Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze topstopjuve

 • @Zawisza Niebieski 23:14:15
  Ja elektrykę w zakresie szkoły średniej opanowałem w stopniu zadowalającym, natomiast mówiłem , że budownictwo było i jest dla minie czymś ważnym w życiu. Ty mówisz, że jesteś katolikiem, a tyle w tobie zawiści, że raczej powiedziałbym, że twoim guru jest nie Bóg a lucyfer. Te twoje teksty są pisane po to, aby ośmieszyć wiarę w Boga. Jeśli do tego tak podeść, nie dziwię się, że Karen nie odpowie ci na nic. To jest człowiek dużej wiary i nie licz na to, że będzie odpowiadał na prostackie teksty. Tak jak powiedziałem, matura z religii, nie upoważnia do znieważania innych. To mój ostatni wpis.
  Odpowiedź kaznodziei co prawdy się boi
 • @topstopjuve 19:48:32
  W międzyczasie doczytałem, że masz maturę z religii, która upoważnia cię do tego czy owego. "Jego świątobliwość Benedykt XVI ze smutkiem przyjął wiadomość o tragicznej śmierci byłego ministra spraw zagranicznych RP, prof. Bronisława Geremka. Jego odejście to wielka strata dla świata nauki i polityki w Polsce i w Europie. Stolica Apostolska docenia jego wkład w proces przemian społeczno-politycznych zapoczątkowany w Polsce przez "Solidarność", jak również w integrację UE i ratyfikację konkordatu zawartego między RP a Stolicą Apostolską w roku 1998 (http://www.tvn24.pl)" Dobrze, że nie poszedłeś dalej, bo może jako Benedykt XVII zalegalizowałbyś pedalskie małżeństwa. Tak wysoka persona w KRK wypowiada się po śmierci żyda, który całe życie poświęcił pracy nad wdrażaniem "Protokołów Lucyferańskich". Ja powiem ci, że od małego dziecka interesowałem się budownictwem, ale zaborczy ojciec kazał mi iść do szkoły elektrycznej. Skończyłem ją, ale na maturze zdawałęm przedmioty dalekie od elektryki, bo nie interesowało mnie to w ogóle. Tak mi się wydaje, że nie poszedłeś dalej w tym kierunku z tych samych powodów co ja. Jaszcze piszesz o jakimś księdzu, który uprawiał na pewno spirytyzm, czyli modły do osób, które umarły a w tłumaczeniu KRK są już w objęciach Boga jako święci. Ty po prostu nie wiem po co poruszasz tematy, które cię przerastają. Jesteś tak bardzo cienki, że nie dziwię się wcale, że Karen nie odpowiada na takie wyzwania. Jesteś w wadze piórkowej, a Karen w superciężkiej i nic dziwnego, że nie odpowiada. Po prostu ze zwykłej przyzwoitości. Pisz sobie dalej o muzułmanach, innychy rzeczach, ale nie dotykaj sfery wiary w Boga, bo to trzeba rozumieć. Matura z religii to niestety za mało dla niektórych.
  Odpowiedź kaznodziei co prawdy się boi
 • @ autor
  A kim ty jesteś? Nie określiłeś się dokładnie. Wierzący sam bez udziału KRK, wierzący z udziałem KRK, ateista, świadek. Kim ty jesteś? Określ się tu dokładnie przed wszystkimi.
  Odpowiedź kaznodziei co prawdy się boi
 • @tańczący z widłami 19:29:21
  Człowieku, ty piszesz tak jakbyś miał najwyżej podstawowe wykształcenie. Człowieku, żyjesz i po śmierci nie ma nic? Jaki sens ma to życie? Zastanów się. Umierasz i na tym koniec? Jaki sens ma takie życie?
  SZATAŃSKIE OBJAWIENIE JULIANNY!
 • @57KerenOr 18:29:58
  Nie wszyscy tak myślą. Ja już w tym roku nie uczestniczyłem w procesji. Czytam Biblię, czytam i czytam i próbuję to wszystko jakoś zrozumieć. Na pewno nie pomoże mi w tym KRK. Modlę się tylko do Jezusa Pana naszego. Jak patrzę na te starsze kobiety, które klęczą i modlą się na różańcu do Maryi, to coś mi się robi. Dopuki ksiądz kazał mi się modlić za pokutę na przykład odczytanie 7 rozdziału ewangelii Mateusza, było wszystko ok. Ale jak kazał mi się modlić na różańcu, wtedy nastąpił koniec związku z KRK. I tu rzeczywiście nasuwa się jeden wniosek. Kto nie czyta Biblii, ten w ogóle nie powinien zabierać głosu. Ja czytam ją po raz drugi, i dopatruję się nowych, ciekawych rzeczy. Jak będę ją czytał po raz dziesiąty też będę miał inny ogląd na wszystko. Najgorzej mi przekonać moją żonę. Ile razy jej mówiłem już, że jest napisane, że Pan Bóg tak umiłował świat, że syna swojego posłał, i każdy kto w niego wierzy nie umrze, ale będzie miał życie wieczne. Nie i nie. Maryja i różaniec. Ile trzeba tłumaczyć? Odrzuć mówię kobieto katechizm, a wiara jest całkiem inna. Nie i nie.
  "BOŻE CIAŁO" – ŚWIĘTO NA CZEŚĆ SZATANA!
 • Masz rację
  Moje dziecko miało komunię rok temu. Czyli w roku 2017. W maju roku 2016 już musiałem zamawiać salę na komunię, bo później nie byłoby żadnych szans. Całość opiera się nie na tym jak dziecko to przeżywa, tylko czy na przyjęciu wódki starczy, i do której ci goście jeszcze będą siedzieć. Bo jak głowy tęgie to trzeba szybko udać się po dodatkową gorzałę i zamawiać ekstra dania. Wiara jest sprawą nawet nie drugo ale trzeciorzędną. Pewnie, że żona dopilnowała, aby znała wszystkie modlitwy, aby zdała egzaminy super, ale 1/3 tych modlitw jest do Maryi a nie do Boga. Jeszcze mnie czeka bierzmowanie, ale nie wiem sam jak się tu zachowam. Czy w ogóle wejdę do kościoła.
  KATOLICKA I KOMUNIA CAŁKOWICIE NIE ŚWIĘTA!
 • @
  No Karen. Ode mnie 5. Choć nie zawsze nam po drodze.
  CZYTAJĄC PISMO ŚWIĘTE MOŻESZ BYĆ ZASKOCZONY!
 • @57KerenOr 13:30:14
  "Pisałem już wcześniej, że NIEKTÓRZY Izraelici opierają się na wymyślonym i często niezgodnym z Biblią Talmudzie".
  Moje pytanie jest proste: a w którymż to momencie Talmud jest zgodny z Biblią? Biblia to wiara w Boga, a Talmud? Tej księdze sprzyja chyba Lucyfer.
  Czym my chrześcijanie odróżniamy się od żydów...
 • @kula Lis 67 17:07:49
  To jak widać Polak z krwi i kości. Czosnkiem od tego gówna jedzie na kilometr. Jeden z największych śmieci jakie chodziły po tej naszej ziemi.
  Z Izraelem trzeba twardo - bo inaczej nas zadepczą.
 • @Husky 19:34:02
  Gross dostałby może miejsce pośmiertne na wawalu
  Wielomski: Zapiski z facebooka.
 • @57KerenOr 21:58:17
  No na reszcie doczekałem się Twojego wpisu. Trochę szkoda, że trzeba na to czekać prawie pół miesiąca. Ja nie mażę się jak małe dziecko, tylko czekam na odpowiedź. A tej nie ma i nie ma. Jak Ci to nie odpowiada, to trzeba było napisać o tym od razu, że odpisujesz tylko wtedy kiedy masz focha. Żegnam. Dalej nie będę dokonywał wpisów.
  MODLITWA- UŚMIECH MIŁOŚCI!
 • @wercia 17:18:54
  Dzisiaj słyszę, że powstaje jakaś książka o II wojnie i tam jest opisane, że Polacy mordowali żydów tak samo jak hitlerowcy. Że na 3 żydów uciekających do polskich wsi tylko 1 przeżył. Dla mnie jak to możliwe, że 1 przeżył. Takiego narodu trzeba się pozbywać zawsze i wszędzie. To gówno trzeba niszczyć, bo jak nie my ich to oni nas.
  Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?
 • @kula Lis 67 19:58:24
  Skąd się bierze ten entuzjazm gospodarczy? Ja tu widzę tylko banki i hipermarkety. Skąd się bierze ten dochód?
  Godzina 17- Warszawa - protest Polaków
 • @ele 09:52:01
  A wstrzymuje kolorową dzicz, wstrzymuje. Ale według mnie dlatego, że strach ich ogarnia, że taki nie czeka na żadne sądy, tylko wyciąga maczetę zza pazuchy i już żydowski łeb spada na bruk. Tego Polak nie potrafi, a kolorowa dzicz tak.
  Przygotowanie Sił Powietrznych do manewrów «Anakonda-18»
 • Odnośnie sytuacji w Polsce
  Czy nie wydaje się wam czasami, że to co się u nas dzieje, to po prostu teatrzyk dla gojów? Te całe manifestacje przeciw PIS, ci ludzie którzy kładą się na jezdni, zbiera ich policja. W całym kraju tragedia, bo PIS reformuje sądy itd. Nie wydaje się wam, że nasze żydki właśnie chcą tego, aby te sądy były podporządkowane właśnie jednaj partii? PO? Wydaje mi się, że PO nie była w stanie tego przeprowadzić, więc do tego wydelegowany został PIS. Ale cała ta szopka pisana jest pod PO, która wygra następne wybory. Działania żyda ciężko przewidzieć, ale to jest bardzo prawdopodobne. Roszczenia żydowskie, podobno 3 mln żydów gotowych tu przyjechać, a która to partia jest to w stanie zagwarantować? Przy takich sądach Polak jest zerem. Dla mnie ta sytuacja w Polsce to na prawdę teatrzyk dla gojów. Co się z tego okaże, czas pokaże.
  Wojna UE z Polską – przyczyny?
 • @
  Czy to nie zbiega się z MŚ w piłce nożnej? Czy nie tak samo odbył się atak na Krym po olimpiwdzie w Soczi?
  Manewry Anakonda-18 w Polsce będą przygotowaniem do wojny
 • @Oświat 20:23:14
  Ciekawie postawione pytania. Gdzie oni są, gdzie są moi przyjaciele. Gdzie oni są?
  ,,Sowa i przyjaciele" to pikuś
 • @Zawisza Niebieski 23:40:19
  Gdyby Polska była krajem praworządnym, dziś Antonii M. Jarosław K. Tadeusz R. rozważali swe czyny oglądając słońce w kratkę, ale dziś mamy społeczeństwo skłócone, podzielone, więc nie ma co marzyć, by winni sprawiedliwości doznali.
  Co ty człowieku pieprzysz. Gdyby Polska była krajem praworządnym, to Tusk miałby zakaz opuszczania kraju. Przypomnij sobie tylko zajebistą konferencję prasową z ustawionymi pytaniami ze stoczniowcami. Zlikwidował cały kraj, cały przemysł. Po dwóch latach porównywać Kaczora z Tuskiem to chyba przesada. Ja pamiętam, jak nastał ten pieprzony Tusk, to nastawienie do pracownika było jak do śmiecia. Jak się nie podoba to wypier... bo stu jest na twoje miejsce. Takich zniszczeń jak Tusk jeszcze nikt nie dokonał.
  Tekst mocno niecenzuralny: Zanim przyjdą po Tuska
 • @57KerenOr 11:49:13
  Zadałem proste pytanie i nie otrzymałem odpowiedzi. Więcej nie poruszę tego tematu. Kwestia wiary nie ma tu nic do rzeczy, bo ministrant, który chodzi z księdzem puka do katolika jak i do byłego ubeka, czy do pani, która miała w swoim życiu 3 aborcje, albo też do takiego bolka, który kablował za komuny swoich kumpli. Wszędzie pukają, nie pytają się o wiarę. To było proste pytanie i już nawet nie chcę odpowiedzi na nie.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @topstopjuve 22:36:39
  Ja wiem, że Bóg, wiara jest na pierwsym miejscu, ale co robisz gdy po kolędzie puka do ciebie ksiądz? Wpuszczasz go czy nie? To jest najprostsze pytanie.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?