Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @Husky 21:43:18 Promowanie dewiacji, to upadek cywilizacji.
  Ci wszyscy od pożal się boże "równości" to margines, który pielgrzymuje na te marsze z miasta do miasta. Jak są w Warszawie to potem zaliczą Poznań a potem inne grajdoły. A na największe marsze to 2/3 przybywa z Berlina. To jest chore! Manifestowanie dewiacji seksualnych powinno być zakazane. Nie ma to nic wspólnego z równością wobec prawa. To oni wbrew konstytucji żądają praw należnym rodzinie i małżeństwom. Teraz co, narodowcy pałowani a koderasci, ubywatele, esbcy i tęczowi lewacy traktowani ulgowo? Jednym można, bez adekwatnego odzewu policji, szarpać uczestników wiecu poparcia dla Sylwestra Tułajewa na Placu Litewskim, robić zamieszki i zakłócać legalne zgromadzenie, natomiast inni są traktowani gazem i armatkami wodnymi? Gdzie ta demokracja i równość wszystkich obywateli wobec prawa? Ciekawe jak Brudziński przekona mnie teraz do oddania głosu na któregoś z kandydatów PiS? Mam głosować na partie która wprowadza podwójne standardy, jednym można więcej bo wartości europejskie i obserwatorzy z tvn? Gratuluje strzału w kolano!
  PIS bije "swoich" ?
 • @kula Lis 67 09:18:05
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lNzkwNS9wLzIwMTgvMTAvMTMvODI1LzQxMy83ZjYzMTE3Y2ZlZTE0ODU0YTQ5NmIxMTMyYzdkY2M5Ny5qcGVn.jpeg
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky
  Mocne! Na ulicach Lublina było naprawdę gorąco. ZOBACZ, jak policja interweniowała podczas marszu LGBT.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wZjhiNS9wLzIwMTgvMTAvMTMvODI1LzQwNi83ZGZhMWIyZTI3MGQ0ZmMyYjFjODU1NzhjOWY1YTYwYS5qcGVn.jpeg
  PIS pokazał w końcu siłę i zdecydowanie...bijąc dziś policyjnymi pałkami ile wlezie Polaków protestujących przeciwko nachalnym i agresywnym zachowaniom pederastów, zboczeńców i innych dewiantów. Od Narodowców wymaga się kultury, a co robi ta hołota LGBT?! Obraża Kościół, hasła, że lepiej nie powtarzać, porozbierani prawie do naga, chamstwo! A po co ten marsz tuż przed wyborami? Prowokacja! Tak nie może być. To karygodne, aby policja ochraniała zwolenników demoralizacji. To działanie przeciwko społeczeństwu. Jeżeli prawo na to pozwala to takie prawo należy jak najszybciej zmienić. Konstytucja Art.18 "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny...znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej." Tymczasem Policja objęła ochroną i opieką zboczeńców."Tylko głupcy nazywają swawole wolnością." Jeśli nie pogoniono zboczeńców, to PiS, góra Policji to głupcy. Trzeba dbać o moralność publiczną. Terror zboczeńców to przecież Sodoma i Gomora. SODOMA i GOMORA TO NIENORMALNOŚĆ.

  https://www.youtube.com/watch?v=TuTDc9d_9yI&frags=pl%2Cwn ;
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky
  Ani słowa o tym: LUBLIN: TRWA POLSKO-AMERYKAŃSKI KONGRES „100 LAT WSPÓLNEGO DZIEDZICTWA”(tylko o marszu pedałów)
  13 października 2018 13:54/w Informacje, Polska, Świat Radio Maryja Pod hasłem „100 lat wspólnego dziedzictwa” trwa w Lublinie polsko – amerykański kongres. Jego uczestnicy dyskutują m.in. o tożsamości narodowej Polaków w USA. Do Lublina przybyli polscy i amerykańscy przedstawiciele świata polityki, biznesu i kultury. Dziś goście zza granicy będą zwiedzać poszczególne miasta woj. lubelskiego. Odwiedzą m.in. Łuków oraz Zamość. W planie jest też złożenie kwiatów przed Mauzoleum na Majdanku. Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński podkreślił, że kongres jest też doskonałą okazją do umocnienia współpracy w zakresie inwestycji. Szalenie ważne jest, żeby nasze relacje polsko-amerykańskie, które są tak doskonałe na poziomie politycznym, na poziomie dyplomatycznym, również na poziomie militarnym, żeby one w tej chwili przeszły na wyższy poziom, ale na płaszczyźnie gospodarczej. Niewątpliwie jest to szalenie ważna rzecz dla woj. lubelskiego, dla samego Lublina, że takie ważne wydarzenie, jak to forum polsko-amerykańskie, odbywa się w niecały miesiąc po podpisaniu strategicznego porozumienia pomiędzy Polską a USA zaznaczył Jerzy Kwieciński. Kongres „100 lat wspólnego dziedzictwa” zorganizował m.in. Katolicki Uniwersytet im. Jan Pawła II w Lublinie. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje prezydent Andrzej Duda. PAP
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky
  W dniu M.B. Fatimskiej marsz zboczonych szumowin... Przypadek? Raczej wątpię. Celowa robota, jak Piknik na Golgocie, Klątwa, Kler itd. itp. Polacy mają się stać jak inne narody Europy, tolerancyjni dla najgorszego dziadostwa. Ale czy to się uda z tym niepokornym ludem? Raczej wątpię...Won parszywe pedalskie zboki leczyć się a nie afiszować na ulicach naszych miast i gorszyć dzieci! Brawo Młodzież Wszechpolska niech te pedały uprawiają swoją gównianą miłość pod pierzyną nie na ulicach Polskich miast, mordy mają wykrzywione nienawiścią do Polaków bo jesteśmy katolikami a te zboki to ateiści, won do Berlina i do Francji tam się gzić. Pełen szacun dla naszej Młodzieży. Brawo. W Katowicach prezydent miasta zakazał marszu MW, sąd pierwszej instancji cofnął zakaz, a sąd apelacyjny podtrzymał zakaz. Lewactwo ma swoje sądy, więc może sobie pozwalać. Pod jednym względem podobał mi się PRL! Trzymał w szafach pedalstwo i nie dal im się wychylić!
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky
  Co za czasy! Kiedyś aby zobaczyć pedała lub lesbę, puszczało się na video niemiecką kinematografię! Teraz paradują po mieście w ochronie policji. Tylko poco targają że sobą dzieci. Zboczeńcy osiągnęli swoje. Taka akcja przed samymi wyborami to strzał w dziesiątkę dla totalnych i pederastów. Szkoda, że policja tak ochoczo, w pełnym rynsztunku bojowym, nie bierze za dupę koderastów blokujących legalne manifestacje. Należało zgodnie z "dobrą" tradycją wynieść ich na rękach tak jak KODziarskie gówno a nie walić po oczach gazem i polewać armatką wodną. Podobnie Brudziński, który jest odpowiedzialny za ten burdel. "Chuliganerią" nie są normalni obywatele lecz agresywna horda pedziów i lesbijek. Dziś w Studio Polska w TVP INFO wypłynęła jeszcze jedna bulwersująca sprawa.I znowu policja w roli głównej. Pan Czarnecki był w studio i wie o czym mowa. Niestety pan Brudziński nie nadaje się na szefa policji. W prokuraturach i sądach jest mnóstwo sodomitów i pedofili. Kiedy film "Prokuratura iSąd" ?
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky
  Brudziński do dymisji. Narodowcy w Lublinie mają powody, aby protestować. Koderaści i Ubywatele RP wręcz przeciwnie. Dlatego też to ci drudzy są chuliganami i to ich należało odpowiednio potraktować. Jeżeli Brudzińskiego po tym wydarzeniu stać tylko na śmiech to facet jest żałosny Pewnie się czuje bo najbliżej Kaczyńskiego. Ciekawe czy tak będzie się śmiał po wyborach. Podziękuje mu Kaczyński? Na pewno wiele osób się zastanowi czy warto na was głosować .... i więcej pokory p. ministrze bo po dzisiejszej akcji w Lublinie nie różnicie się od PO ....
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky ciekawy wpis więc zamieszczam.
  nico44 14.10.2018 08:13
  Komentarze: 2747 Reputacja:
  Kilka słów na temat domagających się "równości". Polskie LGBT-comunity to banda dziwek (kurw). Tak przynajmniej było na początku lat 90-tych. Z racji wykonywanego zawodu, "opiekowałem się" komputerami między innymi kilku berlińskich adwokatów. Niektórzy z nich (duże nazwiska w branży) to były cioty. Okazało się, ze kilku w wieku właściwie poprodukcyjnym miało młodziutkie "żony", "dziewczyny" i "kochanki". Skąd ? Tak, dobrze się domyślacie, z Polski. Wtedy właśnie miała miejsce masowa emigracja polskich homoseksualnych dziwek do Niemiec. Dziwki jak to dziwki "waliły w rogi" swoich sponsorów, dziedziczyły i przepuszczały spore majątki swoich "daddys". Teraz chore lewactwo, chce nam udowodnić, że "tęczowi" to szczególnie wartościowa "rasa", übermensch a my heteros to historyczny przeżytek. W rzeczywistości to banda kur*w, które idą do łóżka z każdym, nawet obleśnym, tłustym staruchem, oczywiście jeśli dobrze zapłaci albo "zapisze" w testamencie.
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:51:57
  Powołanie Brudzińskiego na szefa MSW okazało się wielkim rozczarowaniem. Zaś zmuszanie policjantów do całkowitej bierności w Warszawie podczas akcji wymierzonej w nich samych i agresji wobec przeciwników marszu równości w lublinie to kompromitacja i kolejna utrata głosów. Panie Brudziński czy to na pewno dobry pomysł, ze strzelaniem gumową amunicją, gazem łzawiącym i polewaniem wodą własnego elektoratu tydzień przed wyborami? Nie lepiej było rozwiązać marsz zboków? Dziwne jest to pana zachowanie. Polska policja z KOD takiej odwagi nie ma. Kodziarzy, jak blokowali miesięcznice, policja wynosiła na rękach. Ludzie to tchórzostwo wtedy widzieli tak samo jak dzisiejszą "odwagę".
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:51:57 Brudziński to pedryl, czy tylko niańka pedryli?
  11 listopada też zaczniesz Brudziński pałować nas na marszu? Niemota Brudziński chce przypodobać się garstce pedałów i pałuje narodowców. Trzeba było być takim odważnym jak wam kodowcy robili pucz w sejmie. Wtedy uszy po sobie kładliście, zdrajcy i tchórze! TFU! W jakim my kraju żyjemy gdzie środowisko pedalskie ma większą ochronę przed chuliganerią niż Rząd Polski na który można wrzeszczeć, policje wyzywać od ZOMO gdy ta nic nie robi wobec tej chuliganerii. Jak Ubecy i kodziarze plują na jego zomowców to udają, że deszcz pada... ale żenada..To znaczy,że kodziarstwo może lać po nerach innych, blokować, kopać i Brudziński będzie wzywał do spokoju. A tu pały i gaz. Rozumiałbym stanowczość, gdyby Brudziński równo traktował wszystkie manifestacje.
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:35:03 Prawo to ustala naród a jego wybrańcy mają słuchać jego głosu.
  Atakowania policji nie popieram ale rozumiem! Brawo dla Tych którzy mieli odwagę zaprotestować w Lublinie przeciw prowokacyjnie zorganizowanym marszem LGBT. Obejrzyjcie dobrze zdjęcia. Osobników w koszulkach z napisem konstytucja czy transparentów KOD i UBywateli RP ale po stronie dewiantów sporo. Mogli popedałować do domu sędzi Ewy Popek która dała zgodę na ten syfiasty marsz. Sędzia Ewa Popek która wydała zgodę na marsz pedałów powinna teraz odpowiadać karnie. Za te wszystkie burdy i awantury odpowiada Platforma tzw "Nowoczesna" i SLD-owcy, którzy promują różnego rodzaju udziwnienia, wmawiając że to jest coś NORMALNEGO. Nic dziwnego że ludzie się buntują bo wiadomo, że zaraz będzie takie coś następne i kolejne żądania różnych dziwolągów. Jak dzieciom czy młodzieżowy wytłumaczyć pojecie marszu równości. Jak wytłumaczyć dewiacje? Niestety ale widok kilkudziesięciu policjantów którzy "w obronie" zboczeńców pod unijnymi flagami rzucają się na jednego osobnika z legalnej kontrmanifestacji z polską flagą w rękach na długo pozostanie w mojej pamięci.
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:40:22 Zgnoić PiS-owca
  https://bimg.dorzeczy.pl/_thumb/b5/26/62b2c97f84974d426a5f43fb9a5f.jpeg

  TAKI MAMY KLIMAT || Pełne kompleksów wobec Zachodu, pełne pogardy wobec Polaków – takie w dużej części są elity III RP. Ich nieustanna potrzeba wykazywania, że PiS-owiec jest od nich gorszy jest tyleż kuriozalna, co tragiczna. Ta postawa zatruwa życie publiczne i skazuje naszą politykę na nieustanną wojnę.
  „Nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku” – pisał sto lat temu Roman Dmowski. Jak widać, od tamtego czasu niewiele się w tej materii zmieniło.

  W ciągu ostatnich dni mieliśmy prawdziwy nawał złotych myśli środowisk, które same siebie postrzegają jako intelektualną elitę naszego kraju. Tomasz Lis z Joanna Scheuring-Wielgus nauczali o Kościele, Smarzowski o zagrożeniu totalitaryzmem, a Adam „Nergal” Darski krytykował politykę społeczną Prawa i Sprawiedliwości.

  Każda z tych wypowiedzi zasługuje na osobny tekst, gdyż każda z nich w doskonały sposób odpowiada na pytanie, które opozycja zadaje sobie od trzech lat – dlaczego PiS-owi nie spada poparcie. Ano właśnie dlatego. Nie trzeba żadnego 500 plus, żadnego „przekupywania” wyborców. Wystarczy, że jedyną alternatywą dla PiS-u pozostaje powrót dawnych „elit”, powrót, jak to kiedyś ujął trafnie obecny przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty, samozadowolonej masy.

  Dostaliśmy prawdziwy wysyp ekspertów-od-wszystkiego. Reżyser nie kręci filmów, tylko naucza o systemach politycznych, dziennikarze referują wielosetletnie nauki ojców Kościoła, a muzyk-celebryta wskazuje, kto dostając państwowe pieniądze jest darmozjadem a kto nie.

  "Opozycja gastryczna"
  Te środowiska tzw. elit w dużym stopniu tworzą ludzie, żyjący w strasznych kompleksach. Chyba najpełniej widać to na przykładzie Jerzego Stuhra i jego pamiętnej wypowiedzi w TVN24. Całe życie chciałem być Europejczykiem, zostać przez nich uznany, że będę na równi mówił w programie Moniki Olejnik.

  Jest to poniekąd niezwykle smutny widok, gdy wielki aktor stwierdza, że marzeniem jego życia było bycie poklepanym po ramieniu przez kolegów – być może i gorszych w zawodzie, ale za to zza granicy. W podobnym tonie wypowiadała się niedawno Maria Nurowska, która w programie Onetu ubolewała nie nad konkretnymi posunięciami władzy tylko nad faktem, że przez PiS cała Europa się z nas śmieje.

  Stąd już tylko krok do tutaj modne ostatnio słowo ojkofobii. Warto przytoczyć wypowiedź Agnieszki Holland, która stwierdziła, że odwiedzając Polskę, ma wrażenie „jakby w zamkniętym pomieszczeni ktoś bez przerwy puszczał bąki”. Tę tematykę kontynuowała z kolei Krystyna Janda, twierdząc, że już tyle osiągnęła, że ma Medal Wolności, Medal Karola Wielkiego i że w ogóle jest tak bardzo zasłużona dla wszystkich, a pod rządami Jarosława Kaczyńskiego ludzie mają ją za złodzieja. Czuję się, jakby ktoś na mnie srał cały czas stwierdziła aktorka.

  Swego czasu popularne było określenie „lewica rozporkowa”, może czas upowszechnić termin „opozycja-gastryczna”?

  Z tych wszystkich jęków i dramatów przebija strach o to „co o nas pomyślą na Zachodzie”. To pytanie mocno rezonowało w polskim społeczeństwie te 10-15 lat temu, ale od tamtego czasu Polska i Polacy wiele przeszli, zmienili się. To, co dekadę temu decydowało sukcesie PO, dzisiaj ma wprost odwrotne skutki. Jak widać, nie każdy to zauważył.

  „Unijczycy”: Ktoś musi być gorszy
  Elity III RP i podążające za nimi lemingi uwierzyli w świat, w którym człowiek „na pewnym poziomie” jest najpierw Europejczykiem (czyt. Unijnczykiem) i dopiero później Polakiem, że Kościół i religia to ciemnogród, że miarą cywilizacji jest modernizowanie kraju przez kserokopiarkę.

  Nie jest łatwo przyznać się do błędu. A jeżeli błąd dotyczy ostatnich 30 lat, to dla większości jest to niemal niemożliwe. Przyznając, że świat Michnika i Lisa był w dużej mierze oparty na fałszu, fobiach i kompleksach, trzeba by przyznać, że samemu spędziło się połowę życia w tej ułudzie. Dlatego też nikt się na to nie zdobędzie. Wręcz przeciwnie, mózg potrzebuje uzasadnienia dla nawet najbardziej szalonych idei, dlatego też pojawia się narracja, zgodnie z którą ta druga strona jest po prostu głupsza. Sondaże PiS nie spadają, więc jedynym wyjściem jest stwierdzenie, że głupich jest więcej niż mądrych (i tak gendery, KODy i inne różowe spotykają się z Januszem Korwin-Mikke). Jak to trafnie ujął kiedyś Marcin Makowski z tygodnika „Do Rzeczy”: żeby oni mogli być lepsi, to ktoś musi być gorszy. Zatem PiSowiec nie może tylko źle głosować, on sam ze swojej istoty musi być gorszym człowiekiem. Wystarczy poczytać wpisy polityków, celebrytów i artystów, jak wyobrażają sobie wyborców z drugiej strony barykady.

  Są to „typowe Janusze i Grażyny” (słowa współpracującej wtedy z PO Anny Mierzyńskiej), jedzące „gofry i fryty” (Agata Młynarska), wśród których jest wielu „buraków” i „darmozjadów” (Nergal). Wielce prawdopodobne, że lud głosujący na PiS „bije żony” (Zbigniew Hołdys), a wprost pewnym, że to ludzie „nieinteligentni i doły społeczne”, gdyż do takich właśnie osób swoją ofertę kieruje Kaczyński (Maria Nurowska). Nic dziwnego, że Anja Rubik musiała w tym naszym ciemnogrodzie otworzyć szkołę seksu. Ludność tubylcza cały czas wierzy w bociana, ktoś musi ich oświecić. Jest też oczywiście prof. Mikołejko – wyjątkowo nieciekawa postać zajmująca się tropieniem „Edków”, czyli polskich chamów, którzy za pełną miskę sprzedali się PiS.

  Mamy tutaj pełen przekrój establishmentu III RP: od celebrytów, poprzez artystów po profesurę i ludzi ze świata polityki. Ich wszystkich łączy jedno pragnienie: potrzeba poczucia się lepszym.

  Fortuna sprzyja śmiałym
  Oczywiście takich cytatów można by mnożyć. Są ich setki. Chodzi po prostu oto, aby zgnoić PiS-owca. Celem nie jest jakakolwiek krytyka konkretnych założeń czy działań władzy. Celem głównym i podstawowym jest zgnojenie wyborcy oraz (co jest bardzo istotne) złożenie mu obietnicy: tak, jesteś nierobem i frajerem, ale wystarczy, że odpowiednio zagłosujesz, a masz szanse na odkupienie. Masz szanse na awans do elity.

  Porażający jest jednak brak refleksji po stronie opozycji, która chyba nie rozumie, że pójście na radykalizm, tylko zmniejsza ich szanse na przejęcie władzy. Dopóki opozycja się od tych głosów nie odetnie, dopóty PiS-owi będą uchodzić nawet największe wpadki.

  Bo też i ten cały establishment już od dawna nie jest grupą zdystansowanych komentatorów. Ludzie widzą w nich po prostu partyjnych żołnierzy. Dlatego też ich wszelkie ekscesy idą na konto PO. Nikt nie lubi, jak się go obraża. Także „Janusze i Grażyny” z 500 plus.

  Gdyby Schetyna choć raz publicznie skrytykowałby Nurowską, Jandę czy Lisa, gdyby choć raz zaprotestował przeciwko nieustannemu łajaniu dużej części Polaków, to w dłuższej perspektywie mógłby zyskać więcej niż za pomocą wszelkich marszy, akcji i happeningów. Oczywiście, rzeczone persony rzuciłyby mu się do gardła, może czekałaby go powtórka z losu Ryszarda Petru, którego zaatakowano za ledwie delikatne próby szukania kompromisu z PiS, ale cóż fortuna sprzyja śmiałym, a „kto nie naraża nigdy się na szwank, ten głównej stawki nie wygrywa”. Kiszenie się w antypisowskiej bańce na pewno nigdzie opozycji nie doprowadzi. Wręcz przeciwnie korzysta na tym jedynie Jarosław Kaczyński. https://dorzeczy.pl/kraj/80197/Zgnoic-PiS-owca.html

  Ps..Szpagatowa inteligencja, oderwana, od wielkich dotacji, nie może pogodżic się z faktem, że pieniądze Rząd daje zwykłym ludziom, a nie na klozetowe media. Za przeproszeniem g...o to nas obchodzi co myślą spaprani, pijacy czy skompromitowani komisarze UE. Niech się zajmą swoimi sprawami, bo do reszty rozwalą Unię Europejską. My żyjemy w Polsce i dla nas liczy się wspólne dobro i Rząd Zjednoczonej Prawicy to robi, najpierw jesteśmy Polakami, a potem Europejczykami. Europejczykami to już byliśmy za ryżego pacana, volksdeutscha Tuska, który zostawił Polskę zaorana i uciekł jak szczur, dostając fuchę od Merkel. Za to co zrobił powinien, świat oglądać zza krat, za Smoleńsk nie ma takiej kary i nigdy tego odkupi za poległych. Liczyć tylko trzeba na drugą kadencję tego Rządu, a wtedy marny jego los. PO-wska łajza będzie za wszelką cenę szukać, gdzie się miejsca, gdzie się załapie na immunitet, to widać jak się boi, szczuje UE, media, celebruje z gwiazdami, to paniczny strach,o jego przyszłość, nie o tych przestępców że z jego partii, ich to ma w czterech literach, dawno to pokazał, czmychają do Brukseli. Protestujący aktorzy, skorumpowani politycy to garstka z resztą Obywateli, więc spoko, powyżej pasa nie podskoczą. My, jesteśmy suwerenem, i my wybraliśmy, na całe szczęście, Prawo i Sprawiedliwość, w wyborach, żadne tam, Stalińskie, Nowackiego, Lisy, Michniki, skompromitowany Schetyna i jego skorumpowana ferajna, nie będzie dyktować najbardziej, uczciwemu Rządowi, po transformacji, który dba o Obywateli a nie o siebie i wybranych złodziei. Załatwmy ich w tych i kolejnych wyborach, oni są niebezpieczni, chcą nas znowu ustawić do parteru, żeby mogli na nowo kraść. Polacy trzymajmy rękę na pulsie, nie dajmy się tym oszustom na nowo oszukać.
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:51:57
  Mam tylko nadzieję że blokujący marsz w momencie kiedy podają nazwisko Grzyb zostaną uniewinnieni. Precedens już jest.
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:41:36 Tylko korupcja i blat z przestępcami jest tu wyjaśnieniem...
  Zacytuję Stary testament, Księga Rut: W czasach, gdy rządzili sędziowie, nastał głód w kraju. Z Betlejem judzkiego wyszedł pewien człowiek ze swoją żoną i swymi dwoma synami, aby osiedlić się w ziemi Moabu. Opisana w Biblii historia o Moabitce Rut dla wyznawców judaizmu od tysięcy lat ma ogromne znaczenie.
  W cywilizowanych krajach normalna rzeczą jest badanie przez odpowiednie urzędy źródła pochodzenia majątku, który jest nieproporcjonalnie dużych do osiąganych dochodów. Facet z profesji sędziego uczynił źródło nie do końca legalnego dochodu. Działało się w komunistycznej mafii sądowniczej i wydawało się odpowiednie wyroki to się "uzbierało" na pałac. ..zapewne facet miał dojście do tych, którzy likwidowali zakłady URSUS i wyprzedawali ich majątek, w tym pałac w SORKWITACH ...! Pod Warszawą grunta po Ursusie przejęli ludzie związani z SLD i WSI, a w jednej z firm jest synalek Komoruska, jako pełnomocnik więc...?! Grunta przemysłowe b. szybko rada miasta przekształciła w planie zagospodarowania , jako pod mieszkaniówkę. To po ich przejęciu przez ww. ludzi. Natychmiast ich wartość - gruntów wzrosła niebotycznie! A markę "URSUS" zakupiła firma POLMOT - z tego co pamiętam wymieniana w raporcie A. Macierewicza z likwidacji WSI. TAK SIĘ RZEŹBIŁO W IIIRP, tak rzeźbią ci, którzy dogadali się przy "okrągłym stołku" i ich potomstwo! Chyba sprawa jest jasna...? To powinno być objęte śledztwem skarbówki czyli porównanie zarobków i wydatków/ majątku tego typka. Sprawę znam, chodzi o pałac w SORKWITACH! Kiedyś tam byłem na wczasach... I rok temu tam zawitałem przejazdem... Teraz to jest niedostępne, bo sędzia sobie to "obłatwił", oczywiście dzięki układom! Zastanowiło mnie, że państwowy urzędnik ma kasę na zakup i utrzymanie takiego obiektu, pomyślałem, że to jakiś przewał? Ciekawe z czego utrzymuje ten kompleks bo tam jest duże jezioro, linia brzegowa, przystań, itp... Z tych 12 tyś zł brutto?! Żarty! Pewnie kasę "wygrał w kasynie"...!? No tak, ale oni, tj. tzw. sędziowie przez długie lata odpowiadali tylko przed Bogiem (ci wierzący)...!
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:44:26
  Tak żyje sędzia na prowincji. Jak twierdziła prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf, za 10 tys. zł dobrze da się żyć tylko na prowincji. Za swoje słowa przeprosiła, ale czy słusznie? Przypadek, który dziś opisujemy, pokazuje, że co do tej prowincji to się nie myliła. Są sędziowie, którzy mają tam pałace! Mimo, że ferują wyroki w zwykłej rejonówce.

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/CrVktkqTURBXy8wYmFkYWYzNjJmMDRlM2ZiZjRmNzRkMGUyYTZkZTRiZi5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/W69ktkqTURBXy82ZDhiYWFkOTY0MGQ3YzEwNzUxMTVmNWJjMzdhZmVhMS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM  Nasz sędzia, nazwijmy go sędzią Mazurskim, orzeka w wydziale karnym niewielkiego Sądu Rejonowego. Praca niełatwa, a prestiż i pieniądze dwakroć mniejsze niż w takim Sądzie Najwyższym. Sędzia na Mazurach zarabia średnio 12 300 zł brutto miesięcznie. W Warszawie - jeśli uwierzyć Gersdorf - takie pieniądze wyglądają licho. Ale na prowincji to już co innego. Nasz bohater wykazał w oświadczeniu majątkowym pałac stojący na liczącej prawie 5 hektarów działce. Z oświadczenia wynika dalej, że pałac kupił wspólnie z żoną pod koniec lat 90. ubiegłego wieku. Wcześniej posiadłość należała do produkujących traktory zakładów Ursus, które z kolei przejęły ją od upadającego PGR-u. Państwowe Gospodarstwo Rolne zajęło się nieruchomością tuż po wojnie, wyremontowało ją i przeznaczyło m.in. na mieszkania, biura i przedszkole. Później pałac służył jeszcze za ośrodek wczasowy, aż trafił w ręce sędziego „Mazurskiego” i jego żony. Ci starannie odgrodzili posiadłość na co skarżą się odwiedzający okolicę turyści i cieszyli się dworskim życiem. Do czasu, bo teraz myślą o sprzedaży. Chyba na tym interesie nie stracą. W okolicy mówi się, że są gotowi oddać nieruchomość, jeśli zgłosi się chętny zdolny wyłożyć 7,5 mln zł mówi nasze źródło.

  Tak zarabiają sędziowie:

  Małgorzata Gersdorf, prezes Sądu Najwyższego

  Pensja 27 700 zł

  Część domu na działce 600 mkw, 8 działek, łąka o powierzchni 6063 mkw. (współwłasność), oszczędności 197 268,08 zł, do tego waluty: 14 317,38 dolarów, 14 900,76 euro, 2 420 663,96 zł w funduszach inwestycyjnych, papiery wartościowe na kwotę ponad 412 tys. zł, złoto inwestycyjne , VW Golf 2011 r., biżuteria o wartości ponad 10 tys. zł

  Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego

  Pensja 30 400 zł

  Ma dom 160 mkw. Działkę o pow. 830 mkw. Basen watry 50 tys. zł. Oszczędności 70 tys. zł i 7 tys. euro.

  Mariusz Muszyński, wiceprezes Trybunału Konstytucyjnego

  Pensja 25 500 zł

  Poza domem i 350 tys. zł oszczędności ma pokaźną kolekcję zabytkowych mebli: szafę barokową (20 tys. zł), sypialnię antyczną (12 tys. zł), szafkę w stylu boulle (12 tys. zł), kanapę włoską (20 tys. zł) i fortepian yamaha (25 tys. zł).
  Ciekawe czy po sprzedaży majątku sędzia odejdzie na emeryturę żyć z procentów na koncie.
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:44:26
  Zatrzymać żyda Zandberga jako prowokatora zamieszek. Jeszcze dzisiaj podać nazwiska prowodyrów, jestem pewien, że 100% to członkowie KOD, obywateli RP i schetynowskiej szarańczy!
  PIS bije "swoich" ?
 • @fabi 19:24:22
  Sypialnia ma swoje prawa, ulica swoje. Tylko chorzy ludzie obnoszą swe intymne relacje na ulicy.To dno cywilizacji kultury, to terror mniejszości .Nie życzę sobie równać mnie do czegoś podobnego.
  PIS bije "swoich" ?
 • @fabi 19:24:22 Policja ma chronić społeczeństwo przed zboczeńcami, a nie zboczeńców przed społeczeństwem...
  Ty się puknij w tą pustą łepetynę. Co ty baranino porównujesz? Niedowartościowanych, chorych i opętanych jakimś szaleństwem na swoim punkcie dewiantów? Tak, dewiantów. Nikt normalny, zrównoważony, znający swoją wartość i posiadający godność nie musi obnosić się ze swoją seksualnością! Nikt! Każdy kto zna swoją wartość, ma rozum żyje w wolnym kraju i wie że nie musi robić takich szopek. A co najważniejsze, wyją o równe prawa a lekceważą prawa większości społeczeństwa. Czy to nie kpina z tego o co walczą? Cała reszta społeczeństwa nie chodzi i nie obnosi się i nie życzy sobie takich spędów! Rozumiesz? Czy jak naziści będziesz twierdził, że to ich prawo?Normalny człowiek nie obnosi się ze swoją "seksualnością", ja tego nie chce oglądać w miejscach publicznych, ani też nie pragnę oglądać i poznawać "takich" osób...Walka o umysły trwa od zawsze, walka o zrównywanie wszelkiej patologii z normalnością już od starożytności. I teraz wieloletnie wpływy homolobby dają efekty, bo ktoś głosował na tych patałachów, którzy za parę głosów więcej i garść srebrników od Sorosa sprzedadzą wszystko. Kiedy Grabiec powiadomi, co na TEN temat mówi jego proboszcz ?
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:37:31
  Zdjęcia pochodzą ze Starego Miasta w Lublinie. Na podzamczu są oryginalne kamienice z renesansu. Zamek jest średniowieczny. To są cenne zabytki, cenniejsze niż odbudowane Stare Miasto w Warszawie. Jak można używać granatów hukowych w takich miejscach. Po co wydaje się zezwolenia na przemarsze w pobliżu obiektów zabytkowych, jak wiadomo jaka jest sytuacja. Homoseksualizm był, jest i będzie i jeśli organizatorzy tego nie wiedzą, to maja jakiś problem poznawczy. Całej reszty Polaków nie trzeba taką wiedzą raczyć.
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:37:31
  Żaden ze mnie zwolennik Korwin-Mikkego, ale spośród odpowiedzi w debacie warszawskiej, czy zezwoliłby kandydat na prezydenta stolicy na tak zwany marsz równości, najbardziej podobała mi się odpowiedź Korwin-Mikkego: "W ogóle nie dopuszczę, żeby w centrum Warszawy odbywały się marsze, maratony, czy inne rzeczy, które blokują drogę kierowcom – zadeklarował. Polityk zapewnił, że w przypadku demonstracji postawi na „równość”. – Nie dopuszczę do marszu ani homoseksualistów, ani heteroseksualistów, ani onanistów, ani zoofilów, ani niczego związanego z płcią, bo na te sprawy miejsce jest w łóżku, a nie na ulicy." - A swoją drogą patrzcie, że aby zdobyć różowy elektorat, Patryk Jaki nie umie/ nie może przyznać, że marsz postulujący rzeczy obrzydliwe i patologiczne jest CAŁKOWICIE niedopuszczalny.
  PIS bije "swoich" ?