Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze XYZorro

 • Diagnoza nie jest trudna
  Toż to wpajanie dzieciom ich praw a odrzucenie obowiązków. To jest efekt przejmowanie kontroli formalnej nad dziećmi przez instytucji państwowe i stworzony przez nich system prawny. Sprowadzanie rodziców do roli wiecznych inkubatorów i pożywki dla pasożytów.
  Trutnie czyli Irek do tablicy.
 • NIepodległa Polska???
  Kiedy to było? Obecna niepodległość III RP jest taka sama jak w okresie zaborów. Różnica polega tylko na poziomie rozwoju cywilizacyjnego. Gdyby w trakcie zaborów istniała TVN, GW i całe to szambo medialne, ówcześni przekonani by byli, że żyją w Raju. Miliony ofiar 123 lat (zamordowani, wypędzeni, zniszczeni ekonomicznie, sprowadzeni do poziomu nędzy, rozbite rodziny) niczym nie różnią się od III RP. W latach 1944-56 wymordowała żydo-bolszewia min. 900 000 polaków (patriotów, katolików). Mordy te miały znamiona mordów rytualnych, czyste ludobujstwo, w myśl zasady - nawet najlepszy z gojów zasługuje na śmierć -masowe i na wyniszczenie narodu. A dzisiaj ile milionów Polaków na wygnaniu? Ile rodzin rozbitych? Gdzie macie tę wolność? Gdzie wasza gospodarka, gdzie wasza niezależność ekonomiczna? Gdzie dzisiaj podejmuje się wszelkie decyzje?
  Senyszyn znieważa Żołnierzy Wyklętych
 • Największe kłamstwo XX wieku???
  Pytanie powyżej.
  Odpowiedź: Holokaust
  Przeczytaj i przemyśl wszystkie aspekty tej sprawy.
  Mit Holokaustu - Robert Faurisson
  The Jerusalem Post "Nazistowska Polska"-widziane z USA
 • @nana 15:08:15
  Cierpisz na niewiedzę. Można to wyleczyć edukacja, ale właściwą. Na początek polecam Wolniewicza "Ksenofobia i wspólnota", później Czarne karty Kościoła autorstwa Messori.
  "Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem żydowskiego pochodzenia
 • @tfur-ja 11:44:28
  Po przeczytaniu tego widać wyraźnie w jakim duchu zostałeś wychowany. Dawno nie czytałem tylu bzdur. Wypaczenia wiedzy w najczystszej formie i totalne niewiedza. Merytorycznie zanegować można praktycznie każde napisane powyżej zdanie. Przeczytaj książkę "Czarne karty Kościoła". Autor: Vittorio Messori. Od razu zweryfikujesz 90% tych napisanych kłamstw.
  Totalitaryzmy są antychrześcijańskie.
 • ?????
  Wywiad jak wywiad. Parę kwestii prosto i bez ogródek, inne ogólnikowo - widać brakuje wiedzy a może tylko maskowanie. Zagadką pozostaje fakt bycia i Żydem i Polakiem!!! To tak jakby być diabłem i aniołem w jednym. Jak można kultywować judaizm i chrześcijaństwo jednocześnie? Absurd. Jeżeli już uprawia się religię swoich przodków (judaizm) to w oczywisty sposób nie można być człowiekiem cywilizacji łacińskiej. Powtarzam, jednoczesne oddawanie czci diabłu i Jezusowi jest objawem klinicznym charakterystycznym konwertytom żydowskim. Israel Shamir dał drogowskaz tym zagubionym pomiędzy religiami - "Zabij w sobie żyda" - to dopiero wyzwala.
  "Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem żydowskiego pochodzenia
 • Sprostowanie
  Nie w duch Cywilizacji Polskiej - ponieważ taka nie istnieje. W duchu Cywilizacji Łacińskiej i wartości narodowych.
  O kopaniu się z koniem, czyli przeciw gender Izy
 • Rządy przestępców żydowskich
  W swoim przemówieniu na forum ONZ, 7n grydnia 2011 roku, Hillary Clinton powiedział: "Prawa homoseksualistów są prawami człowieka, a prawa człowieka są prawami homoseksualistów ... Rząd łamie prawa człowieka, gdy ogłasza, że homoseksualizm jest nielegalny lub gdy pozwala, aby ci, którzy szkodzą homoseksualizmowi, nie zostali ukaranie. Prezydent Obama natomiast poinstruował funkcjonariuszy rządu USA, aby "upewnili się, że dyplomacja USA i pomoc dla rozwoju promuje i chroni prawa człowieka, lesbijek i gejów i transseksualistów" na całym świecie. W szczególności w ramach administracji Obamy rząd USA wzmocnił prawne, moralne i finansowe wsparcie dla organizacji gejowskich. W listopadzie 2011 roku David Cameron, uczestnicząc w spotkaniu szefów państw Wspólnoty Narodów, powiedział, że pomoc na rzecz rozwoju w Afryce jest obecnie uzależniona od uznania praw gejów. Uczestnicząc w szczycie Unii Afrykańskiej, w końcu stycznia 2012 roku, Ban Ki-moon wezwał przywódców państw afrykańskich do przestrzegania praw homoseksualistów.
  Kochaj Amerykę, kupuj Coca-Colę, odwiedzaj Mc'Donalda i KFC Wspieraj prawa człowieka. Za chwilę udzielisz wsparcia prawom dziecka i dziecięcemu homoseksualizmowi. To jest droga żydowskiej rewolucji gdzie gojom nie nie przysługuje nic oprócz szamba.
  Pedałowanie do tyłu
 • Masowe eksterminacje
  Trudno nie zgodzić się z przedstawionym poglądem. Z jednym się nie zgadzam. Ale o tym za chwilę. Pisze pan o indoktrynacji. Jako osoba zajmująca się problemami walki, widzę te działania jako wyjątkowo szeroko prowadzoną wojnę psychologiczną. Istotą każdej wojny psychologicznej jest doprowadzenie do sytuacji, w której obiekt poddany takiemu oddziaływaniu, idee jednoznacznie szkodliwe jemu, przyjmie jako własne , w najgorszym przypadku neutralne. Za idee te gotów będzie walczyć i zginąć. I tu wchodzi właśnie indoktrynacja. Zamiana miejsc dobra i zła jest tu zasadniczą kwestią a rozmycie granicy pomiędzy nimi bazowa. W społeczeństwie w pierwszej kolejności dewaluuje się systemy pozytywne poprzez przypisanie im cech skrajnie negatywnych. Przykłady? Proszę bardzo. Katolik (osoba wierząca z przejrzystym system wartości) - katol, moher, zaściankowiec, zacofaniec, ...itp. itd. Patriota (miłujący ojczyznę, historyzm, stawiający wspólnotę ponad własne cele, nawet rodzinne) - parszywy narodowiec, faszysta, katol, debil, idiota, antysemita, ksenofob, ... .
  Razem z niszczeniem takich postaw następuje rozmywanie granicy pomiędzy dobrem i złem. I tu obowiązkowo wchodzi TOLERANCJA. Im jest ona większa, tym granica między złem i dobrem jest coraz bardziej rozmyta. ludzie pozbawieni wiedzy i wartości - zagubieni (poddani indoktrynacji) znajdują ulgę w szarości. Tolerancja jest ich lekarstwem.
  A teraz z czym się nie zgadzam z autorem. Eksterminacja chrześcijan odbywa się już od wielu lat. Tylko w roku 2012 na świecie zanotowano zamordowanych 105 tyś. chrześcijan. Z roku na rok liczba ta rośnie. Przykłady mordów? W Rosja radziecka (żydowska) kilkadziesiąt milionów chrześcijan, 1915-1917- 1,5 mln Ormian - chrześcijanie (zamordowani przez krypto-żydostwo). Polska (1944-59) - min. 900 tyś Polaków katolików i patriotów zamordowanych w kraju przez reżim żydo-bolszewii. Eksterminacja chrześcijan trwa w otwartej formie!!!
  Totalitaryzmy są antychrześcijańskie.
 • @ninanonimowa 21:32:32
  Postrzeganie KK tylko poprzez jego wypaczenia jest niewybaczalnym błędem. To tak, jakby osobie, która popełniła błąd, przypisać na całe życie wszystkie wszystkie grzechy z tym związane. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień.
  KK nie jest idealny, ale w porównaniu z innymi religiami (islam. judaizm, braminizm, buddyzm, .), błyszczy jak diament. Można w Boga nie wierzyć, ale dysponując średnią wiedzą religioznawczą wybór jest jednoznaczny. Życie próżni nie znosi, a tzw. ateizm czy świeckość są formami judaizmu.
  Totalitaryzmy są antychrześcijańskie.
 • Strzeżcie się fałszywych pasterzy
  "Krwawa Pascha" prof. Toaffa jest jednym z pierwszych naukowych opracowań dotyczących tego problemu. Istnieją niezbite dowody na mordy rytualne. Świadkami w procesach byli nie tylko oprawcy żydowscy, ale głównie ich konwertyci. Opisywali dokładnie ze szczegółami te mordy. Papierze w minionych wiekach nie negowali poprawności przeprowadzonych procesów, a dzisiaj jakaś banda krypto-żydów w przebraniach biskupich, bez przeprowadzenia rzetelnych badań historio- i kulturo-graficznych w tej sprawie stwierdza - mordów nie było. Na jakiej podstawie podważacie zebrane dowody zbrodni żydowskich? Kto wam dał upoważnienie do takiego twierdzenia? Sprawdziliście archiwa na na wszystkich kontynentach?
  Tylko dodam, że autor książki Krwawa pascha" prof. Toaffa jest synem byłego rabina Rzymu - Toaffa, który przez 50 lat w tym mieście był równy papieżowi.
  Te wszystkie organizacje wdrażające modernizm Watykanum II są zwykłymi agenturami Czarnej Inkiwzji współczesnych czasów - rabinatu.
  Episkopat w Polsce – “Żydzi nigdy nie popełniali mordów rytualnych”
 • No cóż
  Wydawać by się mogło, że to KK pociągnie Polaków do niepodległości. A tu KK - jako instytucja, wykazuje się biernością. Stoi z boku, jakby ta cała wojan ich nie dotyczyła. Za to skutecznie i natychmist reaguje na wszelkie znamiona antysemityzmu. Zastanawiam się czasami, komu służą dzisiejsi biskupi?
  Święto, które zmienia Polskę
 • Talmudyzm
  Panie Zbigniewie, swoimi atakami na system w Polsce stał się pan antysemitą, jawnym czy ukrytym, to bez znaczenia. W państwie talmudycznym, jakim już stałą się Polska po 1989 r. wszelkie oznaki normalności, próby naprawy czegokolwiek, stoją w sprzeczności z programem wynarodowienia tego narodu, a to oznacza bycie wrogiem systemu. Judeopolonia stała się faktem, media zaś są narzędziami zniewolenia umysłów i na razie nic nie zapowiada zmiany. Ludziska spędzają godziny przed TVN, słuchają judaistycznej tuby TOK FM i czytają G..no Wy.....cze. Nie dostrzegają trucizny sączonej godzinami do głów i dalej żyją w matriksie. A bycie antysemitą to prawie wyrok śmierci w tym państwie. Dlaczego chcą pana zrobić chorym psychicznie? Odpowiedź znajdzie Pan w "wytycznych " E.L.Ehrlicha, przewodniczącego dystryktu europejskiego B'nai B'rith: "antysemita jest człowiekiem chorym psychicznie, którego trzeba izolować, aby nie zaraził swego otoczenia. ...". "Tajemnice Zakonu Synów Przymierza", Emmanuel Ratier, wyd Wektory
  Jak nie psychiatryk to areszt dla P. Kękusia.
 • @Averager 18:52:02
  Przechrzta, to rozumiem w tym przypadku z judaizmu na chrześcijaństwo. Koran tak to ujmuje względem żydów: gdy chrześcijanin mówi że zmienia wiarę, to znaczy że zmienił, gdy robi to żyd, ważne jest to dopiero w czterdziestym pokoleniu".
  Współczuję szwagra.
  Zastąpić Polaków i przejąć ich ziemię
 • @indris 17:47:49
  Reprezentujesz klasyczny przykład upośledzenia umysłowego o charakterze medialnym.
  Mówcie Prawdę - pikieta pod TVP
 • Błądzić jest rzeczą ludzką
  Joseph Goebbels, minister propagady III Rzeszy, zwykł powtarzać swym pracownikom: "Kłamcie, kłamcie, zawsze coś z tego w ludziach zostanie".
  Wiara w to, że masoneria odstąpi od kłamstwa, to szukanie dobra w czystej formie zła. Absurd.
  Z kłamstwem medialnym można walczyć tylko w jeden sposób - odrzucając je. Ludziska, kiedy zrozumiecie, że telewizor w domu wnosi więcej szkód niż pożytku. Wywalcie to g...no, a zobaczycie ile czasu znajdziecie dla dzieci, dla rodziców, zobaczycie, jak można żyć lepiej. ODWAGI.
  Hasło powinno brzmieć "OBUDŹ SIĘ POLSKO, TVP TO NARKOTYK, OCZYŚĆ SWÓJ ORGANIZM"
  Mówcie Prawdę - pikieta pod TVP
 • Nie wyprzedaż!!!
  Tylko GRABIEŻ!!!
  Apekl do NE o dział ;"Wyprzedaż majątku narodowego"
 • czyje kamienice
  LICHWA I OSZUSTWA BANKOWE

  Majer Abram Ciuk ma niespelna 50 lat i dwudziestoletni staz w lichwiarskim interesie. Juz karany sadownie za machinacje podatkowe. Pochodzi w Wloclawka, z ubogiej rodziny zydowskiej. Przy Marszalkowskiej 113 zalozyl w sublokatorskim pokoiku, biuro komisowe i posrednictwo sprzedazy nieruchomosci. Byla to jednak tylko przykrywka dla prawdziwego procederu: nachalnej i bezwzglednej lichwy.

  W czasie swojej dwudziestoletniej dzialalnosci puscil z torbami pare wybitnych rodów polskich. Dzieki manipulacjom lichwiarskim stal sie posiadaczem dwóch wielkich majatków ziemskich: Goclawic kolo Nieszawy i Witkowa kolo Lipna. Posiada takze liczne nieruchomosci na terenie Warszawy i innych miast polskich. Wszystko przepisane na zone Ruhle i synów.

  Sam, by nie placic podatków udaje nedzarza. Jedynie co ma na swoje nazwisko, to wielka luksusowa limuzyna stojaca przed domem. Olbrzymi jego majatek powstal zaledwie w ciagu dwudziestu lat „ciulaczego" zycia, pozyczania na wysoki procent i przejmowania majatku dluznika, kiedy ten nie wywiazywal sie w terminie z niewykonalnych zobowiazan, w które najczesciej wciagal go sam zainteresowany Ciuk przez naganiaczy. Ilez takich fortun powstalo na lzach i krzywdzie naiwnych, honorowych ziemian?

  Przy Milej 51 mieszka Cwikler, zajmuje sie innym przestepczym procederem - paserstwem. Ale Cwikler umiera i jego ogromny majatek, od którego bedzie trzeba zaplacic podatek spadkowy przejmuje rodzina. Syn Hersz Cwikler zglasza kradziez z mieszkania ojca, bizuterii wartosci cwierc miliona zlotych, jako podejrzanego wskazuje najmlodszego brata zamieszkalego w Lodzi.

  Hersz Cwikler, wzorem ojca, równiez byl paserem, nie tylko kupowal od zlodziei ich lupy, ale przede wszystkim finansowal z góry planowane wyprawy zlodziejskie. Jego majatek, bez spadku po ojcu, szacuje sie na milion zlotych. Posiada sejf w banku, gdzie przechowuje papiery wartosciowe, brylanty, bizuterie. W innym banku ma konto ze stanem 400 tysiecy zlotych, no i jeszcze wysoki rachunek oszczednosciowy. Stac go bylo na zaplacenie podatku spadkowego.

  Doniesienie o kradziezy bylo, oczywiscie, fikcja. Wyrodny brat zlodziej, zostal ukryty w jednym z domów uzdrowiskowych na poludniu Polski, gdzie go aresztowala Policja. Przy okazji wyszly na jaw inne brudne sprawki tej „rodzinki".

  Lichwa byla procederem nieslychanie chetnie uprawianym przez Zydów. Tysiac jej odmian notuja kroniki przestepcze. Zwykle z jednej strony jest naiwny, zeby nie powiedziec glupi, uczciwy, polski dziedzic, honorowy do patologii, z drugiej strony jakis Cwikler czy Goldman, który z malego dlugu robi szybko duzy, z duzego wielki i wkrótce staje sie wlascicielem wszystkiego, co jego klient posiadal. Wykryto tysiace afer tego typu, a ile nie wykryto, moze dziesiatki tysiecy? Zrujnowani nigdy nie byli zainteresowani w rozpowszechnianiu wiadomosci o swoim upadku.
  http://www.papurec.org/related/przestancie.html
  Łódź odnawia kamienice, a spadkobiercy domagają się ich zwrotu
 • Relatywizm
  Relatywizm jest ciałem obcym cywilizacji chrześcijańskiej. Jego rozwój następuje zawsze tam, gdzie pojawia się JUDAIZM, tam kwietnie i opanowuje ludzkie umysły. Współcześnie przyjmuje także formułę kreatywizmu i elastyczności - jakże to znane pojęcia, a jak często zastępują relatywizm. Od roku 1989, gdy władzę przejęły w Polsce grupy syjonistyczne i judaistyczne, relatywizm jest stałym elementem wszystkich obszarów naszego życia. Starając się dostosowywać do sytuacji "za wszelką siłę" zatracamy wartości katolickie oparte na Dekalogu. Zabić? Dlaczego nie? Płód nie jest człowiekiem. Oszukać? Przecież nie ma w tym nic zdrożnego? Ot małe kłamstewko - nikomu nie szkodzi. Zdradzić małżonka? Ależ kto jeszcze nie zdradził??? To już norma!!! Zdradził ojczyznę? To dla dobra większości (patrz Kukliński). Bohaterstwo!!!!
  Mało osób, szczególnie młodych mieszkańców tego kraju, dostrzega skalę zniszczenia umysłów i dusz - inaczej ich zjudaizowanie (relatywizm). Dalej będą chodzić do kościoła i się modlić, a po wyjściu z niego, w czystej postaci uprawiać judaizm życiowy - nie zdając sobie nawet z tego sprawy - jakim "wartościom" służą.
  Gdyby to zrobił ksiądz
 • @YOY 06:23:49
  ZGODA. W 1989 roku Polska została przekazana syjonistom i talmusytom. Od roku 1989 jest pod okupacją syjonistyczno-judaistyczną. To jest nowoczesna forma kontroli nad państwami.
  "Polskie obozy koncentracyjne" - sukces akcji niemieckiego wywiadu