Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze matikrknh

 • @markus19771107 21:33:37
  Co to znaczy Germanie? Nazwę tę wymyślił Juliusz Cezar ze względów strategicznych dzieląc wschodnią Europę na Germanie czyli kraj piechurów i Scytię czyli kraj jeźdźców. Mamy u nas tego pamiątkę w postaci GIERMKA czyli pomocnika pieszego.
  CZY WARTO SPOJRZEĆ NA TERYTORIALNE ZMIANY POLITYCZNE W NASZYM OBSZARZE GEOGRAFICZNYM ?
 • aj
  Wierzą w bóstwo znad Jordanu zwane Jahwe. Psychopatycznego ludobójcę...
  W JAKIEGO BOGA WIERZĄ CHRZEŚCIJANIE? CHARAKTER BOGA
 • ???
  GPW trzeba zlikwidować bo to złodziejski wynalazek.
  Czy warto teraz sprzedać KGHM, aby kupić Mennicę lub PKO BP?
 • Potrzeba nam
  SARMACKIEGO Babskiego monopolu złota, a każdemu kto go złamie (głownie żydy) przetopić i wlewać do gardła!
  „O Żydach słów kilka”
 • ???
  Polska zawsze była w większości POGAŃSKA! Gdyby zabrać wszystkie pogańskie święta i tradycje to by się jeno pascha ostała do świętowania! Może czas odkłamać histore? DZIEJE POLĘCHII NIE ZACZYNAJĄ SIĘ W 966!
  „Hailowanie” i faszyzm Wyborczej
 • @Pan Marky 02:13:51
  Udajesz kretyna czy po prostu ktoś płaci granty w ramach programu dziel i rządź? Myślę, że to drugie, a więc jak się nie podoba to wypierdalaj do Konga żydłaku!
  Być albo nie być dla Polski – Ruch Porozumienia Narodowego (RPN) -?
 • @Pan Marky 17:57:12
  No więc ofiaro dalej będziesz patrzył jak OPRAWCA SRA? By uratować Polskę MUSIMY zwrócić się do postulatów komuny czyli WSPÓLNOTY Bo to właśnie jest ta "wredna" komuna. Moi przodkowie ginęli za Polskę jestem ciekaw czy Twoi też? Powtarzam WROGÓW POLSKI MOŻNA A NAWET TRZEBA ZABIJAĆ, więc żydokomuna i ubecja powinna być zakopane już przeszło 20 lat temu, ku przestrodze dla wszystkich którzy myślą o likwidacji Polski. Niestety za TAKIE BŁĘDY się płaci. Lepiej pozbądźmy się mentalności niewolnika, a cwaniactwo które już chyba mamy od dawna we krwi tylko nam w tym pomoże. Nie wiem czy gangsterzy zechcą nam pomóc, chociaż może wsród nich zdarzają się też patrioci? Moja postawa jest wynikiem nie nienawiści, lecz MIŁOŚCI. Przyszło nam żyć w ciekawych, ale też CIĘŻKICH czasach, więc powinniśmy się raczej łączyć, nawet jeśli tak wiele nas dzieli. Możesz mnie nie lubić, mieć inny światopogląd ale musisz szanować moją wolność i godność i własną też wtedy i Ja będę szanował Ciebie. I TO WYSTARCZY aby bronić wspólnej sprawy. Masz racje co do demoralizacji i kumoterstwa, ale to już sprawy wychowania przyszłych pokoleń. Lecz najpierw MUSIMY odzyskać władzę nad własnym życiem i bogactwem BO INACZEJ przyszłych pokoleń Polaków NIE BĘDZIE. Powrót do korzeni to dla NAS POLAKÓW jedyna szansa. Powrót do WSPÓLNOTY PLEMIENNEJ i demokracji bezpośredniej, wiecowej jak drzewiej w Polszcze było. Co powinno być jedynym postulatem "Ruchu Narodowego". Panowała kiedyś u nas zasada jednomyślności na Sejmach, dopóki zgoda w narodzie trwała tak BYLIŚMY NIE DO ZAJEBANIA. Polska To Wielka Rzecz, TO CYWILIZACJA nie marnujmy Tego.
  Być albo nie być dla Polski – Ruch Porozumienia Narodowego (RPN) -?
 • @NUS 17:31:26
  Lepsza byłaby moim zdaniem SUWERENNOŚĆ GMINY wtedy każda lokalna społeczność mogłaby decydować o swoim podwórku pan u siebie ja u siebie.
  Być albo nie być dla Polski – Ruch Porozumienia Narodowego (RPN) -?
 • ???
  To nie ma sensu! Już się zaczyna spór na pierwszej linii o to jak ma się nazywać ruch i kto ma być jego patronem Piłsudzki, Dmowski czy jeszcze kto inny! Potem będzie spór o program, ba o każdy punkt i podpunkcik tego programu, nie ważne czy to będzie służba zdrowia, czy cokolwiek innego ZAWSZE komuś coś będzie nie pasowało! Przecież w tej chwili to nieistotne! Zrozumcie, że nigdy nie uda się przekonać nawet części do swoich racji, a co dopiero większości! Przestańcie się do cholery wreszcie dzielić i weźcie się za cel podstawowy OBALIĆ GANGSTERSKĄ III RP! Wszyscy razem! TAK OBALIĆ GANGSTERSKIE PAŃSTWO! o tym trzeba mówić głośno chórem a nie srać się, że wam abw wjedzie rano na chate. NIE MACIE JAJ panowie, chcecie obalać gangsterów petycjami do gangsterskich instytucji. Czy wy jesteście zdrowi na umyśle?
  Być albo nie być dla Polski – Ruch Porozumienia Narodowego (RPN) -?
 • @Pan Marky 16:18:28
  Haha no brawo! W ten sposób to Wolnej Polski nie będzie, jak się nie potrafisz dogadać. Nawet z komuchami można znaleźć wspólny cel, a wspólnym celem nas wszystkich powinna być właśnie WOLNA POLSKA! Wolna dla wszystkich nie tylko dla wybranych.
  Być albo nie być dla Polski – Ruch Porozumienia Narodowego (RPN) -?
 • @Pan Marky 15:01:50
  Nie! Zbrodniarzy komunistycznych trzeba powiesić! Natomiast zwolennicy komuny w Wolnej Polsce będą mogli się skumać, kupić kawał ziemi dla siebie i zbudować se tam nawet kołchoz jak będą chcieli!
  JEDYNYM POSTULATEM POWINNA BYĆ SUWERENNOŚĆ GMINY!
  Być albo nie być dla Polski – Ruch Porozumienia Narodowego (RPN) -?
 • Nic to nie da!
  BŁAGAM WAS przekonujcie ludzi do "kozaczyzny" czyli SAMOORGANIZACJI W CELU OBRONY! To jedyna droga do odzyskania wolności w NASZYM KRAJU inaczej ZGINIEMY!
  Być albo nie być dla Polski – Ruch Porozumienia Narodowego (RPN) -?
 • @Wrzodak Z. 13:19:51
  Do przejęcia władzy potrzebny jest kapitał! Jedyny dostępny dla nas kapitał to kapitał ludowy! Te przynajmniej 10 mln rozproszonych podzielonych ideologicznie wkurwionych ludzi, których nie ma szans skupić żadna polityczna organizacja typu to gówno powyżej. Tu trzeba grać wkurwieniem narodu a nie czekać na akceptacje jakichś 30 małych organizacji i 100 "ałtorytetuw" zapewne jebanych agentów! Agrrrrr!!!!
  Być albo nie być dla Polski – Ruch Porozumienia Narodowego (RPN) -?
 • I co kurwa??
  Kolejna "Solidarność" która skupi patriotów w jednym miejscu a potem bomba? bah i patriotów nie ma! Jak wy chcecie to zrobić?
  Polska jest tak zażydzona, że nie damy im rady pokojowo i w całości! Tu trzeba by proklamować Podziemne Państwo Polskie ze zbrojnym ramieniem i po prostu się od tego syfu odciąć! Poparcie społeczne już jest! Zapytajcie ludzi na ulicach, jak nie traficie na urzędasa albo żyda czy innego masona to każdy tym już rzyga!
  Być albo nie być dla Polski – Ruch Porozumienia Narodowego (RPN) -?
 • psiury
  jak użyjecie pałek będziemy do was strzelać z...
  Policja sprawdza kto wybiera się na Marsz Niepodległości
 • @ninanonimowa 16:27:47
  ...i przypomni sobie, że kiedyś byliśmy Olbrzymami, a wtedy biada wszelkim niemietom. Oni nie mogą do tego dopuścić i nie dopuszczają...
  Polacy :Skąd dokąd ? cz .9. SŁOWIANIE , KULTURA , RASIZM I CO Z TEGO WYNIKA!!!
 • Zaiste wielki to krzewiciel pokoju...
  Mateusz, 10.34:
  "Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię.
  Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz.
  Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową;
  i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy" .
  Poczatki chrześcijaństwa
 • @IWH 16:34:37
  Cześć i Chwała Bracie!
  Poziom "barbarzyństwa " słowiańskiego nie przestaje mnie zadziwiać....
 • @Bożan 23:55:07
  "Zabytki te nie mają nic wspólnego ze Scytami. Gdy je wytwarzano Scytów nie było już od kilkuset lat na arenie dziejów" Haha co znikli? A na ich miejscu nagle pojawili się Słowianie. Niesamowite! "Drodzy przyjaciele, a przede wszystkim Ty Zbigniewie - proszę nie wypowiadajcie się publicznie na tematy o których nie macie pojęcia" Proszę Cie Bożan pójdź za swoją radą!
  Poziom "barbarzyństwa " słowiańskiego nie przestaje mnie zadziwiać....
 • Stróże prawa!?
  Powinni do tych "stróżów" obcej okupacji walić z kałachów.
  Wakacje wandali