Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze khudy

 • Pokojowa misja ONz
  Dzieci umierały na ziemi dusząc się w konwulsjach, a samochód onz przejeżdżał kilkadziesiąt metrów od epicentrum.... Tylko raz, przez chwilę podano to w wiadomościach. Potem notka zniknęła.
  Patrząc na to można stwierdzić, że w tej chwili można już wszystko,zabijać jak i kiedy się chce, nie bacząc kogo, a władni tego padołu nie zrobią nic oprócz debatowania. Powiedzenie- włos się jeży na głowie to za mało. Ja zamarłam oglądając te sceny.
  Atak chemiczy w Syrii dokonany został przez zagranicznych najemników.
 • @slepa manka 04:13:40
  Czemu tak ostro?
  Ależ czytam i doskonale rozumiem. Mój św. pamieci dziadek przeżył Kl Dachau, pierwszy niemiecki obóz koncentracyjny załozony z rozkazu Himllera. Temat choć trudny jest mi bliski i znany.
  Skąd teza o tym co czytuję ... ?

  W latach 80. Irving zaangażował się jawnie w działalność neonazistowskich ugrupowań, wygłaszając szereg odczytów o tematyce rewizjonistycznej, m.in. w Niemczech, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Popularność Irvinga systematycznie spadała, a pogarszająca się reputacja sprawiała, że bardziej renomowane wydawnictwa odmawiały wydawania jego książek.

  Pisze dobrze, ciekawe ma pióro, niemniej podważa rzeczy nie do podważenia. Nie podawałabym go jako autorytetu naukowego. I tyle.
  Czy Hitler wiedzial o Holocauscie?-widziane z USA
 • Autor
  David Irving to nie świwtowej sławy historyk, a negacjonista wielu faktów historycznych. Człowiek o pogladach prohitlerowskich. W swoich publikacjach David Irving wykazywał tendencję do wyolbrzymiania szkód poniesionych w czasie II wojny światowej przez Niemcy i pomniejszania zbrodni hitlerowskich.
  Natomiast pomyślmy, czy wydawszy (tudzież akceptując- jeśli pomysł był nie nasz) rozkaz skazujący na śmierć tysiace, miliony osób podpislibyśmy jakieś tam pismo? Po cóż- dla potomności jako przyszły dowód przeciw mnie samemu?
  Czy Hitler wiedzial o Holocauscie?-widziane z USA
 • Wszyscy mogą wszystkim
  Ułuda wolności, prawa wyboru i samostanowienia.
  Nie tylko mądrze Pan pisze ale, i ładnie, co już rzadkością niestety jest.
  pozdrawiam
  Dlaczego nienawidzę „Oświecenia“?
 • @nikander 12:30:45
  I właśnie tu należy sie dopatrywać upadku narodu... I właśnie o to im chodzi... Skłócić, nastawić przeciwko sobie.
  A gdy ludzie będą sobie do oczu skakać, oni wciąż swoje kiesy napełniać będą. Oby tak dalej, inwektyw więcej. A każdy taki mądry przecież!
  Kryzys ekonomiczny w Polsce i na świecie
 • Plują nam w twarz!
  Prawdziwy tekst.
  Oni plują Nam w twarz, a My w podzięce oglądamy ich plugawe "dzieło" i debatujemy nad nim. Szanujący się kraj nie dopuścił by do emisji tego szajsu i zażądał sprostowania! W filmie nie ukazują "dupy Maryni" tylko fakty historyczne! Nie można tego ot tak sobie zostawić i pójść dalej jak po obejrzeniu taniej komercji.
  Ale nie, to My jesteśmy winni, to My powinniśmy się kajać... Kraj, który z własnej inicjatywy nie był nigdy wrogim innym ... Wciąż niesiemy pokłony, dziękujemy, przepraszamy ! Fuck !
  Czy „Nazi matki...” są dziełem niemieckich służb?
 • błąd
  W październiku. Nie w październik
  W październik kanonizują Jana Pawła II?
 • Słów brak
  I weź to dziecku wytłumacz, słów brak.... suk...yny!!!
  Nazi ojcowie, nazi matki
 • @Kula Lis 62 10:28:47
  Całkowicie się zgadzam! Rozliczyć rząd jako firmę, którą de facto jest.
  Jaki był biznes plan i co z niego było wykonane. Jaki był budżet i na co pieniądze wydawano. POWINNI SKŁADAĆ COROCZNIE RAPORT. Nie wywiązują się z umowy nagminnie ? - zwolnić jak każdego z nas by zwolniono na etacie. Nóż się w kieszeni otwiera !
  Monstrualne wydatki Platformy na ubrania, cygara i wina. Z publicznych pieniędzy
 • Linki
  Temat ciekawy, poproszę o linki do filmów pl jeżeli to możliwe.
  Prywatyzacja wody: Nestlé mówi, że dostęp do wody nie jest podstawowym prawem człowieka.
 • @bez kropki 12:59:27
  Racja, nawet dzieci w 1 klasie wypełniją rubryki i szablony, nie myślą, nie rozwijają się..
  tylko wybierz odp. a, b, c,..... zero kreatywności. Rodzice patrzcie, zwracajcie uwagę, że być może, a i na pewno są też inne punkty patrzenia. INACZEJ ROBOTY Z DZIECIARNI WYROSNĄ ;(
  Kolorowy drwal i kod cywilizacyjny,
 • Mądrzy rodzice
  Rodzice będąc autorytetem dla dzieci, podsuwają im te prawdy oczywiste. Tak myślę. Nie wszyscy jesteśmy tak zadufani aby dziatwę samą sobie zostawić. U mnie już podczas oglądania bajek na czas reklam dźwięk wyłączają sami aby "głupot nie słuchać ". Rozsądnie trzeba do dzieci, rozumieją i wyłapują więcej niż nam się wydaje.
  Promyk nadziei – dzieci nie wierzą mediom
 • Bolek bez wymowy
  A jakże, w ojczystym języku składni brak, stylu, gramatyki...
  A tu na konferencyje zapraszany, referaty wygłasza... Euro i dolary te teksty piszą. Nie oszukujmy się.
  Bolek Bawidamek