Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @roux 15:40:57
  Wrogie przejęcie czy ratunek przed nierzetelnym zarządem? Trudna historia spółki Hawe
  http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/549531,hawe-przejecie-restrukturyzacja-pgz-arp-afera-podsluchowa.html
  Art-B, AMBER GOLD, GetBack - afery
 • @roux 15:40:57
  Ciekawe kto następny ? Obstawiam dwa nazwiska : Stypułkowski lub Czarnecki - właściciel bankruta Getin Noble Bank.
  Art-B, AMBER GOLD, GetBack - afery
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 18:27:09
  A w MSZ w Warszawie wszystko widzą kamery dozorowe CCTV marki SIEMENS przekazujące obraz i dźwięk z korytarzy do centralnej jednostki nagrywającej. Poczytawszy w internecie można zobaczyć, że również ambasada Polski w Moskwie ma sprzęt zainstalowany przez Siemens. Jeśli dany typ kamery ma tor audio, to kamera przekazuje też audio czyli dźwięk do rejestratora i gdzie indziej, gdzie jest podłączona. Co oznacza następujący tekst ze strony MSZ: Na podstawie umowy zawartej przez MSZ z Siemens Sp. z o.o. w 2 grudnia 1999 r. na wykonanie zintegrowanych systemów zabezpieczenia technicznego (SZT), MSZ uzyskał uprawnienie wyłącznie do korzystania z systemów zabezpieczeń, natomiast nie zostały przeniesione na MSZ prawa majątkowe do oprogramowań, na których opiera się funkcjonowanie ww. systemów, a więc zostały one przy Wykonawcy; nie zostały też przekazane Zamawiającemu kody źródłowe do poszczególnych zintegrowanych systemów zabezpieczenia technicznego. Ze względu na posiadanie niezbędnego pakietu producenckich programów narzędziowych oraz interfejsów programowo-sprzętowych wyłącznie przez firmę Siemens Sp. z o.o" ?
  Czy oficer UPA był jednak dziadkiem Prezydenta [stryjecznym]
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 18:27:09
  "Niemcy podsłuchiwali polską ambasadę w Wiedniu!" - ta informacja, to jakiś przejaw megalomanii! Po co BND miałoby podsłuchiwać ambasadę kraju, którym Niemcy zarządzają od lat ze swojej ambasady w Warszawie za pomocą organizacji o nazwie "Platforma Obywatelska", utworzonej przez przeorientowane służby PRL, których jak wiadomo od lat "nie ma", tak jak nie ma i nigdy nie było izraelskiej bomby atomowej! Przypomnę, jak to Tusk i Sikorski błagali Merkel, aby energiczniej wzięła się za rządy w UE. Przypomnę jak to Tusk, kiedy jeszcze PO u władzy nie była, zachował się w sprawie głosowania w tak zwanym "parlamencie" UE w sprawie niezwykle ważnej dla polskich rolników. Nie wiedząc jak mają zagłosować europosłowie PO zadzwonił o poradę do stolicy ....ale Niemiec! do Berlina!
  Czy oficer UPA był jednak dziadkiem Prezydenta [stryjecznym]
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 17:25:23
  Niemcy są naszymi sojusznikami? Na papierze tak. I tylko tam. Niemcy nie podpisali po wojnie traktatu pokojowego. A więc nadal jesteśmy z nimi w stanie wojny. Jak objawił to niedawno premier Mateusz Morawiecki ponoć Polska mocno stoi zarówno na gruncie Unii Europejskiej, jak i sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi. Pan prezydent Duda w jednym z pytań referendalnych zaproponował nawet, czy by nie wpisać do konstytucji uczestnictwa Polski w Unii Europejskiej, a w następnym – uczestnictwa Polski w NATO. Bardzo to wszystko podobne do wprowadzonego w lutym 1976 roku do ówczesnej konstytucji wpisu o sojuszu ze Związkiem Radzieckim. Czyżby panu prezydentowi Dudzie doradzały te same stare Kiejkuty, co Edwardowi Gierkowi? Wszystko to być może, bo widać, że ani wtedy, ani dzisiaj nie mogą wytrzymać bez podpisania jakiejś Volkslisty i tylko Związek Radziecki zmienia położenie; raz jest na wschodzie, a innym razem na zachodzie.
  Czy oficer UPA był jednak dziadkiem Prezydenta [stryjecznym]
 • @Uchoigielne 11:55:33
  Jak objawił to niedawno premier Mateusz Morawiecki ponoć Polska mocno stoi zarówno na gruncie Unii Europejskiej, jak i sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi. Pan prezydent Duda w jednym z pytań referendalnych zaproponował nawet, czy by nie wpisać do konstytucji uczestnictwa Polski w Unii Europejskiej, a w następnym – uczestnictwa Polski w NATO. Bardzo to wszystko podobne do wprowadzonego w lutym 1976 roku do ówczesnej konstytucji wpisu o sojuszu ze Związkiem Radzieckim. Czyżby panu prezydentowi Dudzie doradzały te same stare Kiejkuty, co Edwardowi Gierkowi? Wszystko to być może, bo widać, że ani wtedy, ani dzisiaj nie mogą wytrzymać bez podpisania jakiejś Volkslisty i tylko Związek Radziecki zmienia położenie; raz jest na wschodzie, a innym razem – na zachodzie.
  Czy oficer UPA był jednak dziadkiem Prezydenta [stryjecznym]
 • @Uchoigielne 11:55:33
  Na początku lat 90 tych kanclerz Schroeder powiedział, żeby nie drażnić na razie Polaków bo sami w nasze ręce dobrowolnie wejdą. Wniosek jest taki, że Niemcy od dawna mają plan podboju ekonomicznego Polski i to wystarczy do zniewolenia narodu i podporządkowania Państwa Polskiego Niemcom. Nikt nie musi już strzelać. Grecję zadłużyli po same uszy i ledwie zipie.
  Czy oficer UPA był jednak dziadkiem Prezydenta [stryjecznym]
 • @Jasiek 19:26:42
  Tylko ten "geniusz" zapomniał, że jak Chiny stworzyli imperium i wielką cywilizację, to jego ziomale, powszechnie do niedawna uważani za rasę niższa, byli pastuchami kóz, owiec albo kombinatorami. Jak Chińczycy tworzyli cywilizację, naukę i technikę, to przodkowie tego Einsteina zbierali krowie "placki" na opał. Jest takie zdjęcie ze spotkania największych fizyków XX w, na którym Einstein siedzi w pewnym oddaleniu od pozostałych. Kiedyś mówiono, że to ze względu na szacunek dla Jego osiągnięć. Później wyszło na jaw, że t były pretensje o zawłaszczanie cudzych pomysłów, głównie Lorentza. Podobno naszego Smoluchowskiego prace też sobie pożyczył. Coś w tym chyba było bo w opresyjnej Europie miał największe osiągnięcia. Później w USA, gdzie nic mu nie groziło nie miał żadnego osiągnięcia. Po prostu fama poszła i wszyscy zaczęli trzymać karty przy orderach.> Mileva opracowała teorie względności a podstępny żyd ukradł. Czysty Żydowski RASISTA – dowody cytat z netu. „Wręcza Milevie warunki. Jeśli chce z nim mieszkać, musi czyścić mu ubrania, przynosić trzy posiłki dziennie do jego pokoju, sprzątać w jego sypialni i gabinecie. Ma zrzec się prawa, by siedział obok niej. Gdy Albert tego zażąda, Mileva opuści pomieszczenie, w którym on przebywa” „W 1914 roku Einsteinowie przeprowadzają się do Berlina. Albert jest teraz blisko matki oraz Elzy. Po kilku miesiącach wręcza żonie warunki, do jakich musi się ona stosować, jeżeli nadal chce z nim mieszkać. Wypisuje jej obowiązki: dbanie o czystość jego ubrań, dostarczanie trzech posiłków dziennie do jego pokoju, sprzątanie w jego sypialni oraz gabinecie i pozostawienie biurka wyłącznie do jego użytku. Poza tym Mileva ma zrezygnować z utrzymywania stosunków z nim, chyba że jest to niezbędne z powodów towarzyskich. Musi się zrzec prawa, by w domu siedział obok niej oraz by wspólnie spacerowali bądź podróżowali. Zastrzega, że nie oczekuje od niej żadnych czułości i ona nie ma prawa oczekiwać ich od niego. Ma z nim jak najmniej rozmawiać i gdy tylko on tego zapragnie, musi opuścić pomieszczenie, w którym on przebywa. Słowem - z żony miała się stać służącą. Jej godność nie pozwala na znoszenie takiego poniżenia i wkrótce Mileva opuszcza Berlin wraz z dziesięcioletnim Hansem-Albertem oraz czteroletnim Eduardem. Tego samego dnia Einstein po wizycie u swej matki pisze do kochanki: "Wszyscy byli bardzo szczęśliwi, że Mileva wyjechała. Skrytykowali mnie jedynie za to, że obiecałem jej zbyt wysoką pomoc finansową". Schizofrenia żydów – dowody w zapiskach! Wiosną 1948 roku Eduard bije matkę w napadzie szału. Mileva doznaje kolejnego wylewu, który tym razem paraliżuje lewą stronę jej ciała. Trafia do kliniki i w chwilach przebłysków świadomości prosi, by przeniesiono ją do Burghölzli, gdzie przebywa jej chory syn.
  Detronizacja dolara
 • @roux 13:23:32
  Kiedy Prezes Czarnecki i świta z Getin Banku wreszcie pójdzie siedzieć za ogromne oszustwa? Wpisać w Google. Czy nad nimi bo to WSIoki też rozłożony jest parasol ochronny? Tysiące ludzie oszukał ten Bank niemiecki, i dalej oszukuje. Szwaby w Polsce zgarniają kasę i wywożą z Polski, ich człowiek im pomaga, a rząd sobie lekceważy. Ilu jeszcze takich oszustów jest w Polsce? Prześwietlać te zagraniczne banki i instytucje, to jest ogromne i głębokie bagno jakie po sobie zostawili żołnierze WSI, PO-PSL, SLD złodzieje i oszuści.
  Art-B, AMBER GOLD, GetBack - afery
 • Autorze
  Prokuratura działa, a w Amber Gold prokuratura kryła przestępce a sądy były ślepe na wielokrotne skazania prezesa. Premier z synem wiedzieli, że to lipa. GetBack Konrada Kąkolewskiego finansował na polecenie Izraela tzw. "prawicowe portale". Dorwali go na lotnisku z biletem do Izraela, a tak ich wspierał. Chciał uciec do Izraela! Nie pomogły izraelskie koneksje Kąkolewski z kumplem już siedzi. Dlaczego uciekał do Izraela, czy to swoi bo jego nazwisko jest zakamuflowane i nic nie wskazuje na jego pochodzenie ? Ciekawe ilu takich jest w Polsce z ziemi świętej ? Kornasiewicz też maczała swoje lepkie łapki w tym interesie. W kraju prawa konfiskata mienia rodzinnego w całości, a taki oszust idzie siedzieć na całe życie i cała jego rodzina zostaje w skarpetkach.Tylko w Polsce warto kraść miliony, dlatego tak kradną.
  Art-B, AMBER GOLD, GetBack - afery
 • @roux 12:29:03
  GetBack to spółka założona przez Czarneckiego z Getin Banku, umocowanego przez służby specjalne, a nie przez PiS. Nie ważne kogo finansował GetBack .. nie ma równych i równiejszych... GetBack chciał się wkupić metodami mafijnymi w PiS... ale się przeliczył! Straty pazernych i żerujących na krzywdzie swych ziomków Polaków były trzykrotnie większe w GetBacku niż w Amber Gold, i ktoś na to pozwolił, a ktoś skorzystał. W latach 2016 - 17 oferowali podobnie jak Amber Gold wysokie oprocentowanie, zebrali 2,5 mld zł i ogłosili upadłość. Gdzie było Państwo? Gdzie 2,5 mld? Jak zwykle POszuści i SBectwo składa winę na PiS, zapominając, że ta spółka powstała w 2012r. To, że spółki wspierają wszelkiego rodzaju działalności, nie znaczy to, że mogą działać niezgodnie z prawem!!!
  Art-B, AMBER GOLD, GetBack - afery
 • @roux 12:29:03
  100/100! Ja tych co stracili nie żałuję.
  Art-B, AMBER GOLD, GetBack - afery
 • Nie tylko, bo i uchodźcza.
  Jak mafia sprowadza do Polski imigrantów. W grę wchodzą gigantyczne pieniądze i wyspecjalizowane metody oszukiwania służb. W nowym numerze „Sieci” dziennikarze tygodnika odkrywają szokującą prawdę, że w systemie ochrony państwa jest dziura, przez którą mafia nielegalnie ściąga do Polski z Azji i Afryki nawet dziesiątki tysięcy osób rocznie. To prawdziwa pajęczyna pośredników i firm słupów skupiona wokół agencji fałszujących dokumentację konieczną do uzyskania kart pobytu. W grę wchodzą gigantyczne pieniądze i wyspecjalizowane metody oszukiwania urzędów oraz służb czytamy na łamach tygodnika. Marek Pyza oraz Marcin Wikło w artykule „Mafia ściąga imigrantów” poruszają temat narastającego problemu nielegalnego przemytu imigrantów do Polski, a potem dalej do Europy. Cały proces jest bardzo złożony, co publicyści szczegółowo wyjaśniają czytelnikom: Cały system naczyń połączonych, który ma doprowadzić do zalegalizowania pobytu w Polsce (a więc de facto w całej strefie Schengen), zaczyna się w kraju pochodzenia cudzoziemca. Tam bardzo prężnie działają agenci, są aktywni w Internecie, oferują pracę w Polsce, albo nawet choć to zupełnie nierealne podwójne obywatelstwo. Nie można się stać Polakiem na zasadzie citizenship by investment, czyli inwestując, kupując nieruchomości albo nawet zakładając firmy i dając pracę w naszym kraju. Agent stamtąd pobiera pierwszą prowizję w wysokości ok. 5 tys. euro i przesyła klienta do agenta w Polsce, który także pobiera 5 tys. euro. Klient do Polski dostaje się albo jako turysta (wiza turystyczna) i tutaj rozpoczyna procedurę, albo przyjeżdża już jako ktoś, kto jest jakiejś firmie niezbędny do pracy, i wtedy zaczyna się ubiegać o kartę pobytu.

  Ps.."mafia nielegalnie ściąga do Polski z Azji i Afryki nawet dziesiątki tysięcy osób rocznie"...Czytam i oczom nie wierzę - dziesiątki tysięcy osób? Czyli wielokrotnie gorzej niż 7 tysięcy Kopaczowej. Co innego PiS obiecywał w wyborach. Ci imigranci już pozostaną problemem Polski, podobnie jak Czeczeni odsyłani z Europy Zachodniej z powrotem do nas. W normalnym kraju taki rząd powinien podać się do dymisji, ale mamy państwo teoretyczne gdzie z takim procederem nie można sobie poradzić i winnych brak. Skoro służby sobie nie radzą z mafią, to może z nią współpracują? Ściągają emigrantów, śmieci, żydom rozdają paszporty na lewo i prawo, fałszują lekarstwa, faszerują żywność chemikaliami, wprowadzają GMO i przymus szczepień - to Polska właśnie ad 2018! To "Pejsy i Szabesgoje" są tą mafią. Też mi odkrycie...stąd prosty wniosek, że cały ten Frontex i służba graniczna nie działa albo działa razem z mafią, jeśli kilkadziesiąt tysięcy obcych wjeżdża do Polski bez problemu jak do własnego domu ! Jest bardzo prosty sposób na nielegalnych. Po prostu nie wydawać pozwoleń na pobyt, tylko ew. na czas pracy i to musi też udowodnić w skarbówce. Żadnych pozwoleń stałych i nie przyjmować z Erasmusa. Na ulicach widać imigrantów, oskarżając rząd, że cichcem ich sprowadza. Rząd w trybie pilnym powinien się tą sprawą zająć by udowodnić, że tak nie jest. I powiedzieć kto to robi. Mamy także niemiecki pasztet. Przez Polskę do Niemiec przeszły tysiące a Niemcy właśnie uchwaliły prawo, że ci co przeszli do Niemiec z innych państw Unii będą do tych państw cofnięci. Mafia ściągająca kolorowe i islamskie multikulti do Polski sięga szczytów władzy, to jest najbardziej przerażające. Za tym idą czyny władz, ustawodawstwo, nie podarujemy tego PiS przy wyborach. Faktem jest, że Morawiecki kilka dni temu powiedział o rządowym projekcie ułatwień pracy dla ludzi z Wietnamu, Bangladeszu, Pakistanu, itd. by przyjeżdżali "do pracy i NA OSIEDLENIE"!! Nikt nie sprowadza do Polski więcej kolorowych jak Morawiecki. Najbardziej wartościowi według niego to są inżynierowie, lekarze, konstruktorzy silników rakietowych z Bangladeszu i Indii. Do Polski ściągają setki tysięcy pracowników. To powoduje brak wzrostu zarobków i modernizacji firm bo tańsze jest zatrudnienie Ukraińca. Nic nie rozumiecie i jesteście jak brany idące na rzeź. PiS rządzi już prawie 3 lata. PiS jak widać pogłębia w Polsce "państwo teoretyczne" wewnątrz, jak i w polityce zagranicznej (imposybilizm zupełny, NIEMOC). Obronność to DNO.
  Art-B, AMBER GOLD, GetBack - afery
 • @Jasiek 19:26:42
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15291671941d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Einstein był rasistą i ksenofobem jak każdy eskimos...Dodać jeszcze trzeba, że ten żydowski "geniusz", był zwyczajnym chamem, prostakiem, psychicznie jak i fizycznie zanęcał się nad swoimi licznymi żonami...Nazywanie tego żydowskiego hochsztaplera geniuszem świadczy o niewiedzy, ten marny matematyk i średniej wiedzy fizyk dzięki ciężkiej kasie wpompowanej w niego przez środowiska żydowskie został "autorytetem" a w rzeczywistości to zwykły plagiator autentycznych fizyków Poincara, Lorernza i swej żony Milevy Marić. On był miernotą lecz genialnym złodziejem prac innych przypisywanych sobie. "Chińczyków nie da się nauczyć logicznego myślenia i w szczególności nie mają oni żadnego talentu do matematyki" - i ten pseudo-geniusz złodziej żydowski Einstein mówi to o narodzie, który dokonał największej liczby odkryć, w tym związanych z matematyką (siatka geograficzna, ruchoma czcionka drukarska, żyroskop - na długo przed Europejczykami). Dorzućmy do tego: most, spadochron, strzemię, uzda, siew rzędowy, papier, zmiękczenie papieru, proch strzelniczy, broń rakietowa (XI wiek, czasy u nas Chrobrego!!!), zapałki na pocieranie w zadryskę, ster łopatkowy. Może ktoś jeszcze coś dorzuci. Acha - sztuka nawigacji na morzu: dotarli do Ameryki, w rejon dzisiejszej Kalifornii, około pół wieku przed Kolumbem. Typowy żyd. Rasista, ksenofob, oportunista, geszefciarz i pewnie też antypolonista. Do momentu, kiedy fanatyczni ludobójcy Niemcy postanowili zrobić z niego mydło utożsamiał się z ich faszystowskim rasizmem :) Kiedy uciekł przed niemieckim obozem koncentracyjnym i znalazł się w USA, stał się obrońcą Murzynów i komunistów :) "Wymyślił" czyli ukradł swej żonie Milevie Marić teorię względności. Dowodem ma być fakt, że pieniądze z nagrody Nobla oddał żonie (będąc już po rozwodzie). i nic już poza tym. Wszystko inne można wyrzucić do kosza :) Nie wierzył też, że kiedykolwiek uda się ludziom zbudować bombę atomową nie mówiąc o elektrowniach jądrowych. Natomiast gdy poczuł, że staje się sławny od razu obudził się w nim wrodzony, atawistyczny instynkt geszefciarza i wziął się za robienie mamony na swojej popularności. Jeździł po świecie zbierał nagrody, pochwały i sprzedawał swoje wykłady, odczyty i wywiady. Typowy żyd - rasista i ksenofob ! Jego eskimoskie pochodzenie powodowało, że chciał żeby Rosja Sowiecka nie odpuszczała Ameryce... był na celowniku FBI z powodu prosowieckich sympatii...
  Detronizacja dolara
 • @Witkacy 00:27:21
  Ja i rodzina także byliśmy przeciw. Ukłony dla Ciebie.
  Cywilizacja Polska a pytania referendalne PAD
 • Autorze
  Mamy Konstytucję Kwietniową. Trzeba ją jedynie znowelizować. To jest Konstytucja niepodległej Polski! Wzorowała się na niej Francja, o czym mało kto wie! Konstytucja z 1935 r nakłada obowiązek na prezydenta zawarcie traktatu pokojowego z Niemcami i Rosją. Bez tej czynności Polska nie otrzyma reparacji wojennych. W dalszym ciągu istnieje brak ciągłości w istnieniu Rzeczpospolitej. Konstytucja ustanowiona przez sowietów ma być teraz modernizowana przez Dudę. Jest to powielanie kolejnej lipy.
  Wyrok Trybunału: Polska Konstytucja stoi nad unijnym prawem
 • @Oświat 18:39:25
  Konstytucja z 1935 r nakłada obowiązek na prezydenta zawarcie traktatu pokojowego z Niemcami i Rosją. Bez tej czynności Polska nie otrzyma reparacji wojennych. W dalszym ciągu istnieje brak ciągłości w istnieniu Rzeczpospolitej. Konstytucja ustanowiona przez sowietów ma być teraz modernizowana przez Dudę. Jest to powielanie kolejnej lipy.
  Cywilizacja Polska a pytania referendalne PAD
 • @Oświat 17:36:01
  Tak złodziejsko działali w gdańskich sądach, że aby podnieść standard życia żonie i teściowej kryminalisty można go wypuścić na wolność ,ale mocodawcy złodziei potrzebowali założenia firmy, dlatego ten kryminalista odbywający karę zakłada firmę. Prawdopodobnie było śpieszno do likwidacji Polskich Linii Lotniczych LOT oraz innych działań antypolskich.
  To jest przerażające, że sędziami są ludzie prymitywni? tępi? a może dostali POlecenie aby wypuścić cwaniaka z więzienia, bo POdoi Polaków. Faktem jest, ze Polska pod rządami PO była krajem istniejącym teoretycznie. Dlaczego Polacy głosowali dwukrotnie na PO?
  Cywilizacja Polska a pytania referendalne PAD
 • @Talbot 17:47:21
  Trump chce mieć takich współpracowników, jak Kim Dzong Un. Prezydent USA Donald Trump podzielił się swoimi wrażeniami dotyczącymi zachowania podwładnych Kim Dzong Una informuje telewizja NBC. Jego zdaniem pracowników aparatu północnokoreańskiego przywódcy wyróżnia niezawodność i uwaga. Trump przyznał, że chciałby współpracować w takimi ludźmi. „On mówi, a jego ludzie siedzą i słuchają go z pełną uwagą. Chciałbym, aby moi ludzie robili to samo" powiedział amerykański prezydent. [President Trump on North Korean dictator Kim Jong Un: "He speaks and his people sit up in attention. I want my people to do the same." https://nbcnews.to/2ldZbEU ]
  Kłopoty Donalda Trumpa
 • @Fischer
  Trump chce mieć takich współpracowników, jak Kim Dzong Un. Prezydent USA Donald Trump podzielił się swoimi wrażeniami dotyczącymi zachowania podwładnych Kim Dzong Una informuje telewizja NBC. Jego zdaniem pracowników aparatu północnokoreańskiego przywódcy wyróżnia niezawodność i uwaga. Trump przyznał, że chciałby współpracować w takimi ludźmi. „On mówi, a jego ludzie siedzą i słuchają go z pełną uwagą. Chciałbym, aby moi ludzie robili to samo" powiedział amerykański prezydent. [President Trump on North Korean dictator Kim Jong Un: "He speaks and his people sit up in attention. I want my people to do the same." https://nbcnews.to/2ldZbEU ]
  Jak Kim ograł Amerykę.