Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ikulalibal

 • @miarka 18:56:05
  A jakie to ma znaczenie? Obiekt skargi jest nieistotny.
  Istotne i jakże znamienne jest to że jeden Polak doniósł na drugiego Polaka.W dodatku w bzdurnej sprawie a żeby było jeszcze śmieszniej obydwaj rok wcześniej podpisywali jakieś szumne deklaracje w sprawie "narodu"
  Żenada.
  Deklaracja ws. wspólnoty i tożsamości narodowej
 • @roux 19:09:19
  To jedna z postaci powieści "Bracia Karamazow".
  Jak na ironie nie kto inny ale właśnie Husky uosabia wszystkie obmierzłe cechy Smierdikowa.
  .Można powiedzieć że Husky to nasz portalowy Smierdikow
  Do polskojęzycznych łajdaków
 • Oracje,inwokacje,deklaracje
  a tu pospolitość skrzeczy (jak zwykle zresztą).
  Dziś jeden sygnatariusz "Deklaracja ws. wspólnoty i tożsamości narodowej" złożył do prokuratury doniesienie na drugiego sygnatariusza tejże deklaracji.

  " Jako rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej pragnę poinformować, że dziś na komisariat policji zgłosił się skarbnik naszej organizacji, który złożył doniesienie na prezesa tej organizacji. To on podpalił flagę UE - powiedział na konferencji prasowej Mateusz Marzoch. "
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marsz-niepodleglosci-konferencja-prasowa-organizatorow/4bg00lc
  Deklaracja ws. wspólnoty i tożsamości narodowej
 • @Zdzich ty kliniczny nieuki
  // WIECZNE WOJNY stanowią marksistowską recepturę polityki żydo-komuy. //

  Głupiś ! wieczne wojny są immanentną cechą mentalności człowieka zachodu.Po prosu człowiek ów agresywny jest wielce stąd skłonności do wojen i rabunku.
  Toż bodaj program (dawnej ) szkoły powszechnej wypadało by znać i dopiero na tej podstawie budować swoje żal się boże "opinie".
  wojna stuletnia https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_stuletnia
  wojna osiemdziesięcioletnia https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_osiemdziesi%C4%99cioletnia
  wojna czterdziestoletnia https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_czterdziestoletnia
  wojna trzydziestoletnia https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_trzydziestoletnia
  wojna trzynastoletnia https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_trzynastoletnia
  wojna siedmioletnia https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_siedmioletnia

  wojen pięcioletnich i krótszych nie uwzględniam bo to banał.

  // Prezydent Trump walczy z (...) NWO //

  Prezydent Trump to właśnie jest NWO
  Trump o infrastrukturze i o wojnach - 10.11.2018.
 • A nie mogli projektu zamówić u profesjonalisty
  zamiast robić pomnik chałupniczo ?
  Z tego nie mogło wyjść niczego dobrego czyli gustownego.Wstyd.
  Pomnik jest pokraczny,ohydny,nie można na to to patrzeć bez zażenowania.
  Pomnik Lecha Kaczyńskiego
 • @Oscar 17:29:18
  //Niemcy nie mogą się do żebrać swojego złota od globalnego bandyty.//

  I tak na razie mają dużo szczęścia.Z pewnością więcej niż Wenezuela w ostatnich dniach https://www.reuters.com/article/us-venezuela-gold-exclusive/exclusive-venezuela-seeks-to-repatriate-550-million-of-gold-from-britain-sources-idUSKCN1NA1Q7
  Co się dzieje na świecie - 10.11.2018.
 • @zygmuntbialas 17:13:11
  //Czy chodzi o wypowiedzi Sakera? - Dyskutowaliśmy długo z blogerem i tu tłumaczem Metro o wartości publicystyki Sakera. Oceniłem ją wysoko//

  I ja oceniam wysoko.A to moje (może faktycznie niezbyt fortunne ) "właściwie nic nowego" było raczej głosem wewnętrznego monologu.
  Tak się składa że na okoliczność rozmaitych rocznic;a to związanymi z I wś II wś,a to znów z lutową i październikową rewolucją a nawet 1612 rokiem,słyszę ciągle te same diagnozy i prognozy.Te same nie dlatego że prelegentom brak inwencji ale dlatego że jak przy każdym wydarzeniu nieco głębiej poskrobać to wychodzi takie same tło położone ręką tego samego majstra .
  Co się dzieje na świecie - 10.11.2018.
 • Właściwie nic nowego
  tak że jeśli ktoś myśli że poniższe zdanie :
  < O konieczności zniszczenia wpływu Moskwy w Europie za pomocą realizacji prawa nacji na samookreślenie się i rekonstrukcję Polski na demokratycznych i społecznych podstawach >

  pochodzi z jakiejś współczesnej publikacji to jest w błędzie.To tytuł eseju autorstwa Karola Marksa wygłoszonego w Genewie podczas zjazdu Międzynarodowego Stowarzyszenia Robotników.Samo stowarzyszenie miało stałą siedzibą w........ no gdzie? Tak! brawo jasiu :))) oczywiście w Londynie.
  Ale ostatecznie nie wiem czy dlatego że anglosasi są debilni czy dlatego że Marks był geniuszem i powiedział już wszystko,ale od tamtych czasów nic nowego nie wymyślono.
  Ciągle powiela się wymysły Karola Marksa.Najśmieszniejsze jest to że najchętniej marksem mówią zapaleni prawicowcy.Nawet tutejsi "sztandarowi antykomuniści" wygłaszają gotowe frazy Marksa,z dyżurną "instrukcją Katarzyny II" *na czele.Oczywiście nie mają świadomości tego gdyż jak wszyscy półidioci nigdy nie czytali Marksa.

  // Jeśli chodzi o ogólną zachodnią opinię publiczną, z powodzeniem zmieniono ją w to, co nazywam "dronami ideologicznymi", w automaty z wypranymi mózgami,//

  No właśnie o tym mówię.

  PS
  * "informacja o "Instrukcji Katarzyny II " zamieszczonego w New York Tribune artykułu Karola Marksa "Rewelacje z dziejów dyplomacji XVIII w" i jest równie rzetelna co reszta marksizmu
  Co się dzieje na świecie - 10.11.2018.
 • @Arjanek
  //"Nacjonaliści" to już żałosne niedobitki //

  Istotnie.Od czasu kiedy okazało się że "naczelny nacjonalista" wielkorus Aleksander Biełow to po prosu żyd Kac-Potkin, https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2,_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

  a 50 % aktywistów organizacji"przeciw emigracji "okazała się Gruzinami (a drugie 50% żydami) https://kombat-sb.livejournal.com/3506.html większość nacjonalistów zasiliła szeregi innych organizacji.Niejednokrotnie zajmując wysokie stanowiska.
  Doświadczenie pokazuje że takie "klęski" kończą się wielkim sukcesem.
  Wychowankowie i aktywiści znamienitego "Stowarzyszenia Pamięć" https://en.wikipedia.org/wiki/Pamyat rozwiązane w 90-tych mają dziś bardzo znane nazwiska kontynuując rozpoczętą w młodości pracę.
  No co arjanek debilu? potrafiłbyś wymienić bodaj jedno nazwisko ? Zwłaszcza jedno :)))
  PoPiSowy Marsz Wolności
 • @Zdzich ty katoliku z małym stażem
  Już lepiej zamilcz i nie kompromituj się tak koncertowo.
  Czujesz się w obowiązku wypowiadać się na każdy temat ale poza kilkoma propagandowymi banałami ( a i to zasłyszanymi ) gówno wiesz.

  // Jezus Chrystus odrzucił Stary Testament//

  „Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo, albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić” (Mt 5,17).
  https://opoka.org.pl/biblioteka/T/TB/bratnizew_prawo2.html


  // Zatem jakakolwiek analiza Starego Testamentu jest wtykaniem placa w odbytnicę prababci, czyniona z premedytacją lub dziką rozkoszą //

  Wizja rozkoszy wynikającej z "wtykaniem placa w odbytnicę prababci" jest dla mnie zbyt odległa ale rozumiem że wiesz co mówisz i na tym poprzestańmy.
  Jednak co się tyczy rzekomego bezsensu analiz Starego Testamentu to pragnę przypomnieć że :
  -czytanie z Starego Testamentu jest stałym elementem liturgii mszy świętej.Zaś msza święta jest bazą ,podstawą,życia chrześcijanina a już katolika musowo.


  PS
  Rzecz jasna tezy o tym że chrześcijaństwo i judaizm to dwa odrębne kosmosy można z powodzeniem bronić.Ale przy pomocy innych argumentów-leszczu.
  Czy ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?
 • @Talbot 19:56:36
  Pogięło cię?
  Zgodnie z prawem międzynarodowych Polska przestała istnieć równo w momencie kiedy jej władze wraz naczelnym dowództwem przekroczyły granice.Czyli późnym wieczorem 16 września.
  17 września Polska już nie istniała.To dlatego sojusznicy nie wypowiedzieli wojny ZSRR do czego byliby zobligowania w razie napaści.
  Istnieje "pewna grupa Polaków"
 • @zbig71 19:21:07
  Tak między nami to obchodzone do rewolucji a ustanowione w 1648 przez Cara Aleksandra I święto Cudownej Ikony Matki Boskiej Kazańskiej która ponoć również odegrała istotną rolę w wydarzeniach 1612 r.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kaza%C5%84ska_Ikona_Matki_Bo%C5%BCej

  PS
  ta sama ikona była "wykorzystywana" podczas Bitwy o Moskwę https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Moskw%C4%85 .Przez wiele lat informacja o tym krążyła w formie "legendy miejskiej" a teraz dzięki odtajnieniu stosownych dokumentów wiadomo że to święta prawda. Na rozkaz Stalina Ikonę obwożono dokoła Moskwy na samolotach.
  Stalin zastosował się do zaleceń czy też prośby Matrony Moskiewskiej https://pl.wikipedia.org/wiki/Matrona_Moskiewska
  Istnieje "pewna grupa Polaków"
 • @Talbot 18:45:04
  //Co z tą datą?
  Pomogę...//

  Nie pomożesz bo nie możesz.
  Skoro ja nie znam takiej daty to tym bardziej ty który jesteś ciemny jak tabaka w rogu.
  Jako jednostka o wiedzy dyskretnej masz zapewne na myśli 4 listopad (na pamiątkę 1612) ale to nie jest ani data ani święto niepodległości.
  4 listopad jest Świętem Narodowej Jedności na pamiątkę tego że nie bacząc na stanowe socjalne i majatkowe różnice książe Dymitryj Pożarski wespół z kupcem Kuźmą Mininem w zbożnej sprawie wespół dowodzili pospolitym ruszeniem aż do zwycięskiego końca.
  Istnieje "pewna grupa Polaków"
 • Normalny człowiek w dniu 11 listopada
  zasiada do konsumpcji gęsi i rogali a nie szlaja się po jakiś marszach.
  Istnieje "pewna grupa Polaków"
 • @MacGregor 10:33:15
  //Póki co pilniejsze jest chyba rozprucie Niemiec //

  A to niby dlaczego? Marionetkowa Merkel to jeszcze nie Niemcy.
  Nie życzę źle Niemcom.Przeciwnie,życzliwie przyglądam się Alternatywie dla Niemiec,trzymam za nich kciuki i chcę żeby im się udało.
  https://www.youtube.com/watch?v=sR4uyMjUnDI

  To nasi bliscy sąsiedzi.To, cholera wie ile, ale raczej dużo lat wspólnej historii.Przyznaję -chwilami trudnej a nawet bardzo trudnej ale to jeszcze nie powód aby życzyć im wszystkiego najgorszego.
  Traktuję Niemców po pawlakowemu;wróg ale nasz.Na własnej krwi wyhodowany.

  PS
  // Autor, wbrew temu co pisze, jest jak widze emocjonalnie zaangażowany w jakiś wyimaginowany projekt multikulturowej Szkocj //

  To duży chłopiec i sam wie co powinien a czego nie powinien.
  Czerwone maki na Wyspach Brytyjskich…
 • @RobertGrunholz 22:16:05
  Dziękuję za informacje.Przyznam się że kwestie gospodarcze w ujęciu historii jak większość ludzi traktowana był przeze mnie marginalnie.Tymczasem okazuje się że są to zagadnienia zasadnicze zaś reszta wydarzeń to tylko tło.
  Prócz zboża naszą specjalnością był "Czerwiec polski" nie mówiąc o tym że byliśmy największym europejskim "wołowym zagłębiem" .Wiem to całkiem od niedawna dzięki świetnym wydawnictwom
  https://www.youtube.com/watch?v=8xpy8i8nV6U
  Szwedzkie mity
 • O głębokiej degrengoladzie tego Państwa
  świadczy ilość policjantów którzy w obawie przed "pracą" dookoła marszu niepodległości poszli na zwolnienie lekarskie (jak rozumiem uprzednio symulując chorobę) .Dobre nauki wzięli,pojętne chłopaki.
  Pomyśleli sobie;wiatr historii powieje,polityczne akcenty rozłożą się inaczej i tłumacz się potem do zesranej śmierci z tego że byłeś "siepaczem systemu".Naznaczą piętnem hańby do trzeciego pokolenia.Nie będzie zmiłuj;że niby "policja jest na całym świecie i w razie konieczności interweniuje" że "działałem zgodnie z obowiązującym prawem" itp.
  Mądre chłopaki.Przynajmniej oni wyciągają pozytywne nauki z naszej rzeczywistości.
  Mam podejrzenia graniczące z pewnością że nie inaczej jest w specsłużbach i w armii.I obyśmy się o tym nie przekonali w trudny moment.Wszak jeszcze dwa tygodnie temu nikt z nas nie wiedział że spora cześć policjantów boi się być policjantami.
  Znaleźć szczęście w ramionach Judeopolonii
 • @Husky 17:30:54
  //Jak ich nazwać?!//

  To Po-owcy którzy razem z PIS-owcami obawiają się prowokacji na marszu niepodległości dlatego doprowadzili do tego że go wogóle nie będzie.
  Kolejny niepodważalny sukces PIS.
  Marsz Niepodległości zakazany !!!
 • Decyzja HGW chyba wydaje się słuszna skoro
  najaktywniejsi PIS-owscy politycy już wcześniej wyrażali obawy co do prowokacji na marszu.

  Błaszczak // „Jestem pełen obaw, jeśli chodzi o prowokacje 11 listopada” //
  https://www.tvp.info/39826824/jestem-pelen-obaw-jesli-chodzi-o-prowokacje-11-listopada

  Premier Morawiecki //Obawy przed prowokacją. Premier nie pójdzie na Marsz Niepodległości //

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/82951/Obawy-przed-prowokacja-Premier-nie-pojdzie-na-Marsz-Niepodleglosci.html

  Gmyz // Jestem pewien, że podczas Marszu Niepodległości dojdzie do prowokacji// https://dorzeczy.pl/kraj/82865/Gmyz-Jestem-pewien-ze-podczas-Marszu-Niepodleglosci-dojdzie-do-prowokacji.html

  Szczury! strach pomyśleć jak i gdzie by spierdalali gdyby groziło niebezpieczeństwo większe niż prowokacja na jakimś marszu.

  Teoretyczne państwo,pseudoelity czyli @@@@ #### i kamieni kupa.
  Marsz Niepodległości zakazany !!!
 • No i co że zakazany
  i tak w strachu przed UE nikt liczący się nie miał zamiaru uczestniczyć w tej imprezie.
  Ani prezydent belwederski Duda ani PISowscy zeloci.Nikt.
  Gdyby mieli silniejsze nerwy (jak nie mają) i wstrzymali się ze swymi gorliwymi oświadczeniami o nieuczestnictwie,dziś chodziliby w glorii męczenników a tak....jeden śmiech.Do tego ta policja na gremialnym L4
  Parodia nie państwo.
  Marsz Niepodległości zakazany !!!