ?! Aż 25 lat za wykrzykiwanie haseł ?! – dziwią się dwaj pozostali
  – I tak mam szczęście, bo prokurator domagał się dla mnie dożywocia, ale sędzia wziął pod uwagę jako okoliczność łagodzącą fakt, że to nie ja krzyczałem
  i na czasie:
  Pyta się w Niemczech dziecko arabskie po powrocie do domu. Tato co to jest demokracja a co to rasizm. Nie bardzo rozumiem
  Tata mówi "widzisz demokracja to to co teraz mamy. Nie musimy pracować, dostaliśmy za darmo mieszkanie, dostajemy pieniądze a jak chcemy więcej to mamy prawo żądać wszelkimi, wszelkimi sposobami.
  Tato a jak ludzie, którzy nam to dają, a my w zamian strzelamy do nich i podkładamy bomby nie są z tego zadowoleni?
  A to właśnie moja droga to rasizm!
  W Daily mail pod artykułem o wypowiedzi pani Szydło w sprawie emigrantów (zresztą krytycznym) komentarze pozytywne o Polsce, a najlepsze te, że Polska to będzie dobre miejsce na azyl przed szaleństwem.
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 14:20:20
  Czy Polska przyjmie białych uchodźców z Europy Zachodniej?..Komisja Europejska i Komisja Wenecka oraz unijny szczyt, czym prędzej powinny zająć się problemem przestrzegania demokracji, praworządności i praw obywatelskich tubylców w Europie, choćby w takich krajach jak Belgia, Francja, Szwecja czy takich miastach jak Calais czy na wyspie Lesbos w Grecji bo, dziś po zamachach w Paryżu i Brukseli, Europejskość znaczy Nienormalność, zaś Polskość, Węgierskość czy Czeska Racjonalność brzmią jak najbardziej normalnie i bezpiecznie. Paru czołowych euro-idiotów, już nie tyle pożytecznych co szkodliwych, chciało w oparciu o donosy opozycji uczyć Polskę i Polaków, korzystając z pośrednictwa i politycznej tuby TVN-24 oraz tzw. KOD-u, zasad demokracji i praworządności i to w sytuacji gdy sami nie potrafią zapewnić minimum bezpieczeństwa i ochrony życia własnych obywateli przed zamachami islamskich terrorystów. Zamiast więcej integracji, o którą tak zabiegały rządy PO-PSL, a dziś Nowoczesna, zwykli ludzie w Europie chcą więcej bezpieczeństwa, sprawności państwa i zdrowego rozsądku. Czarne wizje francuskiego pisarza M.Hellebecka z książki „Uległość” właśnie zaczynają się sprawdzać w Europie. Biurokratyczne, bezsilne, bezideowe „Brukselskie Super-Państwo” właśnie rozpada się na naszych oczach i już za chwilę strefa Schengen przestanie istnieć, a MSZ tego coraz bardziej rachitycznego i absurdalnego unijnego tworu F.Mogherini stać dziś jedynie na płacz przed kamerami. Bezradność tzw. przywódców UE i niektórych dużych krajów strefy euro, pustka moralna i ideowa, absurdalna poprawność polityczna, bezmyślna otwartość na Muzułmanów, polityka Multi-kulti i Willkommen, obezwładnione sumienia europejskich decydentów, wyprane z chrześcijańskich zasad mózgi tzw. politycznych elit, lewicowo-liberalne media coraz bardziej przerażają tych jeszcze myślących. Solidaryzować i współczuć warto i trzeba, ale nie unijnym, francuskim czy belgijskim politykom, a jedynie rodzinom i bliskim ofiar tych zamachów, bo to właśnie te tzw. „unijne elity”, na czele z kanclerz A.Merkel zgotowały Europejczykom ten właśnie los, narażając własne narody na nowe zagrożenia i śmiertelne ataki. Za absurdalną poprawność polityczną, własnym życiem i cierpieniem płacą zwykli ludzie, przechodnie czy pasażerowie środków komunikacji. Aż wstyd, że przy tej okazji znów popisali się i zabłysnęli „subtelnym intelektem” europosłowie z PO. J.Pitera stwierdziła, że „nie ma co panikować, bo zamachy zdarzały się też wcześniej”. Czyżby nie było podstaw do paniki - przecież islamiści i terroryści „tylko zabijają” niewiernych w Europie - z chrześcijańskich kobiet chcą uczynić seksualne niewolnice, a opornym mężczyznom „tylko poderżnąć gardła”. Dziś eurodeputowany PO J.Lewandowski informuje o istnieniu w europejskich miastach arabskich gett, a jeszcze kilka miesięcy temu PO, Nowoczesna, TVN-24 i GW naigrywały się i pogardliwie traktowały wypowiedź premiera J.Kaczyńskiego o strefach szariatu w niektórych europejskich miastach. Eurodeputowany PO M.Boni ogłosił światu, że już pracuje nad dyrektywą UE w walce z terroryzmem. Niektórzy internauci przewidują piorunujący efekt „Dyrektywy Boniego” dla ISIS, bo wybuchowe pasy szachida będą musiały mieć przed użyciem certyfikat CE. Swoją drogą ciekawe czy politycy opozycji w Polsce będą teraz czuć się w Brukseli jak u siebie w domu i czy przewodniczący PO G.Schetyna znajdzie teraz 1 milion chętnych na antypolskie spacery w Brukseli. Polityk Nowoczesnej R.Petru bredzi coś nawet o „zagrożeniu antyterrorystycznym”, a prezes TK A.Rzepliński wypłakuje się w niemiecki mankiet o odcinaniu się Polski od Europy.
  Zarówno amerykańskie, jak i tureckie władze jak i służby twierdzą, że władze belgijskie zignorowały wszelkie ostrzeżenia, a ludzie odpowiedzialni za bezpieczeństwo w tym kraju zachowują się jak „bezradne dzieci”. Nie da się przecież walczyć z islamskimi terrorystami z pogardą dla chrześcijańskich wartości, z tzw. nie tyle uchodźcami, ale nachodźcami- nachodzącymi Europę i nasze domy z bronią w ręku - przy pomocy kolejnych tęczowych marszy, cukierków i baloników, broszurek czy koncertów organizowanych przez celebrytów. To się nie sprawdza w konfrontacji z bombami i seriami z kałasznikowa. Kolorowe napisy kredkami na asfalcie i hasła w stylu „Miłość jest moją religią” czy „Jesteśmy wspólnotą”, oświetlanie stadionów czy kolejna iluminacja wieży Eiffel w narodowych, tym razem w belgijskich barwach, nie odstraszy arabskich zamachowców. Rządzący Europą, sytą i zdemoralizowaną najwyraźniej chcą zafundować europejskim narodom zbiorowe samobójstwo.
  Ktoś jednak odpowiada i bierze za to niemałe pieniądze za rządzenie, za przetrwanie Europy, za życie własnych obywateli. Tym razem UE i Parlament Europejski będą musiały zwołać szczyt i wydać rezolucje, która nie będzie pouczać Polaków czy Węgrów, jak mają żyć i jak dbać o losy własnego narodu. Nieprzypadkowo największym wrogiem dla zwolenników większej integracji przywódców pokroju M.Schultza czy G.Verhofstadta, premiera Luksemburga czy niemieckich gazet są jednorodne narodowo, kuturowo i religijnie takie właśnie kraje jak Polska, Węgry czy kraje Europy Środowo-Wscgodniej, a nie islamscy fundamentaliści. Oni doskonale wiedzą, że tylko takie państwa w Europie będą mogły się obronić przed islamskimi nachodźcami i ultraliberalną rewolucją - politycznej poprawności, która dziś naprawdę zagraża życiu własnych obywateli. Stąd też nieprzypadkowa ostatnio aktywność i wsparcie dla opozycji w Polsce dla tak niezwykle szkodliwych środowisk jak KOD.
  Chodzi o to, by pomysł na przyszłość Europy i jej bezpieczeństwo, płynący z takich krajów jak Polska, Węgry czy Czechy nie był zbyt zaraźliwy dla zachodnio-europejskich społeczeństw, by to właśnie te kraje nie stały się wzorem i oazą spokoju bezpieczeństwa, rozwoju i racjonalności opartą na fundamentach chrześcijańskiej Europy - Tej Europy na wschód od Odry. Obyśmy nie musieli przyjmować prawdziwych uchodźców z zachodnioeuropejskich państw, którzy będą musieli uciekać spod islamskiego jarzma. Wielu zwłaszcza tych myślących i przewidujących może bowiem dojść do wniosku, że nie warto już dłużej być „Je sui Charlie” czy Brukselczykami. Polityka otwartych drzwi okazała się otwarciem drzwi do najazdu islamskich terrorystów i szansą na otwarty podbój Europy.

  autor: Janusz Szewczak
  Główny Ekonomista SKOK, ekspert gospodarczy, publicys
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 14:34:10
  Donald Trump ostro o muzułmanach: "Wielu członków tamtejszej społeczności wiedziało, co zamachowcy chcieli zrobić"...Muzułmanie nie zgłaszają podejrzanych zdarzeń i muszą zrobić więcej, by zapobiegać atakom takim jak te, do których doszło w Belgii - oświadczył Donald Trump, polityk ubiegający się o nominację Republikanów w wyborach prezydenckich w USA.
  Kiedy widzą, że coś jest nie tak, absolutnie tego nie zgłaszają i na tym polega największy problem
  – powiedział amerykański miliarder w wyemitowanym w środę wywiadzie dla brytyjskiej stacji telewizyjnej ITV.
  Trump, który w kampanii wyborczej zasłynął wieloma kontrowersyjnymi wypowiedziami, np. domagając się zakazu wjazdu do USA dla muzułmanów, ocenił jako „hańbę”, że koordynator listopadowych zamachów terrorystycznych w Paryżu Salah Abdeslam został ujęty dopiero po długich poszukiwaniach i to w dzielnicy Brukseli, gdzie mieszkał.
  Przebywał w dzielnicy, w której dorastał, i nikt nie zgłosił tego na policję, a to (wtorkowe ataki w Brukseli - PAP) jest podobno odwetem za jego schwytanie. To hańba
  — podkreślił Trump.
  Według niego istnieją sygnały świadczące o tym, że zamachowi, który został przeprowadzony w grudniu w Kalifornii przez parę muzułmańskich radykałów, można było zapobiec.
  Wielu członków tamtejszej społeczności wiedziało, co oni (zamachowcy - PAP) zamierzają zrobić, bo w swoim mieszkaniu przechowywali bomby (…), a mimo to nikt tego nie zgłosił
  — powiedział.
  Nie wiem, o co tu chodzi. Zupełnie jakby ochraniali siebie nawzajem, ale tak naprawdę wyrządzają ogromną szkodę. Muszą być otwarci wobec społeczeństwa, muszą zgłaszać tych złych
  — dodał Trump.
  W grudniu zeszłego roku Trump ściągnął na siebie krytykę, gdy zaproponował wprowadzenie „całkowitego zakazu wjazdu do USA dla muzułmanów”, zarówno dla imigrantów, jak i turystów, by chronić USA przed „straszliwymi atakami ze strony ludzi, którzy wierzą w dżihad”. Swój pomysł ogłosił kilka dni po strzelaninie w kalifornijskim San Bernardino, gdzie zginęło 14 osób. Ps...Mądry gość, mówi to co wielu myśli. Brawo, koniec z poprawnością polityczną. Należy przyjąć, że: rodzina zamachowca i sąsiedzi powinni być deportowani automatycznie, bez możliwości odwoływania się, raz wszyscy imamowie z meczetów do których uczęszczał po nauki "religii pokoju i miłości". Mordercy won!!!
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 14:20:20
  Odważne słowa prezydent Litwy! "Na wojnę prowadzoną przez terrorystów należy odpowiedzieć wojną" http://wpolityce.pl/swiat/286287-odwazne-slowa-prezydent-litwy-na-wojne-prowadzona-przez-terrorystow-nalezy-odpowiedziec-wojna Ps...Mamy podanych muzułmanów na tacy...siedzą w całej Europie...wyłapać w kontener....i do oceanu...kolejne 500 tysięcy zniknie bez echa...Żydowska Litwinka chce wojny, wojować, ale jakimi własnymi siłami ? Ile eskadr myśliwskich wystawi ? Reprezentuje chory naród, cierpiący na manię wielkości. Litwini naprawdę są śmieszni. Współczuć i nie żałować.
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 14:20:20
  Co za historia! Jeden imigrant, wiele tożsamości. Tyle są warte unijne procedury(sic!)...Dla nikogo nie jest tajemnicą, że masowa imigracja z krajów muzułmańskich do Europy rodzi poważne problemy. Jednym z kluczowych elementów jest kwestia rejestracji uchodźców. Okazuje się, że instytucje europejskich państw też i z tym problemem sobie nie radzą.
  Jak donosi „Der Spiegel”, problem wielu tożsamości wśród uchodźców to powszechna praktyka. Dwa, trzy a nawet pięć zestawów dokumentów w kieszeni młodych muzułmanów, to codzienność. Rekordzista, mieszkaniec schroniska w Recklinghausen w Nadrenii Północnej-Westfalii podał dwadzieścia różnych tożsamości i sześć narodowości.
  W Nadrenii Północnej-Westfalii podanie wymyślonego nazwiska jest prawie pozbawione ryzyka. W zasadzie można więc powiedzieć, co się chce. Potem idzie się do innego schroniska i wyrabia dokument na inne nazwisko
  – mówi starosta powiatu Warendorf, Olaf Gericke.
  Niektórzy spośród tzw. uchodźców potrafią prosić o azyl w kilku państwach. Kaleki europejski system przekazywania danych, ograniczony przez prawo do prywatności, umożliwia muzułmanom podróżowanie po Europie bez większych nieprzyjemności ze strony jakichkolwiek służb. Ps...Za każdą rejestrację otrzymują euro. Pasożyty, gnidy islamskie pchają się do Europy by zabijać tych którzy ciężko pracują właśnie na wypłacane pieniądze przy rejestracji. Każda tożsamość pobiera socjal i dlatego stać ich na markowe ciuchy, smartfony i prostytutki....Większość z nich to analfabeci, ale wykształconych Niemców potrafią wykołować bez trudu. Zacytuję klasyczkę: "ale jaja, ale jaja!". Gdzie ten osławiony niemiecki porządek!?! Mit germański to, czy co?
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 13:57:28
  Watykan to siedziba Następcy św. Piotra, jak również Stolica Piotrowa. Papież nie jest następcą Zbawiciela, gdyż nie narodził się za przyczyną Św. Ducha.
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...
 • @leoparda 13:57:28
  Widzisz Panie Boże i nie grzmisz, co ten Twój Namiestnik tu na ziemi wyrabia? To Tak ma wyglądać duchowe wsparcie i pocieszenie dla katolików.
  Przecież to są jakieś kpiny ! Chrystus obmywał nogi Apostołom, a nie faryzeuszom albo rzymskim żołnierzom. Mówił: tak ma być między wami (czyli w Kościele Chrystusa!!!). Gdyby ci "uchodźcy" się nawrócili, można zrozumieć ten gest. A islamiści pojmą gest Papieża jako przejaw strachu i swoje zwycięstwo. I będą mordować chrześcijan ze zdwojonym zapałem. Boże, gdzie Ty prowadzisz Twój Kościół? Czy Papież czytał pisma św. Franciszka, którego imię przyjął? Czytał, co mówił św. Franciszek, kiedy pojechał nawracać muzułmanów?Szanowny Papieżu - tylko Chrystus jest drogą do zbawienia, trzeba głosić Chrystusa, a nie mówić: Dzień Dobry! Tylko Chrystus może nas wszystkich uratować! Wielki Czwartek to było zawsze święto kapłanów. Obmywanie nóg kobietom? Muzułmanom? Imigrantom? Do czego doprowadzi nowinkarstwo tego papieża? Tych 12 wezmą z łapanki. Czy pośród uczniów Chrystusa na Ostatniej Wieczerzy były kobiety?Proszę o wyjaśnienie, może jest Piąta Ewangelia która o tym wspomina.
  Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać...