Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze vino

 • Do malkontentów!
  W Polsce nie brakuje mądrych i godnych ludzi ,tylko trzeba stworzyc warunki aby dać im szansę.Pójdżmy drogą Islandii-mały naród pokazał nam jak trzeba postąpić ze złodziejami.Nie wierzmy ,że nie da się nic zrobić i niech lepiej rządzą ci co są bo na lepszych nas nie stać .Przed ludżmi trzeba stawiac zadania i z tego rozliczać a dotychczasowe rządy były bez żadnej odpowiedzialności bo to są ludzie kupieni przes strefy wpływów.Czas z tym skończyć!
  Obalmy republikę kolesi, zburzmy ten zgniły fundament. Wspólnie w tym celu. W jedności siła.
 • Jest inne rozwiązanie!
  Pójdżmy drogą Islandii i rozpędżmy dotychczasowe towarzystwo wzajemnej adoracji na 4 wiatry.Co to nie ma u nas mądrych ludzi-są tylko w dzisiejszej atmoswerze politycznej nie chcą się babrać bo to uwłacza ich godności.Powinniśmy jak najwięcej mówić o Islandii jak mały naród może uczyć nas demokracji.
  List do Pawła Kukiza
 • Pobożne życzenia!
  Przedstawił Pan piękne życzenia ale nie napisał Pan w jaki sposób do tego dojść.Co z ordynacją wyborczą,która jest kluczem do wszelkich zmian.Po ostatnich zawirowaniach na NE nie bardzo ufam Pańskiej inicjatywie.Najpierw powinniście wyjaśnić do końca sprawę NE a dopiero póżniej wychodzić z inicjatywą społeczną.
  Ruch Społeczny Porozumienia Narodowego (RSPN).
 • idąc tym tokiem....
  Zaraz,zaraz-czy ja dobrze kombinuję?Czy przypadkiem nie powinniśmy i to jak najszybciej opuścić ,,ziemie odzyskane".Przecierz spadkobiercy tych majątków znależli by się w 100%.Panie żurnalisto piszesz pan bzdury jak mało który!
  Polska musi uregulować stosunki Polsko - Żydowskie w Polsce