Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @Husky 17:56:16
  Wtedy na internecie mnie nie będzie, bo roaming się skończył do 16.06.
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:56:16
  Jutro płynę do Berlina, potem podobno do Belgii-Antwerpii. Pzdr!
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky
  Pozdrawiam ze Szczecina, czekam na ładunek.
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:10:01 a to załgane tipsiary
  Jakub Hartwich nie może znaleźć pracy? Fundacja z Widokiem rozwiewa wątpliwości: Jest u nas zatrudniony. Fundacja oświadcza, że Pan Jakub Hartwich od listopada 2016r. jest zatrudniony w fundacji. Zatrudnienie jest dofinansowane przez PFRON. Obecnie Pan Jakub Hartwich przebywa na urlopie

  – oświadczyła Fundacja z Widokiem.

  Jakub Hartwich to uczestnik protestu osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, którzy od ponad miesiąca przebywają w Sejmie.

  Matka Jakuba Hartwicha, Iwona Hartwich jeszcze niedawno przekonywała, że jej syn nie może znaleźć pracy. Na antenie TVN24 opowiadała, że Jakub był zarejestrowany jako bezrobotny, urząd pracy nie potrafił jednak znaleźć dla niego zatrudnienia. Walka o pracę dla Jakuba trwała dwa lata. Ja bym bardzo chciała, żeby Kuba pracował

  – powiedziała Hartwich w TVN24.

  Kuba za każdym razem słyszał, że nie ma dla niego pracy i w najbliższym czasie nie będzie

  – mówiła.

  Okazuje się, że Jakub Hartwich jednak pracuje i jak wynika z oświadczenia Fundacji z Widokiem, jest w tej właśnie fundacji zatrudniony, a na czas protestu w Sejmie wziął urlop. Poniżej pełna treść oświadczenia Fundacji opublikowanego na Facebooku:

  Wobec pojawiających się spekulacji dotyczących działalności Fundacji z Widokiem, której fundatorem jest matka niepełnosprawnej dziewczynki, a które to spekulacje godzą w jej dobre imię i jej pracowników oraz utrudniają swobodne działania ukierunkowane na poprawę jakości życia dzieci i osób niepełnosprawnych, fundacja oświadcza, że Pan Jakub Hartwich od listopada 2016r. jest zatrudniony w fundacji. Zatrudnienie jest dofinansowane przez PFRON. Obecnie Pan Jakub Hartwich przebywa na urlopie. Sposób spędzania czasu wolnego przez pracownika fundacji pozostaje w jego wyłącznej gestii. Fundacja prosi o uszanowanie jej działań i nie prowadzenie dyskusji dotyczącej obecnego protestu w Sejmie RP na fanpage fb prowadzonym przez fundację oraz w innych mediach. Wobec zaistniałej sytuacji możliwość umieszczania komentarzy na fanpage fb fundacji została wyłączona. Zarząd Fundacji z Widokiem pisze Fundacja.

  Ps...Dlaczego pani Hartwich nie mówi prawdy? a nie ma to paragrafów za oszustwo ? dziadowskie szelmy upolityczniają protest "tylko żywa gotówka" ja bym ci dał kłamco...kopa w dupę, żerujesz na mnie i moich dzieciach chuju i cwaniacki jąkało. W przyszłym rozliczeniu PIT, 1% z podatku przeznaczam na biedne zwierzaczki i poproszę je aby podziękowały Hartwig !
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 19:37:10
  Jak szajbuswielgusowa ich zaprosiła, to ich nie karmi, tylko zwaliła to na Kancelarię Sejmu. Obciążyć jej partię tymi wydatkami. Ja jak zaproszę gości, to ich karmię, a nie wysyłam do instytucji państwowych żeby im dali jeść.
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:52:05 Niestety do bólu prawdziwą charakterystykę Wałęsy zawarł tez w swym "Alfabecie" J.Urban!
  Jaką opinię esbecja wystawiła Wałęsie? W krótkiej, treściwej notatce padły słowa m.in. o "micie mesjasza". "L. Wałęsę cechuje brak odpowiedzialności w postępowaniu, głupota, cwaniactwo, cynizm i dwulicowość" - takie zdanie znalazło się notatce bezpieki dotyczącej Lecha Wałęsy, którą dziś na Twitterze opublikował dr hab. Sławomir Cenckiewicz, szef Wojskowego Biura Historycznego. Ponadto esbecja wskazuje na "prowokacyjne zachowanie", którego celem ma być utrzymanie przez Wałęsę "mitu mesjasza dziejowego".
  Dziś na Twitterze szef Wojskowego Biura Historycznego ujawnił fragment notatki bezpieki dotyczącej byłego przewodniczącego NSZZ "Solidarność", Lecha Wałęsy. Funkcjonariusze SB dość wnikliwie - jak można wywnioskować z charakterystyki - "przejrzeli" Wałęsę.

  - L. Wałęsę cechuje brak odpowiedzialności w postępowaniu, głupota, cwaniactwo, cynizm i dwulicowość. Poprzez prowokacyjne zachowanie się dąży do utrzymania swej popularności, mitu przywódcy, wodza, męczennika i mesjasza dziejowego

  - czytamy w udostępnionej przez Cenckiewicza notatce.

  http://niezalezna.pl/225996-jaka-opinie-esbecja-wystawila-walesie-w-krotkiej-tresciwej-notatce-padly-slowa-min-o-micie-mesjasza

  Ps..Jak widać niekiedy Ubecja miewała trafne i prawdziwe spostrzeżenia. A teraz Cenckiewicz może się spodziewać kolejnego pozwu sądowego ze strony kapusia pieniacza ,uznanego sądownie za dobro narodowe. Wałęsę właściwie można zaliczyć do niepełnosprawnych lub sprawnych inaczej, pewnie na to jest i jakaś jednostka chorobowa, ale nie jestem lekarzem, żeby stawiać diagnozy. Wszystko na to wskazuje, że on jednak może wrócić na ten materacyk, który mu proponowano w Sejmie, w dodatku, żeby mu się budżet domykał potrzebuje "żywej gotówki" w postaci 1000zł. Ja sądzę, że to jest jego miejsce w dzisiejszych czasach.
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:52:05
  Zygmunt Poziomka przed Sejmem do Wałęsy: „Szpicel Bolek, gdzie moje 100 milionów?” [WIDEO]

  http://wprawo.pl/2018/05/21/zygmunt-poziomka-przed-sejmem-do-walesy-bolus-oddaj-moje-100-milionow-wideo/


  Kara grzywny za napis „Jesteście zdrajcami Ojczyzny” przed siedzibą Platformy Obywatelskiej

  http://wprawo.pl/2018/05/15/kara-grzywny-za-napis-jestescie-zdrajcami-ojczyzny-przed-siedziba-platformy-obywatelskiej/
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:53:43 No dobra z Wałęsą nie wyszło. Trzeba spróbować z Bronkiem.
  https://pbs.twimg.com/media/Ddti8bhUwAAL5jd.jpg
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:52:05
  Przy Wiejskiej nad protestującymi niebo w końcu się uśmiechnęło i wyszło słońce.


  https://pbs.twimg.com/media/DduOIrdV4AAciro.jpg

  Ale jaki był zawód, kiedy Wałęsa naopowiadał o sobie, a na końcu stwierdził: "Mam spotkanie w Puławach" Następnie okazało się, że to zwykły ....


  https://pbs.twimg.com/media/DdvVnWLVMAAI7aG.jpg
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:52:05
  Byłoby dobrze gdyby Komorowski przyjechał do Sejmu. Pobiega po materacach, opowie jak bigos ugotować...
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:52:05
  https://pbs.twimg.com/media/DduQ4MAVMAMvN-u.jpg
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:47:51
  Sejmowa restauracja karmi protestujących niepełnosprawnych i ich opiekunów. Kto za to zapłaci?
  http://wprawo.pl/2018/05/21/sejmowa-restauracja-karmi-protestujacych-niepelnosprawnych-to-niebagatelna-kwota-kto-za-to-zaplaci/
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:10:01
  Agresja sejmowych okupantek wobec Straży Marszałkowskiej. Czy chcą sprowokować awanturę przed szczytem NATO?

  http://wprawo.pl/2018/05/22/agresja-sejmowych-okupantek-wobec-strazy-marszalkowskiej-czy-chca-sprowokowac-awanture-przed-szczytem-nato/

  Ten protest już po kilku dniach zamienił się w polityczną hucpę. Ponadto przeraża mnie to, że protestujące osoby niepełnosprawne wykorzystuje się do podsycania zadymy wywołując u nich agresję fizyczną. Szkoda, że poprzez udział w tym reżyserowanym spektaklu robi im się krzywdę.
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky
  Żądał ekshumacji w Jedwabnem, w Chicago został aresztowany. Skandal podczas spotkania z Prezydentem RP [NOWE WIDEO]

  http://wprawo.pl/2018/05/22/zadal-ekshumacji-jedwabnem-zostal-aresztowany/
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky
  Migracje do Polski z krajów muzułmańskich 2016 i 2017: Wklejajcie ten link na portalach spolecznosciowych PiS migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/wykresy/rok/2016/rok2/2017/kraj/AF,AL,DZ,AZ,BH,BD,BA,BN,TD,DJ,EG,IN,ID,IQ,IR,YE,JO,QA,KZ,KG,KW,LB,LY,MY,MA,MR,NG,OM,PK,SN,SO,SD,SY,TJ,TN,TR,TM,UZ,AE/

  Klikacie w dział świat i macie mapkę ile wojewodowie z PiS wydali pozwoleń na pobyt Pakistan 1425 Bangladesz 1067 Egipt 1339 Turcja 4118 Rosja czyli ** Czeczeńcy 11652 pis wpuszcza muzułmanów do Polski. Przez dwa lata 50.000 wyznawców pedofila Mahometa, wojewodowie z PiSu (wszyscy są z PiS, bo to organ rządu) wydają pozwolenia na pobyt i pracę dla muzułmanów na gigantyczna skalę. Wojewodowie współpracują z agencjami pracy.
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:10:01 Od miesiąca grupa ludzi zjada 3 darmowe posiłki na koszt podatnika.
  Nie rozumiem , dlaczego jedna zakręcona kobieta Wielgus , może bezkarnie zrobić taką zadymę , a Rząd jest bezradny. Posłowie winni wnioskować do Prezydium Sejmu o wyposażenie ich w kombinezony takie jakich używa personel medyczny w czasie zagrożenia epidemiologicznego. Czy znajdzie się w końcu ktoś, kto powie tym rozwścieczonym kobietom w Sejmie, że nie dostaną pieniędzy, które pochodzą m.in. od rencistów, emerytów, którzy płacą podatki do budżetu . Nie chcą pieniędzy od najbogatszych z daniny - to dobrze, niech nie biorą, ale z głów im proszę wybić ażeby na ich kulturalno turystyczne potrzeby płacili starzy , schorowani ludzie. Ile tygodni można tłumaczyć ludziom i powtarzać to samo jak krowie na granicy? Nie można już na to patrzeć i słuchać tego samego w kółko. Czy w sejmie są łazienki z prysznicem? Jeśli nie, to gdzie protestujący myją się, prysznic biorą? A co z paznokciami protestujących matek? Po miesiącu tipsy i inne wynalazki trzeba je "uzupełniać"?
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 17:10:01 przyszedł pokazał jak się ześwinił i uciekł od i cały Bolek.
  Lech Wałęsa wyszedł do protestujących w Sejmie z hasłem: „Oto jestem”. I tyle… Jeszcze nie docenili?! Tym wystąpieniem Bolek za promował siebie. Bufon i hipokryta. IQ < 7 p. I taki typ był prezydentem Polski. A te Hartwich i Wielgus warte tego typa. IQ zbliżone. Mój pies Aston ma IQ 78. Żeby oni zanadto się nie zagalopowali, bo jeszcze im się na proteście objawi.... Kulczyk!
  Veni , Vidi , Vici
 • @Husky 14:07:29
  Też nie wiem po co? Chyba o zaistnienie i lans? Jestem już w Szczecinie, czekam na barki i ładunek. Pzdr!
  Niepełnosprawny Ciamajdan czyli fałsz,cynizm i obłuda.
 • @Husky 18:31:20
  Przybyłem, pochrzaniłem, i pojechałem dalej ... bo kalendarz "spotkań'' goni ... Czyli wg starej zasady ,,... stodoły nie było komu podpalić, ale pogrzać się to wszyscy chętnie przylatują ...''. Do Sejmu protestujących wprowadziła Szurnięta (... ale nawet TVN jej nie pokazuje ... bo propagują Agresorkę i "czołga'' Lubnauerową). Aga Ścigaj (K'15) zaproponowała w miarę logiczne wsparcie (w tym sposób sfinansowania) ... i też ,,znikła'' (zastąpił ją piwosz) ... A wracając do Bolka ... wypadałoby chociaż ,,dzieciakom'' po cukierku przywieść ...Niepełnosprawny umysłowo Bolek zapowiedział " Veni ,Vidi Vici " ale muszem już jechać dalej. Tam mnie potrzebujom ( nie potrzebujom - Niepotrzebne skreślić ). Jadem dalej, może inni też mnie POTRZEBUJOM !!! I ten tępak, miernota umysłowa była prezydentem Polski, to hańba dla Polaków i Polski. "Leszek nie mógł się uczyć w normalnej podstawówce i umieszczono go w szkole specjalnej dla upośledzonych" tak piszą dawni sąsiedzi Bolka łachudry. I jak widać upośledzenie się nie cofnęło. Myślę, że media powinny zaprzestać ogłupiać ludzi i nazywać Lecha Wałęsę legendą solidarności i przewrotu ustrojowego. Uważam, że po otrzymaniu przez IPN dokumentów od pani Kiszczak – w których odkryta i potwierdzona przez grafologów dokumentami została niechlubna rola jaką pełnił w Kraju Lech Wałęsa. Najwyższy czas jest powołać Specjalną Komisję Sejmową, która w świetle zebranych niezbitych dowodów, a także zgromadzonych w IPN i popartych ekspertyzami grafologicznymi dokumentów wskazujących jednoznacznie że był tajnym współpracownikiem SB zarejestrowanym jako TW Bolek, dokona oficjalnego odkłamania postaci Lecha Wałęsy i przedstawi społeczeństwu i światu prawdę o tym tzw. legendzie zbudowanej przez PO-mioty UB-eckie na potrzeby budowy iluzji i fikcji istnienia demokracji w III RP w której nepotyzm, kradzieże, oszustwa, afery i wasalizacja Kraju stały się fundamentem egzystencji POst komuny – państwa teoretycznego „H.D i K.K.”
  Niepełnosprawny Ciamajdan czyli fałsz,cynizm i obłuda.
 • Wszyscy
  Płynę w tej chwili MLK z Wolfsburga na Berlin 160m zestawem Bizona ze złomem do Eberswalde, potem do Szczecina. mam na chwilę połączenie z internetem. Pozdrawiam!
  Czekam na wywiad z jakimś ojcem niepełnosprawnego