Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • Entelygenci z NeOnu
  żarliwie przyjęlli zapodany film Sekielskiego nb trzymany przez kilka m-cy w zamrażarce dla odpowieniego przez pisiorów czasu.
  Dalej te inteligencja rozprawia o wróblach na dachu a tu proszę:
  https://www.youtube.com/watch?v=fMn9u7eactA&t=94s
  To oczywiście zbyt trudne do zrozumienia, to po co si tym zajmować. Lepiej tym co żond aktualnie zapoda.
  Frustracja przedwyborcza
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:55:33
  "Wyciągnięto, przyjęto, podjęto"
  Sam konkret-:))
  Czy z pedofilią można-by powalczyć PO wyborach?
 • Odpowiadają na zapotrzebowanie społeczne.
  Mówią to, co elektorat chce usłyszeć. Uroszczenia są zbyt niewygodne dla rządu i zbyt trudne dla elektoratu. A pedofilia w Kościele? Sam cymes dla załatania bolących dziur. Nawet Targalski wyraził się o Czaputowiczu, że plecie to, co elektorat chce usłyszeć. Elektorat jaki jest, każdy widzi na codzień, na NEonie24 też w pocie czoła w znaczącej mierze podchwycił temat wałkując rzucony mu na pożarcie wątek.
  Czy z pedofilią można-by powalczyć PO wyborach?
 • @Wrzodak Z. 09:52:23
  " Co R. Winnicki zrobił w jego obronie???"
  A co zrobili pozostali? Wszystko na Winnickiego, który i tak najwiecej robi.
  Jaką siłę przebicia ma jeden poseł z Ruchu Narodowego, w dodatku nazywany przez pisiorów ruską agenturą. Miał potwierdzać tę łatkę dla prymitywnych szczekaczek pisiorów?
  Są rozmaite ruchy walki z bezprawiem, agendy fundacji helsińskiej etc.
  Winnickiego się oskarża, krytykuje, bo go widać. Ilu zawodowych już posłów, niby patriotów stosuje niemiecką zasadę nicht hinauslehen?
  Niektórzy przez całą kadencję nie puszczą pary z ust i nikomu to nie przeszkadza. Winnicki powinien załatwiać wszystko, ale my zagłosujemy na pisiorów albo na nikogo. Jak nie głosujesz i nie wybierasz, to nie masz prawa do bezproduktywnych krytyk. Oceń siebie.
  PolExit - bezpieczne wyjście awaryjne
 • @Oscar 07:10:49
  UE to faktycznie moloch urzędniczy, w którym silniejsze państwa załatwiają swoje interesy. Świetne miejsce spotkań na korupcję. Marchewka nie jest owocem z kaprysu, ale inne są preferencje publiczno-finansowe dla warzyw i owoców, ogórek nie może mieć zagięć, bo musi pochodzić z wyselekcjonowanych nasion pazernych koncernów itd.itp. Francja, Hiszpania, Portugalia nawet mają w Afryce plantacje owoców. Zainteresowałam się namolną reklamą bananów w Polsce. Toż to mód z boczkiem. Nie ma nic lepszego. A wystarczy porównać zawartość składników odżywczych ze zwykłą polską kapustą (młodą markety i tak wloką z upraw własnych krajów - kaptiał nie ma narodowości).
  Reasumując: UE to PE -urzędnicza armia pasożytów, która robi co chce pod płaszczykiem demokracji.
  PolExit - bezpieczne wyjście awaryjne
 • @stanislav 23:48:15
  Jak się nie ma własnych pomysłów, to najlepiej skrytykować program oraz przychrzandolić się ad personam do jego autora. W kapciach, przy klawiaturze, która wszystko zniesie. Komusze myślenie.
  Jak się ma inny punkt widzenia, to trzeba by go przedstawić.
  Robert Winnicki nie skończył studiów? Toż to atut w dzisiejszej rzeczywistości. Wystarczy porozmawiać z absolwentami obecnych pożal się Boże. uczelni.
  Winnicki jest zdolny, młody, odważny, mądry i prawy. Zresztą w RN jest wielu takich. Stanowią oni belkę w ślipiach sprzedajnych komuchów.
  PolExit - bezpieczne wyjście awaryjne
 • Jak tam naprawdę było
  to wie ambasador i sprawca Żyd. Według pierwszych doniesień, Magierowski został opluty i obrażony, kiedy wysiadł z samochodu pod ambasadą. Żyd z pewnością skorzystał z pomocy prawnej i ćwierka jak mu radzą. Motywy jakby polityczne i uzasadnione z żydowskiego interesu.

  Inna sprawa, że kaczelnik dostał strzała w chore od klękania kolano. Magierowski latał do Polonii w USA aby uciszyć protesty przeciw s447, na starcie swojej kariery dyplomatycznej w USA zasłynął ze śpioszków pt. polin, a tu taka niewdzięczność! Zdaje się, że to nie nauczy go rozumu, raczej się nawróci i nadstawi czwarty policzek.
  Żyd atakuje Ambasadora RP, czyli: Polacy, nic się nie stało.
 • @Arjanek 16:54:00
  "Każdy konstytucjonalista powie (może nie głośno), że jest to brak legitymacji społecznej. Nikt się nie odważy takich zmian wprowadzić. To moje zdanie."

  Brednie. Polskę chcą oddać mimo wiedzy o sprzeciwie społecznym, a co dopiero zmienić Konstytucję. Tu potrzebna im większość sejmowa, a w pierwszym przypadku bezprawnie i bezkarnie knują za plecami narodu nie mając do tego ŻADNEJ legitymacji, przeciwnie: łamiąc Konstytucję i obowiązujący Kodeks karny. Przygotowanie do przestępstwa też jest ścigane. Gdzie jest prokurator?
  Sytuacja jest bardziej poważna, niż się zdaje...
 • @MacGregor 15:11:11
  Korwin radził pisać "nśp". I słusznie.
  Polska w potrzasku i apel o jedność w działaniu.
 • I manipuluje:
  https://www.youtube.com/watch?v=i_hcmWgXxBo
  Od 3 min. TVP przedstawia fragment (chyba jedyny) marszu STOP 447, w następnym kadrze Morawiecki zarzeka się, że ani złotówki.
  Jak PiS kupuje głosy
 • @goat 07:44:26
  Takie pytanie może zadać ktoś, kto nie jest Polakiem. Jednym lub kilkoma zdaniami nie jestem w stanie cię wyczerpująco uświadomić. Zajrzyj może do brzydowskiej wiki, bo ona coś też musi wiedzieć.
  Lepsza Judeopolonia niż Wielka Polska Katolicka?
 • Żydowi trzeba powiedziedzieć stanowcze NIE.
  I niech się obślini z ujadania. Żadnych rozmów, żadnych dyskusji.
  Tymczasem zdrajcy przy sterach w Polsce za podatki zdarte od Polaków finansują kłębowiska żmij produkujące i rozprzestrzeniające antypolonizm. W kraju i za granicą. Działania pozorne, służące obronie dobrego imienia Polski są powierzane Żydom albo sayanim. Generuą tylko wydatki a efekty żadne.
  Tutaj inna Żydówa w Izbie Lordów twierdzi, że Polska to bezczelny przestępca, który rozsiadł się na majątkach 3 mln Żydów unicestwionych przez nazistów:
  https://wprawo.pl/2019/05/14/polska-to-bezczelny-przestepca-ohydny-atak-zydowki-w-brytyjskiej-izbie-lordow/
  Wrogie przejęcie?
 • @Arjanek 08:48:22
  Sami się wybiorą. Zainteresowani z rodzinami i przyjaciółmi pójdą na pewno.
  Zagłosują na siebie i będą żondzić. Również panem Arjankiem i jego rodziną.
  Tylko nikomu nie mów o pedofilii w Kościele!
 • @Mariusz G. 07:21:32
  Zgadzam się. I z tym a contrario. Tyle osób obejrzało ! -podnieca się Oświat.
  Tylko nikomu nie mów o pedofilii w Kościele!
 • @Wican 18:23:58
  I tacy niby hop do przodu, a w tyle za Litwinami z tym rodzimowierstwem. Litwini tuż po upadku ZSRR latali rankami nad jeziora i składali pokłony gusłom w kamieniach."Prawdziwi" Polacy tyle, że bez wiary i tępiący polskie tradycje.
  Lepsza Judeopolonia niż Wielka Polska Katolicka?
 • @Bogdan Goczyński 22:10:00
  Poza tym przed wojną większość Żydów to była biedota. Wystarczy poczytać przedwojenne gazety. Po wojnie często na podstawie przekrętów (zeznań dwóch tych samych świadków w różnych sprawach i do mienia położonego w różnych miastach) sądy przyznawały majątki szybko potem upłynniane, nieraz kilka razy, aby zamotać rzeczywistego nieuprawnionego pierwszego nabywcę.
  Pewnie dlatego brzydowskie władze na Polin utworzyły przed laty księgi wieczyste w formie elektronicznej, aby każdy mógł sobie w nich szperać.
  Dziwię się, że prawnicy aktualnych posiadaczy nie podnosili zasiedzenia przy tych akcjach wydobywczych. Nie można tego wytłumaczyć inaczej jak celowym oddawaniem mienia, nawet na podstawie wątpliwych dowodów.
  Czy tylko 85% mienia bezspadkowego dla Polski?
 • @Mac.Iek 20:50:34
  Farba do produkcji dulara niedroga. Cymes! Wpuścić w ruch drukarki i wziąć se polin z dobrodziejstwem inwentarza, w tym ze sprawdzonymi, trzęsącymi gaciami pomagierami przyjmującymi na grzbiet nienawiść tubylców.
  Czy tylko 85% mienia bezspadkowego dla Polski?
 • Co na to kaczelnik?
  Tak to jest jak się paktuje z diabłem.
  Czekamy na wyjaśnienia grubego Sakiewicza.
  Wyrzucisz drzwiami - wrócą kominem
 • @wercia 09:42:38
  ps. kler -współopracownicy SB- dla chuci, Wajda dla pieniędzy i może też dla chuci. Warto się przyjżeć pedalstwu szerzej, co w rzeczywistości gender byłoby zabiegiem bardzo pożądanym.
  Czy atak na KK jest atakiem na Polskę?
 • No bo przecież dewiantów-celebrytów nikt nie będzie
  atakował zwłaszcza, gdy są to ałtorytety. A przecież przeważnie są.
  Paulina Młynarska opowiada, jak w wieku 14 lat została odurzona i zmuszona do odegrania nago seksualnych ekscesów pod przewodnictwem Wajdy i w obecności kilkudziesięcioosobowej ekipy filmowej:
  https://dorzeczy.pl/102614/Po-filmie-Sekielskiego-Mlynarska-oskarza-Wajde.html
  Czy atak na KK jest atakiem na Polskę?