Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze topstopjuve

 • @57KerenOr 13:30:14
  "Pisałem już wcześniej, że NIEKTÓRZY Izraelici opierają się na wymyślonym i często niezgodnym z Biblią Talmudzie".
  Moje pytanie jest proste: a w którymż to momencie Talmud jest zgodny z Biblią? Biblia to wiara w Boga, a Talmud? Tej księdze sprzyja chyba Lucyfer.
  Czym my chrześcijanie odróżniamy się od żydów...
 • @kula Lis 67 17:07:49
  To jak widać Polak z krwi i kości. Czosnkiem od tego gówna jedzie na kilometr. Jeden z największych śmieci jakie chodziły po tej naszej ziemi.
  Z Izraelem trzeba twardo - bo inaczej nas zadepczą.
 • @Husky 19:34:02
  Gross dostałby może miejsce pośmiertne na wawalu
  Wielomski: Zapiski z facebooka.
 • @57KerenOr 21:58:17
  No na reszcie doczekałem się Twojego wpisu. Trochę szkoda, że trzeba na to czekać prawie pół miesiąca. Ja nie mażę się jak małe dziecko, tylko czekam na odpowiedź. A tej nie ma i nie ma. Jak Ci to nie odpowiada, to trzeba było napisać o tym od razu, że odpisujesz tylko wtedy kiedy masz focha. Żegnam. Dalej nie będę dokonywał wpisów.
  MODLITWA- UŚMIECH MIŁOŚCI!
 • @wercia 17:18:54
  Dzisiaj słyszę, że powstaje jakaś książka o II wojnie i tam jest opisane, że Polacy mordowali żydów tak samo jak hitlerowcy. Że na 3 żydów uciekających do polskich wsi tylko 1 przeżył. Dla mnie jak to możliwe, że 1 przeżył. Takiego narodu trzeba się pozbywać zawsze i wszędzie. To gówno trzeba niszczyć, bo jak nie my ich to oni nas.
  Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?
 • @kula Lis 67 19:58:24
  Skąd się bierze ten entuzjazm gospodarczy? Ja tu widzę tylko banki i hipermarkety. Skąd się bierze ten dochód?
  Godzina 17- Warszawa - protest Polaków
 • @ele 09:52:01
  A wstrzymuje kolorową dzicz, wstrzymuje. Ale według mnie dlatego, że strach ich ogarnia, że taki nie czeka na żadne sądy, tylko wyciąga maczetę zza pazuchy i już żydowski łeb spada na bruk. Tego Polak nie potrafi, a kolorowa dzicz tak.
  Przygotowanie Sił Powietrznych do manewrów «Anakonda-18»
 • Odnośnie sytuacji w Polsce
  Czy nie wydaje się wam czasami, że to co się u nas dzieje, to po prostu teatrzyk dla gojów? Te całe manifestacje przeciw PIS, ci ludzie którzy kładą się na jezdni, zbiera ich policja. W całym kraju tragedia, bo PIS reformuje sądy itd. Nie wydaje się wam, że nasze żydki właśnie chcą tego, aby te sądy były podporządkowane właśnie jednaj partii? PO? Wydaje mi się, że PO nie była w stanie tego przeprowadzić, więc do tego wydelegowany został PIS. Ale cała ta szopka pisana jest pod PO, która wygra następne wybory. Działania żyda ciężko przewidzieć, ale to jest bardzo prawdopodobne. Roszczenia żydowskie, podobno 3 mln żydów gotowych tu przyjechać, a która to partia jest to w stanie zagwarantować? Przy takich sądach Polak jest zerem. Dla mnie ta sytuacja w Polsce to na prawdę teatrzyk dla gojów. Co się z tego okaże, czas pokaże.
  Wojna UE z Polską – przyczyny?
 • @
  Czy to nie zbiega się z MŚ w piłce nożnej? Czy nie tak samo odbył się atak na Krym po olimpiwdzie w Soczi?
  Manewry Anakonda-18 w Polsce będą przygotowaniem do wojny
 • @Oświat 20:23:14
  Ciekawie postawione pytania. Gdzie oni są, gdzie są moi przyjaciele. Gdzie oni są?
  ,,Sowa i przyjaciele" to pikuś
 • @Zawisza Niebieski 23:40:19
  Gdyby Polska była krajem praworządnym, dziś Antonii M. Jarosław K. Tadeusz R. rozważali swe czyny oglądając słońce w kratkę, ale dziś mamy społeczeństwo skłócone, podzielone, więc nie ma co marzyć, by winni sprawiedliwości doznali.
  Co ty człowieku pieprzysz. Gdyby Polska była krajem praworządnym, to Tusk miałby zakaz opuszczania kraju. Przypomnij sobie tylko zajebistą konferencję prasową z ustawionymi pytaniami ze stoczniowcami. Zlikwidował cały kraj, cały przemysł. Po dwóch latach porównywać Kaczora z Tuskiem to chyba przesada. Ja pamiętam, jak nastał ten pieprzony Tusk, to nastawienie do pracownika było jak do śmiecia. Jak się nie podoba to wypier... bo stu jest na twoje miejsce. Takich zniszczeń jak Tusk jeszcze nikt nie dokonał.
  Tekst mocno niecenzuralny: Zanim przyjdą po Tuska
 • @57KerenOr 11:49:13
  Zadałem proste pytanie i nie otrzymałem odpowiedzi. Więcej nie poruszę tego tematu. Kwestia wiary nie ma tu nic do rzeczy, bo ministrant, który chodzi z księdzem puka do katolika jak i do byłego ubeka, czy do pani, która miała w swoim życiu 3 aborcje, albo też do takiego bolka, który kablował za komuny swoich kumpli. Wszędzie pukają, nie pytają się o wiarę. To było proste pytanie i już nawet nie chcę odpowiedzi na nie.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @topstopjuve 22:36:39
  Ja wiem, że Bóg, wiara jest na pierwsym miejscu, ale co robisz gdy po kolędzie puka do ciebie ksiądz? Wpuszczasz go czy nie? To jest najprostsze pytanie.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @57KerenOr 21:37:35
  Nie, no ja zadałem proste, życiowe pytanie. Czy przyjmujesz księdza po kolędzie? Kwestia wiary jest tu na drugim planie bo jednak jest pukanie do drzwi i co?
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @57KerenOr 16:44:59
  Tak z ciekawości się zapytam, czy jak jest wizyta duszpasterska, tzw kolęda, przyjmujesz księdza?
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @topstopjuve 22:07:43
  Nie miałem czasu wcześniej odpisać bo miałem w domu "święto rodzinne" czyli malowanie mieszkania. Nie stać mnie niestety na zatrudnienie odpowiednich ekip, tylko musiałem to zrobić we własnym zakresie.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @60grzegorz 21:24:19
  Ja jestem typowym Polakiem. Chodzę do Kościoła (gdyby nie kapucyni to bym chyba nie chodził), tak jak każdy spowiadam się, biję się w piersi w pokorze za moje grzechy. Jakoś nie wyobrażam sobie zbawienia bez pośrednictwa Kościoła. Komu odpuścicie grzechy są im odpuszczone, komu zatrzymacie są im zatrzymane. To się tyczy księży, to niestety bez nich nie da się wziąć komunii. Mam takie wrażenie, że w każdym Kościele najważniejszym momentem jest wyjście księży z tacą. Tu jedynie u kapucynów mówią, że nie musisz nic dawać, módl się chłopie o zbawienie swojej duszy.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @topstopjuve 20:10:44
  A tak już inny temat mi się przypomniał. Nurtuje mnie to od paru miesięcy. Otóż ja należę do parafii całkowicie zarządzanej przez Kapucynów. Oni mają całkiem inny niż w reszcie kościołów krzyż. Zainstalowano nowy parę miesięcy temu. Jak zacząłem się mu przyglądać, odniosłem dziwne wrażenie, że na miejscu mięśni klatki piersiowej widnieje wielki, stojący penis z jądrami. Proszę się dokładnie przyjrzeć temu krzyżowi (ja nie jestem anatomem), ale wygląda to na obraz Pana Jezusa z wywalonym na wiernych stojącym penisem. Mało tego, odwiedził mnie jeden z braci w czasie "kolędy" i wręczył mi obrazek na pamiątkę. To modyfikacja tego samego krzyża tylko, że obraz jest jeszcze gorszy, jakby profanacja Pana Jezusa. Tu już nie ma żadnych złudzeń. Na miejscu mięśni klatki piersiowej widnieją genitalia. No i co tu o tym sądzić?
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • @60grzegorz 11:34:33
  A właśnie, że się odezwę. Człowieku, to nie tak jak myślisz. W dzisiejszym świecie nie ma czasu na to, żeby na każde pytanie odrzucać wszystko i na przykład tak jak w tym przypadku studiować Biblię. Z tego co czytałem, to jest tam napisane tylko o dwóch synach Kainie i Ablu. No rzeczywiście nie pomyślałem o tym, że Adam I Ewa nigdy nie byli dziećmi i żyli tak długo. A zapytanie rzuciłem nie na forum jakimś wypaczonym, tylko właśnie tu, gdzie spodziewałem się fachowej odpowiedzi. I dzięki za to.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?
 • Może trochę nie na temat
  Moje 10 letnie dziecko zadało mi ostatnio takie pytanie: Ile dzieci mieli Adam i Ewa i skąd nas jest dzisiaj tak dużo na ziemi?
  Na lekcjach religii ma dość duży rygor i katechetka jest bardzo wymagająca. Jak tu dziecku odpowiedzieć na takie pytanie? Tego oczywiście na religii nie było, ale to pytanie wyszło od dziecka.
  PRAWDOMÓWNY POSŁANIEC. CZY ISTNIEJE ŻYCIE PO ŚMIERCI?