Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze rysio

 • @Rzeczpospolita 00:37:40
  To jest właśnie "Błyskotliwość" umysłu. Już wszystko wiem, po paru pierwszych wersach. Doczytaj Szanowny @Rzeczpospolita do końca.
  Nie zawsze to ten sam tekst,"Który już czytałem". Pozdrawiam. Wszystkiego dobrego.
  Notre Dame – WTC – apokalipsa – ?
 • To już się robi nudne.
  Reichstag, WTC , teraz masońska "Katedra"
  Emmanuel Macron, mupped rotszyldów chce odbudować Notre-Dame i ponownie go poświęcić jako świątynię Nowego Porządku Świata. Czy dlatego twierdzą, że odbudowa zajmie pięć lat? Jest protegowanym żydowskiego satanisty Jacquesa Attali, i masonem, zalożowanym w „Zielonym Bractwie” i „Atlantis Aletheia ”.
  Możecie zobaczyć Macrona „idącego w kierunku światła”(Lucyfera, baala) podczas inauguracji 2:17, od początku tego filmu. O 4:07 - widać, że mówi przed piramidą. O 9:16 jego głowa znajduje się bezpośrednio pod „wszechwidzącym okiem”.
  https://www.youtube.com/watch?v=2cJh_v5mmuc&feature=youtu.be

  Sądzę, że spalili Notre Dame teraz, przed startem NWO w całej krasie... Następnie, podczas odbudowy, może zostać zamieniona na masońską świątynię lub świątynię antychrysta, w czasie narzucenia jednej relligii ogólnoświatowej. Stąd Macron stwierdza: „ Zostanie odbudowany„ w sposób zgodny z naszym nowoczesnym zróżnicowanym narodem ”
  JACQUES ATTALI w swojej książce „Amours” (2007) pisze: (Tłum. translatorem)
  „ Pewnego dnia uczucie miłości może stać się tak intensywne, że angażuje kilka osób w tym samym czasie […] poliamorię, w której każdy może mieć kilku różnych partnerów seksualnych; wielorodzinność, w której każda należy do kilku rodzin; Polytrue, w którym wszyscy są wierni wszystkim członkom grupy wielorakiej seksualności […]. W łonie matki pojawi się dziecko wcześniejszego pokolenia tej samej rodziny lub od dowolnego dawcy, a dzieci dwóch par lesbijskich, które pochodzą z tego samego dawcy nasienia, będą mogły poślubić i założyć rodzinę, która zna tylko babcie, ale żadnych dziadków […], dzieci będą się rodzić z zewnętrznych łona, czy to pochodzenia zwierzęcego, czy sztucznego, z wielką korzyścią dla wszystkich: dla mężczyzn, ponieważ nie muszą już powierzać narodzin swoich potomków przedstawicielom przeciwnyej płci; dla kobiet, ponieważ zmniejszają ciężar ciąży i porodu. ”

  (Nowy, wspaniały świat..._)
  „ Będzie chęć rozmnażania się, a każdy może się zebrać, klonując własną świadomość, podczas gdy rodzice mogą spełnić swoje życzenie, by dać życie klonowi dowolnej wybranej osoby. W pewnym momencie możesz nawet stać się inny niż ty, a aby żyć w jakiejkolwiek formie seksualności, ludzie będą dążyć do przejścia z jednej płci do drugiej. ”

  W swojej książce „L'Avenir de la vie” (1981) ówczesny 38-latek powiedział na początku ery Mitterranda, że ​​nie jest pożądane, aby ludzie żyli zbyt długo; „Jeśli ktoś przekroczy 60/65 lat, żyje dłużej niż produkuje, a zatem dla społeczeństwa jest kosztowny… Z perspektywy społeczeństwa lepiej jest, aby ludzka maszyna była brutalnie blokowana, a nie stopniowo demontowana. Staje się to jasne, gdy myślisz, że dwie trzecie wydatków na zdrowie koncentruje się na ostatnich miesiącach życia. ”
  (Blokowanie medycyny naturalnej, szczepionki "Przeciw grypie" dla seniorów, eutanazja na życzenie)

  Istnieje jednak znaczący wyjątek od tej zasady, ponieważ Attali ma 75 lat.

  Porównajcie to, min 6:06
  https://www.youtube.com/watch?v=6n_xCI-peq0&list=PLPCe1acB3rZH7CcU7tblGPRYBO2EAtqWi
  i to, 0:24
  https://www.youtube.com/watch?v=qT6zNkwGX6E
  Notre Dame – WTC – apokalipsa – ?
 • Da się...
  "Istnieje zatem duży nacisk intelektualistów na to aby z PiS-em gadać licząc że coś z tego może być dobrego. Jednak – według mnie – byłaby to przyjemna rozmowa w karczmie na drodze do Polin. Będziemy poddani procesowi powolnego „gotowania żaby”"
  Z nimi nie da się porozumieć. Pomijając "magdalenkę" i umowę "My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych" te stwory boją się własnego cienia.
  Trzeba przeanalizować rzeczywistość, ale z dystansu.
  Największym przekrętem nie jest, wbrew pozorom lichwa w prywatnych rękach, tylko "Prywatyzacja" planety.
  Jak to jest, że żaba, jeleń czy zając mają prawo do korzystania z zasobów ziemi, tylko człowiek nie, bo to prywatne?
  Kto komuś oddał/sprzedał planetę i papier na to poproszę.
  Jeśli nikt takiego dokumentu nie przedstawi to znaczy że jest paserem, lub złodziejem.
  1 Unarodowienie terytorium Polski.
  Polska w swoim terytorium jest własnością narodu, wraz z zasobami.
  "Musimy mieć powszechną świadomość, że zasoby energetyczne Polski (węgiel, ropa, gaz, geotermia) oraz strategiczne surowce mineralne (miedź, złoto, srebro, platyna, pierwiastki ziem rzadkich, wanad, tytan, neodym, gal, stront, nikiel, kobalt, siarka, sole potasowe, cynk, ołów, hel, inne) to najcenniejsze nasze bogactwo, którego wyłącznie my jesteśmy właścicielami, a polityka gospodarcza państwa bez obywatelskiego i uważnego patrzenia władzy na ręce, może doprowadzić do bezpowrotnej utraty kontroli nad największym potencjałem naszego standardu życia w przyszłości." (Krzysztof Tytko)
  2 Zysk z eksploatacji zasobów naturalnych w obrocie międzynarodowym jest własnością emerytów polskich. (Likwidacja ZUS, emerytura narodowa dywidenda narodowa, w obrocie wewnętrznym stabilizujemy zyski na poziomie +-1%)
  Koniec cz.1
  Jutro napiszę o polityce monetarnej.
  Władza to już odbezpieczony granat w ręku Kaczyńskiego
 • Jakoś dziwnie pomija się Unie Paneuropejską Richarda Coudenhove-Kalergi,
  Bez tego obraz nie jest pełny. A ten mason to był niezły gagatek.
  Wybory europejskie – Spinelli czy Schuman?
 • @goodness 20:57:59
  "Jest prosty sposób wprowadzenie narodowej demokracji.
  Taką pokazał Kadafi."
  Obawiam się, że żadna forma demokracji niczego nie załatwi, bo społeczeństwo mamy "Nauczone" a media demolują umysły do końca.
  Druga rzecz, to "Piramidalna struktura najwyższej władzy" która z czasem przechodzi w sitwę, która służy tylko sobie?
  Na razie nie widzę idealnego rozwiązania. Ale trzeba szukać.
  "Nikt w Libii nie finansował partii i jakiejś opozycji." Oprócz trzyliterowych agencji "Wielkiego brata" :-)
  Pozdrawiam.
  Przebijamy się przez prawicowy bełkot
 • W sobotę zrobiłem wpis na stronie "Nowe technologie dla Śląska! Poseł Jacek Wilk"
  Oczywiście, wpis się nie ukazał, czeka na zatwierdzenie...
  Etykietowanie ludzi na prawaków, lewaków, kapitalistów, socjalistów to stara zasada, dziel i rządź. Poglądy i pomysły mogą być mądre lub głupie, to jedyna linia podziału


  "Jak zysk z eksploatacji zasobów naturalnych może służyć
  społeczeństwu (Czyli kapitalizm i socjalizm kontra zdrowy rozsądek)
  Libia za ś.p.Kaddafiego:
  W 2011 roku przed zabiciem Kaddafiego Libijczycy mieli zapewnione:

  Edukacja była bezpłatna.
  Studenci na uczelniach krajowych i zagranicznych otrzymywali stypendium w wysokości 500 dolarów miesięcznie. W 2011 roku 25% Libijczyków posiadało wykształcenie wyższe, w kraju pozostało tylko 13% analfabetów.
  Jeśli Libijczyk po obronie dyplomu nie znalazł pracy, państwo wypłacało mu przeciętną pensję, jaką otrzymywał przed podjęciem studiów.
  Libijskie banki były własnością państwa i udzielały nieoprocentowanych pożyczek.
  Libijczycy, którzy chcieli zostać rolnikami, otrzymywali ziemię, dom, sprzęt, nasiona oraz żywy inwentarz potrzebny do rozpoczęcia działalności.
  Rząd pokrywał 50% ceny zakupu samochodu. Cena benzyny wynosiła 0,14 dolarów/litr.
  Prąd był darmowy dla wszystkich mieszkańców.
  Nowożeńcy otrzymywali od rządu 60 tys. dinarów (ok. 50 tys. dol.) na zakup swojego pierwszego mieszkania.
  "Becikowe" wynosiło 5 tysięcy dolarów.
  Służba zdrowia była bezpłatna. Gdy nie było możliwości wykonania jakiegoś zabiegu w kraju, rząd finansował jego koszty za granicą, w tym podróż i zakwaterowanie.
  Libia nie miała żadnych zagranicznych długów, dodatkowo posiadała rezerwy finansowe w wysokości 150 mld dol.
  Kaddafi uważał, że zasoby naturalne są własnością narodu i zyskiem z ich sprzedaży należy się dzielić ze społeczeństwem. (Swoista forma dywidendy narodowej)
  PYTANIE, w Libii był socjalizm, kapitalizm, czy zdrowy rozsądek "Złowrogiego" dyktatora?
  Zasoby surowcowe Polski są wręcz niewyobrażalne, w porównaniu do Libii.
  To dla czego Polacy są tak biedni, na najzasobniejszym terytorium na planecie?

  Czy na pewno trzeba komuś zabrać, żeby komuś dać? Może wystarczy nie okradać własnego narodu?

  Podstawowym problemem w Afryce jest brak wody pitnej, z tego powodu co roku umiera wiele milionów ludzi. Mu’ammar al-Kaddafi zapewnił Libijczykom czystą wodę pitną, a następnie rurociągi planował przedłużyć do sąsiednich państw.

  Wielka Sztuczna Rzeka w Libii, 8 cud świata to największa na świecie podziemna sieć rurociągów, jej długość wynosi 4 000 km, zbudowana jest w oparciu o 1300 studni o głębokości od 80 do 400 metrów. Studnie połączone są rurociągami, których podstawowym elementem są rury o średnicy 4 m i długości 7 m. Do sieci tej woda pompowana jest z 270 szybów głębokich na 100 m. Szacowany koszt 1m³ wody miał wynosić wynosi 0,35 centom.
  Czemu rządu 3rp nie stać na uruchomienie choćby jednej instalacji podziemnego zgazowania?
  Czy to , co powiedział premier Mateusz Morawiecki "Polska jest krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy" jest odpowiedzią?
  Ktoś odpowie?"


  1Polska Limanowa
  Pozdrawiam.
  Przebijamy się przez prawicowy bełkot
 • Stałe fragmenty gry.
  https://www.veteranstoday.com/2019/03/21/zioplan/
  Zgodnie z zasadami
  https://www.youtube.com/watch?v=wZkdh1jRGXk
  Christchurch: Równoczesne szkolenie policji i wojska
 • Syjonistyczna prowokacja rozbrojenia białych nacjonalistów amerykańskich i rozpoczęcie III wojny światowej?
  Robert David Steele, były oficer piechoty piechoty morskiej i szpieg CIA, a także działacz na rzecz Inżynierii Otwartego Źródła (OSEE)

  P. Jesteś dobrze znany jako były szpieg, a także wiele razy powiedziałeś w publicznym rejestrze, że zarządzałeś operacją fałszywej flagi dla Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA). Masz również autorem trzech książek i dwa rozdziały dotyczące konkretnych operacji false flag - fałszywą flagą ataków - Narzędzie głębokiego państwa , 9/11 Truth , Sandy Hook Prawdę , Orlando Atrocity i Paryż 11/13 . W skrócie, co to jest atak fałszywej flagi?
  O. Termin ten powstał w wojnie morskiej, gdzie piraci, a także kraje takie jak Hiszpania i Francja, latałyby pod flagą swojej ofiary, aby mogły płynąć bliżej i wykonać atak z zaskoczenia. Termin dzisiaj oznacza nic więcej lub mniej niż „nie tak, jak się wydaje”. Oznacza to, że wydarzenie to nie miało miejsca, jak twierdzi rząd; nie zostało przeprowadzone z powodów, dla których rząd twierdzi, że tak było; i zarówno atakujący, jak i ofiary nie są takie, jak się pojawiają. W USA większość napastników to patsies, niektórzy kontrolowani umysłowo, a większość ofiar to aktorzy kryzysowi lub płatni miejscowi, którzy są następnie zobowiązani do zachowania tajemnicy za pomocą nakazów bezpieczeństwa narodowego, które zagrażają im życiem w więzieniu, jeśli powiedzą prawdę o wydarzeniu.
  P: Atak na meczet w Nowej Zelandii przez rzekomą białą supremację wydaje się mieć wiele wątpliwych aspektów. Ogólnie rzecz biorąc, jak myślisz, co się stało?

  O. Dokładna analiza wszystkich dostępnych informacji, w tym pełny techniczny i wojskowy przegląd pełnej taśmy wideo, sugeruje, że było to zdarzenie pod fałszywą flagą. Potrzebujemy muzułmańskich i amerykańskich białych nacjonalistów śledczych na miejscu, aby ustalić, czy ktokolwiek faktycznie umarł, wszystko wskazuje na to, że nikt nie umarł, wydaje się, że było to całkowicie zainscenizowane wydarzenie zarządzane przez Mosad w współudziale skorumpowanej nowozelandzkiej policji i władz krajowych i skorumpowani masoni. Chciałbym zaznaczyć, że większość masonów jest uczciwymi przyzwoitymi ludźmi. Uważam, że chińscy masoni są szczególnie zainteresowani przyszłością wolnomularstwa, aby być na dobro wszystkich, a ta pozorna zbrodnia przeciwko ludzkości ze strony nowozelandzkich masonów powinna ich pozbawić porządku międzynarodowego.
  P: Zanim zapytam o konkretne powody, dla których kwestionujesz oficjalną narrację - że samotny biały człowiek zabił co najmniej pięćdziesięciu muzułmanów i zranił co najmniej 50 muzułmanów - pozwól, że zapytam o motyw. Zakładając, że masz rację, a to było zdarzenie zainscenizowane, po którym nastąpiła natychmiastowa cenzura globalna w celu zablokowania zdrowych wyzwań, jaki był cel tego wydarzenia?O. Tak się cieszę, że o to prosiłeś, ponieważ moja odpowiedź może pomóc zjednoczyć muzułmanów wszędzie z białymi nacjonalistami w USA i być może w innych krajach. To wydarzenie zostało zaprojektowane z dwoma celami. Pierwszym z nich jest demonizowanie białych nacjonalistów, którzy popierają prezydenta Donalda Trumpa, i przygotowanie gruntu dla ich rozbrojenia z pogwałceniem amerykańskiej konstytucji poprzez wykorzystanie zalewu nowych ustaw „czerwonej flagi”, które głębokie państwo próbuje przeforsować w USA . Tak jak syjoniści zamordowali Johna F. Kennedy'ego Juniora, aby oczyścić Hillary Clinton z kupienia jej siedziby Senatu w Nowym Jorku, tak starają się pomóc Demokratom pokonać prezydenta Trumpa w 2020 r. Mój kolega Scott Bennett, były psycholog US Army oficer wojenny, opublikował użyteczną analizę celów i taktyki tego wydarzenia .W Nowej Zelandii, gdzie rząd jest mieszanką dobrego - krytykującego syjonistycznego Izraela - i złego - dążącego do konfiskaty broni - to fałszywe zdarzenie flagowe jest wyraźnie wykorzystywane jako oszustwo uzasadniające rozbrojenie społeczeństwa .

  Drugim celem jest przygotowanie gruntu pod III wojnę światową. Przewiduję teraz, że co najmniej dwa muzułmańskie patsies kontroli umysłu będą mordować - na serio - co najmniej 20 dzieci w wieku przedszkolnym w Stanach Zjednoczonych bezpośrednio przed rozpoczęciem obiecanego ataku przez Syrię w celu usunięcia syjonistów ze Wzgórz Golan, gdzie odkryto ropę. Syjoniści są zdesperowani, by utrzymać Wzgórza Golan i wciągnąć USA w ogólną wojnę na Bliskim Wschodzie. Operacje pod fałszywą flagą, a także przekupstwo i szantaż większości członków Kongresu USA oraz kluczowych urzędników wyższego szczebla w służbie kierowniczej to sposób, w jaki sobie radzą.

  Pozwolę sobie powiedzieć bardzo wyraźnie, że wierzę, że to wydarzenie, po raz pierwszy w historii współczesnej, daje białym nacjonalistom w USA, a muzułmanom na całym świecie podstawę do spotkania przeciwko syjonistycznemu Izraelowi. Chcę natychmiast zobaczyć muzułmańską ekipę śledczą w Nowej Zelandii i chcę, aby ujawnienie tej zbrodni doprowadziło do upadku rządu Nowej Zelandii i zmusić prezydenta Donalda Trumpa do honorowania obietnicy kampanii, by w pełni ujawnić, kto, jak, co i co dlaczego 11 września , która zakończy panowanie terroru przez syjonistów w USA. Jeśli zostaniesz zaproszony, będę zaszczycony mogąc poświęcić swój czas i dołączyć do zespołu. Jestem całkowicie pewien, że mogę wydobyć prawdę od domniemanego strzelca w ciągu 24 godzin. Niestety, nie zdziwiłbym się, gdy rzekomy strzelec zginie w ciągu najbliższych kilku dni, rzekomo z własnej ręki, aby uciszyć go na zawsze.

  P. Co to jest prawo „czerwonej flagi”?

  A. Dziękuję za pytanie. Prawo „czerwonej flagi” jest bardzo niekonstytucyjnym prawem, które jest przyjmowane przez stany USA, które nie wierzą w amerykańską konstytucję i prawo do noszenia broni. W Maryland ostatnio mężczyzna został zamordowany przez policję, kiedy udali się do konfiskaty jego broni bez uprzedzenia. Prawo czerwonej flagi pozwala każdemu - komuś, komu jesteś winien pieniądze, na przykład - powiedzieć policji, że czujesz się „zagrożony” przez ciebie, a to - bez należytego procesu, bez sędziego, bez przesłuchania - umożliwia policji pistolety. Gdyby ktoś chciał mnie zamordować, zorganizowałby „czerwoną flagę”, żeby najpierw został rozbrojony przez policję, bez rzeczywistej słusznej przyczyny, byłby idealną preambułą.

  P: Czy nie jest to naciąganie, by sądzić, że sami muzułmanie wzięliby udział w wydarzeniu fałszywej flagi, bezczeszczącym własny meczet?

  O. Podnosisz bardzo ważny punkt i jest to jeden z powodów, dla których chcę, aby muzułmański zespół śledczy znalazł się jak najszybciej na ziemi. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​większość muzułmanów bardzo chętnie przyjmuje władze i demonstruje, że zasymilowali się i są lojalni wobec swojego przybranego kraju. Podejrzewam, że uczestnicy otrzymali zachęty, których nie mogli odmówić, a ich uczestnictwo było wymagane jako warunek dalszego korzystania z nieobciążonego pobytu w Nowej Zelandii.

  Q. Wymień dla nas anomalie - jasne oznaki, że było to zdarzenie pod fałszywą flagą.

  O. Moja lista pochodzi z mojego własnego oglądania filmu, który jest wyraźnie pełen efektów specjalnych, takich jak osłony pocisków, które „znikają” i nie uderzają w ziemię, oraz prace Gordona Duffa , Kevina Barretta , Jamesa Fetzera jako oraz Baldrmedia i William Craddick . Podzielę moją listę na anomalie zdarzeń i anomalie kontekstowe.

  Anomalie zdarzeń

  Są to wyraźnie strzelające zabawki, które nie wyrzucają osłon ani nie wystrzeliwują prawdziwych pocisków. W filmie po kuli dodano efekt kuli jako efekt specjalny.
  Z wyjątkiem domniemanego zmarłego przy drzwiach wejściowych, który wydaje się być wystawiony wcześniej, żaden z rzekomo zabitych w wideo nie wpada w szok spastyczny, jak to robią prawdziwi ranni, i nie ma rozprysków krwi. Niektóre z tych, które leżą martwe, nie są w rzeczywistości kręcone w filmie. Rzeczywiście, strzelec wychodzi z meczetu, a następnie wraca, tym razem widzimy raczej amatorski dowód krwi, jakby musiał odejść, aby ekipa efektów specjalnych mogła wejść.
  Wydaje się, że stosy ciał były tam przed wejściem bandyty. Wszystkie są w bardzo nienaturalnych pozycjach i, co ciekawe, żaden nie jest odsłonięty, przydatny, jeśli chcesz ukryć wszystkie swoje tożsamości.
  Strzały wystrzeliwane ze strzelby wewnątrz samochodu nie wydmuchują przedniej szyby.
  Cały ruch jest blokowany z ulicy podczas imprezy, tak jakby policja miała ustawione blokady dróg.
  Policja nie przyjeżdża oficjalnie do 36 minut po pierwszym strzale, nieważne, że ich najbliższa stacja znajduje się dwie minuty od pierwszego meczetu.
  Film pokazuje wyraźne oznaki, że został zmieniony technicznie, w tym dodanie pocisków, nie mówiąc już o rzeczywistości, że strzelec został szybko aresztowany i nie miał czasu na nic edytować.
  Anomalie kontekstowe

  Jednostka albo nie jest tym, za kogo się podaje, albo jest o wiele starsza niż twierdzą. Gordon Duff udokumentował swoją rodzinną historię i prowadzi z powrotem do syjonistycznego Izraela na wiele sposobów.
  Osoba ta otrzymała „dziedzictwo”, gdy straciła rodzinę, powszechną technikę Mossadu do zbierania obiecujących osieroconych samców do projektów kontroli umysłu i spędził lata podróżując, w tym Koreę Północną, Chiny, Afganistan, Pakistan, Turcję i Syrię oraz szkolenia w syjonistycznym Izraelu.
  Strzelec rzekomo przejechał przez co najmniej dwa posterunki policji w kierunku od pierwszego do drugiego meczetu.
  Istnieje wideo co najmniej dwóch innych strzelców i istnieją dowody na to, że co najmniej cztery kobiety w grupie wycieczkowej wydają się być komórką wsparcia Mossadu.
  Rząd twierdzi, że ta osoba nie była na swoim radzie, to jasne kłamstwo. Był znanym strzelcem w Brice Rifle Club dla strzelców wojskowych i znany jest z tego, że odwiedził kraje budzące niepokój, w tym Koreę Północną.
  Jest znany przez Turcję, że wkroczył do tego kraju, zamierzając dokonać zamachu lub jakiejś formy ataku terrorystycznego. Sam Turcja, wśród wszystkich narodów muzułmańskich, ma zespół w drodze do Nowej Zelandii, gdzie, jak oczekuję, odmówiono im dostępu do więźnia i meczetów w obawie przed ich szybkim dostrzeżeniem, czym jest - prowokacją fałszywej flagi.
  Rząd Nowej Zelandii wpadł w panikę cenzury, aw USA kontrolowane przez syjonistów media społecznościowe, w szczególności Facebook i Twitter, aktywnie cenzurują szczególnie wideo i generalnie sceptyczne komentarze. Wideo, które jego twórcy zamierzali zniesławić białych nacjonalistów i gniewnych muzułmanów, stało się wyraźnie odpowiedzialnością, ponieważ oglądanie go jest szybko przekonane, że jest to zdarzenie pod fałszywą flagą - a nie to, co twierdzi rząd.
  Jeśli 50 osób okaże się martwych, a kolejne 50 rannych, co, jak sądzę, nie jest pewne, to jest pewne, że było wielu strzelców i podnosi możliwość zabicia martwych z kostnicy w całym kraju, aby zwiększyć liczbę ciał. Jeden człowiek z kilkoma czasopismami nie może, w żadnych okolicznościach, żądać odszkodowania.

  P: Mówisz o kontroli umysłu, jakby to była rutynowa sprawa. Co możesz nam o tym powiedzieć, ponieważ dotyczy to incydentów terrorystycznych i zabójstw?

  A. Pozwól mi najpierw powiedzieć, że chociaż byłem szpiegiem CIA, większość tego, czego dowiedziałem się o złu związanym z CIA, a także z Narodową Agencją Aeronautyki i Kosmosu (NASA) - dwoma miejscami, w których naziści zamieszkali po II wojnie światowej - pochodzi z literatury faktu i relacjonowania innych po tym, jak opuściłem CIA. Nic, co kiedykolwiek powiedziałem publicznie, nie narusza mojej przysięgi zachowania tajemnicy jako szpiega.

  Kontrola umysłu w CIA i NASA zaczęła się od hipnozy i narkotyków oraz rozwinęła się w „dostrajanie” elektromagnetyczne i uraz pedofilny we wczesnym dzieciństwie, co doprowadziło do powstania wielu osobowości w jednym ciele i zdolność szkolenia ludzi do wykonywania niezwykłych rzeczy, których normalnie nie oczekuje się - na przykład pulchna gospodyni domowa potrafiąca zmiażdżyć gardło mężczyzny podczas przechodzenia obok niego - i wycierać ich umysły po fakcie. Zdolność do przekształcania całkowicie niewinnych ludzi w nieświadomych szpiegów i zabójców dowodzenia była od dawna Świętym Graalem Mossadu, jak również CIA. Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że NASA jest tak mocno zaangażowana w to okrucieństwo, wydaje się być wynikiem ich nazistowskich przeszczepów połączonych z chęcią wyszkolenia super ludzi na dalekie odległości misji kosmicznych. Bycie złym przychodzi łatwo, gdy masz dużo pieniędzy i nie masz przeoczenia.

  Na moim blogu mam około 40 postów na temat kontroli umysłu , a szczególnie polecam moją recenzję TRANCE: Formation of America .

  Jestem pewien, że większość wydarzeń „aktywnych strzelców” jest albo wystawianych, albo przy użyciu kontrolowanego przez umysł patsy, który czasami umiera w ramach transakcji. Szczególnie niepokoi mnie fakt, że pracownicy organów ścigania biorą udział w zbrodniach przeciwko ludzkości, a następnie nakazuje się im kłamać pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego i grożąc im utratą emerytur lub więzieniem na całe życie.

  Kontrola umysłu - podobnie jak w przypadku geoinżynierii, komunikacji ludobójstwa i ekobójstwa 5G oraz zalegalizowanej sterylizacji poprzez szczepienia i inne środki - wymyka się spod kontroli. Nie ma rządu zachodniego, o którym wiem, że jest prawdziwą demokracją. Chociaż mam wielkie nadzieje wobec prezydenta Donalda Trumpa, w tym czasie walczy on o swoje życie przeciwko głębokiemu państwu i jego syjonistycznemu podbrzuszu, a my wciąż możemy zobaczyć śmierć Ameryki Pięknej.

  P: Jesteś chrześcijaninem, białym nacjonalistą, ale także Latynosem kolumbijskiej matki, która mieszka na całym świecie jako syn inżyniera naftowego, jako oficer piechoty morskiej i jako szpieg. Stałeś się antysyjonistą tylko wtedy , gdy zniszczyli twój program reform wyborczych, współzałożycielem wielkiej dr Cynthii McKinney. Jakie jest twoje ostatnie słowo dla wszystkich muzułmanów w tej sprawie?

  A. W twoim ostatnim wywiadzie ze mną: „ Czy syjonizm jest w USA ponad? „Skończyłem moją ostateczną odpowiedź, mówiąc to:

  Popieram naszego przewodniczącego i popieram Ilhana Omara. Każdy na swój sposób ucieleśnia to wszystko w Ameryce Pięknej.

  Ameryka, której doświadczyła większość muzułmanów, nie jest Ameryką Piękną, krajem wolnych, gdzie wiara w Boga i lojalność wobec Konstytucji - w tym prawa do wolności słowa i wolności religii - są podstawowymi wartościami. Większość muzułmanów widzi Głęboką Stan Ameryki, w której wirtualny kolonializm, drapieżny kapitalizm i jednostronny militaryzm są normą.

  Powiedziałbym to wszystkim muzułmanom: my biali nacjonaliści przyjmujemy Latynosów, Murzynów i muzułmanów oddanych Bogu i krajowi, wolności i tolerancji. Podzielamy się także ze wszystkimi muzułmanami jednym wielkim wyzwaniem: niemożliwe jest poznanie prawdy od rządu USA, rządu lub mediów, ponieważ wszystkie kanały komunikacji są kontrolowane. Przypomina mi się, że premier Malezji kilka lat temu wezwał do muzułmańskiej służby prasowej, ponieważ syjoniści kontrolują światową prasę i demonizują muzułmanów. Teraz demonizują białych nacjonalistów.

  Wszyscy potrzebujemy kanału prawdy - globalnej sieci lokalnej do dzielenia się informacjami, które nie mogą być cenzurowane, sieci, w której głosów prawdy nie można zabić cyfrowo, sieci, która może pomóc w edukacji miliardów, którzy chcą żyć w pokoju i dobrobycie razem, sieć, która może osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju w ciągu dwudziestu lat, wykorzystując Open Source Everything Engineering (OSEE) w wysokości 10–20% kosztu nieudanego modelu zachodniego.

  To wydarzenie w Nowej Zelandii jest dobrze przystosowane do łączenia białych nacjonalistów i muzułmańskich aktywistów amerykańskich, przeciw syjonistom, przeciwko cenzurowanym kontrolowanym mediom, przeciwko rządom, które wierzą, że mogą oszukać swoich obywateli i świat fałszywymi flagami, których celem jest rozbrojenie poszczególnych obywateli z jednej strony, i uzasadniają zorganizowaną przemoc na poziomie państwowym z drugiej.

  Prawda za wszelką cenę obniża wszystkie inne koszty. To jest to, za czym stoję. Byłbym zaszczycony zaproszeniem do Komisji Prawdy, być może prowadzonej przez Indonezję i obejmującej przedstawicieli Indii, Iranu i Turcji, a także Malezji, skupionych na zbrodni w Nowej Zelandii. Prawda może się zjednoczyć, prawda może się uleczyć, prawda może zatriumfować. Niech Bóg błogosławi wszystkich, którzy oddają Mu cześć prawdą.

  Tłumaczenie automatyczne, źródło: https://www.veteranstoday.com/2019/03/20/robert-steele-new-zealand-false-flag-event-zionist-provocation-to-disarm-us-white-nationalists-and-start-world-war-iii/
  Krwawe ataki terrorystyczne w Nowej Zelandii
 • @Jan Paweł 12:12:21
  "Czy tak trudno, każdemu z nas, (...) zapoznać przynajmniej jedną osobę ze swojego otoczenia"
  Bardzo trudno. To dewastuje strefę komfortu takiej jednostki. Lepiej jest trzymać łep w piachu, jak struś. Jak ktoś zacznie wyjaśniać, że mord rytualny to nie żart, co to jest C9H9NO3, itd. to jest traktowany jak ufoludek. Zezwierzęcenie ludzkości trwa i odnosi skutek.
  Rolnicy przeciw handlowi dziećmi – Paweł Bednarz
 • @Stara Baba 22:30:44
  "o nie o zdrowie w sporze USA z Huawei i Chinami chodzi lecz o pierwszeństwo i wyłączność na globalny zakres użycia 5G w którym wygrywają Chiny"
  Nie oto chodzi. SIEĆ 5G DO PRZESYŁANIA PÓL TORSYJNYCH
  http://www.torsionfield.eu/?page_id=242
  Sensacyjna wypowiedź Ambasadora USA o zdalnym zabijaniu ludzi - Janusz Zagórski
  https://www.youtube.com/watch?v=geDCkG5yOlQ
  Manipulacja cyber-elektroniczna poprzez sieć śmierci 5G
 • @Oscar 20:28:33
  5G to stukrotne zwiększenie dopuszczalnej mocy emitowanej z nadajników (BTS) z 0,1W/m2 na 10W/m2. Poprzednia norma była wprowadzana jako kompromis pomiędzy zagrożeniem dla zdrowia, a rozwojem technologicznym.

  Stop smogowi elektromagnetycznemu w Krakowie - dr Barbara Gałdzińska-Calik
  https://www.youtube.com/watch?v=1hMHBoiHke8
  Manipulacja cyber-elektroniczna poprzez sieć śmierci 5G
 • @Oscar 16:37:20
  Patent na 5G ma izraelski oddział korporacji Intel.
  HAARP - 5G - Kontrola umysłu - prof. Eric Karlstrom
  https://www.youtube.com/watch?v=E_ZDZEvKj8g

  Jerzy Zięba w NTV o 5G
  https://www.youtube.com/watch?v=s5egs95NyGU

  5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia - dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose
  https://www.youtube.com/watch?v=mElVn08aZQk
  Manipulacja cyber-elektroniczna poprzez sieć śmierci 5G
 • @Oscar 11:08:22
  "Powyższy artykuł jest z serii tych zastraszających pożytecznych idiotów..."
  Czyli gówno wiem, to się wypowiem?
  Co @Oscar wie na temat pól torsyjnych? Komunikacji międzykomórkowej? Nic? Kto tu robi za "pożytecznego idiotę"?
  Czy tych 230 naukowców z 41 krajów świata to idioci, czy może tylko @Oscar?
  https://ehtrust.org/wp-content/uploads/Scientist-5G-appeal-2017.pdf
  Manipulacja cyber-elektroniczna poprzez sieć śmierci 5G
 • Ale to nie tylko Wenezuela.
  " 20 grudnia Trump podpisał ustawę w sprawie NICA (Nikaraguańska ustawa o warunkowości inwestycyjnej). Ustawa ta ma na celu wykorzystanie amerykańskiego "głosu, głosu i wpływów" w międzynarodowych instytucjach finansowych, takich jak Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Międzyamerykański Bank Rozwoju, w celu powstrzymania ich przed udzielaniem Nikaragui "wszelkiej pożyczki lub pomocy finansowej lub technicznej". rząd.

  Jest to oczywiście niezwykle istotne, ponieważ Stany Zjednoczone są silnym, a niekiedy dominującym głosem w tych instytucjach, i głosem, który wiele innych rządów nie chce się z nimi pogodzić. Ustawa daje Trumpowi władzę nakładania ukierunkowanych sankcji na nikaraguańskich urzędników państwowych, byłych urzędników lub osoby rzekomo "działające w imieniu" rządu w stolicy Nikaragui, Managui.

  Sekretarz stanu USA zostaje poinstruowany przez ustawę, by w ciągu sześciu miesięcy przedstawić komitetom kongresowym sprawozdanie, czy rząd Nikaragui spełnia szereg amerykańskich żądań, w tym żądanie wcześniejszych wyborów. Amerykański popyt na przedterminowe wybory jest oburzający, biorąc pod uwagę, że wybrany prezydent Nikaragui Daniel Ortega jest mniej niż w połowie swojej konstytucyjnej kadencji, po wygranych w ostatnich wyborach prezydenckich w 2016 roku z 72 procentami głosów przy frekwencji około 65 procent.

  Poprzez włączenie Międzynarodowej Ustawy o Potencjach Majątku Ekonomicznego, ustawa NICA toruje również drogę prezydentowi Trumpowi do jeszcze większego naruszania suwerenności Nikaragui. Uprawnienia przyznane Trumpowi na podstawie tego aktu umożliwiają mu blokowanie i zabranianie transakcji finansowych i innych aktywów oraz odmawianie lub cofanie wiz, a podobne środki były prekursorem dla dalszych interwencji USA w krajach, w których chcą zobaczyć obalone rządy lewicowe.

  Ustawodawstwo stanowi wyraźne naruszenie prawa międzynarodowego oraz Karty Narodów Zjednoczonych i Organizacji Państw Amerykańskich, które potępiają takie działania. Kampania stojąca za działaniami NIC w USA była w dużej mierze prowadzona przez niedawno emerytowaną ultrakonserwatywną reprezentantkę Kongresu Florydy Ileana Ros-Lehtinen, z pomocą senatorów: Marco Rubio i Teda Cruz. Ich historia polityczna obejmuje agresywne poparcie dla blokady Kuby i sankcje wobec Wenezueli.

  Zwolennicy ustawy NICA mają nadzieję, że odetną pożyczki finansowe dla Nikaragui z Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i innych pożyczkodawców. Pożyczki na rzecz Nikaragui wynoszą obecnie 250 milionów dolarów rocznie i są inwestowane w edukację, programy społeczne, elektryfikację, drogi i inne inicjatywy infrastrukturalne.

  Jednym z takich projektów, które mogą być zagrożone, jest finansowany przez Bank Światowy projekt w wysokości 60 milionów dolarów, mający na celu wzmocnienie systemu opieki zdrowotnej w Nikaragui, będącego częścią dążenia do poprawy usług zdrowotnych i edukacyjnych. Ponadto istnieje niebezpieczeństwo, że państwa-dawcy mogą korzystać z negatywnych decyzji kredytowych MFW, aby kierować własną dwustronną pomocą i pożyczkami, tworząc efekt mnożnikowy i odcinając część pomocy europejskiej.

  Ustawa NICA będzie ciężkim dodatkowym ciosem dla tego, co osiągnięto w ramach programu redukcji ubóstwa rządu sandinistów, w ramach którego stopa ubóstwa spadła z 45,8% populacji w 2005 r. Do 24,9% w 2016 r. Sankcje te dotkną najbiedniejszych , niezależnie od tego, czy wspierają one obecny rząd. Trump wyraźnie ma nadzieję, że wzbudzi bunt, który obali rząd.

  Historia w regionie i gdzie indziej pokazuje, że amerykańskie sankcje zaostrzają podziały kraju, a nie pomagają krajom posuwać się naprzód. To dlatego ustawa NICA została przeciwstawiona szerokiemu gronu głosów, w tym związkom zawodowym i związkom zawodowym w Nikaragui. W rzeczywistości ustawa NICA nie ma nic wspólnego z prawami człowieka, demokracją czy rządami prawa. Chodzi tylko o zainteresowanie USA jego zaangażowaniem gospodarczym w każdym kraju.

  Ustawa ma pomóc administracji Trumpa w zmianie reżimu, nie tylko w Nikaragui, ale ma nadzieję także w Wenezueli i na Kubie, a Brazylia została oddana w ręce pro-amerykańskiego skrajnego prawicowca, w następstwie impeachmentu Dilmy Rousseff i uwięzienie Luli, która była czołową kandydatką w wyborach prezydenckich, zanim oskarżenia przeciwko niemu zostały przyrządzone, aby go wyeliminować.

  Wypowiedzi Doradcy ds. Bezpieczeństwa Narodowego Białego Domu, Johna Boltona i sekretarza stanu Mike Pompeo wyjaśniają to doskonale. 1 listopada 2018 Bolton potępił Nikaragua, Kubę i Wenezuelę jako "trojkę tyranii" i powiedział, że czeka na obserwację upadku ich rządów.

  Ale prostym faktem jest to, że administracja Trumpa decyduje o tym, kto powinien być rządem jakiegokolwiek innego kraju. Zarówno historyczne, jak i obecne doświadczenia w Ameryce Środkowej i Łacińskiej pokazują nam postęp społeczny, a prawa ludzi nie są rzeczami, które są na porządku dziennym amerykańskich reżimów.

  Istnieje szeroki wachlarz poglądów na temat ostatnich wydarzeń w Nikaragui na arenie międzynarodowej, ale bez względu na poglądy, sankcje ze strony Trumpa, które zaszkodzą standardom życia zwykłych ludzi, nie są odpowiedzią.

  Przez blisko trzydzieści lat Organizacja Narodów Zjednoczonych głosowała co roku około 190 do 2, wzywając USA do zniesienia sankcji wobec Kuby. Każdego roku tylko Ameryka i Izrael sprzeciwiają się temu wnioskowi. Kuba wskazała, że ​​w ostatnim roku budżetowym te sankcje kosztowały ich gospodarkę 4,3 miliarda dolarów. Dla małego kraju jest to bardzo szkodliwe i nadszedł czas, aby świat stanął przeciwko tej nowej formie imperializmu.

  Stare imperia w Europie oderwały ludzi, których kontrolowali, ale zostały obalone lub wyparte po drugiej wojnie światowej. Stany Zjednoczone były o wiele mądrzejsze w kontrolowaniu tylu krajów trzeciego świata, chowając się za nimi i wspierając puczówki wojskowe i "skrajnie prawicowych" kandydatów, którzy, gdy dojdą do władzy, dadzą Ameryce wszystko, czego pragnie. " -veteranstoday.com
  Viva la Venezuela ! Jankee go home !
 • @AgnieszkaS 00:11:31
  "Jest również popularyzatorem "dobrej rośliny" marihuany."
  Nie ma takiego czegoś, jak " marihuana." (Choć większość używa takiej nazwy nie znając historii jej delegalizacji)
  Są konopie, w tym odmiana Indyjska. Każda roślina jest dobra, chyba że się ją wykorzysta do złych celów. Zioła to przede wszystkim leki.
  Proszę posłuchać Lekarzy przez L, nie l
  6min 25sek. nagrania:
  https://www.youtube.com/watch?v=VF8m9taqpKk
  Dr Hubert Czerniak postawiony przed sądem. Co dalej?
 • Co jest przyczyną, a co skutkiem?
  "1. Kryzys emigracyjny wywołany wieloletnimi konfliktami na Bliskim Wschodzie i Afryce."
  Warto poznać takiego psychopatę, jak Richard Coudenhove-Kalergi.
  W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.

  Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów.
  https://www.youtube.com/watch?v=85BKDj_1vVU
  "Konflikt na linii: USA – Rosja – Chiny –UE (reszta świata) musi zakończyć się wojną.
  To jedyne skuteczne i ostateczne rozwiązanie konfliktów interesów i wzajemnych długów." Nie koniecznie. Ostatnie gorączkowe zakupy złota przez państwa poważne wskazują raczej na uzgodniony reset i powrót do parytetu złota.
  H.R.5404 - To define the dollar as a fixed weight of gold.
  https://www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/5404
  H.R.24 — 116th Congress (2019-2020)
  Federal Reserve Transparency Act of 2019

  https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/24/text

  H. R. 25

  To promote freedom, fairness, and economic opportunity by repealing the income tax and other taxes, abolishing the Internal Revenue Service, and enacting a national sales tax to be administered primarily by the States.
  https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/25/actions
  Pozdrawiam, więcej optymizmu.
  Quo Vadis Hominem – Koniec Świata nadchodzi.
 • @programista 08:26:56
  "Pan pewnie uważa tak jak Izabela Litwin, że żyjemy w "erze obfitości" i tylko brakuje wszystkim pieniędzy do ogólnego szczęścia."
  Nie tylko pieniędzy. Blokowane technologie, planowe postarzanie produktu itd.
  "Dywidenda oparta o zasoby - wartość złóż naturalnych można sobie oszacować dowolnie, jeżeli nie zamierza się wykładać własnych środków na wydobycie."
  Na elektrownię atomową wydaliśmy ponad 700 mln zł, powstał za to film animowany o atomie. Za taką kasę mielibyśmy pierwszą działającą elektrownię na gaz syntezowy z instalacji podziemnego zgazowania.
  Poza tym można wydobycie zlecić, ale podział zysku na realnych warunkach, nie jak do tej pory, sprzedaż zasobów za 0,01% plus łapówka.
  Najmniejszy udział państwa w zysku z wydobycia surowców jest w USA, wynosi 30%,proszę sprawdzić ile u nas.
  Dziwny sposób „zanęcania”
 • @programista 21:47:39
  " To zaś podważa kreację pieniądza wg jakiegoś stałego algorytmu."
  Gdyby nawet za obsługą BC stała sztuczna inteligencja, to nad tym ma być człowiek. I tu proste rozwiązanie, cel inflacyjny. Jestem zwolennikiem wyeliminowania prywatnego pieniądza dłużnego, bo to największe oszustwo w dziejach ludzkości. (Choć obserwuję walutę "Zielony") Jeśli mówimy o pieniądzu suwerennym, to znaczy, że ma służyć suwerenowi. (Obecnym suwerenem jest ponadnarodowy lichwiarz i jego korporacje, którym podlega rząd)
  Banki narodowe, jako filie banku centralnego udzielają nieoprocentowanej pożyczki po analizie sytuacji. Bank centralny, staje się faktycznym bankiem, a nie "Bankomatem" do wypłat w pieniądzu fizycznym dla prywatnych lichwiarzy. To ich boli najbardziej, dlatego "Polska bezgotówkowa" .
  Wracam do "Dywidendy Narodowej" bo to rozwiązuje problem "Braku wypłaty" dla pracownika.
  Dywidenda oparta o zasoby, bo skoro zając może bezpłatnie żreć trawę, to dlaczego człowiek nie ma prawa do niczego? Polecam uwadze, o to musimy walczyć: ( Koalicja obywatelska w obronie polskich złóż)
  https://www.youtube.com/watch?v=8a-xYJn8aDU
  Pozdrawiam.
  Dziwny sposób „zanęcania”
 • Zaprogramowany morderca zabójcą prezydenta Gdańska? - Janusz Zagórski.
  https://www.youtube.com/watch?v=6Tn1Mqf8j0c
  Udział państwa polskiego w zamachu na prezydenta Gdańska
 • Oni coś robią,reszta bije pianę.
  "Agenci wpływu" Czyjego? Przynajmniej uświadamiają "Tępym dzidom" o potencjalnych zagrożeniach, to już coś.
  Niema jak siedzieć na dupie i szukać wszędzie dziury w całym. Może to ruskie agenty?
  Szajsbook, Socha i Kołodziejczak