Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • Auror
  Czekam na odowedż.
  Izraelskie fabryki trolli
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:05:20
  No to przepraszam Panie Repsol.
  ps, A jakie treści były niedopuszczalne? Czy to widzimisię panienki z okienka?
  Izraelskie fabryki trolli
 • @kula Lis 67 09:32:54
  W Polsce dokonano programowej wymiany narodu- ciężka sytuacja ekonomiczna zmusiła wyjazd młodych, zdolnych Polaków w kraju, w tym czasie nadawano obywatelstwo Żydom i przyjmowano Ukraińców (rząd udaje głupa i nie wie ilu ich tu jest), To jest celowa i wroga Polsce polityka.
  ŻYDOWSCY AGENCI GESTAPO I SB W KRAKOWIE
 • Jude uber alles
  To hasło pisowskie. Dlatego zdzierają od nas pieniądze i ładują a to w żydowskie interesy, a to w ukraińskie. Gdyby rząd pisowski był naprawdę propolski, to Gowin już dawno by poleciał, ale nie leci bo Kaczor jest Żydem i realizuje interesy swojej nacji. Po układzie magdalenkowym Polską rządzą kurwy, zdrajcy i złodzieje na przemian.
  Unsere Mütter und unsere Väter … für unser Geld
 • @Repsol 20:37:02
  Ja wcale nie muszę tu pisać i nie będę. Ludzie się poznają na tobie lepiej wcześniej niż póżniej,
  Izraelskie fabryki trolli
 • Jarek pod innym postem napisałam co myślę
  i jakieś zasraństwo to zlikiwidowało. To nie zdarzyło się pierwszy raz. Zastanawiam się czy tą stroną nie zawiaduje zasraniec.
  Izraelskie fabryki trolli
 • @kula Lis 67 08:34:52
  Dla Rosjan to prawdziwy lider, ale dupokracja światowa uważa inaczej tj. demokracja demokracją ale ma być po naszemu. Wypowiedziała się nawet Gosiewska, którą naczelnik wstawił do panteonu pisu z racji męża. Oczywiście w stylu, że nie widzisz belki w swoim oku, a szukasz żdżbła u innego. Pani Gosiewska z tej racji, że spała z Gosiewskim a Kaczor ją z powodu tego spania wywyższył uzurpuje sobie prawo do wyrażania opinii w kwestii wyborów w innym państwie. To, że klanowosć (syn Wałęsy europosłem) jest regułą tutaj, nie budzi w niej żadnej refleksji. Jaki pan taki kram.
  W.Putin prezydentem Rosji
 • @ekoludek 23:00:38
  Tylko, że te ekspertyzy po 18 latach okazały się fałszywe, a sąd oddalił zeznania 12 świadków potwierdzających, że T.Komenda w czasie tej zbrodni był w innym miejscu i nie miał możliwości dojechania do tamtej wsi, ponieważ w Sylwestra nie kursowały autobusy. Sąd przyjął, że pojechał autobusem. Błędy są tak ewidentne, że kłują w oczy. Ekspertyzy podlegają ocenie sądu tak jak i inne dowody. Bierze się pod rozwagę całokształt okoliczności. Ktoś zafałszował dowody i obecne twierdzenia, że medycyna z biegiem lat się udoskonaliła są śmieszne. Bo kiedyś robiono błędne badania z DNA?
  Zabrali mu całą młodość. Kto za to zapłaci?
 • dr Rafał Brzeski twierzi, że to wycofywanie szpiegów
  to zapowiedż wiekszej awantury- większej konfrontacji:https://www.youtube.com/watch?v=LnViT0WgIuc
  Czy będzie trzecia światowa?
 • @Husky 13:51:42
  Brawo Husky! Armia prawdziwych przestępców jest bezkarna i zapraszana na salony.
  Zabrali mu całą młodość. Kto za to zapłaci?
 • Autor
  Za sprawą naczelnika, którego ja uparcie i wbrew merdiom taktuję jako nieudacznika i zasrańca kłamliwego w telewizji rządzi Kurski pod tytułem głupi lud to kupi.
  A tu o 6 milionach żydów sprzed wojny: https://www.youtube.com/watch?v=FVq0PErAUfwhttps://www.youtube.com/watch?v=FVq0PErAUfw
  Telewizja kłamie!
 • all
  Ja miałam praktyki w najcęższych zk. tam gdzie wcześniej wykonywano
  karę śmierci (Wronki) poznałam skazanych i funkcjonariszy zwanych klawiszami i innych nie napiszę o tym, czego się dowiedziałam, niech piszą funkcjonaiuszze i skazani.
  Zabrali mu całą młodość. Kto za to zapłaci?
 • Autor
  Rozmawiałam z adwokatem, który zrezygnował z wykonywania zawodu po tym jak Sąd Najwyższy oddalił mu kasację, bo nie w tym punkcie napisał o przyczynach jej wniesienia. Przepisy o kasacji są tak bzdurne, że nawet gdy jest ona obiektywnie uzasadniona- jest oddalona z przyczyn formalnych. Zdaje się, że Ziobro o tym nie wie skoro nie wnosi poprawek do procedur. Praktycznie w SN odbywa się to tak, że siedzi urzędniczka-prawnik i sprawdza według formularza co tam w którym punkcie się zarzuca tzw. przedsąd i wywala zaniedbania w jej ocenie. Wtedy SN nawet nie zajmuje się sprawą.
  Ten mój znajomy adwokat przeszedł wszelkie zawody prawnicze (prócz notariatu) był już na emeryturze, ale wykonywał zawód.
  Kasacja w obecnym stanie prawnym to twór dający możliwości do wszelkich nadużyć. Jeszcze za PO te nadużycia (korupcje) wykryto, ale sprawa ucichła. Chodziło o te kasacje, gdzie za pieniądze można było sprawę załatwić.
  Zabrali mu całą młodość. Kto za to zapłaci?
 • @ekoludek 23:00:38
  Od początku było wiadomym, że była prowadzona przez dwóch mężczyzn, to dlaczego został skazany jeden - absolwent szkoły specjalnej, który miał świadków, że nie był na miejscu zbrodni? Wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżonego. Jeżeli opinie budzą wątpliwości, to sąd powinien zlecić przeprowadzenie opinii innym biegłym, biegli nie są niepokalanie poczęci i mogą pisać, co chcą -zgodnie z wiedzą i zasadami sztuki zawodowej. Są tylko ludżmi mniej lub bardziej uczciwymi.
  Zabrali mu całą młodość. Kto za to zapłaci?
 • @kula Lis 67 21:35:34
  Przegrany -prokurator- nie płaci kosztów zastępstwa prawnego. Idą one na konto Skarbu Państwa czyli podatników. Adwokat z urzędu czy śpi czy leży dostaje stawki urzędowe określone przez Ministra Sprawiedliwości. Tylko ten człowiek, który zastępował chłopaka w sprawie musiał być albo bardzo nieudolny albo bez sumienia. To nie był proces poszlakowy, bo zeznawało kilkunastu świadków na jego korzyść. Odszkodowanie nie przywróci mu złamanego życia i nie naprawi szkód psychicznych wynikłych z niesprawiedliwego pozbawienia wolności a także konieczności przebywania z różnymi psychopatami.
  Zabrali mu całą młodość. Kto za to zapłaci?
 • @Husky 21:34:45
  Tam było kilkunastu świadków, którzy zeznawali o jego niewinności, ale wymiar sprawiedliwości chciał się wykazać skutecznością w ujęciu i ukaraniu sprawcy a innego kozła ofiarnego nie miał.
  Zabrali mu całą młodość. Kto za to zapłaci?
 • @Rzeczpospolita 20:29:28
  Oczywiście Słowianki powinny pójść w ślady Esterski, wtedy to byłaby mądrość nad mądrościami opiewana przez Żydów przez wieki. Ale nie każdy lubi się kurwić. Gratuluję preferencji etycznych.
  Ukoszernianie Grzegorza Brauna
 • @wercia 20:19:18
  A propos: żydowskie dowcipy o głupich słowiankach przypadają do gustu?
  Ukoszernianie Grzegorza Brauna
 • @Rzeczpospolita 20:10:04
  Jestem naturalną blondynką i nie wydaję pieniędzy na żydowskie farby.
  I nie powtarzaj się Pan z tym wciskaniem żydostwa Braunowi, skoro jest on Polakiem. Albo udowodnij, bo jak sie Braun w końcu zdenerwuje, to się Pan do końca życia nie wypłaci.
  Ukoszernianie Grzegorza Brauna
 • @wercia 19:45:17
  Kosiur współpracuje z Żydami ziejąc nienawiścią do Kościoła Rzymskokatolickiego, stosując wyświechtane i zapodane slogany w stylu żydokościół, czy judeochrześcijaństwo. Gdyby miał dobre zamiary, to wiedziałby, że i do Kościoła tłumnie wleżli i sami te slogany produkują, a on to wiernie powtarza. Tak jak dowcipy o głupiej blondynce, mimo że Żydówki maluja się na kolor blond, a Timoszenko przykleiła sobie nawet warkocz słowiański. W internecie kiedyś widziałam jej zdjęcie w naturze.
  Ukoszernianie Grzegorza Brauna