Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @Husky 20:35:20 Ale żeby z matecznika Grześka taki pocałunek śmierci?!
  Ten list wojewody Schetyna zapamięta na długo. "Widzę człowieka moralnie zdegenerowanego".

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15397146441d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Zwracam się do wyborców, aby nie głosowali na tzw. Koalicję Obywatelską, ugrupowanie utworzone przez Grzegorza Schetynę, który jest politykiem nie służącym wspólnemu dobru, jest politykiem chroniącym interesy oligarchii - napisał w liście otwartym były wojewoda wrocławski, Janisław Muszyński, który w dalekiej przeszłości zatrudnił Schetynę jako swojego asystenta. -Byłem przekonany, że jest uczciwym i wartościowym człowiekiem - dodał. Podczas sobotniej konwencji regionalnej Koalicji Obywatelskiej w Poznaniu lider PO Grzegorz Schetyna mówił, że w najbliższych wyborach Polacy wybiorą między "wolnością" a "brakiem wolności".

  Musimy wygrać te wybory i zmobilizować wszystkie pozytywne siły i strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską szarańczę stwierdził szef PO.

  Były wojewoda wrocławski i obecny prezes Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego Janisław Muszyński, w liście otwartym do Schetyny napisał, że wyraża "głębokie oburzenie i przerażenie" w związku z wypowiedzią, w której "Polacy popierający PiS zostali nazwani 'szarańczą', którą należy 'strącić'”. Zwracam się do wyborców, aby nie głosowali na tzw. Koalicję Obywatelską, ugrupowanie utworzone przez Grzegorza Schetynę, który jest politykiem nie służącym wspólnemu dobru, jest politykiem chroniącym interesy oligarchii napisał Muszyński.

  W liście podkreślił również, że jako wojewoda wrocławski zatrudnił Grzegorza Schetynę jako swego asystenta. Muszyński był wówczas – jak pisze – przekonany, że Schetyna jest "uczciwym i wartościowym człowiekiem". Dzisiaj widzę człowieka i polityka moralnie i mentalnie zdegradowanego, niegodnego pełnienia jakiejkolwiek funkcji publicznej napisał były wojewoda wrocławski.

  Zobacz obraz na Twitterze
  https://pbs.twimg.com/media/DppA6AMXgAE11wy.jpg

  Ps..W końcu ludzie z ich otoczenia zaczynają rozumieć, co to jest za towarzystwo! No co na to nasz niebieski rycerz?
  Katastrofa ekologiczna
 • @Talbot 16:14:53
  Armia USA "zgubiła" kontener z bronią na A4. Uszkodzona osobówka
  Kontener z amunicją wypadł z amerykańskiej ciężarówki na jezdnię autostrady A4 w Dolnośląskim. Wojskowy sprzęt rozbił auto, które jechało za konwojem armii USA.

  https://v.wpimg.pl//LTE3MTMwJT1qBXlgNUN-bWpXYyM9HiEza0Mhe3pPdGVzCn9hfFp7Zn0EdGF7Q3R7JEEgPSxaOSckHSckKg==/

  Jak podaje RMF FM ciężarówka, która "zgubiła" niebezpieczny ładunek, poruszała się w kolumnie. Amerykanie jechali dolnośląskim odcinkiem A4 w kierunku Wrocławia. Kontener spadł za węzłem Kostomłoty.

  Ps...Tragedia. Żołnierze USA, którzy do nas przyjeżdżają to chyba grupa rekrutowana na dworcach w Missisipi ? Wiedziałem, że armia USA ma problem z ochotnikami nawet "recydywistów" dopuszczają, ale u nas co chwilę wypadek? A amerykanka, która spowodowała wypadek i zginął polski kierowca? Co to za armia? Tylko rozbijają auta. Gubią wszystko. Oni nic nie potrafią. . Chyba samych świerzaków przysyłają by w naszym kraju czegoś się mogli nauczyć w praktyce. I te nieudaczniki które przegrywają wszystkie wojny mają nas bronić? Przecież oni potrzebują opieki kogoś rozsądnego bo inaczej sami się pozabijają. Ciekawe, że ani słowem nie wspomniano o ofiarach wśród ludzi. Jeżeli skrzynia z amunicją uderza na autostradzie w rozpędzone auto to ofiary muszą być choć nie koniecznie śmiertelne. Ale zabroniono pisać o ofiarach? W imię przyjaźnie polsko-amerykańskiej? Amerykańce mieli nas bronić, a tu wychodzi, że my musimy się bronić przed nimi. Co to za armia, co to za sprzęt? Wygonić ich, bo zdemolują nam kraj. Gdyby doszło do konfliktu zbrojnego to leżymy i kwiczymy.
  Amerykańskie bazy w Polsce?
 • @trojanka 16:43:44
  Drobna korekta graniczna, która kosztowała nas dziesiątki miliardów dolarów. Miniona epoka obfitowała w wiele „świetnych” interesów między tzw. Polską Ludową i Związkiem Radzieckim. Trudno o dobitniejszy przykład niż wymiana terenów przygranicznych dokonana w 1951 r. Aż nie do wiary ile straciliśmy, oddając bogate w węgiel „kolano Bugu” w zamian za skrawek Bieszczad! Jak doskonale wiecie, na mocy postanowień Wielkiej Trójki nasza granica wschodnia została oparta w dużej mierze o linię Bugu. Wzdłuż tej rzeki przebiegła ona również na Lubelszczyźnie. Właśnie tam znajduje się interesujące nas „kolano Bugu”. Usytuowane jest ono w trójkącie trzech rzek: Bugu, Sołokiji oraz Huczwy i z pozoru nie wyróżnia się niczym szczególnym. Pozory jednak – jak to często bywa – mylą. Sekret kryje się głęboko pod ziemią, a są nim bogate złoża „czarnego złota”. Wielki Brat daje i odbiera. Kiedy Wielka Trójka ustalała granice Polski, nikt jeszcze o tym skarbie nie wiedział, dlatego też Józef Stalin lekką ręką oddał nam liczący 480 kilometrów kwadratowych obszar. Problem pojawił się kilka lat po wojnie, kiedy to polscy geolodzy odkryli w „kolanie Bugu” bogate złoża węgla kamiennego. Gdy tylko Stalin dowiedział się o ogromnych pokładach węgla zdecydował o odebraniu Polsce kolana Bugu. Wtedy też „czerwony car” postanowił odebrać to, co tak łaskawie nam „podarował”. Oczywiście oficjalnie to strona polska wystąpiła o zmianę granic. Jak pisze w swej książce „Polska od roku 1944. Najnowsza historia” Witold Sienkiewicz, inicjatywę motywowano chęcią włączenia do terytorium Polski wschodniego dorzecza górnego Sanu i wybudowania zbiornika wodnego zapobiegającego powodziom, podobnym do tej z 1934 r. O ile sama idea budowy zbiornika była jak najbardziej uzasadniona, to już poważne wątpliwości może budzić dziwna zbieżność pomiędzy odkryciem złóż węgla, a faktem wystosowania owej oferty. A jeśli ktoś jednak wierzy w czystość intencji władzy ludowej, wystarczy zadać sobie proste pytanie: dlaczego niby przedmiotem wymiany miało stać się akurat „kolano Bugu”? Przecież wspólnej granicy z Sowietami nam nie brakowało.

  https://s.ciekawostkihistoryczne.pl/uploads/2011/10/zmiana-granic-1951-768x379.jpg


  Bogate w węgiel kolano Bugu w zamian za skrawek Bieszczad… (mapa z książki: Witold Sienkiewicz, Polska od roku 1944, Demart 2011).

  Dodajmy, że na węglu sprawa się nie kończyła. Nie bez znaczenia był również fakt, że przez „kolano Bugu” przebiegała linia kolejowa łącząca Kowel i Włodzimierz Wołyński z Rawą Ruską oraz Lwowem. Zmuszało to Rosjan przynajmniej teoretycznie do płacenia za tranzyt lub jeżdżenia objazdami. Co ciekawe, dbający o „dobro Polski” rodzimi komuniści trzymali całą sprawę w tajemnicy przed społeczeństwem, które nic nie wiedziało o prowadzonych rozmowach, sfinalizowanych ostatecznie 14 lutego 1951 r. w Moskwie. Zgodnie z podpisaną wtedy umową oddaliśmy cztery gminy: Krystynpol, Bełz, Chorobrow i Uhnów oraz fragmenty trzech kolejnych: Warąża, Dołhobyczowa i Tarnoszyna. W zamian otrzymaliśmy fragment przedwojennego powiatu leskiego, obejmujący część dorzecza dolnego Sanu od Smolnika po Solinę z Ustrzykami Dolnymi oraz wyczerpanymi złożami ropy. O korekcie granicy Polacy dowiedzieli się dopiero 22 maja 1951 r., czyli na cztery dni przed ratyfikowaniem przez sejm umowy, która weszła w życie 14 czerwca tegoż roku. Zaś samej wymiany terenów dokonano kilka miesięcy później – 26 listopada 1951 r.

  Połowa polskiego wydobycia węgla sprzed wojny!
  Gdy tylko „kolano Bugu” znalazło się w granicach ZSRR, Sowieci przystąpili do budowy szeregu kopalń, w wyniku czego w krótkim czasie wydobywano tam aż 15 milionów ton węgla rocznie!


  https://s.ciekawostkihistoryczne.pl/uploads/2011/10/Zapora-w-Solinie-Zuluanonymous1.jpg

  W ramach wymiany Polska otrzymała skrawek Bieszczad, gdzie w latach 60. wybudowano zaporę wodną i sztuczny zbiornik na Solinie

  Dla porównania w roku 1936 w Polsce ogółem wydobywano około 30 milionów ton węgla kamiennego. Łatwo się domyślić, że na drobnej zmianie przebiegu granicy straciliśmy prawdziwą fortunę. Jak wielką? W roku 1953 tona węgla na rynkach światowych kosztowała 13 ówczesnych dolarów (ponad 100 dzisiejszych USD). Gdyby Polska chciała wyeksportować węgiel znad Bugu zagranicę, mogłaby na tym zarobić w ciągu jednego roku 1,5 miliarda dzisiejszych dolarów.

  W ten oto sposób na przestrzeni kilkudziesięciu lat straciliśmy dziesiątki miliardów dolarów! Nie można również zapominać o losie osób, które uciekły lub zostały przymusowo wysiedlone z terenów podlegających wymianie.

  Co zyskaliśmy w zamian? Piękne widoki oraz wybudowaną w latach sześćdziesiątych zaporę wodną i sztuczny zbiornik na Solinie. Sami oceńcie, czy to się opłacało.

  Źródła:
  Leszek Jerzy Jasiński, Bliżej centrum czy na peryferiach? Polskie kontakty gospodarcze z zagranicą w XX wieku, TRIO 2011.
  Internetowy kalkulator historycznych zmian wartości dolara.
  Mały Rocznik Statystyczny 1938.
  Witold Sienkiewicz, Polska od roku 1944. Najnowsza historia, Demart 2011.


  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/10/31/drobna-korekta-graniczna-ktora-kosztowala-nas-dziesiatki-miliardow-dolarow/

  Ps..A ile tracimy na obecnym POrozumieniu z UE? A no straciliśmy cały przemysł ciężki, lekki z resztą też, cukrownie, handel wewnętrzny detaliczny możliwości godnego życia. Ruskie zabrali kopalnie i dali Bieszczady. Zaborca Unijny zapierdolił nam wszystko i zostawił mrzonki o wolności i suwerenności. No rzeczywiście TERAZ ŻYJE SIĘ NAM LEPIEJ.
  Dwukrotne przywrócenie Polski przez Rosję.
 • @Husky
  Syria: ostatnia "awantura USA na Bliskim Wschodzie" przegrana. Prezydentowi Syrii Baszarowi Asadowi nic już nie grozi, a więc Stany Zjednoczone powinny zaprzestać interwencji wojskowej w sprawy tego kraju napisał dziennikarz National Interest Doug Bandow. To nic innego jak przyznanie się do winy, i mówi to wysoki urzędnik amerykański, to ich całkowita klęska. A tutaj cały artykuł

  nationalinterest.org/feature/america-must-realize-it-has-no-say-syrias-future-

  Ps...Stany są tutaj tylko pikolakiem do wykonywania rozkazów. Zaangażowanie w Syrii i stworzenie ISIS nie było przecież interesem amerykańskim, to jasne. Było elementem polityki Izraela który właśnie podkulił ogon po zainstalowaniu przez Syryjczyków S-300 (czyli pewnie tak naprawdę S-400). Zginęło 15 żołnierzy rosyjskich ale rozwiązało to ręce Putinowi i skutecznie zgasiło Izrael. Na użycie F-35 nie pozwoli lobby nawet silniejsze od AIPAC czyli amerykański kompleks militarno-przemysłowy który może ponieść wielomiliardowe straty eksportowe w przypadku prawdopodobnej kompromitacji ich najnowocześniejszego uzbrojenia w konfrontacji z techniką rosyjską. Sprawa jak widać po kilkutygodniowym już paraliżu izraelskim jest poważna bo Izrael chętnie by pewnie użył swojego lotnictwa gdy Irańczycy spokojnie instalują się w Syrii ale bez zgody Lockheeda nie zrobi tego. Uszkodzenie w lutym przez 40-letnią Wegę najnowszego F-35 dało do myślenia, stąd zresztą zasłanianie się rosyjskim Ił-em w ostatnim ataku.
  Bestie !!!
 • @Husky
  Czy to już wynaturzenie? Prof. Płatek: "Większość ludzi, która wykorzystuje dzieci do seksu, to nie są żadni pedofile, to są normalni mężczyźni..."

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19hZGM2OC9wLzIwMTgvMTAvMTUvODI1LzM2MC8wMmFjZjlhN2E3MTg0MGYyOTc2ZGEwY2Q0ODM2NWUxNS5qcGVn.jpeg

  Prawniczka prof. Monika Płatek zaprezentowała własną, mocno osobliwą, teorię na temat pedofilii w Kościele. Zgodnie z jej słowami, to nie pedofile wykorzystują dzieci, a normalni mężczyźni lub kobiety. O co chodzi? Najnowsza opinia prof. Płatek, wygłoszona na wykładzie KOD w towarzystwie Mateusza Kijowskiego, odbiła się szerokim echem wśród internautów. Prawniczka przekonuje, że większość osób wykorzystujących seksualnie dzieci tak naprawdę nie jest pedofilami. Prof. Monika Płatek znana jest nie tylko ze swoich feministycznych, ale też z zaskakujących i pseudonaukowych wypowiedzi. Wszyscy wiedzą też, że z atakowania Kościoła zrobiła swoje hobby. Większość ludzi, która wykorzystuje dzieci do seksu, większość ludzi w Kościele, która nadużywa dzieci, to nie są żadni pedofile, to są normalni mężczyźni. To są mężczyźni, bądź kobiety, które mogłyby mieć normalne stosunki seksualne, tylko z racji bardzo kiepskiego wychowania… Przecież ci mężczyźni w trakcie przygotowania do bycia księdzem są narażeni na to, że się ich pozbawia umiejętności komunikowania, wchodzenia w relacje z drugim człowiekiem stwierdza prof. Płatek. Stwierdza też, że osoby, które czują pociąg do osoby nieletniej nie mają się do kogo zgłosić po pomoc. Gdzie się ma zgłosić ktoś, kto odczuwa pociąg seksualny do dziecka? Pokażcie mi państwo. Jak jest psychiatra sensowny to może się może tam zgłosić mówiła prof. Płatek. Teorie prof. Płatek są przedziwne i nielogiczne. Wbrew temu co ogłosiła problem pedofilii nie ogranicza się do Kościoła. Pedofile zdarzają się praktycznie w każdym środowisku. Czyżby feministka o tym nigdy nie słyszała? Usłyszała jednak o tym, że jej chora teza zdobyła ogromną popularność w internecie i stwierdziła, że jej wypowiedź wyrwano z kontekstu. Podkreśla:

  Nie należy mówić o pedofilii, ale o gwałtach, nadużyciach i wykorzystaniu seksualnym dzieci w kościele.

  Prof. Monika Płatek na swoim profilu na Facebooku wyjaśnia:

  W internecie na you-tubie pojawił się wyrwany z kontekstu fragment mojej wypowiedzi na wykładzie dla KODu, gdzie odpowiadam na pytanie o pedofilię w Kościele. Wyrwanie wypowiedzi z kontekstu nie jest przypadkowe. Pozwala wielu wylewać bezrefleksyjnie pomyje na mnie i pewnie wielu czerpie z tego satysfakcję. Powodzenia. Powiedziałam i podtrzymuję: większość ludzi w kościele, którzy wykorzystują seksualnie dzieci to nie pedofile napisała i tylko możemy się zastanowić po co to sprostowanie jeśli podtrzymuje swoją chorą tezę…

  Prof. Płatek chyba po prostu postanowiła jeszcze ostrzej niż zwykle zaatakować Kościół, bo o kapłanach pisze:

  To ludzie, którzy wykorzystując władzę, pozycję, krycie i bezkarność gwałcą i molestują dzieci bo mają te dzieci pod ręką, plus gwarancje bezkarności i krycia. Nie robią tego dlatego, że są pedofilami i nie stają się przez to pedofilami w medycznym rozumieniu tego pojęcia. Nie należy więc mówić o pedofilii, ale o gwałtach, nadużyciach i wykorzystaniu seksualnym dzieci w kościele. Pedofilia to przypadłość, której przyczyn nie znamy, a która prawdopodobnie rozwija się w okresie prenatalnym i polega na pociągu seksualnym w okresie przed tzw pokwitaniem.

  Stwierdza też w wyraźnym poczuciem wyższości:

  Konwencja (CETS201) wymagająca przeciwdziałania wykorzystania seksualnego dzieci, którą Polska ratyfikowała wymaga od państwa stworzenia warunków dla tego typu ludzi możliwości zgłoszenia się i uzyskania stosownej pomocy, by nie krzywdzili dzieci. Państwa, które nie stwarzają takich warunków narażają dzieci na wykorzystanie seksualna, a osoby dotknięte pedofilią preferencyjną na brak pomocy w przeciwdziałaniu zbrodni. Potrzeba bardzo złej woli, by wypowiedź moją tak właśnie wyrwać z kontekstu. Nie mam jednak nic przeciwko, by nawet moim kosztem doprowadzić do wiedzy i usunąć obszary ciemnoty.
  No i wszystko jasne. Płatek wie lepiej i ten kaganek oświaty niesie i usuwa obszary ciemnoty. Cóż za szlachetność.

  Ps...Tą lewacką "profesor" z pewnością wykorzystywali w dzieciństwie i własny ojciec, i kochankowie mamy i wszelakiej maści wujkowie - wszystko to byli dla niej normalni mężczyźni. I tak już jej zostało na starość. Procentowo chyba więcej jest pedofilów w środowiskach LGBT aniżeli w Kościele, gdzie jest to sprawa marginalna...Czemu tu się dziwić ? Posłuchajcie co o seksie w kontekście dzieci mówi guru europejskiej lewicy Daniel Cohn Bendit:

  https://www.youtube.com/watch?v=cPYm9B707Qc
  Jak to z tym (naj)gorszym sortem było i jest?
 • Generał Starynkiewicz
  budował Warszawę.
  Dwukrotne przywrócenie Polski przez Rosję.
 • No tylko
  Stalinowi mamy Szczecin i Pomorze Zachodnie. Angole byli przeciwni.
  Dwukrotne przywrócenie Polski przez Rosję.
 • @Talbot 16:14:53
  TO TAK W ŻARGONIE NAZYWA SIĘ AMUNICJĘ-DYNIE. JAK DYNIE TO CHYBA P.PANC.
  Amerykańskie bazy w Polsce?
 • @Husky 14:41:24
  Dzisiaj na A4 w Kątach Wrocławskich z ciężarówki US Army powypadały niezabezpieczone skrzynie z amunicją. Uszkodzona jedna osobówka.
  Amerykańskie bazy w Polsce?
 • @Husky
  Co to za PO-szarańcza ukradła kasę z OFE, z Amber Gold, z podatków VAT, CIT, PIT jaka to szarańcza zjadła polskie stocznie, kopalnie, posterunki policji, zasiłek pogrzebowy, etc...
  Jak to z tym (naj)gorszym sortem było i jest?
 • @Husky
  To nie dementio senillis robi z Łukaszewicza błazna, lecz WSIowy strach, ma ON wielkie oczy, i zasługi w utrwalaniu władzy ludowej w PRL i III RP! OK. 90% aktorów służyło UB i SB, i 40% księży (stan 1989)!
  Jak to z tym (naj)gorszym sortem było i jest?
 • @Husky
  Szef Kancelarii premiera zaorał Schetynę. „Ta sama szarańcza skonsumowała środki z OFE?”.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15395865701d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Pomijając etyczną ocenę, hasła, które wygłasza Grzegorz Schetyna są zupełnie nietrafione i na większości Polaków, poza pewnym zażenowaniem, nie robią większego wrażenia powiedział dziś w rozmowie z Katarzyną Gójską Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odniósł się w ten sposób do słów szefa Platformy Obywatelskiej, który mówił o „szarańczy, którą trzeba strącić ze zdrowego polskiego drzewa”. Michał Dworczyk komentował dziś wypowiedź Grzegorza Schetyny podczas regionalnej konwencji samorządowej Koalicji Obywatelskiej w Poznaniu. Podkreślił, że „Platforma ma długą i niechlubną historię”. Stwierdził, że słowa o szarańczy „to określenie wszystkich innych, którzy mają odmienne poglądy polityczne”. Platforma Obywatelska ma długą i niechlubną historię jeśli chodzi o używanie takiego języka, przypomnijmy zaczynając od „dożynania watahy”, przez skandaliczne wydarzenia i słowa, które padły po dramacie smoleńskim w 2010 roku, mohery, wariaci to tylko najbardziej delikatne określenia. Teraz słyszymy słowa, które naprawdę są zdumiewające. Te określenia jak szarańcza, muchy takiego języka nie powstydziłaby się hitlerowska gazeta „Der Sturmer” czy sowiecka „Komsomolskaja Prawda”. Patrząc w historię, takiego języka używały w systemach totalitarnych takie partie jak NSDAP, żeby dehumanizować przeciwników politycznych, a potem przeprowadzać czystki mówił w „Sygnałach Dniach” w programie I Polskiego Radia minister Michał Dworczyk. Merytorycznie to jest całkowicie nietrafione, te określenia i te zarzuty. Schetyna mówi o szarańczy, ja ciekawy jestem co to za szarańcza skonsumowała środki z OFE, z Amber Gold, pieniądze, które wypłynęły z podatków VAT, jaka to szarańcza zjadła polskie stocznie, kopalnie, posterunki policji, nawet nie pogardziła zasiłkiem pogrzebowym, bo jak pamiętamy za czasów Platformy i PSL-u został on bardzo drastycznie ograniczony dodał. Jak politycy Platformy tłumaczyli takie słowa? Ocenili, że jest to czas kampanii wyborczej, która rządzi się swoimi prawami. Zastanawiam się, czy Grzegorz Schetyna myśli, do czego prowadzi konfrontacja i rozbudzanie emocji, które funduje w kampanii wyborczej dodał Dworczyk. Odniósł się do ataków na szefa rządu, Mateusza Morawieckiego. Premier Morawiecki rzeczywiście jest osobą chyba najbardziej brutalnie atakowaną w czasie tej kampanii. W moim przekonaniu te ataki są powodowane tym, co się stało z uszczelnieniem systemu podatkowego ocenił minister. Dodał, że jest wiele grup interesów zainteresowanych tym, aby uderzyć w rząd PiS, żeby „uderzyć w premiera Morawieckiego, który jest główną osobą, dzięki której ten system podatków został uszczelniony”. W jego ocenie, dzieje się tak, ponieważ premier jest twarzą kampanii i wykonuje "tytaniczną pracę". To są dziesiątki spotkań, dziesiątki rozmów przy jednoczesnej koordynacji prac Rady Ministrów mówił. Dworczyk odniósł się ponadto do zainaugurowanej w niedzielę przez Platformę kolejnej akcji "Konwój Wstydu", tym razem poświęconej premierowi Morawieckiemu. W całym kraju pojawić się mają mobilne billboardy z wizerunkiem szefa rządu. Posłowie PO mówili, że celem akcji jest to, aby pokazać, "jaki naprawdę jest Mateusz Morawiecki". Odnosząc się to akcji "Konwój Wstydu zainaugurowanej w niedzielę przez Platformę Dworczyk powiedział, że to kolejna odsłona "brutalnej, brudnej kampanii, którą prowadzi PO, nie mającej de facto nic merytorycznego do zaproponowania Polakom". My odpowiemy pozytywnie dzisiaj o godz. 13 na konferencji prasowej. Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości zainicjują akcję „oni gardzą, my pomagamy" zapowiedział Dworczyk.
  Jak to z tym (naj)gorszym sortem było i jest?
 • @Husky 21:16:07
  Łukaszewicz zachwyca się Niemcami. A obraża Polaków. "Słoma z butów im wystaje"

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15395445511d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Czytając ten wywiad aż trudno uwierzyć, że mówi to człowiek, który działa w "branży kulturalnej", a swoje sukcesy zawodowe osiągnął w Polsce. Polacy są niedouczeni, wystaje im słoma z butów stwierdził aktor Olgierd Łukaszewicz, były prezes Związku Artystów Scen Polskich.


  http://niezalezna.pl/240574-lukaszewicz-zachwyca-sie-niemcami-a-obraza-polakow-sloma-z-butow-im-wystaje

  Ps...W 1988 kiedy w Polsce było ciężko, trudno, on uciekł do Wiednia. Teraz pokraka wróciła i jątrzy. Mówi Polakom co mają robić ! Gdzie byłeś łachu? Przesiąkł nienawiścią do kraju, w którym żył, wykształcił się, miał pracę ! Widać, że patrzy gdzie geld dają w tą stronę go ciągnie! Aktorzy schyłkowi widzą, że nie ma przed nimi żadnej przyszłości w zawodzie. Chcą zaistnieć obojętnie jak, byle przypomnieć o sobie. Odejdą w zapomnienie znienawidzeni przez Polaków i słusznie. Co ty Łukaszewicz jeszcze tutaj robisz. Skoro jesteś zniemczony od urodzenia, to prostym wyborem jest emigracja nach heimat fahren. Zapomniał ten komediant, pieszczoszek komuny, jak chlał w ZAIKSie i mordą obrzyganą leżał w sałatce po żydowsku, a smród walił od niego na kilometr, bo na dodatek nie potrafił kontrolować swojego zwieracza. W "Zlewie" na Trębackiej w Warszawie lał pod stolik, bo sił nie miał iść do kibla tak bywał schlany. Jeszcze trochę i odbijemy naszą Ojczyznę i tacy dywersanci będą pracować na nas w kamieniołomach i łańcuchach. Artyści, politycy, sędziowie, dziennikarze, a tak naprawdę niecne plemię wybrane przez złego.
  Jak to z tym (naj)gorszym sortem było i jest?
 • @Husky
  5! Pzdr!
  Jak to z tym (naj)gorszym sortem było i jest?
 • @Husky 19:39:56
  Zamieszki na marszu sodomitów w Lublinie.

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/10/a-38-1200x630.jpg

  Zamieszki na marszu LGBT w Lublinie

  https://youtu.be/Ro9LjYOGH9c

  Gazowanie uczestników kontrdemonstracji

  https://youtu.be/FouMpjgUjWY

  Komentarze pod video:

  „Takie luźne pytanie czy w przypadku blokad patriotycznych marszów przez KODziarzy i lewaków też stosowano tak zdecydowane metody? Ja sobie przypominam tylko delikatne wynoszenie takich delikwentów i nawet agresywne jednostki zostawały zwyczajnie puszczane przez policję.” Frankorus.

  „Nie wolno nam ustąpić lewicy. Jej celem jest wprowadzenie terroru za pomocą pretekstu dbania o daną grupę społeczną. Dawniej byli to robotnicy. Rzekomo mieli zostać wyzwoleni przez tzw. „dyktaturę proletariatu”. Skutkiem był bezprzykładny terror, który objął także samych robotników. Dzisiaj grupami, których ochrona stanie się pretekstem do zainicjowania aparatu terroru, są m.in. mniejszości seksualne oraz islamiści. Gdy ktoś np. powie prawdę, iż homoseksualizm to zboczenie i dewiacja (co jest prawdą, bo odbyt nie służy do kopulacji), trafi do więzienia. Wyrok więzienia oczekiwać będzie także tych, którzy powiedzą, że terror wywodzi się wprost z Koranu, że Dżihad to nie jest wypaczenie, ale że czerpie swoje źródło z Koranu, gdzie wersetów, w których nawołuje się do tego, byśmy byli mordowani, jest ponad sto. To fakt i każdy może się o tym przekonać osobiście, czytając książki nt. islamu czy same wersety, jak np. sura 9:5. Ale prawda nie ma tu żadnego znaczenia, bowiem ochrona danych mniejszości jest tylko pretekstem do wprowadzenia wspomnianego już aparatu terroru. W Polsce możemy mówić prawdę, ale na zachodzie już niekoniecznie. Bo tam lewica jest najsilniejsza. I nie zadowoli się żadnymi ustępstwami. Dziś we Francji jest zakaz noszenia krzyży dlatego, iż wcześniej społeczeństwo zgodziło się, aby usuwać krzyże z miejsc publicznych, ale wkrótce będą przeszkadzały same kościoły, bowiem ponoć urażają muzułmanów, choć oni mogą swymi modłami blokować centrum miasta. W Niemczech natomiast terror jest już posunięty wyjątkowo daleko, bo można odebrać dziecko bez wyroku sądu przez aktywistów Jugendamtu. I tak niestety się dzieje. To codzienność w Niemczech. Sytuacja na zachodzie jest tak tragiczna, bowiem tamte społeczeństwa godziły się na kolejne ustępstwa. A za nimi były następne żądania. I następne. I następne. Lewica nigdy nie zatrzyma się w swoich żądaniach. Będzie atakowała rodzinę za sam fakt, że tworzy ją kobieta i mężczyzna, bo taki układ może urażać mniejszości seksualne. Nie wolno nam iść na żaden kompromis. Nawet najmniejszy. Każde ustępstwo daje im tylko siłę. Z każdym krokiem wstecz utrudniamy powrót do normalności. Pamiętajmy ten schematy działania. Aparat terroru wprowadzany pod pretekstem obrony praw danych grup społecznych.” Powiedzmy sobie prawdę przyjacielu. „W „Wiadomościach” TVP kontrmanifestanci zostali jednoznacznie określeni jako bandyci.” – Frankorus


  „Naukowcy z American College of Pediatricians (Amerykańskiego Kolegium Pediatrów-AKP) ogłosili wyniki długoletnich badań ws tożsamości płciowej. Zaprzeczyli ideologii gender i stwierdzili, że zaburzenia tożsamości płciowej maja charakter psychiczny, nie są wrodzone i nie mają związku z ciałem danej osoby. Stwierdzają również, że zaburzenia u dzieci są skutkiem ideologii gender. Pokazują one, że istotny wpływ na rozwój i utrzymywanie się takich problemów mają czynniki społeczne, rodzinne psychopatologie oraz presja ze strony mainstreamowych i społecznościowych mediów.
  https://www.acpeds.org/the-college-speaks/position-statements/gender-ideology-harms-children”
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky takie pojeby tylko w USA.
  USA: Była kobietą, jest mężczyzną. Chce być psem!
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/10/a-39.jpg

  Takie rzeczy tylko w Stanach! Urodziła się jako kobieta, teraz jest mężczyzną. Ale najlepiej czuje się jako pies. Tony McGinn to wyjątkowy przykład do czego prowadzą zaburzenia związane z własną seksualnością. 30 letni mieszkaniec Los Angeles urodził się jako kobieta. Zmienił płeć, przynajmniej formalnie, bo nadal posiada żeńskie trzeciorzędowe cechy płciowe. Wyszedł za mąż za mężczyznę imieniem Andrew. Jakby tego było mało Tony twierdzi, że jest psem. Mówi, że było to jego marzenie od dzieciństwa i teraz je realizuje. Jego ulubione zabawy to aportowanie i bieganie po ogrodzie na czterech łapach. Tony twierdzi, że bycie psem i służenie swojemu panu cementuje ich związek z Andrew. Okazuje się, że w Los Angeles jest więcej podobnych do nich dewiantów, którzy czują, że są różnymi zwierzętami. Tony i Andrew regularnie uczęszczają do klubu Pony and Critter Club gdzie spotykają się takie osoby: Presentation Event, Fury at the LA Pony and Critter Jamboree Au

  https://youtu.be/jrRP-iIfyNA

  Presentation Event, Speckles at the LA Pony and Critter Jambo

  https://youtu.be/DR8XUZNMdK8
  źródło: Daily Mail

  Ps.. Była kobietą ale sfiksowała i zrobiła z siebie chłopa. Nie leczone schizy pogłębiają się i chce być toto psem. A głupek był, jest i będzie tylko głupkiem. Dlaczego nie leczą psychicznych tylko promują i pozwalają na samo promocję wszelkim dewiantom? Zapraszamy na Marsze Równości, nasza społeczność z radością powita szacownych zezwierzęconych gości zza oceanu. Kiedyś to takie fanaberie był kaftanik i zastrzyk na początek. Zdrowie psychiczne w USA sprowadza się do aplikacji psychotropów. Dzieci faszeruje się różnym gównem i takie później są efekty. Pieseczki się kastruje ale w tym przypadku … A potem szybciutko do weterynarza, zastrzyk i alulu. Na zawsze. O to konsekwencja tolerancji, zamiast zapisać ją na terapie do psychiatry pozwolono jej na wszystko co tylko chciała…Niestety lewactwo prowadzi do ciężkich chorób psychicznych. Miejscem lewactwa są wiezienia i zakłady psychiatryczne. Musi uważać na Azjatów, bo oni bardzo lubią psy. W sosie słodko-kwaśnym. A na muzułmanów to jeszcze bardziej bo dla nich psy to zwierzęta nieczyste.
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky
  Co się dzieje z niebieskim rycerzem? Czyż zszedł z tego świata? czy zaniemógł?
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:42:15
  Ale dużo tych słuchaczy debila żydoukropskiego i złodzieja.
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky 19:37:08
  Pamiętam. Pzdr!
  PIS bije "swoich" ?
 • @Husky
  Ludziska szkoda się denerwować na takie stadko popaprańców co jeszcze wierzą, że mogą wrócić do żłoba i sprzedać czego nie dali rady za osiem lat. Żałosne kreatury po co im sztuczne zapłodnienie skoro lewackie czuby chcą się skrobać, brak konsekwencji albo dzieci albo skrobanie. Według Shreka prawda jest wtedy gdy głupi uwierzy w kłamstwo mafii PO! Ale problem w tym że oni już nie wierzą w swoje kłamstwa. O jakiej prawdzie i wspólnocie on mówi: o kradzieży Polakom z OFE 153 mld zł, o wydłużonym wieku emerytalnym, o podwyższeniu podatku, o sprzedaniu majątku Polski na 60 mld zł, o strzelaniu do górników, o lekceważeniu pielęgniarek, niepełnosprawnych, likwidacji polskiego przemysłu, o aferach, korupcji, nepotyzmie, to jest jego prawda i wspólnoty. W Opolu i we Wrocławiu masz Dyndało ciepło to są złe miejsca dla ciebie. Szarańcza ma to do siebie, że dopada wszędzie i nie rozumie co to poprawność polityczna nawet w Karpaczu.
  Antykapitalizm i prosocjalizm!