Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze rysio

 • Miejmy nadzieję, że zmiany wkrótce...
  Przypominamy oskarżenie do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze z 2003 r. zamieszczone na naszej stronie blisko 3 lata temu pod skróconym tytułem.

  To oskarżenie o największe ludobójstwo – SETEK MILIONÓW LUDZI – i inne zbrodnie przeciwko ludzkości, jakie zostały kiedykolwiek popełnione, zachowuje swoją moc, ponieważ tego typu zbrodnie nie ulegają przedawnieniu, zgodnie z prawem międzynarodowym.

  Oskarżenie czeka na sprzyjające warunki do procedowania wobec winnych. Te warunki nieuchronnie się zbliżają.

  Wymieni w oskarżeniu prominentni budowniczowie, tworzonego globalnego Nowego Porządku Świata (NWO) są w odwrocie i za swoje zbrodnie, nie tylko z dziedziny medycyny i farmacji, zostaną osądzeni, a w konsekwencji ich pomocnicy także z Polski.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/oskarzenie-w-imieniu-narodow-swiata/
  Co wyjdzie ze strajku rezydentów?
 • Suwerenny pieniądz
  Suwerenny pieniądz - wybory samorządowe - jak się organizować - spotkanie w Warszawie
  Oto zapis wystąpień i dyskusji jaka odbyły się 7.X.2017 w Warszawie
  na spotkaniu w Narodowym Instytucie Studiów Strategicznych. To ważna debata środowisk niezależnych na temat co dalej?
  2,5 godziny dyskusji.
  https://www.youtube.com/watch?v=J7OT8WD4p_s
  Chociaż jaskółka wiosny nie czyni
 • @Jasiek 14:10:47
  " Może to otworzy oczy lemingom."
  Złudne nadzieje. Nie ma takiej możliwości, bo im w szkole mówili.
  Mamy do czynienia z ofiarami państwowej edukacji na potrzeby korporacji, swoiste samo replikujące się bioroboty, które są zdalnie sterowane z telewizora. Depopulacja gojów trwa.
  Lobby szczepionkowe kontratakuje...
 • @Stara Baba 01:01:06
  Nooo, a to, co najistotniejsze to gips.
  Ile tu chazarskiej agentury?
  Już nawet nie IIIŻydo-RP tylko Polin – tego im się chce
 • @Stara Baba 23:21:46
  Proszę zajrzeć do źródła, temat jest tak samo kamuflowany jak historia Słowian/Lechii.
  Już nawet nie IIIŻydo-RP tylko Polin – tego im się chce
 • @rysio 22:40:02
  Tłumacz google:
  Jest to dobrze znany fakt, że Khazaria został zniszczony zarówno przez Rosję, jak i Persję (obecnie Iran) w ok. 1250 r. Iz dobrym powodem.

  Wiele lat ostrzeżeń przed ostrymi ostrzeżeniami wydali Rosjanie i Persowie bez zmian przez Khazarian.

  Powodem tego ostatecznego zniszczenia Królestwa Khazarii było to, że jego władcy i jego mieszkańcy ignorowali te ostrzeżenia, które zostały podjęte wspólnie przez Rosję i Persię.

  Rosja i Persja wielokrotnie instruowały przywództwo chazarów, że Khazaria jako naród i lud musi się zmienić ze swoich złych, nieludzkich dróg i zaprzestać pasożytnictwa swoich sąsiadów lub doznać całkowitego zniszczenia.

  Khazarianie byli znani przez tych, którzy mieszkają w krajach przygranicznych, na ogół kłamców, zwodzicieli, wrogów, złodziei, wojowników drogowych, gwałcicieli, pedofilów, morderców, złodziei tożsamości i pasożytów społecznych najgorszej różnorodności. A co gorsza, ich władca King Bulan nie zrobił nic, aby odwrócić to, ponieważ on też był jak oni.

  Kiedy Khazaria została ostatecznie zniszczona w ok. 1250 r. Przez Rosję i Persię, to było dosłownie terroryzujące, łapanie, mordowanie i pasożytowanie sąsiadów i podróżnych od ponad 500 lat.

  Te endemiczne zachowanie karne chasyngańskie były wspierane instytucjonalnie przez ich przywódców i kulturę chasarowską.

  W Chazarii nie było rządów prawa, tylko reguła manipulacji, socjopatii, siły, przemoc i zło.

  Khazarianie wielokrotnie żerowali na podróżnych na ich granicach lub kogoś, kto próbował przejechać przez Khazarię. Podróżowanie w lub w pobliżu lub przez Khazarię było zwykle śmiertelnym błędem. Kobiety były często gwałcone, a następnie zamordowane później lub, jeśli wystarczająco młodzi, za niewolników seksualnych.

  Khazaria był znany przez inne narody jako bezprawny, zły naród, który pozwolił najgorszym zbrodniom sąsiadów i podróżnych, których można sobie wyobrazić. Khazaria był znany jako uosobienie samolubstwa i zła, od króla aż do przeciętnego obywatela.
  Wiadomo obecnie, że niektóre z badań genetycznych przeprowadzonych w Johns Hopkins wykazały, że Khazarianie nie zachowują absolutnie żadnej starożytnej krwi hebrajskiej, a w ogóle nie są Semitami i nigdy nie byli.

  Uważa się, że pochodzenie Khazarian jest hybrydyzacją pomiędzy Turkami i Mongołami, bez żadnych powiązań genetycznych z starożytnymi Hebrajczykami.

  To naprawdę interesujące, że ci Khazarianie nie mają wcale żadnej starożytnej krwi hebrajskiej, chociaż ich przywódcy zwykle twierdzą, że niosą ze sobą starożytną hebrską krew i będą Semitami, jeśli wcale nie są Semitami i nie mają absolutnie żadnych praw przodków do jakiegokolwiek kraju w Mideast.

  Około 80% Palestyńczyków prowadzi starożytną hebrską krew, a tym samym są prawdziwymi Semitami i posiadają bezwarunkowe, przodkowe prawo do Palestyny, pomimo wszelkich twierdzeń chasiewskich, które opierają się na kłamstwach i intrygach politycznych.
  ----------------------------------------------------------------------------------
  Tekst wart przetłumaczenia, jeśli ktoś znajdzie czas.
  Źródło:
  https://www.veteranstoday.com/2017/09/05/khazarians-then-khazarians-now/
  Już nawet nie IIIŻydo-RP tylko Polin – tego im się chce
 • Jacy Żydzi polscy?
  Może mnie ktoś przekonać, że w Polsce mamy Żydów? Mamy potomków Chazarów, którzy ok. 1200r przeszli na judaizm, po rozgromieniu Królestwa Chazarii.(przez Rosję i Persję) Ale tylko powierzchownie, bo nadal praktykowali talmudyzm babiloński z otoczką okultyzmu, czczenia baala (lucyfera) i ofiar z ludzi, w tym z niemowląt.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mord_rytualny#/media/File:Sandomierz_katedra_-_mord_rytualny.jpg
  Pierwotna "religia" Chazarów była tak naprawdę powodem wypędzeń z różnych krajów europejskich i nie tylko. Tą samą pierwotną "religią" zarażone są tzw. "elity" finansjery (Film "Oczy szeroko zamknięte" czy "wywiad z Ronaldem Bernardem" link:https://www.youtube.com/watch?v=faxh7U-LBeQ) Genetycznie potomkami Żydów można uznać współczesnych Palestyńczyków, a największymi antysemitami są chazarscy okupanci Palestyny.
  Już nawet nie IIIŻydo-RP tylko Polin – tego im się chce
 • Lechia to fakt.
  "- Słowo Lah/Leh, obecnie pisane jako Lech i jest utożsamiane z naszym Państwem od starożytności. Starożytna nazwa grecka naszego Państwa to Lachia (kraj Panów), po ukraińsku nadal zwie się nas Lachami, stąd powiedzenia: “Strachy na Lachy” oraz “Pamitaj Lasze, szo po Wislu, to nasze”. Litwini, mimo osiemsetletniej indoktrynacji chrześcijańskiej oraz pięćsetletniej wspólnej państwowości z Polską, nigdy nie zmienili nazwy Polski na chrześcijańską i do tej pory Polska po litewsku to Lenkija (Lęchija), a Polak to Lenkas.
  Węgrzy zwą nas Lengyel i jest to połączenie dwóch słów: Lech i Angyel (Pan i Anioł), a nasze państwo zwą Lengyelorszag, co dosłownie oznacza Państwo Panów Aniołów.
  Ważne jest, by zrozumieć, że są to wszystkie narody ościenne Polski, które nie były chrześcijańskie w momencie zmiany nazwy Lechia na Polska i właśnie z tego powodu jej nie zmieniły. Czechy i Niemcy były chrześcijańskie i natychmiast zmieniły nazewnictwo na antyludzkie -chrześcijańskie.
  - W świecie nazwa Lechia pozostała do dziś u narodów niechrześcijańskich. I tak po turecku Polska to Lehistan, a po persku i arabsku to Lahestan. Warto zauważyć, że słowo “stan” oznacza po persku po prostu “państwo” (i w tej formie przeniknęło do innych języków) i jest dość popularne w regionie: Kirgistan, Pakistan, Uzbekistan, Afganistan, Kazachstan, Turkmenistan itp. Zawsze składają się z części oznaczającej naród + państwo np. Turkmenistan to Państwo tureckich mężów, a Lehistan oznacza państwo Lachów.
  Warto tu zaznaczyć, że Turcja NIGDY nie uznała rozbiorów Rzeczpospolitej i do 1918 roku, podczas spotkań międzynarodowych na jej terenie, było przygotowane miejsce (pusty fotel). Podczas rozpoczęcia każdego spotkania mówiono: “Poseł z Lahestanu jeszcze nie przybył, ale zjazd należy już zacząć”."
  Tutaj całość, warto przeczytać:
  https://www.facebook.com/Liga.Swiata.Polska/posts/768160169960797
  Szukając przodka nie zgubmy tyłka.
 • @Tiamat 21:11:45
  Można oczywiście twierdzić, że z małp na drzewach i trawy pod wpływem chrztu powstała Polska.
  Tyle, że jeśli ktoś umie myśleć, dość szybko odkryje, że historia jaką znamy, to stek bredni i niedomówień. Historia ludzkości, medycyna, ekonomia to zakłamane szambo. Ale to tylko moje spostrzeżenia.
  Co się dzieje na świecie - 01.10.2017.
 • @kula Lis 67 14:35:35
  " Może było kilku strzelców?" Tak twierdzi większość zgromadzonych.
  "Jakie są szanse, że DHS był w Nevadzie niedawno jako część planu, który trwał od ostatniego listopada do niedawna, naśladując zdarzenia takie, które się właśnie wydarzyły , przez czysty zbieg okoliczności?"
  Warto sprawdzić, co to jest operacja "Gladio" i "Gladio b"
  Link :https://wikispooks.com/wiki/Operation_Gladio
  "Operacja Gladio była sponsorowanym przez Pentagon programem NATO, w którym wykorzystano fałszywą flagę dla terroryzmu, aby promować "strategię napięcia". Jak stwierdził Vincenzo Vinciguerra, terrorysta Gladio, fałszywy bandyta:Terroryzowane populacje pozwalają rządom na deptanie ich prawa. Terroryzowane populacje łatwo wysłać na wojnę. Terroryzowane populacje stają się jak małe dzieci.
  Państwo Islamskie tym razem w Lesie Vegas...
 • @Rzeczpospolita 19:45:41
  "Ci farmerzy, a jest ich garstka, która posiada ziemię na własność "
  Farmerzy niczego nie posiadają, bo:
  Wspólna Rezolucja Izb 192-10 na 73 Kongresie została przegłosowana na prawo Uchwałą Bankową w Sytuacji Kryzysowej [Emergency Banking Act] i ogłosiła Skarb USA bankrutem, co jest niemożliwe biorąc pod uwagę to, że Skarb został potajemnie zamknięty przez Kongres 12 lat wcześniej – w 1921. To wtedy suwerennym obywatelom amerykańskim fałszywie odebrano ich status suwerennych Amerykanów (bez ich wiedzy i zgody) mieszkających w Republice Stanów.

  Według tego dokumentu – Wielka amerykańska…: – „ich praca, dusze, dzieci, własność, kapitał własny i kredyt stały się zabezpieczeniem finansowym dla długu publicznego, który wtedy zamieniono na Public Trust, napisany w oparciu o starożytne Roman Trusts”.
  Mogą mieć iluzję własności, podobnie jak my. Oczywiście do czasu, kiedy nie przestaniemy płacić "podatku" naszym właścicielom.
  Czy jesteś za swobodnym dostępem do broni w Polsce
 • Czy jesteś za swobodnym dostępem do broni ?
  "W USA mężczyzna zastrzelił ponad 50 osób, a co najmniej 400 jest rannych. Czy jesteś za swobodnym dostępem do broni ?"
  Właśnie "grilują" amerykanów, bo uzbrojonym nie da się wprowadzić "nowego porządku światowego" Będą się bronić, bo jeszcze mają czym.
  Więc takich "incydentów" będzie więcej.
  Czy jesteś za swobodnym dostępem do broni w Polsce
 • @zygmuntbialas 14:32:51
  Michalkiewicz ostatnio stwierdził, że "Cała ta Wielka Lechia to ubeckie rzygowiny"
  Nie przeszkodził mu napis na trzonie Kolumny Zygmunta III Wazy w Warszawie od strony zachodniej:
  "Zygmunt III na mocy wolnych wyborów król polski, z tytułu dziedziczenia, następstwa i prawa – król Szwecji, w umiłowaniu pokoju i w sławie pierwszy pomiędzy królami, w wojnie i zwycięstwach nie ustępujący nikomu, wziął do niewoli wodzów moskiewskich, stolicę i ziemie moskiewskie zdobył, wojska rozgromił, odzyskał Smoleńsk, złamał pod Chocimiem potęgę turecką, przez czterdzieści cztery lata panował, czterdziesty czwarty z szeregu królów, dorównał w chwale wszystkim, albo ogarnął całą."
  No, to jak to się ma do oficjalnej wersji? 44 Król?
  Ewidentnie realizuje jakąś "mądrość etapu", Opus Dei?
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/10/31/napis-na-kolumnie-zygmunta-dokumentuje-ze-zygmunt-iii-waza-jest-44-krolem-polski-wiec-mieszko-nie-moze-byc-naszym-pierwszym-wladca/
  Co się dzieje na świecie - 01.10.2017.
 • @Rzeczpospolita 13:06:31
  "Żydo-katolicy, zwłaszcza ci brylujący w żydo-mediach winni wsząć alarm - nie będą mogli dać jałmużny"
  Eee, czemu? A po co rubryka w PIT?
  Tacka może być z czytnikiem zbliżeniowym, tyle, że trudniej będzie "wyprać" lewą kasę u proboszcza... Ale coś wymyślą.
  "5 lat temu na uczelni o.Rydzyka odbyła się konferencja n/t szkodliwości społecznej państwa opiekuńczego"
  No opiekują się nami od pierwszego oddechu, faszerując truciznami "dla naszego dobra".
  Co się dzieje na świecie - 01.10.2017.
 • Zbliża się czipowanie goi
  "Tak jak wojna z terrorem, wojna z rakiem, wojna z narkotykami, jej treść jest ukryta pod powierzchnią. "
  Jest na odwrót, to psychopaci banksterscy sponsorują terroryzm, narkotyki
  i blokują leczenie raka. Depopulacja.
  "Kontrola populacji (model chiński)
  Kobiety będą musiały mieć pozwolenie na posiadanie dzieci, przekierowanie celu seksu i stanie się narzędziem dla rządu Nowego Świata, jednocześnie zachęcając do homoseksualizmu
  Rodziny będą znikać, celem będzie rozpad struktury rodziny
  Eutanazja i „pigułka śmierci” dla starszych i plan zmniejszenia witalności i poczucia celu pod pozorem ‚celebracji’
  Ograniczony dostęp do niedrogiej opieki zdrowotnej (to było w 1969, ale jest teraz)
  Planowanie i kontrola wszystkich leków i wyeliminowanie prywatnych gabinetów lekarskich. Wiele chorób nie będzie się leczyć i będzie się tłumić leczenie raka
  Stosowanie ataków serca ‚na zawołanie’ jako metodę egzekucji. Zob. Army Doc i Nasa War Plans
  Wykorzystywanie edukacji jako narzędzia do ulepszenia dojrzewania i rozwoju
  Opłacanie z podatków aborcji
  Restrukturyzacja edukacji jako indoktrynacja. Więcej czasu w szkole, ale dzieci nie będą zdobywać większej wiedzy. Jak mówi dokument Cicha broń…:
  „Kształcenie oferowane klasie niższej musi być najgorszej jakości, żeby była bariera ignorancji izolująca gorszą klasę od najwyższej i pozostawała niezrozumiała dla niższej klasy. Z takim początkowym upośledzeniem, nawet mądre osoby mają niewielką, jeśli w ogóle, nadzieję na wyrwanie się z przydzielonego im miejsca w życiu. Ta forma niewolnictwa jest niezbędna do utrzymania pewnego stopnia ładu społecznego, spokoju i ciszy dla wyższej klasy rządzącej”.
  Upadek klasy średniej, bo ona stanowi zagrożenie dla ‚ich’ suwerenności narodowej
  Wymyślona w latach 1950 Delphi Technique (metoda) przez Rand Institute/ Rand Corporation Strategy) była i nadal jest formą kontroli umysłu na każdą sytuację, albo ‚spotkanie’ ma z góry określony rezultat. To oznacza, że wszystkie spotkania mają strategię i oszukują ludzi by wierzyli, że mają głos, kiedy faktycznie wszystko jest już wcześniej postanowione. Tak jest na spotkaniach wojskowych, globalnej zmiany klimatu, lokalnych spotkaniach w ratuszu itp… Restrukturyzacja świata poprzez kontrolę umysłu o wcześniej zdecydowanych rezultatach
  Przewidywalne programowanie
  Promowanie nadużywania narkotyków i alkoholu
  Przemieszczanie dzikiej przyrody
  Utrudnianie podróży
  Częstotliwość mikrofal i wywoływana przez nie choroba podczas podróży i wokół naszych domów
  Upadek gospodarczy i wdrożenie ‚narodu usługowego’, co oznacza także, że nie będziemy posiadaczami swoich domów
  Większa ilość więzień wykorzystywana jako szpitale, oraz leki psychotropowe
  Częstotliwości tej broni (TETRA) – zob. także: Częstotliwości (TETRA): Ostrzeżenie dla CAŁEJ policji i pierwszych respondentów [Frequencies (TETRA): Warning to ALL Police and First Responders]
  Fałszowanie badań naukowych i wykorzystywanie terroryzmu do wywoływania strachu
  Całkowita inwigilacja
  Podziały między ludźmi i ustawianie jednego przeciwko drugiemu wywołujące skrajną paranoję i strach przy wykorzystywaniu chaosu i strachu
  i dużo więcej…
  W innym dokumencie zatytułowanym Podsumowanie RAPORTU Z ŻELAZNEJ GÓRY [IRON MOUNTAIN REPORT Summary], czytamy: „Iron Mountain to raport o tym jak obejść konstytucję. Jest to dokument zdrady sformułowany niewinnymi słowami i tytułami. Jest to raport o działaniach wobec mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt w oparciu o „stado albo zarządzanie zwierzętami”, bez uwzględniania moralności. Konstytucja została skutecznie unieważniona przez Iron Mountain”."
  Link:http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/09/iii-wojna-swiatowa-i-cicha-bron-dla-cichych-wojen/
  Co się dzieje na świecie - 01.10.2017.
 • Szopka dla naiwnych.
  Nie wiem po co się podniecać teatrzykiem dla "mas".
  Scenariusz dla obu stron piszą ci sami chazarosataniści co zwykle.
  "Dla Korei Północnej połączmy kilka z wielu publicznie dostępnych punktów, aby przypomnieć nam o ich chazarskim ogniwie. Zacznijmy od technologii jądrowej Korei Północnej. Były sekretarz obrony USA Donald Rumsfeld, na przykład, zasiadał na pokładzie szwajcarskiej firmy ABB, która dostarczyła technologię jądrową do Korei Północnej. Pozwalało to produkować pluton, istotny składnik broni nuklearnej.
  https://www.theguardian.com/world/2003/may/09/nuclear.northkorea

  ABB wraz z Grupą Edmond de Rothschild jest częścią sieci Global Compact Network powiązanej z ONZ.
  http://globalcompact.ch/membership/overview

  Wtedy dowiadujemy się, że to chazarskie nieuczciwe państwo na Ukrainie, które zapewniło Korei Północnej silniki rakietowe, konieczne do wprowadzenia broni jądrowej na pokłady ICBM.
  https://www.nytimes.com/2017/08/14/world/asia/north-korea-missiles-ukraine-factory.html

  Istnieje wiele bardziej ogólnie dostępnych informacji tego typu."
  W przypadku Trumpa połączenie chazarskiej mafii można znaleźć, patrząc na kogoś, kto wydał pieniądze na ratowanie go, gdy upadł - Rothschildowie, których siedziba znajduje się w Zug.
  http://www.latimes.com/politics/la-na-pol-wilbur-ross-commerce-20161208-story.html
  https://www.forbes.com/sites/clareoconnor/2011/04/29/fourth-times-a-charm-how-donald-trump-made-bankruptcy-work-for-him/#52fe35cd7ffa
  Na podstawie raportu B Fulforda.
  benjaminfulford.net
  Wielkie brawa dla Korei Północnej
 • Ministerstwo
  Ministerstwo nie wiedzieć dlaczego nazywane "zdrowia" powinno się nazywać ministerstwem wypasu korporacji farmaceutycznych.
  Albo depopulacji...
  Dokument przedstawia różną cichą broń i masowe niszczenie ludzkości, między innymi:

  Kontrola populacji (model chiński)
  Kobiety będą musiały mieć pozwolenie na posiadanie dzieci, przekierowanie celu seksu i stanie się narzędziem dla rządu Nowego Świata, jednocześnie zachęcając do homoseksualizmu
  Rodziny będą znikać, celem będzie rozpad struktury rodziny
  Eutanazja i „pigułka śmierci” dla starszych i plan zmniejszenia witalności i poczucia celu pod pozorem ‚celebracji’
  Ograniczony dostęp do niedrogiej opieki zdrowotnej (to było w 1969, ale jest teraz)
  Planowanie i kontrola wszystkich leków i wyeliminowanie prywatnych gabinetów lekarskich. Wiele chorób nie będzie się leczyć i będzie się tłumić leczenie raka
  Stosowanie ataków serca ‚na zawołanie’ jako metodę egzekucji. Zob. Army Doc i Nasa War Plans
  Wykorzystywanie edukacji jako narzędzia do ulepszenia dojrzewania i rozwoju
  Opłacanie z podatków aborcji
  Restrukturyzacja edukacji jako indoktrynacja. Więcej czasu w szkole, ale dzieci nie będą zdobywać większej wiedzy. Jak mówi dokument Cicha broń…:
  „Kształcenie oferowane klasie niższej musi być najgorszej jakości, żeby była bariera ignorancji izolująca gorszą klasę od najwyższej i pozostawała niezrozumiała dla niższej klasy. Z takim początkowym upośledzeniem, nawet mądre osoby mają niewielką, jeśli w ogóle, nadzieję na wyrwanie się z przydzielonego im miejsca w życiu. Ta forma niewolnictwa jest niezbędna do utrzymania pewnego stopnia ładu społecznego, spokoju i ciszy dla wyższej klasy rządzącej”.
  Upadek klasy średniej, bo ona stanowi zagrożenie dla ‚ich’ suwerenności narodowej
  Wymyślona w latach 1950 Delphi Technique (metoda) przez Rand Institute/ Rand Corporation Strategy) była i nadal jest formą kontroli umysłu na każdą sytuację, albo ‚spotkanie’ ma z góry określony rezultat. To oznacza, że wszystkie spotkania mają strategię i oszukują ludzi by wierzyli, że mają głos, kiedy faktycznie wszystko jest już wcześniej postanowione. Tak jest na spotkaniach wojskowych, globalnej zmiany klimatu, lokalnych spotkaniach w ratuszu itp… Restrukturyzacja świata poprzez kontrolę umysłu o wcześniej zdecydowanych rezultatach
  Przewidywalne programowanie
  Promowanie nadużywania narkotyków i alkoholu
  Przemieszczanie dzikiej przyrody
  Utrudnianie podróży
  Częstotliwość mikrofal i wywoływana przez nie choroba podczas podróży i wokół naszych domów
  Upadek gospodarczy i wdrożenie ‚narodu usługowego’, co oznacza także, że nie będziemy posiadaczami swoich domów
  Większa ilość więzień wykorzystywana jako szpitale, oraz leki psychotropowe
  Częstotliwości tej broni (TETRA) – zob. także: Częstotliwości (TETRA): Ostrzeżenie dla CAŁEJ policji i pierwszych respondentów [Frequencies (TETRA): Warning to ALL Police and First Responders]
  Fałszowanie badań naukowych i wykorzystywanie terroryzmu do wywoływania strachu
  Całkowita inwigilacja
  Podziały między ludźmi i ustawianie jednego przeciwko drugiemu wywołujące skrajną paranoję i strach przy wykorzystywaniu chaosu i strachu
  i dużo więcej…
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/09/iii-wojna-swiatowa-i-cicha-bron-dla-cichych-wojen/
  Urojenia ministra Radziwiłła
 • @rysio 22:09:01
  P.S Paweł Skutecki, poseł Kukiz15:
  "Porównajcie tę wersję z wersją medialną. Nie zostawię tych ludzi samych. To jest wojna Dobra ze Złem."
  źródło: https://www.facebook.com/SkuteckiPawel/
  Zadanie specjalne dla Szeryfa Ziobro...
 • @Lotna 21:38:09
  "jeśli w ogóle."
  W większości cywilizowanych krajów tego szczepienia nie ma.
  Zapadalność na gruźlicę jest statystycznie taka sama, leczy się prosto, antybiotykami.
  Jest to szczepionka żywa, aktywna, w wypadku obniżonej odporności wywołuje paskudne powikłania w tym gruźlice narządowe (np gruźlica mózgu)
  Przed podaniem konowały dla zmyły nazywane "lekarzami" nie sprawdzają czy noworodek nie ma obniżonej odporności, podejrzewam, że większość nie czytała nawet ulotki.
  Szczepionka nie zabezpiecza przed gruźlicą płucną, na którą podobno jest.
  Zadanie specjalne dla Szeryfa Ziobro...
 • Za StopNop
  "Pełnomocnik pary, mecenas Arkadiusz Tetela powiedział w rozmowie z Polsat News, że rodzice dziecka bezskutecznie chcieli uzyskać informacje konieczne do podjęcia decyzji o stosowaniu procedur medycznych w szpitalu.
  - Sąd podjął decyzję ograniczającą prawa rodzicielskie w ogóle nie wysłuchując matki dziecka. Decyzja została podjęta w ten sposób, że matka, będąc jeszcze po porodzie na lekach przeciwbólowych, w ogóle nie była poproszona o zajęcie stanowiska. Co więcej, nie zgadzają się z tym, aby decyzję podejmował kurator, który nie ma żadnego wykształcenia medycznego - tłumaczył Tetela.
  Podkreślił, że rodzice chcieliby obecnie, aby została zbadana odporność ich dziecka, poziom witaminy K i wtedy chcieliby podjąc decyzję, czy jest konieczne podawanie większej dawki witaminy K i możliwość podania szczepionki.
  Tłumaczył, że szczepienie, które miały być wykonane w szpitalu w pierwszej dobie "są bardzo niebezpieczne" i sam producent szczepionki informuje, że nie należy stosować jej, gdy dziecko narodziło się z obniżoną odpornością.
  - W polskich szpitalach nie ma procedury badania odporności u noworodków. Rodzice domagali się tego badania chcąc wiedzieć, czy to szczepienie będzie bezpieczne. Wykonanie tego szczepienia bez wykonania tej procedury niesie ryzyko wystąpienia powikłań poszczepiennych - powiedział Tetela."
  Beata Mich: "Polska, środkowa Europa 21 wiek!!! A mam wrażenie ze to ciemne średniowiecze!!! Jak lekarze i położne mogą na to pozwalać??? Jestem położną od 27 lat z tego 25 pracuje w Niemczech. Zabieg Credego (profilaktyka rzeżaczki) nie jest wykonywana juz od ponad dwudziestuparu lat!!! W pojedynczych sytuacjach używa sie kropelek do oczu z antybiotykiem. I o tym muszę poinformować rodziców i muszę uzyskać ich zgodę! Szczepień przeciwko gruźlicy wogóle się nie wykonuje u noworodków!!! I w sprawie jakichkolwiek szczepień decydują rodzice. Witamina K jest podawana tylko doustnie, przed 20 lat wyszły badania które udowodniły ze podawanie witaminy przez iniekcje domięśniowe może być powodem rozwijania sie raka. I w przypadku wit K tez decydują rodzice czy podać czy nie. I nikt z tego powodu nie informuje Jugentamtu. Nie mogę tego zrozumieć ze tak traktuje się młodych rodziców. Przecież juz po samej wypowiedzi widać ze to młody inteligentny ojciec, który ma pojęcie i wiedzę o czym mówi!!! Broni swojej rodziny!!! Trzymam kciuki oby wszystko dobrze się dla was zakończyło. Jestem z wami!!! I was popieram, podpisze każda petycję!!!"
  źródło: https://pl-pl.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/
  "
  Zadanie specjalne dla Szeryfa Ziobro...