Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze rysio

 • Nie na temat
  Pamiętliwy jestem, więc proponuję zgłębić temat medycyny rokefelerowskiej i szczepień "Ochronnych" na stronach Ligii Świata.
  Epidemia odry została całkowicie opanowana natychmiast, po odrzuceniu projektu dobrowolności szczepień.
  "Wojna wolnego człowieka z terrorem licencjonowanych przez państwo grup przestępczych" W tym "Służbie" tzw zdrowia (Korporacjom)
  Wojna z terrorem licencjonowanym przez państwo
 • @Repsol 21:05:32
  Dzięki. Na razie A,D,E,K2-mk7 i C mi wystarcza. Pozdrawiam.
  Teatr TVN przedstawia sztukę pt.....
 • @Repsol 20:35:43
  Bo link mi coś zeżarło...
  https://ukryteterapie.pl/kategoria/inne/askorbinian-sodu-80g
  Te w gotowych roztworach podlegają jakiejś przemianie po pewnym czasie, zmieniają kolor. Ta jest suchym proszkiem, w osłonie azotu.
  Teatr TVN przedstawia sztukę pt.....
 • @jan 20:12:22
  "-Moze zaczac by od tego ze Zieba ameryki nie odkryl zanim sie pojawil bylo mnustwo stron i ludzi ktorzy tym problemem sie zajmowali, on jakby przejol rynek i wykreowal sie na nr1"
  Mało tego, pociągną za sobą lekarzy, którym otworzył oczy.
  " popelnia tez wiele bledow np polecal w jakiejs ksiazce stosowanie chemioterapi, tzw suplementowanie to nabijanie baranow na kase,np moda na witamine c probowalem ta niepowarzna schizofrenie intelektu wyprostowac ale wlasnie takie autorytety jak Zieba to promuja [Tombak jej nie zaleca i uwaza ze szkodzi a w medycynie alternatywnej siedzi gdy Zieba jeszcze byl w pieluchach],"
  Doucz się, Szanowny, to może uratować życie:
  Dr Thomas E. Levy - Leczenie Witaminą C - Wystąpienie na Wiośnie Zdrowia: https://www.youtube.com/watch?v=EhYrWV0XMZo
  Zwykła Niezwykła WITAMINA C dr Iwa Jonik
  https://www.youtube.com/watch?v=fulUiMleN-Q
  "prawda jest taka ze witamina C w duzych dawkach szkodzii jest zupelnie niepotrzebnaale tego Zieba nie mowi bo biznes sie kreci.Logika jest prosta ze nawet idiota pojmie ale wielu nie moze niestety "
  Jak sobie Szanowny obejrzy, zrozumie, to stwierdzi, że 3,14erdoli jak potłuczony. 20kg pies potrafi w razie potrzeby wytworzyć ok 20g vit c na dobę. Wychodzi ok 1g/Kg masy ciała. Opakowanie Zięby zawiera 80g vitC, czemu? jakieś wnioski? Skąd powiedzenie: "Goi się jak na psie"?
  Teatr TVN przedstawia sztukę pt.....
 • @Repsol 19:22:03
  Tu jest lepsza i w lepszej cenie, 80g za 120 zł, w osłonie azotu, w butelce o odpowiedniej pojemności, do sporządzania roztworu w celach...
  Teatr TVN przedstawia sztukę pt.....
 • Proszczepy to sekta pseudoreligijna
  "Film który musi zobaczyć każdy rodzic. ROZPOWSZECHNIAJ TEN FILM,.. TO CHRZEŚCIJAŃSKI OBOWIĄZEK ! Andrew Wakefield angielski lekarz który pierwszy odkrył związek szczepień z autyzmem. Za to odkrycie został pozbawiony możliwości wykonywania zawodu i oskarżony o kosmiczne odszkodowania. Andrew uciekł do Stanów Zjednoczonych gdzie uczestniczy w społecznych protestach przeciw szczepieniom i zmowie korporacji."

  Nie do końca odkrył związek szczepień z autyzmem, ale w uproszczeniu może być.
  "ACTIVECO - film ZASZCZEPIENI dr Wakefield (VAXXED) lektor PL"

  https://vimeo.com/269951869

  No i dr Jaśkowski:
  https://www.youtube.com/watch?v=LMj5lfVkJFU&feature=youtu.be
  Teatr TVN przedstawia sztukę pt.....
 • @Oscar 17:55:43
  "Nie zawsze szczepienie skutecznie chroni."
  To w takim razie kiedy chroni? W jakim stopniu? W 90%, w 30% czy w 1%? Proszę o wyniki badań, bo ja do takich nie dotarłem.
  "Jak dopuścimy nieszczepione dzieci do przedszkola to jedno chore może spowodować chorobę innych dzieci." Tak? A zaszczepione żywym wirusem, w wypadku problemów z układem odpornościowym nie będzie zarażać?
  Według takiej logiki,gdzie zdrowe, nieszczepione dziecko zagraża szczepionemu, trzeźwi kierowcy zagrażają pijanym. Wszyscy powinni jeździć nawaleni.
  https://www.google.pl/search?q=gru%C5%BAlica+poszczepienna&rlz=1C1AOHY_plPL755PL755&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj-7ZWiuPbdAhVLiSwKHdusCssQ_AUIDigB&biw=1024&bih=679
  Dobrowolność szczepień w Polsce?
 • To nie tak.
  "Nie znam innego narodu jak Polacy, który wszem i wobec tak mocno i zawzięcie udowadniałby swoją niską wartość."
  Inaczej, nie ma innego narodu jak Lechici, którym z takim zawzięciem kasowano pamięć historyczną. Teraz niszczą nas już na poziomie biologicznym.
  Co niektórzy twierdzą, że byliśmy ludożercami latającymi po drzewach do 966r, potem nagle staliśmy się cywilizacją. Wystarczyło zacząć płacić podatek imperium rzymskiemu(Świętopietrze), którego, podobno już wtedy nie było. Jaja jak berety.
  Fragment ze strony Ligi Świata, na prawach cytatu:

  "Kim jest prawdziwy Polak, co musi wiedzieć człowiek, patriota ?
  Jesteś Lechitom, czy Polakiem czyli niewolnikiem państwa chrześcijańskiego i jego szpiegów?!
  Państwo Panów Aniołów. Elohim. JHWH tłumaczone na Polski jako Jehowah czytane jest właśnie jako Elohim (Panowie, Bogowie), ponieważ Żydzi wierzą, że nie są godni wymawiania słowa JHWH. Po arabsku natomiast słowo Lah ma dodany przedrostek określony Al i stąd wziął się słynny Allah, co znaczy dosłownie “ten Bóg” / “Bóg właściwy”. Dlatego Lahestan po arabsku również znaczy Kraj Boga.
  Słowianie : “Ci, którzy używają słów”, “Ci, o których się mówi”, albo nawet “Ci, co dali słowa”, słowo “Lechici” jest w grece i łacinie dosłownym tłumaczeniem nazwy “Słowianie”. W słowie “Leksykon”, słychać tam wyraźnie “Leks” / “Lechs” czyli “Lechici” / “Słowianie”.
  Słowo „leh” oznacza też „wybrańca”, a „Lechia” to „naród wybrany”. Widać to w dodatkowych znaczeniach słowa: el:lego (mówię oraz Wybieram).
  " Wyznawcy religii są wrogami własnego państwa, przeciwnikami prawdy i Boga... "
  - Polak nie ulega wpływom religii. Religia jest elementem kontroli społecznej i duchowej wprowadzonej przez tajne bractwa w tym bractwo babilońskie. Chrześcijaństwo, Islam, Judaizm, Buddyzm ... służą podziałowi i wrogości.
  - Bóg jest jeden i nie jest elementem żadnej religii, władzy i siły ludzkiej.
  - Narodem wybranym i narodem pchającym cywilizacje od min. 20 tysięcy lat byli Lechici.
  (Słowiańskim odpowiednikiem sanskryckiego słowa Leh, jest słowo Pan. Znaczenie ma w zasadzie takie samo jak słowo Lech. Oznacza i władcę, i boga i może oznaczać pasterza i właściciela (obecnie szczególnie używane w tym znaczeniu wobec zwierząt domowych). Słowo to z naszego języka przeszło do ogromnej ilości języków przyjmując zaskakujące znaczenia, czym dużo mówią o naszej historii.)
  - Narody prawdziwe nie mają władców ale tylko przewodników i myślicieli oraz mędrców. Żadnej władzy fałszywej.
  - Grecja. Jeśli dobrze się zastanowimy to się okaże, że znamy słowo Pan z innych języków, ale na myśl nam nie przyszło, że to jest to samo nasze polskie słowo. Jesteśmy do tego stopnia zindoktrynowani, że nawet jak istnieje gdzieś słowo Pan i jest określeniem Boga, to wydaje nam się, że to niemożliwe, by pochodziło z naszego języka, ale nic bardziej mylnego.
  Grecki bóg o imieniu Pan istniał i istnieje po dziś dzień w mitologii greckiej. Zobaczmy więc, co to jest za bóg. Z Wikipedii: “…wywodzący się z Arkadii grecki bóg opiekuńczy lasów i pól, strzegący pasterzy oraz ich trzód.”
  - Spójrzmy na mapę antycznego świata. Całe południe to w zasadzie tylko wyspy, nieużytki i góry. Cała północ (Skandynawia) to w zasadzie śniegi i góry, Azja to góry i pustynie, a Afryka to pustynie. Jak opisać Lechię, która rozciągała się wtedy od Renu po Ural? No właśnie jako Pola i Lasy, nie było wtedy żadnego innego regionu świata, który można by było tak nazwać. Ważnym zauważenia jest fakt, że i Rzym, i Grecja, i Tracja, i Anatolia, i Iberia mają góry NA ŚRODKU.
  Na terenie Lechii w odróżnieniu od innych państw tego okresu, nie było w zasadzie żadnych gór, bo góry wyznaczały granice ZEWNĘTRZNE (kolejno od zachodu: Alpy, Sudety, Karpaty, Bałkany i Ural), więc Pan musiał być bogiem opiekunem terenów Lechii.
  Dlaczego więc nie uczysz się historii Lechi lecz państwa Sumeryjskiego - najeźdźcy Lechi.????!!!!
  - “Wywodzący się z Arkadii”? Arkadia to teren “za górami”, gdzie jest dobrobyt. Słowo Arkadia pochodzi od słowa “ark” czyli “łuk”. Łuki to góry. Jako Arkadię obecnie rozumie się część Peloponezu, która jest za górami względem Aten. Jednak z punktu widzenia całej Grecji, krainą za Górami, będzie właśnie Lechia, bo wszystkie pozostałe są za Morzami Jońskim, Egejskim i Śródziemnym.
  Opis: „Pasterz strzegący trzód”? Jest to identyczny opis jak w Biblii. Oznacza Pana i jego poddanych."
  Reszta, bardzo ciekawa tutaj:
  https://www.facebook.com/Liga.Swiata.Polska/posts/kim-jest-prawdziwy-polak-co-musi-wiedzie%C4%87-cz%C5%82owiek-patriota-jeste%C5%9B-lechitom-czy-/768160169960797/
  Polska w 814 roku n.e.
 • Nic nie jest takie, na jakie wygląda.
  Osetia, WTC i Fukushima to ten sam temat i motyw. Poczekajmy na przemówienie w USA D. Trumpa. 11/09
  Zapomniana tragedia w Osetii
 • A gdyby...
  "Rada Polityki Pieniężnej wyznacza wielkość stóp procentowych dla pożyczek i wysokość prowizji dla banków komercyjnych."
  Odejście od gangreny ludzkości, oprocentowania pożyczki (Lichwy) jest tak trudne do zaakceptowania? Proponuję poczytać o bankach zgodnych z halal (Tak, Islam) gdzie pożyczanie na procent jest zabronione. (Właściwie było) Prowizja da banku, to wszystko, co im się należy.(Pod warunkiem wykreowania pieniądza na prowizję przez ten bank, jeśli kreację w postaci zapisu księgowego pozostawimy) Przypomnę, że we wczesnym Chrześcijaństwie lichwa była karana śmiercią. Drugi problem, to opieranie się na pieniądzu elektronicznym, to błąd. NISS i Nawigatorzy uruchamiają projekt navikoin? (Nie wiem, czy prawidłowo napisałem) będący pieniądzem elektronicznym, co, jeśli nastąpi "powtórka z rozrywki" z roku 1859?
  "Między 28 sierpnia a 2 września 1859 obserwowano liczne plamy na Słońcu. Tuż po jedenastej 1 września angielski astronom-amator Richard Christopher Carrington zaobserwował rozbłysk[1], który, jak wiadomo z badań współczesnych, utworzył wówczas koronalny wyrzut masy (CME). Obłok dotarł do Ziemi po 18 godzinach, gdy zazwyczaj czas ten wynosi 3–4 dni[2].

  Ta burza słoneczna była przyczyną jednej z najbardziej intensywnych burz magnetycznych na Ziemi w dotychczasowej historii, a rozpoczęła się 2 września. Zaburzenia ziemskiego magnetyzmu spowodowały awarie sieci telegraficznych w całej Europie i Ameryce Północnej[3], a nawet okazjonalne zapalanie się od iskier papieru w telegrafach. Mimo odłączenia baterii, indukowany prąd był na tyle silny, iż pozwalał na przesyłanie wiadomości telegraficznych"
  Następne zagrożenie to EMP, lub naturalna katastrofa odcinająca nas od prądu, i co wtedy? Barter? W mieście? Ale wielki szacunek za to, co robicie. Pozdrawiam serdecznie.
  Polska Doktryna Gospodarcza - rodzą się nowe pieniądze.
 • Były oficer CIA i oficer wywiadu Marynarki Robert David Steele:
  ROBERT STEELE: Sprawa 9/11 Truth jest teraz na stole w Białym Domu, National Rifle Asscoation (NRA) i Krajowej Radzie Republikańskiej (RNC).
  https://phibetaiota.net/wp-content/uploads/2018/08/911-POTUS-A-USPS-Letter.docx
  "Światowej sławy autorzy, tacy jak Peter Dale Scott i David Ray Griffin; światowej klasy posiadacze doktoratów z inżynierii i innych nauk; a światowej klasy inteligencja i kontrwywiadowcy wszyscy przyczyniają się do zamkniętego, spiralnego wolumenu głównie jednostronicowych memorandów stworzonych dla ciebie w oczekiwaniu na twoje przemówienie z okazji rocznicy 11 września 2018 roku.
  To nasz zbiorowy pogląd, że prawda 9/11 w połączeniu z kanałem prawdy i ustawą o reformie wyborów da ci korzystne oceny z 70% wyborców zamiast 27% głosujących; umożliwienie bezpośredniego zaangażowania się w wyborców w każdym okręgu kongresowym; i pozwoli ci wreszcie postawić syjonistów na swoim miejscu - nie kontrolując już amerykańskiej komunikacji i informatyki, nie kontrolując już publicznej narracji.W systemie komunikacji Białego Domu nie mamy żadnej wiary - mamy screeny z petycjami, które tracą 50 głosów co pięć sekund, szybciej niż opinia publiczna może głosować na petycję - i wierzymy, że twoja korespondencja jest kontrolowana. W związku z tym dostarczamy kopie tego pakietu czterem osobom, o których wiadomo, że są w bezpośrednim kontrakcie z tobą; i opublikowanie go jako bezpłatnego odniesienia online. Dwudziestu pięciu z dwudziestu siedmiu autorów rozpoczęło 30-dniową kampanię w celu omówienia tego tomu, stworzonego dla ciebie przez alternatywne media.
  Załączony, tylko do użytku, jest arkuszem kontaktowym z numerami komórek i wiadomościami e-mail dla większości autorów - niektórzy niechętnie korzystają z telefonu, jeden z nich nie żyje, a jeden jest samotnikiem w strachu o swoje życie. Zaprojektowaliśmy to tak, abyś mógł szybko przejrzeć tom, a następnie zadać bezpośrednio autorowi dowolne dalsze pytania.Gdybym zarządzał twoją pomocą wywiadowczą, nie tylko otrzymywałbyś 100% tego, co potrzebujesz, zamiast 4%, ale również otrzymywałbyś - na dowolne pytanie - serię jednostronicowych notatek od światowej klasy władz, w tym Władze spoza Stanów Zjednoczonych i ich dane kontaktowe, zamiast tego, co otrzymujesz teraz, ocieplają się nad banałami, których brakuje dowodów i zbyt często komunikują ci głęboką perspektywę, a nie prawdę. Inteligencja ma polegać na wspomaganiu decyzji (wynikach), a nie na szpiegostwie i tajemnicy (nakładach). Jestem dawnym szpiegiem, prowadziłem operację fałszywej flagi dla CIA, wiem, że możesz zrobić o wiele lepiej, jeśli stworzysz własną prezydencką jednostkę wywiadowczą, która opiera się głównie na otwartych źródłach - w większości ludzkich i offline - i skalibrowaniu dzielenia się z twoich bezpośrednich partnerów, z których wielu z zadowoleniem przyjęłoby zaproszenie do przedstawienia wyrafinowanych poglądów na temat 11 września, elitarnych pedofilów, bankowości w ramach Deep State i oszustw ubezpieczeniowych, i nie tylko. W tej chwili nie mają z kim porozmawiać, ponieważ wszystkie twoje kanały komunikacyjne wydają się być uszkodzone i kontrolowane.
  Z dużym szacunkiem,

  Robert David Steele
  Tłumacz google
  https://phibetaiota.net/2018/07/memorandums-for-the-president-on-9-11-experts-say-what-the-9-11-commission-was-too-corrupt-to-address/
  List otwarty do Trumpa
 • @Husky 21:59:30
  "To ideologia ludzi obłąkanych,"
  Pozornie bezsensowne, ale tylko pozornie. To jest częścią wojny z ludzkością psychopatów banksterskich, wyznawców lucyferka.
  Całość tej wojny dostrzegają nieliczni, jako przykład wystarczy wspomnieć Zrównoważony rozwój (Agenda 2030) Warto posłuchać, czym to coś jest jako całość:
  “Zrównoważony rozwój – uniwersalna religia pogańska” – Dr Aldona Ciborowska
  https://youtu.be/4wrAdFYoDy8

  https://www.ekspedyt.org/2018/08/27/oto-prawdziwy-powod-dla-ktorego-pis-bedzie-przyjmowac-imigrantow-i-pozwalac-na-promocje-lgbt/#comment-69090
  Zlikwidować „gender studies”!
 • Ale się ubawiłem...
  "Jeśli zaś chodzi o Syrię to dla Merkel najważniejsze jest uniknąć kolejnej katastrofy humanitarnej" Ja, ja, natürlich.
  Co uknuli w Mesebergu?
 • Kanibalizm to nie fikcja.
  Studia w Hollywood są zalane krwią niewinnych dzieci. Konsumpcja krwi dziecka jest tak popularna, że w zasadzie działa ona jak oddzielna waluta - mówił Mel Gibson.
  Hollywoodzkie elity są wrogiem ludzkości, nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom i łamiącym każde tabu dane człowiekowi przez Boga i w tym nietykalność/świętość dzieci - mówił Gibson w Londynie podczas promocji swojej roli w filmie "Dom Taty 2".

  – To jawna tajemnica w Hollywood. Ci ludzie mają swoje własne religijne i duchowe nauki oraz własne ramy społeczne i moralne. Mają swoje ‚święte’ teksty – oni są chorzy, uwierzcie mi – i nie mogliby być bardziej przeciwni temu, za czym stoi Ameryka - mówił aktor.
  ...Hollywood jest ZALANE KRWIĄ NIEWINNYCH DZIECI. Przez długi czas wszystkie odniesienia do pedofilii i kanibalizmu były symboliczne lub aluzyjne. Ale osobiście zapoznałem się z praktyką na początku lat 2000. Mogę o tym teraz porozmawiać, ponieważ ci ludzie, ci szefowie , już nie żyją - mówił dalej bez zahamowań.

  – To nie jest nic nowego. Jeśli przeprowadzisz jakieś badania, zobaczysz, że jest to zjawisko metafizyczne, alchemiczne i możesz je znaleźć za kulisami we wszystkich ciemnych epokach w historii… Jest to mroczna, wielowymiarowa sztuka i praktyka OKULTYSTYCZNA , wykorzystywana przez TAJNE stowarzyszenia, w ciągu ostatnich kilkuset lat do PROGRAMOWANIA społecznego i KONTROLI umysłu i podniesiona do zenitu przez Hollywood w Ameryce ,w naszej epoce - podsumował Mel Gibson.
  Skąd ci psychopaci biorą dzieci? To tyko Hollywood, a co z banksterami, wyznającymi tą samą "religię"?
  http://telewizjarepublika.pl/szokujace-slowa-gibsona-hollywood-to-zinstytucjonalizowana-pedofilia-zobacz-koniecznie,57480.html
  http://podroze.onet.pl/ciekawe/zydowski-mord-rytualny-na-obrazach-w-sandomierskiej-katedrze/3dmdtn
  Sędziowie handlują dziećmi w Polsce
 • @rysio 12:20:37
  P.S. 24min
  https://www.youtube.com/watch?v=LZS_ioMuxYQ&t=12s
  O przeciwnikach szczepień
 • @reflexión 23:39:17
  http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,101580,23346636,ponad-100-przypadkow-choroby-zakaznej-u-naszego-sasiada-w.html

  https://dorzeczy.pl/swiat/63437/Epidemia-odry-w-Czechach-Na-pomoc-ruszylo-wojsko.html
  nformacja dotycząca pojawienia się choroby pod nazwą odra w Republice Czeskiej

  21.05.2018 / 12:49 | Aktualizováno: 01.06.2018 / 09:35

  "W związku z powtarzającymi się zapytaniami ze strony polskich obywateli dotyczącymi pojawienia się odry na terytorium Republiki Czeskiej Ambasada Republiki Czeskiej w Warszawie na podstawie informacji Głównego Urzędu Sanitarnego Republiki Czeskiej informuje, iż w okresie od 1.1.2018 roku do 11.5.2018 roku na terytorium Republiki Czeskiej zostało zarejestrowanych 122 przypadków zachorowań.

  Nie jest znany żaden przypadek zgonu z powodu odry. Z analizy epidemiologicznej jasno wynika, iż w kraju nie występuje żadna epidemia. Szerzona w mediach informacja o pomocy armii władzom cywilnym jest nieprawdziwa. Sytuacja jest monitorowana i opanowana."
  https://www.mzv.cz/warsaw/pl/aktualnosci/informacja_dotyczaca_pojawienia_sie.html

  A co gównozjady z łżemediów chciały ukryć? Może to:
  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/889086,czechy-powiklania-po-obowiazkowych-szczepionkach-panstwo-wyplaci-odszkodowania.html

  http://stopnop.com.pl/straszenie-epidemiami/

  Piorą wam mózgi, aż przykro patrzeć.
  O przeciwnikach szczepień
 • Szczepcie...
  Nawet największy zwolennik szczepionek NIE uwierzy własnym oczom! (film - poniżej - mówi wszystko.)
  Krótko mówiąc, (a dowody są niezaprzeczalne) szczepionki i powiązane farmaceutyki są dosłownie rzucane na rynek bez odpowiedniego testowania i weryfikacji. W NaturalHealth365 mówimy o tym od lat - ale teraz mamy dowód (wideo).
  W rzeczywistości "wyniki testu" pochodzą od konsumentów . Dane dotyczące bezpieczeństwa tych leków dosłownie nie są dostępne, dopóki ludzie nie zaczną brać szczepionki.
  https://www.naturalhealth365.com/vaccine-dangers-cdc-2667.html
  O przeciwnikach szczepień
 • @Husky 09:55:48
  "Ryzyko powikłań w przebiegu choroby jest natomiast wielokrotnie wyższe."
  Bełkot propagandowy koncernów farmaceutycznych. Wystarczy poczytać podręczniki medyczne przed i po "wynalezieniu" szczepionek. Niegroźne choroby wieku dziecięcego zastąpiono chorobami przewlekłymi, z nowotworami włącznie.
  Książka medyczna z 1908 roku: "W kraju, gdzie jest zaprowadzone przymusowe szczepienie ospy, gdzie każdy, co się temu przymusowi chce oprzeć, karany bywa kaźnią więzienia lub karą pieniężną, nie można nikomu powiedzieć: Nie pozwól szczepić ospy twym dzieciom! ale przynajmniej można się do tego i owego ojca rodziny odwołać, aby dołączył swą cegiełkę do obalenia prawa, które już tyle złego wywołało na świecie. W tym celu odsyłamy do czasopisma "Impfgegner", organu stowarzyszenia przeciw szczepieniu ospy, wychodzącego w Dreźnie, które to pismo kosztuje rocznie dwie marki i radzimy wszystkim, za zdrowie swych dzieci odpowiedzialnym rodzicom, uczęszczać pilnie na oświecające wykłady stowarzyszeń przyrodoleczniczych, które odbywają się po wszystkich większych miastach.

  Odnośne pisma pouczą nas dokładnie, co właściwie mamy sądzić o szczepieniu ospy ochronnej (krowianki), wzbudzą wstręt do tego, ażeby w zdrowy ustrój małego dziecka wprowadzać gwałtem (przez nacięcie) obcą materyę, której składniki mało komu są znane. Przy szczepieniu chodzi tylko o ropę zwierzęcą, w dodatku o ropę, wyhodowaną sztucznie na brzusznej błonie krowy lub wołu i o chorobę ludzką, ropę, którą przed setkami lat przywleczono, tak jak cholerę z Indyi do Europy. A więc pytamy się zdumieni, pocóż tyle zachodu, pracy, dręczenia zwierząt i dzieci? - Epidemie wysypkowe jak ospa itp. zmniejszają się wszędzie coraz bardziej, zanikają powoli, wszędzie bierze górę przekonanie, iż staranne pielęgnowanie zdrowia może uchronić jedynie od wszelkich chorób – pomimo to państwowy przymus szczepienia ospy trwa dalej!

  Postępowanie takie zrozumie tylko ten, kto ma złudzenia, jakiemu się oddają spółczesne koła naukowe. Lekarze przeciwni szczepieniu mnożą się z roku na rok, niechęć ludu do szczepienia wzrasta z dnia na dzień wskutek smutnych w tym względzie poczynionych doświadczeń; niezbyt daleką jest godzina, która nas uwolni od rozporządzenia podkopującego zdrowie ludności i trującego naszą dziatwę.

  Dla ochrony dzieci spamiętajmy sobie tymczasem co następuje: Kto może, niech opuści Niemcy, bawi poza ich granicami dopóki dzieci nie dorosną, albo też niech się postara o świadectwo szczepienia ospy w innym obcym kraju, gdzie prawo to nie bywa przeprowadzanie z taką bezwzględnością jak w Prusach.
  Kto takiego świadectwa dostarczyć nie może, niech zwłóczy przynajmniej ze szczepieniem tak długo, jak tylko się da, ażeby uchronić malutkie roczne lub dwuletnie dziecko przed tem złem.
  Zwłokę można osięgnąć przez świadectwo lekarza, że dziecko jest słabowite. Jeśli zaś zachodzi u dziecięcia wielkie osłabienie lub cierpienie (...) nie szczędźmy trudu, starajmy się o poparcie wziętych lekarzy, ażeby zupełnie szczepienia uniknąć, to znaczy wyrobić pozwolenie odłożenia go na czas nieograniczony.
  Wiele rodziców nie umie sobie w tych razach poradzić, albo też przez opieszałość wydają dziecko wymagające ochrony na łup postępowaniu, które wpędziło do grobu niezliczone mnówstwo małych istot lub też skazało na długoletnie cierpienie. ..."

  /"Podręcznik lekarski do pielęgnowania zdrowia i lecznictwa w rodzinie, z szczególnem uwzględnieniem chorób kobiecych i dziecięcych, położnictwa i pielęgnowania dzieci" z roku 1908 -
  autorstwa dr med. Anny Fischer-Duckelmann, praktycznej lekarki w Dreźnie/
  O przeciwnikach szczepień
 • @miarka 07:02:06
  Gorączka – to ona stymuluje mechanizmy obronne, takie jak produkcja przeciwciał, namnażanie się limfocytów, przyspieszenie przemiany materii (o 10 proc. przy wzroście o każdy stopień Celsjusza) oraz utrudnienie namnażania bakterii i wirusów. Stan ogólnej mobilizacji organizmu sprzyja nie tylko poprawie działania układu odpornościowego, ale także układów wydalniczych – wątroby, nerek, skóry i płuc, które usuwają toksyny z organizmu. Właściwie to ten ostatni element jest najistotniejszy, usuwanie toksyn, produktów metabolizmu patogenów. Pomocniczo podawanie słusznych dawek węgla aktywowanego zdecydowanie przyspiesza proces detoksykacji (Mechanizm działania nie jest do końca poznany, ale działa.) Kolejny składnik wspomagający to witamina C, antyoksydant niwelujący wolne rodniki. U mnie węgiel drzewny (Brzozowy) czeka zawsze w pogotowiu, jest jeszcze jedno działanie węgla, o którym niewielu wie.
  Węgiel nie przedostaje się z jelit do organizmu, ale cenne mikroelementy które zawiera tak.
  O przeciwnikach szczepień
 • @interesariusz z PL 22:56:32
  P.S
  "U mnie antybiotyki i temperatura rozprawiła się boleriozą."
  Nie, raczej osłabienie badziewia antybiotykiem i pełna aktywacja odpowiedzi immunologicznej.
  O przeciwnikach szczepień