Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zbych

 • @rip LunarBird CLH 13:36:05
  Kaczyński mówił o porzebie jedności prawicy. Powiedział też "wracajcie" i to wszystko. I co, to ma być dowód na dążenie Kaczyńskiego do rozmontowania SP ? Trochę umiaru. Pan zrozumiał to tak, jak Pan chciał i to mnie nie dziwi.
  ZIOBRO ODPOWIEDA NA APEL JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO
 • Czyj młyn ? Wiadomo.
  Nie trzeba wylewać intelektualnych potów, aby odpowiedzieć na pytanie, które stawia Autor. Własność młyna jest grupowa. To spółka do wspólnych geszeftów, przekrętów, moralnej demolki, ogólnego bajzlu, etc. bez żadnej odpowiedzialności. Wachlarz właścicieli jest szeroki. Od popaprańców, poprzez lewactwo wszelkiej maści, sprzedajnych koniczynkowców, do pogrobowców przewodniej nieboszczki, agentów tajnych, jawnych i dwupłciowych. Większość udziałów należy bez wątpienia do perusłonecznej partii miłości. Teraz pytanie, kto tą wodę puścił. Odpowiedź brzmi - prezes Ziobro. Dlaczego ? Pan Ziobro przerobił element wypowiedzi prezesa Kaczyńskiego "wracajcie" na korek od balii z wodą i go wyciągnął. Uznał to "wracajcie" za atak na niezawisłość własnej partii, za próbę kaperstwa i choć z pewnym opóźnieniem, postanowił bronić własnych okopów. Reakcja jest dość zabawna, zwłaszcza po tym, co powiedział pod pomnikiem Piłsudskiego w sobotę. I potem już poleciało. Bieg po wszystkich jedynie słusznych środkach masowego przeczyszczenia udrożnił jedynie wypływ wody ze zbiornika. Strumień nie dość, że się okazał skuteczny dla pracy młyna, to jego siła ma tendencję wzrostową. Pan Ziobro mimowolnie zawiązał "joint venture" ze spółką "Geszeft 1000-lecia", która teraz, w ramach gratisu, dostarcza wodę bez ograniczeń. I o to chodzi panie Ziobro, właśnie o to. Zmajstrował Pan taką maskirowkę dla czwartkowych wyczynów churału ludowego, której nawet w pijackich zwidach nie spodziewał się główny księgowy prywislańskiego kraja, o mojżeszu ludolemingów nie mówiąc. Żenada, panie Ziobro. Tornister na plecy i z powrotem do szkoły.
  Wypowiedzi Kaczyńskiego i Ziobry na czyj młyn woda?
 • @radosław1 01:55:40
  Gratuluję optymizmu. Ja poczekam spokojnie na ten sukces i proszę nie dopatrywać się w tym złośliwości.
  ZIOBRO ODPOWIEDA NA APEL JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO
 • to jest apel ???
  Panie Ziobro, to jest czystej wody ultimatum i jeśli Pan liczy, że zostanie przyjęte, to gratuluję Panu poczucia humory i politycznej naiwności. Powiem więcej. Reakcji odmownej ze strony adresata jestem pewien i wcale się takiej nie zdziwię. Wprawia mnie Pan swoimi ostatnimi pociągnięciami w poważne zakłopotanie. Obserwując Pana przez wiele lat miałem nieodparte wrażenie, że wyrasta znacząca figura po prawej strony sceny politycznej. Myliłem się, co ze smutkiem przyznaję. Musi się Pan jeszcze dłuuuuugo uczyć. Jak na razie maszeruje Pan po śladach PJN, który bezdyskusyjnie stanowi w chwili obecnej polityczny plankton. Jeśli Pan nie spakuje swoich ambicji do plecaka i nie poczeka ciepliwie na swój czas, to ugrupowanie Pana ma zagwarantowany niedługo taki los jak PJN. I jeszcze jedno. Czy Pan zastanowił się na tym, ile zła w ciągu zaledwie trzech dni Pan spowodował ? Czy Pana, wzorem innych, też opanowała krwawa dezynteria, że lata Pan jak oszalały do różnych środków masowego przeczyszczenia, które można posądzać o wszystko, ale nie o to, że leży im na sercu dobro Narodu i Kraju. Moja diagnoza jest jednoznaczna. Dotknął Pana "syndrom Migalskiego", co staje się schorzeniem nagminnym (zawodowym ?) wśród przebywających w brukselskim kołchozie za nasze podatki.
  ZIOBRO ODPOWIEDA NA APEL JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO
 • nowy bredzisław
  Gościu na zdjęciu, to kolejna ofiara wirusa brukselskiego, którego skutki działania określa się mianem "syndromu Migalskiego". Nie przypuszczałem, że w tej części Europy są obszary o wyjątkowo niezdrowym klimacie.
  „Kaczyński zrobił krzywdę demonstracji w sprawie TV Trwam”
 • a'propos nadziei
  Wysłuchałem dzisiejszego wywiadu z p. Ziobro w Radio Wnet i jestem pełen obaw o jedność obozu na prawej stronie sceny politycznej. Mam wrażenie, że u p. Ziobry zaczyna się rozwijać "syndrom Migalskiego". Jak widać wirus chorobowy wiszący w brukselskim powietrzu atakuje z pozytywnym skutkiem nawet osoby zdawałoby się wyjatkowo zdrowe. Jeszcze dobrze nie opadł kurz po sobotnim marszu, a już wychodzą ambicje, animozje, etc. Nie wiem kto, jakim sposobem i czy jest w stanie przekonać liderów ugrupowań prawicowych do realnego zjednoczenia się w realizacji podstawowego celu, jakim jest dobro Polski. Znów zaczyna się dzielenie włosa na czworo. Efekt takich zachowań nie jest trudny do przewidzenia. Czy to się komuś podoba, czy nie, aktualny stan sceny politycznej "na prawo" jest taki, że główną siłę stanowi PiS i to ugrupowanie powinno być zdecydowanie wspierane przez wszystkie siły, dla których silna i suwerenna Polska jest dobrem najwyższym. Inaczej Polski gruntownie posprzątać się nie da. Irracjonalne jest siedzenie na mniejszych lub większych kanapach i ekscytowanie się poparciem w okolicach 1-2%. Może moje myślenie jest mało lotne, ale naprawdę nie potrafię doszukać się przyjemności w byciu planktonem politycznym. Trwanie w takim stanie, to swoisty masochizm. Wydawać by się mogło, że jestem zwolennikiem wsadzenie wszystkich do jednego wora i stworzenia monopartii. Wręcz przeciwnie. Istotnym jest stanie po tej samej stronie barykady i wartościowanie swoich zamiarów, planów i działań według dwóch prostych, wzajemnie powiązanych i skutecznych zasad: 1-sza - Polska , to cel nadrzędny i 2-ga - jeśli masz wątpliwości, wróć do zasady 1-szej !!!! Jedność prawicy i to nie koniunkturalna, a rzeczywista, jest koniecznością bezwzględną. Walka o poparcie społeczne kierowana być musi do rzeszy ludzi niezdecydowanych i biernych. Próby przyciągnięcia znaczącej ilości zwolenników partii miłości, wszelkiej maści piewców zalet brukselskiego kołchozu i partii obrotowych (jak kto woli - lekkich obyczajów), to praca bezproduktywna. Panowie-liderzy prawicowych ugrupowań, postawcie sobie pytanie: czy ktoś niezdecydowany, dotknięty społeczną apatią poprze "prawicę" ogarniętą przysłowiowym bajzlem ? Tak to wygląda. Po sobocie, wielu słysząc przeróżne wynurzenia polityków prawej strony powie: po cholerę ja tam poszedłem, to na nic, oni się znowu kłócą ! Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie, tylko szczerze. Ludzie, na litość Boską, przestańcie się puszyć, krygować, obrażać na wzajem, etc. Pozłaźcie z tych kanap i kanapek, i stańcie razem na barykadzie w obronie wolności naszego Kraju i bytu Narodu. Przestańcie się wreszcie wygłupiać, bo za niedługo dzieci w piaskownicach z Was będą się śmiały, a chichot historii nas nie ominie.
  Zbigniew Ziobro-iskierka nadziei na przyszłość!
 • @Marky 22:28:43
  Słuchaj, nie wchodź w dyskusję z tymi POsrańcami. Oni Ci i tak nic sensownego nie powiedzą. Tak dostali dziś w esemesach i przepisują, a przypuszczenia, że przepisują ze zrozumieniem są niczym nie uzasadnione.
  PiS to nie sekta - to struktura gangu dealerów narkotyków
 • do jasnowidza i bywalca migalca
  Chłopie, ty chyba jesteś na koksie. Jak nie wyhamujesz, to niedługo zostaną ci dwa zwoje mózgowe i to tylko dzięki miłosiernej Opatrzności, po to abyś był ciut mądrzejszy od kury, która takowy zwój posiada jeden i na podwórku nie srał. Śledzę te twoje wypociny od momentu nawrócenia na "drogę prawdy" i jestem coraz bliżej przekonania, że skrót "dr" przed nazwiskiem niekoniecznie stanowi wyznacznik spodziewanego poziomu wiedzy i intelektu. Obawiam się, że za niedługo powierzenie ci stanowiska kierownika wypasu bydła będzie szczytem nieodpowiedzialności.
  PiS to nie sekta - to struktura gangu dealerów narkotyków
 • @autor
  Migalski, zlitujcie się i nie pieprzcie od rzeczy. Nie ma tam, w tym brukselskim kołchozie jakiejś pożytecznej roboty dla was, abyście nie musieli mitrężyć czasu na zamulanie forum ?
  Co zrobieś, wolny Polaku, by 82% nie zmieniło się w 28%?
 • @1normalnyczlowiek 15:12:30
  Jestem przekonany, że intencje Pana Grzymskiego zrozumiałem dobrze, a moja odpowiedź, trychę na wesoło, potwierdza wyraźnie jego stwierdzenia.
  Także dzisiaj bolszewickie pieski ujadają!
 • @Zbigniew-Grzymski 13:44:47
  Cenię Pańską troskę, ale proszę się nie obawiać. Zegarek od komunii już mi się dawno zepsuł, mam więc trochę lat, ale dzięki Bogu pamięć mi nie nawala, a myślenie, bez wsparcia "środków masowego przeczyszczenia", nie jest dla mnie zajęciem katorżniczym.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Także dzisiaj bolszewickie pieski ujadają!
 • bredzenie kużniara
  Wysuchałem (przez przypadek - słowo czekisty) wypowiedż tego dupka nt. wraku. Regularny debil, choć z profesorskim tytułem. Cóż, życie już takie jest, że przed gospodarza nie należy wychodzić. Wcale się nie dziwię, że Bredzisław, chłop ambitny, dobiera sobie przydupasów z IQ ciut niższym od mistrza. Toż jaje nie może być mądrzejsze od kury. Jeszcze by bigos przypaliło i co wtedy ?
  Także dzisiaj bolszewickie pieski ujadają!
 • perpetum mobile
  Tusk w sporze z samym sobą. Farsa na całego. Czepia się g..no okrętu i krzyczy, płyniemy ! Nie rozumiem tylko, po cholerę rzucać mu koło ratunkowe. Może ktoś z SP będzie uprzejmy mi to wyjaśnić, bo ja regularny "głomb mocherowy" jestem (uwaga: pisownia zgodna z regułami gramatycznymi strażnika żyrandola).
  Tusk włącza się do sporu o multiplex dla TV TRWAM
 • A co tu komentować ?
  Toto na zdjęciu, to kwintesencja platformianego matołectwa, doprawionego dobrym wychowaniem w wersji "inaczej". Zajmowanie się tym intelektualnym planktonem, to strata czasu. Toto istnieje tylko dlatego, że się o tym mówi i tyle.
  Poseł Olszewski nie przeprosił. "Mijał się z prawdą" bo...
 • @Stanislawos 10:41:24
  Co do braku "rozumku", to jesteś w błędzie. Prezes, bez wątpienia, należy do grupy sterników stada ogłupiałych lemingów, a tu trzeba na prawdę nieźle kombinować. Wroga należy zwalczać, ale nie wolno go nie doceniać.
  Tłumy na ulicach w obronie Wolnych Mediów TV Trwam 25 tys. ludzi
 • @JAdaX
  Mam pomysł, jak ulżyć presesowi telewizji publicznej w niewątpliwej chorobie, która go dotknęła i toczy z coraz większym natężeniem. Nie trudno się domyślić, jaka to przypadłość. To ślepota i co ciekawe, w odmianie specyficznej, charakteryzującej się brakiem zdolności do rejestrowania obrazów w makroskali. Próbuję sobie wyobrazić ten ból intelektualny powodowany niewidzeniem wielotysięcznych zgromadzeń wszelkiej maści warchołów, psycholi, nawiedzonych, x-fobów, etc., a więc wszystkiego, co zagraża umiłowanej praworządności i demokracji. Spełnijmy swój obywatelski obowiązek i wyzwolmy prezesa z choroby, wysyłając mu okulary. Ja wiem, że to kosztuje, ale cel jest nad wyraz szlachetny. Myślę, że powinniśmy ruszyć kasę i ufundować biedakowi okulary "wypasione", takie po 15 zeta z groszami i wysłać prosto do roboty.
  Tłumy na ulicach w obronie Wolnych Mediów TV Trwam 25 tys. ludzi
 • @AnnaZofia
  Ten Mount Everest intelektu, taktu, dowcipu etc., tak mnie przytłacza, że pisać o nim na poważnie nie potrafię.
  GDZIE KOMOROWSKI?
 • Gdzie pRezydent ?!
  Toż to proste, jak konstrukcja cepa. Zasadził się na dzika. Siedzi na ambonie, popija tusipec na gardła bolenie i spokojnie czeka. Nadchodzi Nowy Rok i dalej karnawał, czas zabaw, beztroski i ogólnej wesołości, a przy tym dziczyzna, to istny rarytas i to na czasie. Walnie Bronisław ze dwa kabany, to i cała firma się ucieszy, że szef taki łaskawy dla pracującego ludu. Przy okazji z daleka, przez lornetę, w społecznym odruchu dopilnuje, żeby krzakówka była odpowiedniego sortu i jakieś POsrańce jej nie podpijali. A tu tyle krzyku. I o co ? Nasz Strażnik Żyrandola ma serce otwarte, ale wszystkich nie jest w stanie uszczęśliwić i na 100% się odnajdzie. Tak więc martwić się nie należy, ale i cieszyć nie ma się z czego.
  GDZIE KOMOROWSKI?
 • ekspert-bełkot znowu nadaje
  Czy ktoś zna sposób na zutylizowanie tej gnidy ? Może muchozol wystarczy ? Aha, ostrzegam wszystkich hodowców królików angorskich w Mozambiku, że i was ten ekspert-bełkot może powalić swoją wiedzą, jeśli dostanie pytanie z tej dziedziny. Ca za chodząca q-wa, która musi kłapać na każdy temat ?
  "Nasi żołnierze to ofiary wojny o narkotyki"
 • bez tytułu
  Ot i idiota w całej okazałości. Szkoda słów. Olać tego pacjenta nie wypada, bo to byłaby dla niego nobilitacja. Stado lemingów powinno jednak zapamiętać, jakiego chowu to indywiduum. Jak widać matecznik POpaprańców niczego, co ma mózg wydać nie potrafi.
  Palikot: "Ja bym się znacznie lepiej czuł mając za swój rząd Niemców, Francuzów"