Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Pustelnica.z.bloku

 • @Uchoigielne 01:25:51
  Ten ból poznawczy towarzyszy mi od lat...Teraz próbuję zrozumieć niebocentryzm i powoli robię postępy (trudno pokonać zakodowane prawdy w umyśle).
  Straszna deprecha mnie bierze...Wszędzie oszustwo, kłamstwa, morderstwa, grabieże. Ale jeżeli Bóg jest tutaj blisko nas a nie gdzieś tam nie wiadomo gdzie to pocieszające. Tylko jak nawiązać z nim kontakt? I dlaczego nam nie pomaga? A może jesteśmy z nim w kontakcie i pomaga nam tylko my z tego nie zdajemy sobie sprawy?Brak nam wiedzy i świadomości?
  NWO vs Nowy Świat
 • Ponta Delgada to miasto a wyspa to Sao Miguel
  Miłego wypoczynku w tak przepięknym miejscu!
  Dla porządku dodam,ze wyspa nazywa się Sao Miguel a Ponta Delgada to miasto-stolica Azorów, znajdujące się na owej wyspie.
  Azory bez Morloków
 • ...kochane Tatry...
  Popłakałam się ze wzruszenia i wspomnień...

  Już niedługo to i mnie będzie dotyczyć : (
  "one gdy porzucimy je za obcym morzem
  w marzeniach i tęsknocie z miłością przychodzą... "
  Impresje Tatrzańskie
 • @Nathanel 18:25:30
  Mój ma odkurzaczofobie-tylko otwieram szafę z odkurzaczem-to jego już nie ma.
  Retriever, czyli wzorowy adiutant
 • @Ewa Rembikowska 17:19:15
  A ja myślałam, że źle go odżywiam (już prawie 7 lat) -tak się te włosy sypią. Witaminki w kropelkach dostawał, karmę dla goldena specjalną -ale nie pomogło. Faktycznie-cały rok mam w domu kłębki rudej sierści. Ale jest taki kochany, łagodny i zgodny, że trzeba mu wybaczyć : ) Kłapciak taki, boi się wszystkiego-hałasu, dużych przedmiotów na spacerze (np. wielkie kubły ze śmieciami), nawet gwizdka i takich dmuchanych ,rozwijanych gadżetów urodzinowych. Chowa się wtedy za moimi nogami i jest tak dopóki dłużej się nie prześpi-wtedy zapomina.
  Retriever, czyli wzorowy adiutant
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:39:49
  Matka Boża była cichą i pokorną kobietą. Gdzieś po drodze, przez wieki, zmieniła się i zaczęła zagrzewać do walki i ciągle mówi o walce, walce, walce. Słowotok pięknych słów.Coś tu się nie zgadza-to nie Ona mówi.
  Już się nie mogę doczekać upadku tej cywilizacji śmierci-ale to raczej jeszcze nie teraz. I tak łatwo nie będzie, że się samo zrobi albo ktoś to za nas zrobi. To musi dokonać się zmiana świadomości ludzi, edukacja i jakieś działanie z ich strony.
  Wkrótce upadnie cywilizacja śmierci
 • @panMarek 00:39:49
  Ja nie wiem jak jest i bardzo chciałabym poznać prawdę. Panie Marku-umysł ograniczony dogmatami nigdy nie dojdzie do prawdy. Po co kogoś obrażać-lepiej poznać różne punkty widzenia-wtedy można przeanalizować informacje i wyciągnąć wnioski.
  Pisarz Igor Witkowski również łączy fenomen objawień z UFO
  http://www.youtube.com/watch?v=nNBL0vIlFkQ
  Wirujące słońce - oszustwa przepowiedni
 • Surowe jedzenie nie powoduje nowotworów
  "Po pierwsze wszystkie surowe pokarmy a szczególnie ich niestrawione resztki zalegając długo w jelitach fermentują i zakwaszają organizm. To powoduje rozwój grzybic, drobnoustrojów i różnych pasożytów, a to z kolei prowadzi do poważnych chorób nawet z nowotworami włącznie."
  Z resztą artykułu się zgadzam, ale powyższe zdanie chyba mija się z prawdą? Tyle książek i artykułów przeczytałam i zawsze było tam napisane, że surowizny, poza istotnym zadaniem dostarczania witamin, minerałów i enzymów -niszczonych przez podgrzewanie, a szczególnie warzywa odkwaszają organizm i nie zalegają też w jelitach długo-raczej szybko przez nie przechodzą i przyspieszają wydalanie (na zaparcia czasem wystarczy zjeśc jabłko).No i żeby z powodu surowizn powstawały nowotwory-to nigdy nie słyszałam.Raczej ludzie leczą nowotwory poprzez przejście na surowe odżywianie.
  Grzybica ogólnoustrojowa - poważny problem
 • @Ultima Thule 11:45:05
  A propos "nie odrośnie mu ucięta noga"
  http://www.vismaya-maitreya.pl/cuda_najbardziej_spektakularny_cud_od_zmartwychwstania.html
  U Boga nie ma nic niemożliwego...
  : )
  By życzenia się spełniały