Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze refugee

 • Nie Pan jeden to czyni
  Wielu już blogerów odeszło z tego portalu , powody rożne , największy to tzw. "groch z kapustą" prezentowany tutaj , wściekłe ataki jednych na drugich , sumując, totalny tabloit . Szczęśliwego Roku
  Pożegnanie
 • @Zawisza 16:53:25
  a niejaki Zawisza od kogo bierze forsę by bluzgać na PiS ?
  Nasza rzeczywistość
 • Wszyscy Won !
  Włącznie z Korwinem
  Czy korwinizm to utopia?
 • czyli co o Żydach myślą posłowie PiS/SLD/SP/RPP
  A posłowie PO , co myślą o Żydach ? Wiesz co ,myślałem że jesteś mądrzejszy
  Antysemicki „skandal” w sejmie !!!
 • A co was tak wkurza z tą nową telewizją ?
  Miło mi zakomunikować Państwu, że zawiązała się spółka akcyjna, na bazie której ma powstać Telewizja Republika. Założycielami tej telewizji są: Tomasz Sakiewicz, Bronisław Wildstein, Rafał Ziemkiewicz, Cezary Gmyz, Anita Gargas, Katarzyna Hejke, Tomasz Terlikowski i Ewa Stankiewicz. Telewizja Republika ma być całodobowym kanałem telewizji kablowej o profilu publicystyczno-informacyjnym, płatnym w wysokości ok. 5 zł abonamentu miesięcznie. Według planu ma ruszyć od wiosny 2013 r. Powstanie tej telewizji to wielka nadzieja na poszerzenie sfery wolności słowa i przełamanie bariery spójnej propagandy największych mediów w Polsce.(Solidarni 2010)

  5 złotych to takie zdzierstwo ? , to lepiej płacić Polsatowi 40 złotych za ich bullshit ? Co was tak ubodło ? Najpierw Sakiewicz został ochrzczony Moherem i Oszołomem , a teraz jest Rabinem ? A kim jest teraz dla was Ewa Stankiewicz ? , i inni związani z tą telewizją ? Czekam na epitety
  "Coś we mnie pękło i nie zamierzam już nadstawiać drugiego policzka w imię "wspólnego patriotycznego prawicowego dobra" (update)
 • @Marek Kajdas 16:47:53
  Stracił takich jak Pan , mnie i całej rzeszy moich znajomych nie stracił .
  Powodzenia w organizowaniu Ruchu Narodowego , która z kolei będzie to Partia , bo jest już około trzydziestu . Pozdrawiam i Życzę Szczęśliwych Świąt .
  Ja wyborca PiS-u.
 • On był moim Prezydentem
  Ja osobiście olewam takich jak LarsikOwen , którzy dyskredytują patriotyzm i poświęcenie dla sprawy Polskiej Prezydenta Kaczyńskiego .
  23 grudnia 2005 r. – Lech Kaczyński
 • Nowa Telewizja
  http://www.youtube.com/watch?v=fg9UsVNgZfk
  Zgotowali sznur skandali
 • Podziwiam za wytrwałość
  NE to bastion anty PiS
  Tusk: zabrać niepełnosprawnym!
 • Zlikwidować gwiazdki
  Problem zniknie , komentarz wystarczająco ocenia post
  Rozwiązanie problemu anonimowych ocen wpisów na Nowym Ekranie.
 • @InaMina 21:47:06
  Widzę tu Nowo Ekranowych poprawnych , oczywiście , rozumiem , trzeba po linii redakcji NE , toć przecież Piński to ich kumpel
  Nie wszystkie łgarstwa Pińskiego – Cezary Gmyz
 • @prawi co wiec 23:18:46
  Obawiam się że takiej nigdy nie doczekasz , ktokolwiek dorwie się do mediów zawsze będzie promował swoją ideologię która nie wszystkim będzie odpowiadała
  Na wiosnę ruszy TV PiS?
 • A no zaraz będzie rejwach
  Ja się cieszę , wreszcie będzie co oglądać , dlaczego piszesz telewizja PiS ? , ma być Niezależna , a Ty już kojarzysz z PiS , a jeśli nawet ?
  Na wiosnę ruszy TV PiS?