Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze SvetPerun

 • Granice i schematy.
  Domem nas wszystkich jest wszechświat. Nie Polska, nie Ziemia, nie Droga Mleczna tylko CAŁY WSZECHŚWIAT. To wszystko to dom wszystkich istot. Zapomnijcie o schematach i otwórzcie umysły moi ograniczeni przyjaciele.
  Polska - a nie UE - to moja Ojczyzna...
 • Psychodeliki
  Btw. Psychodeliki to jedyne narkotyki, które warto zażywać!
  Jak narodowcy w ciągu roku zlikwidują problem narkotyków i narkomanii
 • Ciaśniutkie umysły
  Co wam przeszkadzają ćpające dzieci i dorośli. Co wam przeszkadza choroba społeczna? Jeżeli Ci ludzie nie chcą się leczyć to niech się nie leczą. To ich sprawa. Jesteście tak ograniczeni przez schematy, słowa i ograniczone umysły. Pomyślcie z drugiej strony. Niech każdy żyje jak chce. Póki nie czyni krzywdy drugiej osobie bezpośrednio. Po co komu państwo? Organ ucisku. Organ, który ogranicza nasz piękny wszechświat. Jesteście tacy ślepi. No trudno, ja będę żył jak chcę póki będę mógł, a potem po prostu umrę naturalnie, lub nie. Czy to takie ważne.
  Jak narodowcy w ciągu roku zlikwidują problem narkotyków i narkomanii
 • Księga jak każda.
  Jest to księga jak każda inna i należy z nią zrobić to samo co z innymi. Nie czyńcie z ksiąg przedmiotu kultu, bo prowadzi to jedynie do zakłamania i zamknięcia oczu na prawdę.
  Co zrobić ze zniszczoną księgą świętą?
 • @Edward Snopek 00:12:13
  Ale liczby wymyślił człowiek. Są to pewne umowne wielkości, miary. Za to Bóg podobno nie jest wymyślony przez ludzi, tylko on po prostu istnieje.
  Tak naprawdę to można powiedzieć, że my nic nie wiemy, nie widzimy, nie dotykamy, nie czujemy, nie słyszymy tylko myślimy(wierzymy), że widzimy, czujemy itd. Prosty przykład, w śnie myślimy(wierzymy), że widzimy różne rzeczy, chociaż tak "naprawdę" ich nie widzimy. Tak samo jest z "rzeczywistością".
  Czy można wykazać istnienie Boga?
 • Brak konkretów
  Ten cały "Ruch Narodowy", póki co nic nie zmieni, bo jest tak samo populistyczny jak cała reszta. Brak konkretów, puste hasła. No cóż, nie ma co się tym przejmować, przecież to tylko życie.
  Co dalej z Ruchem Narodowym?
 • Katolicy = Patrioci?
  Dlaczego odbudowa Polski według niektórych musi mieć związek z Bogiem?
  Teraz jest podział 1) Katolicy, narodowcy, prawica oraz 2) ateiści, geje, lewacy. W wielu dyskusjach nie ma miejsca dla ludzi, którzy chcą dla kraju jak najlepiej, chcą silnego suwerennego państwa, ale są innej religii lub są po prostu ateistami. Polacy to nie naród katolicki, Polacy to zwykły naród, w którym każdy powinien robić co chce, dopóki tego nie eksponuje w zbyt wielkim stopniu, który przeszkadza innym, i nie obraża innych ludzi, ani ich poglądów.
  "Myśli Pan, że religia to tylko modlitwa? religia to MYŚL przede wszystkim. A na myśli buduje się filozofię ustroju, prawo, naukę , ekonomię, gospodarkę, kulturę, panstwo i wszystko."
  Z tego wynika, że według Ciebie potrzebna jest religia do stworzenia normalnego silnego państwa, bo ludzie nie potrafią sami logicznie myśleć? Akurat religia to głównie wiara. A to, że ludzie potrzebują religii i systemu kar i nagród, w niej zawartych wynika tylko z ich głupoty i braku umiejętności budowy hierarchii wartości samodzielnie.
  Polska dla wszystkich obywateli
 • @circ 07:06:39
  Ja nie wierze w Kościół katolicki. W związku z tym nie mogę mieć dobrego światopoglądu i być tolerancyjnym? Nie pisz bzdur, że tylko katolicy są tolerancyjny. Katolik może być nietolerancyjny i mieć zły światopogląd, a ateista być tolerancyjny i mieć dobry światopogląd i na odwrót. Liczy się kto jakim jest człowiekiem, a nie czy wierzy w Jezusa czy nie.
  Być albo nie być dla Polski – Ruch Porozumienia Narodowego (RPN) -?