Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kojot

 • Czy to jest
  WPROST z Moskwy?
  Mata Hari PiS? Afera "szpiegowska" na prawicy
 • Przepraszam,
  a czym Pan płucze mózg?
  PiS dało sygnał, że nic ma się nie zmienić!
 • Nie polecam ,
  ani nie komentuję. Wystarczy?
  Krzyż przed manifestacją środowisk narodowych
 • Pan Sz
  POwinien włożyć sobie to to między drzwi a framugę, ścisnąć i śpiewać "Międzynarodówkę". Czy słyszycie ten falset w wyobraźni?
  Sex ,hazard albo okienko, domenami posła Szejnfelda z PO
 • Nowa dziedzina wiedzy POwszechnej.
  No tak. Nie ma się czego imać imć Tusk, to wymyślił PROPEDAŁYTYKĘ. A Wy, aby nie być bezrobotnymi, teraz macie się czym zająć. A, tak gwoli pamięci. Pan Tusk pytał kiedyś panią Zofię Bigosówną, a było to TV polskiej, co myśli o chomoseksualistach. Odparła: Cy widzioł kto kiedy, zeby mój byk spółkowoł z Wojtkowym bykiem? To wystarczy za wszystkie komentarze. Zwierzęta nie przygłupy. Więc tej części ludzi, która jest "za", nie należy mówić o zezwierzęceniu, bo te zwierzęta żyjące zgodnie z naturą, można bardzo obrazić.
  Homohisteria
 • Można "pękać"
  na wiele sposobów. Ale gdyby się tak zdarzyło JKM naprawdę, tak rzeczowo, normalnie - nie było by to wielką stratą. Było by jaśniej w tej i tak już mocno zakołdunionej polityce.
  Pęknę ze śmiechu!
 • Szyba?
  To ta Pani mówi coś o szybie? Przecież szybę widać, a to już za wiele w zamian za to co nakłamała. Proponuję, aby traktować ją jak POwietrze.
  Męczeństwa marszałkini Kopacz.
 • @telewidzacy 23:47:07
  Szanowny panie "tele widzący". Celowo napisałem rozdzielnie, bo to oznacza w pewnej gwarze grzeczczne "g..no" widzący. Jeżeli Pańska głowa została wytulejowana, (wyczyszczona, wyhonowana pozbawiona komórek odpowiedzialnych za prawidłowe myślenie), to cóż Pan może widzieć. Pozostaje tylko jedno, BYĆ KONIEM, KTÓRY MÓWI.
  Giertych Będą głosowali na Kaczyńskiego, choćby dla jaj
 • @Zawisza 12:22:43
  "przeczy jej zbyt wiele faktów". Drogi panie Czerwony Zawiszo. Jak to dobrze Pan sobie wymyślił. Próbuje Pan walczyć z prawdą w klasyczny dla Was sposób. Troszeczkę prawdy, może w 10% ale stwarzającej pozory prawdy 100 procentowej. Te "zbyt wiele faktów" dało by się wyjaśnić, tylko w tym sęk, ŻE NIKT ZE STRONY RZĄDOWEJ I PRO NIE MA W TYM INTERESU> jeżeli tak, to ta "wasza" prawda staje się jedną wielką ściemą i oszustwem wobec całego NARODU. Wobec także Pana, świadomego, czy nie, blogera Zawszy Czerwonego. Miej Pan to również na uwadze, aby kiedyś pańskie wnuki nie znalazły Pana na śmietniku niechlubnej historii.
  Czy Rosjanie wsypali trotyl do wraku tupolewa?
 • Tu leją?
  A tak ciekawy jestem ilu i kogo tak wytulejowali. I myślę, że dalej będą te dziennikarskie ścierwa z jedynie słusznych mediów tulejować. Dotąd, aż zrobią z tego lufę skierowaną wprost w siebie.
  PO TULEI
 • trotyl
  Szanowny Panie autorze tej formy artykułu, nazwijmy ja "gryzometrią". Nie mając , a może nie chcąc przyjąć do wiadomości , jak przystało na porządnego leminga innych niż "słuszne prawdy"obu komisji, proponuje Panu podjęcie innego tematu. Mianowicie udowodnienie, że swoje prace badawcze na terenie Smoleńska i okolic prowadził wynalazca dynamitu, niejaki Pan Nobel. Może z tego względu pojawiły się tam ślady mat. wybuchowych. Ale tu już mogą mieć wątpliwości niektórzy "uświadomieni", ponieważ nie wiedzą czy chodził on w butach ze skóry i używał pasty do butów. Jak Pan widzi, temat jest bardzo POważny. I tym sposobem gryziesz Pan kamień, który jest twardszy od Pańskich zębów, nawet jak stosujesz Pan do ich mycia sensodynę.
  Czy Rosjanie wsypali trotyl do wraku tupolewa?
 • Taak,dam,
  dam, a oni doposażą szpitale, później zezłodziejują (prywatyzacja), a następnie ja znów dam, dam aby się leczyć na skądinąd sfinansowanym częściowo przeze mnie sprzęcie, oczywiście czekając na to miesiącami albo i latami. Zbierali na dzieci, na starszych i co ich czeka, eutanazja?
  DLACZEGO NIE DAJĘ OWSIAKOWI - argumenty w punktach
 • @bar-bara 20:04:29
  No cóż @bar-baro. Nie trzeba jeść za dużo Ra- bar-baru. W wyniku tego w główce coś się plącze. To jest dopiero opium. Nie prowokuj, a nie będziesz nazwany PO imieniu.
  CIEKAWE, KTO NA ``NOWYM EKRANIE`` JEST AKTOREM, A KTO SUFLEREM?
 • Błąd?
  A gdzie byliście wtedy Panowie? Na południu już głosów nie dostaniecie.
  Ziobro: głosowanie za Traktatem Lizbońskim było błędem
 • @slepa manka 18:20:10
  Rzeczywiście jesteś ślepa, Maniu. Na twoim miejscu zaaplikował bym lemingom inny dylemat. Np. porównanie ziemi ze Smoleńska i księżyca. Na pewno tacy się znajdą którzy to kupią. Czy brałeś udział w sekcji zwłok wraz z "polskimi" lekarzami z grupy p. Kłamacz ? Czy zajrzałeś choćby do jednej z trumien i stwierdziłeś kto tam jest? Przecież prokuratura ma problemy, a Ty robisz za wszystko wiedzącego. W gruncie rzeczy jesteś nasłanym dupkiem, który sieje ziarna zwątpienia. Na szczęście są jeszcze tacy, którym rozumu nie da się zasmrodzić.
  Katastrofa smolenska-Jeszcze raz o wybuchu i ziemii-widziane z USA
 • @Zawisza 21:58:33
  A jaką teorię masz na to, że niby pancerna brzoza ułożyła się prostopadle do kierunku lotu samolotu? IŁ 76? Może skrzydło miał odwrócone o 90 stopni? Baran jesteś i tyle. lepiej idź do kuchni i gotuj, byle nikogo nie struć.
  Prokurator przyznaje: Wykryliśmy trotyl w Smoleńsku
 • @Zawisza 20:14:00
  Mnie się wydaje, że mamy tu do czynienia z Zawiszą Czerwonym, o lemingowatym charakterze. Tak proszę Pana, tak i niech się Pan nie obraża. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to.
  Prokurator przyznaje: Wykryliśmy trotyl w Smoleńsku
 • @konserwatystka 21:50:55
  No cóż, wiele Pani pamięta zwłaszcza to, jak należy umiejętnie wprowadzać dezinformację. Uważam Panią za agenta zgniłego starego lewactwa. Nic dodać, nic ująć. Niewinna ohyda. W sam raz epitetem dla Pani.
  List otwarty ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego do Komisji Mniejszości Sejmu R.P. w sprawie Akcji „Wisła”.
 • @jagna 18:35:48
  A ja jeszcze bardziej po chamsku: szczuka tępa i zimna suka .
  Szczuka szczeka u Lisa
 • Pospolite ruszenie?
  A dokąd to panie redaktorze będziecie się obsrywać imiennie? Zależy Panu na swoim nazwisku, być zauważonym? Im większa małość człowieka, tym większe ataki personalne. To o co w ogóle do cholery chodzi? Tego normalnego człowieka chcecie do reszty ogłupić? Jak macie coś do siebie, to dajcie sobie po razie, a nie wciągajcie do tego innych. Bo g..no mnie jak i innych ludzi obchodzą Pańskie animozje, ja tak jak i inni potrzebujemy rzetelnej informacji, a nie waszej prywatnej wojny. Widzi Pan co się dzieje w "innych mediach? Tam te skunksy stoją jeden za drugim jak mur. A tu robicie cyrki. Rozbijacie się. Czy O TO CHODZI?
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza