Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Ruch Narodowy

 • Zgłaszam sprzeciw!
  "Otóż usłyszałem od jednej błyszczącej na salonach narodowych osoby, że proponuję dobre rozwiązania, ale robię to z pozycji ateistycznych, więc prawica tego popierać nie powinna."

  Panie Józefie.
  Jeżeli osoba ma ambicje zajmowania się polityką, a operuje pojęciami lewicy i prawicy to albo polityki nie rozumie, albo siebie nie szanuje i robi to z premedytacją, aby wprowadzać w błąd swoich rozmówców.
  Może błyszczeć na narodowych salonach, tylko tak jak błyszczy broszka, czy polerowana podłoga. Gdyby ta osoba otarła się trochę o myśl narodową używałaby zapewne bardziej jednoznacznych i efektywnych z poznawczego punktu widzenia pojęć.
  -------------------------------------------
  Wiemy co prezentuje Janusz Korwin Mikke, a jakże często powołuje się na siódme przykazanie.
  Niech Pan teraz postawi przy sobie te dwa wołania przeciwko złodziejstwu.
  Jedno z nich musi być kłamstwem.
  Dlatego zwalczam korwinizm.
  Pozdrawiam.
  Dariusz Benedykt Ciesielski
  Doniesienia z wojny polsko-talmudycznej
 • Jak świadomy Polak może być członkiem komitetu Adama Słomki?
  Panowie.
  Jak świadomy Polak może być członkiem komitetu Adama Słomki?

  Zamiast chwalić Was za to w czym macie rację poprzestanę na wytykaniu błędów. Nie bardzo rozumiem utyskiwania nad PIS-em z jednoczesnym wyrazem życzliwości dla KPN-u.
  Braun, jest skierowany do kształtowania opozycji. Gdybyśmy na nią spojrzeli z poziomu B. Wildsteina, to nie będzie znaczenia, czy ktoś jest u Sakiewicza, Dzierżawskiego, Korwina, czy Bosaka. Według mojej oceny on bardziej wpisuje się w środowiska korwinistyczne niż PIS-owskie.

  Przy okazji proszę przyjąć moje wyrazy współczucia z powodu bardzo brutalnego, niesprawiedliwego potraktowania przez sąd.
  Pare słów z perspektywy Podlasia.
 • Ryszard Opara był w Polsce już wcześniej, tuż przed referendum.
  Jestem zmęczony. Nie chce mi się dzisiaj czytać co pan Ryszard Opara tym razem napłodził. Może jutro.
  Czytając kiedyś jego życiorys szukałem motywu, dla którego zajął się polityką.
  Wywarło na mnie duże wrażenie, to że nie znalazłem u pana Opary żadnych objawów patriotyzmu podczas jego pobytu w Polsce przed referendum w sprawie anszlusu do niemieckiej "unii". Nie było jego, jego pieniędzy, ani ludzi. To samo zauważam u innych graczy, którzy się ostatnio obudzili, ale też u takich starych wyg jak Tymiński. Udawali w tamtych latach zamyślonych, zapatrzonych gdzieś w dal, zajętych ciułactwem, bardzo zapracowanych biznesmenów. Nie wiem czy jutro będzie mi się chciało przeczytać to co ci ludzie mają do powiedzenia w sprawie UE. To jest o wiele, wiele lat za późno.
  Farsa Wyborcza (I akt) – Parlament Europejski
 • Ile kosztowały te wszystkie namioty?
  Ja zachęcam, aby Polacy nie włączali się w tą akcję. To wygląda chwilami tak mało słowiańsko. Tak koczowniczo, że tak powiem. Wysłuchaliśmy najważniejsze postulaty od człowieka z tatuażem na plecach. Czy my mówimy o tym samym Kraju i o problemach tego samego Narodu? Mam wątpliwości. Jestem przekonany, że jest to ogłupiająca, rozprowadzająca i destabilizująca inicjatywa obcych służb specjalnych. Pani porucznik, co to w ogóle ma być? Co za banderowiec , psia krew, wymyślił tę nazwę "Majdan Polski"? Ile kosztowały te namioty? Macie problem, kłopoty kadrowe. Za pieniądze nie da się kupić i postawić za liderów ludzi o nie budzącym wątpliwości wyglądzie, zachowaniu, języku, z dobrym politycznym dorobkiem. SIO z polskiej sceny politycznej. Nie zawracajcie Polakom głowy. Tę hucpę rozezna średnio rozgarnięty w polityce adept i mam nadzieję, że nie uzyska ona większego zainteresowania.
  MAJDAN POLSKI! Społeczna Inicjatywa Obywatelska (SIO).
 • Próbuję sobie wyobrazić ludzi, którzy doprowadzili do rozbiorów Polski.
  Zdaniem Generała sytuacja na Majdanie powinna zostać podgrzana.
  Generał zeznał też, że jest zadowolony z przewrotu solidarnościowego w Polsce.
  Nadmienił, że chciał aby Polska była w NATO i UE, Mówił coś o innych warunkach, ale ja nie zapamiętałem szczegółów, bo dyskusja za ile i czy się opłaca w pewnych sprawach, uważam za uwłaczające godności Polaka.
  Co mogliby myśleć o nas sąsiedzi, gdyby Polskie elity tak rozumowały jak Generał Grudniewski?
  Z ostatniej chwili. Moja żona znalazła informacje, że Pasikowski, ten od "Pokłosia" będzie robił film o ulubionym bohaterze pana Jana, "bohaterze" Kuklinowskim, czy Kuklińskim. Nie pamiętam.
  GENERAŁ GRUDNIEWSKI ODKRYWA TAJEMNICĘ INWAZJI KNESETU NA AUSCHWITZ I POLSKĘ
 • Nie róbcie tego!!!
  Tak nie można. Ja Was bardzo grzecznie proszę. Nie róbcie tego!

  Możecie tam jechać. To dobry pomysł. Pomódlcie się. Matce Bożej się pokłońcie. Coś mądrego możecie zrobić i powiedzieć, ale zaklinam Was!
  Nie bierzcie instrumentów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  To ważne! Jeśli chcecie aby ludzie byli dla Was życzliwi.
  Nie grajcie i nie "śpiewajcie". Nie chodzi mi tylko o banderowskie hymny.
  Nic nie śpiewajcie.
  Ten głos wokalisty jest, nie wiem jak to określić , chyba demoniczny. Muzyka, przepraszam lepiej powiem mózyka, również. To nie jest kulturowo słowiańskie, ani chrześcijańskie, ani polskie.
  Widziałem, jak ludzie odsuwali się, odchodzili, uciekali. Mówili, że nie mogą tego słuchać. 11 listopada wiele osób się na to skarżyło i poszli w końcu do domu. To był gwałt na zebranych, tak jak gwałtem na narodowcach było śpiewanie, że Bonaparte dał nam przykład. On nam przykładu nie dawał, choć pewnie B. Poręba i reszta piłsudczyzny została ukontentowana. W koledze Adamie jest coś Owsiakowego, a może to ja jestem za stary. To może jest tylko instrumentalny hałas i niepotrzebnie doszukuję się czegoś jeszcze, ale on tak upiornie ryczy, że słów nie można nic, a nic zrozumieć.

  Sławek Zakrzewski w przyszłą środę chce zrobić spotkanie pod ambasadą Ukrainy.
  Szczegółów nie znam. Zainteresowani mogą się z nim skontaktować. Aktualny telefon podał w liście otwartym do prezydenta Ukrainy.

  Nie gniewajcie się na mnie. Przyjmijcie me słowa jako życzliwą i konstruktywną krytykę.

  Pozdrawiam serdecznie
  Dariusz Benedykt Ciesielski
  TELEWIZJA NARODOWA SIĘ WYBIERA DO KIJOWA
 • @Paweł Tonderski 16:07:38
  Panie Pawle. Nie zapoznał się Pan z naszym stanowiskiem i myli Pan pewne rzeczy. Zakrzewskiemu przypisuje Pan stanowisko E. Sendeckiego. To jest bałagan informacyjny.
  Rozumiem Pańskie stanowisko, ale chcę podpowiedzieć, że liderzy- podrzutki i asymilacja herezji ideowych powinny stać się przedmiotem troski i przeciwdziałania zwykłych przedstawicieli RN. Jednoczenie jednoczeniem. Realizowanie polityki narodowej polskiej, praca informacyjna, medialna, praca w zakresie wywiadu i kontrwywiadu są konieczne. Dopiero ludzi i podmioty spełniające powyższe można z powodzeniem jednoczyć. Tak naprawdę to nawet nic specjalnie nie trzeba robić bo te podmioty spotykają się w działaniu i w nim jednoczą. Praca ta nie polega tylko na maszerowaniu. Nie polega też tylko na akcjach promujących organizację, lub akcjach wyborczych. To nie zastąpi codziennej pracy, analiz, realizacji projektów, etc. Proszę zauważyć, że od czasu kongresu tak zwanego Ruchu Narodowego codzienne zaangażowanie polityczne składowych podmiotów jak i całego "Ruchu Narodowego" spadło prawie do zera. Narodowcy stawiają sobie pytanie o co tu chodzi?
  Uwagi do organizacji MN
 • Kolejna trzeźwa ocena sytuacji. Dziękuję.
  Zamiast oceny marszu po marszu proponuję przewidywać możliwy rozwój sytuacji przed jej zaistnieniem.
  Zakrzewski o ataku na ambasadę powiedział w chwili gdy zobaczyliśmy dym nad placem Zbawiciela, a nie jest prorokiem tylko umie analizować sytuację.

  Ocena sytuacji z 8 listopada 2013
  http://www.youtube.com/watch?v=xbNxvB_QvSk

  Apel z 5 listopada


  5 listopada 2013
  Apeluję o decentralizację obchodów 11 listopada!

  Rezygnacja z udziału w warszawskim "Marszu Niepodległości" będzie wyrazem odpowiedzialności i wyrobienia politycznego. Apeluję, aby obchody były zorganizowane w sposób godny i bezpieczny.

  Na razie 11 listopada, a nie 28 czerwca jest świętem państwowym.
  Należy zatem wziąć w nim czynny i mądry udział. Zadbać o narodowy charakter naszego wystąpienia, w dniu, którego obchody zostały nam narzucone. Tu aż prosi się zastępowanie elementów narzuconych przez masonerię, czy obce strefy wpływu, elementami narodowymi, polskimi.
  O tym jednak „narodawcy” nie wiedzą.
  11 listopada 2013 jest szczególnie niebezpieczną datą. Na ten dzień, bardziej od mających gorące serca Polaków, przygotowały się obce służby.
  Chciałbym uniknąć trzech rzeczy:
  - konfrontacji siłowej - zamieszek
  - zaaranżowanej prowokacji i kompromitacji, za której odpowiedzialność będzie obarczany cały polski Ruch Narodowy.
  - uwiarygodnienia podrzuconych nam liderów i „doradców” „Wyruchu Narodowego” i innych niekontaktujących z rzeczywistością, jeszcze zaspanych, bo niedawno obudzonych związkowców, Zmielonych, Oburzonych, etc. Ci liderzy to jaskółcze jaja.
  Należy właściwie ocenić sytuację. Ocenić siły, organizację i dojrzałość ideową tych mas, które w marszu mają wziąć udział. Na szczególną uwagę zasługują dwie rzeczy. Z jednej strony niezdyscyplinowanie pewnych środowisk, brak wyobraźni, krytycyzmu i doświadczenia politycznego, ale i doświadczenia w działaniach ulicznych. Z drugiej strony zmasowanego udziału różnych profesjonalnych służb, które przeprowadzały już w tym roku jak i w latach ubiegłych doświadczalne próby różnych zachowań w tym zakresie.
  Nie dajmy się wmanewrować, ani w następne „Powstanie Warszawskie”, ani w następną „Solidarność” z nową Magdalenką włącznie. Nie tędy droga. To nie jest polityka narodowa polska.
  Proponuję nie podejmować działań na warunkach ustalonych przez silniejszego wroga.
  Zrobić to, na co jego struktury przygotowane nie są. Zrezygnować z Warszawskiego marszu. Uroczystości zorganizować w swoich miejscowościach, a warszawiacy i ci, co do Warszawy przyjadą niech zorganizują się w formach bardziej stacjonarnych.
  Najważniejsze tego dnia jest bezpieczeństwo Polaków i idei, która ich łączy.

  Jednocześnie apeluję o krytycyzm, o wnikliwe przyglądanie się liderom, poszerzanie wiedzy i pogłębianie oglądania spraw z narodowego punktu widzenia. Bardzo dziś jest nam potrzebna mądra, zdrowa nieufność, jak współpraca i życzliwość wzajemna. Potrzebujemy też dokładnego zrozumienia naszego położenia, doktryny toczącej się wojny informacyjnej, możliwych, pożądanych i koniecznych dla przetrwania narodu sposobów naszego reagowania.

  Z narodowym pozdrowieniem

  Dariusz Benedykt Ciesielski
  benedykt.dariusz@wp.pl

  Skype: benedykt.dariusz


  Ostrzeżenie z 10 listopada 2013
  http://www.youtube.com/watch?v=GUIK4hfzQA8
  http://www.youtube.com/watch?v=Zo37motko5g
  Uwagi do organizacji MN
 • Samoobronę trzeba pochwalić.
  Czy Polska weźmie udział w wojnie? Stanowisko PIS-u
  http://www.youtube.com/watch?v=jtTaNAnhblI

  ------------------------------------------------------------------
  Lichwiarze precz od Syrii!

  6.09.2013 W Warszawie między godziną 12-tą, a 17-tą odbędzie się pokojowy marsz antywojenny "Stop agresji Izraela na Syrię". Początek pod ambasadą Izraela (ul. Krzywickiego) około godziny 13-tej przemaszerujemy pod ambasadę USA. Około godziny 15-tej przemarsz do ambasady Francji skąd udamy się do ambasady Syrii. Pragniemy wyrazić swoje poparcie dla legalnych władz Syrii. Występujemy przeciwko próbie wywołania kolejnej wojny światowej. Każdy uczciwy człowiek na świecie i w Polsce nie może pozostać obojętny. Nagonka medialna i fala oszczerstw wobec władz Syrii przypomina nam sytuację Polski w 1939 r. Osiągnęła ona także w Polsce astronomiczne rozmiary. O władzach Syrii nie słyszy się inaczej jak tylko o reżimie. Wiemy, że są to w większości ośrodki medialne, także i te „katolickie" w rękach lobby żydowskiego, które zgodnie ze swoiście, czyli talmudycznie rozumianym poczuciem interesu propagują fałsz i dezinformację. Stajemy w obronie suwerennego państwa, które nie ma ani jednego centa długu w lichwiarskich bankach. Tak samo program socjalny Syrii chroni obywateli przed głodem. Państwo dopłaca do każdego bochenka chleba.
  Program edukacyjny państwa pozwala kobietom arabskim bez większych problemów zdobyć wykształcenie. Wolność religijna jest również zachowana.
  Nie chcemy aby znów powtórzyła się ta sama historia, według tego samego scenariusza, jaki przeżywaliśmy w Iraku. To wtedy wojska NATO w poszukiwaniu „broni chemicznej" pustoszyły piękny i bogaty kraj. Doprowadziły do śmierci kilkaset tysięcy ludzi, „produkując" setki tysięcy kalek i tyle samo zmuszając do emigracji z własnej Ojczyzny. Grabili ropę naftową, złoto, depozyty bankowe, dzieła sztuki i inne bogactwa. Po czym cały świat dowiedział się, że ci obrońcy pokoju i demokracji nie znaleźli nawet śladu po broni chemicznej.

  Sławomir Andrzej Zakrzewski
  W imieniu stowarzyszenia Ruch Suwerenność Narodu Polskiego.669 406 981
  -----------------------------------------
  Najnowszy wywiad z Zakrzewskim
  http://www.youtube.com/watch?v=HVVdGjlG3_o
  PRZECIWKO INWAZJI NA SYRIĘ DEMONSTRACJA PRZED AMBASADĄ USA
 • @Pan Marky 16:54:32
  To co tu czytam na tym forum to jest po prostu chore.
  Czy Wy za przeproszeniem jakieś szkoły macie? Czy może piszecie z redakcji Gazety Polskiej?
  Sprawa jest typowo techniczna. Minimum emocji. Zgromadzić źródła. Zapytać czy może ktoś zechce podważyć ich prawdziwość i następnie przeanalizować. Porównać jak w innych krajach. Pomyśleć i wyciągnąć wnioski.
  Tu nawet nie ma miejsca aby pomyśleć, że się kogoś lubi, lub nie.

  Zamiast tego wszelkie pozytywne spostrzeżenia dotyczące Rosji, bądź próba podważenia negatywnych wyników spotykają się z zupełnie nieadekwatnym atakiem.
  Jeśli ktoś znajduje Rosję w lepszej kondycji niż chcecie ją pokazać to znaczy , że jest polonofobem i ma spieprzać do Moskwy?

  Co to za chory język! Nawet próbując pójść tym śladem. To jako Polacy. Ba nawet pewnie patrioci, wolicie uważać nasze obecne stosunki międzynarodowe, w których w ciągu zaledwie 20-tu lat doprowadzono Polskę do kompletnej ruiny, za lepsze niż mieliśmy nawet nie z Rosją, a ze Związkiem Radzieckim.
  Kto was uczył matematyki? Kto was uczył patriotyzmu?
  BND z Mossadem?
  Rosja w liczbach
 • @1normalnyczlowiek 15:41:13
  Dobrze. To teraz z polskiego na nasze.
  L. Kaczyński mówi, obiecuje, że wszystkie rządy w tak zwanej wolnej Polsce były i będą realizować politykę izraelską.
  Co się oczywiście jak dotąd potwierdza.
  Dlatego ta wypowiedź jak najbardziej koresponduje z wypowiedzią Z. Wrzodaka o agenturach jak i z pchaną przez PIS w interesie BND i Mossadu chucpą Smoleńską, Sektą Smoleńską, Obroną Krzyża Smoleńskiego i upamiętnieniem ofiar Tragedii Narodowej - elity, która nie była elitą naszego narodu.
  Kto nami Rządzi???
 • Szkoda, że nie wcześniej
  Kiedy pokazywałem co robią R i M Giertychowie za pomocą ich własnych działań, słów, cytatów, wywiadów etc. byłem określany agentem.
  Miło, że w końcu i Pan podejmuje krytykę Romana i Macieja. Jeszcze milej, że uznał Pan oceniając bilans lat ostatnich, że ułuda związana z Giertychami nie miała sensu i w ogólnym rozrachunku, okazała się porażką polityczną zarówno Pana, moją jak i całego naszego narodu. Trzeba za to przeprosić. Podejrzewam, że Pan podobnie jak ja i wielu Polaków przez lata cenzurowaliśmy sami siebie, aby niszcząc jednego łajdaka nie zniszczyć ugrupowania politycznego, które jako jedyne mogło realizować politykę narodową polską.
  Za to samoocenzurowywanie się ja też przepraszam.

  Obawiam się, że motorem działań R i M Giertychów było coś o wiele bardziej groźnego niż sprawy materialne i kariera.

  Pozdrawiam
  Dariusz Benedykt Ciesielski
  Zygmunt Wrzodak o Giertychu
 • @Jan Paweł 15:08:00
  Są Polacy, którzy "przez pomyłkę" znaleźli się w nurtach, które nie mają nawet zamiaru realizować polityki narodowej polskiej. Z nimi należy dyskutować.
  Są też ludzie, którzy tu pracują i w tym wypadku wysiłki są całkowicie zbędne.
  Kto nami Rządzi???
 • @1normalnyczlowiek 14:05:55
  O wiele ciekawsze jest to co powiedział jego brat w Izraelu

  http://www.youtube.com/watch?v=YPUhpzGKWnM

  Ciągną sprawę Smoleńska i jakiejś to niby utraconej polskiej elity jak Goebbels ciągnął sprawę Katynia. On też uważał, że da się na tym dużo zarobić i doprowadzić do przełomu.

  Niech Katyń i Smoleńsk mają takie wymiary jakie rzeczywiście mają.
  Nie ma między nimi żadnej korelacji poza sposobem ich wykorzystania.

  Dariusz Benedykt Ciesielski
  Kto nami Rządzi???
 • @Mirosław Dakowski 17:34:26
  Podczas "Operacji Wielgus", a dokładniej podczas jej przygotowywania pan Dakowski wystąpił z apelem. (można znaleźć w internecie mój opis tego zdarzenia pod hasłem "Operacja Wielgus" )
  To co wnosił tam, a koresponduje ze znakomitą wypowiedzią pana Zygmunta Wrzodaka, to to , że problemem dla Dakowskiego jest SB w kontekście powiązań z KGB, GRU. Inne agentury, powiedział, na razie zostawmy w spokoju. Istotnym było wtedy, że najbardziej interesowali go agenci ze struktur KK.
  To jest bardzo ważna informacja. Kogo w/g pana Dakowskiego należy zostawić w spokoju. Innymi słowy dla kogo pan Dakowski pracuje i kogo próbuje chronić.

  Zupełnie na marginesie wyszły takie sprawy, że nie wiadomo dokładnie przez kogo został napisany apel Dakowskiego!?
  Znałem autorów na których się powołał, a oni temu zaprzeczyli.
  Przy okazji pan Dakowski, zbierając podpisy poparcia, oszukał ludzi, którzy nie wiedzieli, że podpisują się pod większą objętością niż została zaprezentowana.
  Był problem z wycofaniem podpisów poparcia zdobytych w nieuczciwy sposób.
  Jest około trzydziestu świadków zdarzenia, między innymi Sławomir Andrzej Zakrzewski

  Posiadam zabezpieczone nagrania wypowiedzi pana Dakowskiego.
  Posiadam też dokumentację owego apelu przygotowującego grunt pod przeprowadzenie masońskiej "Operacji Wielgus".

  Nie myślałem, że jeszcze kiedyś pan Dakowski wypowie się w podobnym duchu. Gdy zobaczyłem, że szuflada uchylona, a on włada tu swoje paluchy. Nie mogę się oprzeć by nie przytrzasnąć.
  Dariusz Benedykt Ciesielski
  Kto nami Rządzi???