Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze TYBERIUSZ

 • :))))))
  Świetne, proszę o więcej :)
  SOBIE A TUZOM
 • Brak słów...
  Nic takiego się nie stało , ważne że bryki Opla dobrze się sprzedają .
  Te ogromne sumy wypłacane zawodnikom w zagranicznych klubach , jak i za udział w reklamach , totalnie zniechęciły te biegające baby do prawdziwej gry w polskiej reprezentacji .
  Bo to albo fryzurę zepsuję , albo w nóżkę kopną , albo co najgorsze zrobią siniaka na buźce .
  Gra w polskiej reprezentacji stanowi zagrożenie dla ich intratnych kontraktów .
  Wyżelowane , opalone , upudrowane cioty !!
  Koszmarna porażka reprezentacji
 • @AndrzejB 19:55:00
  Wiem , że masz jakich wybujały sentyment do tego głupka w czerwonych gaciach i do jego rzępolącego przekrętu .
  Mam zasadę , z fanatykami nie gadam .
  Miłego wieczoru .
  "Wielkie Owsiaka Święte Pobudzenie"
 • !!!!!!!! ...
  Tym regulaminem , to może sobie pan ...podetrzeć .
  Robicie na na kasę i jest waszym ... obowiązkiem dbać o nas przynajmniej jak o tę kasę .
  MEGAPARTACTWO !!!!!
  Nowy Ekran na nowym serwerze – oświadczenie Zarządu Spółki
 • No , no ...
  Jak to wszystko pięknie pasuje :)
  DZIEL I RZĄDŹ
 • @grazss 12:54:04
  Co się dzieje z tym portalem ? !
  Jakieś żarty ?
  Spokojnie, to tylko awaria.
 • On już czuje zapach celi ...
  Ten aferał szuka pretekstu by zwinąć WOŚP , próbował już tego wykorzystując nagłośnioną śmierć dziecka która nastąpiła w skutek nie udzielenia pomocy lekarskiej .
  On już ma spakowane walizki .
  "Wielkie Owsiaka Święte Pobudzenie"
 • @latajace skrzypce 14:39:56
  Możesz mi powiedzieć co chciałeś tym stwierdzeniem przekazać , bo przyznam , że nie rozumiem .
  "Wielkie Owsiaka Święte Pobudzenie"
 • Moim adaniem ...
  Moim zdaniem w Polsce odbywa się wielkie pakowanie , przed wielką ucieczką . Janicki , Arabski ...teraz Owsiakowie ...Wszelkie męty i aferały likwidują swoje interesy . Ten idiota w czerwonych gaciach szuka pretekstu by uciec od ewentualnej odpowiedzialności za przekręt znany pod nazwą WOŚP . To zapewne pierwsze jaskółki wielkiej " emigracji" , ale zaczyna się robić gorąco .
  "Wielkie Owsiaka Święte Pobudzenie"
 • Nie jest pan w temacie ...
  Cytat:
  "Jeziora nasze też roją się od smakołyków. Szczególnie obecnie, gdy np. Kaszubi, czy Mazurzy prowadzą świadomą politykę szlachetnego zarybiania. Sieja, sielawa, lin czy sandacz; "
  Jestem mieszkańcem Mazur i wielkim miłośnikiem tutejszej przyrody . Znam bardzo dobrze każde jezioro , jeziorko i rzekę w mojej najbliższej okolicy ( ponad 100 jezior większych i całkiem małych ) . Pragnę Pana poinformować , że na obecną chwilę , większość tych zbiorników to wodne pustynie . Polityka dzierżawienia jezior skończyła się ich totalnym wyeksploatowaniem . Widać to wyraźnie po odłowach które prowadzą rybacy jak i w ofercie sklepów rybnych w miastach jak i na targowiskach .
  Dla przykładu: Kiedyś sprzedawano szczupaka bezprawnie w sezonie ochronnym , teraz robi się to samo , tyle , że szczupak już nie ma nawet ochronnego wymiaru .
  Panuje totalna masakra mazurskich jezior , i jeśli ktoś tego nie powstrzyma , dojdzie do katastrofy ekologicznej na wielką skalę .
  PS. O smakołykach z tych jezior pozostaną wyłącznie legendy
  Srebrny król
 • @antysowiet 08:46:51
  Możesz mi to w takim razie wytłumaczyć ?
  http://www.youtube.com/watch?v=YPUhpzGKWnM&list=WL_H28GxJPrMlJ9YwMs2fZdPkvP4IX6aeL
  Dwie stodoły: w Jedwabnym i Gardelegen
 • @Kula Lis 62 20:44:39
  Proszę je wymieniać , może to da ludziom trochę nadziei , bo większości przypadków które ja znam , samorządy , a przynajmniej większość ich członków to moralne , a bywa że i intelektualne dna .Tak jak piętnujemy zło , tak też powinniśmy pokazywać dobro .
  Henryk Stokłosa skazany
 • @Kula Lis 62 17:07:03
  O jakich samorządowcach Pan mówi ? . Tych co znam z mojego terenu , to klany panujące tu niepodzielnie od lat . Te same obrzydliwie pazerne gęby . Samorządy są lustrzanym odbiciem dzisiejszego parlamentu . Niech Pan nie opowiada bzdur .
  Henryk Stokłosa skazany
 • Bez przesady ...
  Troszkę Pan się czepia . Czy Pan wie ile kosztuje średniej klasy Porsche i ile lat muszą Ci biedacy na nie składać ? . A dojeżdżać do pracy czymś trzeba .
  Ogromne premie dla podwładnych Rostowskiego
 • @Zdzich 04:43:11
  A kto będzie prezesem tej telewizji?
  Jaki będzie skład członków zarządu ?
  Zanim w ten sposób wybierzemy prezydenta , kto wybierze prezesa i członków zarządu ? :)
  Ratujmy Polskę! Brak chętnych.
 • @Jan Paweł 10:25:06
  Po tym tekście może Pan również dopisać , że w 39 napadli na nas naziści i przez cały okres wojny morowali Polaków i Niemców .
  Oficer, który się Sowietom nie kłaniał
 • @indris 13:45:43
  Myślę , że nie masz racji . Wejdź głębiej w temat , a maskirowka w sprawie hitlerowskich prominentów , a także innych , znanych nieboszczyków (Hitler, Pol Pot , Escobar , a nawet Bin Laden i wielu innych .... ) wyda ci się bardziej prawdopodobna . Wszystkich tych ludzi łączy jedno , ogromna wiedza o własnych " interesach " i wiedza o nieprzeliczonych bogactwach , wraz ze wskazówkami :) . Chłopcy z USraela nie pozwolą sobie na " uszkodzenie " takich obiektów w dziwnych akcjach . Chyba nie posądzasz chłopców z USraela o glupotę ? :)
  Pozdrawiam zdrowo myślących :)
  Dlaczego zniszczono więzienie Spandau?
 • @comsens 10:30:37
  Pana zdaniem , wyjechała elita , a pozostali idioci pijący w pracy , jeżdżący na wycieczki na które ich nie stać , lenie i głupcy , intelektualna dna i analfabeci ? . Gratuluję Panu wiedzy . Sam Pan pokazał jaką posiada Pan wiedzę na temat Pana "byłej" ojczyzny . Aż samo na usta ciśnie się pytanie : Czyżby wyemigrował Pan do Izraela ? . Mogę mieć tylko nadzieję , że powiedzenie o " kalaniu własnego gniazda " jest Panu znane , bo o szacunek do własnych rodaków , którzy mimo cierpień i poniżeń nadal trwają przy ojczyźnie nie zapytam , bo w pańskim przypadku , pytanie to jest bezprzedmiotowe .
  J. Korwin-Mikke: Podpisałem lojalkę
 • @comsens 10:30:37
  Dobrze Pan wie o czym mówię . Proszę nie mieszać wątków . Mógł Pan pracować na wolność własnej ojczyzny , ale jak wielu z was , wybraliście " gotowca " . Z ludźmi pańskiego pokroju , Polska nigdy nie byłaby wolna , więc walkę o jej wolność , pozostawi Pan ludziom kompetentnym , uczciwym i niezłomnym . Pan się w tych działaniach nie sprawdził . I niech mnie Pan nie nawołuje do pracy , bo to nie Pana kraj , nie Pana działka i nie Pana sprawa . Pan niech się zajmie swoją nową ojczyzną , choć uważam , ze tam ma Pan tyle do powiedzenia , co nic . Przyjął Pan rolę tępego karbowego , z naciskiem na słowo " tępego " . A po przeczytaniu pańskiej odpowiedzi , i mówiąc Pana językiem , powiem tak : G...o Pan wie , g...o Pan zrobił i g...o Pana to obchodzi .
  J. Korwin-Mikke: Podpisałem lojalkę
 • @comsens 08:25:25
  Przyznam , że JKM nie jest człowiekiem z mojej bajki , i chciałbym mu zadać kilka dość ciekawych pytań . Do Pana też mam jedno pytanie : Dlaczego Pan wtedy wyjechał ? . Pamiętam te czasy doskonale , i znam wielu ludzi którzy podobnie jak Pan , najzwyczajniej w świecie uciekli do lepszego świata . Nikt nie wciskał wam paszportów i biletów na siłę . Mieliście wybór . Pan wybrał święty spokój i dobrobyt , ale miliony ludzi tu pozostało . Mówiąc szczerze , opuściliście ojczyznę wtedy, kiedy było najtrudniej . Dziś z ciepłego , wygodnego fotela , poucza Pan tych , którzy pozostali . Wygodnie jest komentować i pouczać w nieswojej sprawie , ale czy uczciwie ? .Chciałbym to nazwać , ale nie chcę robić Panu przykrości .
  J. Korwin-Mikke: Podpisałem lojalkę