Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze topstopjuve

 • @topstopjuve 20:10:44
  A tak już inny temat mi się przypomniał. Nurtuje mnie to od paru miesięcy. Otóż ja należę do parafii całkowicie zarządzanej przez Kapucynów. Oni mają całkiem inny niż w reszcie kościołów krzyż. Zainstalowano nowy parę miesięcy temu. Jak zacząłem się mu przyglądać, odniosłem dziwne wrażenie, że na miejscu mięśni klatki piersiowej widnieje wielki, stojący penis z jądrami. Proszę się dokładnie przyjrzeć temu krzyżowi (ja nie jestem anatomem), ale wygląda to na obraz Pana Jezusa z wywalonym na wiernych stojącym penisem. Mało tego, odwiedził mnie jeden z braci w czasie "kolędy" i wręczył mi obrazek na pamiątkę. To modyfikacja tego samego krzyża tylko, że obraz jest jeszcze gorszy, jakby profanacja Pana Jezusa. Tu już nie ma żadnych złudzeń. Na miejscu mięśni klatki piersiowej widnieją genitalia. No i co tu o tym sądzić?
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @60grzegorz 11:34:33
  A właśnie, że się odezwę. Człowieku, to nie tak jak myślisz. W dzisiejszym świecie nie ma czasu na to, żeby na każde pytanie odrzucać wszystko i na przykład tak jak w tym przypadku studiować Biblię. Z tego co czytałem, to jest tam napisane tylko o dwóch synach Kainie i Ablu. No rzeczywiście nie pomyślałem o tym, że Adam I Ewa nigdy nie byli dziećmi i żyli tak długo. A zapytanie rzuciłem nie na forum jakimś wypaczonym, tylko właśnie tu, gdzie spodziewałem się fachowej odpowiedzi. I dzięki za to.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • Może trochę nie na temat
  Moje 10 letnie dziecko zadało mi ostatnio takie pytanie: Ile dzieci mieli Adam i Ewa i skąd nas jest dzisiaj tak dużo na ziemi?
  Na lekcjach religii ma dość duży rygor i katechetka jest bardzo wymagająca. Jak tu dziecku odpowiedzieć na takie pytanie? Tego oczywiście na religii nie było, ale to pytanie wyszło od dziecka.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @ autor
  Ja jestem ciekawy kilku spraw. Na przykład ile lat ma Bara-bar? Czy jest już na emeryturze? Z czego się utrzymuje? Jeżeli to starsza osoba na emeryturze, to może takie rzeczy gadać. Ludzie w wieku produkcyjnym, którzy mają rodzinę na utrzymaniu, niestety muszą włazić w dupę przełożonemu czy kierownikowi, aby nie stracić pracy. Człowiek po robocie czasami jest tak zmęczony, że przy jakichkolwiek rozważaniach niekoniecznie na temat Boga po prostu zasypia. Kochaj bliźniego czy zdechnij i zostaw swoje dzieci sierotami. Czasami takie rozważania są poza moim zasięgiem.
  DO CHRZEŚCIJAN
 • @ autor
  Ale jak tez zrzut powiększyć? Nie da się nic odczytać.
  Obóz Koncentracyjny KL Gross-Rosen
 • @kula Lis 67 12:15:44
  Ostatnio byłem u takiego barana lekarza, już ładnych parę lat po specjalizacji. Mówię, że mnie bardzo boli bark i chcę skierowanie na prześwietlenie. Od razu mówi mi, że to nie jego sprawa, da mi skierowanie do ortopedy. Ja mu mówię, że owszem skierowanie się przyda, ale potrzebne mi zdjęcie. Nie da rady, o tym zadecyduje ortopeda. Idę do innego lekarza i mówię to samo, a on daje mi to skierowanie na zdjęcie RTG. Byłem mu za to wdzięczny, bo myślałem, że jak pójdę do ortopedy, to od razu każe mi pokazać zdjęcie, a jak nie mam to mi powie, że po cholerę przychodzę do niego bez zdjęcia. Poszedłem do ortopedy, pyta się co mi jest i od razu pyta się o jakieś zdjęcie RTG. I tu jest coś w tym co pisał kula lis o tym punktowaniu lekarzy. Ten pierwszy powinien od razu dostać -5. Moja żona też mówi, że to konował nie lekarz, niczego się u niego nie da załatwić, a najchętniej to wypisuje witaminę C.
  W kwestii protestu rezydentów
 • @
  A może wolałbyś, żeby nasi jechali na MŚ do Izraela?
  Polska powinna zbojkotować finały MŚ w Rosji!
 • @
  Dla mnie to jest szok, taki komentarz. Lepiej niech się Pani zastanowi co pisze, albo zamilknie na tym portalu. Po prostu nie wierzę w to co przeczytałem. Historia, Jagiełło, Sobieski to nic nie znaczy? wynosić się i ostatni gasi światło? Cóż za beznadzieja. Tfu
  POLSKA NIE JEST MOJĄ OJCZYZNĄ!
 • @Talbot 21:43:18
  Ktoś kiedyś powiedział, że nie każdy żyd to komunista, ale każdy komunista to żyd.
  KAPUŚ.
 • @topstopjuve 20:08:57
  To nie starość. Trzeba ćwiczyć.
  Likwidacja bólów kręgoslupa - analiza przypadku
 • @interesariusz z PL 09:18:01
  Cześć. O pośladkach zaraz Ci powiem. Jeśli rękami dojdziesz na maxa w lewą stronę, to jeżeli pośladkami ruszasz energicznie w prawą stronę, to zmuszasz kręgosłup do tego, żeby kręgi nastawiły się do stanu idealnego. Ja po tych ćwiczeniach mogę spać na prawdę do 10 godziny rano. A przedtem już o 5.00 budził mnie kręgosłup. Trzeba tylko wytrwałości w ćwiczeniach. Teraz raz na miesiąc poświęcam około pół godziny na ćwiczenia i to mi wystarcza. Pozdrawiam.
  Likwidacja bólów kręgoslupa - analiza przypadku
 • Chyba zginął tak jak pozwolili mu obywatele, którzy chodzą w czapkach bez daszków
  To dopiero dzisiaj wychodzi na jaw, że choćby zmienił twarz tysiąc razy, to o wszystkim wiedział żyd. Śmierć najbliższych, szok, tego nie da się opisać. Miał na pewno jakieś gwarancje, ale żyd nie zna czegoś takiego wobec goja. Zapłacił najwyższą cenę, bo przed śmiercią zobaczył śmierć swoich najbliższych, to jest żydowska metoda. Cześć jego pamięci.
  Płk Ryszard Kukliński - nasz bohater - ich zdrajca.
 • Ten kto trzyma z Wojtasem
  To jakiś obłęd. Trzymasz kolego z Wojtasem? Nie dałem ci 1, ale do Ciebie jest zachowana już pewna rezerwa. Zawiodłem się bardzo.
  Polityczny kogel mogel
 • @topstopjuve 21:27:48
  I jeszcze jedno. Nie wolno zwlekać. Przesunięty krąg przyzwyczaja się do nowego usytuowania i jeśli ktoś czeka latami z leczeniem, on po prostu może sam powrócić do złej pozycji, bo tam mu jest już dobrze. Ja po nastawieniu sobie tych kręgów, mniej więcej po roku to odczułem na sobie. Wszystko się cofnęło, al już nie aż tak fatalnie jak poprzednio. Za pomocą tych ćwiczeń znów wszystko doszło do normy i teraz już przez około 5 lat mam spokój. Ale trzeba niestety uważać przy dźwiganiu ciężkich rzeczy.
  Likwidacja bólów kręgoslupa - analiza przypadku
 • Ja będę pierwszy.
  Ja opowiem, jak wyleczyłem mój kręgosłup. Jako dwudziestoparoletni facet znalazłem się w takiej sytuacji, że kumple skądś przytargali dwa koła od wąskotorówki połączone w tak jakby sztangę. Każdy dźwigał do góry no i przyszłą na mnie kolej. Nie chciałem, ale dla takiego faceta to wstyd. Podniosłem. Na drugi dzień zacząłem prawie wymiotować taką zieloną mazią, czasami nie mogłem po prostu złapać powietrza. Przesunęły mi się kręgi w kręgosłupie. Ale o tym zdałem sobie sprawę dopiero po około 10 latach. Wcześniej myślałem, że łóżko jest jakieś twarde, nie mogłem spać, przymusowa pobudka o 5 rano. Budził mnie kręgosłup. Po pewnym czasie udałem się do kręgarza, który nastawiał mi kręgosłup. Dawało to radę na jakieś 2 lata. Potem następowały bóle takie same i znowu wizyta u niego. nigdy nie udało mu się tak nastawić tego tak do końca. Z resztą kręgi lędźwiowe są najtrudniejsze do nastawienia. Po 30 latach mniej więcej od momentu dźwignięcia tej sztangi, do bólu kręgosłupa dołączyły też nerwobóle, drętwienie bioder i ud z przodu i zewnętrznej strony jak również nie kontrolowane tak zwane powłóczenie nogami. Brak wyczucia podłoża przez stopy. Pewnego razu tak złapały mnie nerwobóle, że poprosiłem żonę, aby zadzwoniła do tego kręgarza. Okazało się, że następny wolny termin ewentualnego przyjęcia mnie to dopiero za dwa tygodnie. A nerwobóle niesamowite. Byle kaszlnięcie czy kichnięcie powodowało ból w sakli od 1 do 10 gdzieś 9.5. Jedyna pozycja, w której jako tako mogłem funkcjonować, to leżałem na prawym boku z podkurczonymi nogami. I wtedy zdałem sobie sprawę, że nie wytrzymam z tym bólem 2 tygodnie, nie dam rady. Przypomniałem sobie, że ten kręgarz zostawił mi kiedyś taką broszurkę z ćwiczeniami, które zaleca takim pacjentom. Zacząłem ćwiczyć. A to takie proste. Klękamy, opieramy się o podłogę rękami. Uda prostopadle do podłogi jak i ręce. Powoli przesuwamy się z rękami w lewą stronę, tak żeby kręgosłup był prawie pod kątek 45 stopni od pozycji wyjściowej. W tej pozycji odchylamy energicznie pośladki w prawą stronę. Następnie powracamy powoli rękami do pozycji wyjściowej i powoli przesuwamy ręce z kolei na prawą stronę na maxa, a z kolei pośladki odchylamy energicznie w lewą stronę. Powrót do pozycji wyjściowej i tak powtarzamy aż poczujemy takie charakterystyczne pyknięcie w kręgosłupie. To dobra oznaka, bo krąg wtedy zaczyna wchodzić na swoje miejsce. Piszę zaczyna, bo przy takich przedawnionych kontuzjach jaką ja miałem, dopiero na piąty dzień wszystko ułożyło się jak należy. Dla starych kontuzji nie potrafię powiedzieć ile razy trzeba ćwiczyć. Ja w jednej serii ćwiczeń wykonywałem około 30 takich przegięć w lewo i w prawo. Bóle przeszły mi może po 40 serii takich ćwiczeń. Powtarzam, że to są ćwiczenia dla tych, którzy mają problem z lędźwiami. Tu nie pomoże żaden neurolog, bo naszpikuje nas lekami przeciwbólowymi i tylko oszuka organizm zamiast wyleczyć.
  Likwidacja bólów kręgoslupa - analiza przypadku
 • Komentarz do Pana Wojtasa
  Chyba zostałem zbanowany przez Pana Wojtasa, ale chciałem kilka zdań na temat manipulacji. Dzisiaj mówienie, że Polska nie chce przyjmować uchodźców, jest gadką ludzi albo ułomnych psychicznie, albo celowo wykonujących żydowskie polecenie mieszania ras, które zawarte jest w Protokołach mędrców syjonu. Gadka, że nie chcemy przyjąć głodujących uchodźców to kpina. Na pokłady statków wchodzą tylko ci, którzy są sponsorowani przez takie żydowskie kreatury jak Soros czy inni. Zwykłego dziada z Syrii czy Maroka nie stać na taki transport, bo tym rządzi mafia. Tu trzeba zapłacić kasę. Do Europy docierają tylko ludzie, którzy są w nienawiści do naszej kultury, to są bojownicy, żołnierze, którzy na sygnał odpala ładunek. A i to ciekawe, że ktoś tu po tej stronie musi na nich czekać i wskazać gdzie te środki wybuchowe są. Nikt mi nie powie, że arab idzie i pod drzewem znajduje 3 kg trotylu. Dla mnie to jest zaplanowana akcja, która ma zdestabilizować sytuacją w Europie, oczywiście finansowana przez żydów. Merkel w tej sytuacji jest albo pojebaną niemrą, albo sługą żydów.
  Wtorek, 29 sierpnia 2017
 • @ autor
  Dla mnie 5. Piękny opis.
  Największe w dziejach LUDOBÓJSTWO gojów
 • Dla mnie 5
  W Kielcach jest pomnik Piłsudskiego, tam są główne uroczystości 11 listopada. Natomiast nie ma nawet ulicy Dmowskiego.
  Piłsudski - kolaborant
 • Okiem suwerena?
  To chyba jakieś jaja. Gadasz gość jak Schetyna, facet z za bardzo dopasowaną sztuczną szczęką. Już dawno takich bzdetów nie czytałem. To nawet poniżej poziomu Wałęsy.
  Mordy zdradzieckie i pozostałe
 • @
  Rzadko ostatnio tu jestem, bo po prostu nie mam czasu. Dawniej czytałem komentarze przeglądając, gdzie coś wpisał Kula Lis. To ogromna strata. Nie da się tego niczym zastąpić.
  Gdzie jest Kula Lis?