Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze topstopjuve

 • Komentarz do Pana Wojtasa
  Chyba zostałem zbanowany przez Pana Wojtasa, ale chciałem kilka zdań na temat manipulacji. Dzisiaj mówienie, że Polska nie chce przyjmować uchodźców, jest gadką ludzi albo ułomnych psychicznie, albo celowo wykonujących żydowskie polecenie mieszania ras, które zawarte jest w Protokołach mędrców syjonu. Gadka, że nie chcemy przyjąć głodujących uchodźców to kpina. Na pokłady statków wchodzą tylko ci, którzy są sponsorowani przez takie żydowskie kreatury jak Soros czy inni. Zwykłego dziada z Syrii czy Maroka nie stać na taki transport, bo tym rządzi mafia. Tu trzeba zapłacić kasę. Do Europy docierają tylko ludzie, którzy są w nienawiści do naszej kultury, to są bojownicy, żołnierze, którzy na sygnał odpala ładunek. A i to ciekawe, że ktoś tu po tej stronie musi na nich czekać i wskazać gdzie te środki wybuchowe są. Nikt mi nie powie, że arab idzie i pod drzewem znajduje 3 kg trotylu. Dla mnie to jest zaplanowana akcja, która ma zdestabilizować sytuacją w Europie, oczywiście finansowana przez żydów. Merkel w tej sytuacji jest albo pojebaną niemrą, albo sługą żydów.
  Wtorek, 29 sierpnia 2017
 • @ autor
  Dla mnie 5. Piękny opis.
  Największe w dziejach LUDOBÓJSTWO gojów
 • Dla mnie 5
  W Kielcach jest pomnik Piłsudskiego, tam są główne uroczystości 11 listopada. Natomiast nie ma nawet ulicy Dmowskiego.
  Piłsudski - kolaborant
 • Okiem suwerena?
  To chyba jakieś jaja. Gadasz gość jak Schetyna, facet z za bardzo dopasowaną sztuczną szczęką. Już dawno takich bzdetów nie czytałem. To nawet poniżej poziomu Wałęsy.
  Mordy zdradzieckie i pozostałe
 • @
  Rzadko ostatnio tu jestem, bo po prostu nie mam czasu. Dawniej czytałem komentarze przeglądając, gdzie coś wpisał Kula Lis. To ogromna strata. Nie da się tego niczym zastąpić.
  Gdzie jest Kula Lis?
 • @Murzynio 19:27:37
  "Ciężko będzie coś z tym zrobić - zmiany wymagają cierpliwości i czasu. Dla mnie PO i PiS to prawie to samo. Takie same chłopki -roztropki, cwane z małym rozumem".
  Ciężko tu się zgodzić z takim rozumowaniem. To nie są chłopki roztropki, oni dokładnie wiedzą co robią. A nie ma im co zabierać praw do rozumu, bo realizują teraz jakiś wariant. Nie wyszło z PO, teraz jest PIS. Wszystko zmierza do tego, aby zniewolić goja. Kaczyński jest na razie na takim etapie jak widzimy. To pies, który szczeka, ujada. Ale jak będzie chciał ugryźć, to skończy jak jego brat. A wtedy Pisiaki będą uciekać w popłochu po innych partiach. I będzie po Pisie. Bez Kaczyńskiego nie ma PIS. Popwtarzam jeszcze raz, że jak Kaczyński ugryzie kogoś to skończy jak jego brat. Dopóki gra ten teatrzyk dla goi, jest nietykalny, raz zagra wbrew Talmudowi, leci na dół jak jego brat.
  Obietnice czy ustrój? Czy coś się zmieni?
 • 5
  Coraz rzadziej zaglądam. Idziemy coraz dalej w głąb Unii i coraz mniej czasu, coraz bardziej człowiek zmęczony. Piszę oczywiście z Polski. Ale Pana wpisy czytam jak zwykle z przyjemnością. Pozdrawiam
  Czy Żydzi z USA będą dopłacać do naszych rachunków za gaz?
 • @
  Ja daję 5 chociaż co niedzielę chodzę do Kościoła. Nie patrzę na księży, biskupów, tylko dla mnie jest najważniejsza nauka Jezusa Chrystusa. Dla mnie 10 przykazań to podstawa. Gdyby każdy stosował się do nich, świat byłby całkiem inny.
  Narodowe święto – 3 maja
 • @Rzeczpospolita 20:33:03
  Brawo Rosja. Jedynie ona na razie opiera się tej żydowskiej hołocie. Gdyby nie Rosja bylibyśmy dzisiaj bardzo blisko NWO.
  Nie będzie żydo-rebelii na Białorusi
 • Całkowicie nie na temat
  Dzisiaj dostałem maila od bukmachera William Hill. Na koniec marca blokują konta, ciekawe, że tylko Polakom. Tylko Polakom oczywiście z adresem polskim. Polakowi nie wolno grać u bukmacherów i nie odprowadzać od tego podatków. Żenada.
  Nie będzie żydo-rebelii na Białorusi
 • !
  Ode mnie jedynka. Szkoda,że nie ma zera, bo takich pierdół już dawno tu nie czytałem.
  Refleksje nad postacią Bolka-Wałęsy
 • @Zdzich 18:31:04
  Zdzichu, gadasz jak mały Władziu. Zdjęcia z Papieżami świadczą same za siebie. Zadowolony Jan Paweł II i zadowolone żydowskie kreatury. Obrażanie Polaków? To kto dla Ciebie jest Polakiem, Geremek, Michnik czy Wojtyła? Kogo to zdjęcie obraża? Dla mnie to coś tu przynajmniej nie gra, jeśli JPII jest w takiej zażyłości z czołowymi żydami, którzy Polaków po prostu nienawidzą. Tu nie chodzi o obrażanie, tylko coś tu jest przynajmniej nie tak.
  Żydowska banda bezkarnie znieważa Polaków
 • @
  Ja zrobiłbym tak. 11 stycznia do sejmu wchodzi straż, odsuwa wszystkich od mównicy. Głos zabiera marszałek sejmu. Pyta się, kto zasiada na swoich miejscach, a kto dalej prowadzi bojkot. Zarządza głosowanie o odebranie immunitetu posła bojkotującym . Głosowanie. Bez immunitetu, straż sejmowa może ich wyrzucić jak psa z sali. W sali obok sędzia czeka na nich i zasądza grzywny w wysokości powiedzmy 20 000 zł dla każdego za zakłócanie obrad najwyższej władzy ustawodawczej w kraju. Zakaz wstępu na salę sejmową, chyba że przedstawi kwit z zapłaconą grzywną. I tak to się robi. Raz dwa, bez pieprzenia się z takim Petru, gówniarzem. Jak ja robiłem maturę, to jego jeszcze w planach nie było. Pojebaniec. A jak z koleżanką wylatywał na Maderę, to przecież jego żona nie wiedziała, myślała, że siedzi w sejmie, a ten poleciał się pieprzyć z koleżanką.
  KOD – żydowski kpiarz z polskim kpem
 • 1
  Dla mnie komentarz co najmniej dziwny. Facet, który ma honor, rezygnuje z PIS i składa mandat. Rezygnuje z uposażenia, czego tej szui zabrakło. To śmieć, a nie człowiek. Rezygnacja z kasy to jest dopiero krok, a nie z partii. A to, że teraz PIS się rozpadnie to brednie. Takie teorie rodzą się tylko w chorych umysłach. Przecież Ujazdowski to tylko malutki pioneczek.
  Honor
 • @
  Bronisław Komorowski:
  Trzeba czasami mieć odwagę i lać się dechą z takimi ludźmi.
  Miałem wczoraj satysfakcję, oglądając jedną ze znanych pań posłanek partii rządzącej, gdy czmychała z polskiego Sejmu pod eskortą policji.
  Że też taka szmata była prezydentem RP i śmiał jeszcze raz kandydować. Szkoda, że jak był na Ukrainie jakiś banderowiec zamiast jebnąć jajkiem w łeb nie wsadził mu granatu w pysk.
  Tak głupiej opozycji jeszcze w Polsce nie było
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:03:17
  Na prawdę, jak się spojrzy, dokładnie przyjrzy zdjęciu Maciarewicza to dochodzi się do wniosku, że jest to człowiek chory psychicznie. Wystarczy spojrzeć na tę facjatę i widać, że to czubek. Minister wojny, a nie obrony.
  J. Kaczyński - mistrz strategii, P. Kukiz - liderem opozycji
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:47:27
  Mnie się tylko rozchodzi o to, że fizjonomia niektórych ludzi zdradza od razu ich pochodzenie. Wezmy w kolarstwie Lang, w aktorstwie Kaczor, czy w polityce Wilczek. Niestety Kukiz plasuje się jeśli chodzi o żyda na pierwszej pozycji. Ten profil ma fatalny. Oby nie.
  Przedbiegi Sorosa czyli rozgrzewka przed Majdanem
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:43:33
  Panie Jarku. Ja też mam wątpliwości, ale jak spojrzę na profil Kukiza, to mam ich coraz więcej. Czy to przypadek, że ma tak fatalny profil, czy to następny podstępny parch? Oby nie. Oby nie.
  Przedbiegi Sorosa czyli rozgrzewka przed Majdanem
 • @
  Stana wojenny był tylko po to wprowadzony, że za dużo Polaków zdołało się wcisnąć do władz Solidarności. To nie było w planach parchatych. Odwlec plany na 10 lat to dla nich pikuś. Nawet w między czasie Wałęsa dostaje Nobla. W stanie wojennym takie Kuronie, Michniki, Wałęsy chlali gorzałę w super warunkach, a ci, którzy przeszkadzali parchom poddani zostali likwidacji. Przykład ksiądz Popiełuszko, gdzie podobno został wykonany typowy żydowski, rytualny mord. I dochodzi do niby jako takich wolnych wyborów, gdzie a Wałęsą fotografuje się żyd. Oszukany naród głosuje na tych żydów. Pózniej Unia europejska, Jan Paweł II, który nie odezwał się nawet słowem, że zachód to eutanazja, pedofilia, ataki na kościół, aborcja. Jak to możliwe, że my Polacy jesteśmy tak naiwni, że wierzymy w kolejną pierdołę obiecaną nam przez parchów. Każdy rząd to parchy.
  Stan Wojenny - moje wspomnienie i refleksje...
 • @
  Ode mnie 5. Jak zwykle.
  Wspólne obrady bandyckich rządów IIIRP i Izraela