Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • @Rzeczpospolita 19:12:49
  Jeżeli nie lubisz uczyć się historii polecam ciekawą książkę napisaną przez liona Feuchtwangera " Żydówka z Toledo". Autor w zasadzie zastrzega się, że historia przez niego opisana (tj. romans króla z żydówką) nmoże być wymysłem żydów (na wzór Esterki), ale szczegółowo opisuje stosunki w tamtym rejonie świata oraz wyprawy krzyżowe. Tutaj nie opiera się na zydowskich przekazach, ale na dokumentach z czasów panowania kastylijskiego króla Alfonsa VIII.
  To ciekawa powieść, zwłaszcza dla czasów współczesnych. Ale też i dla ludzi potrafiących dokonywać samodzielnych ocen i wyciągać wnioski.
  G. Braun przypomina dzieje przyjaźni polsko-angielskiej.
 • @Rzeczpospolita 12:19:04
  To jak uzasadnisz niszczenie katolicyzmu przez żydów? Chrześcijanie to armia dziwnych sekt odłączonych od katolicyzmu. Judeochrześcijanizm to nie to samo, co katolicyzm. Fakt, że zainstalowano nam nie katolickiego papieża, nic w tym nie zmienia. To jest tylko ciąg dalszy w intrygach i knuciach żydowskich. Kościoła bramy piekielne nie przemogą. Przed wiekami też byli różni papieże a Kościół przetrwał. Dlatego Grzegorz Braun (ale nie tylko on) trwają przy Kościele i są naprawdę mądrzy mądrością nie z tego świata.
  G. Braun przypomina dzieje przyjaźni polsko-angielskiej.
 • @Rzeczpospolita 19:12:49
  Gdyby nie wyprawy krzyżowe, to Europa już dawno byłaby kalifatem muzułmańskim. W okresie tych wypraw muzułmanie (i żydzi) panoszyli się we Francji, Hiszpanii, Niemczech. Żydzi byli stamtąd wypędzani, a muzułmanom odebrano całe prowincje zarządzane w zachodniej Europie przez kalifów. Gdyby nie te wyprawy krzyżowe, to ty a przedtem twoi przodkowie bilłbyś pokłony Allachowi i nie miałbyś wyboru jak teraz.
  Zatem odczep się od Grzegorza
  G. Braun przypomina dzieje przyjaźni polsko-angielskiej.
 • Piękne zdjęcia
  Dałam *5, ale się nie pokazały.
  Pozdrawiam -:))
  Zima w Rosji
 • @wercia 10:45:07
  ..(samo poleciało w eter)
  w tym zakresie. Dlatego może mieć rację red. Michalkiewicz, który twierdzi, że JK jest grożny dla Polski.
  Kaczynski, Duda, Morawiecki - dokonali zamachu stanu
 • JK to po prostu leń
  bez wizji dla Polski,, ma emeryturę, diety poselskie, wysokie zwolnienia podatkowe ....i prócz pierdzenia w stołek nie zhańbił się jakąś społecznie użyteczną pracą. Chlapanie ozorem dla pieniędzy (przy dymisji Szydło nic nie powiedział) to jedno a efekty działań to drugie. Jakie są każdy widzi. Macierewicz wsławił się podżeganiem wrogości w stosunku do Rosji i uniżonością w stosunku do USA. Tak się składa, że zydowski kongres w USA w tym samym czasie podjął dziwną ustawę o roszczeniach. Może ta dymisja szefa MON ma na celu oziębienie stosunków z USA celem swobodnej presji na Polskę w tym zak
  Kaczynski, Duda, Morawiecki - dokonali zamachu stanu
 • @Oscar 08:13:19
  Najlepszą formą obrony jest atak. Zydzi boją się, bo wiedzą ilu Polaków wymordowali. Może czas, aby za to zapłacili.
  Znowu Polacy stali się mordercami Żydów!
 • @wercia 15:18:30
  Tu widać słabość i niekonsekwencję rządzących Polską: z jednej strony składają obietnice Polakom, z drugiej ładują pieniądze, nie z własnej kieszeni i jednocześnie pozwalaja na budowy meczetów i ośrodków dla ludzi, których rzekomo nie zamierzają przyjmować. Obłuda i fałsz jak cały Kaczyński. To, że niektórzy hierarchowie KK działają tak jak papież, to wynika ze ślepego posłuszeństwa i braku rozliczenia lustracyjnego. Ale ich nikt nie wybierał i nie składali obietnic suwerenowi.
  Kto powinien łożyć na obozy dla uchodźców?
 • Król Arabii Saudyjskiej
  zamierza sfinansować w Białymstoku tym razem Centrum Islamu:
  http://prawy.pl/64100-krol-arabii-saudyjskiej-z
  Kto by tam się przejmował drobnicą w obozach dla uchodżców!
  Może chodzić zresztą o dofinansowanie tych obozów przy jednoczesnym tworzeniu dla nich bazy m.in. w Polsce. Orban podobno już wyraża zgodę na przyjęcie ich. I tak pomalutku, tylnymi drzwiami i Polacy będą ich finansować z własnych podatków, tym razem w Polsce. Pana Korczarowskiego z emisji tv zbanowano na yt z powodu reportażu o wystawieniu meczetu na miejscu Reduty Ordona (wtedy dostał pierwsze ostrzeżenie).
  Kto powinien łożyć na obozy dla uchodźców?
 • @wk..ny 14:54:56
  Tak poza tym zasrańcu ks. profesor zna grekę, łacinę i życie poświęcił na pogłębianie wiedzy. Jakiś pomocnik zlewakowego, który nie umiałby wymienić z nim konkretnego argumentu w dyskusji, chlapie ozorem, bezpiecznie, na dupie, bo uważa że ón jest mundry. Nie ośmieszaj się.
  Coroczna judaistyczna indoktrynacji katolickich owieczek
 • Dlatego, że nas gnębią,
  G.K. Chesterson angielski pisarz, który przeszedł na katolicyzm, wielki sympatyk Polaków podkreślał, że mamy cechy, których nienawidzą ludzie żli.
  Dlatego jesteśmy antysemitami
 • @wk..ny 14:54:56
  Z choinki się urwałeś?
  Coroczna judaistyczna indoktrynacji katolickich owieczek
 • @wk..ny 11:09:32
  Oczywiście, że jest ich jak mrówków. ale się nie przyznają. bo oszustwo goja jest ich moralnym obowiązkiem. Dlatego ks. prof. Chrostowski zrezygnował z przewodniczenia komisji ds dialogu z judaizmem. Uznał po praktyce tego dialogu, że jest on niemożliwy. Słusznie kościół przedsoborowy zabraniał kontaktów z żydami, jako szkodliwych dla wiary katolickiej. Sporo jest o tym na stronie Ultramontes.
  Czytałam artykuł ile mienia przejęły gminy żydowskie w Polsce w ramach tych regulacji prawnych o stosunku państwa do różnych kościołów. Żadne inne wyznanie tyle nie otrzymało. I dalej wyciągają pazury. Obok tych zadeklarowanych jako malutka mniejszość, która przyznała sobie majątki jest armia zadeklarowanych komunistów, którzy stoją po stronie żydostwa a nie narodu polskiego.
  Coroczna judaistyczna indoktrynacji katolickich owieczek
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:13:15
  No nic uśmiechnęłam się na poprzedni wpis a dalej jakoś to będzie (Jarek SJ nie jestem policjantką. Dopóki sen mnie nie zmorzy (a zaczyna) to spojrzę jeszcze tu i tam. A Wam Panowie życzę miłych snów. Dobranoc i obym ja Wam się przyśniła- będzie to dobry i piękny sen jak ja--:))
  Macierewicz poleciał
 • @wercia 21:29:42
  Poprawiam: telefon w pracy zostawiłam, w domu jest elektroniczny, do którego nie chcę się zbliżać, moja rodzina jest daleko a ja jutro muszę wcześniej wstać, ale nie mogę usnąć a taki Wojtas zamiast powiedzieć mi coś dobrego na dobranoc (po żydowsku powiem tak: wkurwił mnie tak, że nie będę mogła usnąć). To Nazewnictwo jest to nie polskie, ale powszechnie używane.
  Macierewicz poleciał
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:22:43
  A czy Ty zrozumiałeś co on ględzi? Jak można go lubić? Nie wzięłam telefonu z pracy, mam elekroniczny telefon, którego nie umiem nastawiać, nie mogę usnąćba dziad ględzi coś nie wiadomo co.
  Macierewicz poleciał
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:50:51
  Już dawno podejrzewam ciebie o defekty umysłowe. Może to nadmiar nalewek, które sporządzasz? Bo mnie obrazić może tylko cham.
  Macierewicz poleciał
 • wojtas
  nie lubię ciebie "cihistoryku", bo z takimi chamami jak ty nigdy w życiu się nię nie spotkałam, nawet od tych od budki spod piwem. Mam nadzieję, że dobrze się czujesz, że swoimi "chistoryczmi" rozważaniami na różne tematy.
  Macierewicz poleciał
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:39:43
  A widzisz! Z tą szafą to mojej ocenie się mylisz! W międzyczasie zdążyłam na jutro zrobić obiad. I po wigilii zrobić zwyczajne śledzie (śledż, cebulka, jabłko, olej rzepakowy i grubo starty na świeżo pieprz oraz świeżo wyciśniętny sok z cytryny). Już od wigilii robię to 3 raz, bo wcześniej śledzie udziwniłam przez dodatki - i nie były po polsku. Mimo że są te same- ale bez dodatków są tak pyszne, że można je jeść bez chleba. To chyba od gatunku zależy, bo matijasy są różne -tu w opakowaniu jest 3 szt. kosztują około 5 zł, dodatków nie mają, nazywają się atlantyckie, a po dobrym wypłukaniu smakują pysznie.
  Co z Macierewiczem- to się przekonamy. Nie podzielam Twojego stanowiska. Dobranoc, bo jutro muszę wstać jak najwcześniej, a spać lubię-:))
  Macierewicz poleciał
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:38:37
  PRZEPRASZAM- tak z doskoku (jeśli Cię uraziłam) teraz operuję w kuchni a tu zajrzałam, bo myślałam znajeżć podobne skojarzenia nt. Macierewicza, którego zaznaczam nie lubiłam i teraz jest mi obojętny. Podam Ci tylko na dobranoc pod rozwagę: Daniels w Polsce, ustawa w USA w sprawie roszczeń, usunięcie włazidupda i Beaty oraz nominację zassrańca historyka-bankiera. Przy myciu zębów możesz to połączyć.
  Dobranoc!!! A na jutro spełnienia oczekiwań i miłych niespodzianek!

  Ps. Nie przejmuj się kurduplem zwanym taktykiem i strategiem, bo ja już od pierwszej kadencji niczego dobrego się od niego nie spodziewałam.
  Macierewicz poleciał