Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • @kula Lis 68 14:32:11
  Z tym wożeniem trumny po mieście, to by się zgadzało z opinią pana Matuszczyka, że to pretekst do ośmieszania Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=VltPF8uCz4A
  Nie trzeba wielkiego wysiłku do tresury gawiedzi. Wystarczy trochę łzawych, medialnych zachęt, popmaptycznych wypowiedzi, by motłoch się przyłączył do teatru. Nawet wysokie duchowieństwo poucza, jak należy się zachować m.ini. być razem, modlić się i smucić. Obrazek z Korei Płn adekwatny.
  Postępy tresury.
 • Niech Pan się nie przejmuje zbytnio
  telefonami od Policji. Oni tak rutynowo działają, nie jest to dowód na dodatkowe gnębienie. Tak jak i najście mieszkania matki. Widać nie mieli rozeznania, gdzie Pan przebywa. Na szczęście nie istnieją szczególne sankcje za mieszkanie pod innym adresem niż adres zameldowania, a wezwanie muszą doręczyć w taki sposób, aby dotarło do adresata. Trochę dystansu do sprawy nie zawadzi.
  Tu, teraz dzieje się Proces Kafki!
 • Ciekawe jaką rolę w przyczynieniu się
  do śmierci Adamowicza odegrali ci eksperci. Podobno jeszcze na scenie go reanimowali. Przy uszkodzonej przeponie to gwóżdż do trumny.
  "Eksperci"
 • Z internetu:
  Zico Artur: KOLEJNY TEKST OBOWIĄZKOWY DO PRZECZYTANIA!

  „Pracowałem w wojsku i później policji. Aby ugodzić kogoś jednocześnie narządy, przeponę , i w serce zadając pchnięcie trzeba być wyszkolonym albo mieć niebywałe szczęście. To jest półmetrowy odcinek do pokonania pod bardzo konkretnym i precyzyjnym kątem . 2 razy dłuższy niż typowe ostrze noża bojowego. 3 razy niż typowego kuchennego .Atakując w inny sposób pod żebro około 20 cm u praworęcznego atakującego . Broń użyta w ataku to nóż desantowy, używany przez komandosów. Jest to informacja podana przez policję. Ostrze miało około 15 cm długości .Trzeba ćwiczyć tygodniami żeby takim nożem zadać takie ciosy .

  Większość uderzeń w afekcie w jamę brzuszną zadaje sie na wprost w okolice żołądka i lądują najdalej na krzyżu i miednicy. Nożownicy amatorzy często próbują zaatakować w serce przez żebra czy mostek.Człowiek sie rusza, ofiara też. Są emocje, adrenalina. Spięcie mięśni. Brak doświadczenia.
  Zobaczcie jak wyglada corrida. Wprawieni matadorzy nie potrafią szpadą trafić tak byka który ma 2.5 krotnie większe organy przez czasem kilkadziesiąt minut

  Duża ilość osób przeżywa nawet 4-5 pchnięć. To zdarzenie było bardzo nietypowe. W taki sposób został ugodzony Jezus włócznią przez setnika z 10 letnią praktyką. Będąc nieruchomym. W mojej opinii wymaga to ponadprzeciętnej wiedzy z anatomii i technik walki.!
  Zgodnie z tym co przekazano – ciosy w Gdańsku były 2. Jeden na wysokości pasa. Drugi już śmiertelny. Dokładnie w takiej kolejności jak uczą się komandosi. Jeden nisko a gdy człowiek spina przeponę i się pochyla z bólu skraca pewne odcinki wewnątrz ciała. Możliwe jest zadanie wtedy ciosu w serce nawet tak krótkim ostrzem.

  Dodajmy do tego jeszcze płaszcz zimowy i całą resztę ubrań.Spróbujcie przebić a co dopiero trafić w coś przez 3 warstwy materiału . Tutaj to nie był amator po prostu.

  Po tak silnym ataku facet jednak miał czas zdążyć wygłosić swój manifest . Znał procedury , harmonogram z wyprzedzeniem i był precyzyjny (miał plakietkę media , były fajerwerki zagłuszające i odciągające uwagę , ochrona nie stała na tyle blisko więc wiedział ile ma czasu na działania ) To też nietypowe. Jak na kogoś kto ponoć wchodził do banków ze straszakiem to wygląda zbyt profesjonalnie.

  Zmarły Prezydent nie miał wiele wspólnego z więziennictwem czy wymiarem sprawiedliwości . Stefan winił PO za tortury w więzieniu po czym tak chętnie tam wraca. I ze wszystkich polityków tej partii wybrał jego. W czasie gdy każdy może wygooglowąc że Donald Tusk biega w pewnym miejscu z jednym ochroniarzem. Wszystko sie kupy nie trzyma.!

  Nie zachowało się też żadne wyraźne nagranie ze zdarzenia z widokiem na jego twarz twarzy.To dziwne że podczas finału ,podczas odliczania i światełka nie było zbliżeń . Oglądaliśmy różne konkursy , mam talenty itd. Przecież zadanie operatora w takiej chwili to maksymalne uchwycenie ze wszystkich kamer.To był finał a jedyne konkretne nagranie było z komórki kogoś z tłumu. Reszta została upubliczniona dzisiaj i pocięta na urywki w wielu przypadkach. Na każdym, powtarzam na każdym jego twarz jest zasłonięta przez dym z zimnych ogni albo nierozpoznawalna przez czerwoną poświatę z innych fajerwerków.

  Możliwe nawet że prawdziwy Stefan cały czas siedzi i będzie siedział dalej za tego cudaka tutaj . Skoro w scenariuszu Kilera Piotr Wereśniak wpadł na to 20 lat temu to czemu nie tutaj. Jak wiadomo dzieją sie rzeczy które sie pisarzom jeszcze nie śniły.

  Stefan to zrobił w taki sposób ,takimi środkami że mam niemal 100% pewność że jest osobą doświadczona i dobrze przeszkoloną jak również miał dostęp do informacji do których zwykły kowalski by nie miał. Użył noża o sztychu sztyletowym a nie typowym. Takie są typowe głownie dla zwiadu i rozpoznania.

  Jego motywy są wewnętrznie sprzeczne ale pozornie spójne a manifest wygłosił bez potknięć przejęzyczeń czy pośpiechu . . Znam statystyki jako były protokolant .
  Frustraci zaburzeni atakują wielokrotnie. Dają sobie upust. Odreagowują. Oni marzą o zemście latami. Bywa i nawet 30-50 pchnięć. Obsesja stoi na przeciwnym biegunie co narcyzm. Nie tłumaczą się. Oni po prostu działają.Ich celem jest ofiara, nie opinia ludzi , nie widownia. Nie przekonywanie kogoś że ofiara była zła .

  Taki Brejwik który zabijał aby swoje manifesty rozpowszechnić był wielokrotnie badany i jest osobą całkowicie poczytalną.
  Posiada pewne zaburzenia emocjonalne i empatii ale nie posiada żadnych chorób psychicznych w znaczeniu klinicznym . Jak wielu mu podobnych. W tym i Stefan moim zdaniem .

  Oceniajmy po owocach. A efektem ma być , że nie żyje Pan Adamowicz i odchodzi Jurek. Komu miało by na tym zależeć. Rabusiowi bankowemu?”
  Adamowicz i Lech Kaczyński
 • Wysyłając samolot rządowy po wdowę
  PiS faktycznie upolitycznił to zabójstwo. Po burmistrzową też by posłał? Prezydent miasta to administracja samorządowa, wojewoda należy do rządowej. Denat nawet nie sympatyzował z pisiorami. Chociaż przedtem ewakuował się z tonącego okrętu PO, to dużo wiedział. Qui bono?
  Obecny skład rządu to popis.
  Wobec zbliżających się wyborów, będą teraz zagrzewać do "walki" między PiS a PO jednocześnie tępiąc w ramach faszyzmu kogokolwiek innego.
  Nie dajmy się wciągnąć w te prymitywne gierki.
  Zabójstwo prezydenta Adamowicza.
 • @trojanka 11:47:58
  Ci ze wzgórz Golan operują tu na codzień. Mówiła o tym mec. Joanna Modzelelwska, która widziała jak na zorganizowane spotkanie podążają sami "charakterystyczni".
  ps. warto posłuchać jej wszystkich wypowiedzi dla ogarnięcia całokształtu od podszewki.
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @Jan Paweł 11:30:43
  Na wyżerkę to mogą sobie przylecieć zawsze, bez specjalnego powodu. Juda będzie się cieszył tak jak się chwalił karnowskim, że zobaczył iskierkę w oku Trumpa, kiedy zaoferował mu wielki szmal za dodatkowy kontygent.
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @kula Lis 68 09:25:47
  To nie Polacy budują dla żydów ten projekt. Oni sami go budują posługując się polskojęzycznymi kundlami, co za miskę ryżu własną matkę by sprzedali.
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @M i r i a m 09:00:11
  To nie jest dyplomatyczne milczenie, ale tchórzowskie. Jak nazwać kogoś, kto popiera zdrajców?
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @lorenco 19:32:19
  Zimą nad rzeką widzę ludzi wyłącznie chlebem dokarmiających łabędzie.
  O łabędziach
 • @mac 18:22:39
  Toć |państwu" wcale nie zależy na zdrowiu społeczeństwa, przeciwnie: owo "państwo" zobowiązało się do wprowadzania Agendy 2030 w przyśpieszonym tempie jako lider. Czas nagli, a zewsząd poganiają. Jednym z priorytetów jest redukcja ludności.
  Ludzie powinni się bronić przed tym "państwem". Z przykrością jednak zauważam, że już nawet zupy w proszku kupują w niezliczonej ilości, pomijając kolorowe napoje, wędliny z supermarketów. Bez refleksji i z wiarą, że "państwo" działa dla ich dobra a nie w innym celu.
  Statystyczny Kowalski zjada 2 kg rocznie chemii w jedzeniu
 • Zobacz Husky
  co się dzieje: za napad na śmietnik z przeterminowaną żywnością 10 lat.
  Za afery i milionowe kradzieże 0 (słownie:zero):https://www.youtube.com/watch?v=UzXWqhPbC4A
  Krajobraz przed bitwą
 • Tu omówienie pewnego artykułu
  n/t przeszłości Kaczyńskiego: https://www.youtube.com/watch?v=Ew6PCDzxPH4&t=64s
  „Kto sprzedał Polskę”
 • @Wrzodak Z. 16:49:13
  "Ten gościu jest już 3 lata sędzią TS i czy skazał kogoś za sprzedaż choćby kiosku ruchu wbrew interesom narodowym???? NIE, ale kasę bierze i naiwnych głupców zwyczajnie wsadza na konia."

  Żeby postawić kogoś w stan oskarżenia przed TS, potrzebna jest zgoda kwalifikowanej więkoszości Sejmu. Dlatego nikogo nie postawlili przed TS. Kopią się tylko po kostkach. Ten sędzia się przynajmniej publicznie wyraża, inni biorą tylko za darmo pieniądze. A wykształcenia i tytuły profesorskie, to choroba Kaczyńskiego. Tylu profesorów na stołkach, a jest coraz gorzej.
  „Kto sprzedał Polskę”
 • @tańczący z widłami 12:52:35
  nie ma to jak dobry humor-:)) Wesołych świąt!
  Co MY, Nasz Świat dostał w Betlejem?
 • @tańczący z widłami 13:00:05
  Nie przyszło, Ja podchodzę do tego praktycznie. Zaczęłam ściągac na dysk, a potem tego nie czytałam. Jakbym kupiła książkę, tobym ją przeczytała, bo ciekawa. Powtarzam nie tylko ja tak to odpieram. Że tańczącemu z widłami żal parę groszy na książkę to inna sprawa. Tylko niech nie sądzi innych według siebie.
  BOŻE NARODZENIE – 2018
 • Wesołych Świąt tradycyjnie
  oraz spełnienia marzeń w 2019 roku.
  A czy nie mógłby Pan wydać książki, bez dopisku naukowa? Autobiografia to autobiografia. Wolałabym przeczytać w całości, a nie jak każdy z odcinków telenoweli. Jakbym miała książkę, to bym ją po prostu przeczytała
  To takie niuanse, ale myślę, że nie tylko mnie one trapią.
  BOŻE NARODZENIE – 2018
 • Świat dostał również
  arcydzieła w malarstwie, muzyce, architekturze. Pozdrawiam Pana.
  Co MY, Nasz Świat dostał w Betlejem?
 • Ja już dawno poznałam się na Jakubiaku,
  mimo, że nic o nim nie czytałam. Tak jak na Andruszkiewiczu i Gadowskim (którego wcześniej słuchałam).
  To jest wyższość kobiet nad mężczyznami (dla Wojtasa) intuicja.
  Federacja dla..?. - Czyli słów kilka o partii M. Jakubiaka
 • Panie Autorze
  Po co się emocjonować? Sędzia Tuleja wie więcej na ile może sobie pozwolić i kto tu rozdaje karty. Rząd tw. pis to jest rząd popis czyli towarzycha magdalenkowego, Kaczyński zasługuje na szczególną pogardę za okłamywanie Polaków.
  Skandal! Tuleya w koszulce "Konstytucja" na spotkaniu KOD-u.