Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • Dlatego tylko Daniels
  powiedział, że organizacja wczorajszego spotkania w Jerozolimie to sprawka Kantora i Putina. Pisiaki wymieniali oligarchów i złowrogiego Putina. A Duda w Davos swoim zwyczajem solennie przyrzekał, że nie zapomnimy (jakby ktoś mu pozwalał zapomnieć). Tak czy owak gospodarz spotkania Izrael to nasz sojusznik i z tego się wierny PiS cieszy.
  Mosze Kantor - ,,autorytet” POPIS-u
 • @kula Lis 69 10:51:46
  Teraz jest tak: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20010981070/U/D20011070Lj.pdf
  Po zmianach PiS: http://orka.sejm.gov.pl/opinie9.nsf/nazwa/69_u/$file/69_u.pdf
  Odpowiedzialność dyscyplinarną regulują art. 107 i 109.
  Nienawiść czy reformy? Wybieraj!
 • Dla wyborców pisiorów:
  Większość parlamentarna nie chce widzieć nic o szczegółach transakcji na zakup F 35 https://www.youtube.com/watch?v=9fEbWkgMvr0
  Ta sama większość głosuje za finansowaniem w obcych periodykach publikacji polskich naukowców.
  To m.in. z wczorajszych głosowań. Błogiego dnia pisiory.
  Nienawiść czy reformy? Wybieraj!
 • Wszelkie reformy pisiorów
  polegają na mnożeniu biurokracji i obsadzanie stanowisk swoimi. Na cztery lata zlikwidowali ważne Ministerstwo Skarbu (w mętnej wodzie lepiej się ryby łowi), aby bodajże w listopadzie 2019 r.,powołać Ministerstwo Aktywów Państwowych z Sasinem na czele. Obok istniejącego Ministerstwa Środowiska powołano Ministerstwo Klimatu. Jednocześnie wprowadzono około 32 nowych danin (podatków, opłat, parapodatków). Kiedyś kaczelnik się wypowiadał, że ilość istniejących instytucki państwowych świadczy o funkcjonowaniu państwa. Można jeszcze oczekiwać ministerstwa do spraw ministerstw.
  Czarno to widzę. Po latach narodek powie (jak po Bolku) nie wiedzielim, oszukali nas.
  Nienawiść czy reformy? Wybieraj!
 • Jak niewiadomo o co chodzi
  to chodzi o pieniądze. Taki banał.
  Gdyby chodziło o reformy, to zupełnie inaczej wyglądałyby prace nad nią.
  Rzucono narodkowi na pożarcie temat i się żre. Ma o czym pisać , rozmawiać, protestować. A Sejm przedstawia projekt budżetu, gdzie deficyt jest niższy niż wydatki na sprzęt wojskowy z USA, polskie złoża wycenia się przy koncesjonowaniu taniutko, PiS spiskuje za plecami Polaków a łopozycja dzielnie sekunduje.
  Nienawiść czy reformy? Wybieraj!
 • @marek500 14:22:57
  Dr J.Jaśkowski o promieniowaniu: https://www.youtube.com/watch?v=zgOAM26ecxE
  Prawdopodobnie minister nie ma zdolności przewidywania, czy ten strop może Panu spaść na łeb, albo mu wszystko jedno. Po nim choćby i potop.
  Promieniowanie 5G i testy a jak jest naprawdę ?
 • @Pedant 13:09:23
  Tak, myślałam o Z otchłani.
  Oświęcim i Jerozolima
 • @wercia 12:44:31
  A może dlatego jest zamilczana, bo w powieści Pożoga opisuje, że jak była w Oświęcimiu, to nadzorczynią kobiet była gruba, bezwzględna Żydówka.
  Oświęcim i Jerozolima
 • @Kmieć 12:34:09
  Nie dworować mr Kmieć. Elyty sanacyjne były tylko trochę mniej sprzedajne od obecnych.
  Zofia Kossak (którą uparcie od wypędzenia jej przez Bermana z Polski) zamilcza się w szkołach a promuje się niejaką noblistkę, musiała zostawić znaczne majątki na Kresach, po wojnie ukrywała się w Lublinie pod zmienionym nazwiskiem, ale ją tam Żyd wyśledził, wezwał do Warszawy, wspaniałomyślnie darował życie (uratowała podczas okupacji jakiegoś jego pociotka), kazał pakować manele i wynosić się z Polski.
  W szkole oczywiście Kmiecia o tym nie uczono a sam do nauki nieskory.
  Oświęcim i Jerozolima
 • @Leonardo da Vinci 12:05:13
  Jasne wywózki na Sybir, mordowanie polskiej inteligencji, patriotów by klasa robotnicza pod przywództwem PZPR mogła róść w siłę i pomnażać majątek dla wybranych to nic nie znaczy. Nieobecni nie mają racji. Ci, którzy przeżyli nie wychylali się, dywersji nie robili. Dywersje były organizowane w różnych celach. Nawet P.Modelska-Creech, której przodkom ukradziono duże majątki w Warszawie nie wrzeszczy tak, jak ci, z których wielu nie było nawet w Polsce.
  Oświęcim i Jerozolima
 • @AlexSailor 11:36:40
  Skoro sam ma wątpliwości, to skąd ta pewność? Po jego stosunku do Polaków i do Żydów ja też mam wątpliwości.
  O żydowskiej krwi w każdym Polaku
 • @Kmieć 11:26:39
  No i zapodałam linka: https://www.youtube.com/watch?v=7MgBbxOTVgs

  Wiedzą, bo im to powiedzieli. Jest zbyt duża ilość ogłupionych wierzących w przekaz od telewizora. A kaczelnik to wie, oj wie. Dlatego tam trzyma Kurskiego. Nawet o.Rydzyka zmiękczyli i ogłupili na zasadzie kija i marchewki: peło gnębiło, dobrodzieje z pis wspierają.
  Oświęcim i Jerozolima
 • Jak jest z tymi normami?
  Jabłonowski opowiadał jak pisowski poseł na alarm o zanieczyszczeniu wody odpowiedział, że normy się podniesie i woda będzie czysta. Za solidną opłatą wybrany naukowiec napisze oczekiwaną przez zamawiającego ekspertyzę. W UE nie ma obowiązku stosowania "norm unijnych". Każdy kraj może mieć własne. Belgia zakazała stosowania 5G. Polskie korytowe wydelegowały do współpracy z urzędasami unijnymi Polski Komitet Normalizacyjny (który nigdy samodzielnie nie miał prawa do narzucania norm, działał w czasach jako takiej przyzwoitości naukowej i opierał się na badaniach technicznych, pomiarowych i innych specjalistycznych). Obecne normy to radosna twórczość dostosowywana do potrzeb. Np. określające zawartość dodatków szkodliwych do żywności odpowiednio do układów i umów międzynarodowych obejmujących obrót towarami. Jeśli się mówi o normach unijnych to są średnie stosowane w krajach członkowskich. Polska podwyższyła normy promieniowania 100 razy bez jakichkolwiek ekspertyz mimo, że z psią wiernością jest zapatrzona w przepisy unijne a tam obowiązują przepisy ogólne zalecające ostrożność.
  Promieniowanie 5G i testy a jak jest naprawdę ?
 • @Kmieć 11:09:19
  Kiedyś obejrzałam ten film i polecam. To rozmowa red.Mossakowskiego z dr M.Modelską-Ceech i mec. M.Szonert-Biniendą o tym jak zostaliśmy wmanewrowani przez Niemców i Żydów w bycie sprawcą. Dr Modelska m.in. wspomina rozmowę z oburzoną (Żydówką z USA) głupotą i bezmyślnością Polaków ratujących Żydów.
  Oświęcim i Jerozolima
 • @Kmieć 10:37:38
  Większość Polaków to nie popaprańcy ale dobroduszni naiwniacy niezależnie od wykształcenia. Bo naiwność graniczy z głupotą. Pewien mądry profesor (ze względu na hasbarę nie napiszę kto) mówi, że uny mają rozpracowane dokładnie wszystkie cechy narodów, na których żerują. Dlatego państwa zachodnie obozy u nich posadowione mogły zrównać z ziemią a obóz w Oświęcimiu odbudowano niczym jakieś sanktuarium.
  Oświęcim i Jerozolima
 • @Kmieć 10:37:38
  Wszyscy Polacy myśleli, że budują dla siebie i swoich dzieci, zwłaszcza że im wmawiano, że to wszystko to nasze, wspólne. Okazało się, że to nieprawda. Bo wspólne to było dla rządzących, którzy się przetasowali i bez pytania właściciela rozszabrowali to wspólne napychając sobie kabze. Dalej tumanią naiwny narodek, bo to skuteczne jak przekonali się sami i ich potomkowie.
  ps. wschodnia część Niemiec była bardzo zniszczona po wojnie, a w okresie PRL-u DDR stał wyżej niż Polska. I Putin tam stacjonował.
  Oświęcim i Jerozolima
 • @Leonardo da Vinci 09:55:21
  Tylko ślepy nie widzi, że te rękawiczki są ordynarnie unurzane.
  Artykuł jest o religii holokaustu a nie o PRL-u, gdzie -jak wspominał śp.Albin Siwak w PZPR zdecydowaną większość stanowili Żydzi. PRL budowali Polacy a nie Żydzi. Ta budowa miała pokazać światu znaczenie wpływów ZSRR w swojej strefie.
  Oświęcim i Jerozolima
 • Niezależna senator z Olsztyna
  Lidia Staroń: https://www.youtube.com/watch?v=avyAVSIMLu4
  Pomaga wielu ludziom. Nie zwracają się do partyjniaków z popisu czy lewicy, bo ci nie chcą albo nie potrafią pomóc.
  Plan REFORMY SĄDOWNICTWA – krok po kroku
 • @Oscar 08:42:19
  No to Duda dał wyraz swojego rasizmu. Jak przewrotnie interpretuje się prawo w Polsce! Rasizm to topienie Marzanny czy palenie kukły, a odwoływanie się do pochodzenia po linii krwi, to szczegół. Manifestowanie obcej polskiej kulturze zasady, że tylko matka jest pewna przyjmuje się za obowiązującą.
  Niech nam Duda i podobni nie narzucają swojej kultury. Mamy własną.
  O żydowskiej krwi w każdym Polaku
 • @trojanka 17:00:31
  To jest pospolite chamstwo a nie tam dyplomacja. Elementarny brak kultury.
  Ważny urzędnik MSZ w japońskiej świątyni udaje, że obmywa sobie genitalia rechocząc przy tym radośnie: https://www.wprost.pl/kraj/10291558/byly-ambasador-doniosl-na-szefostwo-msz-zaczal-symulowac-ze-obmywa-sobie-genitalia.html
  Wystarczy patrzeć, co mówią i robią. Może ich nadzorcy stosują jakieś nowoczesne technologie na mózgi?
  Niedźwiedź podciera się zającem.