Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • @zbig71 17:06:30
  "A czy Jaruzelski nie rozmawiał czasem z Rockefellerem w imieniu towarzyszy radzieckich? Tak sam z siebie i w imieniu polskojęzycznej bezpieki wojskowej? "
  Według Gadowskiego Jaruzelski rozmawiał z Rockefellerem o ochronie własnej skóry wzamian za przyszłą zapłatę. Zdaniem Gadowskiego chodzi tu o s447, a powiedział mu o tym tajemniczy informator. Nie słucham już Gadowskiego, ale tytuł pogawędki i babska ciekawość zwyciężyły:
  https://www.youtube.com/watch?v=IvvLnWKHq40&t=307s
  447 - czego nie dowiecie się przed wyborami.
  Tylko że skóra wszelkiej maści komuchostwa kosztowała kradzież majątku narodowego Polaków. Czyżby Gadowski otrzymał misję oswajania Polaków, że grabież grabieżą, a dopłata też miała być, inaczej mówiąc Polska za żydokomuszą skórę!
  Что делать?
 • @Robik 16:03:41
  Podbita przez bandę magdalenkową, która dzierży atrybuty władzy sprawowanej w imieniu i dla innych. I dalej obowiązuje zasada "tera my". Ostatnio były dwie kadencje, to i tera tzw. koalicja musi se odbić. Dlatego kampania wyborcza POKO jest taka smętna. Byle przy korycie, koalicja, opozycja? Sami swoi.
  Którą folkslistę wybrać?
 • @wercia 15:44:12
  Żydzi zabiegali o podpisanie 447, a Duda będąc w USA pary z ust nie puścił, bo "Trump go nie zapytał". Jak się chłoptaś nie nadaje na prezydenta kraju, to rychło powinien zrezygnować, bo przyszłość może mieć niewesołą. Ale jego wyobrażnia nawet szwankuje, pomijając rozum.
  Którą folkslistę wybrać?
 • @Robik 14:27:14
  Przecież oni tylko realizują swoje interesy!Gdyby polski rząd się domagał to ho ho... ale się nie domaga więc Amerykanie są OK.
  To tak jakby matka obarczała całą winą swojego siedmiolatka za to że daje się wykorzystywać łobuzom z najstarszej klasy.
  Przecież oni tylko realizują swoje interesy!"

  Rząd w Polsce nawet nie usiłuje się domagać! Wręcz przeciwnie: posłał Magierowskiego z misją stonowania Polonii w kwestii protestów przeciw 447.
  A czyje interesy ma realizować amerykański rząd? Każdy niesprzedajny rząd chroni interesów własnego kraju, a że nad Wisłą wybierane są jakieś ubezwłasnowolnione dziwaki, to nie oznacza, że mają być szczególnie chronione w relacjach międzynarodowych.
  Łobuz Trump nie wymyślił przecież forttrampa, ale Duda na kolanach z propozycjami finansowania go o to prosił.
  Którą folkslistę wybrać?
 • @wercia 12:33:46
  To o tej typowej rodzinie: https://wprawo.pl/2019/09/09/watpliwosci-zostaly-rozwiane-typowy-ojciec-z-konwencji-pis-w-lublinie-to-prezes-banku-i-kolega-morawieckiego-wideo/
  Wybory 2019, na kogo głosować.
 • Tu ktoś na NEonie wychwalał konwencję PiS.
  Owszem, z pompą i rodzinnie: jedno do Sejmu, drugie do Senatu. Zresztą w innych partiach też rodzinnie. Widać obcych za mało.
  A tu zaprezentowana przez PiS na konwencji typowa polska rodzina, która dzięki 500 plus zyskała bezpieczeństwo finansowe i możliwość zakupu domu. Ojciec rodziny- v-ce prezes Banku Spółdzielczego w Otwocku z pensją netto 9tys.700zł miesięcznie. I pomyśleć, że na te socjale zabierają też emerytom i rencistom, którym na leki brakuje.
  Wybory 2019, na kogo głosować.
 • Radio Zet informuje, że do wyboru będą kandydaci
  z PiS, PO, PSL i Lewicy: https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Wybory-parlamentarne-2019-DATA-kiedy-idziemy-glosowac
  Wybory 2019, na kogo głosować.
 • @interesariusz z PL 11:06:21
  To mają wspólnego, że ZUS wypłaca emerytury z odprowadzanych składek. Taki Polak, który pracując przez 30 lat był okradany przez ZUS dla zapewnienia mu starości na minimalnym poziomie i Ukrainiec, który w Polsce przepracował kilka miesięcy i przez te kilka miesięcy odprowadzał składki, też ma prawo do emerytury na minimalnym poziomie.
  O ile Polakowi w ramach tzw. solidaryzmu społecznego, na jakim opiera się system, ZUS ma obowiązek zapewnić starość, bo go łupił przymusowo przez wymagany w przepisach okres, o tyle od Ukraińca nie wymaga się żadnego okresu obowiązkowego łupienia i minimum ma zapewnione przez hojnego kaczora z pisem. Ukraina nie należy do Unii i nie mają do niej zastosowania przepisy UE, dlatego rząd PiS załatwił to umową z Ukrainą.
  Łopatologicznie: jak zwiększa się ilość beneficjentów zusu, to z pustego nawet Salomon nie naleje.
  Pisiory powinny zaczynać oszczędności od siebie. A tu przeciwnie- wzrost biurokracji, wydatki na biurokrację wzrosły prawie o 100%. A pisiory tu przykradną, tam dadzą, nieraz coś załatają. Sobie nie żałują. Państwo z dykty, aparat z żelaza.
  Hattrick Kaczyńskiego, czy kalka Protokołów Mędrców Syjonu?
 • @interesariusz z PL 07:57:07
  Wielu tu takich, co nie chcą płacić na ZUS, i tym samym skazać emerytów na śmieć ekonomiczną."

  I wielu tu takich, co nie mają nic przeciw prezentom w formie emerytur np. Ukraińom.
  Hattrick Kaczyńskiego, czy kalka Protokołów Mędrców Syjonu?
 • @Krystyna Trzcińska 05:29:48
  Ivanka Trump watykański katolik wyszkolony przez jezuitów? A ja myślałam, że jest ona żydówką tj. wyznawczynią sekty Chabad Lubawicz.
  Rząd daje rolnikom pieniądze za likwidacje gospodarstw!
 • @Lotna 22:17:19
  "Czy ci ludzie, którzy wpłacili zaliczki - dostali zwrot? ".
  Nie, bo za dopłatą mogli nabyć mieszkania. Umowy deweloperskie nie były zawierane w formie aktu notarialnego. Syndyk miał inne wierzytelności do spłaty i im nie mógłby zwrócić. Zresztą część z nich wprowadziła się przed podpisaniem umowy notarialnej do mieszkań w stanie surowym i dokonała dodatkowych nakładów. Mieszkania były im przekazane legalnie. Strajkowali i procesowali się z syndykiem. Ważne, że nie muszą spłacać amerykańskich funduszy.
  Rząd daje rolnikom pieniądze za likwidacje gospodarstw!
 • TVPiS już parodiuje Konfederację:
  https://wprawo.pl/2019/09/06/zenujacy-atak-tvp-info-na-konfederacje-zasluguja-na-nagrode-goebbelsa-roku/
  Oczywiście ostatnio nadzwyczaj często gości tam niejaki Zandberg z partii Razem.
  Konfederacja chciała zorganizować w Sejmie konferencję prasową, aby zaprezentować swoje jedynki. Niestety nie została tam wpuszczona.
  Czekamy na dalsze pisowskie kwiatki.
  Rabin Gopstein
 • Oni niszczą polską gospodarkę w każdej dziedzinie.
  Działają na rzecz obcych korporacji (kapitał nie ma narodowości? Ma, tylko nie polską). Kiedyś z racji prywatno-zawodowych interesowałam się krakowskim developerem Leopard, który zatajając przed nabywcami lokali, którzy mu wpłacili zaliczki mniej więcej równe cenie mieszkań, zaciągnął kredyt w amerykańskim funduszu Manchester należącym do najbardziej drapieżnego funduszu Eliot z NY. Manchester wpisał hipoteki jako zabezpieczenie kredytu. Firma Leopard została postawiona w stan upadłości, deweloper prysnął a przyszli nabywcy dowiedzieli się, że muszą spłacać amerykańskie fundusze. Poszli do sądu, a ten zdjął hipoteki kierując się dobrem nabywców i zasadami współżycia społecznego. Amerykański fundusz wystąpił do prywatnego sądu arbitrażowego w Hadze przeciwko Polsce i tam wygrał ponad 37 mln zł plus odsetki (chciał 100mln). Wyrok zapadł niedawno po dwóch latach procesu. Okazało się, że Polska miała podpisaną z USA umowę o ochronie inwestycji zagranicznych BIT. Co ciekawe takie umowy USA zawierała tylko z krajami d. bloku wschodniego. Orban nie podpisał i co również interesujące, to na Węgrzech najwięcej ulokowano amerykańskich inwestycji. O tej umowie BIT Polacy nie wiedzieli oczywiście, teraz zastąpiła ją TIPP zawarta pomiędzy USA a Unią. Armia urzędników skarbowych ściga ledwo dyszących, małych przedsiębiorców, a kolejne rządy różnym formami wspomagają kapitał obcy. Tzw. patrioci. W Polsce zaaranżowano choroby świń, by je przymusowo rolnikom odebrać a warchlaki sprowadzać z Holandii. Te warchlaki są dostarczane z baterią antybiotyków, pozostają pod kontrolą weterynarza, rolnicy je hodują za wynagrodzeniem i pod nadzorem dla zakładów mięsnych. To jest "tucz nakładczy".Opowiadał o tym Tołwiński (Konfederacja), który alarmuje o truciu Polaków żywieniem.
  Rząd daje rolnikom pieniądze za likwidacje gospodarstw!
 • @Oscar 17:06:39
  Jest wredny, bo łże. Ja nienawidzę kłamstwa. "Prawicowa" partia promuje lewicę w telewizji publicznej: https://nczas.com/2019/09/06/sommer-blokowanie-prawicy-i-promowanie-komuny-dzieki-tvp-jak-feniks-z-popiolow-powstaje-sld/
  Trzeba Oskarowi wiedzieć, że współczesna lewica różni się od swojej poprzedniczki. Promuje kapitalizm, a jakże, ale jej głównym wyznacznikiem są wszelkiej maści ideologie degenerujące człowieka.
  Socjal PiS-u był wprowadzony dla nachodżców. Wraz z wprowadzeniem socjalu powprowadzali zmiany we wszystkich przepisach go dotyczących. W sumie na socjalu i tak najwięcej przyznano nachodżcom.
  Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł
 • Działacz Polonii amerykańskiej
  rozmawiał z tv Media Narodowe i mówił, że Trump z lotniska złożył gratulacje Polsce z okazji obchodów 1 września 1939-:)))
  Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł
 • @Oscar 14:10:25
  Przypomniał mi się wierszyk:
  "Cieszy mnie ten rym: Polak mądr po szkodzie. Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, nową przypowieść Polak sobie kupi: że i przed szkodą i po szkodzie głupi".
  Pozdrawiam.
  Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł
 • @Wican 22:13:52
  "a jak wygląda etniczny Polak?"
  Tak jak Gowin.
  Doktryna Aleksandra Kwaśniewskiego.
 • Autor
  Joanna Siedlecka w książce "Czarny ptasior" zdemaskowała bezlitośnie kłamstwa Kosińskiego. Tak jak Lisicki zdemaskował "autobiografię" Żydówki, która rzekomo jako dziewczynka przewędrowała z pół Europy, a wilki się nią opiekowały. Im bardziej drastyczne bajeczki, tym większy popyt na nie, a uny stoją gescheftami.
  "Dlaczego świat pastwi się na Polsce"
  Nie generalizujmy. Uczciwiej będzie przyjrzeć się temu "światu". Pamięta Pan z polskojęzycznej prasy "cały świat się śmieje z Polski"? Są tak zarozumiali, że nazywają się całym światem albo światem.
  Ten podział narodów na wyższe i niższe wywodzi się z antropozofii Rudolfa Steinera (ur.w Chorwacji), wydawcy satanistycznego pisma "Lucyfer-Gnosis",członek Towarzystwa Teozoficznego założonego w 1875r.,Bławatskiej, będącego natchnieniem dla nazistowskich teorii Hitlera. Generalnie Steiner głosił duchową wyższość mieszkańców zachodniej Europy od duchowości mieszkańców Europy Wschodniej. W ramach tych wydumanych teorii, opartych na reinkarnacji i karmie, jej wyznawcy podzielili też narody: Anglicy o duszy samoświadomej, Francuzi-rozumowej, Hiszpanie i Włosi- odczuwającej, Polacy- oczekującej na coś, co dopiero nadejdzie. Dusza Żydów nie podpada pod ta rubryka jak i sam Steiner.
  Ideologie wywierają znaczny i bezpośredni wpływ na rzeczywistość. Bławatska walczyła z "terrorem" Boga-Mężczyzny dając podwaliny ruchom feministycznym. Ten cały New Age, to dążenie do zniszczenia wszystkich religii, zaakceptowanie naturalnej wyższości niektórych, przyjęcie okultyzmu, magii, kabały. Rozprzestrzenia się toto również w nauce, gdzie za równoważną dowodom empirycznym metodę poznania uważa się medytację i kontemplację.
  A te ataki na Polskę to budowa podstaw dla uzasadnienia roszczeń. Nieważne, że uzasadnienia fałszywego. Według Weissa i mu podobnych historia jest taka, jak się ją opowiada.
  Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł
 • @zygmuntbialas 21:59:24
  --- W pierwszej chwili odbieram te fakty jako niedbalstwo i ignorancję. Czy chodzi o depopulacje narodu? - Nie wypowiem się, bo też nie zgłębiłem tematu."
  Brak ustawy o bezpieczeństwie żywności to pewnie też efekt ignorancji i niedbalstwa. choć wiele krajów UE stosuje u siebie dość restrykcyjne normy a władze w Polsce małpują zachodnie wzory. Okazuje się, że wybiórczo. Jednym z podstawowych celów Agendy 2030 jest właśnie ograniczenie ludności na planecie Ziemia. Różnymi metodami. W Polsce jest cały wachlarz metod w użyciu. Ci, co nami rządzą wykonują polecenia korporacji i organizacji międzynarodowych na szkodę Polaków. PiS nie przekazuje społeczeństwu prawdziwych celów swoich rządów, PO też tego nie robiła, ale nie była nadgorliwa w ich wykonywaniu. Dlaczego cała armia policjantów ochrania latające po miastach grupy LGBT. Kaczyński łże, że nie może nic zrobić, bo unia...itd. Jesienią 2016r.,już rządził a w ONZ Polska była za "instytucjonalizacją" praw LGBT. 88 państw było -za, 77-przeciw.
  50-letnia wojna w Estonii - 03.09.2019.
 • @wercia 10:17:21
  Poleciało bez linka - https://konserwatyzm.pl/lewicki-atak-na-polskiego-konsula-we-lwowie/
  Doktryna Aleksandra Kwaśniewskiego.