Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze rysio

 • P.S.
  https://www.youtube.com/watch?v=RENhZNpMYi8
  Odra wkroczyła do Polski, czyli o ruchu antyszczepionkowym..
 • @kfakfa 12:14:43
  Idź sieroto na łonet, nie pisz tutaj.
  Manewry Anakonda-18 – końcem suwerenności Polski
 • Czy autorowi odpowiednio zapłacili za wpis?
  Kilkanaście godzin prezentacji nt. szkodliwości, destruktywnego wpływu na zdrowie i zagrożenie życia dzięki "Największemu dobru ludzkości"
  https://vimeo.com/261622790
  "Dzisiejsze mamy i ojcowie nie znają chorób zakaźnych śmiertelnych , bo dzięki szczepieniom pozbyto się ich 2-3 pokolenia wstecz."
  Weź człowieku nie 3,14erdol.
  Książka medyczna z 1908 roku: "W kraju, gdzie jest zaprowadzone przymusowe szczepienie ospy, gdzie każdy, co się temu przymusowi chce oprzeć, karany bywa kaźnią więzienia lub karą pieniężną, nie można nikomu powiedzieć: Nie pozwól szczepić ospy twym dzieciom! ale przynajmniej można się do tego i owego ojca rodziny odwołać, aby dołączył swą cegiełkę do obalenia prawa, które już tyle złego wywołało na świecie. W tym celu odsyłamy do czasopisma "Impfgegner", organu stowarzyszenia przeciw szczepieniu ospy, wychodzącego w Dreźnie, które to pismo kosztuje rocznie dwie marki i radzimy wszystkim, za zdrowie swych dzieci odpowiedzialnym rodzicom, uczęszczać pilnie na oświecające wykłady stowarzyszeń przyrodoleczniczych, które odbywają się po wszystkich większych miastach.

  Odnośne pisma pouczą nas dokładnie, co właściwie mamy sądzić o szczepieniu ospy ochronnej (krowianki), wzbudzą wstręt do tego, ażeby w zdrowy ustrój małego dziecka wprowadzać gwałtem (przez nacięcie) obcą materyę, której składniki mało komu są znane. Przy szczepieniu chodzi tylko o ropę zwierzęcą, w dodatku o ropę, wyhodowaną sztucznie na brzusznej błonie krowy lub wołu i o chorobę ludzką, ropę, którą przed setkami lat przywleczono, tak jak cholerę z Indyi do Europy. A więc pytamy się zdumieni, pocóż tyle zachodu, pracy, dręczenia zwierząt i dzieci? - Epidemie wysypkowe jak ospa itp. zmniejszają się wszędzie coraz bardziej, zanikają powoli, wszędzie bierze górę przekonanie, iż staranne pielęgnowanie zdrowia może uchronić jedynie od wszelkich chorób – pomimo to państwowy przymus szczepienia ospy trwa dalej!

  Postępowanie takie zrozumie tylko ten, kto ma złudzenia, jakiemu się oddają spółczesne koła naukowe. Lekarze przeciwni szczepieniu mnożą się z roku na rok, niechęć ludu do szczepienia wzrasta z dnia na dzień wskutek smutnych w tym względzie poczynionych doświadczeń; niezbyt daleką jest godzina, która nas uwolni od rozporządzenia podkopującego zdrowie ludności i trującego naszą dziatwę.

  Dla ochrony dzieci spamiętajmy sobie tymczasem co następuje: Kto może, niech opuści Niemcy, bawi poza ich granicami dopóki dzieci nie dorosną, albo też niech się postara o świadectwo szczepienia ospy w innym obcym kraju, gdzie prawo to nie bywa przeprowadzanie z taką bezwzględnością jak w Prusach.
  Kto takiego świadectwa dostarczyć nie może, niech zwłóczy przynajmniej ze szczepieniem tak długo, jak tylko się da, ażeby uchronić malutkie roczne lub dwuletnie dziecko przed tem złem.
  Zwłokę można osięgnąć przez świadectwo lekarza, że dziecko jest słabowite. Jeśli zaś zachodzi u dziecięcia wielkie osłabienie lub cierpienie (...) nie szczędźmy trudu, starajmy się o poparcie wziętych lekarzy, ażeby zupełnie szczepienia uniknąć, to znaczy wyrobić pozwolenie odłożenia go na czas nieograniczony.
  Wiele rodziców nie umie sobie w tych razach poradzić, albo też przez opieszałość wydają dziecko wymagające ochrony na łup postępowaniu, które wpędziło do grobu niezliczone mnówstwo małych istot lub też skazało na długoletnie cierpienie. ..."

  /"Podręcznik lekarski do pielęgnowania zdrowia i lecznictwa w rodzinie, z szczególnem uwzględnieniem chorób kobiecych i dziecięcych, położnictwa i pielęgnowania dzieci" z roku 1908 -
  autorstwa dr med. Anny Fischer-Duckelmann, praktycznej lekarki w Dreźnie/
  Szczepionkowe ludobójstwo trwa, dzięki ludzkiej ignorancji i głupocie.
  Odra wkroczyła do Polski, czyli o ruchu antyszczepionkowym..
 • Za veteranstoday
  Tłumaczenie translatorem:
  Czy czas ataku USA na Syrię był urozmaiceniem problemów prawnych Trumpa?

  Koalicja USA atakuje "obiekt" Damaszku
  Nota redakcyjna : Telewizja prasowa zaskoczyła mnie w krótkim czasie, aby relacjonować na żywo atak USA na Syrię, żałosne nadużycie siły militarnej Ameryki. Ale na szczęście atak wydaje się być na pokaz.

  Amerykańskie i brytyjskie samoloty zaatakowały trzy lokalizacje, które mogę zapewnić, że Damaszek wiedział, że są na liście i zostały ewakuowane przez ponad tydzień. Dunford wyjaśnił, w jaki sposób wybrano cele, aby uniknąć ofiar wśród ludności cywilnej.

  Mattis i Dunford również odpowiedzieli na pytania dotyczące puli prasowej dotyczące obaw związanych z "uwolnieniem broni chemicznej" poprzez strajk, i że na przykład Centrum Badań Naukowych zostało wybrane, aby niszczyć swój sprzęt i pliki. Mamy więc przypuszczać, że gdyby Syria prowadziła badania nad bronią chemiczną, nie zrobiłaby kopii zapasowej?

  Później, gdy presja ze strony gazety była bardziej szczegółowa, o jakich chemikaliach mówi się w mosiądzu, wymknęli się i wspomnieli o chlodzie i "może" sarin. Oni się wygłupili.

  Chlor nie wymaga instalacji naukowo-badawczej, jak to miało miejsce od dłuższego czasu. VT opublikował historię przechwyconego obiektu dżihadystycznego we wschodniej części Ghouta, która była operacją z gołą kością. Wygląda na to, że amerykańska koalicja nie ma nic przeciwko swoim sojusznikom dżihadystów używającym broni chemicznej. Wyobraź sobie, że.
  Generałowie Dunford i Mattis

  Drodzy generałowie, Syryjczycy mogli już przenieść produkcję chloru do jednostki dżihadystycznej, którą SAA złapali we wschodniej części Ghouty, wyposażając ją w sprzęt amerykański, ponieważ, szczerze mówiąc, cena była rozsądna i byłoby to ostatnie miejsce, w którym byście jej szukali, prawda?

  Nie wspomniano o francuskich samolotach latających, ale Brytyjskie Tornado otrzymały zaszczytny magazyn "prekursorów" w Homs. Koloruj mnie podejrzanie, ponieważ Tornado mają podpis radaru metalowego wieloryba, więc trudno byłoby dostać cztery z nich przez rosyjski radar, nawet gdy strzelałyby syryjskie baterie.

  Wielki słoń w pokoju po raz kolejny był motywem Syrii do użycia broni chemicznej w ostatnim rzekomym ataku? Ani generałowie, ani prasa nie zetknęli się z tym pytaniem, nie kontynuując długiego maratonu.

  Mój wniosek jest taki, że na szczęście ten atak miał wiele wspólnego z niczym, fałszywym atakiem na fałszywe gazowanie przez trzy kraje, wymagające niezłej dywersyfikacji z różnych krajowych trudności.

  Francja ma strajki w całym kraju; brytyjska klasa średnia zostaje zredukowana do pańszczyzny; a Trump ma małą armię prawników zajmujących się swoimi licznymi problemami, najpóźniej ze swoim osobistym adwokatem stojącym w obliczu odpowiedzialności karnej.

  Generałowie obiecali rano bardziej szczegółową odprawę. Przed wyjściem nawet pożegnali się, by wystrzegać się dezinformacji, która wydobywałaby się z Syrii i Rosjan. Po prostu nie możesz tego zrobić ... JD]
  III WOJNA ŚWIATOWA JEST FAKTEM , DOŁĄCZYŁY DO NIEJ
 • @Oscar 19:01:30
  "I znowu stoicki spokój Rosji .. mimo że już rozpoczęła dyslokację swoich wojsk w trybie alarmowym.. na wypadek gorącej wojny...
  doprowadził do tego że i ta prowokacja wygasła..."
  "Tramp nie chce wojny ale głębokie państwo musi go mocno trzymać za "jaja". "
  Deep state to nie problem lokalny, to mafia globalna. To dotyczy tak samo USA jak i Rosji. Podstawowe narzędzie - lichwa. A tu niespodzianka:
  (H.R.5404 - To define the dollar as a fixed weight of gold.)

  https://www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/5404
  W obliczu nadchodzącej Trzeciej Wojny Światowej
 • @mac 18:09:19
  "Moznaby rozladowac atmosfere wokol Syrii przekazujac jej kilkaset rakiet manewrujacych z glowicami atomowymi"
  Rakiety można zestrzelić, raczej drona-torpedę z ładunkiem termojądrowym (Scenariusz Sacharowa).
  Zrozumieliby, że im też można zrobić pokaz ala Fukushima.
  "Nie wierze w bezposrednia ,globalna konfrontacje atomowa -moze byc lokalna np. Syria,Iran,Ukraina,Polska"
  Oni mają to gdzieś. Mają sposób, by przetrwać i posprzątać.
  W obliczu nadchodzącej Trzeciej Wojny Światowej
 • Banda debili
  Generał Mattis: Nie ma dowodów, że Asad użył gaz przeciwko jego ludziom.

  Russia Time: Moskwa nazywa „atak chemiczny” w Douma fałszywymi wiadomościami, ostrzega przed syryjską interwencją.

  Izraelscy politycy: USA muszą uderzyć w Syrię.

  ZeroHedge: Raporty o ataku broni chemicznej w mieście Douma są sfabrykowane. Celem takich raportów jest pomoc terrorystom i uzasadnienie ewentualnych ataków militarnych spoza Syrii. „

  z Twittera: kolej wydarzeń –

  31 marca: armia syryjska ogłosiła „pełne zwycięstwo” przeciwko grupom terrorystycznym w Ghouta.

  3 kwietnia: Trump ogłasza, że ​​chce wycofać amerykańskich żołnierzy z Syrii.

  4 kwietnia: Izrael myśli, że wycofanie am. żołnierzy z Syrii jest problematyczne

  7 kwietnia: Assad gazuje swoich własnych ludzi???

  9 kwietnia 3,25 - 3:53 dwa Izraelskie F-15 z terytorium Libanu posyła 8 rakiet na Syrię, ISIS kontynuuje naziemny atak.(przypadkowa zbieżność w czasie) niezależne media: https://www.youtube.com/watch?v=hWLjYJ4BzvI&feature=youtu.be
  Atak gazowy w Syrii a sprawa Skripala
 • @rysio 14:00:28
  P.S Przerażająca przemowa prezydenta Iranu... ONZ 2011r
  https://www.youtube.com/watch?v=MnxVtuhd7l8&feature=share
  Atak gazowy w Syrii a sprawa Skripala
 • Globalni bandyci potrzebują 3wś
  Niemcy, Wielka Brytania, Ameryka, Izrael - VT zapewnia dowód na chemiczną wojnę i zbrodnie wojenne.
  https://www.veteranstoday.com/2018/04/08/proof-intel-drop-trump-bolton-behind-syria-chemical-attacks-confirmed/
  " Co się tutaj naprawdę dzieje? Odpowiedź polega oczywiście na tym, że grupa zachodnich przywódców, którzy przynieśli nam fałszywą wojnę z terrorem i różnymi inwazjami, które nastąpiły później, jest przerażona utratą władzy i tym samym jest oskarżana o liczne zbrodnie wojenne. To jest prawdziwy powód, dla którego działają oni zbiorowo w sposób irracjonalny i histeryczny.

  Sytuacja w USA pozostaje najbardziej intensywna, ponieważ szaleje tam nierozpoznana, ale de facto wojna domowa. Wojna toczy się z faszystowską mafijną frakcją, która zorganizowała 11 września, wojnę w Iraku i Fukushimę przeciwko patriotom, którzy chcą przywrócić Zachodowi demokrację i rządy prawa.

  W przeciwieństwie do otwartej wojny poprzednich wojen domowych, walczy się o instrumenty masowej kontroli umysłu, w tym pieniądze, propagandę, cyberwojną, celowe zabójstwa i niepublikowane bitwy między siłami specjalnymi."
  https://benjaminfulford.net/

  Ciągłe ataki na Facebooka, Amazon, Google, Twittera i Microsoft, nawet gdy ci internetowi giganci próbują cenzurować sieć, są tylko jednym z widocznych aspektów tego nowego rodzaju wojny.
  Atak gazowy w Syrii a sprawa Skripala
 • Nic nie jest takie, na jakie wygląda
  Chiny wprowadziły petrojuana, (kontrakty terminowe) ale to nie wszystko, petrojuan jest zabezpieczony parytetem złota.(BRICS) Właściwie to nie tyle koniec petrodolara, to koniec walut finducjarnych. W USA jest już podpisany dekret o nacjonalizacji FEDU i powrocie do dolara rządowego podpartego na metalach lokacyjnych. Podatków Trump nie musi wprowadzać, tylko przeżyć. Zobaczymy.
  Trampek wanjajet
 • @Husky 22:42:51
  "Między innymi za jego sprawą, jak i 14 innych osób wypuszczonych wtedy z obozu, Niemcom udało się zlikwidować 20 wysokich rangą żołnierzy AK."
  Wg. talmudu ratowali siebie, poświęcając innych, nawet Żydów. O gojach nie wspominam. Niemcy znali tą nację, więc to wykorzystali.
  8.o4.1941 r. Bartoszewski został "wypuszczony" z Auschwitz
 • @Jasiek 20:49:56
  To był obóz pracy, więc nie ma tu niczego niezwykłego. Cyklon B był stosowany do dezynfekcji odzieży, bo wszy przenosiły tyfus, Niemcy się go panicznie bali. Nie wiem, czy Bartoszewski był Żydem, natomiast wyznawał wartości talmudycznie.
  Generalnie mylimy skutki z przyczynami, bo to nie tak, że "holokaust" spowodował powstanie państwa położonego w Palestynie, tylko konieczność powstania takiego państwa zrealizowano za pomocą "holokaustu" To państwo powinno mieć nazwę rotszilland.
  Polecam lekturę:
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/04/kto-i-dlaczego-spowodowal-ii-wojne-swiatowa-oraz-planowal-podzial-swiata-na-16-panstw-po-wojnie/
  8.o4.1941 r. Bartoszewski został "wypuszczony" z Auschwitz
 • Teraz rozkradają to, co pod ziemią.
  Kopalnia KWK Krupiński ma zostać sprzedana za 500mln zł, potencjał kopalni to roczny zysk powyżej 1mld zł rocznie.
  Wszystko, co na ziemi już rozkradziono, teraz pora na resztę.
  Goje mają być tylko tanią siłą roboczą.
  https://www.youtube.com/watch?v=fn6b3vuD7P8
  Redukcja naszego długu publicznego może nam obalić rząd
 • @Stara Baba 00:38:20
  To samo, nie mogłem zrobić żadnego wpisu, nawet z TOR Browser.
  Logowanie działało jak wciśnięcie F5.
  Bracia i Siostry
 • @rysio 19:21:48
  Za miziaforum:
  "EKSMISJA WYKONYWANA JEST ZAWSZE W OBECNOŚCI KOMORNIKA I ASYŚCIE POLICJI I STRAŻY MIEJSKIEJ CZYLI PRZEDSTAWICIELI PRAWA

  KTÓRZY POWINNI ZAPEWNIĆ „EGZEKWOWANIE PRAWA ZGODNIE Z PRZEPISAMI”

  OSTATNIE SPEKTAKULARNE EKSMISJE W KTÓRYCH UCZESTNICZYLI I DZIENNIKARZ ODBYWAJĄ SIĘ W ATMOSFERZE PONIŻENIA I SZYKAN…

  OTÓŻ PODCZAS EKSMISJI NA WARSZAWSKIEJ PRADZE WŚRÓD MUNDUROWYCH I URZĘDNIKÓW POJAWIAJĄ SIĘ OSOBY – BLIŻEJ NIE ZIDENTYFIKOWANE – PRZEDSTAWICIELE NOWYCH WŁAŚCICIELI ?? KTÓRZY W CZASIE CZYNNOŚCI WYRZUCANIA RODZIN WZNOSZĄ OKRZYKI

  PRECZ POLSKIE ŚWINIE , WYNOCHA

  BRUDNE POLACZKI !!!!

  CO CIEKAWE W STOSUNKU DO TYCH OSÓB PRZEDSTAWICIELE PRAWA NIE INTERWENIUJĄ

  KIM ZATEM SĄ TE OSOBY ???? KTO WPROWADZIŁ WIDOCZNIE LEGALNE SZYKANY DO PROCEDURY EKSMISYJNEJ ????"
  Polska wydala rosyjskich dyplomatów
 • @lorenco 18:33:15
  Nie tylko USA, "nasi" też wydalają, głównie obelgi w kierunku Putina z paszczęki. Tym czasem, nawet Węgry dołączyły do grupy krajów, które zaczynają gromadzić złoto w obrębie swoich granic. My mamy w Londynie, czyli nie mamy. Uruchomienie wymiany w juanie oznacza powrót do parytetu złota w rozliczeniach międzynarodowych.
  Cichaczem eskimośki przejmują nieruchomości od mniej wartościowego narodu tubylczego "MILIONY POLAKÓW NA BRUK !! EKSMISJE I WYWŁASZCZENIA !!! z powodu „zaniedbania prawnego” !!"
  Link: https://miziaforum.wordpress.com/2018/03/26/miliony-polakow-na-bruk-eksmisje-i-wywlaszczenia-z-powodu-zaniedbania-prawnego/
  Polska wydala rosyjskich dyplomatów
 • Ne prawda.
  "Od czasu do czasu wzmaga się konfrontacja między zwolennikami szczepień, a ich przeciwnikami."
  Nie od czasu do czasu, tylko nieprzerwanie od 300 lat. Kiedyś negatywne skutki ludzie widzieli, to im wystarczyło. Teraz wyprali im łby, i opór jest mniejszy, poza tym wymyślili "naczelne inkwizycje lekarskie" Fragment książki medycznej z 1908 roku:
  "W kraju, gdzie jest zaprowadzone przymusowe szczepienie ospy, gdzie każdy, co się temu przymusowi chce oprzeć, karany bywa kaźnią więzienia lub karą pieniężną, nie można nikomu powiedzieć: Nie pozwól szczepić ospy twym dzieciom! ale przynajmniej można się do tego i owego ojca rodziny odwołać, aby dołączył swą cegiełkę do obalenia prawa, które już tyle złego wywołało na świecie. W tym celu odsyłamy do czasopisma "Impfgegner", organu stowarzyszenia przeciw szczepieniu ospy, wychodzącego w Dreźnie, które to pismo kosztuje rocznie dwie marki i radzimy wszystkim, za zdrowie swych dzieci odpowiedzialnym rodzicom, uczęszczać pilnie na oświecające wykłady stowarzyszeń przyrodoleczniczych, które odbywają się po wszystkich większych miastach.

  Odnośne pisma pouczą nas dokładnie, co właściwie mamy sądzić o szczepieniu ospy ochronnej (krowianki), wzbudzą wstręt do tego, ażeby w zdrowy ustrój małego dziecka wprowadzać gwałtem (przez nacięcie) obcą materyę, której składniki mało komu są znane. Przy szczepieniu chodzi tylko o ropę zwierzęcą, w dodatku o ropę, wyhodowaną sztucznie na brzusznej błonie krowy lub wołu i o chorobę ludzką, ropę, którą przed setkami lat przywleczono, tak jak cholerę z Indyi do Europy. A więc pytamy się zdumieni, pocóż tyle zachodu, pracy, dręczenia zwierząt i dzieci? - Epidemie wysypkowe jak ospa itp. zmniejszają się wszędzie coraz bardziej, zanikają powoli, wszędzie bierze górę przekonanie, iż staranne pielęgnowanie zdrowia może uchronić jedynie od wszelkich chorób – pomimo to państwowy przymus szczepienia ospy trwa dalej!

  Postępowanie takie zrozumie tylko ten, kto ma złudzenia, jakiemu się oddają spółczesne koła naukowe. Lekarze przeciwni szczepieniu mnożą się z roku na rok, niechęć ludu do szczepienia wzrasta z dnia na dzień wskutek smutnych w tym względzie poczynionych doświadczeń; niezbyt daleką jest godzina, która nas uwolni od rozporządzenia podkopującego zdrowie ludności i trującego naszą dziatwę.

  Dla ochrony dzieci spamiętajmy sobie tymczasem co następuje: Kto może, niech opuści Niemcy, bawi poza ich granicami dopóki dzieci nie dorosną, albo też niech się postara o świadectwo szczepienia ospy w innym obcym kraju, gdzie prawo to nie bywa przeprowadzanie z taką bezwzględnością jak w Prusach.
  Kto takiego świadectwa dostarczyć nie może, niech zwłóczy przynajmniej ze szczepieniem tak długo, jak tylko się da, ażeby uchronić malutkie roczne lub dwuletnie dziecko przed tem złem.
  Zwłokę można osięgnąć przez świadectwo lekarza, że dziecko jest słabowite. Jeśli zaś zachodzi u dziecięcia wielkie osłabienie lub cierpienie (...) nie szczędźmy trudu, starajmy się o poparcie wziętych lekarzy, ażeby zupełnie szczepienia uniknąć, to znaczy wyrobić pozwolenie odłożenia go na czas nieograniczony.
  Wiele rodziców nie umie sobie w tych razach poradzić, albo też przez opieszałość wydają dziecko wymagające ochrony na łup postępowaniu, które wpędziło do grobu niezliczone mnówstwo małych istot lub też skazało na długoletnie cierpienie. ..."

  /"Podręcznik lekarski do pielęgnowania zdrowia i lecznictwa w rodzinie, z szczególnem uwzględnieniem chorób kobiecych i dziecięcych, położnictwa i pielęgnowania dzieci" z roku 1908 -
  autorstwa dr med. Anny Fischer-Duckelmann, praktycznej lekarki w Dreźnie/
  Szczepić czy nie szczepić - oto jest pytanie
 • A może to?
  https://youtu.be/b98ch_Pyi-Y
  Judeofobia - komu służy?
 • "pierwszą rzeczą jest zaprzestanie demonizowania go."
  Czy to pomoże w zaprzestaniu demonizowania:
  Chabadski przywódca Sanhedrynu Rebe Menachem Mendel Schneerson ujawnił pod koniec swego życia, a więc w latach 93-94 XX wieku, strategiczny plan tajnych judeo-satanistycznych organizacji zawarty w stwierdzeniu:
  „A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC…”
  I zdradził więcej szczegółów Planu „samowybrańców Boga”:

  Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza.
  Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy.
  Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa.
  Słowianie, a wśród nich Rosjanie to najbardziej niepokorny naród świata. Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie.
  Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić. Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności .
  Nasze metody walki nie będą w ogóle wojskowe, lecz ideologiczne i ekonomiczne z wykorzystaniem struktur siłowych, uzbrojonych w najnowocześniejsze rodzaje broni do fizycznego tłumienia buntujących się z jeszcze większą brutalnością, niż to było w 1993 roku przy rozstrzelaniu Dumy Państwowej Rosji.
  Przede wszystkim, podzielimy wszystkie narody słowiańskie na maleńkie osłabione kraje z przerwanymi więzami. Będziemy tu korzystać z naszej starej metody: DZIEL I RZĄDŹ.
  Postaramy się te kraje skłócić ze sobą. Wciągniemy je we wojny między sobą w celu wzajemnego niszczenia.
  Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansjonistycznej Rosji, walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu uzyskał swoją wolność, podczas gdy całkowicie popadnie w zależność od nas.
  Tak samo będą myśleć Rosjanie, że bronią swoich własnych interesów narodowych, odzyskują „bezprawnie” zabrane im ziemie, itd.
  To wszystko będziemy robić pod pozorem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie się, oparte o wartości i tradycje narodowe.
  W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów smuty (pol. chaosu, zamętu ), niby stojących z boku i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie wtrącających się do nich. Ponadto zapewnimy sobie całkowite bezpieczeństwo.
  Do świadomości Słowian, profanów (niewtajemniczonych) zainstalujemy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem będzie , antysemita”. Słowo, ˜Żyd” będą wymawiać szeptem. Kilkoma sprawami sądowymi (podobnymi do procesu antysemity Ostaszwili z późniejszą jego likwidacją) i innymi metodami (radio, telewizja , przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskiego super wywiadu Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że u żadnego z Żydów z głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, zabijani tysiącami,“ na granicach, gdzie Żydzi nie służą, w siłach pokojowych, w wyniku aktów terroryzmu, zabójstw kryminalnych i na zamówienie. (jeden z takich filmów , to „Haniebne wyrodki”, 2009 rok)
  Judeofobia - komu służy?
 • @lorenco 23:22:10
  Na chrome wywala taki błąd.
  Rosją znowu będzie rządził nienawidzący Polaków gangster