Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kula Lis 67

 • @AgnieszkaS 21:24:21
  Owych smagłych i czarnych przybywa zwłaszcza w szeregach pewnej firmy przewozowej doręczającej buły z mięsem pewnej Amerykańskiej sieci typu fast food, w Warszawie i innych Polskich miastach po ulicach od pewnego czasu krążą całe hordy opalonych młodzieńców na rowerach i małych skuterkach z wielkimi zielonymi pudłami na plecach... ciekawe, czy ktoś to kontroluje, czy te lewackie firmy mogą sobie sprowadzać tanią siłę roboczą do niewolniczej pracy?
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @kula Lis 67 16:07:42
  A co niektórzy mają emblemat Navy Seal. To są gruntownie wyszkoleni i z kondycją generałowie, muszą przechodzić testy wytrzymałościowe, jak żołnierze i podlegli im podoficerowie, oficerowie, nie to co większość naszych pasibrzuchów i ochlapusów.
  Analfabeta wojskowy Mariusz Błaszczak niszczy resztki wojska
 • Autorze
  [Leszek Surawski, który słabo radzi sobie z językami obcymi i nie potrafił porozumieć się z kolegami z NATO. Zdymisjonowany został też gen. Grzegorz Hałupka, który nie miał doświadczenia w skokach ze spadochronem, co kompromitowało go w oczach dowódców z USA.] No i tu ma rację. Co to za generał nie mający na koncie skoków ze spadochronem, w USA każdy ma, gapę spadochroniarza. No i angielski się kłania także, bo jak ma rozmawiać? w Idisz?, na migi?
  Analfabeta wojskowy Mariusz Błaszczak niszczy resztki wojska
 • Autorze
  Nie wiedziałem, choć jestem kapitanem, że podwody są okrętami.
  Analfabeta wojskowy Mariusz Błaszczak niszczy resztki wojska
 • @Astra - Anna Słupianek 08:46:49
  Skoro nie ściągamy do Polski imigrantów, jak z tego tłumaczy się PiS, to dlaczego ich dzieci są objęci programem 500+? Dlaczego nowa ustawa o pomocy państwa w ponoszeniu wydatków mieszkaniowych także ich dotyczy? Na mocy tej ustawy, imigranci dostają z naszych podatków 800 zł miesięcznie dopłaty do mieszkania. Polacy nie są ślepi widzą co dzieje się na ulicach dużych miast. Dementują ale wojewoda mazowiecki z PiS przyjął ich najwięcej. Samo dotowanie miejsc pracy dla przybyszów ze wschodu jest już karygodne gdyż odbiera Polakom konkurencyjność na rynku pracy. A obiecywanie Ukraińcom możliwości emerytury minimalnej 1000 zł po przepracowaniu kilku miesięcy w czasie gdy Polak musi przepracować 25 lat z pełnymi składkami by taką emeryturę dostać to już jest skandal.(mnie nie zaliczył ZUS 11 lat pracy w UAE w norweskiej firmie, obsługującej US NAWY) I nie tłumaczy tego fakt, że to za Tuska ta umowa została podpisana. Ostatnio można było zobaczyć taki obrazek w jednym z podwarszawskich parków, stoi spora grupa Ukraińców przy ognisku, muzyka na cały regulator a jeden jegomość na środku placu przed ogniskiem stoi demonstracyjnie z wielką ukraińską flagą, jak na manifestacji. Na ulicach w ciągu tygodnia, na placach zabaw nierzadko częściej słychać j. ukraiński, rosyjski czy inny niż polski.
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • Apel do rządu!
  Pooglądajcie sobie najpierw programy p. Jaworowicz i zobaczcie Polaków, którzy żyją w rozpadających się chlewikach bez wody, a dopiero potem bierzcie się za pomoc światu!
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @Jasiek 14:32:36
  Zapotrzebowanie na pracowników jest jak zwykle kłamstwem bo to jest zapotrzebowanie na BARDZO TANICH pracowników, bo pracodawcy chcą maksymalizować swoje dochody i tylko to ich interesuje. Przyjęcie mniejszości narodowych (obojętnie jakich) na stałe, z przyznaniem obywatelstwa, zmieni w Polsce wszystko. Przyznanie obywatelstwa, to przyznanie prawa wyborczego, a skutkiem tego będzie osłabienie lub całkowite wyeliminowanie z polskiej polityki ugrupowań prawicowych. Każdy przedstawiciel mniejszości narodowej zawsze będzie głosował na partie najbardziej "liberalne" czyli antynarodowe, tak jest zawsze i na całym świecie. Zmiana struktury narodowościowej naszego państwa jest zabójcza i bardzo szybko przekształci Polskę w lewacki eurokołchoz. Imigrantom już z paszportem Unii i obywatelstwem Niemiec, Francji, sypie się dodatkowo kilka euro i nakazuje po szwędać się po Polsce przed wyborami, aby PiS-owi robić tyły...Timmermansy, Junckery, Merkele i Macrony...to DYPLOMACI przecież, oni nie mówią, a działają...
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @Robik 05:09:19
  Masowe ściąganie imigrantów do Polski? Politycy PiS ponownie dementują.

  http://niezalezna.pl/236374-masowe-sciaganie-imigrantow-do-polski-politycy-pis-ponownie-dementuja


  Ps...Rządzący będziecie oceniani po efektach, nie deklaracjach. Tu chodzi nie tylko o to, żeby rząd nie ściągał obcych kulturowo imigrantów, tylko żeby zapobiegł ich napływowi, postawił bariery i nie znosił istniejących. Inaczej już oni sami przyjadą albo ściągną ich przedsiębiorcy, dla których doraźny zysk będzie ważniejszy, niż to, w jakim kraju będą żyły ich dzieci i wnuki.
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @finka 12:22:07
  Ściągamy imigrantów ? NIE !, ściągamy tanich, sponsorowanych przez "nasze państwo'' pracowników (często z całymi rodzinami) ... w zamian za to eksportujemy Polaków "na zachód'' (aby zrobić "nowym polakom'' miejsce) ...Rzeczywistość skrzeczy. Jak w słynnym dowcipie z baru mlecznego za komuny: pani krzyczy: "Kto zamawiał Ruskie (pierogi w domyśle)". Odpowiedz z baru: "Nikt, same przyszły." To samo dzieje się teraz z imigrantami: rząd o niczym nie wie, nikt ich nie ściąga, a przybywają z zastraszającą szybkością. Nie ma masowego ściągania ale jest nie masowe ściąganie...Warszawa aż się "ugina" od dzikich. To jest dowód albo skrajnej nieudolności albo otwarty sabotaż Narodu przez rząd Morawieckiego. Z tym trzeba natychmiast skończyć.
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @Repsol 21:45:00
  Rosyjski resort obrony: Izrael jest odpowiedzialny za zestrzelenie w Syrii samolotu Ił-20. Ministerstwo obrony Rosji oznajmiło we wtorek, że rosyjski samolot wojskowy Ił-20 został zestrzelony przez syryjską obronę przeciwlotniczą, ale odpowiedzialność za to ponoszą siły izraelskie, które zdaniem resortu naraziły samolot na ostrzał syryjski. Ministerstwo oświadczyło, że izraelskie myśliwce F-16 użyły rosyjskiej maszyny jako osłony. W rezultacie samolot został zestrzelony pociskiem wystrzelonym z systemu przeciwlotniczego S-200 powiedział rzecznik resortu Igor Konaszenkow. Oznajmił on, że cztery izraelskie myśliwce F-16 w poniedziałek późnym wieczorem (czasu moskiewskiego) ostrzelały cele w rejonie syryjskiego miasta Latakia. Koło tego portowego miasta mieści się rosyjska wojskowa baza lotnicza Hmejmim. Samoloty izraelskie celowo stworzyły sytuację niebezpieczną dla okrętów i samolotów znajdujących się w tym rejonie mówił Konaszenkow. Oświadczył, że piloci izraelscy "nie mogli nie widzieć rosyjskiego samolotu", niemniej jak dodał "zdecydowali się na tę prowokację". Rzecznik rosyjskiego resortu powiedział, że Izrael nie uprzedził dowództwa sił rosyjskich w Syrii o swojej operacji, zaś sygnał przekazany mniej niż minutę przed ostrzałem nie pozwolił na wyprowadzenie rosyjskiej maszyny w bezpieczny rejon. "Oceniamy prowokacyjne działania Izraela jako wrogie. W wyniku nieodpowiedzialnych działań wojskowych izraelskich zginęło 15 rosyjskich wojskowych" powiedział Konaszenkow. Jak dodał, Rosja "pozostawia sobie prawo do adekwatnych działań w odpowiedzi".
  Wcześniej, w nocy z poniedziałku na wtorek, ministerstwo obrony w Moskwie poinformowało, że samolot Ił-20 zaginął nad Morzem Śródziemnym. Łączność z załogą zanikła, gdy Ił-20 znajdował się 35 km od wybrzeży Syrii. Amerykańska telewizja CNN, powołując się na źródło we władzach USA, podała, że rosyjski samolot został zestrzelony przez syryjską obronę przeciwlotniczą podczas próby odparcia izraelskiego ataku. Źródło to potwierdziło, że za ostrzałem Latakii stoi Izrael. Media w Moskwie podały, że w odpowiedzi na operację izraelską syryjskie siły rządowe użyły systemów obrony przeciwlotniczej zakupionych przed kilkoma laty od Rosji. Syria oświadczyła, że w wyniku izraelskiego ostrzału w Latakii ucierpiały obiekty techniczne.
  Manewry Wostok 2018
 • @kula Lis 67 13:02:14
  PsIV...Okazało się teraz, że ten cały ENCJ to otaczał parasolem ochronnym patologie w polskim sądownictwie, wyszło szydło z worka. Tam w tej ENCJ, jak wynika z głosowania to musi siedzieć sama patologia sądownicza pokroju naszej "nadzwyczajnej kasty" i zrozumiałe są kwiki samozadowolenia w związku z ich polityczną decyzją! Niemniej niech zapomną, że w ten sposób podporządkują Polaków swym chorym masońskim zasadom! No cóż bydło masońskie wespół z żydokomuszym wręcz obsiadło EU jak muchy odchody!
  Wraże słowo „Konstytucja”
 • @Robik 05:09:19
  Jaśkowiak spec od KULTURKAMPFU I HAKATY wielbiciel LGBT chce przetestować Iczkerów czy oni kochają LGBT! Niech ten lewacki śmieć zaprosi ich do swojego domu i funduje stypendia z własnych środków tzn. z łapówek które dostał od deweloperów! No to Jaśkowiak pozbawił się szans w najbliższych wyborach, chociaż w Poznaniu jest wielu zwolenników PO (niestety), to oni po cichu też boją się muzułmańskich imigrantów. I tak krok po kroczku i będziemy mieli imigrantów... a tak się rząd zarzekał. Tak się zaczyna przyjmowanie uchodźców, przed napływem których miał nas ochronić rząd PiS-u! Rząd działa przeciwko nam, Morawiecki zrezygnował z gigantycznej pensji banksterskiej i realizuje interesy wrogów państw narodowych, wprowadza multikulti i jednocześnie wyciera gębę hasłami patriotycznymi.
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @Robik 05:09:19
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180ODIzNC9wLzIwMTgvMDkvMTgvODI1LzM2MC9mZTU0MzQyMDZkMTY0MmE5YjIwMjk3NWYzNmNhNTc2OC5qcGVn.jpeg

  Władze Poznania chcą przyjąć uchodźców! Jaśkowiak i jego zastępca odbyli już rozmowy z wiceszefem MSZ. Miasto Poznań, przy współpracy z rządem, może przyjąć osoby ubiegające się o azyl w Polsce. Jak relacjonuje „Głos Wielkopolski”, w tej sprawie odbyły się już rozmowy z wiceministrem spraw zagranicznych Szymonem Szynkowskim vel Sękiem. Prezydenci Jacek Jaśkowiak i Jędrzej Solarski niedawno odbyli w tej sprawie rozmowę z wiceministrem Szynkowskim vel Sękiem. Ponowili chęć przyjęcia w Poznaniu uchodźców, w oparciu i w ramach współpracy z administracją rządową mówi portalowi „Głosu Wielkopolskiego” Hanna Surma, rzecznik urzędu miasta. Na razie nie podano oficjalnie, ilu dokładnie uchodźców przyjechałoby do Poznania, ale – jak podaje gazeta – procedura azylową objęto ok. 300 osób. Większość z nich stanowią Czeczeni. Nie jest to pierwsza taka propozycja w Poznaniu. Radny z PO Marek Sternalski zaproponował na forum Rady Miasta, by Poznań ufundował stypendia dla 5-6 syryjskich studentów, którzy musieli przerwać studia ze względu na toczącą się wojnę w ich kraju. Według tej propozycji uczelnie miałyby udostępnić uchodźcom miejsca w akademikach. Studenci mieliby również liczyć na stypendia socjalne. Na razie Syryjczycy czekają na wizy.

  gah/wp.pl/Głos Wielkopolski

  Ps...A może spytałby Poznaniaków, czy też chcą przyjmować uchodźców. Prezydent na wylocie funduje nam desant muzułmańskich Czeczenów bez pytania kogokolwiek. Taki prezencik na odchodne. Niech sobie przyjmują lewackie bękarty ale na swój koszt i do swych domów, mieszkań a nie Polaków. Nie wiedzą co Czeczeni wyprawiają pod Białymstokiem z Polakami. Przestańcie już kombinować z tymi Czeczenami, bo następne pokolenia będą was przeklinać. Nie potrafią uszanować własnych władz a będą szanowali obcą? Ponadto najwięcej Czeczenów nadal walczy w ISIS. A co to za nazwiska te vel w MSZ? Deutsche vele? Obecny rząd przyjął w sumie ponad 50 tys Azjatów, Hindusów, Uzbeków, Tadżyków i Pakistańczyków. Nie licząc 2-3 mln Ukraińców. Idzie multikulti na całego. Za dwa, trzy lata nie poznacie Polski. Tylko o tym cisza. A Polaków z Rosji Kazachstanu, Ukrainy nie chcą przyjmować, zapewne dlatego, że to zacofani chrześcijanie, wolą więc "postępowych" muzułmanów. Na wschodzie żyje od pokoleń 4 mln Polaków potomków zesłańców! Sprawiedliwość dziejów nakazuje im pomoc,czyli wydać polski paszport! Przyjadą, będą wdzięczni. Potrzeba tylko chęci!. Społeczeństwo to zaakceptuje. Powtarzam po raz kolejny. Poznań teraz to PO-znań w większości komuszy, postkomuszy i volksdojczowy.
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @Zawisza Niebieski 12:12:23 TO JA CI TEŻ DOKŁADAM
  Pomioty chazarobolszewickie przywiezione na sowieckich tankach, taborach, prokuratorzy, sędziowie, KOD, złodzieje Frasyniuki, Piniory, PO, PSL, lewactwo wrodzy zmianom PiS, anarchizujący państwo, nie macie prawa, nawet moralnego by podpierać się konstytucją z 1997 bo 78% polskich obywateli nie chciało mieć z nią nic do czynienia! To jest wasze chazarskie/żydowskie nadużycie! Konstytucja z 1997 r była pisana dla chazarów/żydów w Polsce a przeciw Polakom! Konstytucja powinna mieć poparcie minimum 50% + 1 a ta ICH chazarska/żydowska [pisana przez chazarskiego żyda pomiot zbrodniarza z NKWD/UB Izaaka Stolzmana - Stolzmana juniora vel omc mgr i alkoholika pospolitego nierozliczonego do dziś złodzieja Kwaśniewskiego z chazarską/żydowską Unią Wolności i ponoć z qurwą tramwajarką i złodziejką pieniędzy Solidarności Krzywonos po wieczorowym powszechniaku o czym sama mówiła.] miała poparcie tylko 22 % bo próg referendum pod to zmieniono, więc trzeba nie mieć wstydu by podpierać się tą chazarską/żydowską konstytucją z 1997 r!
  Wraże słowo „Konstytucja”
 • @Zawisza Niebieski 12:12:23
  Nie można było nie wykluczyć KRS z Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa. Komintern zawsze wyklucza rewizjonistów. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby Krajowa Rada Sądownictwa nie została zawieszona w prawach członka Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa. A nawet jestem zdziwiony, że nie została wyrzucona z ENCJ, czego chciał jej przewodniczący, Holender Kees Sterk. Wystarczyło spojrzeć na Sterka i jego kolegów, gdy wizytowali Polskę, żeby zauważyć, iż to krew z krwi takich gigantów prawa jak nie wychodzący z telewizji TVN, gdzie zapewne rezyduje bóstwo Prawomag, Wojciech Sadurski, Monika Płatek czy Marcin Matczak. Żaden szanujący się matematyk czy fizyk nie jest nawet w ułamku promila tak pewny jak oni, że istnieje tylko jedna boska aksjomatyka stojąca za jedną, jedynie słuszną i niepodważalną wykładnią. I nawet nie chodzi tu o prawo, lecz o przekonanie, że każdy, kto próbuje nadzwyczajną kastę uczłowieczyć i sprowadzić na ziemię jest kacerzem, myślozbrodniarzem, spiskowcem i totalitarystą. Przed takimi „mułłami prawa” już przed laty przestrzegał nieżyjący już sędzia Sądu Najwyższego USA Antonin Scalia. Przestrzegał nieżyjący prof. Ralf Dahrendorf, niemiecko-brytyjski socjolog i politolog, rektor London School of Economics, członek Izby Lordów. Na nadzwyczajnym posiedzeniu Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa, które 17 września 2018 r. zebrało się w Bukareszcie, a uczestniczyli w nim przedstawiciele rad sądownictwa z 22 państw Europy, nie mogło być tolerancji dla kogoś, kto podniósł rękę na bóstwo Prawomaga i popełnił prawniczą myślozbrodnię. Organizacja, o której do niedawna mało kto słyszał i której znaczenie było mniej więcej takie jak Związku Hodowców Kanarków, musiała się włączyć w potępienie polskich reform sądownictwa, a więc i Krajowej Rady Sądownictwa, gdyż nadzwyczajna kasta to międzynarodówka. A międzynarodówka, tak jak Komintern, nie znosi najmniejszego odstępstwa, żadnej odrębnej myśli, bo to rewizjonizm, który trzeba wypalić gorącym żelazem. „To smutny dzień, gdyż KRS była jednym z założycieli ENCJ. Jej przedstawiciele zawsze cieszyli się szacunkiem i mieli duży wkład w prace naszej organizacji” – napisali hipokryci z ENCJ. W rzeczywistości to radosny dzień, gdyż kacerzom i rewizjonistom pokazano ich miejsce, nie pozwolono bezcześcić świątyni Prawomaga. „KRS nie jest już instytucją niezależną od władzy wykonawczej oraz ustawodawczej, a zatem nie gwarantuje, że będzie wspierać niezależne funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości” obwieścił w sierpniu 2018 r. zarząd ENCJ. Nie dodano, co oczywiste, więc funkcjonuje jako aksjomat, że gdyby reformy sądownictwa i KRS przeprowadziła PO, a popali ją, co w tej sytuacji wydaje się tak naturalne jak wschody i zachody Słońca, np. Marek Safjan, Andrzej Rzepliński, Wojciech Sadurski, Marcin Matczak czy Monika Płatek, KRS jeszcze bardziej niż wcześniej „wspierałaby niezależne funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości” w Polsce. Nie kształt reformy się bowiem liczy, lecz jej autor. To zresztą część większej całości. Tylko autor polskich i węgierskich reform przesądza o tym, że Komisja Europejska oraz Parlament Europejski czują się uprawnione do urządzania kapturowego sądu nad Polską i Węgrami. W Kominternie, jak wiadomo, porządek musi być, a rewizjonistów wysyła się do łagru lub po prostu likwiduje. „Państwa członkowskie ENCJ mogą organizować swoje systemy sądowe w sposób, jaki uznają za stosowny, ale istnieją minimalne standardy, które muszą spełnić” – napisali hipokryci z zarządu ENCJ. Czyli możecie robić, co chcecie, pod warunkiem, że zrobicie to, czego sobie życzy ENCJ w imieniu bóstwa Prawomaga. To ono objawiło zapewne Holendrowi Keesowi Sterkowi owe minimalne standardy. Z tym, że one obowiązują wyłącznie Polskę i ewentualnych innych kacerzy, bo już taką np. Holandię w żadnym wypadku. Te standardy są zresztą zależne od tego, jakie państwo ma je spełniać. Niemcom, Francji czy Holandii wolno wszystko i wszystko się mieści w standardach, gdyż są państwami kapłańskimi, wybranymi. Pętaki z Europy Środkowej, a już pętaki podnoszące rękę na bóstwo Prawomaga nigdy takiego statusu nie osiągną. Chyba że padną na kolana i uznają światłe przywództwo nadzwyczajnej kasty z Niemiec, Francji czy Holandii. To też zresztą część większej całości, widoczna jak na dłoni w traktowaniu różnych państw w Unii Europejskiej. Równość, solidarność i szacunek to tylko bzdury zapisane w artykule 4 Traktatu o Unii Europejskiej, a w praktyce nie są do niczego potrzebne. „Sędziowie z KRS wspierają rządowe reformy sądownictwa, chociaż przyznają, że większość sędziów sądów powszechnych uważa je za niezgodne z konstytucją i naruszające niezależność sądów” napisali hipokryci z zarządu ENCJ po lustratorskiej wizycie w sierpniu 2018 r. w Warszawie. Wszystko tu jest jasne i logiczne, a nawet tautologiczne: sędziowie uważają coś za niekonstytucyjne, to jest niekonstytucyjne i już. A nie mogą uważać inaczej, skoro są nadzwyczajną kasta, pomazańcami bóstwa Prawomaga. Wprawdzie o konstytucyjności bądź nie decyduje wyłącznie Trybunał Konstytucyjny, ale on nie może decydować, bowiem zdaniem większości sędziów sam jest niekonstytucyjny. Proste? Proste jak trzonek od szpadla. Z tego wynika, że sędziowie z KRS zawsze powinni być przeciw reformom sądownictwa, gdyż zawsze uchwala je jakaś większość w parlamencie będąca odzwierciedleniem układu sił we władzy wykonawczej. Czyli żadne reformy nie są możliwe ani nie są pożądane, skoro sędziowie z definicji nie mogą ich wspierać. Proste? Dlatego hipokryci z zarządu ENCJ stwierdzili, iż „KRS może zostać odwieszona tylko wtedy, gdy niezależność sądów będzie w Polsce respektowana”. A niezależność będzie respektowana, gdy KRS nie zgodzi się na żadne reformy sadownictwa, obecny skład nie zgodzi się na samego siebie i się rozwiąże, czyli wróci Waldemar Żurek z kolegami. I będzie tak jak było. Proste? Jak kij od szczotki. autor: Stanisław Janecki


  Ps..Czyli trzeba przywrócić chazarów Kaufmana vel Rzeplińskiego i schlampe chazarską, alkoholiczkę, przestępcę Gersdorf na stanowiska, skończyć uganiać się za mafią gospodarczą, wypuścić gangsterów i pozwolić im nadal kraść i wszystko będzie dobrze. I przywrócą nas do ENCJ...Fakt, polski KRS już nie jest "niezależny od władzy wykonawczej oraz ustawodawczej", przeciwnie niż niemiecki KRS, gdzie z 32 to 16 parlamentarzyści a 16 ministrowie sprawiedliwości landów…Czy Polska Fundacja Narodowa może przeanalizować działania sądów i rządów Holandii, Niemiec, Belgii i Francji pod kontem praworządności i przesłać wyniki do wszystkich krajów Europy? A później poprośmy o uruchomienie artykułu 7. Zachodnioeuropejski rasizm w czystej postaci, nie płacić składek do tego coś tam ...Dlaczego nasz KRS zawiesili, a nie wyrzucili? Bo w obecnej sytuacji będziemy musieli łożyć na to towarzystwo, a oni będą mieli prawo nas "monitorować". Czy na pewno tego chcemy? ENCJ to taka dojna krowa prawnicza, przestańmy płacić składki bo skoro mamy milczeć i jeszcze za to płacić to głupota! Oszczać żydolewaków i przestać się błaźnić jakimś głupawym dialogiem z nimi. To są tylko stowarzyszenia zazwyczaj lewackie, które chcą mieć nadzór na innymi. Jednak nie wszystkie KRS należą do tych oszołomów, no bo jak ich inaczej nazwać, gdy podchodzą do tego politycznie i ideologicznie? A Polacy mają w doopie śmieszne europejskie organizacje prawnicze. Ciekawe jaką rolę pełnią i po co one są potrzebne zwykłym ludziom?! Trzepią kasę z budżetu UE, na który wszyscy się składamy. Niemcy też nie ma w tej fasadowej bezproduktywnej pseudoorganizacji, o której prawie 100% obywateli nie ma pojęcia, że istnieje. Nic absolutnie nic nie wynika z przynależności do tego organu. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji za 20 tys EUR rocznie. Wiedzie gdzie Polacy mają opinię liberalno-demokratycznej ENCJ ? W doopie i to głęboko. Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego na siłę trzymać się kurczowo lewackiej, spedalonej i zbankrutowanej politycznie i ekonomicznie już JEWROUE, jeżeli nowe wybory do JEWROEU nie przyniosą zmiany myślenia i kursu oraz piętnowania Polski nie widzę sensu dalej w tym tkwić. We wszystkich organizacjach unijnych dominują urzędnicy o marksistowsko-liberalnych poglądach. Łamią prawo Unijne Traktaty w imię jakoby obrony wyimaginowanych zagrożeń demokracji.. To trzeba zmienić w takiej UE nie chcę być. I jeszcze nas chcą zislamizować na siłę. Przecież zbrodniarz, agent Gestapo i SS,złodziej z KS zaocznie i oszust żyd Soros chwalił się w internecie, że w obecnym JEWROPE ma ponad 200 swoich lobbystów! Obecny JEWROPE i JEWROKE to jest ideologiczny Komitet Centralny Euromarksizmu a nie reprezentanci Europejczyków. To jest nieuleczalnie już chory twór w tym kształcie.


  PsII. Wstyd to jest dla ENCJ, jak można być takimi oszołomami i dać się zmanipulować takim doopkom z Iustitii i Themis. To na skutek działań Themis i Justiti podjęto taka decyzję, a teraz oni ubolewają, że wykluczono KRS na skutek działań politycznych, a nie prawnych..Totalne kurduple z Themis i Iustitii najpierw donosili na Polskę a teraz jęczą i ujadają. Tak wygląda obraz cepaków i tumanów przebranych dla zmyłki w togi. To chazarskie szczury, pomioty przywiezionych na czołgach w 45 roku. To jest sianie antypolonizmu przez sędziów. Nadzwyczajna chazarobolszewicka Kasto! Wstyd, to kraść... panowie "prawnicy"... stado cwaniaków plemiennych poprzebieranych w śmieszne szaty...z krowimi łańcuchami.. Nadzwyczajna kasta kwiczy i będzie kwiczeć, a jak wam się już nie podoba w Polsce to wynocha do swoich na zachód. Tortury psychiczne to wy, nadzwyczajna kasta stworzyliście Polakom. Wasz współudział w okradaniu Polski jest ewidentny i niezaprzeczalny. To wasze decyzje łamały i łamią nadal praworządność i chronią przestępców, a najbardziej tych w białych kołnierzykach. Droga nadzwyczajna kasto, system kastowy to w Indiach jest. Więc nie biadolić mi tu, tylko emigrować do swoich! Nie zapomnijcie ukraść zwyczajowych 50 zł na bilet w jedna stronę. Miłej POdróży! Bronią swoje nietykalne tyłki, w dodatku stosują naciski na KRS ze wszystkich stron, czy niema podobnego do Erdogana by im pokazać, że Polskę trzeba szanować. Niestety z "komuny" do ustroju demokratycznego nie przeszło wielu sędziów i właśnie dlatego sądownictwo w Polsce jest reformowane. Państwo sędziowie krytykujący zmiany! Chyba zapominacie, że jesteście od wykonywania prawa ustanowionego przez jakże politycznego ustawodawce, a nie od jego krytykowania, czy nie daj Boże jego kreowania. Chyba wam się coś mocno poprzestawiało przez te ostatnie 20 lat. A tę koślawą konstytucję chazarobolszewika, omc magistra Stolzmana juniora vel alkoholika Kwaśniewskiego też radzę poczytać. Nie tylko na koszulkach obnosić. Co za sędzia, który zajmuje się POlityką i wrzeszczy co jest dobra dla nich. Przypominam, sędzia ma osądzać wg przepisów prawa ustanowionego przez przedstawicieli Suwerena i wydawać wyroki zgodnie z prawem, stosować się do Ustaw, inaczej won z sądu.


  PsIII...Będziemy się wstydzić razem z: Austrią, Czechami, Cyprem, Finlandią, Estonią, Luksemburgiem, Szwecją i....Niemcami. W wyniku decyzji ENCJ dołączymy do zacnej grupy państw, które nigdy w tej sieci nie były takie jak Niemcy, Austria, Chorwacja, Luksemburg, Węgry, Norwegia, Szwecja, Finlandia itd. Rzeczywiście margines europejski. Korporacyjna kanapa sędziowska, która organizuje wycieczki dla sędziów z różnych krajów, wyrzuca naszą KRS ze swojego grona. ZIEW, który nie wzbudza już nawet większego poruszenia wśród najbardziej oszalałych obrońców kasty. ENCJ do widzenia. Odpowiedniczka KRS z USA też nie należy do Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa (ENCJ) i nikt tam z tego powodu nie rozdziera szat. To najlepszy dowód na czepialstwo! Powiem szczerze: dzięki wykluczeniu KRS-u dowiedziałem się, że istnieje taka instytucja jak ENCJ. Ciekaw jestem ile jeszcze takich "kluczowych" instytucji istnieje w UE. Organizacja zewnętrzna nikomu niepotrzebna bardziej pro mafijna. Polski wymiar sprawiedliwości powinien mieć zakaz uczestniczenia w takich dziwnych instytucjach. Do tej całej sprawy idealnie pasuje tytuł powieści Szekspira - "Wiele hałasu o nic". Ta cała ENCJ nie jest nam do niczego potrzebna. Najbardziej rozsądnym rozwiązaniem było jak najszybsze wyjście z tego syfu, żeby nie marnować pieniędzy na składki.
  Wraże słowo „Konstytucja”
 • @ele 10:47:09
  Alkoholik i omc mgr Junior Stolzman vel Aleksander Kwaśniewski przekonywał, że Robert Biedroń może wygrać najbliższe wybory prezydenckie, które odbędą się w 2020 r. Były prezydent dołączył do grona chóru wspierającego rozwój kariery politycznej prezydenta Słupska. Jeśli organizacyjnie mu się uda, to może zostać prezydentem Polski w 2020 r. twierdzi Junior Stolzman vel Kwaśniewski w rozmowie z „Rzeczpospolitą”. Przekonuje, że Biedronia charakteryzuje talent, energia, osobowość.

  Ps....Raz sierpem raz młotem czerwoną chazarską hołotę! Ktoś go znów wyciągnął ze śmietnika! A mówił, że już wódki nie pije...No ale można też się nadoić mocnym piwem! Alkoholizm to ciężka i nieuleczalna choroba. Ta chazarska i lewacka zgraja nie wie już, co wymyślać. Jęczą, zawodzą, wyją z bezsilności. To satysfakcja obserwować miotanie się robactwa. Stawianie na pedałowca/cioty Biedroniu jest wyrazem degrengolady. Polmos Olek ostatnio aktywny znaczy śledztwo się kończy (willa) będą zarzuty. Coś mi się wydaje, że Olek dalej wódę wali. Z goleni rzuciło mu się na mózg. Koniec więc już raczej bliski bo to już schizofrenia bezobjawowa gwarantowana, potwierdzą to ruscy specjaliści od tej choroby. Towarzyszu Olek! A, jak toczy się życie tow Ałganowa z Łubianki?
  Wraże słowo „Konstytucja”
 • @Andrzej Tokarski
  Niemcy partnerem Trójmorza? Waszczykowski: Jest to eksperyment, zobaczymy czy będą wartością dodaną. Heiko Maas, jako przedstawiciel Niemiec, jest zainteresowany Trójmorzem. Przed laty Niemcy były sceptyczne, krytykowały, potem wystąpiły z koncepcją przyłączenia się, na razie dostały status obserwatora powiedział w „Salonie politycznym Trójki” były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Jest to eksperyment, zobaczymy czy będą wartością dodaną dodał. Jak zaznaczył: W Trójmorzu chodzi o współpracę i integrację w ramach UE. O podniesienie naszego rozwoju, tej części Europy, do poziomu rozwoju Europy Zachodniej. W rozmowie pojawił się również temat wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA. Zakładam, że prezydent Trump wspomni o jakimś zaangażowaniu inwestycyjnym Stanów Zjednoczonych w Trójmorze stwierdził poseł PiS. Stany Zjednoczone są najważniejszym naszym sojusznikiem. Jedynym w zasadzie sojusznikiem, który postrzega podobnie problemy bezpieczeństwa naszego regionu dodał.


  Ps...Chłoptasie, nie macie pojęcia o czym bredzicie! Przydałaby się odrobina honoru, jeśli odwagi brak. Szmaciarstwo. Po tym genialnym ruchu na pewno projekt Międzymorza się uda. buahaha! To Niemcy ocenią, czy Polska będzie "wartością dodaną"! Może jeszcze Rosję zaprośmy na obserwatora...Min. Waszczykowski Był o niebo lepszym Ministrem spraw zagranicznych niż obecny Ciaputowicz. Był wyrazisty w wypowiedziach i poglądach. Obecny jest mglisty i uległy. To mi się nie podoba! Głupota, głupota, głupota, głupota, i jeszcze raz głupota. Eksperyment? Niestety nie wyciągamy wniosków z przeszłości, widać to prawie na każdym kroku. Niemcy pokazują nam na każdym kroku jak nas szanują i jak próbują wpływać na sprawy wewnętrzne naszego kraju. Lis w kurniku, gratulacje, czego po was można się spodziewać - wilk będzie "obserwował" owce! Tak żałosnego kłamstwa to nawet Schetyna by nie wymyślił. Klęknęliście przed niemieckim rozporkiem i to cała prawda. Po jaką cholerę ten "eksperyment" z Niemcami ze statusem "obserwatora" w Trójmorzu? Niemcy przyjdą albo aby Trójmorze rozwalić, albo je zdominować. Chyba nie taka idea przyświeca państwom zaangażowanym w ideę Trójmorza? Konrad Mazowiecki się panom z ministerstwa głęboko kłania za zmałpowanie jego pomysłu z Krzyżakami. Niemcy im plują w twarz zapraszając ukrów agentów na wykłady, a ci będą z nimi robić eksperyment od którego zależy bezpieczeństwo Polski. Już z Czaputowem zrobiliście eksperyment. Teoretyczne państwo. Zdrajcy!
  Projekt Polin - Rabi, polskie goje nam jeszcze zapłacą
 • @Husky
  Niemcy partnerem Trójmorza? Waszczykowski: Jest to eksperyment, zobaczymy czy będą wartością dodaną. Heiko Maas, jako przedstawiciel Niemiec, jest zainteresowany Trójmorzem. Przed laty Niemcy były sceptyczne, krytykowały, potem wystąpiły z koncepcją przyłączenia się, na razie dostały status obserwatora powiedział w „Salonie politycznym Trójki” były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Jest to eksperyment, zobaczymy czy będą wartością dodaną dodał. Jak zaznaczył: W Trójmorzu chodzi o współpracę i integrację w ramach UE. O podniesienie naszego rozwoju, tej części Europy, do poziomu rozwoju Europy Zachodniej. W rozmowie pojawił się również temat wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA. Zakładam, że prezydent Trump wspomni o jakimś zaangażowaniu inwestycyjnym Stanów Zjednoczonych w Trójmorze stwierdził poseł PiS. Stany Zjednoczone są najważniejszym naszym sojusznikiem. Jedynym w zasadzie sojusznikiem, który postrzega podobnie problemy bezpieczeństwa naszego regionu dodał.


  Ps...Chłoptasie, nie macie pojęcia o czym bredzicie! Przydałaby się odrobina honoru, jeśli odwagi brak. Szmaciarstwo. Po tym genialnym ruchu na pewno projekt Międzymorza się uda. buahaha! To Niemcy ocenią, czy Polska będzie "wartością dodaną"! Może jeszcze Rosję zaprośmy na obserwatora...Min. Waszczykowski Był o niebo lepszym Ministrem spraw zagranicznych niż obecny Ciaputowicz. Był wyrazisty w wypowiedziach i poglądach. Obecny jest mglisty i uległy. To mi się nie podoba! Głupota, głupota, głupota, głupota, i jeszcze raz głupota. Eksperyment? Niestety nie wyciągamy wniosków z przeszłości, widać to prawie na każdym kroku. Niemcy pokazują nam na każdym kroku jak nas szanują i jak próbują wpływać na sprawy wewnętrzne naszego kraju. Lis w kurniku, gratulacje, czego po was można się spodziewać - wilk będzie "obserwował" owce! Tak żałosnego kłamstwa to nawet Schetyna by nie wymyślił. Klęknęliście przed niemieckim rozporkiem i to cała prawda. Po jaką cholerę ten "eksperyment" z Niemcami ze statusem "obserwatora" w Trójmorzu? Niemcy przyjdą albo aby Trójmorze rozwalić, albo je zdominować. Chyba nie taka idea przyświeca państwom zaangażowanym w ideę Trójmorza? Konrad Mazowiecki się panom z ministerstwa głęboko kłania za zmałpowanie jego pomysłu z Krzyżakami. Niemcy im plują w twarz zapraszając ukrów agentów na wykłady, a ci będą z nimi robić eksperyment od którego zależy bezpieczeństwo Polski. Już z Czaputowem zrobiliście eksperyment. Teoretyczne państwo. Zdrajcy!
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @AgnieszkaS 21:24:21
  "Niewinni o brudnych rękach'' ... Tak było za komuny i przez cały okres "transformacji'' ... Tak jest i dzisiaj. Podsłuchy, podglądy, relacje / zeznania "świadków'', "haki'' ... i zawsze "świat finansów'' zazębiał się ze "światem polityki'' tworząc jeden świat "elit'' ... "Obecnych elit'' ...Nagrania, zabezpieczenia, haki. Tak się zabezpieczają oligarchowie i pseudo elity. Zawsze jednak chodzi o majątki i władzę. Morawiecki doradca Tuska za czasów PO, nagrany w restauracji Sowa, nagrania nigdy nie zostały ujawnione, Morawiecki finansista z banku BZWBK powiązanego z Rothschild family dostaje nagrodę 3300000 nie wiadomo za co? Morawiecki lobbysta komunistycznych Chin sojusznik Rosji chce nas wepchnąć w kolejny kanał, Morawiecki często wizytuje w Niemczech u Angeli Makreli która sama przyznaje w wywiadach, że jest zadowolona z polityki emigracyjnej w Polsce! Ufajcie mu Polacy ale pamiętajcie patrioci wam tego nie zapomną!
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:27:15
  Ja jako anonim, prawie nic nie przechodzi. A jak przejdzie to jestem onucą, etc..
  Zagadka MH17 rozwiązana ????