Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Poznaniak

 • @Wzpraworządność 12:08:48
  Nie wiem, co to jest KOŻ, czym się ten KOŻ zajmuje... Artykuł jest o organizacji nazywającej się "Oburzeni", która od lat zaśmieca moją skrzynkę swoimi informacjami. Pisałem wielokrotnie, by z tym skończyli, a oni nic w tej sprawie nie robią. Szczególnie wnerwia mnie pan przedstawiający się jako Marek Ciesielczyk. I tu moja rada do tego osobnika; zmień chłopie styl walki o stołek! Wszędzie się starasz dostać na eksponowane stanowisko i zawsze klapa... Zacznij od.... zamiatania ulic warszawki by pokazać, że do czegoś się przydajesz. Krytykować "układ warszawski" słowami to jest bezproduktywna czynność.
  To jest tylko bicie piany w której to konkurencji masz małe szanse na podium.
  Nowy skład Rady Koordynacyjnej
 • Coś nie richtig panie Tymiński
  Klinika Dzikiego Mietka to ruina. Wydaje mi się, że od czasów kandydowania na Prezydenta strasznie się pan posunął...
  Z Polski przez Amerykę do raju w Peru
 • @Olka P. 15:33:42
  Olka P,
  Masz kłopot z własnym Ego? Nie martw się sytuacją w Polsce. Nawet, gdybyś nie wiem jak się starała, nic nie uczynisz. Przyjm wszystko na pierś i z uśmiechem do życia!
  Ministerstwo Spraw Obcych
 • A kogo wybierać?
  Bronek oczywista oczywistość nie, Duda też nie pasuje, to może Pan poda jakieś nazwisko? Z mojej kombinacji wynika, że został tylko Kukiz. Korwina muszę odrzucić, bo to mało stabilny element. Reszta to folklor.
  Ministerstwo Spraw Obcych
 • @Poznaniak 00:56:59
  Wielka przeprowadzka. Zostań właścicielem kawałka ziemi w Peru
  Szukasz terenu w Peru? Skontaktuj się z nami. Pomagamy w nabyciu następujących nieruchomości:

  OXAPAMPA. Uzbrojone działki budowlane o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych. Tworzą prywatną, strzeżoną dzielnicę w jednej z najładniejszych części peruwiańskiej selwy centralnej. To idealne miejsce na własny dom lub domek na wakacje. Nieruchomości znajdują się pięć minut od centrum założonej w dziewiętnastym wieku przez Niemców i Austriaków Oxapampy. Mają dostęp do plaży nad przepływającą obok rzeką. W pobliżu jest szkoła, przedszkole, fabryka serów, stawy hodowlane, pasieki i przetwórnia trzciny cukrowej. W okolicach mieszkają już Polacy. Ceny od 55 dolarów za metr kwadratowy. Niemiecko-peruwiański sprzedawca oferuje także usługi budowlane „pod klucz”.

  Inne nieruchomości wkrótce.


  To jest skopiowane z strony http://kochamyperu.pl/nieruchomosci/
  Nie wiadomo, kto jest autorem tej informacji. Może Dziki Mietek, bo cena jest zabójcza.
  Z Polski przez Amerykę do raju w Peru
 • @Grzegorz Duda 04:05:55
  Z uwagą przeczytałem wszystkie komentarze, jak i przejrzałem stronę Dzikiego Mietka. Muszę stwierdzić, jako człowiek, który nie był w Peru, że wydaje się być Pan wiarygodny w swoich opisach miasteczka La Merced i okolic. Prześledziłem dokładnie na mapach miejsce w którym mieszka pan Mietek oraz okoliczne miasteczka. Muszę przyznać, że jestem zdziwiony propagandą swojej "kliniki", jaką potrafił w internecie przedstawić pan Mietek. Ostatnia, tegoroczna aktualizacja w Google przedstawia budynek w zasadzie nadający się do remontu. Przypuszczam, że polskiego Sanepidu tam nie ma, bo na terenie budowy nie można prowadzić biznesu hotelarsko-leczniczego. Sam byłem zainteresowany wyjazdem do kraju o ciepłym klimacie, ale na tyle mam rozsądku, że nie powierzyłbym swojego majątku w tak niepewne ręce.
  Na jakimś portalu czytałem rzeczywiście ofertę sprzedaży gruntu w Oxapampie, ale cena jest powalająca, równa cenie placu w Warszawie.
  Pan Tymiński ma fantazję pisząc takie powieści. Jeśli ktoś dał się nabrać, to jakaś zasługa w tym również pana, panie Tymiński.
  Z Polski przez Amerykę do raju w Peru
 • Nie wiadomo
  co gorsze dla Wenezueli; przedstawiciel (Manduro) Moskwy (uzbrojenie) i Pekinu (reszta)
  czy człowiek (Radonski) USA!
  Radonski prawie prezydentem Wenezueli
 • @Stan Tymiński 14:52:42
  Pięknie Pan to napisał, ale czasy zakładania kolonii minęły już bezpowrotnie.
  Żeby założyć taką wymarzoną wioskę, trzeba mieć zgodę rządową.
  I kasę też, ale kasa nie jest tak ważna jak przeskoczenie biurokracji.
  Niech pisze Pan dalej, ku pokrzepieniu serc.
  Pozdrawiam
  Wioska Polonia
 • @LosHelios 14:48:39
  Też tam jadę, tylko gdzie to jest? Może jakieś fotki tych szczęśliwych ludzi?
  Wioska Polonia