Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • @krysz 00:17:38
  Nawet w internecie przy dobrej woli możesz znależć. Jest tego trochę. Czy o potopie szwedzkim też pisali świadkowie potopu?
  Test Judasza...
 • @Hades 22:30:16
  Myślisz, że ponad 80% Polaków to zwolennicy pisiorów i o.Rydzyka (bo tyle według ostatnich sondaży czerpie informacje z TVP Kurskiego)?
  Od idei Prawa i Sprawiedliwości do Podłości i Serwilizmu
 • @emsi 23:29:44
  Biblijny Izrael to nie syjonistyczne państwo Izrael. Nazwa została zawłaszczona. Już Jezus mówił, że podają się za żydów a nimi nie są, że diabła mają za ojca. Zawłaszczyli sobie też biblijne opowieści o Izraelitach.
  Test Judasza...
 • @krysz 21:35:15
  "Cala wiedza o Jezusie opiera sie na przekazach biblijnych.
  Zrodla historyczne, kroniki z zego czasu milcza na jego temat."

  Mądrzejsi od ciebie mają wątpliwości. Poszukaj sobie.
  O Jezusie pisał Flawiusz, rzymski historyk Tallus, Swetoniusz, chrześcijański kronikarz Flegon, Orygenes powołując się na wcześniejszych kronikarzy.

  Według pewnej nacji nie ważne jaka jest historia, ważne jak się ją opowiada. Jeśli żródła nie zgadzają się z opowiadaniem, należy je zniszczyć i stworzyć pasującą wersję.
  Test Judasza...
 • @krysz 17:33:32
  "Nie ulegajmy glosom z ulicy i haslom wypisywanym na murach.
  Temat restytucji mienia pozydowskiego nie jest niczym nowym.
  Zostawmy to prawnikom."

  Prawa nie tworzą prawnicy, tylko rządzący i posłowie a zatwierdza preŻydent. Ci przy korycie jak doświadczenie wskazuje, zrobią wszystko, co Usrael im poleci.
  Prawnicy są od stosowania prawa. a człowiek o twarzy nie skażonej myśleniem, niejaki Pompeo upomniał się o "prawodawstwo" w tym zakresie.
  Prawnicy są od interpretacji i stosowania prawa.
  Test Judasza...
 • @Lotna 23:35:56
  Widocznie mocno identyfikują się z Judaszem, skoro wszczęli takie larum.
  Test Judasza...
 • @wercia 19:14:50
  I Gowiny też takie pszenno-buraczane i ślicne. To wystarcza, by darzyć zaufaniem ale dzieciom.
  Zdrada i co dalej?
 • @Oświat 14:38:10
  Wystarczy, że kaczelnik ma szczerą do bólu...
  Dzwonnik z Notre Dame-Grzegorz Braun: https://www.youtube.com/watch?v=qaqZTlhHuYY&t=38s
  Zdrada i co dalej?
 • @Arjanek 10:52:56
  Nie powiewa sztandarem 447, bo dla niej to już przekracza szarpanie nogawek "przeciwnika". Zna swoje miejsce w szeregu.
  Chciałbyś aby Michalkiewicz zdradził informatora? To odwaga na cudzy rachunek.
  447, czyli szantażujący Yazdgerdi i skuteczny Eizenstat
 • Kaczor to syjonista i filosemita
  łgarz i oszust. Gdyby jego partia była patriotyczna jak kłapie wszem i wobec, skoro nie potrafi sobie poradzić z Żydami, powinien się odsunąć od władzy. On tymczasem tępi narodowców i ślepo wykonuje usraelskie polecenia. Dla takiego nikt nie będzie miał szacunku. Ani w Polsce ani w Usraelu.
  447, czyli szantażujący Yazdgerdi i skuteczny Eizenstat
 • @stanislav 23:16:46
  A myśl pa. Do końca życia i jeden dzień dłużej. Tylko samym myśleniem niczego nie zmienisz. Głupiego stowarzyszenia u Żydówki nie potrafiłeś waść zarejestrować a śmiesz pouczać i krytykować innych. Po owocach ich poznacie, nie po wypocinach quasi intelektualnych i fałszywych w założeniu.
  Zdrada i co dalej?
 • @Mac.Iek 19:44:04
  Tak to zakłamany typ, tak jak pryncypał. Oni wszyscy jak nas nie okłamią, to spać nie mogą. Typowa chazarska mentalność.
  Zdrada i co dalej?
 • @zbig71 17:48:46
  Najwyżej p.Jaki popełni samobójstwo i tyle.....

  Już tam kaczelnik złożył mu propozycje nie do odrzucenia. Obietnice nic nie kosztują i potem można się powołać na zmianę okoliczności.
  Zdrada i co dalej?
 • @stanislav 17:30:09
  Konfederacja przestanie milczeć, jak otrzyma władzę. Teraz rządzi Polską warsiawski PiS, a obok za nogawki ją szarpie PO, bo przy korycie lepiej.
  Ciekawe, że -jak pisze autor- łopozycja w sprawie roszczeń milczy jak zaklęta. A Stanislav wprawdzie nie miczy, ale woli jak jest, nawet kosztem ograbienia Polski. Kto tu jest syjonistą albo pomazańcem rabinów?

  ps. Stanislav pewnie chciałby, aby Konfederacja z powodu zaciętego antysemityzmu, była rozwiązana zanim powstała.
  Zdrada i co dalej?
 • @Mac.Iek 17:22:36
  "Prawo polskie jest jednoznaczne i mówi, że mienie bezspadkowe przechodzi na Skarb Państwa. Nie zamierzamy zmieniać tego prawa. To stanowisko prezentuję na wszystkich SPOTKANIACH WYBORCZYCH"."

  Głupa rżnie ten Waszczykowski. Prawo jest od tego, aby je zmieniać. Zadowolona gęba Pompeo wyraziła się jasno "dostosowanie prawa".
  Mimo, że to zabieg zbójnicki, sprzeczny z normami cywilizowanego świata, to Trump również stoi na stanowisku, że to zabieg konieczny ze względu na wyjątkowość holokaustu. Stąd ten wzmożony, kłamliwy atak brzydostwa światowego na Polskę.
  Zdrada i co dalej?
 • @trojanka 14:47:32
  "Mam nadzieję, że od nich zaczną zabieranie dla żydów "mienia"....ich gospodarstw ogrodniczych, 2 emerytur jednej z USA,i oszczędności w dolarach."
  Przecież to uny i szabesgoje (KOR , PZPR i agenci, których dotąd chronią) w ramach wielkiego szabru zwanego transformacją się uwłaszczyli na majątku, który był nasz, Polaków.
  Poszło im niezwykle sprawnie, zatem ichnie organizacje ameryckie postanowiły też sobie załatwić duży majątek. Duda udając się na spotkanie z jakimś burmistrzem, najpierw stawił się u przedstawicieli tych organizacji.
  Bolka nie chronili, a to celem obnażenia, kogo Polacy wybierają (chociaż jak mówi mec. Modzelewska na pół roku przed wyborami wiedzą już, kto wygra). Gdyby tak wszyscy poszli do wyborów i większość głosowała na Konfederację, nie byłoby łatwo o fałszowanie wyników.
  Red. Michalkiewicz demaskuje zdradę!
 • Tak działa propaganda
  O roszczeniach żydowskich, kiedy sprawa jest nagląca się nie mówi ale wygrzebuje Smoleńsk dla zmylenia przeciwnika. W co grają pisory?
  PRACOWNIK BOR-u Z PRZESTRZELONĄ GŁOWĄ W ..SMOLENSKU!?
 • @Lotna 07:16:30
  Braun chce przywrócenia normalności. Może lepiej posłuchać wywiadu udzielonego dla wrealu24, Autor oparł się też na nagłówkach postempowych inaczej merdiów.
  To nie pederaści są naszym problemem
 • Chorzy? Interesy na cudzych dzieciach potrafią robić.
  Mają ogromne lobby, wdzierają się do szkół aby deprawować (namawiać do choroby?)
  https://www.papilot.pl/zycie/wydarzenia/21944/geje-adoptowali-chlopca-gwalcili-go-i-pozwalali-na-to-innym-pedofilom
  To nie pederaści są naszym problemem
 • @wercia 22:31:01
  JKM nie startuje do UE ale z jego listy Jakub Kulesza, który deklaruje wolność słowa, zniesienie cenzury internetu itp.
  KONFEDERACI rosną w siłę