Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze rysio

 • @Fischer 15:34:57
  "To kwestia zbydlęcenia natury człowieka"
  Czy to są jeszcze ludzie? Wątpię. To, że zewnętrznie są do nas mniej, lub bardziej podobni o niczym nie świadczy.
  W kręgach finansiery średniego szczebla jest ich podobno 8500.
  Byli tępieni we wszystkich krajach, w jakich koczowali, właśnie to jest powód.
  https://www.youtube.com/watch?v=bARRWWOYG6I
  Jean Paul Sartre i Michel Foucault pedofili bronili
 • RAK - odcinek 3 - CZYNNIKI
  Odcinki 1 i 2 dostępne na yt.
  https://www.youtube.com/watch?v=w3tYv6mokLc&feature=youtu.be
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • @zygmuntbialas 12:06:22
  Kapitalizm ma cel nadrzędny - zysk, nie ważne, że kosztem gospodarki, społeczeństwa. (Kryzysy finansowe)
  Komunizm bankierzy wymyślili w celu złupienia społeczeństw z surowców, celem nadrzędnym była praca, nawet obowiązkowa. Nie ważne było, że produkuje się "tylko lewe buty"
  Obie formy to niewolnictwo, odwracanie uwagi od istoty problemu.
  Trzecia droga, to współpraca, w celu zapewnienia społeczeństwu wszystkich niezbędnych dóbr i usług. Potrzebne są do tego:
  Ludzie, jako wytwórcy i konsumenci
  Zasoby naturalne - surowce
  Technologia, maszyny i urządzenia.
  To mamy.
  Nowy system wymiany dóbr, tego nie mamy. Pozostaje nie efektywny barter, choć wydaje się, że byłby bardziej logiczny, niż obecny "system"
  Zlikwidować podatek dochodowy? - 09.08.2017.
 • @nikander 11:18:48
  Jeśli upiera się Pan przy podatkach typu PIT, jak opodatkować korporacje? Tak, żeby nie mogły podatku unikać?
  Bo podatki trzeba przemyśleć
 • @interesariusz z PL 11:09:21
  Tak, oczywiście życie ma polegać na wzajemnym łupieniu.
  Bo podatki trzeba przemyśleć
 • @interesariusz z PL 11:03:51
  "kogo opodatkować w imię szybkiego rozwoju gospodarki ?"
  A co ma piernik do wiatraka?
  Bo podatki trzeba przemyśleć
 • Jedno zasadnicze pytanie.
  Po co Panu podatki? Może poza prostym i niskim transakcyjnym 1-3%?
  Natomiast zastanawiam się nad ograniczeniem maksymalnego stanu posiadania, do określonej kwoty, powiedzmy 100mln zł.
  Co Pan na to?
  Bo podatki trzeba przemyśleć
 • @zygmuntbialas 10:03:49
  "Komuniści i kapitaliści"
  Oba systemy stworzyli satanistyczni lichwiarze, jako teza i antyteza.
  Satanistyczni, bo faktycznie wyznają religię lucyferyczną.
  To nie jest żart. Co do podatków osobistych, mają tylko jeden cel, zamordyzm państwa. Bank centralny państwowy miała Kanada do roku 1973, dzięki temu finansowali wszystkie prace publiczne, budowę autostrad, połączenie wielkich jezior z Atlantykiem, opiekę zdrowotną, edukację, wojsko itd. Bez podatków, bez długów.
  Lichwiarze teraz mają lepsze cele, depopulację. Bo im za ciasno, przy okazji złożą ofiary swojemu "bogowi"
  Zlikwidować podatek dochodowy? - 09.08.2017.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:02:53
  Nie korygowałem tłumaczenia, ale ciekawy tekst, więc część wkleiłem. Błędów jest tam więcej. Ale to nie zmienia faktu, że korporacja pod nazwą USA zbankrutowała. Pytanie, czy porozumie się z resztą, czy czeka nas WW3. (Koniec życia na tej planecie)
  Sankcje USA - samobójczy strzał w kolano
 • USA są bankrutem.
  "USA mają deficyt handlowy z resztą świata od 1976, którego kumulacja osiągnęła ponad 10 trylionów USD. Ponadto, rząd USA ma 19,1 trylionów USD długu i 128 trylionów USD – czyli siedmiokrotność produktu narodowego brutto USA wynoszącego 18 trylionów USD w zobowiązaniach nie mających pokrycia. To jest rzeczywisty powód, dla którego rząd korporacyjny USA de facto zbankrutowal 3 maja 2017 roku, kiedy będące w jego wyłącznym posiadaniu Puerto Rico ogłosiło upadłość wskutek 123 bilionów USD długu. Oznacza to, że – niezależnie od tego jak bardzo Donald Trump będzie się starał – nie będzie on w stanie rozwiązać problemów USA bez formalnego ogłoszenia bankructwa.
  Jednak ogłoszenie bankructwa przez USA to nie to samo, co bankructwo jakiegokolwiek innego państwa. Po pierwsze, USA nie mogłyby nadal utrzymywać swoich 800 baz wojskowych na całym świecie. Gdy autor niniejszego raportu rozmawiał po raz pierwszy na temat zgody azjatów na ogłoszenia bankructwa USA, amerykańskie władze wojskowe wysłały swego przedstawiciela, który wyjaśnił, że w takim przypadku USA odcięłyby dostawy ropy naftowej z Bliskiego Wschodu do Azji. Spowodowało to meksykańską konfrontację trwającą wiele lat.
  Wskutek bezpośredniego udziału w tej konfrontacji wysokiego szczebla między najpotężniejszymi państwami, autor niniejszego raportu miał bezpośredni wgląd za kulisy rządów planetą Ziemia. Poniższe informacje oparte są na spotkaniach w przeciągu 10 lat z osobami pochodzącymi z CIA, NSA, loży masońskiej P2, angielskiego wywiadu MI6, tajnych stowarzyszeń azjatyckich itd.
  Do niedawna, niejawnym przywódcą planety Ziemia był David Rockefeller. Był on przewodniczącym Grupy Bilderberga, Rady Stosunków Zagranicznych i Komisji Trójstronnej. Ponadto, poprzez rozmaite fundacje, kontrolował 500 najważniejszych korporacji na liście Fortune. Oprócz tego, jako mąż włoskiej księżniczki, Rockefeller miał ogromne wpływy w watykańskiej loży masońskiej P2, która kontroluje kościół katolicki i mafię. Rockefeller posiadał władzę, aby umieścić swojego bratanka Billa Clintona na fotelu prezydenta i bardzo się starał – jednak bez powodzenia – aby jego córka Hillary Clinton również została prezydentem USA.
  Jeśli Rockefeller był nr 1 w światowej strukturze władzy, George Bush Senior był nr 2. Bush kierował większą częścią struktur CIA, światowym handlem narkotykami o wartości 2 trylionów USD i znaczną częścią przemysłu zbrojeniowego. Gdy jego syn Bush Junior został prezydentem w roku 2000, Bush Senior był w stanie przyćmić władzę Rockefellera inscenizując wydarzenia 11 września w Nowym Jorku i narzucając reżim nazistowski w USA.
  Rockefeller był w stanie odzyskać kontrolę w roku 2008, umieszczając swojego niewolnika Baracka Obamę w Białym Domu, po tym jak prezydentura Busha Juniora okazała się totalną katastrofą.
  Jednak obecnie, śmierć Rockefellera stworzyła ogromnę próżnię na szczytach światowej władzy. Również George Bush Senior utracił poparcie wskutek ogólnego obrzydzenia spowodowanego ludobójczymi planami jego nazistowskiej grupy. Ponadto, jest on już w bardzo podeszłym wieku i traci zdolności umysłowe, jak podają zbliżone do niego źródła. Tak więc Bush Senior nie jest już nr 3 ani nawet nr 3, ponieważ jego nazistowscy poplecznicy już nie uważają go za swojego przywódcę. Naziści dali jasno do zrozumienia, że ich celem nie jest już hegemonia światowa.
  Tak więc śmierć Rockefellera i utrata łask przez Busha Seniora oznaczają, że szczyty władzy na Zachodzie są do wzięcia. Grupą, która postanowiła wypełnić powstałą próżnię są gnostyczni iluminaci. Są oni przeciwni rządom błękitnej krwi i przypisują sobie autorstwo rewolucji francuskiej, amerykańskiej i rosyjskiej. Byli oni na czele czystki przywódców błękitnej krwi w Stanach Zjednoczonych, która jest prawie na ukończeniu.
  Równocześnie, zachęceni upadkiem swych amerykańskich rywali, europejskie rodziny błękitnej krwi wykonali energiczne ruchy w celu zapełnienia próżni pozostawionej przez Busha i Rockefellera. Ich główni przedstawiciele to królowa Elżbieta, papież Franciszek i niemiecka kanclerz Angela Merkel. Europejczycy byli o krok od narzucenia swojej fałszywej koncepcji globalnego ocieplenia i przyjęcia klimatycznych porozumień paryskich. Pozwoliłoby to stworzyć kontrolowany przez nich rząd światowy, ale uwzględniając również większą obecność Chin przy stole."
  Całość: http://benjaminfulfordtranslations.blogspot.com/2017/07/polski-benjamin-fulford-31072017.html#more
  Sankcje USA - samobójczy strzał w kolano
 • Sypie im się NWO
  W dodatku głupie goje zaczęły coś kapować. Nie to, że sami z siebie, tylko niektóre nadludzie zaczęły o tym mówić głośno, na przykład ten pryszczaty nadludź:
  https://www.youtube.com/watch?v=Mm6RQqbKUN0
  Włoscy Żydzi boją się "faszystów" antyszczepionkowych
 • Holenderski bankier mówi o rytualnych mordach wśród elity finansowej
  W kwietniu 2017, holenderski bankier Ronald Bernard, udzielił 40 minutowego wywiadu, w którym opowiedział jak „terroryści”, politycy i bankierzy współpracują razem w celu „manipulowania walutą i globalnymi wydarzeniami”. Ronald Bernard twierdzi, że elity są mocno wierzącymi ludźmi, wierzą w Lucyfera jako prawdziwego Boga.
  Link:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/holenderski-bankier-mowi-o-rytualnych-mordach-wsrod-elity-finansowej-wideo-2017-05
  Trzysta lat od zjednoczenia sekt diabła
 • @Torin 21:55:21
  "Polacy na szczęście, nie mają wypranego mózgu do postaci papki propagandowej i mają instynkt samozachowawczy."
  Taaak? Optymista...
  Sprawdza się przepowiednia Kadafiego - 30.07.2017.
 • @rysio 22:33:28
  P.S Libia za Kaddafiego:
  https://www.youtube.com/watch?v=09OP4RfTxK0&t=56s
  Sprawdza się przepowiednia Kadafiego - 30.07.2017.
 • @Tiamat 21:09:07
  Szanowna, oczywiście ma Pani rację, tylko "starsi mądrzejsi" mają pewien plan. Oczywiście, wędrówki ludów występowały, ale musimy rozróżnić wędrówki naturalne (wyczerpane zasoby, zmiany klimatyczne) od wędrówek sponsorowanych. Wystarczy przeanalizować wędrówkę Polaków, za chlebem. Mamy wyjątkowe bogactwo zasobów naturalnych, w zasadzie jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby społeczeństwa własnymi środkami. Ale nie taki mają plan. Jak to robią? Oczywiście ograniczaniem ilości środków wymiany dóbr(pieniądza).
  Możemy sobie wyobrazić spotkanie Polaka , Araba, Chińczyka jako istot ludzkich, które są w stanie współistnieć i współpracować. Ale staliśmy się bio-robotami, które zrezygnowały z używania własnego mózgu.
  Zamiast tego mamy religie, zwyczaje, poprawność polityczną itd.
  Właśnie o to chodzi, "uchodźcy" są traktowani jak narzędzie.
  Narzędzie, powiedzmy nóż, nie jest zły, czy dobry. Po prostu jest. Ale może zostać wykorzystany do posmarowania chleba masłem, albo odebraniu komuś życia. Niestety zastosowanie "uchodźców" przewidzieli do tego drugiego... Pozdrawiam.
  Sprawdza się przepowiednia Kadafiego - 30.07.2017.
 • @Torin 18:03:28
  " Przecież był grzeczny" Nie, nie był grzeczny. Całkowicie kontrolował bank centralny, w dodatku chciał wprowadzić afrykańską walutę w oparciu o parytet złota, złotego dinara. Tym podpisał wyrok na siebie.
  Sprawdza się przepowiednia Kadafiego - 30.07.2017.
 • @zygmuntbialas 17:36:31
  "Brak jednoznacznego określenia, kto tę wojnę "białej Europie" sprowadza. Nie był to na pewno Kadafii."
  To, że nie był to Kaddafii, wynika z sensu komentarza. A odpowiedź na pytanie "kto" nie jest taka prosta. " koszer nostra" to tylko jeden z poziomów, nie ostatni. Co jest wyżej?
  Sprawdza się przepowiednia Kadafiego - 30.07.2017.
 • Wojna z białą Europą trwa.
  Właściwie to nie wiadomo, czy Kaddafi nie podsuną psychopatom pomysłu.
  Oni go konsekwentnie realizują.
  "Doradca Johna Kerry Kelly M Greenhill, jej książka z 2011 roku pt. "Broń masowej migracji", opisująca to, co obecnie dzieje się w Europie ... Greenhill zaleca sztuczne wywoływanie masowych migracji jako znakomitej strategii podziału i kontroli Społeczeństw ... Udokumentowała 59 przykładów uchodźców używanych jako broń od czasów II wojny światowej

  Więcej informacji na temat manipulacji migracyjnymi gromadzi irlandzki pisarz Gearóid Ó Colmáin, jego 11-częściowa seria "Coercive Engineered Migration: wojna syjonizmu na Europę", opublikowana na stronie "Dissident Voice". Nawet Karl Marx i Friedrich Engels mówili o "masowej migracji" jako o broni używanej w latach osiemdziesiątych XX wieku, oligarchicznym narzędziu do tworzenia konfliktów i demoralizacji."
  To komentarz ze strony :http://www.veteranstoday.com/2017/07/29/the-engineered-refugee-crisis-and-the-eu-duff-on-press-tv/
  Jeśli do tego dołożymy "Wielka szachownica" Brzezińskiego w kontekście Ukrainy, to mamy obraz tego, co psychopatom we łbach gra.
  Sprawdza się przepowiednia Kadafiego - 30.07.2017.
 • @RAM 23:31:43
  Zgadza się, mąka dziś to śmierć. Nie dość że to już GMO, to jeszcze "podsuszana" Roundupem. Glifosat z tego badziewia jest już wszędzie, nawet w wodzie. Tak samo podsuszają rzepak, potem mamy "zdrowy olej"...
  Podobno ziemniaki przed zbiorem też traktują tymi witaminkami, żeby to co nad ziemią uschło.
  Koszmar.
  Cudowne, polskie jedzenie...
 • Świetny tekst.
  Kawał dobrej roboty.
  Wniosek jest jeden, mamy zakłamaną historię, medycynę, fizykę...
  Nawet nie wiemy, czym (kim) jesteśmy.
  Jest źle, ale nie beznadziejnie.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/07/nesara-program-obfitosci/
  Czy Hitler był wariatem, czy Ziemkiewicz kłamcą?