Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze dlaczego ja

 • @zadziwiony 11:40:26
  Patrzycie na jakieś wyprowadzanie milionów nie widząc żę to nie żadna organizacja charytatywna tylko biznes."Fundacja charytatywna powinna finansować leczenie""Doby szpital nie potrzebuje wynajmować za darmo cudzego sprzętu," Co to znaczy wynajmować za darmo? WOŚP nie ma nic z organizacją charytatywną wspólnego .Zbiera kasę do puch za której część kupuje sprzęt medyczny który podnajmuje szpitalom pozostając jego właścicielem ,Gdyby finansowała operacje czy zabiegi dzieciom była by organizacją charytatywną WOŚP TO konglomerat finansowy prywatna firma bez ZOO.Lepiej; to właśnie ZOO wszyscy widzą i zwierzątka głaskają.
  Kilka drobnych plusów Jurka Owsiaka i jeden wielki minus!
 • @dlaczego ja 15:00:15
  co z tymi którzy tworzą np;tematy zastępcze? GMO?
  Ewangelia a Biblia (4)
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:40:03
  "Nie grzeszy ten który w poszukiwaniu prawdy nie fałszuje Słowa."
  Ewangelia a Biblia (4)
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:53:13
  Odpowiedź na wielowarstwowe pytania. Kojarzy Pan ostatni wynalazek filmu niemego I JEGO ZAGOSPODAROWANIE? W CZASIE KIEDY NIE ISTNIAŁO PISMO A ISTNIAŁY SPOŁECZEŃSTWA I KULTURY OPARTE NA PRZEKAZIE Istniały również szkoły które szkoliły adeptów przetrzymywania Wedy, Słowa w swoich mózgach i przekazywania nowym adeptom. W momencie kiedy powstało pismo wynalazek tamtych czasów i okrzepło stało się przewidywalne natychmiast wysłano tabuny swoich ludzi do szkół Wedy Słowa i innych uczących się tam wiedzy na pamięć po czym przekazującym braciom w interesach którzy to zapisywali na początku z błędami tylko językowymi ,tłumaczeń , nie zrozumienia ze względu na różnice kulturowe po czym wydaje poprawione pisma cała idea zmieniała postać .Musiała zniknąć biblioteka Aleksandryjska zawierająca pierwsze zapisy prawdy.Narody które pismo traktowały z szacunkiem ale nie było dla nich najważniejsze kupowały później własną wiedzę w innej wersji od handlarzy Słowem Weda znikła. .............
  Ewangelia a Biblia (3)
 • @Repsol 22:45:55
  "Teraz zalecam wszystkim ludziom spadać z Polski i to szybko . Pozdrawiam.
  nadużycie link skomentuj
  Repsol"


  Z Panem wszystko dobrze? Teraz powinni wszyscy wracać zalecanie opuszczania Polski jest zdradą Polski tylko powroty mogą nas uratować.
  Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
 • @Repsol 22:45:55
  "Teraz zalecam wszystkim ludziom spadać z Polski i to szybko . Pozdrawiam.
  Repsol "

  Z Panem wszystko dobrze? Teraz powinni wszyscy wracać zalecanie opuszczania Polski jest zdradą Polski tylko powroty mogą nas uratować.
  Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
 • @maharaja 10:54:13
  Jakiś miesiąc temu feministki broniły swoich kolegów którzy na pełnym gwizdku je molestowali ,jako nie groźne żarty typowe dla środowiska dzisiaj nagle Jakubiak staje sie winnym na jego miejscu założyłbym jej sprawę o zniesławienie i gra nawet jakby TV miała nagranie a właściwie tym bardziej.
  Marek Jakubiak oskarżony o molestowanie
 • dr nowopolski
  Wszystko co pan napisał jest zgodne z prawdą, ale jaki to ma wpływ na omawiany artykuł? Oczywiście uświadomienie społeczeństwa to pierwszy krok ku jedności. I aby zrobić ten krok, powszechna powinna być świadomość tego co pan napisał. Sam wiele artykułów na te tematy napisałem, ale trudno oczekiwać od pospólstwa myślenia," a elit nie ma".

  dr nowopolski


  Jak Szanowny Pa zauważył "elit nie ma""ale trudno oczekiwać od pospólstwa myślenia" Jakim Pan jest stworkiem co to niby wie lepiej elitą nie jest a pospólstwem być nie chce? Dlaczego miałby Pan być kimś czymś więcej rozumiejącym sytuację?Co mi wcale nie przeszkadza widzieć to podobnie..........
  Na przeszkodzie jedności Słowian - patologiczne paradygmaty
 • @
  TA KSIĄŻKA OPISUJE DOKŁADNIE NA PODSTAWIE ŁĄCZENIA SIĘ OSOBNIKÓW PSYCHOPATYCZNYCH W STADA DZIAŁALNOŚĆ TEJ GRUPY W Polsce.

  Zła mniejszość manipuluje większością przez połączonych psychopatów w stada a słabe osobniki lgną do nich nie wiedząc że nie mają dla nich znaczenia psychopata ceni tylko psychopatę.[…] W każdym kraju świata osobnicy psychopatyczni i część innych dewiantów tworzą ponerogennie aktywną siatkę porozumień, po części wyobcowaną z więzi społecznej normalnych ludzi. Wydaje się także, że pewna inspiracyjna rola psychopatii właściwej, w tej siatce jest zjawiskiem powszechnym. W poczuciu swojej odmienności zdobywają oni specyficzne doświadczenie życiowe i odkrywają swoje odmienne sposoby działania i walki o byt. Ich świat pozostaje zawsze podzielony na „my i oni”, na ich światek o swoistych prawach i obyczajach i tamten świat im obcy, który ma swoje przemądrzałe idee i obyczaje, wedle których oni bywają moralnie potępiani.

  Ich poczucie honoru, szczególnie tych inspiratorów, nakazuje im oszukiwać i wyszydzać tamten świat ludzki, obiecać, zapewnić, podpisać, a niczego nie dotrzymać, jest postępowaniem właściwym. Przecież „tamci” są komicznie naiwni. Uczą się także i tego, jak ich osobowości mogą wpływać traumatyzująco na ludzi normalnych i wyzyskiwania tego, jako środka terroru użytecznego dla osiągania swoich celów. Ten podział na dwa światy jest trwały i nie znika nawet wtedy, kiedy udało się im zrealizować ich marzenie młodości i zdobyć władzę nad „masami” ludzi normalnych. Jest to tragiczny dowód biologicznego uwarunkowania tego dziwnego podziału

  Jak utopia młodości, rodzi się wśród takich ludzi marzenie o takim świecie, o takim ustroju społecznym „sprawiedliwym”, gdzie oni nie będą odtrącani, ani przymuszani do podporządkowywania się obyczajom i prawom, których sens jest dla nich trudno zrozumiały. Marzą o takim świecie, w którym dominowałby ich sposób przeżywania i pojmowania rzeczywistości – prosty i radykalny. Oczywiście, w takim ustroju mieliby zabezpieczony dobrobyt bezpieczeństwo, bo oni stworzą nową władzę. Tamci odmienni, ale bardziej sprawni w różnych zawodach, powinni pracować, aby im to zapewnić. O taki nowy wspaniały świat gotowi są walczyć, dla niego cierpieć i zadawać cierpienia tamtym. W imię takiej wizji można zabijać ludzi, których los nie budzi współczucia, bo są odczuwani jako niezupełnie współgatunkowi. Nie mają pełni świadomości tego, że dla tamtych ludzi będzie to świat koszmarny i dlatego będą stwarzać opór, który może trwać przez pokolenia.” http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=7655
  Glista pod mikroskopem - HGW
 • @RAM 18:36:54
  "odrobaczyć się, należy! ... odgrzybić i odrobaczyć!"

  Witam proszę nie zrozumieć że to lenistwo zabrania mi szukania samemu raczej kondycja ogólna gdyby Pan był uprzejmy wrzucić parę Linków w temacie będę wdzięczny. Pozdrawiam.
  Sanatorium od jędzowatości
 • @Oświat 09:58:37
  Ciesz się ęęęę że nie u zywa chińskiej czcionki krytyka taka piękna ateistyczna taka sama jak wiara ateisty w swoje racje które nie zaistniały by bez wiary w Boga. Dwa nie klej durnia że nie rozumiesz czy wybuch bomby coś wytwarza? NAWET ATOMOWEJ STWARZA TWORZY CZY NISZCZY???????????? Oświat a co to ma znaczyć żeś taki oświecony?Szkoda mi ciebie człowieku ale i tak życzę ci żebyś przewidział, miłego końca tygodnia.
  Ateizm – bezmyślność czy opętanie?
 • wszyscy
  Jak to jest na prawde z emeryturami co jest podstawa jej naliczenia post PRL i ile było kasy gdzie po zmianie w 1989 roku? Kto wie? "Szanowni znajomi......Męczą mnie artykuły na temat SB eckich sędziowskich i innych wysokich emerytur .Nie podoba mi się nie to że je ograniczono Ale to że mogły zaistnieć.JAKA BYŁA PODSTAWA DO NALICZENIA TAKICH EMERYTUR? Za PRL ani później nie istniały takie pensje [kradli z działek dla kabli i kosztów na reprezentacje TW i innych prowadzili salony gier etc.] Pensje jednak mieli niższe niż połowa ich emerytur .Dlaczego nie sprawdzi się kto i dlaczego do tego dopuścił? "Dlaczego zarabiający 3000 zl robotnik ma 800 zl emerytury a zarabiający 5000 sbek sędzia etc 15000 ?" Podane zarobki są przykładowe.Emerytura jest wypadkową od zebranych na nia funduszy przez cały okres pracy zakładamy +-60% .Czyli zarabiający BRUTTO 20000 WPŁACAJĄCY NA FUNDUSZ EMERYTALNY 1% =200 ZL I ZARABIAJĄCY 2000 WPŁACAJĄCY NA FUNDUSZ EMERYTALNY 10% = 200ZL BEDA MIELI TAKA SAM EMERYTURĘ. JEŻELI W PRL Państwo wpłacało do systemu emerytalnego za nas składki to tez decydowało o wysokości emerytur.Dwa gdzie sie znajdowały wkłady z emerytur po 1989 i jaka to była suma? Kto nimi zarządzał i na jakiej podstawie je rozdzielono.Gdzie jest ten słoik słoiki jak to mawia Owsiak .Z jakiej puli są płacone emerytury ludziom pracującym za czasów PRL w zawodzie po 15 lat?" pytania z netu.
  Jest patologia? - To telepać systemem aż się jej pozbędzie!
 • @dlaczego ja 18:35:30
  kontynuacja

  http://humansarefree.com/2014/12/astonishing-list-of-71-top-bankers-dead.html
  Jest patologia? - To telepać systemem aż się jej pozbędzie!
 • @dlaczego ja 18:35:30
  w angielskim znikający bankierzy.

  https://www.youtube.com/watch?v=nEBaUfG9xow
  Jest patologia? - To telepać systemem aż się jej pozbędzie!
 • @miarka 16:37:30
  Bardzo niebezpieczny zawód Bankier 78 zginęło w krótkim czasie lista jest nie pełna,ślady w internecie np Po śmierci jednego z top funkcjonariuszy nl banku znikły ciężarówka wjechała w ty świeżo zatankowanego jaguara w tworzącym sie korku...........był przeciwko uzależnieniu nl banków od eu......

  Nie ma też nic o Skrzypku międzynarodowo .

  http://www.ellaster.nl/2016/06/22/lijst-dode-bankiers-wordt-steeds-langer/

  http://www.nytimes.com/2005/08/02/world/europe/obituary-wim-duisenberg-candid-first-president-of-european.html?mcubz=0.
  Jest patologia? - To telepać systemem aż się jej pozbędzie!
 • @
  Nie trzeba było zmniejszać wysokości emerytur tylko sprawdzić podstawę prawną ich naliczenia. Nikt mi nie powie że nawet gdy robotnik zarabiał 2500zl to sbek 20000 a nawet gdyby tak było to ich pensje były nie legalne.
  Nie istniały w PRL żadne podstawy prawne do wypłacanie takich pensji a co sie z tym wiąże nie było również podstaw do wyliczenia wysokich świadczeń emerytalnych.Podstawą do wyliczenia były pensje żołnierza zawodowego odpowiednio do funkcji czyli nie zależnie od szarży SB ze względu na wykonywaną pracę dla reżimu [ przeciwko narodowi] powinien mieć wyliczoną pensje wysokości kaprala zawodowego i od tej pensji powinno wyliczyć świadczenia emerytalne w wysokości 933 zł. Tyle i aż tyle.Wystarczy poprawić.
  A mogło być jak było ...
 • Jaki wpływ miał na Joana Miro?
  https://www.wikiart.org/en/joan-miro

  https://www.wikiart.org/en/joan-miro/by-style/surrealism

  https://www.wikiart.org/en/joan-miro/by-genre/abstract
  Odkrycie Mondriana
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:31:48
  Czyżby to było prostsze niż się wydaje?Może Rosjanie posiadają samoloty z takiego źródła którymi nie Słowianin nie polata?Zaczarowany Świat nie wszystko trzeba wymyślić żeby to mieć wystarczy odnaleźć źródła.
  Śmierć pułkownika Schultza, czyli zemsta Su-27P
 • @Jasiek 16:51:33
  co ty wiesz o wynalazkach a juz o energii to zapomnij ,szkołę miałeś źle położoną anteny radiowe mózgi spaczyły.
  Zmierzch silnika spalinowego
 • @zadziwiony 17:01:17
  energia to wogle bzdura ,szczególnie dla zadaniowych cały świat jest energetyczny elektryczny a ty co z klubu betonowych myślicieli?Energia jest wszędzie i nie wiemy skąd sie bierze jak sie przemieszcza a Ty jakimś prawdą zaprzeczasz albo swoje tworzysz gość opatentował to miał co patentować tylko reszta wymięka i sie boi produkować ,śmieszni mali ludzie Tesla też czekał prawie 100 lat bo małe głupki za małe były żeby uwierzyć w cuda hahahaha.
  Zmierzch silnika spalinowego