Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze topstopjuve

 • @topstopjuve 20:16:14
  Napisz jak się modlisz, ile razy na dzień się modlisz. Czy tak zwane klepanie Ojcze nasz jest Bogu niemiłe, jak jeden to klepie, poświęca czas Bogu, a drugi w tym czasie wypija dwa piwa. Może inaczej nie umie, nie potrafi się modlić, poświęca jednak czas Bogu a nie na jakieś przyjemności.
  MODLITWA- UŚMIECH MIŁOŚCI!
 • @ autor
  Dlaczego nie napisałeś nic więcej. To piękne co można przeczytać, ale można by tak czytać i czytać... A tu tak malutko. Chociaż tekst zniknął z 1 strony jednak go odszukałem, bo myślałem, że coś tam jest dopisane.
  MODLITWA- UŚMIECH MIŁOŚCI!
 • @ autor
  Napisz jeszcze coś, to takie piękne. Można czytać w nieskończoność.
  MODLITWA- UŚMIECH MIŁOŚCI!
 • @
  Po raz pierwszy wpiszę się właśnie ja. Po prostu pięknie to jest napisane. Szkoda, że tak krótko. Ode mnie 5
  MODLITWA- UŚMIECH MIŁOŚCI!
 • Odnośnie sytuacji w Polsce
  Czy nie wydaje się wam czasami, że to co się u nas dzieje, to po prostu teatrzyk dla gojów? Te całe manifestacje przeciw PIS, ci ludzie którzy kładą się na jezdni, zbiera ich policja. W całym kraju tragedia, bo PIS reformuje sądy itd. Nie wydaje się wam, że nasze żydki właśnie chcą tego, aby te sądy były podporządkowane właśnie jednaj partii? PO? Wydaje mi się, że PO nie była w stanie tego przeprowadzić, więc do tego wydelegowany został PIS. Ale cała ta szopka pisana jest pod PO, która wygra następne wybory. Działania żyda ciężko przewidzieć, ale to jest bardzo prawdopodobne. Roszczenia żydowskie, podobno 3 mln żydów gotowych tu przyjechać, a która to partia jest to w stanie zagwarantować? Przy takich sądach Polak jest zerem. Dla mnie ta sytuacja w Polsce to na prawdę teatrzyk dla gojów. Co się z tego okaże, czas pokaże.
  Wojna UE z Polską – przyczyny?
 • @
  Wojtas wpisuje coraz to nowsze rzeczy, a ty nic na to? Chyba, że z baranem nie ma co dyskutować...
  TRZEJ KRÓLOWIE – KATOLICKIE SZALBIERSTWO!
 • @60grzegorz 20:48:23
  Rzeczywiście, odnośnie Maryi nigdzie nie ma w Piśmie Świętym o tym, że Pan Jezus ją w jakiś sposób wywyższył. Zawsze była traktowana jako matka, jako człowiek, jako ktoś, kto pełni tylko jakąś misję. Nawet z opisu ukrzyżowania wynika, że zamiast ją wywyższyć, to odwrotnie wskazał jej miejsce w szyku : " 26 Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: «Niewiasto, oto syn Twój». 27 Następnie rzekł do ucznia: «Oto Matka twoja». I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie". Znaczy to chyba ni mniej ni więcej to, że została przeznaczona do śmierci i takiego losu jak każdego innego śmiertelnika. Jak się w to wczyta i porówna z nauką Kościoła, to coś tu nie gra.
  SZPAN I GWIAZDKOWE POGAŃSTWO!
 • @60grzegorz 19:35:13
  Czy mógł(a)byś wskazać gdzie Keren napisał że ustanowione przez Pana Jezusa kapłaństwo , to bzdura!
  Ja tak napisałem, bo mówi, że jemu Kościół jest do niczego niepotrzebny, tam są obrazy, których nie powinno być i niestety tam są kapłani.
  SZPAN I GWIAZDKOWE POGAŃSTWO!
 • @roux 18:30:38
  U mnie są w brązowych (Kapucyni)
  SZPAN I GWIAZDKOWE POGAŃSTWO!
 • @57KerenOr 10:46:16
  Mówisz, że ustanowione przez Jezusa kapłaństwo to bzdura? Modlę się raczej o wstawiennictwo Marii do Jezusa niż do niej samej.
  SZPAN I GWIAZDKOWE POGAŃSTWO!
 • @
  Taki jest dzisiejszy świat, że ważniejszy jest karp kupiony w sklepie przy ulicy Nowogrodzkiej niż ten przy ulicy Małej. Pan Bóg jest na drugim planie. Świat się tak zmienił, że powiem Ci, że nie miałem czasu nawet się wyspowiadać przed świętami. Jak masz małe dziecko i nie masz dyspozycyjnej babci, żeby posiedziała z dzieckiem, nie ma szans na spowiedż. Trzeba na to poświęcić minimum 3 godziny. Pierwszy raz od X lat będę się spowiadał po świętach. Jest mi trochę głupio, ale co mam zrobić? Nie zostawię dziecka samego w domu na 3 godziny, ani nie będzie ze mną w Kościele tyle czasu. A ta Wigilia. Zaprosiłem mamę na wigilię. Tradycyjnie przygotowałęm z żoną 12 dań. Po 8 daniu wątroba mi wysiadła, chociaż jedliśmy po łyżeczce każdej potrawy. Rzeczywiście, w dzisiejszych czasach Święta to tylko reklama. Bóg to drugorzędna sprawa.
  SZPAN I GWIAZDKOWE POGAŃSTWO!
 • @57KerenOr 13:02:40
  Nie wiem co ten baran Wojtas napisał, ale dobrze, że wyrzuciłeś ten tekst. Ja u niego mam bana, nigdy nie mogę się wypowiedzieć pod tymi jego bredniami.
  SZPAN I GWIAZDKOWE POGAŃSTWO!
 • @
  W Kielcach na przykład teatr w okresie świąt zaprasza ludzi na spektakl Rasputin. No po prostu idealne powiązanie tematyczne ze świętami.
  SZPAN I GWIAZDKOWE POGAŃSTWO!
 • @
  Czy to nie zbiega się z MŚ w piłce nożnej? Czy nie tak samo odbył się atak na Krym po olimpiwdzie w Soczi?
  Manewry Anakonda-18 w Polsce będą przygotowaniem do wojny
 • @Oświat 20:23:14
  Ciekawie postawione pytania. Gdzie oni są, gdzie są moi przyjaciele. Gdzie oni są?
  ,,Sowa i przyjaciele" to pikuś
 • @Zawisza Niebieski 23:40:19
  Gdyby Polska była krajem praworządnym, dziś Antonii M. Jarosław K. Tadeusz R. rozważali swe czyny oglądając słońce w kratkę, ale dziś mamy społeczeństwo skłócone, podzielone, więc nie ma co marzyć, by winni sprawiedliwości doznali.
  Co ty człowieku pieprzysz. Gdyby Polska była krajem praworządnym, to Tusk miałby zakaz opuszczania kraju. Przypomnij sobie tylko zajebistą konferencję prasową z ustawionymi pytaniami ze stoczniowcami. Zlikwidował cały kraj, cały przemysł. Po dwóch latach porównywać Kaczora z Tuskiem to chyba przesada. Ja pamiętam, jak nastał ten pieprzony Tusk, to nastawienie do pracownika było jak do śmiecia. Jak się nie podoba to wypier... bo stu jest na twoje miejsce. Takich zniszczeń jak Tusk jeszcze nikt nie dokonał.
  Tekst mocno niecenzuralny: Zanim przyjdą po Tuska
 • @57KerenOr 11:49:13
  Zadałem proste pytanie i nie otrzymałem odpowiedzi. Więcej nie poruszę tego tematu. Kwestia wiary nie ma tu nic do rzeczy, bo ministrant, który chodzi z księdzem puka do katolika jak i do byłego ubeka, czy do pani, która miała w swoim życiu 3 aborcje, albo też do takiego bolka, który kablował za komuny swoich kumpli. Wszędzie pukają, nie pytają się o wiarę. To było proste pytanie i już nawet nie chcę odpowiedzi na nie.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @topstopjuve 22:36:39
  Ja wiem, że Bóg, wiara jest na pierwsym miejscu, ale co robisz gdy po kolędzie puka do ciebie ksiądz? Wpuszczasz go czy nie? To jest najprostsze pytanie.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @57KerenOr 21:37:35
  Nie, no ja zadałem proste, życiowe pytanie. Czy przyjmujesz księdza po kolędzie? Kwestia wiary jest tu na drugim planie bo jednak jest pukanie do drzwi i co?
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @57KerenOr 16:44:59
  Tak z ciekawości się zapytam, czy jak jest wizyta duszpasterska, tzw kolęda, przyjmujesz księdza?
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?