Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze rysio

 • Matematyka talmudyczna
  "Nie pierwszym bestialstwem był pogrom 6 milionów Żydów podczas II Wojny Światowej."
  Jasne. Przed wojną było 3,5mln Żydów. 6 milionów wymordowali "Naziści" a resztę Polacy. Powtarzajmy brednie.
  Żydzi w armii Hitlera | Rzeuska i Marszał
  https://www.youtube.com/watch?v=crw6BIEpE6k
  ZAPOMNIANE LUDOBÓJSTWO ŻYDÓW
 • To nie tak.
  "Symbolicznie za cały NISS i "Prawo do Życia" demaskuje się na konferencji wolontariusz ruchu przeciw 5G "Prawo do Życia" Tobiasz Żuchiewicz. Tobiasz podczas konferencji nie tylko używał WLAN-Repeatera (wzmacniacza Wi-Fi), ale jak widać na zdjęciach pracowicie pisał SMS-y na smartfonie. Tak zresztą postępują wszyscy dalsi znani w Internecie przeciwnicy ekspozycji mikrofalowej w Polsce, włączając prezesa Stowarzyszenia "Prawo do Życia" przeciw elektromagnetycznym skażeniom Zbigniewa Gelzoka."
  Ktoś nie rozumie, czym różni się 4G od 5G? Jaka jest różnica między chwilowym oddziaływaniem pól EM od stałej ekspozycji PEM z stacji bazowej? Czym jest podniesienie o 100 razy dopuszczalnego natężenia PEM?
  Ruch 1Polska (wrogie?) przejęcie przez NISS
 • @Tezeusz 19:04:13
  "Rozbija ona szczelność systemu obrony i ochrony państwa, podważa jego autorytet na arenie międzynarodowej, powoduje sankcje oraz utratę wiarygodności co ma bezpośrednie przełożenie oraz konsekwencje w sojuszach militarnych i obniżeniu gotowości obronnej Polski."
  " podważa jego autorytet na arenie międzynarodowej,"
  Jaki znowu autorytet? Ścierka do podłogi w kiblu ma większy autorytet niż "państwo" z dykty.
  Agentura Kremla w ataku, w sieci trwa wojna
 • @Tezeusz 18:44:44
  Co mam uzasadniać? Cały wpis ma wartość wzorków na papierze toaletowym. Ale dobra:
  "napadu Sowieckiej Rosji na Polskę 17.09.1939, morza zadanych nam krzywd, morderstw eksterminacji narodu m in,. w Katyniu, Miednoje itp. mordowania i eksterminacji inteligencji, celowego planowego mordowania Żołnierzy Wyklętych, i zniewolenie Polski na prawie półwiecze. "

  KATYŃ

  Putin: “….Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Przypomnę Polakom, że we wrześniu 2011 premier Putin, natarczywie wypytywany przez pseudopolską dziennikarkę w Moskwie powiedział:

  „Dlaczego tak pani zmusza mnie do powiedzenia, kto dokonał tej strasznej zbrodni w Katyniu? Przecież Polacy to inteligentny naród i wiedzą, że w tych samych dniach, z tej samej broni, ci sami oprawcy, co zamordowali polskich oficerów, to również zamordowali 46 000 oficerów Armii Czerwonej i leżą oni tu w Katyniu obok Polaków. Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Wystarcza. Polacy wiedzą, że NKWD składało się z 84% Żydów i 16 % Rosjan posłusznych ich rozkazom.
  " i zniewolenie Polski na prawie półwiecze. Upodlenia całego narodu jego tradycji historii, pozbawiając go wolności, przyszłości i swobodnego rozwoju."
  To proszę o raport o stanie państwa. Zostaliśmy poddani rozbiorowi ekonomicznemu, gospodarczemu i depopulacji. Zostało ch. dupa i kamieni kupa.
  Agentura Kremla w ataku, w sieci trwa wojna
 • @Autor
  "Ale to nie żarty, to prawdziwa i autentyczna wojna propagandowa - nasila się ona z dnia na dzień i jest prowadzona i kierowana z Kremla, jest groźna a to już nie są żarty."
  Cały ten wpis, to jeden wielki żart.
  Agentura Kremla w ataku, w sieci trwa wojna
 • @goodness 17:13:17
  "Polska Demokracja Cyfrowa proponuje wprowadzić do systemu prawdziwy zmysł równowagi zapisany prawdziwym stabilizatorem liczbą parzystą 4.
  A wy, lubicie domniemaną równowagę zapisaną w konstytucji liczbą nieparzystą 3"
  A czemu nie wielokopytną parzystą liczbą 10? Jakie to stabilne. To jest pomysł na "Program" za którym tutaj tęsknią, bo tak ich zaprogramowano.
  To jakaś tragedia, komedia, czy już kontrola umysłu?
  Wybory - 13 października. 1Polska - zbiera podpisy
 • @goodness 16:32:03
  "Czy Szanowny Pan da poręczenie całym swoim majątkiem, że tak chcą?"
  Nie, ale alternatyw niema.
  "Prawdziwy błąd systemowy w przedstawionym programie to brak prawdziwej równowagi władzy – gwarantowany liczbą parzystą."
  Jakieś jaja. Przecież teraz mamy do czynienia z "Parzystą władzą" PiS-PO
  nie znudziło się?
  "Program jest opracowany na wirującej równowadze trójki 3 razy 120 stopni, który aktualnie odwirowuje Polaków od źródeł życia i zakładów pracy." Taa, jasne, pomnożonej przez 3,14erdolenie o Szopenie.
  Tu wystarczy obserwacja Szwajcarii, a nie "Wirującej trójki"
  Wybory - 13 października. 1Polska - zbiera podpisy
 • @ Stara Baba 02:34:38 @goodness 10:39:21
  "jeżeli ktoś chce wygrać wybory i przejąć w Polsce władzę teraz jest czas aby wszystko zacząć szykować. Później będzie już za późno. Jeżeli ktoś jednak będzie wyskakiwał z programami i hasłami miesiąc przed terminem powiedzcie im aby pocałowali się w dupę".
  Bo ktoś musi mieć władzę nad sobą. Wyjątkowe ograniczenie. Oni chcą przywrócić władzę suwerenowi i tyle. To jest ten program, ale niewolnik tego nie zrozumie.
  "Powtarzanie tych samych błędów co było przy budowaniu ruchu społecznego NSZZ, później Solidarność jest jawną kpiną do trzech razy sztuka." Taaa, to co, znów CIA i Watykan mają nochala wsadzać? Jak w NSZZ?
  Tu o to chodzi, żeby "Struktury" były całkowicie niezależne, z doskonałym kontaktem, ale bez "Wodzów" bo tylko tak można cokolwiek zmienić.
  Duża ilość niezależnych klastrów działająca w jednym celu, przywrócenia podmiotowości Narodowi. Macie program. Albo plujcie dookoła, licząc, że samo się zrobi.
  Wybory - 13 października. 1Polska - zbiera podpisy
 • 1Polska - chodźmy razem!
  https://www.youtube.com/watch?v=rdRUxJqWgTM
  Wybory - 13 października. 1Polska - zbiera podpisy
 • @staszek kieliszek 20:35:40
  Też tak uważam,może razem z Adamowiczem?
  Robert David Steele komentuje to tak:

  https://www.veteranstoday.com/2019/08/10/epstein-not-dead-on-his-way-to-israel-or-now-in-the-presidential-suite-in-the-deep-underground-military-base-dumb-at-area-51-we-do-not-make-this-shit-up/
  Dla kogo pracował Epstein? widziane z USA
 • @Jan Twardowski 16:51:32
  "Michalkiewicz nigdzie nie skłamał, mówiąc o Czerniaku."
  Ale o "frankowiczach" już tak. O skoku Wołomin też.
  To taki autorytet dla ludzi, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć.
  Cytat za wolna-polska.pl
  "Według definicji słownikowej autorytet to: 1. «ogólnie uznana czyjaś powaga, wpływ, znaczenie, przewaga; mir»: Mieć, zdobyć, utrzymać a. Podważać czyjś a. Tracić a. Cieszyć się autorytetem. 2. «o człowieku, instytucji itp. mających ogólnie uznaną powagę, wpływ, znaczenie: Był dla swych dzieci autorytetem. Najwyższe a-y naukowe orzekły. (nm. z łc.) To w nawiasie oznacza, że wyraz pochodzi z języka niemieckiego i ma łacińskie korzenie.

  Często pod pojęciem autorytetu rozumiemy ludzi o nieprzeciętnych zdolnościach w jakiejś dziedzinie, rozległej wiedzy, wysokiej kulturze osobistej i nienagannej postawie moralnej. I takim ludziom skłonni jesteśmy ufać, traktować ich wypowiedzi i opinie jako obiektywny opis rzeczywistości. Ale zapominamy o tym, że nawet najwięksi geniusze, to tylko ludzie, z ich emocjami i wadami.

  Jednym z takich niekwestionowanych autorytetów jest Waldemar Łysiak. To znakomity pisarz, publicysta, kolekcjoner i znawca malarstwa, to człowiek wielu talentów, ale to, jak większość ludzi, człowiek kierujący się emocjami i w tych emocjach nieobiektywny. To zwolennik PiS-u, tego PiS-u, który prowadzi nas wprost do Judeopolonii. To też bezkrytyczny wyznawca kultu Marszałka. W książce “Rzeczpospolita Kłamców Salon”, Warszawa 2004, pisze tak:

  “Nasuwa się analogia z bolszewikami Lenina i Stalina, którzy nie przetrwaliby do roku 1920, gdyby nie skuteczna pomoc wojsk anarchisty N. Machno. Armia Czerwona byłaby rozbita (i to kilkakrotnie) przez armie białogwardyjskie, lecz Machno ‘trzy razy zawierał tajne porozumienia z władzą sowiecką’ (O. Gierczikow) i kolejno sparaliżował białą armię Krasnowa (1918, 1919), białą armię Denikina (1919) oraz białą armię Wrangla (1920). Jedynie dzięki sprytowi i militarnym zabiegom tego człowieka, skutecznie wspomagającego sypiącą się Armię Czerwoną, bolszewizm nie został zmieciony.”

  Czytałem ten fragment i przecierałem oczy ze zdumienia. A gdzie Piłsudski! A gdzie prawie milionowa armia polska, która raptem, ni stąd ni zowąd, zatrzymała się jakby zamieniła się w słup soli? Jak to było i jakie tajne rozmowy prowadził z bolszewikami w 1919 roku Piłsudski, choć nie osobiście, tylko przez wysłanników, to o tym pisał Józef Mackiewicz w swojej powieści “Lewa wolna”. Ale wyznawca kultu Marszałka nie mógł o tym napisać! Mackiewicz, uczestnik tej wojny, gdyby przeczytał wyżej cytowany fragment, w grobie by się przewracał.

  To, że ktoś w jakiejś dziedzinie jest wybitny, to nie oznacza, że nie może przemilczać pewnych, niewygodnych faktów. A w tym akurat momencie Łysiak tak postąpił. Aż trudno w to uwierzyć, ale tak jest.

  Ostatnio ucierpiał trochę autorytet Stanisława Michalkiewicza. To również wybitny publicysta, pisarz, komentator życia politycznego, erudyta, równie biegle władający słowem pisanym jak i mówionym. Krasomówca – jak wielu go określa. Szczególną popularnością cieszą się jego komentarze na YouTube. Jednak ostatnio autorytet ten ucierpiał nieco, a to za sprawą jego apelu do swoich czytelników i słuchaczy. Poprosił ich o pomoc w wykupieniu mieszkania, do którego to wykupu został zmuszony w trybie nagłym. Dodał, że nie stać go na tak duży wysiłek finansowy w tak krótkim czasie. I tyle można było dowiedzieć się od niego samego. Michalkiewicz nie przedstawił żadnego dokumentu, który uwiarygadniałby jego prośbę. Nie wiadomo więc kto był właścicielem i administratorem budynku, na jaką kwotę oszacowano wartość mieszkania i kto dokonał tej wyceny. On sam nie sprecyzował o jaką kwotę chodzi, ile pieniędzy brakuje mu do wykupienia lokalu.Odzew na apel był natychmiastowy, a chętnych do pomocy wielu, bo już chyba po miesiącu Michalkiewicz oświadczył, że mieszkanie zostało wykupione. Czy zebrał tych pieniędzy więcej, czy mniej niż było niezbędne do wykupienia mieszkania, tego nie powiedział. Ktoś mógłby zapytać: A co to nas obchodzi, jak kto wydaje swoje pieniądze? Jeśli ktoś dobrowolnie wspomógł Michalkiewicza, to jego prywatna sprawa. I pewnie miałby dużo racji. Jednak w tym przypadku jest trochę inaczej. Michalkiewicz jest, z racji wykonywania zawodu, osobą publiczną, medialną, której wpływ na kształtowanie opinii publicznej jest duży, przynajmniej po tej tzw. prawej stronie.

  Znany jest on od lat jako piewca tzw. wolnego rynku, minimum państwa a więc i minimum opieki społecznej. Uważa, że ludzie powinni brać odpowiedzialność za swoje postępowanie, decyzje. Jednym słowem brać swój los we własne ręce. To także zwolennik niskich podatków, bo uważa, że ludzie sami lepiej rozporządzą swoimi pieniędzmi niż państwo. Aż tu nagle taka katastrofa! Ludzie pomóżcie! Przez całe życie nie potrafiłem zadbać o swoje sprawy, nie potrafiłem zarządzać moimi pieniędzmi i teraz ich nie mam. „Pomożecie towarzysze?! – Pomożemy!” Skąd my to znamy?

  Człowiek, który postępuje wbrew zasadom, które głosi jest niewiarygodny. Nie ulega wątpliwości, że Michalkiewicz poprzez taki apel stracił autorytet u wielu swoich wcześniejszych czytelników i słuchaczy. Nie u wszystkich. Wielu pozostało przy nim.

  Ten przypadek skłania jednak do pewnej refleksji. Czy my jesteśmy aż tak głupim i naiwnym narodem i społeczeństwem by wierzyć w to, że jeden z najbardziej popularnych polskich publicystów i pisarzy, sprzedający swoje książki w nakładach idących w dziesiątki tysięcy, mający od lat stronę internetową, którą wspiera wiele osób z kraju i z zagranicy – że ten człowiek nie zdołał zabezpieczyć się finansowo i że jest tak głupi, że nie sprawdził jaki jest stan prawny mieszkania, w którym mieszka? Tak liczny i szybki odzew na apel Michalkiewicza wskazuje, że – tak!"
  Reszta tu:
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/autorytety-2019-08
  Stanisław Michalkiewicz stoi za amerykańskim interesem
 • @Jan Twardowski 19:23:21
  "To by było ciekawe, gdyby ZOMOwiec mial tytul doktora."
  Ciekawe ilu profesorów ma takie CV. Doktor w jego przypadku to zwyczajowy zwrot grzecznościowy.
  "Z niego doktor jak z Bartoszewskiego profesor" Tyle, że Czerniak wyciągnął ludzi z nad grobu. Dosłownie.
  "Na Michalkiewicza trwa nagonka z powodu ujawnienia przez niego tajnej notatki dotyczącej realizacji ustawy 447JUST." Nie, trwa nagonka od ataku na Czerniaka. Punktuje się jego manipulacje i niedomówienia.
  "Wystarczy wysłuchać jednej prelekcji tego Czerniaka, żeby stwierdzić,że to jest dureń i prowokator"
  @Jan Twardowski Nie życzę, żeby @Jan Twardowski usłyszał kiedyś: "Medycyna już nic dla pana zrobić nie może, ale będziemy z panem do końca" Bo to wtedy docenia się takich "durni i prowokatorów" którzy postawią człowieka na nogi.
  " i do tego ta ,,Wielka Lechia"
  Komu szkodzi taka legenda? Przed 966 (666?) skakaliśmy po drzewach, aż tu nagle... z nienacka nas ochrzcili. I stała się jasność.
  A ostatni Lechita wydłubał se oczy, powiesił na drzewie i powiedział: "Oczywiście"
  Stanisław Michalkiewicz stoi za amerykańskim interesem
 • Szanowny
  Nie da się tego zintegrować z bardziej nośnym projektem 1polska.pl?
  Naturalną reakcją na dziel i rządź powinno być integruj i działaj.
  Pozdrawiam.
  5 lat temu też było za wcześnie
 • @Mufinek Sposypkom 15:23:16
  " Cykle rozgrzewania i schładzania powierzchni księżyca są 28-dniowe."
  A to niby z jakiej okazji?
  Mam kilka pytań
 • @Janusz Kamiński 14:16:46
  "Ty nawet nie wiesz w którą stronę prąd płynie, a tu wyjeżdżasz z polami torsyjnymi." Oczywiście, jako inż. elektronik nie mogę tego wiedzieć.
  "Robią cię w konia, lecz widocznie to lubisz adepcie wiedzy tajemnej."
  Dla pseudointeligentów, którzy nie przeczytali ani jednej pracy naukowej na ten temat to wiedza tajemna, dla mnie to fizyka.
  "Rysio zrozumcie, bo to takie proste i banalne - o odrze jest tylko mały akapit w książkach medycznych, bo chorobę i jej epidemie (tak, tak - również ze skutkiem śmiertelnym) zlikwidowano pół wieku temu."
  Cytaty pochodzą z okresu przed wynalezieniem szczepionki, a statystyki zapadalności przed szczepionkowej wykazywały zanik zachorowań.
  Również śmiertelne powikłania prawie nie istniały. Paradoksalnie zachorowalność wzrosła po wprowadzeniu szczepionki (Niedostateczna atenuacja wirusa?)
  "Lecz jednak nie - znaleźli się głupcy, co tak strasznie kochają swe dzieci, że gotowi są je narażać na ewentualne ciężkie problemy."
  Głupiec to ktoś, kto widzi tylko jedną stronę szczepionek, Reszta kalkuluje ryzyko nop/choroba i wyciąga wnioski.
  Petycja przeciw 5G
 • @Janusz Kamiński 09:21:36
  "Petycje i idiotyczne akcje, jak ta anty szczepionkowa spowodowały powrót tak niebezpiecznej dla dzieci odry. Nie tylko u nas - idioci są wszędzie"
  No właśnie, idioci i medialne epidemie na zamówienie.
  "powrót tak niebezpiecznej dla dzieci odry." O tak.
  "Odra jest to choroba wirusowa – paramykowirus, która rozprzestrzenia się drogą kropelkową, powodując katar, osłabienie, wysypkę. Charakterystyczne są tzw. plamki Koplika na śluzówce policzków, które wyglądają jak duże grudki soli. Wysypka o charakterze plamistym pojawia się za uszami w okresie od 3-5 dnia. Następnie rozprzestrzenia się na całe ciało i staje się zlewna. Leczenie: TYLKO IZOLACJA! W krajach uprzemysłowionych, na ogół choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem."
  Odra jako choroba – jej opis – mieści się na 10 cm bieżących druku – pół stroniczki – w podręczniku, który liczy 800 stron. Podobne informacje znajdujemy w podręcznikach polskich.

  Odra leczenie: Izolacja, leczenie wtórnych zakażeń bakteryjnych. Odra: leczenie objawowe, leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Właściwe pielęgnowanie, wietrzenie pokoju, nieprzegrzewanie dzieci.

  Podręcznik dla średnich szkół medycznych – 1998.

  Odra: nie ma leczenia swoistego. W odrze niepowikłanej stosuje się leczenie objawowe. Źródła jaskrawego światła powinny być przyćmione z powodu światłowstrętu. Podaje się leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Podręcznik: Choroby pasożytnicze i zakaźne – 1996.

  Powikłania: w krajach o wysokiej stopie życiowej choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem. Kraje o niskiej stopie życiowej to kraje afrykańskie.

  To są fakty podawane przez ostatnie 50 lat, we wszystkich podręcznikach medycznych na całym świecie. Czyli jak to z odrą wygląda od strony medycznej, możecie się sami przekonać na podstawie powyższych cytatów.

  Cała reszta gazetowej wiedzy przedstawianej przez mass media, to tylko i wyłącznie chęć straszenia.
  Petycja przeciw 5G
 • @demonkracja 09:30:29
  "Kiedyś też był opór pewnych środowisk, kiedy wprowadzano parowozy na tory - dzisiaj to 5G w odniesieniu do parowozu - to bardzo szybki pociąg na magnetycznej poduszce."
  Nie, to narzędzie do kontroli ludności i jednocześnie broń mogąca uśmiercić.
  To, że nie słyszeliście o polach torsyjnych nie oznacza, że ich niema. Poziom dyskusji jest żałosny.
  @Janusz Kamiński "Ktoś tu znowu gawiedź podpuszcza" Nie, gawiedź właśnie okazuje poziom ignorancji.

  http://www.torsionfield.eu/?page_id=242
  https://www.youtube.com/watch?v=d5gjM_PQHSg&feature=youtu.be
  Petycja przeciw 5G
 • "powtarzam, że należy tak żyć, żeby nie trzeba było brać kredytów"
  A to ciekawe spostrzeżenie "EKONOMISTY I FINANSISTY".
  Skoro cały pieniądz funkcjonujący w gospodarce jest pieniądzem dłużnym, w dodatku oprocentowanym, to niby jak to ma działać? Slogan "Mam własne pieniądze" oznacza tylko tyle, że mam czyjś dług. Gdyby ktoś nie wziął kredytu, Szanowny nie miałby pieniędzy. Positive Money puki co, nie istnieje u nas. Warto prześledzić banki zgodne z halal (Islam, zakaz lichwy) oraz bankowość państwową, jak w Libii za Kadafiego.
  Pozdrawiam.
  Na co zwracać uwagę biorąc kredyt.
 • @Janusz Kamiński 12:11:02
  "Proszę się zapytać najpierw, żeby nie palnąć głupstwa. Z trawą chodzi o coś innego, a nie o walkę z bólem"
  No ktoś tu walną jak łysy grzywą o parapet. Do wszystkich w.w substancji organizm się przyzwyczaja, trzeba zwiększać dawkę, aż do śmiertelnej. Przy długotrwałym stosowaniu działa tylko efekt placebo. Odpowiednio zbilansowane THC do CBD (CBD znosi efekt psychoaktywności THC) jest jedyną skuteczną substancją przy niektórych nowotworach, oprócz operacyjnego przecięcia rdzenia kręgowego. Proszę nie bredzić.
  Co wiemy o konopiach - prof. Iwona Wawer - 19.05.2015
  20min 40sek
  https://www.youtube.com/watch?v=2KugoQgKSFE
  MEDYCYNA Bez rewolucji tylko dalsze gnicie
 • @Andrzej Madej 09:35:12
  "Ja bym Panu odpowiedział, że reformowanie służby zdrowia to wielki problem ekonomiczny" Wręcz przeciwnie, reforma obniżyłaby koszt. Przykład 1 sepsa. Wlew vit C i hydrokortyzon. Koszt 100zł? Czas leczenia liczony w godzinach.
  Przykład 2 nowotwór trzustki. Oczyszczenie organizmu z toksyn, suplementacja pewnych minerałów i metali w specyficznej formie.
  Koszt miesięcznej terapii ok 2000zł. Czas leczenia ok.3 miesiące.
  Jaki jest koszt leczenia w med. rokefelerowskiej? Jaka skuteczność?
  Tu chodzi o utratę zysków psychopatów.
  MEDYCYNA Bez rewolucji tylko dalsze gnicie