Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Hekatonheiron

 • Co to jest ?
  zwykłe ple ple ple człowieczka który jest popapranym nacjonalistą którego zżera wściekłość że endecja dostała po ryju od Piłsudskiego, tak im żal ściska dupska że Dmowski jest często pomijany, no i będzie pomijany. Piłsudski możliwe był agentem ale nie można go oceniać z perspektywy z obecnych czasów bo to jest idiotyzm kompletny. Zauważyłem że na łamach NE rządzi niepodzielnie teoria zamachów, rosyjskich agentów i innych tego typu tematów, i przedstawianie tego w obecnym świetle nie pomaga wręcz to ośmiesza jak amerykanie ośmieszali katastrofę w Roswell co niby był tam balon meterologiczny którego zabrało wojsko a może był to niemiecki aparat latający kto wie?. Ciągle widzę gębę tego zdrajcy L Kaczyńskiego który podpisał traktat lizboński jako bohatera, róbcie tak dalej bo widzę z jednej strony lemingi PO a z drugiej fanatyków PIS. dzięki wolę Nową Prawicę.
  13 warstw kłamstw
 • Hanebu Vrill, Die Gloke
  Owy projekt był prowadzony w Górach sowich znajduje się tam pewna konstrukcja która nie wiadomo do czego służy (możliwe że londowisko). Niemcy nie próbowali podróżować w czasie bo to niemożliwe niestety ale jednak. Chodziło o zbudowanie maszyn latających które by dały Niemcom zwycięstwo, podobno zbudowano takie statki ich prędkości lotu były szacowane od 2 do 12 machów do tego urządzenie antygrawitacyjne bo o to się rozchodzi generowało ujemne pole grawitacyjne co powodowało że pilot nie odczuwał przeciążeń nawet przy zwrotach o 90 stopni. Podobno wiele razy zaobserwowano latające spodki nad Europą, Amerykami nawet Australią tylko że tam według jednego z raportów obiekt który mógł być takim spodkiem poruszał się średnio z prędkością, 320 machów!. Druga sprawa może być taka że cały program NASA to jedna wielka ściema dla zasłonięcia działań w kierunku rozwoju silników antygrawitacyjnych. WIele wskazuje na to że to możliwe nawet fakt wysłania floty z jednym lotniskowcem na biegun południowy tuż po wojnie i odbyte starcie z siłami niemieckimi uzbrojonymi właśnie w takie latające aparaty w okolicach Nowej Szwabii. To wszystko jest niewiarygodne i wygląda jak stek bzdur ale tak samo traktowano wszystkich tych którzy mieli wizję, Heweliusz, Kopernik, Einstein, Nicola Tesla i wielu wielu odkrywców i myślicieli i czy tym razem niedowiarki mają rację, na pewno nie.
  Spisek, który zaprawdę może nazywać się Ojcem Wszystkich Spisków...
 • 0_0
  niedoszłego zamachowca może niedługo odwiedzić seryjny samobójca :P
  Unia daje pieniądze, a my jak je wydajemy?
 • Prorok mówił
  Iluminaci, Masoni, ONZ, związek zawodowy cieciów bójcie się ich ci ostatni są najgorsi klatki nie posprzątają wyjebiecie się na schodach bo mokre,


  a na poważnie weźcie ludzie zajmijcie się czymś normalnym
  Hitlerland. Jak naziści zdobywali władzę
 • Uwolnić
  Uwolnić Barabasza krzyczał lud do Piłata i to jest to samo
  Protest Uwolnić Starucha - solidarność z więźniem politycznym
 • @Skanderbeg 11:10:03
  Unijna armia a na jej czele Francja hahahahahaha
  Masońskie media znów nakłamały.
 • XIII wiek
  Z tym upadkiem w XIII wieku to nie do końca prawda, tak naprawdę zawiniła prywata rodów Magnackich i szemrana polityka ten z tym tamten z tamtą, słabość Monarchy i wyniszczenie przez wojny można też dodać system pańszczyźniany ale dzisiaj jest gorzej. Flaga orła w kajdanach z Czarną madonną ? nie to do mnie nie przemawia a nawet śmieszy.
  Izrael w polskiej Myśli konserwatywnej
 • o co w tym wszystkim chodzi ?
  Mam takie wrażenie że w Warszawie są największe szumowiny i mendy z całej Polski, jakoś w Krakowie było spokojnie, Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu a w Warszawie jest największy burdel w Europie jak jest 11 Listopada i co to za świętowanie łażenie po ulicy utrudnianie normalnym pracującym ludziom dojazd do pracy czy do szkoły, w USA jak jest parada to wszyscy się bawią i świętują nieważne czy to Mormon, Katolik, niewierzący czy protestant, 4 lipca każdy się świetnie bawi a u nas idą te pochody z transparentami i idą idą i idą i jaki to ma sens ? a no jest głośno o nich i okrzyki tu jest Polska tam są Faszyści, tam pedały i lewaki, no w normalnym kraju za coś takiego to by kogoś wyśmiali i powiedzieli żeby się leczył, a u nas co święto to wojna wojna i wojna i pustosłowie i tylko na grobach kwiaty złożyć, pseudo się wzruszyć, strasznie to jest zakłamane i jest próba budowania autorytetu na uczuciach. Dlaczego w Polsce nie świętuje się w normalny ciepły dzień w lipcu czy Czerwcu np Bitwy pod Grunwaldem jak to Jagiełło w 1411 roku ogłosił dzień bitwy Grunwaldzkiej świętem krajowym i ludzie wtedy mieli się modlić i odpoczywać, to by pewnie też stawiali by kwiaty na grobach zaduma, i 0 wesołości bo to poważne, czczenie Powstania Warszawskiego jest niepoważne i durne ale mniejsza o to. Naród buduje sie na wspólnych wartościach a nie na ideologicznych napisach. Odnośnie policji no ci ludzie dostają rozkaz i go wykonują i na pewno żadna osoba tam stojąca nie miałaby ochoty strzelać do kobiet i dzieci bo na pewno sami mają żony, mężów i dzieci, to nie jest wściekła banda psychopatów bo proszę mi wierzyć gdyby tak było to by nie celowali po nogach czy w korpus a w głowy i właśnie w dzieci i kobiety. Jeżeli w takiej manifestacji są osoby groźne to powinno się je usuwać dla dobra reszty no niestety jak ktoś zachowuje się jak zwierze to trzeba go tak traktować. Dlaczego w Krakowie na marszu KNP nie było problemów ? stało kilku policjantów wesoło spokojnie ludzie się uśmiechali i bawili spokojnie przeszli jedni posłuchali inni nie i to był koniec a w Warszawie Wojna bo wojna nigdy się nie zmienia.

  PS. pisał konserwatywny liberał
  Ej Wy, ludzie psy, mokra wasza sierść
 • Moralność Kalego
  Tusk jest mniejszym zdrajcą niż Jarosław i Lech K. szczególnie ten ostatni który podpisał Traktat lizboński ograniczający Polską suwerenność, no cóż prywata w nim zwyciężyła ale to normalne u tak słabych i niskich ludzi jak ci dwaj.
  Grzegorz Braun: zdrada stanu powinna być piętnowana i karana. Zdrajcy i zaprzańcy nie powinni chodzić bezkarni po tym świecie
 • żałosne pomuwienia
  Taki konserwatyzm jaki jest tutaj pokazywany marginalizuje tego typu osoby, porządną osobę duchownego nazywać ruskim agentem ?. Jeżeli ktoś jest przeciwko temu lewackiemu Pisowi który udaje konserwatywny a program gospodarczy ma lewacki jest według jego zwolenników Ruskim agentem, głupota ludzka nie zna granic. Władze kościoła katolickiego wolą żeby księża czy nawet biskupi byli homoseksualistami czy mieli kochanki niż posiadali małżeństwa bo to się równa z kosztami i utrzymaniem rodziny, ksiądz Isakowicz pokazuje rzeczy które w Polsce są tabu a dla dewotów katolickich wręcz jest to herezja, ale niestety księża sami uczynili sobie wizerunek tłustych kapłanów którzy mają sporo za paznokciami.
  List otwarty ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego do Komisji Mniejszości Sejmu R.P. w sprawie Akcji „Wisła”.
 • Coś mi to przypomina....
  Dla mnie ONR to Narodowi Socjaliści idee wręcz odnoszące się do tej ideologii jak również do niemieckiego volkizmu chociażby stworzenie społeczeństwa organicznego opartego na hierarchii ważności tam jest dokładnie to samo. ,,Oparcie pojęć Sprawiedliwości, Moralności, Sumienia i Honoru na doktrynie Chrześcijaństwa jako religii objawionej'' do tego zmitologizowanie jej dodając cechy z pierwszych stuleci polskiej państwowości. Nie ważne jak chcecie to nazwać dla mnie żaba będzie żabą a Narodowy Socjalista Narodowym Socjalistą po prostu tego nie da się tutaj nie dostrzec
  Deklaracja ideowa ONR-u.
 • Problemy natury osobistej ?
  Widać pan czcigodny Jełroposeł o myślistwie wie tyle że zapijaczeni wąsacze strzelają do saren nic tylko pogratulować jednocyfrowego iq. Panie Migalski będą wybory do Europarlamentu i zobaczymy jak pan ślicznie będzie ćwierkał żeby znowu dostać się do tego wspaniałego koryta zwanego europarlamentem.
  Do Pana Huberta - myśliwego z erekcją
 • liścik
  Jaki wielki z niego bohater ? Rydzyk to zwykły biznesman który wykorzystuje dosłownie głupotę starych ludzi i wyciąga z nich pieniądze nie raz widziałem schorowane stare osoby które wszystkie pieniądze przekazywały temu człowiekowi a on się z nich śmiał i ich naiwności. Jego telewizja i Radio to jest dosłownie katolicka wyborcza obrażają inne religie przy okazji wybielając chrześcijaństwo. Panowie i panie profesorowie i doktorzy najwidoczniej nic nie wiedza o normalnym życiu naczytali się książek i myślą że są najmądrzejsi a ja chciałbym wiedzieć co który z nich osiągnął na elitarnych polskich uczelniach co zajmują ostatnie miejsca w rankingach światowych co ? to też jest żydowsko masoński spisek ?. Który z nich jest znany na świecie, który dostał Nobla który był nominowany ?. Mnie Rydzyk nie przeszkadza ani ten list ale śmieszy mnie że jest nazywany bohaterem bo walczy, walczy tak samo ja Wałęsa tylko o swoje dupsko dba z resztą widać po nim, życzę rydzykowi nowego Maybacha :D. ave Natanek pozdrawia.
  Naukowcy bronią Dyrektora Radia Maryja
 • Rozleciał się Samolocik
  Szkoda że nie lecieli do Smoleńska na wrotach od stodoły a pan Prezio Lechu by nimi sterował za pomocą lejców. Mniej najbardziej szkoda tych pilotów i ich rodzin a polityków wcale no i tego zdrajcy co podpisał Traktat lizboński a jego ciało leży wśród tych którym do kostek nie dosięga.
  Nitrogliceryna na fotelach?
 • No dawaj
  No to proszę Premiera zdymisjonować ukarać czy jak chcecie. Co ? nie możecie ? ojej umiecie tylko pisać na NE i tylko to wam pozostaje hłehłe hłe :D


  ja Tuska nie bronię ale takie coś nie ma sensu
  TUSK – KOŃCZ WAŚĆ !!! WSTYDU OSZCZĘDŹ !!!
 • @Dog from Hell 12:51:37
  Mam nadzieje że nie jest to Prawica rodem z PIS bo oni z prawdziwą prawicą mają niewiele wspólnego a choćby ich program gospodarczy który jest całkowicie lewicowy. Nowa Prawica to ja rozumiem ale ci z PIS i PO to jak najbardziej nie :)
  TUSK – KOŃCZ WAŚĆ !!! WSTYDU OSZCZĘDŹ !!!
 • Równość hmmmm....
  Zachód czyli lewackie państwa Europy, tam występuje coś takiego jak sztuczny feminizm który daleko odbiega od prawdziwej formy feminizmu tworzonej w XIX wieku. Na świecie Jakoś nie słychać o zakrojonych działaniach feministek, w Japonii, Korei, Indiach, Brazylii czy Meksyku tam role społeczne są podzielone jednak jeżeli ktoś chce to może i nikt nie musi walczyć o jego równe prawa bo tam jest to naturalne a nie sztuczne jak w Europie. W przyrodzie wszystko co odbiega od normy albo marnieje albo ginie tam rządzi ewolucja i w społeczeństwie powinna następować ewolucja a nie rewolucja jak wiemy ona pożera własne dzieci i to samo może być w tym przypadku. Mnie osobiście nie obchodzi czy moim szefem jest facet czy kobieta jeżeli będzie to ćwierć mózg to płeć naprawdę nie będzie robiła różnicy :D
  Feministki tkwią w iluzji
 • Praca...
  Trzeba dodać jeszcze że siła nabywcza złotówki jest b niska w stosunku do Euro. Jadąc na Zachód pracując tam i zarabiając 1500Euro czy 1200 jesteśmy w stanie w miarę normalnie żyć a czy ktoś żyje w Polsce normalnie za 1200 zł ? bez komentarza to zostawiam. Naszym największym problemem jest po PRLowska Banda która nie rozumie że socjalizm się skończył i ustanowione przez nich prawo. Jeżeli odejmiemy durne przepisy, zrobimy jeden podatek 10% np Vat i niską akcyzę, uwolnimy zawody, zezwolimy na obrót wszelkimi ziołami itp, zlikwidujemy wszelkie Zusy, Krusy, Fusy, i inne socjalne socjalne składki to mamy na wejściu wzrost gospodarczy ok 8% następny rok i dojeżdżamy do 15% w skali roku i przeganiamy lewaków z Europy w kilka lat :D
  Absurdalnie wysokie koszty pracy
 • Kto chce ten się dowie
  Widać pani za bardzo nie potrafi się odnaleźć w internecie i znaleźć informacje o takich rzeczach jak ten Hołd Ruski czy inny. Problem polega na tym że nikogo to nie obchodzi bo jak ktoś chce to się dowie a jak nie chce to nie i koniec tematu a tutaj chcą nam nakazać co chcemy pamiętać a co nie no typowe lewicowe sposoby nakazu masz pamiętać to to i to bo my tak chcemy śmieszne i żałosne
  Hołd Ruski
 • Co to niby jest ?
  To są Elity konserwatywne tak ? jeżeli chodzi o niedopuszczanie przez sztuczne zapłodnienie, aborcję, ulżenie bólu kobiecie podczas porodu przez cesarskie cięcie to tego nie wolno bo to godzi w kulturę chrześcijańską. A panowie księża nie mają na kolanach śmietany ? no jak że to ? a gdzie jest ksiądz Natanek ?. Zapewne ci konserwatyści nie mają poglądów gospodarczych strikte liberalnych tylko lewicowe jak to bywa u nas w prawicy a prawdziwa jest tylko jedna Nowa Prawica JKM i tam są Konserwatyści i Liberałowie a nie to coś.
  Mamy elity